Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-11-2007, 21:58   #701
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Gratulacje!!
Elmer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-11-2007, 23:02   #702
nebulanoob
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2007

Posty: 42
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sunze Pokaż post
"Cechuje nas pojecie którego Wy nie znacie Odwaga, Honor! My Chcemy sie bic a wy s*******acie!"


No dzis panowie pokazaliscie klase! Pokazaliscie do czego jestescie zdolni i jacy jestescie honorowi! Pokazaliscie jak to wy pomagacie swoim gdy maja trapa i gdy sa w potrzebie!

DWOMA SLOWY VIRIBUS UNITIS!

Maledrus, Gohoode i Hinogoos stoja obok lisa i heiksa:

Lis Zapinator: Co jest panowie?
Lis Zapinator: czemu nie bijecie heiksa?
Lis Zapinator: przeciez to vu!
Heiks: Hahahaa.

Tak dzis panowie dnia 25.11.2007 pokazalismy kto jest honorowy i kto nie zostawia kolegów (krum adri strapowany przez vu) co robi vu po czym wpada Last Hope? Ucieka.

Wy jestescie odwazni?
19:22 Ende Durau [114]: jaki mam pajment?
18:57 Skin Arno [106]: ja juz im nie pomagam -.-

Co teraz zrobicie bez przydupasów?
Bedziecie pytac ludzi tak jak to robi onliy? Czy pomoga dla vu w wojnie?
I co wam nie sa potrzebne przydupasy?
Albo bedziecie offerowac naszym czy beda nas szpiegowac? Mowa tu o Axel Lou któremu morrderca offeruje bycie free zal!
Mozecie dalej oslaniac sie klamstwem albo powiedzcie praawde.
Gdyby nie te wasze przydupasy to byscie dawno juz z tego servera polecieli dowodem na to jest dzisiejszy dzien.

Tyle z mojej strony.

Sunze
Pięknie napisane tylko dlaczego sie mijasz z prawda ?
Po1 my nie ucieklismy tylko sie wycofalismy i walczylismy do końca jak bys nie zauważył ludzie którzy padli kupili blessy i wrócili to o czyms swiadczy.
Po2 nie bylismy zorganizowani i naprawde gdy wpadliscie po zrobieniu teleportu bylo trudno majac 6 osób od strony cyclo~/edl~ a reszte 6 po stronie edron na was 50~.
Po3 to wy spierdoliliscie gdy juz sie zebralismy na statek zostawiajac na postwe losu waszego kolege xendose.
Po4 Jak mozna mówic o honorze majac w szeregachu ludzi którzy sami was zabili pare miesiecy wczesniej,a teraz jestescie kolegami ?

A czy boli ? napewno przegrana 10:1 nie boli tak bardzo jak 3x po 20:0 =)
nebulanoob jest offline  
stary 25-11-2007, 23:11   #703
Sunze
Użytkownik Forum
 
Sunze's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 97
Stan: Zbanowany
Imię: Sunze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Victum Omnis
Świat: Nebula
Poziom: 171
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nebulanoob Pokaż post
Pięknie napisane tylko dlaczego sie mijasz z prawda ?
Po1 my nie ucieklismy tylko sie wycofalismy i walczylismy do końca jak bys nie zauważył ludzie którzy padli kupili blessy i wrócili to o czyms swiadczy.
Po2 nie bylismy zorganizowani i naprawde gdy wpadliscie po zrobieniu teleportu bylo trudno majac 6 osób od strony cyclo~/edl~ a reszte 6 po stronie edron na was 50~.
Po3 to wy spierdoliliscie gdy juz sie zebralismy na statek zostawiajac na postwe losu waszego kolege xendose.
Po4 Jak mozna mówic o honorze majac w szeregachu ludzi którzy sami was zabili pare miesiecy wczesniej,a teraz jestescie kolegami ?

A czy boli ? napewno przegrana 10:1 nie boli tak bardzo jak 3x po 20:0 =)
Mijasz sie z prawda nie bylo 10:1 tylko 12:1 i nie przegrywalismy nigdy 20:0!

zreszta zobacz sobie filmik i sam ocen co robil celandia finix morrderca map click utani gra + time ring i amba lawl

zal mi was jak zawsze honorowi i zwarci?
wcale nie.

