Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-07-2007, 01:41   #61
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Uważam podobnie, knight został troszkę wzmocniony, ale paladyn chyba za bardzo. Expienie tą profesją jest łatwe, szybkie i przyjemne a przy okazji bardzo się zwraca, jak wcześniej napisano powinien zostać pozbawiony możliwości robie run takich jak hmm czy gfb i zdecydowanie pozbawiony vity. to by było chyba sprawiedliwe Knight exura, Pall exura gran, a drut i sorc vitka.
Turilot jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-07-2007, 02:08   #62
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Pallek stal sie zdecydowanie za potezny po tym upie....
Wszedzie teraz widze palkow, ktorzy nie daja spokoju poexpic na slabszych potworkach typu troll, goblin. -.0

Gram knightem i musze przyznac, ze nie potrzebny mi 50 skill by moc mocno walic. Ta sprawa tyczy sie rowniez palkow, ktorzy nie potrzebuja wielkiego skillowania.
Fakt moze i musi troche "poskillowac", ale jego obrazenia beda o wiele wieksze niz sorcow/drutow z wanda. Wystarczy zobaczyc filmik z pk palka, a wszyscy zrozumieja o co mi chodzi, ze przy malym skillu i tak wymiatasz. >.>

P.S.
Powinni jedynie ulepszyc profesje...

Ostatnio edytowany przez janek@ - 23-07-2007 o 11:26.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2007, 13:08   #63
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Powinni jedynie ulepszyc profesje...

Powinni byli je pogorszyć. Tzn knighta/palka zostawić tak jak byli, a osłabić druida/sorca.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 00:29   #64
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

tylko, że jak ku^^a wy napier^^^cie 60 co ture to jest dobrze? :|
Arcymag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 01:31   #65
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TyranozaurII Pokaż post
Dobra rzal mi was wszystkich tylu analfabetow to ja nigdzie w moim dlugim i interesujoncym rzuciu nie spotkalem . tak wienc nara rzegnam przyjaciul ide teraz na konkurencyjnom strone www.tibia.lp papapa analfabeci
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Debil jakis tam
i kurwa muw do dupy a cie osra wiesz co znaczy Edit?
taki przycisk przetlumacze ci na polskie to znaczy szukaj. morze ci cos to pomorze
"rzal" " Muw" "interesujoncym" "rzyciu" "rzegnam" "przyjaciul" "Konkurencyjnom"
"morze" "pomorze"
Wszyscy analfabeci tylko nie ty.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 04:01   #66
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Tibie teraz zalewa masa palkow, ostatnio wbijam na tombe - palkiem xD
na stone tomb gdzie expily 3 osoby <<20pall >>/\ 33 pall >>\/ 39 pall -.- zal sie zrobil straszny.
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 11:38   #67
Vansider
Zbanowany
 
Vansider's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006

Posty: 458
Domyślny

Kup.se.musk - myśląc logicznie,w next upie zrobią tak jak było,bo 100 lvl + będą plakać cipsoftowi że nie wala z sd po 700+,czyli ze knight i palladyn dalej będą w dupie a sorc i druid dalej znów sie będą "Żądzic (proszę mnie poprawic)"

Ostatnio edytowany przez Vansider - 24-07-2007 o 11:39.
Vansider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 13:12   #68
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

imho niestety kazdy update powoduje szybszy przyrost expa. nowe obszary z silnymi i expodajnymi zarazem potworami, poprawione parametry obrazen, manasy za pol ceny, w koncu nowe bronie. jak tak dalej pojdzie to za 3-4 update z tibii zrobi sie ots, w ktorym knight na 30 levie ze skilami 60/60 bedzie masowo expil w dragon lair walac po 600 w dragi i dle. jakies 3 lata temu napisalem w dziale proposals, aby mozna bylo kupic worek na loota. kupuje sie za kilka-kilkanascie k i tylko wlasciciel moze go ruszac i otwierac. ciekawe kiedy takie cos wprowadza
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 15:09   #69
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Możesz łudzić się nadzieją, ale przypomnę ci że CIPsoft konsekwentnie stosuje praktykę polegającą na kompletnym olewaniu tych propozycji graczy, które są inteligentne.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 16:06   #70
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
jakies 3 lata temu napisalem w dziale proposals, aby mozna bylo kupic worek na loota. kupuje sie za kilka-kilkanascie k i tylko wlasciciel moze go ruszac i otwierac. ciekawe kiedy takie cos wprowadza
Nawet srednio inteligentny gracz zauwazy jaki imbalans cos takiego mogloby spowodowac. To juz nie jest propozycja z gatunku smiesznych, tylko kompletnie kosmicznych.

