Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-08-2006, 11:00   #581
Rumcio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Lokacja: OstR

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rumcio
Profesja: Elite Knight
Gildia: Burners
Świat: Galana
Poziom: 184
Skille: 94/87
Poziom mag.: 9
Domyślny

lolz.... mysle ze pn poprostu mial malo przymyslany masslog... jezeli taka grupka ida na 134 ek bardzo doswiadczonego to neiwiem czego oczekiwali lolz... z tego co wiem jesli Aylitha mial by mane na exori to padl by Navoxiv...
o Krupniku juz niewspomnie....
Neima to jak czaskac 134 ek z Fe <buhaha>

Pare postow Wyzej Krupnik.
Wole Walczyc z Hwl niz Z takim kims jak Ty....aa i thx za c arma i c legi do domku
(rs rox)



~Vic

Ostatnio edytowany przez Rumcio - 11-08-2006 o 11:02.
Rumcio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-08-2006, 11:04   #582
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumcio
lolz.... mysle ze pn poprostu mial malo przymyslany masslog... jezeli taka grupka ida na 134 ek bardzo doswiadczonego to neiwiem czego oczekiwali lolz... z tego co wiem jesli Aylitha mial by mane na exori to padl by Navoxiv...
o Krupniku juz niewspomnie....
Neima to jak czaskac 134 ek z Fe <buhaha>

Pare postow Wyzej Krupnik.
Wole Walczyc z Hwl niz Z takim kims jak Ty....aa i thx za c arma i c legi do domku
(rs rox)



~Vic

Cos nie pasuje? a ty CO zrobiles podcas calej wojny Dominion vs HWL? tylko 1dna rzecz.. zaplaciles wiec sie nie wymadrzaj -,-

btw. Maciek(aylitha) nie robil sobie pz locka.... wiec nie wiem czy by Navo padl
thewojtek jest offline  
stary 11-08-2006, 11:08   #583
Rumcio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Lokacja: OstR

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rumcio
Profesja: Elite Knight
Gildia: Burners
Świat: Galana
Poziom: 184
Skille: 94/87
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thewojtek
Cos nie pasuje? a ty CO zrobiles podcas calej wojny Dominion vs HWL? tylko 1dna rzecz.. zaplaciles wiec sie nie wymadrzaj -,-

btw. Maciek(aylitha) nie robil sobie pz locka.... wiec nie wiem czy by Navo padl

A co mialem robic jak cale dominion nic nierobilo oO? Ffs
i nigdy nic nie zrobi..
A zreszta co ja Ci bede tlumaczyl..

Ostatnio edytowany przez Rumcio - 11-08-2006 o 11:11.
Rumcio jest offline  
stary 11-08-2006, 11:38   #584
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumcio
A co mialem robic jak cale dominion nic nierobilo oO? Ffs
i nigdy nic nie zrobi..
A zreszta co ja Ci bede tlumaczyl..
Wiec jezeli nic nie robiles to nie komentuj tego Co zrobilismy jako PN ok?
btw. z "tych fe" Ty bys sie nie wyuhal-,- wiec stfu

Ostatnio edytowany przez thewojtek - 11-08-2006 o 11:45.
thewojtek jest offline  
stary 11-08-2006, 12:12   #585
Lord Hybrid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 38

Posty: 224
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: ---
Świat: Galana
Poziom: 111
Skille: 98/96
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thewojtek
Wiec jezeli nic nie robiles to nie komentuj tego Co zrobilismy jako PN ok?
btw. z "tych fe" Ty bys sie nie wyuhal-,- wiec stfu

Do do tych 6 FE to był faktycznie poroniony pomysł bo mimo że waliły w Aylithe to jeszcze ja i Krupnik obrywaliśmy i waste Uhy -.-
Lord Hybrid jest offline  
stary 11-08-2006, 12:18   #586
Tragicall
Użytkownik Forum
 
