Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-10-2008, 21:37   #7461
Aezmo_1994
Użytkownik Forum
 
Aezmo_1994's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2008
Lokacja: Wejherowo

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Domyślny

aha czyli juz tempior/tompior or how to speell it zbanowal go
__________________
Aezmo_1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2008, 00:40   #7462
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

widze 'żarciuszki'

nauka pełną parą - czyli jeden zeszyt do wszystkich przedmiotów i nie marnuję życia na tibię ! :S musicie mnie nazywać teraz PRO a jak nie to krejzolek jest h.j<ocenzurowany post \o> a kiełek dalej się w nocy moczy :S

ogolnie to pimols sie wozi bo of pl a riper go popiera obydwoje sie wozom a i tak som slabe z nich koxy buahah

a chlopaki z cipsoftu to 200 kilogramowe slonie z palcami grubosci kijow bilardowych ;e

ogulnie to pozdrawiam teraz
massior <3 pimols <3 riper <3 viking <3 vrel <3 kielek <3 krejzolek <3 chealino <3 mewtu <3 ridof <3 dama <3 murlat <3 tores <3 sobel <3 wojo <3 michas <3 cinek <3 broer <3 gm xadam <3 panek <3 vv <3 metek <3 i oczywsicie pozdrufka dla dziefcynek z naszej klasy of pl i fotqqqq of pl
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 11:17   #7463
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

co lolu??? ja morze na tszecim miejscu co? LOLEKIK ! powinno byc
pozdro

RIPPPPPPPPPPPPPPPPPERRRRRRRRRRR<333333333333333333 3333,pimol<3,masior<3 itd buahahahha

rzartownis

wojna bongo vs bongo wannabe sie zaczela, 2:0 dla nas heiehiehieiheihei
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 11:54   #7464
hans12
Użytkownik Forum
 
hans12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2008

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 30
Skille: 58/56
Poziom mag.: 4
Domyślny

Planuje wielki powrót ; Jeszcze troche=]
__________________
hans12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 12:14   #7465
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

/care pamietaj ze jak chcesz powrocic to 20k xermvis/carlin chlopcze
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 12:31   #7466
hans12
Użytkownik Forum
 
hans12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2008

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 30
Skille: 58/56
Poziom mag.: 4
Domyślny

Stary, chce dołączyć do bongo juz 69 level ;D


@Edit
12:35 You see a tower shield (Def:32).
It weighs 82.00 oz.
__________________

Ostatnio edytowany przez hans12 - 07-10-2008 o 12:44.
hans12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 12:48   #7467
Abdulwisimulacha
Użytkownik Forum
 
Abdulwisimulacha's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: wlkp

Posty: 57
Imię: D-A
Profesja: Royal Paladin
Gildia: bango them
Świat: iridja
Poziom: 40
Skille: 65
Poziom mag.: 11
LOL

HIHIhih Dawno mnie tu nie było HIhIhih
PozdruffCia pimol<3kiepka<3dama<3buden<3Metek<3juhas<3inakoncu rIPPERHAHAHHABEZSPACJI<3



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hans12 Pokaż post
Stary, chce dołączyć do bongo juz 69 level ;D
Wracaj jak najszybciej ;]]<<<<<3 bo nie mam szynek :S:S:S
__________________
17:11 Dalad Brie [102]: ja z pogrzebu niedawno wrocilem
17:11 Dalad Brie [102]: ojciec qmpla padl
17:11 Elite Vlood [126]: na czym?


__________________

12:00 Ziomster Warior [83]: Jestesmy dziecmi Bozymi, i osmielamy sie mówic...
12:00 Ziomster Warior [83]: Cipsoftcie nasz, ktory jest w niemczech
12:01 Ziomster Warior [83]: swiec sie tibia twoja..
12:01 Ziomster Warior [83]: przyjdz updejty twoje


__________________


00:20 Mewtu [201]: u is a big lame
Abdulwisimulacha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 12:53   #7468
hans12
Użytkownik Forum
 
hans12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2008

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 30
Skille: 58/56
Poziom mag.: 4
Domyślny

a Ty murlacie co porabiasz
__________________
hans12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 12:56   #7469
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hans12 Pokaż post
Stary, chce dołączyć do bongo juz 69 level ;D


