Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-08-2008, 18:50   #61
Virusmaxi
Użytkownik Forum
 
Virusmaxi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Rabka-Zdrój
Wiek: 30

Posty: 1,320
Virusmaxi ma numer GG 5004017
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kruul Pokaż post
Ale jak gra jest do dupy to nie powinniśmy płacić twórcom, niech przy kolejnych się wysilą.
Czyli co, nie mają praw żądać kasy za swoje dzieło?
"Pogram przejdę i jak będzie fajna to kupię a jak do dupy to nie"?

I co z tego że zbijaja na tym więcej kasy? Jak nie chcesz nie kupuj od tego czyta się recenzje itd.

A GTA IV ciekawe czy naprawdę jest takie doskonałe. Po filmikach jedynie mogę stwierdzić że fizyka postaci jest trochę do dupy ale cóż..
__________________
Forum Wielotematyczne Forfunn.
Funkcji szukaj mówię NIE!!
Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Toribash
Virusmaxi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-08-2008, 22:10   #62
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Ja np przed kupnem czegokolwiek zawsze zaznajamiam się z towarem. Czytam, oglądam, przeglądam, opinie, recenzje, gameplaye itp. : )
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 22:35   #63
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dlugopis11 Pokaż post
Ja se z torrenta ściągne. Nie jestem idiota by kupowac.
Zgadzam się. Nie jesteś idiotą. Jesteś wielkim idiotą ściągającym z torrenta.
Btw. polecam piratka, ostatnio znowu inwigilowany jest przez policję, a nuż się im trafisz :*.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 22:36   #64
dlugopis11
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 6
Domyślny

Tylko ze wasze mp3 ktroe zasysacie z neta to tez jest nielegalne -.-
dlugopis11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:32   #65
GASZ
Użytkownik Forum
 
GASZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dlugopis11 Pokaż post
Tylko ze wasze mp3 ktroe zasysacie z neta to tez jest nielegalne -.-

A co ma morderca do złodzieja? Wiem , że oboje łamią prawo ale nie w tym samym stopniu. Ściąganie dzwonków Mp3 to drobnostka w porównaniu do tego , ile pięniędzy tracą producenci takich gier jak np. GTA 4 tylko przez to , że ktoś nie umie być fair wobec innych ludzi , którzy wydają 200+ złotówek na tego rodzaju gierke.


Co do samej czwórki grałem , i mym skromnym zdaniem opłaca się w tą gre zainwestować.

Ostatnio edytowany przez GASZ - 09-08-2008 o 23:37. Powód: Moj Internet
GASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 23:35   #66
GASZ
Użytkownik Forum
 
GASZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dlugopis11 Pokaż post
Tylko ze wasze mp3 ktroe zasysacie z neta to tez jest nielegalne -.-
A co ma morderca do złodzieja? Wiem , że oboje łamią prawo ale nie w tym samym stopniu. Ściąganie dzwonków Mp3 to drobnostka w porównaniu do tego , ile pięniędzy tracą producenci takich gier jak np. GTA 4 tylko przez to , że ktoś nie umie być fair wobec innych ludzi , którzy wydają 200+ złotówek na tego rodzaju gierke.


Co do samej czwórki grałem , i mym skromnym zdaniem opłaca się w tą gre zainwestować.

Sorry za double , wina internetu.

Ostatnio edytowany przez GASZ - 09-08-2008 o 23:38. Powód: Double
GASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 15:10   #67
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kruul Pokaż post
Nie wiem czy zauważyliście ale we wszytskich wywiadach zawsze mówiono, że na pc gta IV nie wyjdzie. I chodziło o to żeby ludzie pokupowali xboxy tylko dla gta IV (w Anglii, USA to popularne) i udało im się to, a teraz wydają na pc i dodatkowy zarobek, a co do piractwa to w naszym kraju jest duże ale w tych bardziej rozwiniętych to już prawie znikome, większość ściągających to i tak by nie kupiła bo nie mają pieniędzy i przez ściąganie firma nie straci nic bo i tak by nie zyskała.
Może i tak było, ale to dobrze: przynajmniej parę osób poszło po rozum do głowy i kupiło konsolę ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kruul Pokaż post
A ja wolałbym najpierw zdobyć piracką grę, zobaczyć czy jest dobra i dopiero wtedy kupić - chyba że lubicie płacić za gnioty (nie wnikam w to). Ale jak gra jest do dupy to nie powinniśmy płacić twórcom, niech przy kolejnych się wysilą.
To jest piractwo, koniec kropka.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kruul Pokaż post
To jest tak jak z filmami Film 1 jest fajny, ale zazwyczaj Film 2 jest już do dupy ale pierwsza część była fajna więc wiele osób pójdzie do kina, kupi dvd, a później narzekają, że syf ale producent kasę zbił bo jedynka była fajna i ludzie są przekonani po tytule, że dwójka będzie taka sama, a może lepsza i płacą żeby oglądnąć :/
...aha.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
to samo tyczy sie iksow - maja byc obnizki w zwiazku z wprowadzeniem Premium 60gb.
Przecież to napisałem...
Poza tym, mają być obniżki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
IMO lepiej wydac jednorazowo wiecej, ale miec swiety spokoj na ten ~rok.
Przecież to napisałem...
Ale wiadomo, lepiej kupić za 90 golda na 13 miesięcy
Chyba niepotrzebnie szukasz ironii ;P


