Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2007, 20:33   #61
Em0
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 06 2007

Posty: 151
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thor of heaven, Dzisiaj, o 13:46 Pokaż post
Już ładujemy obrazki.
Ehh minęło parę godzin...co imageshack się wali czy jak?
Em0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-08-2007, 21:52   #62
Matixek007
Użytkownik Forum
 
Matixek007's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 497
Stan: Na Emeryturze
Matixek007 ma numer GG 6052387
Domyślny

@up

Albo cos z imagieshackiem albo autorzy fake maja lenia (albo jest 100 obrazkow ^^)

@Topic

Next part plax ;p
__________________
Matixek007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 11:50   #63
Sir Speed
Użytkownik Forum
 
Sir Speed's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Lokacja: Kalisz
Wiek: 30

Posty: 569
Stan: Na Emeryturze
Sir Speed ma numer GG 4044477
Domyślny

Jestem w*****on... Sory za wszystko ale 1st jestem u cioci a ona ma cd-rom tylko na cd. 2nd do kuzyna jade dopiero dzis. 3rd fake ma tylko 15 zdjec bo niezdozylem dokonczyc ale jak wruce do domu za 2-3 dni szybko nadejdzie next part w ktorym pojawia sie wojny. 5th w faku bohaterowie maja inne outfity prosze sie niedziwic ale tamten teran byl do dupy. Co tu jeszcze powiedziec pewnie was zawiodlem x/ przykro mi. Zropbilismy tylkolo prolog a 1 part czeka na zamiesczenie za to 2 part nadejdzie szybciej niz myslicie gdyz grafiki do niego sa gotowe . I jeszce to moj 4 lub 5 fake. W.N.Ś.I.Ż. Plague Grenio i ten. jezeli mnie kuzyn nie4 wykiwa i do niego dzis pojade to jest 90% szans ze fake sie dzis pojawi.
PS. W poscie moze byc duzo bledow mam gips na rece co zmienia postac rzeczyi trudniej sie robi fake xp.
__________________
Arthas is never going to die. 2020 & still not dead.

Ostatnio edytowany przez Sir Speed - 14-08-2007 o 11:55.
Sir Speed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 11:57   #64
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

@up : Spokojnie Speed Poczekamy
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 22:41   #65
Lord Devil Mati
Użytkownik Forum
 
Lord Devil Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 241
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Furora/Solera
Poziom: 5
Skille: 15/23
Lord Devil Mati ma numer GG 1000101001010101000
Domyślny

no... Ładne i sam grałem kiedyś tam w Starcrafta przez BN a ocena to jakieś 9/10
__________________
Lord Devil Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2007, 23:32   #66
Matixek007
Użytkownik Forum
 
Matixek007's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 497
Stan: Na Emeryturze
Matixek007 ma numer GG 6052387
Domyślny

Hmm... Czyzby to 10% sie sprawdzilo ??

No nic trzeba czekac
__________________
Matixek007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2007, 17:57   #67
Sezowaty
Użytkownik Forum
 
Sezowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: W mieszkaniu...
Wpisy bloga: 1

Posty: 506
Stan: Niegrający
Imię: Qozettos
Profesja: Knight
Poziom: 42
Sezowaty ma numer GG 6070154 Send a message via Skype™ to Sezowaty
Domyślny

A wiec teraz ja cos dodam... Te nowe outfity sa calkiem ladne lecz ja bym je troche rozjasnil bo za ciemne. No zergi w sumie to malo mowily Xd Tak jak napisales to barziej ich przywodcy czy cos. Xd
No i ta fabula coz moze byc ciekawa lecz ja rozwin. Dziekuje Xd
Ps. Wybaczcie, ze niema polskich znakow ale jestem teraz u rodzinki w Niemczech i niemiecka klawiatura Xd ÖÄÜüöä uu Xd
__________________
Sezowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 14:23   #68
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Part II - Pogoń

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.


CDN !! Szybciej niż poprzednia część.
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').

