Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-09-2008, 10:56   #7161
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alora Pokaż post
Vincento mój ty kochasiu masz buziola :*:*:*

Co tam chłopaki na Iridi słychać? Podobno jakaś wojenka znowu trwa?
Nie myslieliście żeby podać sobie dłonie w geście pokoju i dobrej woli,zapomnieć o waśniach i budować nowy lepszy serwer?

Pozdrawiam starego ziomka Kiełka


P.S Życzę masy fragów! Niech wygra lepszy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valard Pokaż post
Wojna! Kurde... dawno mnie tu nie było ;D
Siemanko wy ;]]
__________________
Kiełek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-09-2008, 11:05   #7162
hans12
Użytkownik Forum
 
hans12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2008

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 30
Skille: 58/56
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pippah Pokaż post
Wy*******aj ? Forum jest dla wszystkich wiec poco gadasz takie glupoty
AHA i ja niemam 130lvl ani nie jestem aslickerem ja tu nawet w tej chwili nie mam postaci tylko obserwuje sobie ten serwer bo troch tu gralem ale nie myslalem ze ta gra tak moze popierdo..... wam we łbach
szkoda mi was
To na chuj sie tutaj udzielasz ?
__________________
hans12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 11:50   #7163
Morseton
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pippah Pokaż post
Wy*******aj ? Forum jest dla wszystkich wiec poco gadasz takie glupoty
AHA i ja niemam 130lvl ani nie jestem aslickerem ja tu nawet w tej chwili nie mam postaci tylko obserwuje sobie ten serwer bo troch tu gralem ale nie myslalem ze ta gra tak moze popierdo..... wam we łbach
szkoda mi was
13 lat? Idz pogadaj ze starym zeby kupil ci podrecznik do jezyka polskiego czesc 1 klasa 2 podstawowka. Poczytaj co nie co i wtedy sie wypowiadaj.

Pozdrawiam. A polecam film : Kombajnem przez prerie-radziecki western.
Morseton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 12:08   #7164
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Nie orajcie tak chlopa, niech sie wypowiada.
Pipah skoro jestes przeciw nam, postaraj sie nas powstrzymac.
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 18:01   #7165
Morseton
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 154
Domyślny

Immortal radzim czy jakos tak nie podolal 8 pvp playerom z bongo temu :/ Max lvl 50 min lvl 17 Srednia 24 lvl Coz Zycie :/


A i tak gtw rox! Do boju skurwysyny !
Morseton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 10:20   #7166
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

bongo them ownuje jusz najwyszsze lefle buahaha Tripitka zaliczona przez nasz, gratulacje
PWN3D
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 10:42   #7167
Abdulwisimulacha
Użytkownik Forum
 
Abdulwisimulacha's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: wlkp

Posty: 57
Imię: D-A
Profesja: Royal Paladin
Gildia: bango them
Świat: iridja
Poziom: 40
Skille: 65
Poziom mag.: 11
Domyślny

no i jeszcze wczoraj jakis Pajmels Humels czy cos takiego 90rp sie wyjebal ;]
Kiepa hui
__________________
17:11 Dalad Brie [102]: ja z pogrzebu niedawno wrocilem
17:11 Dalad Brie [102]: ojciec qmpla padl
17:11 Elite Vlood [126]: na czym?


__________________

12:00 Ziomster Warior [83]: Jestesmy dziecmi Bozymi, i osmielamy sie mówic...
12:00 Ziomster Warior [83]: Cipsoftcie nasz, ktory jest w niemczech
12:01 Ziomster Warior [83]: swiec sie tibia twoja..
12:01 Ziomster Warior [83]: przyjdz updejty twoje


__________________


00:20 Mewtu [201]: u is a big lame
Abdulwisimulacha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 10:54   #7168
hans12
Użytkownik Forum
 
hans12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2008

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 30
Skille: 58/56
Poziom mag.: 4
Domyślny

Pippah, czemu już sie nie wypowiadasz ?
__________________
hans12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 23:04   #7169
Morseton
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 154
Domyślny

Lipa zioom. Jakies 80tki wpadaly do carlinu i chcialy dostac tp do temple to dostaly. Pozniej viron mysta [mniam mniam] niepozwalal nam nikogo przywolac do carlinu to poszlismy na d laira :/ . A tu 160ek swiezo botowany levax reth zlozyl sie a co. Labudabu podbiegl dostal mw na ryj zlozyl sie a co!

My tez padlismy ale bylo warto

Btw : Viron mysta tylko nie pisz ze cos robiles . Bo oprocz stania po za wieza i za mw to jeszcze latales bez uv Pozdro Pocwicz.