Wiem jak jest to ze mowicie ze przydupasy wam nei potrzebne to nie prawda wiem co pisze np. taki Onliy po ludziach "CHODZCIE POMOZEMY VU PRZYDACIE SIE"

Mow co chcesz ja znam prawde i jestem pewien ze koniec jest juz bliski.

WELCOME IN THE HELL!

Sunze
__________________
:-)
Sunze jest offline  
stary 25-11-2007, 23:32   #704
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

@Lynx
Raczej niespelnionym fraggerem.

@Co do waszej rozmowy
Wszyscy mozecie teraz pier&$lic i pisac glupoty, nie wiedzac jak bylo. Chlopcy z VU pisza o swojej odwadze, honorze i wspanialym PvP, a prawda jest taka ze jestescie banda niezorganizowanych ludzi, ktorzy bez Hespiosa niewiele potrafia zrobic. Ta bitwa mogla sie skonczyc 1:0 gdyby wasz team ktory byl za kanionem uciekl na parchment i dal loga. Wy woleliscie walczyc - ok, ale 3/4 naszych fragow to bylo zabijanie pojedynczo biegajacych waszych ludzi. To, ze dalismy loga zostawiajac xendose - tak zostawilismy xendose i nie walczylismy dalej bo bylo tam od chvja noobcharów.

To, ze zostaliscie tam walczyc swiadczy tylko o waszym braku myslenia - naprawde ciezko wygrac bitwe 10 vs 35, raczej sie cofa i probuje dac loga. Aha i po update juz nie bedzie tak wesoło, bo party-uh przestanie wam dzialac i wasi knajci beda sie skladac jak zapalki.

Cytuj:
Po4 Jak mozna mówic o honorze majac w szeregachu ludzi którzy sami was zabili pare miesiecy wczesniej,a teraz jestescie kolegami ?
To jest swojego rodzaju ironia tragiczna - mamy do wyboru wracac do starych konfliktow albo polaczyc sie i wy&$&ac Silver Chana z kolegami z Nebuli. Gdybys byl na naszym miejscu wybralbys to samo.

I na koniec dobra wiadomosc dla milosnikow dobrego kina, a nie frajerskich wyrobów przydupasów VU - prace nad Revolution II zostana niebawem rozpoczete, premiera kinowa planowana jest na srodek grudnia.
TheDwarf jest offline  
stary 25-11-2007, 23:50   #705
Thunderbolt
Użytkownik Forum
 
Thunderbolt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 68
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Skille: słabe;(
Domyślny

Sunze swoj pierwszy orgazm przezywa
Thunderbolt jest offline  
stary 25-11-2007, 23:54   #706
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trojanin Pokaż post
moze filmik z opena : >
Na Tibia.de ktos dal, poszukaj tam

@up

Zapytaj go jakie to przezycie, to moze za pare lat jak Ciebie to bedzie czekac to nie bedziesz zaskoczony.
TheDwarf jest offline  
stary 26-11-2007, 00:06   #707
Finix
Użytkownik Forum
 
Finix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 94
Imię: Finix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

@Sunze
To ze nie ucieklismy to swiadczy chyba o tym ze chcielismy walczyc bo wlasnie to sprawia nam przyjenosc.

@TheDwarf
Co do ironii tragicznej ;P Ja ironie tragiczna interpretowalem troche inaczej XD Wg mnie ironia tragiczna na waszym przykladzie to jest tak ze jestescie skazani na ten los , mimo wyborow jakie macie i tak przegracie? (I wg mnie to jest wlasnie ironia tragiczna )
__________________
For a better Nebula xD
Finix jest offline  
stary 26-11-2007, 00:16   #708
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

Jezeli taka walka sprawia wam przyjemnosc, czyli isc na pewna smeirc to gratuluje