Cytuj:
jak tak dalej pojdzie to za 3-4 update z tibii zrobi sie ots
smiesznie to zabrzmi, ale juz w tej chwili sa dostepne OTSy ktorymi Tibia, gbyby mogla chciec, chcialaby byc.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 16:16   #71
^Trial^
Użytkownik Forum
 
^Trial^'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 235
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kup.Se.Musk Pokaż post
Witam.
Czytając wiele postów z najnowszym uptade'm ,a szczególnie o wyrównaniu profesji ,myślałem ,że padnę.Widząc te wszystkie posty obrażonych sorców i drutów doszedłem do wniosku ,że większość to dzieci z IQ około 20?Dobra ,ale nie oto mi chodzi.Przejdźmy do setna.

Jak widać wyrównanie profesji oburzyło wiele posiadaczy profesji magicznych-druid i sorcerer.Ich oburzeniem był to ,że u paladynów i knightów zwiększono DMG ,a u "czarodzieji" zmniejszono.Niestety większość patrzy tylko na te hity 300+ ,lub paladyna 800+ ,ale czy nie pomyśleliście co zabrano mistrzom oręża i jakie czynniki będą wpływać na inne obrażenia-nie tylko wręcz?

Po pierwsze ogłoszono ,że teraz DMG z run będzie liczyć się przede wszystkim od Magic Levelu.Czyli na to wychodzi ,że paladyni i knight'owie będą musieli być niezależni od swojego oręża-nie tak jak wcześniej ,że od run i oręża.Przykładowo dajmy ,że knight walił z explosion 100+ teraz walnie np.50?Więc zwiększenie paladynowi i knightowi DMG musiało nastąpić.Należy dodać ,że Paladyn mógł osiągnąć spore hity z SD ,lecz teraz jest już to niemożliwe.Za to otrzymał nową broń z 65ataku.Zwanymi Assasian Stars(czy jakoś tak).No i także dodanie tych gwiazdeczek wywołało spore oburzenie "Co?600 hity palka?Ale debile z tych CIPów".Po co te oburzenie?Wytłumaczmy to sobie.Jedna sztuka takiej gwiazdeczki kosztuje ,aż 500 gp ,więc nie sądzę ,aby ta broń stała się domyślnym orężem paladynów.W dodatku jeżeli nie trafimy w danego potwora ,lub gracza to gwiazdka zniknie.Czyli co nachodzi na myśl?Palkowi nawet zaszkodzono dając mu te gwiazdki ,ponieważ SD jest o połowę tańszy i masz 100% ,że trafisz.Następnym utrudnieniem dla Knighta zostało dodanie wymaganego LVL do broni.Niestety mało kto zwrócił na to uwagę.Teraz już 10+ lvl nie będzie biegał z bright swordem.Tylko będzie mógł z niego korzystnie korzystać od 30 lvl.Pamiętajmy ,że jest to kolejne utrudnienie ,ponieważ knight nie będzie mógł już tak szybko expić na niskich lvl-ach.Następnym mylnym oburzeniem było sugerowanie się screenami ,gdzie dana osoba zadała Hita np 300+.Trzeba pamiętać ,że taki hit co chwile nie wchodzi.Struktura ataków knighta i paladyna wygląda mniej więcej tak:
120
40
Puff
301
109
3
itd.
Po co te kolejne oburzenie?
Następnym absurdem ,który zapomniałem dodać(thx za przypomnienie Kojotes) jest stwierdzenie użytkowników ,że Knight bije za darmo.Pomyśleliście trochę ile takie SCA ,lub SoV kosztuje?Około 1.5kk na serwerach.Teraz jeszcze dodano jedną opcję.Każda broń ma minimalny LVL.Co powoduje ,że Knight będzie musiał co XX lvl kupować kolejną broń.Dodatkowo zapomnieliście ,że Knight sporo UHów traci na huncie.Sorc czy Drut wali z odległości ,a knight musi podejść do przeciwnika i mieć z nim bezpośredni kontakt.

Musimy pamiętać ,że jest to tylko test serwer!Należy pamiętać ,że Cipsoft kierował/kieruje się zdaniem graczy ,więc może jeszcze nastąpić wiele zmian.Tak jak było z zimowym uptade'm.Gdzie wywerny pierw dawały 700 expa ,lecz gracze stwierdzili ,że jest to za duża suma EXPa jak na tak słabego potwora.Cipsoft pokierował się zdaniem graczy i zmienjszył ilość expa do 515.Tak samo jest z tym uptadem(jeszcze Test Serwer).Najpierw DMG rzycerzy i knightów podniesiono o 30% ,lecz po klku dniach ,zmniejszono o 15%.