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Swoja droga, Guitar Hero 3 bez gitary ma ktos na sprzedaz? Od kilku dni katuje demo, pogralbym w pelna wersje, ale nowka za ~230 zl imo troche za droga, a ~350 z gitara to juz w ogole nie ma o czym mowic (no i w ogole sama idea na*******ania na guitar-kontrolerze nerdowa mi smierdzi ;])
Mogłeś pisać tydzień temu... ;P
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 15:18   #68
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
A co ma morderca do złodzieja? Wiem , że oboje łamią prawo ale nie w tym samym stopniu. Ściąganie dzwonków Mp3 to drobnostka w porównaniu do tego , ile pięniędzy tracą producenci takich gier jak np. GTA 4 tylko przez to , że ktoś nie umie być fair wobec innych ludzi , którzy wydają 200+ złotówek na tego rodzaju gierke.
LOL.

Według twojego rozumowania to co innego tak?

A więc zrób tak. Ściągnij sobie najnowszą płytkę swojego ulubionego muzyka, spotkaj się z nim lub napisz do niego o tym i podziękuj za super materiał do słuchania. Ciekawe czy taki artysta, który spędził setki godzin w studiu nagrań będzie szczęśliwy, że jakiś kutas ukradł jego prace. Tak sami w*****ają się ludzie od gier.

Że niby to nie ma porównania? Jak nie ma. Dziś płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy a gry w dużo mniejszych. Dochody są może nieraz podobne bo gry są droższe, ale ilość sprzedanych płyt to rekompensuje.

I to jest porównywalne. I to jest takie samo lamanie prawa jak każde inne.

Może i jest różnica w zabójstwie i złodziejstwie ale to jest łamanie prawa i tyle. Kara dla tego i tego.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 15:42   #69
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Cytuj:
A ja wolałbym najpierw zdobyć piracką grę, zobaczyć czy jest dobra i dopiero wtedy kupić - chyba że lubicie płacić za gnioty (nie wnikam w to). Ale jak gra jest do dupy to nie powinniśmy płacić twórcom, niech przy kolejnych się wysilą.
Przejdziesz taką, nawet jak będzie fajna to oryginału nie kupisz, bo uznasz, że nie warto kasy wydawać, jak już grałeś. Ściągaj dema, do większości gier są.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 19:44   #70
GASZ
Użytkownik Forum
 
GASZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Może i jest różnica w zabójstwie i złodziejstwie ale to jest łamanie prawa i tyle. Kara dla tego i tego.
No dobra. Kara niech będzie. Ale chyba nie tej samej wagi w obu przypadkach?
GASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 21:55   #71
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GASZ Pokaż post
No dobra. Kara niech będzie. Ale chyba nie tej samej wagi w obu przypadkach?
Widzisz zabójstwo a kradzież raczej cięzko porównywać do kradzieży gry i kradzieży MP3.

Jeśli skupić się tylko na kradzieży gry i kradzieży MP3 to kara powinna być taka sama, bo podlega pod to samo "kradzież twórczości".
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 22:48   #72
GASZ
Użytkownik Forum
 
GASZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 41
Domyślny

w sumie to racja...
GASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 23:12   #73
OdWczorayMamNeostrade
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
LOL.

Według twojego rozumowania to co innego tak?

A więc zrób tak. Ściągnij sobie najnowszą płytkę swojego ulubionego muzyka, spotkaj się z nim lub napisz do niego o tym i podziękuj za super materiał do słuchania. Ciekawe czy taki artysta, który spędził setki godzin w studiu nagrań będzie szczęśliwy, że jakiś kutas ukradł jego prace. Tak sami w*****ają się ludzie od gier.

Że niby to nie ma porównania? Jak nie ma. Dziś płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy a gry w dużo mniejszych. Dochody są może nieraz podobne bo gry są droższe, ale ilość sprzedanych płyt to rekompensuje.

I to jest porównywalne. I to jest takie samo lamanie prawa jak każde inne.