Tragicall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2006

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tragicall
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Tragicall ma numer GG 4751156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumcio
A co mialem robic jak cale dominion nic nierobilo oO? Ffs
i nigdy nic nie zrobi..
A zreszta co ja Ci bede tlumaczyl..
Ehh, Rumciu przy całej estymie jaką darzę twoje działania miałeś czas się wykazać, efekty wszyscy znamy. Teraz nie krytykuj innych, tylko wspomagaj ich konstruktywnymi radami lub też zamilknij na wieki i nie strzęp swego języka, a naszych nerwów nadaremnie.
Tragicall jest offline  
stary 11-08-2006, 12:22   #587
Pawio
Użytkownik Forum
 
Pawio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 44
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Pawio ma numer GG 1979984
Domyślny

@Rumcio
Tobie powinni zrobic paymenta 10000000000k za asslickerstwo.. w końcu tak jest z sharowanymi charami...
Pawio jest offline  
stary 11-08-2006, 13:00   #588
Bartol1
Użytkownik Forum
 
Bartol1's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Imię: Navoxiv
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 110
Skille: 97
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumcio
lolz.... mysle ze pn poprostu mial malo przymyslany masslog... jezeli taka grupka ida na 134 ek bardzo doswiadczonego to neiwiem czego oczekiwali lolz... z tego co wiem jesli Aylitha mial by mane na exori to padl by Navoxiv...
o Krupniku juz niewspomnie....
Neima to jak czaskac 134 ek z Fe <buhaha>

Pare postow Wyzej Krupnik.
Wole Walczyc z Hwl niz Z takim kims jak Ty....aa i thx za c arma i c legi do domku
(rs rox)



~Vic
Nie ma to jak "czaskać" bezsensowne posty na forum wymadrzajac sie, nie robiac nic... Nastepnym razem pogadaj z 2 ownerem, w 2 moze wymyslicie cos z sensem...
A co do tego ze mialem zginac... Nie wiem jakim cudem Aylitha mial wyciagnac z exori hit za 400+ ??

Ostatnio edytowany przez Bartol1 - 11-08-2006 o 13:01.
Bartol1 jest offline  
stary 11-08-2006, 13:03   #589
Bartol1
Użytkownik Forum
 
Bartol1's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Imię: Navoxiv
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 110
Skille: 97
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumcio
A co mialem robic jak cale dominion nic nierobilo oO? Ffs
i nigdy nic nie zrobi..
A zreszta co ja Ci bede tlumaczyl..
Dominion dalej nic nie robi, my jakos nie stoimy bezczynnie w PZ tak jak wy podczas wojny... Na koniec daliscie im latwa gotowke...
Bartol1 jest offline  
stary 11-08-2006, 13:11   #590
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumcio
lolz.... mysle ze pn poprostu mial malo przymyslany masslog... jezeli taka grupka ida na 134 ek bardzo doswiadczonego to neiwiem czego oczekiwali lolz... z tego co wiem jesli Aylitha mial by mane na exori to padl by Navoxiv...
o Krupniku juz niewspomnie....
Neima to jak czaskac 134 ek z Fe <buhaha>

Pare postow Wyzej Krupnik.
Wole Walczyc z Hwl niz Z takim kims jak Ty....aa i thx za c arma i c legi do domku
(rs rox)



~Vic
skoro atak byl taki beznadziejny to czemu aly~ narobil w gatki i blagal kolegow o pomoc? ty przez cala twoja wojenna "kariere" zes sie nawet nie odwazyl wyjsc z dp, fe? pomysl byl niezly moze i byl waste uh ale aly~ mial duzo wiekszy i o to chodzilo, chociarz ty bys na cos takiego nie wpadl zapewne. z tego co mi wiadomo uszedl z zyciem z 2 bp uh, wiec nie wiem czy to byl taki zly pomysl.