Ostatnio edytowany przez Thor of heaven - 18-10-2007 o 23:14.
Thor of heaven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 14:59   #69
Szlaja
Użytkownik Forum
 
Szlaja's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2007

Posty: 275
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 8
Skille: 10/14
Poziom mag.: 1
Domyślny

Dobry part dobry... Hmm bodobalo mi sie firebat ;] maszyny tez niezle ogolnie fake dobry. Czekamy na next part
__________________
"Nie doceniacie potęgi szczurów!" ;>!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hudy_Pogromca Pokaż post
"Faithfully minotaur mage has escaped from secret room!" po przetłumaczeniu "Wiernie Minotaur mage popiół cytował z sekretnego pokoju!"
Najsz. Ja tag nje umjem! Plox nałucz mnje!
Szlaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 15:21   #70
La Hire
Użytkownik Forum
 
La Hire's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Lokacja: Mamooo, idą tu :(

Posty: 159
Domyślny

Fajny fake Przynajmniej coś innego niż walki ludzi z kimś tam , albo super hero. Gz za pomysł.
+Coś innego niż siupel hirołs newer daj!!!111
+Własne grafiki ( no bo chyba nie wzięte :'P )
+Chyba cała reszta oprócz jednej rzeczy -
-Literówka "misjie"
9,9/10
La Hire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 15:43   #71
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Thor jak szukacie kogos do tekstow i t p oraz moze i do grafiki to daj znac GG znasz a wiesz ze jak sie za cos wezme to robie dobrze i duzo ... no i zreszta jak by sie tam pojawil nick Nenagh to by wzbogacilo ta historyjke o dodatkowe watki
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 16:29   #72
Sezowaty
Użytkownik Forum
 
Sezowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: W mieszkaniu...
Wpisy bloga: 1

Posty: 506
Stan: Niegrający
Imię: Qozettos
Profesja: Knight
Poziom: 42
Sezowaty ma numer GG 6070154 Send a message via Skype™ to Sezowaty
Domyślny

Hmm... Hydraliski zbyt malo potezne tak samo jak Dragoni.
I dalej twierdze, ze te outfity sa za ciemne xP
(Zastanawia mnie czy beda walki powietrzne Xd, a jesli tak to jak beda wygladaly Xd)
__________________
Sezowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 16:44   #73
Sir Speed
Użytkownik Forum
 
Sir Speed's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Lokacja: Kalisz
Wiek: 30

Posty: 569
Stan: Na Emeryturze
Sir Speed ma numer GG 4044477
Domyślny

Powietrzne napewno ale dopiero w 3 lub 4 odcinku. 2 czesc nadchodzi gdyz robie teraz rase zergow i jescze po2 jednostki do terranow i protossow xD. Potezne znaczy wielkosc? Niebede juz zmienial tego co mam bo teraz duzo nowych zeczy robie. Co kazda czesc napewno ujzycie nowe grafiki. Moje wszystkie outy sa robione na podstawie tibijskich wiec w faku zostanie troche tibijskosci xD.
__________________
Arthas is never going to die. 2020 & still not dead.
Sir Speed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2007, 17:25   #74
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Evul Komentarz

Bardzo fajny FAKE. Ciekawa fabuła i terść NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNEJ CZĘŚCI [Jestem nowy. Dzisiaj sie zarejestrowałem. Więc witam wszystkich użytkowników forum ] PS. Dodaj jednostki latające np. Crusier z protossów < mój ulubiony chyba xD

Ostatnio edytowany przez Mufinek - 16-08-2007 o 18:36. Powód: PS- Post Scriptum
Mufinek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 15:49   #75
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Problem

Żadnych nowych wiadomości?! szkoda
Mufinek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:01   #76
KalasantyX
Użytkownik Forum
 
KalasantyX's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 682
KalasantyX ma numer GG Dostaniesz na PW
Domyślny

Zerglingy jakoś dziwnie wyglądają bez perspektwy...
Hmm... może jeszcze ten "headshot" i "-.-". HmMm...
__________________
KalasantyX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 19:02   #77
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Niezle ale nie dobre
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 20:00   #78
Dziki_Osiol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 148
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 165
Skille: 666/69
Poziom mag.: 8
Domyślny

jak dla mnie kawał dobrej roboty !! naprawde widac ze przyłożyłes sie do tego.
9/10 - literówki i foty troche długo sie ładują
Dziki_Osiol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 21:18   #79
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mufinek Pokaż post
Bardzo fajny FAKE. Ciekawa fabuła i terść NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNEJ CZĘŚCI [Jestem nowy. Dzisiaj sie zarejestrowałem. Więc witam wszystkich użytkowników forum ] PS. Dodaj jednostki latające np. Crusier z protossów < mój ulubiony chyba xD
Dla przypomnienia : Crusiery były u terran.
@topic : Dark templary razem z high templarami? Jakaś herezja?
5-/10. Dowiedz się o fabule starcrafta. Chce by ten fake był lepszy więc ci pomogę zapoznać sie z fabułą. Wiem że to alternatywna historia ale najważniejsze elementy powinny być zachowane.
HISTORIA STARCRAFTA :

