Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-04-2008, 16:45   #761
Bartas15
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: kujawy :P

Posty: 323
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
masz bardzo slabe info.chyba grasz na harmoni z MDW ??
może masz naturalny świński blond ,a co do MDW to niestety nie gram i nie grałem.
__________________
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne

Hail Ultimation
Bartas15 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2008, 19:44   #762
Lafa
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Lokacja: Cieszyn

Posty: 388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 63
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Meksyk Pokaż post
solucja z winhexem juz lata pare lat w sieci wiec za puzno na kozakowanie
synku a jak zajelo ci to 2 dni to n/c

a fragi huh pierwszy raz ormo zabilo 80 + ?? afkowal czy internet kick ?? hahahshahahsh
ormo kiedys ubilo drana arhariego a to byl wtedy chyba 144 lvl, fraga mial chyba rethond czy jakos tak jak dobrze pamietam.
ps. wcale nie byl afk
Lafa jest offline  
stary 10-04-2008, 20:21   #763
Colmar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

z tego co pamietam to chyba wlasnie ZOMO ubiło wiekszy lvl niz ORMO no ale jak ktos juz wczesniej napisal my bylismy narazeni na kontry które były nie raz np. akcja z Sawczyk Zabijaka w venore kiedy to na nasze 15 lvle wyleciało kilkanascie osob z DPFT np. ja moim 20 sorkiem zostałem sfragowany przez Aate Arhari no i mozna wymieniac wiecej Alunir itp itd tez byli a Zomo o takie kontry bac sie nie musiało bo wiadomo kto zaaatakuje ZOMO ten HUNTEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDD

poczekajcie jeszcze troche a wszystkich rozpierdolim !
Colmar jest offline  
stary 10-04-2008, 21:00   #764
lolekkkk18
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2008

Posty: 25
Domyślny

mysle ze obie gildie mozna o kant dupy potluc zarówno zomo jak i ormo to banda ludzików którym sie niefartnelo w normalnej tibii albo fartnelo zaduzo i niemaja co robic z wolnym czasem i kasa... moim zdaniem to pkowanie na noobach jest tak chujowe ze bardziej byc niemoze, marnujecie czyjas prace zabijajac ludzi w jakims perfidnym trapie bez mozliwosci obrony.. "rzal" nic innego nie przychodzi mi na mysl.. mimo iz są nooby na arcani to powinno zabijac sie ich w cywilizowany sposób tzn swoimi mainami podajac powód i tyle ..


pzdr dla "nienoobów"
lolekkkk18 jest offline  
stary 10-04-2008, 22:05   #765
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lolekkkk18 Pokaż post
mysle ze obie gildie mozna o kant dupy potluc zarówno zomo jak i ormo to banda ludzików którym sie niefartnelo w normalnej tibii albo fartnelo zaduzo i niemaja co robic z wolnym czasem i kasa... moim zdaniem to pkowanie na noobach jest tak chujowe ze bardziej byc niemoze, marnujecie czyjas prace zabijajac ludzi w jakims perfidnym trapie bez mozliwosci obrony.. "rzal" nic innego nie przychodzi mi na mysl.. mimo iz są nooby na arcani to powinno zabijac sie ich w cywilizowany sposób tzn swoimi mainami podajac powód i tyle ..


pzdr dla "nienoobów"
Chill outuj nabzorze,kazdy w tibii ma satysfakcje z czego innego,tak sie sklada ze ormowcy i zomowcy z pkowania,jezeli masz zamair plakac idz na harmonie i graj sobie z mdw,a nie piszesz cry posty jako anonimek,bo tylko tak mozesz wyzalic swoje smutki,bo wiesz ze jezeli bys sie ujawnil to bys wiecej downgradow zaliczyl niz advencow. Juz jest tu taki jeden ale sie do niego przyzwyczailem.A z tym pozdro dla nienoobow mnie rozwaliles XD.Jezeli padasz od "nooba" to kim jestes?
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline  
stary 10-04-2008, 22:12   #766
jacke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 99
Poziom mag.: 58
Domyślny

o wojnie mieliscie gadac... a xilvent znowu padl ;D

Apr 10 2008, 21:38:17 CEST Killed at Level 170 by Pe Ha
and by Achmed Assassin
__________________
jacke jest offline  
stary 10-04-2008, 22:51   #767
Viste
Użytkownik Forum
 