@Edit
12:35 You see a tower shield (Def:32).
It weighs 82.00 oz.
ty kretynie jakbys mial 69 lew to by ci juz dawno stary acc zajebal. masz max 35, stawiam 100k

siemkamurlatbezspacjiijeszczegorzejchujchujchuj<3< 3
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD

Ostatnio edytowany przez adnincv - 07-10-2008 o 13:15.
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 13:00   #7470
hans12
Użytkownik Forum
 
hans12's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2008

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 30
Skille: 58/56
Poziom mag.: 4
Domyślny

Nie kminie jednej rzeczy ,,jakbys mial 69 lew to by ci juz dawno acc zajebal.""
__________________
hans12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 13:51   #7471
Morseton
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 154
Domyślny

Czesiek albo ty albo ja! DUEL OF HONOR! EDRON TERAZ!

... jestescie pojebani.

Mowie to co mnie gryzie.

Dax nie popieram tego ze wczoraj swoim zachowaniem [ty wiesz co zrobiles] spowodowales zabicie avengera. Mnie zabiliscie bo chcialem zabic "wielkiego cinka" to sie nie sprzedalem... Co jak co ale takich rzeczy sie nie robi mowie to moim skromnym zdaniem

Ostatnio edytowany przez Morseton - 07-10-2008 o 14:50.
Morseton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 15:49   #7472
WonszMilicyjny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 18
Domyślny

Riper szkoda slow na ciebie ale co tam zajmie mi to chwile.
Do ciezkiej cholery za kogo sie uwazasz? ,,Wannabies?" Jasne zawsze chcialem byc pusty, pazerny i tepy, okradac ludzi na kase etc. Druga rzecza jest to jaki ty jestes fayny pr0 elo elo wrecz przeciwnie jestes zalsony i dziecinny =[. Trzecia rzecza jest to jak sie odnosisz do ludzi.. ekhm sry nie ludzi do psow ;| To jest kompletna kompromitacja mowiac to jeszcze z roz*****onym majkiem, zgrywasz kozaka ktorego swiat nie widzial, ale coz widze ze to taki 2nd lajf ;F odbicie zycia w pixelkach gdyz wystarczy spojrzec na twe zdjecia co mowi samo za siebie. Martwisz sie o mnie? o to ze nie chodze do szkoly? Pustota i zolc wychodzi z ciebie na kazdym kroku , pamietaj nie ocenia sie ludzi nie znajac ich. No nic tyle o tobie gdyz obserwowalem to co sie wyprawia tylko przez ponad 2 miechy wiec moge napisac tyle. A no i trzeba bylo zakladac topika na forum com co nie? Btw jesli ,,mam" cokolwiek do kogos to tylko
i wylacznie do ciebie. Pkowanie sprawialo mi wielka frajde,a poznanych ludzi badz tez nie poznanych bede pamietal na dlugo
Ps. Zwroccie uwage na Vrella
szanownego gdyz madre rzeczy prawi
Przedstawilem swoja opinie jak ja to widze [[;
To sie rozpisalem nie w moim pl stajlu ;/
WonszMilicyjny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 16:02   #7473
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