HISTORIA TERRAN

Ukryty tekst:

Dnia 22 listopada 2229 roku w miejsce ONZ powstała Liga Zjednoczonych Sił – wprowadzająca od tej pory w życie ideę zjednoczonej ludzkości. Organizacja objęła zasięgiem 93% populacji, jedynie kilka państw Ameryki Południowej pozostało w separacji. Doktryna jaką posługiwała się Liga opierała się na doktrynie oświeconego socjalizmu choć nierzadko używano radykalnych metod faszystowskich, aby utrzymać porządek.
W ciągu 80 lat Liga stworzyła program jednoczący kultury, zdelegalizowano stare religie wprowadzono wiarę w boskość samego rodzaju ludzkiego. Oficjalnym językiem stał się angielski, pozostałe wraz z upływem czasu zostały zakazane. Liderzy LZS stworzyli twardy program ochrony ludzkości przed zgubnym wpływem techniki.
Liga powołała do życia jedną z najbardziej radykalnych organizacji w historii ludzkości – Projekt Czystość.
Zadaniem Projektu była eliminacja reszty zdegenerowanych jednostek. Wojska rządowe poprowadziły krucjatę, wyszukując i niszcząc wszystkich odmieńców, opóźnionych, syntetycznych, cyber-wzbogaconych, tec-piratów i przestępców wszelkiej maści. Krucjata pociągnęła za sobą śmierć blisko 400 milionów ofiar.
Media kontrolowane przez Ligę łagodziły przemoc i trzymały opinię publiczną w nieświadomości popełnianych w majestacie prawa okrucieństw.
Nowy rozdział w historii ludzkości zapoczątkowało wynalezienie napędu warpowego. W ciągu niespełna 40 lat Liga założyła kolonie na Księżycu i wielu innych planetach w obrębie Systemu Słonecznego.
Doran Routhe, genialny młody naukowiec chcąc zwiększyć swoje wpływy w LZS poprzez odkrycie nowych źródeł energii poza Ziemskim Układem. Dzięki swoim koneksjom i odrobinie szczęścia otrzymał władzę nad tysiącami więźniów i zamierzał ich wykorzystać jako króliki doświadczalne w swoim przedsięwzięciu.
Więźniowie ci uratowani przed jedną z masowych egzekucji w ramach Projektu Czystość, zostali przetransportowani do prywatnych laboratoriów Routhe’a. Razem z personelem naukowym liczba kolonistów, którzy mieli zostać wysłani na odległe światy wynosiła 56 tysięcy. Wraz z wyeliminowaniem osobników nie zdolnych do wytrzymania podróży, ostateczna liczba kolonistów nie przekroczyła 40 tysięcy.
Komputer pokładowy otrzymał koordynaty na oddaloną o dwa tysiące lat świetlnych planetę Ganthris VI.
System nawigacyjny ATLAS został zainstalowany na superkrążowniku Nagglfar. Pozostałe 3: Argo, Sarengo i Reagan miały podążać za Nagglfarem. Komputer pokładowy nadzorował hibernację i wszelkie zmiany w organizmach pasażerów, aby potem wysłać je do dzienników Routhe’a. Dzięki zmianom w kodzie DNA system zanotował wzrastającą utajoną moc psioniczną mózgów. Według dalszych obliczeń okazało się, że jeśli więźniowie przeżyją podróż wielu z nich może czerpać korzyści z potencjału psionicznego jeszcze przez kilka pokoleń. Niestety system sterowania sprzężony z ATLASEM padł, kasując wszystkie koordynaty – nie tylko te dotyczące Ganthris VI, ale także Ziemi. Konwój czterech statków ze swoim uśpionym ładunkiem zaczął ślepo dryfować w bezkresnej przestrzeni i dryfował tak, utrzymując prędkość warpową, przez blisko 30 lat. W końcu po upływie 28 lat statki zawędrowały 60 tysięcy lat świetlnych od Ziemi.
Baterie systemów podtrzymujących życie prawie się wyczerpały, więc krążowniki zmuszone były wysłać sondy w kierunku najbliższej planety, aby jak najszybciej na niej osiąść. Sarengo, który doznał najwięcej awarii w czasie przejścia przez atmosferę, rozbił się podczas lądowania, zabijając wszystkich 8 tysięcy pasażerów.
Reagan miał więcej szczęścia – wykonał kontrolowane podejście i bezpiecznie wylądował. Komory hibernacyjne otworzyły się i pasażerowie powoli zaczęli odzyskiwać świadomość. Byli ciekawi, gdzie właściwie się znajdują i jak długo pozostawali w uśpieniu, ale ku ich przerażeniu system ATLAS wykasował wszystkie dane o podróży. Argo wylądował na czerwonej planecie Moria. Jego pasażerowie podzielili los tych z Reagana – nie byli w stanie odszukać w komputerach danych o swoim położeniu.
Tylko obudzeni ze snu ludzie na Nagglfar poznali szczegóły fatalnej podróży. Jednak to, czego się dowiedzieli, było równie przerażające jak brak informacji – ludzie ci już nigdy nie mieli ujrzeć Ziemi.