Teraz za pewne po co ten temat?Zebrałem to z większości mądrzejszych postów i wziąłem pare rzeczy na logikę.Mam nadzieję ,że ostudziłem złość posiadaczy magicznych profesji.Przemyślcie to jeszcze raz i naprawdę nie rozumiem ,aż tak Waszej złości.To tylko psuje Wasze nerwy i zdrowie.Oczywiście proszę ,aby ten topic nie stał się kolejnym slamsem gdzie tylko każdy się kłóci.W dodatku pamiętajmy ,że Test Serwer to takie brzydkie kaczątko ,które niedawno wykluło się z jajeczka ,a UPTADE najczęściej zamienia się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.

Pozdrawiam

~Kup.Se.Musk


Edit:

Poprawiłem pare literówek.

Edit:

Kolejna poprawa literówek :0 i jednego błędu.Dodanie jeszcze jednego sprostowania.

yy to fajnie wiesz.. bo ja sorcem glownie walilem z visa a niestety ten nie wali na 6 kratek
^Trial^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 18:58   #72
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Idiota, idiota, no nie mogę, gdzie się rodzą tacy idioci?! PO grzyba, *^%&%$, cytujesz cały post otwierający temat(który każdy zainteresowany tematem zna) jeśli interesuje cię jedynie kilka słów?! KURNA, NIE MOŻNA BYŁO TYLKO ICH ZACYTOWAĆ?! TRZEBA ZAŚMIECAĆ FORUM POWIELAJĄC WYPOWIEDZI?!

Co do treści: Wyobraź sobie, że mag ma "kilka" ataków dystansowych. No chyba, że w twojej miejscowej gildii magów tylko visa uczą. >.> Kiedyś expienie poległo głównie na używaniu run. To to też atak dystansowy. Ale idioci nie widzą chyba nic poza "vis, vis, vis". >.>

@down
Biją, bo tak jest im lepiej. Ale mają możliwość używania ataków dystansowych zamiast tego visa. I z pewnością robią to lepiej niż taki rycek, którego starają się chyba naśladować, gdy stają twarzą w twarz z przeciwnikiem i wrzeszczą jak zacięta płyta: "vis, vis, vis". ;d

Koszty mogą być stałe bądź jednorazowe. Ile kosztuje wyposarzenie rycerza? Ile tysięcy musi wydać, by zdobyć jakąś broń posiadającą te 50 ataku? No niby na dłuższą skalę mu to się bardziej opłaca. I pieniądze nie idą tylko na zadawanie obrażeń, ale również na leczenie ich skutków. Rycek nie ma możliwości zabicia potwora, bez przyjmowania ciosów na tarczę czy co tam w ręku ma... Eh, co ja będę gadał, tyle tu osób jest i każda ma większe doświadczenie w tej kwestii ode mnie. :d

Nie wspomnę już o treningu potrzebnym, by te "hity do końca życia" były jakieś konkretniejsze. Czasochłonnym treningu. A czas to pieniądz... A nawet jeśli mag ma trenować poziom magiczny robiąc runy: nie musi kontrolować poziomu życia "potwora treningowego", może nawet do kompa przychodzić jedynie, gdy mana się odnowi, wsadzić w łapy pare runek i poczarować... Znacznie mniejsze poświęcenie czasu.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.

Ostatnio edytowany przez zoliax - 24-07-2007 o 20:43.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 20:00   #73
Aggro
Użytkownik Forum
 
Aggro's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 520
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Sorcerer i druid teraz biją z dystansu coraz rzadziej... (wyjątek demce). Ich głównym czarem jest exori vis. Co do 'ceny' hitów to bym się posprzeczał. Knight raz kupuje broń (jeżeli nie zdobywa z questu) i ma hity do końca zycia. A taki mag musi ciągle kupować runy/manasy żeby tak hitać. Magowie mają stałe koszty.
__________________
Lucifer illuminatio mea!