A co do ironii tragicznej, ja to interpretuje tak, ze fatum (los) stawia bohatera przed sytuacja w ktorej musi wybrac pomiedzy dwoma rownorzednymi wartosciami moralnymi - ktorej nie wybierze i tak bedzie zle. Masz racje tak to wlasnie jest z ta ironia tragiczna, ale przyklad ktory podales jest slaby, bo wlasnie dzieki tym wyborom jestescie juz jedna noga poza serverem. Ironia tragiczna dzisiaj polegala na tym, ze mogliscie dac loga i zostac okrzyknieci tchorzami i mogliscie walczyc i stracic 10 osob. Wybraliscie 2ga opcje.
TheDwarf jest offline  
stary 26-11-2007, 01:01   #709
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Domyślny

no dobra niby wygraliście... tylko ze oni znow zaczna expic :<
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"
Kapitan Chrupek jest offline  
stary 26-11-2007, 01:52   #710
Vicita
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 24
Profesja: Paladin
Domyślny

Jedynym pozytywnym aspektem przegranej vu byloby to, ze dowiedzielibysmy sie, kto tak naprawde jest prawdziwym lizodupem (czyt. czyli takim ktory wyplaci sie i od nowa zacznie lizac dla last hope, i tak dalej zaleznie od tego kto aktualnie posiada wladze na serwie).
A tak btw to jeden przegrany open nie swiadczy o tym ze vu juz do konca wojny ma w dupe dostawac, szybciej to oni straca chec do gry niz kase i "pomocnikow", wiec poki chce im sie grac to na pewno beda sie bic i nie ustapia.
__________________
Cześć, nazywam się Wiktor.
Vicita jest offline  
stary 26-11-2007, 02:10   #711
Dedalek
Użytkownik Forum
 
Dedalek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 145
Domyślny

Najlepsza wojna jaką w życiu widziałem!


Upośledzone Last Hope vs. bezmózgie Viribus Unitis.



btw. tert to szmata!!!11 <3
__________________
Chillout.




"Don't forget the success of others doesn't lessen your skills, and jealousy doesn't increase it either"
Brixx
Dedalek jest offline  
stary 26-11-2007, 08:55   #712
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

@nebulanoob
Dopiero na sam koniec, kiedy wiekszosc z nas zmeczona po dlugim siedzeniu na tsie prosila o zaprzestanie walki i pojsciem z usmiechem spac, dopiero wtedy, gdy bieglismy do pz wszyscy (arthas, skin armo itp.) wybiegli z domkow/pz i sie zlączyliscie w jedna grupe.
I powiedz mi czemu jak dalismy sobie tp i wjechalismy na was od tylu, czemu mr. ASANIL lognal swojego nooba WUJEK-MOTOREK czy inny pisiorek i nim przyszedl? To jest wasza loyalnosc...
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline  
stary 26-11-2007, 10:25   #713
Sunze
Użytkownik Forum
 
Sunze's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 97
Stan: Zbanowany
Imię: Sunze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Victum Omnis
Świat: Nebula
Poziom: 171
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finix Pokaż post
@Sunze
To ze nie ucieklismy to swiadczy chyba o tym ze chcielismy walczyc bo wlasnie to sprawia nam przyjenosc.

@TheDwarf
Co do ironii tragicznej ;P Ja ironie tragiczna interpretowalem troche inaczej XD Wg mnie ironia tragiczna na waszym przykladzie to jest tak ze jestescie skazani na ten los , mimo wyborow jakie macie i tak przegracie? (I wg mnie to jest wlasnie ironia tragiczna )
Oj Finix nie takie ekipy juz lecialy z serverów zobacz np. na nove czy furore, pewne siebie tak jak Wy teraz. Na furorze niedawno Vision zapakowalo plecaki i odeszli z servera. To co z tego ze maja kase i levele, tak jak i Wy..
Wiec co do waszej wygranej nie byl bym taki pewien
__________________
:-)

Ostatnio edytowany przez Sunze - 26-11-2007 o 10:27.
Sunze jest offline  
stary 26-11-2007, 11:33   #714
figofago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Minęło 6 miesięcy wojny, a wygraliście pierwszego "pseudo" opena. Naprawdę gz chłopaki, w końcu udało wam się wygrać jakaś bitwę, szkoda, tylko że na jednego membera vu przypadało 4 z last hope. Silver chan, sck, chudzierlok, arthas, mad worior, wina romex, macius de'down, archer of fear, hinogoos, xefi nenix, asanil, darif, celandia to było wczoraj za mało żeby coś zwojować. Vu rozbite po całej mapie, samo oddawało wam fragi, często raszując w jedną bądz dwie osoby.
Cieszy fakt, że Przemyśl pojebał pakt o nieagresji, widać że nawet dla tak znienawidzonego archera jest coś ważniejszego niż wolność i ciepła "posadka" na serwerze. Wygraliście wczoraj może to początek końca gildi, która od ponad roku szerzyła terror na ziemiach nebuli, rządząc prawami silnej ręki, a może to tylko lekka zadyszka. Czas pokaże co się wydarzy, kto odejdzie, a kto nie, jednego za to możemy być pewni już teraz to, jeszcze nie koniec.