Jedyną widoczną dobrą stroną był fakt, że ich statek wylądował na przyjaznej planecie Tarsonis, chociaż Nagglfar doznał podczas tego manewru zniszczeń niemożliwych do naprawienia. Teraz przed ocalałymi kolonistami stało zadanie ocalenia jak najwięcej ze swoich statków i eksploracja planet w poszukiwaniu schronienia. Grupki na planetach Tarsonis, Moria i Umoja zupełnie nic o sobie nie wiedziały. Po 60 latach najbardziej w siłę urosła kolonia na Tarsonis. Ona właśnie pierwsza wybudowała drugą generację silników z napędem warpowym, które pozwoliły na penetrację gwiazdozbioru i doprowadziły do odnalezienia pozostałych rozbitków. Zjednoczone kolonie zaczęły prowadzić wspólne interesy i handel. Floty Tarsonis kontynuowały przecieranie nowych ścieżek w tej części Wszechświata co doprowadziło do skolonizowania wielu innych planet i przysporzyło Tarsonis potęgi militarnej. Wkrótce sformowany został rząd pod nazwą tarsońskiej Konfederacji. Moria obawiając się ingerencji Konfederacji w swoje sprawy stworzyła Kartel Kel – Morian, który kontrolowal wszystkie gildie górnicze w regionie. Umoja utworzyła własne oddziały milicji pod nazwą Protektoratu Umojan. Dzięki zwycięskiej wojnie nad Kartelem, konfederacja uzyskała dominującą pozycję w sektorze Koprulu. Wszystko układało się pomyślnie, aż na jednej z najbogatszych i najludniejszych kolonii Konfederacji, na Korhalu nie zaczęła się rebelia. Rebelianci chcieli zdobyć dla siebie niepodległość, a ich przywódcą był kontrowersyjny senator korhalski Angus Mengsk. Konfederacja wycofała wszystkie swoje oddziały i Korhalczycy cieszyli się ze zwycięstwa. Niestety to był błąd. Kilku najlepszych zabójców Konfederacji wyruszyło na Korhal. Następnego ranka znaleziono ciała całej rodziny Mengsków, a ciało Angusa było pozbawione głowy, której nigdy nie odnaleziono. O wszystkim dowiedział się jeden z wysoko pozbawionych decydentów Konfederacji Arcturus Mengsk, syn Angusa. Wcześniej uważał swego ojca za zwykłego szaleńca i wstydził się go, ale nie przypuszczał, że dojdzie do jego morderstwa. Arcturus zebrał pokaźną armię i dotkliwie uderzył na kilka konfederackich baz. Rząd powziął ostateczne środki, aby rozwiązać drażniącą kwestię. Ze stolicy Tarsonis w kierunku planety Korhal odpalono tysiąc pocisków nuklearnych klasy Apocalypse. Bestialski atak unicestwił w jednej chwili 4 miliony istnień ludzkich, zmieniając kolonię dobrobytu w rozżarzoną kulę atomów. Arcturus, który znajdował się akurat na jednej z innych planet i szczęśliwie uniknął zagłady, poprzysiągł Konfederacji świętą zemstę. Zebrał wokół siebie najbardziej radykalnych przeciwników Konfederacji i stworzył piracką milicję zwaną Synami Korhalu. Ich ataki były zawsze ciche i skuteczne. Media na usługach Konfederacji określiły Mengska mianem terrorysty-szaleńca, ale mimo że większość kolonii nie udzialała jemu i jego ludziom schronienia nie zaprzestawał walki. Rozmaite sprzeczki pomiędzy pirackimi milicjami, a Konfederacja sprawiały, że już wkrótce koloniści mogli stwierdzić iż znaleźli się w samym centrum wojny o iście epickich rozmiarach. Bez najmniejszego ostrzeżenia pięćdziesiąt obcych okrętów otworzyło ogień do zaskoczonej kolonii Chau Sara. Ten bezprecedensowy atak zaskoczył siły Konfederatów, sprawiając że ziemska flota poszła w rozsypkę. Jednak jakkolwiek ludzie nie spotkali wcześniej żadnych obcych gatunków, szybko się przegrupowali i ruszyli do walki przeciwko nowemu, tajemniczemu przeciwnikowi. Konfederaci rzucili się do szaleńczego kontrataku gdy obcy skierowali swe okręty ku kolonii Mar Sara. Flota obcych, która zidentyfikowała się jako Protosi, tajemniczo wycofała swe siły i oszczędziła kolonię. Chwilę potem stwierdzono obecność drugiej, tajemniczej grupy obcych na pograniczu Mar Sara. Ci insektopodobni najeźdźcy różnili się znacznie od Protosów, którzy zaatakowali kolonię. Żadne ziemskie siły nie mogły liczyć na to, że zdołają przeszkodzić już nie jednej, ale dwóm obcym rasom atakującym ich terytorium. Owładnięci zbiorową paniką oraz rozdarci przez własne walki polityczne, Ziemianie mogli tylko patrzeć bezradnie jak niepowstrzymane fale najeźdźców wdzierają się w samo serce ich sektora, niosąc zarzewie wojny.