Uwazajcie Bongo Them nie spi!
Morseton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2008, 23:16   #7170
WonszMilicyjny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 18
Domyślny

Ejj Vrelico nie badz taki surowy stanie za mwallem i patrzenie sie to juz cos =D
WonszMilicyjny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 09:17   #7171
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

teraz na iridii jedynie Bongo cos dziala. Violence ma jakas ekipe jakby nie bylo tylko co z tego jak na poczatku nie wszyscy byli aktywni (mowa o saimonach i sosnach) a teraz po hacku krejzolka to nikogo nie widze zeby cos probowal zmienic. Teraz cos co smieszy mnie do lez a mianowicie Prolacksy. Najpierw polowe istnienia iridi walczyliscie ze szwedami potem was wyjebali z servera a teraz jestescie niby wolni... ale czy na pewno. Szwedzi poprostu pozwolili wam chodzic plywac zabijac moby ale tak naprawde sie z was smieja nie tyle co tylko z was ale z KAZDEGO Polaka uwazaja nas za cos gorszego niewartego wiekszej uwagi. Co prawda wystawili jakiegos Polaka do pierwszego rzędu (np Zielper) ale co z tego jesli tylko cos by im nie spasowało odrazu by sie nim zajeli. Zauwazcie szwedzi moga sie poklucic miedzy soba ale wystarczy ze polak sie do tego wtraci odrazu lacza swoje sily ale tylko nam dokopac i nie ukrywajmy udaje im sie toale to tylko z jednego powodu musimy polaczac sie wszyscy razem jesli chcemy aby sie gralo lepiej na iridi i Prolacksy i Violence i Bongosi i Wszyscy ktorzy chca zmienic iridie na lepsza. Bo tak naprawde Polak na Iridi ma mniejsze prawa niz Br czy Swe. Zabijesz jakiegos noobka ktory niema nawet 20 lvla bo cie w*****al wyzywal i okaze sie ze to swe i juz masz payment, wpadna po ciebie na expo i wymysla jakis bzdurny powod bo moga nikt im nic nie zrobi a jak chcesz grac to plac i sie nie dogadasz. A wezmy pod uwage szwedow walczyli oni razem z polakamu w wojnie i nie mieli zbyt wielkiego problemu zeby przejsc spowrotem na strone szwedow i nie tyle grac spokojnie co latac i robic PA na kim sie tylko podoba. Mysle ze nadszedl czas zeby kazdy nie aktywny gracz na iridi ktorego szwedzi wyjebali pomyslal nad tym i jak najszybciej wziol sprawy w smoje rece ale nie pojedynczo tylko wszyscy RAZEM mam tu na mysli Prolacks i Pandorie. W kazdym spoleczenstwie najgrozniejszy jest ten kto niema nic do stracenia i tak wlasnie jest z nami wszystkimi nie mamy nic do stracenia na iridi a mozemy dac szweda pozadnie popalic i jestem wrecz przekonany ze jesli Bongosi potrafia stawic sie szweda i to z niezlym skutkiem to laczac sily z hlvl mozemy wszystko.


"takie male wyrazenie mojej opini mam 100+lvl na iridi i jestem w miare ustawiony ale uswiadomilem sobie, ze ja tak na prawde nie moge nic i postanowilem choc sprobowac to zmienic"