Viste's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 85
Domyślny

Wyglada jakby sie na coś zbierało, ciekawe zy coś z tego wyjdzie ;]
Viste jest offline  
stary 10-04-2008, 23:26   #768
milano8
Użytkownik Forum
 
milano8's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 660
Stan: Niegrający
Imię: L
Świat: Konoha-Gakure ?
milano8 ma numer GG 1559165
Domyślny

Barman kolejka dla faytera

Jak sie cos noobkowi nie podoba to na non pvp bocic a nie smuty tutaj dawac

btw. zaraz mnie zjechacie jebany anonim kozaczy na forum powiem wam jedno nie podam nicku bo nie mam zadnej postaci na arcani ale kiedys gralem i mam tam paru kolesi i sie interesuje co sie dzieje na tym swiecie bardziej niz np : ile k expa wbil dzisiaj moj pan emdwau
milano8 jest offline  
stary 10-04-2008, 23:33   #769
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

[CHAR]Xilvent[/CHAR]
Apr 10 2008, 21:38:17 CEST Killed at Level 170 by [CHAR]Pe Ha[/CHAR]
and by [CHAR]Achmed Assassin[/CHAR]

[CHAR]Pal Palus[/CHAR]
Apr 10 2008, 23:09:57 CEST Killed at Level 146 by [CHAR]Wowulustoon Mefean[/CHAR]
and by [CHAR]Sniacy[/CHAR]
__________________
Koszyk jest offline  
stary 11-04-2008, 00:29   #770
Flatronn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 10 2007

Posty: 9
Domyślny

00:25 Pe Ha [103]: make ban we pay u

Peha jaki dowódca ;o
Flatronn jest offline  
stary 11-04-2008, 05:15   #771
lolekkkk18
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2008

Posty: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Chill outuj nabzorze,kazdy w tibii ma satysfakcje z czego innego,tak sie sklada ze ormowcy i zomowcy z pkowania,jezeli masz zamair plakac idz na harmonie i graj sobie z mdw,a nie piszesz cry posty jako anonimek,bo tylko tak mozesz wyzalic swoje smutki,bo wiesz ze jezeli bys sie ujawnil to bys wiecej downgradow zaliczyl niz advencow. Juz jest tu taki jeden ale sie do niego przyzwyczailem.A z tym pozdro dla nienoobow mnie rozwaliles XD.Jezeli padasz od "nooba" to kim jestes?

synek.. nie wiesz co mówisz i z kim mówisz.. zrobilem wiecej pa i zalatwilem wiecej hantów niz ty wbiles lvli.. a niepokazuje swojego name poniewaz niechce zeby mnie wlasnie taka banda noobów napadla ( bo szanuje swój czas i prace ) dla twojej wiadomosci ostatnio padlem na 60~~ lvlu od monstera a ostatni raz od czlowieka na 12 lvlu a mam ponad 110 lvl.. wiec zastanów sie co mówisz zreszta jestes ostatnią osobą która moze mi dogadac wiec lepiej zamilcz...

ps. nie placze bo nie mam nad czym
ps2 pisze jako anonim poniewaz jak czytam co takie kurwa lamusy wypisują to poprostu niemoge.. ch** wiedzą tak jak ty a pierdolą zobaczymy moze po wojnie poznasz moj nick.. jak bede gral jeszcze w tibie..


pzdr.
lolekkkk18 jest offline  
stary 11-04-2008, 07:05   #772
Colmar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lolekkkk18 Pokaż post
synek.. nie wiesz co mówisz i z kim mówisz.. zrobilem wiecej pa i zalatwilem wiecej hantów niz ty wbiles lvli.. a niepokazuje swojego name poniewaz niechce zeby mnie wlasnie taka banda noobów napadla ( bo szanuje swój czas i prace ) dla twojej wiadomosci ostatnio padlem na 60~~ lvlu od monstera a ostatni raz od czlowieka na 12 lvlu a mam ponad 110 lvl.. wiec zastanów sie co mówisz zreszta jestes ostatnią osobą która moze mi dogadac wiec lepiej zamilcz...