Ostatnio edytowany przez figofago - 26-11-2007 o 11:34.
figofago jest offline  
stary 26-11-2007, 14:08   #715
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

@Sunze


Nie wiem czy smiac sie czy plakac jak cyztam Twoje posty :O
Wygraliscie jeden battle, a czujesz sie jak bys wara juz wygral. Pierdol isz cos tam o tym ze wy kumpli nie zostawiacie a kto zostawil van ogrizo i tego drugiego pedala ze 108 lv z pztami ? Spierd alales szybciutko na stateczek zeby Cie tylko wp izde nie doje bali, a pozniej opowiadasz wsyztskim jacy to wy jestescie pro zajebiasci. Ile razy jak dostawaliscie w dupe to stawialisciej akiegos knighta zeby bloczyl a sami x-logi dawaliscie, sadzisz ze to jest walka do konca ? Dla mnie to jestes zwyklym lamusem bo potrafiles bic sie z 15(?) osobami z vu majac u siebie ponad 2 razywiecej , a jak lognal sie kaziu i kilka innych high lv, zorganizowali sie na edron to pierwszy leciales do pz, oni padali i wracali wy jak padacie to dajecie loga wiec przestan pierdo lic bo i tak nikt nie uwierzy w Twoja zalosna propagande
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline  
stary 26-11-2007, 15:28   #716
Asmit
Użytkownik Forum
 
Asmit's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007

Posty: 67
Imię: Asmit
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez figofago Pokaż post
Minęło 6 miesięcy wojny, a wygraliście pierwszego "pseudo" opena. Naprawdę gz chłopaki, w końcu udało wam się wygrać jakaś bitwę, szkoda, tylko że na jednego membera vu przypadało 4 z last hope. Silver chan, sck, chudzierlok, arthas, mad worior, wina romex, macius de'down, archer of fear, hinogoos, xefi nenix, asanil, darif, celandia to było wczoraj za mało żeby coś zwojować. Vu rozbite po całej mapie, samo oddawało wam fragi, często raszując w jedną bądz dwie osoby.
Cieszy fakt, że Przemyśl pojebał pakt o nieagresji, widać że nawet dla tak znienawidzonego archera jest coś ważniejszego niż wolność i ciepła "posadka" na serwerze. Wygraliście wczoraj może to początek końca gildi, która od ponad roku szerzyła terror na ziemiach nebuli, rządząc prawami silnej ręki, a może to tylko lekka zadyszka. Czas pokaże co się wydarzy, kto odejdzie, a kto nie, jednego za to możemy być pewni już teraz to, jeszcze nie koniec.
Smieszy mnie jak ktos nazywa Terrorem to co robi Vu na nebuli, oni zostali by wyjebani przez pierwsza lepsza rzadzaca gildie z innego servera w okresie nie dluzszym niz 2 miesiace.


W koncu sie cos udalo, gratz dla was. Wg mnie po update moze bedziecie mieli jakies szanse, gdy caly system gry sie zmieni.

Pozdro ;*
Asmit jest offline  
stary 26-11-2007, 15:48   #717
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

@Knak -.-
Poco ty tutaj piszesz? ty o wojnie wiesz najwiecej juz wyjebali cie z 2 serverow, na 3 poskladaly cie nooby. Skoro vu jest takimi noobami to czemu juz niegrasz na nebuli? Przeciez jestes pro masta evul fajter.