V pozdro Gald~

Ostatnio edytowany przez Zwieshu - 15-09-2008 o 09:25.
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 11:10   #7172
Meb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zwieshu Pokaż post
teraz na iridii jedynie Bongo cos dziala. Violence ma jakas ekipe jakby nie bylo tylko co z tego jak na poczatku nie wszyscy byli aktywni (mowa o saimonach i sosnach) a teraz po hacku krejzolka to nikogo nie widze zeby cos probowal zmienic. Teraz cos co smieszy mnie do lez a mianowicie Prolacksy. Najpierw polowe istnienia iridi walczyliscie ze szwedami potem was wyjebali z servera a teraz jestescie niby wolni... ale czy na pewno. Szwedzi poprostu pozwolili wam chodzic plywac zabijac moby ale tak naprawde sie z was smieja nie tyle co tylko z was ale z KAZDEGO Polaka uwazaja nas za cos gorszego niewartego wiekszej uwagi. Co prawda wystawili jakiegos Polaka do pierwszego rzędu (np Zielper) ale co z tego jesli tylko cos by im nie spasowało odrazu by sie nim zajeli. Zauwazcie szwedzi moga sie poklucic miedzy soba ale wystarczy ze polak sie do tego wtraci odrazu lacza swoje sily ale tylko nam dokopac i nie ukrywajmy udaje im sie toale to tylko z jednego powodu musimy polaczac sie wszyscy razem jesli chcemy aby sie gralo lepiej na iridi i Prolacksy i Violence i Bongosi i Wszyscy ktorzy chca zmienic iridie na lepsza. Bo tak naprawde Polak na Iridi ma mniejsze prawa niz Br czy Swe. Zabijesz jakiegos noobka ktory niema nawet 20 lvla bo cie w*****al wyzywal i okaze sie ze to swe i juz masz payment, wpadna po ciebie na expo i wymysla jakis bzdurny powod bo moga nikt im nic nie zrobi a jak chcesz grac to plac i sie nie dogadasz. A wezmy pod uwage szwedow walczyli oni razem z polakamu w wojnie i nie mieli zbyt wielkiego problemu zeby przejsc spowrotem na strone szwedow i nie tyle grac spokojnie co latac i robic PA na kim sie tylko podoba. Mysle ze nadszedl czas zeby kazdy nie aktywny gracz na iridi ktorego szwedzi wyjebali pomyslal nad tym i jak najszybciej wziol sprawy w smoje rece ale nie pojedynczo tylko wszyscy RAZEM mam tu na mysli Prolacks i Pandorie. W kazdym spoleczenstwie najgrozniejszy jest ten kto niema nic do stracenia i tak wlasnie jest z nami wszystkimi nie mamy nic do stracenia na iridi a mozemy dac szweda pozadnie popalic i jestem wrecz przekonany ze jesli Bongosi potrafia stawic sie szweda i to z niezlym skutkiem to laczac sily z hlvl mozemy wszystko.


"takie male wyrazenie mojej opini mam 100+lvl na iridi i jestem w miare ustawiony ale uswiadomilem sobie, ze ja tak na prawde nie moge nic i postanowilem choc sprobowac to zmienic"

V pozdro Gald~

Mhm ja mysle ze duuuzo osob by wrocilo jakby sie cos konkretnego zaczelo dziac prawdziwy war z udzialem starych dobrych Polackow i mojego idola Bezoka bo to co teraz jest niewiem jak to mozna nazwac ale do wojny to brakuje duzo
Meb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 11:25   #7173
Morseton
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 154
Domyślny

Zwiechu to co mowisz jest w 100% prawda.

Nie wiem jak zaczac bo szlag mnie trafia jak widze tyle charow zdolnych do walki o lepsza iridie a nigdy nie mozecie sie zebrac tak na serio zeby cos zdzialac. Prolacki kieruje to do was. Czy nie zalezy wam rozpoczac ostatecznej wojny o lepsza iridie? Tak na serio Co macie do stracenia? Chyba nic... My w kazdej akcji kogos tracimy ale nie widze sensu zeby sie przejac bo na drugi dzien juz pekuja i to z dosyc dobrym skutkiem

Jakie z tego moga byc profty?
Otoż czy nie jest rzecza wspaniala ujrzec jak Laubau itp gina przez swoja glupote? Chyba przyjemnie jest znowu zbierac sie na vencie robic masslogi , ob? Jesli nie to Bongo Team zawsze jest chetne do przyjecia charow. A wtedy zobaczyli byscie ze miejsce Swe jest zawsze na dole.

Przeczytajcie to i uderzcie sie w pierś ze wczesniej nic nie robiliscie.

"Wróć Z tarcza lub na tarczy" - nie ma nic gorszego jak sie poddac. A dochodze do wniosku ze sie Poddaliscie!

Z pozdrowieniami z Vrell Zwiechu to przez ciebie mam tak nasrane w glowie :/

Meb Teraz To jest zwykla partyzantka. Bo Więcej dogryzie psiarnia kundlów niż jeden brytan.

Ostatnio edytowany przez Morseton - 15-09-2008 o 11:31.
Morseton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 11:55   #7174
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

ciesze sie Meb ze i ty mnie popierasz bo choc przez tego hacka n Grimnim troche sie posprzeczalismy ale obaj wiemy ze to nikogo z nas wina i wiemy ze jest sprawa wazniejsza z ktora trzeba cos zrobic ale potrzebujemy do tego sporej liczby osob ktora trzeba jak najszybciej przekonac.
I pewnie wielu bedzie narzekac ze niema pieniedzy ale coto za problem wpasc po kogos na exp najlepiej z rs zablokowac nobkami kazda droge zeby nikt mu nie pomogl i potem podzielic lot, obstawic nobami jakiegos blesspointa i go dojechac 2 raz
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 11:59   #7175
Meb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Domyślny