HISTORIA ZERGÓW

Starożytna, tajemnicza rasa zwana Xel’Naga dotarła do świata Aiur. Dżungle tej planety wydały na świat najlepiej rozwinięte istoty z jakimi kosmiczni naukowcy się spotkali. Rozpoczęte eksperymenty dawały obiecujące rezultaty, a rasa, którą Xel’Naga chcieli nazwać Protosami robiła ogromne postępy.
Niestety eksperyment zaszedł zbyt daleko i stwórcy uznali, że czystość formy została zakłócona przez konflikt treści i to kazało im uznać Protosów za, w gruncie rzeczy nieudany twór. Porzucili swoje dzieło zostawiając rozpaczających po ich odejściu Protosów.
Xel’Naga przebyli tysiące lat świetlnych od jądra galaktyki i osiedli na orbicie okrytego chmurami popiołów świata Zerus. Zamierzali kontynuować swój eksperyment ewolucyjny. W swoim drugim eksperymencie odnieśli
Niesamowity sukces. Pracowali nad najbardziej nieistotną formą życia na Zerusie – Zergami.
Była to rasa małych robaczków, które drążyły ciała mniejszych osobników i kontrolowały ich jako swoich nosicieli. Kiedy opanowali coraz więcej stworzeń zdobyli możliwość wykorzystywania odmiennych zapisów genetycznych i rozmaitych procesów metabolicznych. Każdy gatunek opanowany prze Zergów, uznany za nieprzydatny, był tępiony. Zakażone organizmy były poddawane stopniowym fizycznym mutacjom, które powodowały, że stworzenia najrozmaitszych gatunków pokrywały się kolcami, wytwarzały ostre jak brzytwa kończyny oraz wyjątkowo odporne pancerze. Po zdumiewająco krótkim czasie, rozmaite gatunki upodobniły się, tworząc jedną przerażająco drapieżną rasę. Aby uniknąć kolejnej porażki związanej ze zwiększeniem wrażliwości. Xel’Naga zdecydowali się poprawić rozwój nowej rasy w inny sposób. Obdarzyli Zergów wspólną nadświadomościa, która kontrolowała wszystkie prymitywne popędy i instynkty wszystkich ras Zergów. Nadświadomość szybko rozwinęła się w potężny byt o bardzo wysokiej inteligencji, która poprzez pomniejszą rasę Suwerenów kontrolowała każdego Zerga. W miarę jak do Roju przyłączane były nowe gatunki łańcuch dowodzenia wydłużał się. Mózgowce przekazywały swoją wolę pośrednio do Suwerenów a te dopiero do Zergów, powstały Królowe, które zajmowały się kontrolą trutni. Podobnie jak Mózgowce nie mogły oprzeć się woli Nadświadomości tak samo Suwereni nie mogli oprzeć się woli Mózgowców. Ten surowy system dowodzenia pozwalał Rojom na bezlitosną skuteczność. Nadświadomość zaczęła szukać czegoś co mogłoby pomóc jej opuścić świat Zerusa. Możliwość pojawiła się szybko – rasa gigantycznych, podróżujących w przestrzeni form życia przemierzała system planetarny Zerusa i Nadświadomośc wołała do nich. Zwiedzeni na jałowy świat przez ten zew, zostali szybko opanowani przez Rój. Xel’Naga wiedzieli, że osiągnęli swój cel.