@all
Co do opena, kazy widzial jak bylo zoragnizowane LH, a jak VU bylismy rozbici po calym edron, ale niepisze zeby sie usprawiedliwac. Tylko chcialbym uciszyc panow ktorzy tak sie jaraja nasza porazka, fakt dostalismy 10:1 no i? Mowicie, ze My uciekamy?! A odpowiedzcie na pytanie czy kiedys jak ktos od was padl wrocil na pole walki? VU nawet jak zaczelo przegrywac nie poddalo sie starali sie, kaytek mial cieplo na klacie nieprawdaz? Zabraklo poprostu mocy sd itp. Chodz nie ujmuje wam waszej pomyslowosci i gratuluje wygranej bitwy, ale to dopiero 1 bitwa dla was, przymniec wam pogromy typu 20:1 dla VU na vdl, 14~:1 na edron? ktos z was wrocil po detce? Jesli tak to poprawcie bo ja nigdy niezauwazylem, wiec niepiszcie ze to my uciekamy itp, tylko zrobcie rachunek sumienia i policzice ile razy wy daliscie loga, x loga podczas gdy wasi ludzie padali.

Pozdrawiam i czekam na rozwoj wydarzen ;]
August jest offline  
stary 26-11-2007, 16:34   #718
Dedalek
Użytkownik Forum
 
Dedalek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 145
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
@Knak -.-
Poco ty tutaj piszesz? ty o wojnie wiesz najwiecej juz wyjebali cie z 2 serverow, na 3 poskladaly cie nooby. Skoro vu jest takimi noobami to czemu juz niegrasz na nebuli? Przeciez jestes pro masta evul fajter.

@all
Co do opena, kazy widzial jak bylo zoragnizowane LH, a jak VU bylismy rozbici po calym edron, ale niepisze zeby sie usprawiedliwac. Tylko chcialbym uciszyc panow ktorzy tak sie jaraja nasza porazka, fakt dostalismy 10:1 no i? Mowicie, ze My uciekamy?! A odpowiedzcie na pytanie czy kiedys jak ktos od was padl wrocil na pole walki? VU nawet jak zaczelo przegrywac nie poddalo sie starali sie, kaytek mial cieplo na klacie nieprawdaz? Zabraklo poprostu mocy sd itp. Chodz nie ujmuje wam waszej pomyslowosci i gratuluje wygranej bitwy, ale to dopiero 1 bitwa dla was, przymniec wam pogromy typu 20:1 dla VU na vdl, 14~:1 na edron? ktos z was wrocil po detce? Jesli tak to poprawcie bo ja nigdy niezauwazylem, wiec niepiszcie ze to my uciekamy itp, tylko zrobcie rachunek sumienia i policzice ile razy wy daliscie loga, x loga podczas gdy wasi ludzie padali.

Pozdrawiam i czekam na rozwoj wydarzen ;]

Na każdym normalnym serverze, takie lamusy jak ty są tępione na 60-80 lvlu. Ciesz się, że miałeś fart. Jeżeli VU wie cokolwiek o prawdziwej wojnie, to moja stara to Ferumbras. Knaak na 95 lvlu potrafi sam więcej zrobić, niż ty razem ze swoim 2 ownerem żuczkiem gnojownikiem. I wybacz, ale ty też padłeś od noobów. Nov 17 2007, 19:02:53 CET Killed at Level 157 by Krum Adri
and by Wizz Lowe
__________________
Chillout.




"Don't forget the success of others doesn't lessen your skills, and jealousy doesn't increase it either"
Brixx
Dedalek jest offline  
stary 26-11-2007, 16:38   #719
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Co do opena, kazy widzial jak bylo zoragnizowane LH, a jak VU bylismy rozbici po calym edron, ale niepisze zeby sie usprawiedliwac. Tylko chcialbym uciszyc panow ktorzy tak sie jaraja nasza porazka, fakt dostalismy 10:1 no i? Mowicie, ze My uciekamy?! A odpowiedzcie na pytanie czy kiedys jak ktos od was padl wrocil na pole walki? VU nawet jak zaczelo przegrywac nie poddalo sie starali sie, kaytek mial cieplo na klacie nieprawdaz? Zabraklo poprostu mocy sd itp. Chodz nie ujmuje wam waszej pomyslowosci i gratuluje wygranej bitwy, ale to dopiero 1 bitwa dla was, przymniec wam pogromy typu 20:1 dla VU na vdl, 14~:1 na edron? ktos z was wrocil po detce? Jesli tak to poprawcie bo ja nigdy niezauwazylem, wiec niepiszcie ze to my uciekamy itp, tylko zrobcie rachunek sumienia i policzice ile razy wy daliscie loga, x loga podczas gdy wasi ludzie padali.
Mądrze napisane. Z jednej strony fajna akcja last hope, ale nie należy się aż tak tym podniecać i mówić o roztrzygnieciu wojny :d
Ancient900 jest offline  
stary 26-11-2007, 16:50   #720
Asmit
Użytkownik Forum
 