PS: taki jestes zsczesliwy z tego twojego c seta? dzieki za wiadomosc od kogo go trzeba odebrac, i zapewniam cie ze to sie stanie
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 11-08-2006, 13:23   #591
Kuczer88
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 93
Domyślny Waste Oo

Co do waste Aylitha To było bardzo malutkie w porównaniu do waszego skoro już wam sie sdki skończyły i musieliście zrobic FE (hahahaha) No i jeszcze ten trap Krupnik częsciej na redzie niż Ay~ I Lord Hybrid Pisał "Ja już mam mało UH" i tak dalej hmmm to żeczywiscie akcja udana.I wy niby nie stoicie w PZ? hmmmm To wyjdzcie na pole bitwy i rozegrajcie Open Battle, chyba że sie boicie ?
Kuczer88 jest offline  
stary 11-08-2006, 13:27   #592
Kuczer88
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 93
Domyślny Asslickerstwo

Czym nazywacie Asslickerstwo Tym że ktoś sie dogaduje z gildia HWL a wy nie możecie może wystarczy powiedziec jedno miłe słowo.A wy gadacie że każdy jest asslickerem to ,że wy sie zamykacie w jakimś gronie znajomych i nie chcecie poznawac nowych ludzi a szczególnie innych nacji niż Polska, to wasza sprawa.A co do Aylitha ..... ma o co walczyc uwierzcie baj baj pozdro gran (sarkazm)
Kuczer88 jest offline  
stary 11-08-2006, 13:27   #593
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuczer88
Co do waste Aylitha To było bardzo malutkie w porównaniu do waszego skoro już wam sie sdki skończyły i musieliście zrobic FE (hahahaha) No i jeszcze ten trap Krupnik częsciej na redzie niż Ay~ I Lord Hybrid Pisał "Ja już mam mało UH" i tak dalej hmmm to żeczywiscie akcja udana.I wy niby nie stoicie w PZ? hmmmm To wyjdzcie na pole bitwy i rozegrajcie Open Battle, chyba że sie boicie ?
nom udana byla ;P
Kuczer nie badz taki madry ad. open battle bo narazie nie mamy na niej szans i o tym dobrze wiesz ;P

szkoda ze ta glupia wojna zniszczy nasza przyjazn/znajomosc kiedys jak przegracie mam nadzieje ze wrocimy do naszego stanu znajomosci sprzed miecha ;PP

Ostatnio edytowany przez thewojtek - 11-08-2006 o 13:29.
thewojtek jest offline  
stary 11-08-2006, 13:31   #594
Kuczer88
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 93
Domyślny Wojtek

Nie czepiaj sie błędów szczególnie ortografficznych ,bo Ty popełniłeś więszky błąd i o tym wiesz.A co to open battle hmmm czy HWL miało kiedykolwiek przewage liczebną ?? Ale wychodzili na open battle tak samo było z UNB~ po przegranej bitwie między kazzo a thais .Rozj**** Patriotów na ank, hmmm...... wiec zawsze są szanse.

Ostatnio edytowany przez Kuczer88 - 11-08-2006 o 13:34.
Kuczer88 jest offline  
stary 11-08-2006, 13:34   #595
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny Maciek

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuczer88
Nie czepiaj sie błędów szczególnie ortografficznych ,bo Ty popełniłeś więszky błąd i o tym wiesz.A co to open battle hmmm czy HWL miało kiedykolwiek przewage liczebną ?? Ale wychodzili na open battle tak samo było z UNB~ po przegranej wojnie między kazzo a thais .Rozj**** Patriotów hmmm...... wiec zawsze są szanse.
wiem ze go popelniliem, juz sobie to myslalem ze wytlumaczylismy a czy HWL wyszlo kiedys na open battle? Nie..... nie na wczesniej umowiona open battle, aaa jedna byla na Edron...