ps. nie placze bo nie mam nad czym
ps2 pisze jako anonim poniewaz jak czytam co takie kurwa lamusy wypisują to poprostu niemoge.. ch** wiedzą tak jak ty a pierdolą zobaczymy moze po wojnie poznasz moj nick.. jak bede gral jeszcze w tibie..


pzdr.
Tibie uwazasz za swoja prace? hahahahahahahahahahahha

chłopie wyluzuj i piszac ze nie dasz swego nicku pokazujesz to ze jednak boisz sie ORMO'wcow

btw.
Chłopcze wiesz co oznacza słowo noob? ze od noobow nas wyzywasz?
A i popieram słowa Faytaha ze jak bys podał nick to bysmy ci z dupy nogi powyrywali za to co tutaj wypisujesz xD

~GZ frag ORMO, szkoda ze wczoraj znow nie mogłem byc na akcji

Ostatnio edytowany przez Colmar - 11-04-2008 o 07:14.
Colmar jest offline  
stary 11-04-2008, 07:19   #773
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lolekkkk18 Pokaż post
synek.. nie wiesz co mówisz i z kim mówisz.. zrobilem wiecej pa i zalatwilem wiecej hantów niz ty wbiles lvli.. a niepokazuje swojego name poniewaz niechce zeby mnie wlasnie taka banda noobów napadla ( bo szanuje swój czas i prace ) dla twojej wiadomosci ostatnio padlem na 60~~ lvlu od monstera a ostatni raz od czlowieka na 12 lvlu a mam ponad 110 lvl.. wiec zastanów sie co mówisz zreszta jestes ostatnią osobą która moze mi dogadac wiec lepiej zamilcz...

ps. nie placze bo nie mam nad czym
ps2 pisze jako anonim poniewaz jak czytam co takie kurwa lamusy wypisują to poprostu niemoge.. ch** wiedzą tak jak ty a pierdolą zobaczymy moze po wojnie poznasz moj nick.. jak bede gral jeszcze w tibie..


pzdr.
Wow robiles tyle pa i tly hantow zalatwiales,to jak sie domyslam nalezysz do grupy plebsu tibijskiego ktorego okreslam jako "rl of ktostam" albo poprostu kogos asslickowales by sie potem wozic. Jezeli dzialalnosc pk tak ci przeszkadza a padles ostatnio na 12 lvlu to po co to piszesz?Myslisz ze kogos wzruszasz tym czego tu nie robiles? Szczerze watpie.A tym ze boisz sie przedstawic i wyrazic swoje zdanie jako "ty" utwierdza mnie w fakcie ze jestes nikim(przynajmniej w tibii).
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline  
stary 11-04-2008, 07:37   #774
Bartas15
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: kujawy :P

Posty: 323
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lolekkkk18 Pokaż post
synek.. nie wiesz co mówisz i z kim mówisz.. zrobilem wiecej pa i zalatwilem wiecej hantów niz ty wbiles lvli.. a niepokazuje swojego name poniewaz niechce zeby mnie wlasnie taka banda noobów napadla ( bo szanuje swój czas i prace ) dla twojej wiadomosci ostatnio padlem na 60~~ lvlu od monstera a ostatni raz od czlowieka na 12 lvlu a mam ponad 110 lvl.. wiec zastanów sie co mówisz zreszta jestes ostatnią osobą która moze mi dogadac wiec lepiej zamilcz...

ps. nie placze bo nie mam nad czym
ps2 pisze jako anonim poniewaz jak czytam co takie kurwa lamusy wypisują to poprostu niemoge.. ch** wiedzą tak jak ty a pierdolą zobaczymy moze po wojnie poznasz moj nick.. jak bede gral jeszcze w tibie..


pzdr.