Może i jest różnica w zabójstwie i złodziejstwie ale to jest łamanie prawa i tyle. Kara dla tego i tego.
No i jesteś przykładem człowieka wierzącego we wszystko to co w tv, a wiesz dlaczego? Bo artysta nie zarabia na płytach prawie w ogóle (jakieś niecałe 5 zł dostaje), pienądze zdzierają wytwórnie i inne śmieszne organizacje, mało kto z was wie że kupując płytę cdr płaci 3% ceny tej płyty takim organizacjom zadośćuczynienia.

Artysta zarabia na trasach koncertowych, a nie na płytach!

I chodzi o to, żeby artyści poszli po rozum do głowy i zaczęli udostępniać na własnych stronach, za grosze bo i tak więcej by zarobili niż przez te zasrane wytwórnie.

Niewiem jak wy, ale ja tam grałem w piraty, a później kupowałem m.in. większość Medal of honor i całą serię GTA też mam legalne - bo pieniądze się należą tym którzy zrobią dobrą grę, a nie syf, płacąc za gnioty nie mobilizujecie twórców gier do pisania lepszych.

Nie interesuje mnie jak o mnie myślicie, ale tak samo ostatnio zrobiłem z ms vistą tzn miałem miesiąc zanim kupiłem legal.

Ciekawe jak gra którą kupicie nie pójdzie na waszym kompie (np konflikt sprzętowy), bo po otwarciu pudełka nie można zwracać
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 23:23   #74
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OdWczorayMamNeostrade Pokaż post
bo pieniądze się należą tym którzy zrobią dobrą grę, a nie syf, płacąc za gnioty nie mobilizujecie twórców gier do pisania lepszych.
Dokładnie. Ludzie przestańcie się już kłócić. Ten temat jest po to aby się cieszyć. Cieszmy się!
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 23:26   #75
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OdWczorayMamNeostrade Pokaż post
Nie interesuje mnie jak o mnie myślicie, ale tak samo ostatnio zrobiłem z ms vistą tzn miałem miesiąc zanim kupiłem legal.
Czy mam przez to rozumieć, że Vistę uznajesz za dobry system? Tożto XP lepszy (zaraz mnie pewnie jakiś linuxowy freak pojedzie, zresztą).

@top: ja tam się serią GTA nigdy nie fascynowałem, choć w I, II i III grałem i to z przyjemnością. No, ale się nie napalam, bo na moim sprzęcie czwórka nie ruszy, a na nowego kompa mnie nie stać.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 10-08-2008 o 23:28.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 23:41   #76
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Ciekawe jak gra którą kupicie nie pójdzie na waszym kompie (np konflikt sprzętowy), bo po otwarciu pudełka nie można zwracać
to chyba tylko u was na wsi... bo w cywilizowanym swiecie mozesz dowolny towar zwrocic w ciagu bodajze ~10 dni od daty zakupu bez podania przyczyny, jesli tylko nie nosi sladow uzywania, a otworzenie pudelka wcale nie kwalifikuje sie jako "slad uzywania", no chyba ze podrzesz je na milion malych kawalkow, a plyte z gra wrzucisz do miksera razem z tuzinem gwozdzi. I mowie to z doswiadczeniem osoby pracujacej od jakiegos czasu w hipermarkecie.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2008, 23:46   #77
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

@up

Dokładnie. A nawet JEŚLI sklep nie ma takiego regulaminu to w prawach konsumenta jest wyraźnie napisane, iż można zwrócic towar bez podania przyczyny w ciągu 3 dni.

@OdWczorayMamNeostrade

Nie po to są dema ^________^
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 00:17   #78
OdWczorayMamNeostrade
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
to chyba tylko u was na wsi... bo w cywilizowanym swiecie mozesz dowolny towar zwrocic w ciagu bodajze ~10 dni od daty zakupu bez podania przyczyny, jesli tylko nie nosi sladow uzywania, a otworzenie pudelka wcale nie kwalifikuje sie jako "slad uzywania", no chyba ze podrzesz je na milion malych kawalkow, a plyte z gra wrzucisz do miksera razem z tuzinem gwozdzi. I mowie to z doswiadczeniem osoby pracujacej od jakiegos czasu w hipermarkecie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
@up

Dokładnie. A nawet JEŚLI sklep nie ma takiego regulaminu to w prawach konsumenta jest wyraźnie napisane, iż można zwrócic towar bez podania przyczyny w ciągu 3 dni.