Duma z osiągnięć była główną przyczyną upadku. Nadświadomość przenosząca się do przestrzeni kosmicznej uświadomiła sobie obecność zamglonych statków Xel’Naga złowieszczo unoszących się nad niebem Zerusa. Xel’Naga, stale obserwujący Nadświadomość skonstatowali ze zgrozą, że utracili z nią łączność psychiczną i że jest w stanie efektywnie zniknąć z ich oczu. Opętana żądzą Nadświadomość rzuciła swych zdolnych do przemieszczania w przestrzeni Zergów w stronę niczego nie podejrzewających statków Xel’Naga. Po kilku godzinach było już po wszystkim, a kiedy większa częśc Xel’Naga została wchłonięta przez wściekły genetyczny wir Zergów, Nadświadomość została olśniona wiedzą swych stwórców. Wertując wspomnienia starożytnej rasy Nadświadomość odkryła istnienie najpotężniejszego gatunku żyjącego na peryferiach galaktyki, znanego jako Protosi. Szybko zrozumiała, że prędzej czy później Zergowie i Protosi zewrą się w straszliwej walce.
Rasa Zergów porzuciła zrujnowany świat Zerusa i zaczęła pustoszyć każdy świat na jaki napotkała. Pomimo swoich zwycięstw Nadświadomośc obawiała się Protosów i szukała czegoś co pomogłoby przeciwstawić się ich mocy. Zdesperowana Nadświadomośc dokonała zdumiewającego odkrycia. Jeden ze zwiadowców przekazał lokalizację i dane życiowe rasy żyjącej tuż pod bokiem Protosów. Nowa rasa, zwana Ludzkością była gatunkiem będącym daleko od osiągnięcia potęgi psionicznej, ale zdawało się że jest jeszcze w swojej wczesnej fazie rozwoju i jest zdolna oprzeć się drapieżności Zergów. Pomimo iż była to rasa krótko żyjących, słabowitych osobników Nadświadomośc zdała sobie sprawę, ze wchłonięcie tej rasy może być ostatecznym atutem w zbliżającym się boju z Protosami. Wysłała zarodniki mające zniewolić ludność na najbliższej planecie Chau Sara. Gdy zobaczyła, że plaga Zergów zniszczyła glebę, przystąpiła do inwazji. Nagle z zimnej pustki Kosmosu wyłoniła się flota okrętów wojennych Protosów atakując siły inwazyjne Zergów. Nadświadomość niepewna zwycięstwa postanowiła się wycofać. Patrzyła niszczą jej przyczółek na Chau Sara. Nagle Protosi zorientowali się, że zarodniki skaziły już glebę i nie chcąc dopuścić do wylęgu spopieliły cały glob. Tak zdecydowane działanie zachwyciło Nadświadomość, która mogła jedynie podziwiać jak Protosi z nieopisanym wdziękiem dokonują dzieła absolutnego zniszczenia, wycofała swe siły i obserwowała dalsze posunięcia Protosów I Ludzi.