a na moje pi****licie, quitowac;]
Kiełek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 16:09   #7474
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WonszMilicyjny Pokaż post
Riper szkoda slow na ciebie ale co tam zajmie mi to chwile.
Do ciezkiej cholery za kogo sie uwazasz? ,,Wannabies?" Jasne zawsze chcialem byc pusty, pazerny i tepy, okradac ludzi na kase etc. Druga rzecza jest to jaki ty jestes fayny pr0 elo elo wrecz przeciwnie jestes zalsony i dziecinny =[. Trzecia rzecza jest to jak sie odnosisz do ludzi.. ekhm sry nie ludzi do psow ;| To jest kompletna kompromitacja mowiac to jeszcze z roz*****onym majkiem, zgrywasz kozaka ktorego swiat nie widzial, ale coz widze ze to taki 2nd lajf ;F odbicie zycia w pixelkach gdyz wystarczy spojrzec na twe zdjecia co mowi samo za siebie. Martwisz sie o mnie? o to ze nie chodze do szkoly? Pustota i zolc wychodzi z ciebie na kazdym kroku , pamietaj nie ocenia sie ludzi nie znajac ich. No nic tyle o tobie gdyz obserwowalem to co sie wyprawia tylko przez ponad 2 miechy wiec moge napisac tyle. A no i trzeba bylo zakladac topika na forum com co nie? Btw jesli ,,mam" cokolwiek do kogos to tylko
i wylacznie do ciebie. Pkowanie sprawialo mi wielka frajde,a poznanych ludzi badz tez nie poznanych bede pamietal na dlugo
Ps. Zwroccie uwage na Vrella
szanownego gdyz madre rzeczy prawi
Przedstawilem swoja opinie jak ja to widze [[;
To sie rozpisalem nie w moim pl stajlu ;/
Dostosowuje sie tylko poziomem do kretynow Twojego pokroju, ktorzy placza ze zabili jego 45 ek. I piszesz, ze sie nie ocenia ludzi nie znajac ich, a Ty mnie oceniasz, niezle ! I ja szanuje ludzi zaslugujacych na ten szacunek, /care w jakichs polaczkow probujacych byc fajni bo z bongo, ktorzy na zadnej porzadnej akcji nie byli. stare bongo_/

@vrell

juz Ci mowilem, ze to nie ja powiedzialem ze avenger ma pz, chociaz pewnie bym to zrobil gdyby mi to przyszlo na mysl. I piszesz ze w bongo jestes dluzej od damy, fail. On z nami latal juz na guardy z 2,5 roku temu jak pimol mial veremusa a ja diliveera
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 16:23   #7475
WonszMilicyjny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 18
Domyślny

Nazywasz mnie kretynem? Hmm zaufaj ze jestem ,,tylko" ciut inteligentniejszy. Placze ze zabili mi ek? No ,,ofc" w sumie to ja gdy padne to placze na vent i dostaje adhd ;| Pss. taka mala podpowiedz looknij na moj czas online,a to mowi samo za siebie jak bardzo ale to bardzo przejmuje sie ta gra ^.- wyroslem z tego . Tys mnie ciolku ( tak tu cie obrazam) zaczal pierwszy oceniac wiec co ja bede gorszy of pl? ej hejze skad taki kretyn jak ja moglby uzyc sarkazmu.
Oceniam cie wjezdzajac lekko na rl gdyz wywnioskowalem to co zauwazylem wiec na vencie kozak jestes jakich malo rzucasz qwami ,wyrazasz sie do osob od siebie straszych o x lat bez szacunku, czujesz sie jakims tam bossem za duzo by wymieniac etc ,a to lekko nie pasuje do tego jak wygladasz w rl. Moze to i stereotyp no ale coz nie pasuje

A no i widze ze odpowiadasz na posta w mgnieniu oka, zrob cos z czasem wolnym. Pisanie zwrotow grzecznosciowych jak i brak polskich znakow byl zamierzony.
To tyle jesli chcesz odpisuj sobie na tego posta /care forum fajterze nie bede spamowal [[[[[;. Ale pewnie odp bo zakpilem z twojego ego. Opuszczam te jakze zalosne forum xD
WonszMilicyjny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 17:23   #7476
Prawda_w_oczy
Użytkownik Forum
 
Prawda_w_oczy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: Venore

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Huxy
Profesja: Knight
Gildia: BA
Świat: Iridia
Poziom: 203
Skille: 94/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

eyyyy


Wrzuccie zdjecia Rippera na jakas stronke i dajcie linka.

Z chęcią zobacze tego "KOZAKA" :>
Prawda_w_oczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 18:37   #7477
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Skoro Ripper jest dla Ciebie smieciem, to po co siedziales z nami na vent i chodziles na akcje?
Wczoraj United Forces wyjebalo nas z venta i uznalo, ze jestesmy spy, a Wy niby tacy zajebisci pekerzy i bongosi, odrazu sie od nas odwrociliscie i zaczeliscie kozaczyc, grozby w nasza strone itp.
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 19:10   #7478
Karolek98
Użytkownik Forum
 