Ostatnio edytowany przez Aggro - 24-07-2007 o 20:01.
Aggro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:23   #74
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
Nie wspomnę już o treningu potrzebnym, by te "hity do końca życia" były jakieś konkretniejsze. Czasochłonnym treningu. A czas to pieniądz...
Wiele osob o tym zapomina, ja swoim knightem spedzilem 600 godzin na treningu, nic przjemnego na serverach pvp gdzie po odejsciu od pc byle 30 drid/sorc (przed updatem) mogl mnie w 10 sekund rozlozyc. Na levelach 100+ treing nie jest juz taki uciazliwy, ale czy ktos widzial 100+ sorca/maga ktory robi masowo runa (nie liczac tych ktorzy przelewali miliony kasy na mf i runowali) knight nie moze isc do sklepu i wydac 1 mln zeby sobie wbic skila w ciagu dnia zamiast poswiecic na to 100 godzin treningu.
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 23:50   #75
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Nawet srednio inteligentny gracz zauwazy jaki imbalans cos takiego mogloby spowodowac. To juz nie jest propozycja z gatunku smiesznych, tylko kompletnie kosmicznych.
kiedys gracze mowili, zeby exp sorcem/druidem byl szybszy, przyjemniejszy no i tanszy. no to wprowadzono rody/wandy i tansze manaski. knighci i palkowie zaczeli sie bulwersowac, ze zadaja za male hity, no to poprawiono to w ostatnim update. kiedys, kiedy na tym forum mozna bylo mowic o otsach znajdowaly sie linki do roznych "nieoficjalow". czesc przypominala dosyc znacznie terazniejsza tibie.
co do lootbagow, to by bylo faktycznie przegiecie, ale nie zdziwil bym sie jak by cos takiego mozna bylo kupic za kilka updatow, pod jednym warunkiem - trzeba by bylo miec pacc...
ps. w dziale proposals znajduja sie rozne propozycje. niektore sa glupie i niestety po drobnych modyfikacjach wchodza w zycie 0.o



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
Wiele osob o tym zapomina, ja swoim knightem spedzilem 600 godzin na treningu, nic przjemnego na serverach pvp gdzie po odejsciu od pc byle 30 drid/sorc (przed updatem) mogl mnie w 10 sekund rozlozyc. Na levelach 100+ treing nie jest juz taki uciazliwy, ale czy ktos widzial 100+ sorca/maga ktory robi masowo runa (nie liczac tych ktorzy przelewali miliony kasy na mf i runowali) knight nie moze isc do sklepu i wydac 1 mln zeby sobie wbic skila w ciagu dnia zamiast poswiecic na to 100 godzin treningu.
no niestety nie da sie tak, a po update glupie slimy czasem nie nadarzaja sie respic ( przy skilu dalekim od doskonalosci - 77/75 slimy padaja srednio co 30 sekund ). powinni wprowadzic A Broken sickle specjalnie do treningu. gram na swiecie non-pvp i jest problem z treningiem teraz. wszystie miejscowki lepsze pozajmowane, ghoule padaja jak muchy, a do geomancera trzeba dwojga. ech gdyby knight mogl sobie kupic runki z summon monk...

ps. sca kupione za 1,5kk to jest 30k manasow. wartosc na wyzszym levelu niezbyt oszalamiajaca dla h-lvl sorca/druta.
co do walenia inaczej jak za pomoca visa to podam przyklad biednych faccow, ktorzy nie maja takich udogodnien.

Ostatnio edytowany przez sat - 25-07-2007 o 00:02.
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 00:21   #76
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
co do lootbagow, to by bylo faktycznie przegiecie, ale nie zdziwil bym sie jak by cos takiego mozna bylo kupic za kilka updatow, pod jednym warunkiem - trzeba by bylo miec pacc...
Masz z miejsca nowy sposob corpse stealingu na zasadzie "rzuca baga na potwora, sprobuj przesunac". Walczysz w wojnie, zamiast FB uzywasz skrzynek i bagow ktorych przeciwnik nie moze przesuwac. I wiele, wiele innych ...
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 00:27   #77
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Generau Pokaż post
nie czytalem calego tematu poniewaz jestem leniem i pewnie to co napisze juz ktos wczesniej pisal ale jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc.

wg mnie na chwile obecna to nie jest balans profesji lecz odwrocenie ról, teraz najt to prawdziwa maszynka do robienia kasy, sorc i dru natomiast nie maja takich mozliwosci. mam nadzieje ze w nastepnych updatach poprawia wszystko co teraz spiepszyli
Jak knight to maszynka do kasy to palladyn to bank jak knight bardzo szybko expi to pall niesamowicie szybko ...

Ostatnio edytowany przez emilok - 25-07-2007 o 12:24.
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 03:01   #78
Magomes
Użytkownik forum
 
Magomes's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Unitera

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Magomes
Profesja: Elder Druid
Świat: Unitera
Poziom: 35
Skille: 81/81
Poziom mag.: 5
Magomes ma numer GG 4779556
Domyślny

opisane kapitalnie!! wielkie GZ dla ciebie
100% racji
Magomes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 03:15   #79
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Do tego demonow juz sie nie ubija bez 2 ~ palkow w teamie >.>
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2007, 10:45   #80
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Do kup.se.musk

powiedz mi od kiedy grasz w tibie??
bo mi sie zdaje ze długo nie??
wiec na jakiej podstawie wypowiadasz sie o update itp??
wiesz cos o poprzednich update itp ??
to że zrobiles knighta bo naczytales sie na forum i myslisz ze swiecisz??

jesli cie obrazilem to sorry


pozdro
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:07.


Powered by vBulletin 3