HISTORIA PROTOSÓW

Xel’Naga nadzorowali rozwój Protosów. W miarę jak plemiona pogrążały się w izolacji, stwórcy zaczęli popadać w rozczarowanie. Rychło zmianie zaczął ulegać stosunek do stwórców. W miejsce podszytej lękiem czci zaczęła pojawiać się nieufność. Miesiąc później Plemiona poczęły unikać swoich stwórców, a niektóre wszczęły dziki i nieuzasadniony bunt przeciwko rzekomej perfidii i zdradliwości Xel’Naga. Utrata wrodzonej empatii doprowadziła do zlikwidowania pomiędzy nimi dawnej jedności i braterstwa. Xel’Naga widząc swój błąd spowodowany zbytnim przyśpieszeniem ewolucji Protosów postanowili na zawsze opuścić Aiur. Podejrzliwi Protosi kiedy tylko usłyszeli o odejściu stwórców, zareagowali dzikim gniewem i zaatakowali statki Xel’Naga. Wiele setek Xel’Naga zginęło, ale udało im się odeprzeć atak i zniknąć w przestrzeni kosmicznej. Plemiona Protosów pozostały w żalu i opuszczeniu pogrążając się w żałobie. Zaowocowało to najkrwawszą wojną domową, jaką kiedykolwiek rozpętano w galaktyce: Eonem Gniewu. W ciągu Eonu Gniewu niezliczone pokolenia Protosów walczyły między sobą powodowani uczuciem wstydu i porzucenia. Eon Gniewu zakończyło bezprecedensowe odkrycie, które zapoczątkowało radykalne zmiany Drugiego Wieku. Pewien mistyk, zwany Khasem, „Przynoszącym Porządek”, którego imię przepadło w mrokach historii, badając starożytne kryształy porzucone przez Xel’Naga zdołał przejąć energię kryształu co umożliwiło mu skorzystanie z dawno zatraconych wrodzonych zdolności psionicznych. Nagle Khas uświadomił sobie, że Protosi nie utracili wrodzonej łączności, ale po prostu zapomnieli jak ją wykorzystywać. Zgromadził rzesze młodych Protosów, pragnąc wyszkolić pokolenie wojowników zdolnych przebudzić uśpione moce psychiczne. Młodzieńcy ci, nagle pozbawieni dystansu wobec straszliwej wendetty kipiącej wokół nich, zobaczyli jasno, jakim obłędem była rozdzierająca ich lud wojna. Teoria Khasa zwana Ścieżką Khala wzywała Protosów do zaprzestania kierowania się własnymi zachciankami i wznowienia duchowej wspólnoty. W końcu zaprzestano wojny i Plemiona Protosów znów zaczęły się kontaktować między sobą. Zaczęły tworzyć się kasty Sędziów, Khalai i Templariuszy. Sędziowie byli mędrcami, nadzorowali przestrzegania praw. Sędziowie byli rządzeni przez małą grupę zwaną Konklawe.
Khalai grupowała największe masy społeczeństwa. W jej skład wchodzili inżynierowie, naukowcy i robotnicy.
Templariusze to kasta świętych wojowników, obrońców Aiuru, którzy dzięki naukom Khala wznieśli na szczyty doskonałości zdolności psioniczne. Wkrótce Protosi stali się potężniejsi niż kiedykolwiek przedtem, zmienili swoją ojczyznę w rajski ogród i zaczęli podróże do gwiazd i odległych światów. Protosi zrezygnowali z prób ingerowania w procesy ewolucyjne młodszych ras pozostających pod ich opieką. Ograniczali się do czujnego strzeżenia niczego nie podejrzewających podopiecznych przed każdym obcym zagrożeniem.
Konklawe kryło przed masami Protosów pewien mroczny sekret. Istniało kilka wyklętych plemion, które nigdy nie poddały się Khala, wierząc że ich indywidualne osobowości zostaną wymazane dla dodatkowego podkreślenia roli Sędziów. Czerwone Plemie wcale nie było wrogie czy wojownicze, ale głęboko wierzyło że zjednoczenie doprowadzi do zagłady ich rasy. Konklawe nakazało templariuszom starcie Czerwonego Plemienia z powierzchni ziemi obawiając się, że wszystko uzyskane do tej pory zostanie ponownie stracone. Templariusze dowodzeni przez młodego wojownika imieniem Adun nie zdobyli się jednak na to by wyrżnąć krnąbrnych współbraci. Idealistycznie nastawiony Adun postanowił ukryć Czerwone Plemię poza zasięgiem Konklawe. Adun wierzył, że zdoła nawrócić dysydentów na doktrynę Khala, jeżeli nauczy ich posługiwania się zapomnianymi mocami. Jednak moc Czerwonego Plemienia dorównywała potędze Templariuszy, nadal jednak odmawiali oni podporządkowania swoich wolnych umysłów. Uwolniona moc umysłów Czerwonego Plemienia doprowadziła do burz nad Aiurem. Zszokowane niesubordynacją Aduna Konklawe rozpaczliwie szukało wyjścia z sytuacji. Gdyby ukarało templariuszy ujawniło by także istnienie Czerwonego Plemienia.