Ostatnio edytowany przez thewojtek - 11-08-2006 o 13:35.
thewojtek jest offline  
stary 11-08-2006, 13:36   #596
Kuczer88
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 93
Domyślny

Uważasz że akcja przy poczcie kevina (budynek między dwarf bridge a thais). nie była open battle. Była tylko że przemyślaną .A nie tak jak bieganie dominion na edron i wpadanie w trapy )
Kuczer88 jest offline  
stary 11-08-2006, 13:39   #597
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuczer88
Uważasz że akcja przy poczcie kevina (budynek między dwarf bridge a thais). nie była open battle. Była tylko że przemyślaną .A nie tak jak bieganie dominion na edron i wpadanie w trapy )
Nas bylo chyba 8 onnline wtedy + 0 przygotowania a HWL bardzo dobrze to zaplanowalo
thewojtek jest offline  
stary 11-08-2006, 13:42   #598
Kurier
Użytkownik Forum
 
Kurier's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Profesja: Elite Knight
Gildia: Freelancer
Świat: Galana
Poziom: 100
Skille: 80+/80+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuczer88
Nie czepiaj sie błędów szczególnie ortografficznych ,bo Ty popełniłeś więszky błąd i o tym wiesz.A co to open battle hmmm czy HWL miało kiedykolwiek przewage liczebną ?? Ale wychodzili na open battle tak samo było z UNB~ po przegranej bitwie między kazzo a thais .Rozj**** Patriotów na ank, hmmm...... wiec zawsze są szanse.

Dobra malutki zadam ci pytanie: mianowicie jak wygladala wojna Dominion vs. Hwl na poczatku?
Sneak attacki!
Open battle byla 1sza chyba po miesiacu albo wiecej jak doszlo do Hwl wielu wlasnie asslickerow widzac ze oni fraguja a Dominion nic nie robi..
Amy mamy wieksza sile niz na screenach.. niestety jeszcze wakacje sie jeszcze nie skonczyly i rzadko jestesmy wszyscy online..
Ale juz niedlugo
aylitha wie teraz ze zdrajcy ida na pierwszy ogien.. to nie koniec!


@Gran~ Z tego co wiem to Gan da jah byl atakowany niedawno przez roffu ale raczej nic z tego nie wyniknie.. chyba ze przegramyto wtedy napewno leci kolejna neutralna gildia..
ciekaw jestem kiedy ludzie przejrza na oczy..
Kurier jest offline  
stary 11-08-2006, 13:43   #599
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuczer88
Nie czepiaj sie błędów szczególnie ortografficznych ,bo Ty popełniłeś więszky błąd i o tym wiesz.A co to open battle hmmm czy HWL miało kiedykolwiek przewage liczebną ?? Ale wychodzili na open battle tak samo było z UNB~ po przegranej wojnie między kazzo a thais .Rozj**** Patriotów hmmm...... wiec zawsze są szanse.
i wiesz czemu wygrywali? bo za przeciwnikow mieli rumcia, anevarixa, i tym podobnych.

co do waste to sie nie martw, damy sobie rade, inaczej bys spiewal jakby padl, mial szczescie bo kolejnch 2 min by nie przezyl. glupi fart z jego strony i tyle, i kazdy to przyzna.

PS: sd sie nie wszystkim skonczyly, ale i tak bylo za malo shooterow na combo, wiec fe do pomcy byly jak najbardziej na miejscu.

co do asslickerstwa, no sorry ale asslickerstwo a rozmowy to 2 rozne rzeczy, podac ci przeklad asslickerstwa? np bije ktos takiego rumcia, a ten nie dosc ze sra w gacie to pisze do napastnika bez zadnego sarkazmu "<wow>, gratz! nice hits!" xD
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 11-08-2006, 13:50   #600
Kuczer88
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 93
Domyślny Dwa posty up

Pierwsza sprawa Kogo zdradził Ay~??Prosze o odpowiedz
Druga sprawa Rumcio stara sie byc miły a za czym to idzie chce poznawac nowych ziomów??
A na tą waszą siłe czekam i chce ją zobaczyc Na (open battle)
Kuczer88 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:00.


Powered by vBulletin 3