Karolek98's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 382
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: Violence
Świat: Iridia
Poziom: 135
Domyślny

metek chyba sie nie dziwisz ze to nastąpiło? przepraszam ale 2 razy w ciągu dnia mam zmieniać hasło do venta bo jacyś śmiecie wchodzą nasłuchiwać?:s dziękuję, ale czas pożądek zrobić, jezeli zamierzacie sie miedzy soba na*******ac to zycze powodzenia, ale wg mnie jest to odpowiednia pora zeby zrobic porzadek, ja posprzatalem vent i cos probuje wiekszego organizowac, a tak jak wy wczesniej z voe clan probowaliscie sie zgrac, to teraz zrobicie selekcje tych nowych i tych co maja 20 lvle wyjebcie z ekipy to moze ich zmotywujecie do expienia, zrobicie guildcash jak za dawnych czasow i bongo sie rozwinie, bo jak patrze od odejscia Adama to jest coraz gorzej.
__________________
Be without fear in the face of your enemies.
Speak the truth, always, even if it leads to your death.
Karolek98 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 19:34   #7479
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karolek98 Pokaż post
metek chyba sie nie dziwisz ze to nastąpiło? przepraszam ale 2 razy w ciągu dnia mam zmieniać hasło do venta bo jacyś śmiecie wchodzą nasłuchiwać?:s dziękuję, ale czas pożądek zrobić, jezeli zamierzacie sie miedzy soba na*******ac to zycze powodzenia, ale wg mnie jest to odpowiednia pora zeby zrobic porzadek, ja posprzatalem vent i cos probuje wiekszego organizowac, a tak jak wy wczesniej z voe clan probowaliscie sie zgrac, to teraz zrobicie selekcje tych nowych i tych co maja 20 lvle wyjebcie z ekipy to moze ich zmotywujecie do expienia, zrobicie guildcash jak za dawnych czasow i bongo sie rozwinie, bo jak patrze od odejscia Adama to jest coraz gorzej.
my juz sie wyselekcjonowalismy, a ze dajesz pasy od venta dla jakiegos arledo czy innego smiecia to nie moja wina. I stare bongo nigdy sie miedzy soba nie na*******alo, jak chcesz z nami pekowac to wyjeb zaca, avengera, zooka i jego rli i arledo i to wszystko.

wonsz, nie chce mi sie odpisywac bo ty jestes pro na forum albo w dp, a jak bijemy chealino to stoisz 40 ek i nie dajesz miejsca sdkerom ;
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD

Ostatnio edytowany przez adnincv - 07-10-2008 o 19:36.
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 19:56   #7480
Czeczeniec
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2007

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karolek98 Pokaż post
metek chyba sie nie dziwisz ze to nastąpiło? przepraszam ale 2 razy w ciągu dnia mam zmieniać hasło do venta bo jacyś śmiecie wchodzą nasłuchiwać?:s dziękuję, ale czas pożądek zrobić, jezeli zamierzacie sie miedzy soba na*******ac to zycze powodzenia, ale wg mnie jest to odpowiednia pora zeby zrobic porzadek, ja posprzatalem vent i cos probuje wiekszego organizowac, a tak jak wy wczesniej z voe clan probowaliscie sie zgrac, to teraz zrobicie selekcje tych nowych i tych co maja 20 lvle wyjebcie z ekipy to moze ich zmotywujecie do expienia, zrobicie guildcash jak za dawnych czasow i bongo sie rozwinie, bo jak patrze od odejscia Adama to jest coraz gorzej.


co do zmiany hasla venta tez troche twoj blad, nie podawaj nastepnym razem byle komu, daj jednej zaufanej osobie ona bedzie wiedziala co dalej z tym zrobic, co do na*******ania sie to tez wszyscy pierdolicie bo jakos wczesniej wam nie przeszkadzalo pekowanie z wiara typu zook czy wonsz, a co do odejscia adama... ch... prawda polowie bongosow obiecywal wielkiego wara ze warto robic chary kupowac pace etc etc a potem sam sie wyplacil.... inna sprawa ze podczas jego nieobecnosci na vencie polowa "bongosow" o*******ala mu dupe ze nie dawal siana na akcje, a jak zbieral loota od ludzi to najczesniej polowa gotowki przepadala ;];] takie skromne 17 zl z mojej strony ;]
Czeczeniec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:55.


Powered by vBulletin 3