Konklawe zdecydowało się na wygnanie dysydentów z Aiuru na zawsze. Templariusze Aduna zostali związani przysięgą milczenia, a Czerwone Plemię załadowano na stary, ale wciąż sprawny statek Xel’Naga i wysłano w przestrzeń kosmiczną. Od tej pory Czerwone Plemię zaczęto nazywać Mrocznymi Templariuszami. By okazać pogardę dla sędziów Mroczni Templariusze odcięli swoje przydatki nerwowe wyrastające z tyłu ich głów.
Ścigani przez własnych ziomków nigdy nie porzucili miłości do Aiuru i postanowili chronić swoją utraconą ojczyznę z ukrycia.
Protosi stali się milczącym świadkami nadejścia ludzkości. Przez dwa wieki przyglądali się uważnie Terranom. Mimo że ich dokonania pozostawały w tyle za technologia Protosów, stale się rozwijali. Uznali Ziemian za fascynujący gatunek i prowadzili dalsze obserwacje. Ograniczeni wskazaniami Dae’Uhl, nie mogli wpływać na rozwój ludzi, choćby bardzo tego pragnęli. Wysoki Templariusz Tassadar odkrył wraz ze swoim zwiadem próbniki w atmosferze jednej z ziemskich planet. Próbnik został zabrany na Aiur, a w celu dokładniejszym badaniom w jego stronę skierowano wiązkę energii z kryształu Khaydarinu. Ze zgrozą stwierdzili, że próbnik szybko i naturalnie zareagował na energię kryształu. Oznaczało to, że musiał pochodzić z rasy stworzonej przez Xel’Naga. Jeszcze bardziej niepokojący był fakt, że z mózgu próbnika dobiegała wiadomość:
„Zniszczyć ludzkość... wytępić... uczyć się... ewoluować...”
Protosi wysłali we wszystkie strony wzmocnione oddziały w celu poszukiwania ewentualnych najeźdźców.
Tassadar przypomniał, że wedle Dae’Uhl są zobowiązani do obrony młodszych ras pozostających pod ich opieką. Konklawe argumentowało, że rasa Ziemian została zainfekowana przez nowe zagrożenie i powinna zostać unicestwiona. Rozgorzała burzliwa debata pomiędzy Sędziami a Templariuszami na temat jak powinni się zachować. Uznano, że skoro nowa rasa została stworzona przez Xel’Naga trzeba mieć się na baczności. Zdecydowano wysłać Tassadara i jego siły ekspedycyjne na obserwację do ziemskiego sektora. Tassadar objął dowództwo na swoim flagowym okręcie Gantrithor i w eskorcie potężnych protosjańskich okrętów wyruszył do sektora Koprulu. Po przybyciu do Sektora Ziemskiego Tassadar zorientował się, że tajemniczy obcy rozpoczęli już inwazję. Cała powierzchnia planety Chau Sara była pokryta warstwą sypkiej, toksycznej substancji, która przyśpieszała erozję skorupy. Co gorsza sami obcy zdołali już zainfekować bądź wymordować większą część populacji. Wstrząśnięty Tassadar nie rozumiał jedynie dlaczego Ziemianie nie ruszyli na ratunek swojej kolonii.
Gdy Konklawe zorientowało się w sytuacji rozkazało natychmiast otworzyć ogień. Tassadar zwątpił w swoich dowódców, ale wykonał rozkaz. Ekspedycja osiągnęła zamierzony cel, obca plaga została powstrzymana. Poważnie wątpiąc w słuszność tych rozkazów skierował się w stronę kolejnej ziemskiej kolonii – Mar Sara. Ziemscy żołnierze całkowicie zaskoczeni atakiem Protosów na Chau Sara, wysłali okręty wojenne, atakując protosjańską flotę. Terrańskie statki przygotowały się do obrony planety i wówczas targany wątpliwościami Tassadar nakazał swoim okrętom odwrót. Nie mógł zdobyć się na zniszczenie kolonii i usiłujących jej bronić statków. Szukał sposobu na zniszczenia obcych, bez likwidowania przy okazji ludzi. Podjąwszy decyzję odmówił wykonywania ludobójczych rozkazów. Usadowiwszy się w oddali, poza zasięgiem ziemskich sensorów, Tassadar czekał i obserwował zachowanie obcych w zainfekowanych rejonach.
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.

Ostatnio edytowany przez Thor of heaven - 20-08-2007 o 01:09.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 13:03   #80
Sir Speed
Użytkownik Forum
 
Sir Speed's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Lokacja: Kalisz
Wiek: 30

Posty: 569
Stan: Na Emeryturze
Sir Speed ma numer GG 4044477
Domyślny

Cytuj:
Dark templary razem z high templarami? Jakaś herezja?
Nierozumiem zdziwienia? Dzieki za historie xD.
@down
Im Cs 1.6 player xD. Headshot rox...
__________________
Arthas is never going to die. 2020 & still not dead.

Ostatnio edytowany przez Sir Speed - 20-08-2007 o 13:41.
Sir Speed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:08.


Powered by vBulletin 3