Jakby to były nooby to ludzie typu dran i wiele innych 100+ nie zaliczyłoby składki wiec milcz człowieku.Nie wszyscy musza tak jak ty expic i nabijac lvl ,żeby byc super.Ja naprzykład czerpie satysfakcje jak
zabijemy jakiegos 130 lvla.A pozatym Arcania to nie świat by rozpoczynac gre chcąc nabic jakiś lvl(właśnie przez pa,zajęte respy itd.).Jeszcze niedawno mając jakiegoś dobrego "frienda" z DPFT wbicie 100 lvla to nie był problem.Jesli jestes taki "hanted" i "pa" i tym bardziej
jesteś w wojnie to podaj swój nick ,a nie ukrywasz się jak jakaś popierdoła.Jak chcesz się umówic z laską to piszesz smsa ,że powiesz jej kim jesteś jak zgodzi się z tobą chodzic?
Pozdro lamusie
__________________
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne

Hail Ultimation
Bartas15 jest offline  
stary 11-04-2008, 07:54   #775
Picinhoxs
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 07 2007
Lokacja: Chełm
Wiek: 32

Posty: 551
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Remo clai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Czysta
Świat: Danubia
Poziom: xxx
Skille: xXXx
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lolekkkk18 Pokaż post
synek.. nie wiesz co mówisz i z kim mówisz.. zrobilem wiecej pa i zalatwilem wiecej hantów niz ty wbiles lvli.. a niepokazuje swojego name poniewaz niechce zeby mnie wlasnie taka banda noobów napadla ( bo szanuje swój czas i prace ) dla twojej wiadomosci ostatnio padlem na 60~~ lvlu od monstera a ostatni raz od czlowieka na 12 lvlu a mam ponad 110 lvl.. wiec zastanów sie co mówisz zreszta jestes ostatnią osobą która moze mi dogadac wiec lepiej zamilcz...

ps. nie placze bo nie mam nad czym
ps2 pisze jako anonim poniewaz jak czytam co takie kurwa lamusy wypisują to poprostu niemoge.. ch** wiedzą tak jak ty a pierdolą zobaczymy moze po wojnie poznasz moj nick.. jak bede gral jeszcze w tibie..



pzdr.

o.o na 60 lv padles? to jak bootowalem 260uh i brales jak ponizej 70% hp cie uhalao oO
Picinhoxs jest offline  
stary 11-04-2008, 08:00   #776
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

pici idz spac
gratz fraga na palusu !
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline  
stary 11-04-2008, 08:51   #777
kamsz
Użytkownik Forum
 
kamsz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 24

Posty: 243
kamsz ma numer GG 1150154 Adres Jabbera do kamsz
Domyślny

23:39 Sua Mea [211]: IM JUST WONDER HOW LATE IM GONNA BE IN MY SCHOOL TOMORROW CAUSE OF YOU CHICKENS.

__________________
15:15 <Temper> and this women comes up to me and she says i want double bagging
15:15 <Temper> and i was like wtf double bagging
15:15 <+Rifle> i was lajk wuttafakk wuttfakk! like shit.. shit
15:15 <+Rifle> bnubuahuhuhuh UAuauauABUbuabUABuA =?(

Ostatnio edytowany przez kamsz - 11-04-2008 o 09:28.
kamsz jest offline  
stary 11-04-2008, 10:19   #778
samul
Użytkownik Forum
 
samul's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2007
Lokacja: Bazar

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: ELo
Świat: Arcania
Domyślny

Lav-Pall wyluzuj chłopie

Apr 11 2008, 09:09:03 CEST Killed at Level 104 by Voronix
Apr 11 2008, 08:30:20 CEST Killed at Level 105 by Voronix

Zostan w depo to rada na "zas"
samul jest offline  
stary 11-04-2008, 10:41   #779
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

HAhahah, wczoraj było zajebiście

Nigdy nie zapomne widoku uciekajacego Ljuba, Leszcza, Mlodzieniaszka i kogos tam jeszcze przed 6 sorcami 50 lvl ~ XDDDD

Btw

Pal Palus afkował(chyba) jak padał przynajmniej sie nie leczyl ani nie ruszał..
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.
Filush jest offline  
stary 11-04-2008, 10:50   #780
Szefoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: Prudnik

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Jak mozna afkowac przed pz gdy sie uczestniczy w wojnie?
Szefoo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:22.


Powered by vBulletin 3