Asmit's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2007

Posty: 67
Imię: Asmit
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
@Knak -.-
Poco ty tutaj piszesz? ty o wojnie wiesz najwiecej juz wyjebali cie z 2 serverow, na 3 poskladaly cie nooby. Skoro vu jest takimi noobami to czemu juz niegrasz na nebuli? Przeciez jestes pro masta evul fajter.

@all
Co do opena, kazy widzial jak bylo zoragnizowane LH, a jak VU bylismy rozbici po calym edron, ale niepisze zeby sie usprawiedliwac. Tylko chcialbym uciszyc panow ktorzy tak sie jaraja nasza porazka, fakt dostalismy 10:1 no i? Mowicie, ze My uciekamy?! A odpowiedzcie na pytanie czy kiedys jak ktos od was padl wrocil na pole walki? VU nawet jak zaczelo przegrywac nie poddalo sie starali sie, kaytek mial cieplo na klacie nieprawdaz? Zabraklo poprostu mocy sd itp. Chodz nie ujmuje wam waszej pomyslowosci i gratuluje wygranej bitwy, ale to dopiero 1 bitwa dla was, przymniec wam pogromy typu 20:1 dla VU na vdl, 14~:1 na edron? ktos z was wrocil po detce? Jesli tak to poprawcie bo ja nigdy niezauwazylem, wiec niepiszcie ze to my uciekamy itp, tylko zrobcie rachunek sumienia i policzice ile razy wy daliscie loga, x loga podczas gdy wasi ludzie padali.

Pozdrawiam i czekam na rozwoj wydarzen ;]
O wojnie wiem napewno wiecej od ciebie, tego jestem pewny. Gdyby nie te wszystkie aimboty, siedzial bys teraz na innym serverze. I wcale nie zaluje, ze zostalem wyjebany z nebuli, bo nie musze sie klocic na codzien z takimi jebanymi idiotami jak ty i twoja gildia.

Tak, zabili mnie na obsidii? No i co? Padlem pierwszy raz, biorac udzial w 4 wojnie juz chyba od kad gram tam. Szkoda tylko, ze nie widzialem jak mnie zabijal ktos kogo wyjebalismy z servera, bo nie ma innego sposobu niz pingowanie.

Name: Dorpaz

Nov 20 2007, 22:26:25 CET Killed at Level 177 by Saaik
and by Tamous


Name: Orco Gitu

Nov 20 2007, 23:04:52 CET Killed at Level 144 by Ripplah
and by Kiem'Pim

Name: Pephy

Nov 06 2007, 12:25:40 CET Killed at Level 146 by Tihi Prle


Name: Duba'Evil

Nov 06 2007, 10:39:19 CET Killed at Level 121 by Tihi Prle


Name: Ashanus

Nov 06 2007, 00:46:44 CET Killed at Level 100 by Musowezit

Name: Morindel Angelo

Nov 06 2007, 10:18:21 CET Killed at Level 77 by Sir Miczos
and by Blade Winon


Name: Waldorio

Nov 22 2007, 19:23:15 CET Killed at Level 153 by Fifflah


Szkoda tylko,, ze dla kazdego typa, ktory padl od pingowania, byl bys szmata po spotkaniu na sorcu 1 vs 1 na tibii 7.6



Taki jestes cwany, bodostales server w prezencie, wygrywajac wojne z 8 ludzmi na TSie, ktorzy zgromadzaja 20 osob raz na tydzien, gdy wy mieliscie full team przerz 80% wojny. <smiech>

Nie musisz mi "jechac", bo taki pajac jak ty mi nie ublizy, sam sobie szkode robisz w rl grajac non stop w ta gre, ktora coraz bardziej zostaje niszczona.
Asmit jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:20.


Powered by vBulletin 3