Ja duzo nie moge bo co mozna zrobic jakims obsranym 74 pallkiem? ale to raczej pewne ze takich 70+ lvli bylo by sporo ktore by robily jakies akcje, trapy w bless pointach lub cos podobnego potrzebny jest tylko taki Miniek ktory bylby chetny aby jeszcze raz zebrac ludzi i powalczyc a wiem ze on to potrafi
Meb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 12:02   #7176
Meb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zwieshu Pokaż post
ciesze sie Meb ze i ty mnie popierasz bo choc przez tego hacka n Grimnim troche sie posprzeczalismy ale obaj wiemy ze to nikogo z nas wina i wiemy ze jest sprawa wazniejsza z ktora trzeba cos zrobic ale potrzebujemy do tego sporej liczby osob ktora trzeba jak najszybciej przekonac.
I pewnie wielu bedzie narzekac ze niema pieniedzy ale coto za problem wpasc po kogos na exp najlepiej z rs zablokowac nobkami kazda droge zeby nikt mu nie pomogl i potem podzielic lot, obstawic nobami jakiegos blesspointa i go dojechac 2 raz
Lajt ponioslo nas troche ale zdaza sie aye;> A co do tego ja Ci powiem ze chcialo by mi sie wrocic jakby sie zaczelo cos dziac ale bez Prolackow i bez osoby ktora zbierze wszystko w kupe nic nie mozna zrobic
Meb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 12:44   #7177
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

i tu sie mylisz kumplu 70lvl moze wchuj i jeszcze wiecej na maslogu nie liczy sie lvl tylko ilosc i obmyslenie planu bo nawet 5 typow z 8 lvl blokujacych most wchuj znacza w kazdej akcji zwlaszcza bongosow
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 13:47   #7178
Darkneress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 02 2007

Posty: 49
Domyślny

a wiesz ilu jest ludzi , ktorzy beda strzelac z dupy ? wystarczy nawet 1 ; ] i juz po masslogu ; ) to jest wlasnie glowny problem iridii , ze zawsze i wszedzie znajdzie sie konfident ; o
__________________
01:30 Laerion Sili [115]: czy ja jestes cipkom?
Darkneress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 16:56   #7179
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Zwieshu, meb, vrell. To prawda co mowicie.

@polaki,violeance

ustalmy jakas godzine i dzien, wejdzccie kilku na venta i pogadamy. wczesniej nie myslalem, ze bysmy mogli cos zdzialac razem, ale jak wczoraj zobaczylem jak bylo nas 15 i wpadli po nas 15 i KAZDY (prawie) walczyl do upadlego, zajebalismy 2giego najwiekszego msa na irdii majac w chuj ludzi na karku, to mi sie zebrala ochota do dzialania. Pamietajcie, jesli sie zbierzemy, bongo + violeance + polaki + englishe (bulebo etc), to my (bongo) wyjawimy swoja tajna bron I wtedy mozemy pomyslec o regularnej wojnie ;]

proponuje dzis/jutro o 21 na vencie bongosow
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 17:10   #7180
Abdulwisimulacha
Użytkownik Forum
 
Abdulwisimulacha's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: wlkp

Posty: 57
Imię: D-A
Profesja: Royal Paladin
Gildia: bango them
Świat: iridja
Poziom: 40
Skille: 65
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adnincv Pokaż post
Zwieshu, meb, vrell. To prawda co mowicie.

@polaki,violeance

ustalmy jakas godzine i dzien, wejdzccie kilku na venta i pogadamy. wczesniej nie myslalem, ze bysmy mogli cos zdzialac razem, ale jak wczoraj zobaczylem jak bylo nas 15 i wpadli po nas 15 i KAZDY (prawie) walczyl do upadlego, zajebalismy 2giego najwiekszego msa na irdii majac w chuj ludzi na karku, to mi sie zebrala ochota do dzialania. Pamietajcie, jesli sie zbierzemy, bongo + violeance + polaki + englishe (bulebo etc), to my (bongo) wyjawimy swoja tajna bron I wtedy mozemy pomyslec o regularnej wojnie ;]

proponuje dzis/jutro o 21 na vencie bongosow

Gód Ajdija
__________________
17:11 Dalad Brie [102]: ja z pogrzebu niedawno wrocilem
17:11 Dalad Brie [102]: ojciec qmpla padl
17:11 Elite Vlood [126]: na czym?


__________________

12:00 Ziomster Warior [83]: Jestesmy dziecmi Bozymi, i osmielamy sie mówic...
12:00 Ziomster Warior [83]: Cipsoftcie nasz, ktory jest w niemczech
12:01 Ziomster Warior [83]: swiec sie tibia twoja..
12:01 Ziomster Warior [83]: przyjdz updejty twoje


__________________


00:20 Mewtu [201]: u is a big lame
Abdulwisimulacha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:55.


Powered by vBulletin 3