@OdWczorayMamNeostrade

Nie po to są dema ^________^
Oczywiście do 10 dni, ale oprogramowanie, filmy dvd, gry, płyty muzyczne tylko wtedy gdy nie zdejmiemy z nich oryginalnego opakowania, a jak wiadomo 99,99% gier oprócz pudełka jest zafoliowana i już po otwarciu zwrot wam nie przysługuje. Poczytajcie, a potem mówcie odnośnie zwrotu towaru, btw nie mieszkam na wsi tylko w mieście - Krakowie. Jeśli tak u Ciebie w pracy jest - to spoko, bo wtedy każdy by przychodził, kupił, przegrał i za kilka dni z uśmieszkiem i paragonem oddał. Być może mało osób oddaje i sklep przymyka oczy. Ty mi mówisz o wsi, a ja Ci mogę powiedzieć, że jak przyjmujecie otwarty towar (płyty) to macie kierownika/dyrektora który albo lubi ludzi i zwraca produkty jako straty albo nie zna się z prawem i myśli że wszystko do 10 dni można zwrócić. A z tego co widzę jak się to odbywa w hipermarketach w moim mieście to pewnie chwila ściemy i grę oddaję otwartą bo mało który pracownik zajmuję się kwestiami prawnymi.

To tylko dwa sklepy, mogę podać więcej:

Cytuj:
Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy zakupiony towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden inny sposób zniszczony. Płyty VCD, płyty DVD, kasety VHS muszą być zwracane zafoliowane w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu.
Cytuj:
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Zgodnie z ustawą, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp.
I federacja konsumentów ( http://www.federacja-konsumentow.org.pl )
Cytuj:
Ponadto nie można zrezygnować w ciągu 10 dni z:

• umowy dotyczącej turystyki, zakwaterowania, transportu, rozrywki, gastronomii;

• z usługi rozpoczętej za naszą zgodą przed upływem 10 dni;

• z zakupionych kaset video, audio, programów komputerowych po usunięciu ich oryginalnego opakowania;

• z produktu lub usługi wykonanej według indywidualnego zamówienia;

• z produktu, który ulega szybkiemu zepsuciu;

• z prenumeraty prasy;

• z usług w zakresie gier losowych i zakładów wzajemnych.
Żyjemy w cywilizowanym kraju gdzie powinno się przestrzegać prawa, ale jak widać z niewiedzy innych można na tym korzystać.

odnośnie dem to nie wszystkich gier wychodzą, a z drugiej strony dema czasem inaczej działają niż cała gra, aczkolwiek bardzo lubię steama i tam często kupuję gry bo nie chce mi się po sklepach łazić i dlatego mam dośc mało płyt zakupionych w ostatnim czasie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Czy mam przez to rozumieć, że Vistę uznajesz za dobry system? Tożto XP lepszy (zaraz mnie pewnie jakiś linuxowy freak pojedzie, zresztą).

@top: ja tam się serią GTA nigdy nie fascynowałem, choć w I, II i III grałem i to z przyjemnością. No, ale się nie napalam, bo na moim sprzęcie czwórka nie ruszy, a na nowego kompa mnie nie stać.
no jak zainstalowałem na swoim starym kompie viste to powiedziałem, że syf - jak zainstalowałem na nowym zmieniłem zdanie, co do linuksów to przez chwilę się bawiłem mandrivą, debianem i ubuntu ale jakoś wolę windows bo na samą konfigurację mojego routera i internetu straciłem z 4 godziny (zaraz mnie pojadą że jestem debilem ^^)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virusmaxi Pokaż post
Czyli co, nie mają praw żądać kasy za swoje dzieło?
"Pogram przejdę i jak będzie fajna to kupię a jak do dupy to nie"?

I co z tego że zbijaja na tym więcej kasy? Jak nie chcesz nie kupuj od tego czyta się recenzje itd.
Co do Ciebie to wtrącę, że właśnie czasem się pisze bardzo dobre recenzje dla bardzo słabej gry. Jakbyś był właścicielem dobrego magazynu (czasopismo, strona www) o grach i przyszedł pan z firmy z legalnymi pieniądzami aby wypromować swoją nie udaną grę to nie zgodzibyś się? Każdy ma swoje zasady ale takie magazyny mają swoje koszta i same reklamy nie starczają. A odnośnie głupich gier to ich nie przejdę tylko wywalę do kosza po najwyżej kilku godzinach, może ty lubisz płyty które się nadają na podstawkę pod filiżankę kawy, ale ja nie.

Ostatnio edytowany przez OdWczorayMamNeostrade - 11-08-2008 o 01:12.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 02:01   #79
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Nie, bo to kwestia przyzwyczajenia.
Nie do końca.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 09:05   #80
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Co do Ciebie to wtrącę, że właśnie czasem się pisze bardzo dobre recenzje dla bardzo słabej gry. Jakbyś był właścicielem dobrego magazynu (czasopismo, strona www) o grach i przyszedł pan z firmy z legalnymi pieniądzami aby wypromować swoją nie udaną grę to nie zgodzibyś się?
CD-Action. Sorry, ale oni nigdy nie sprzedali recenzji i dlatego dziś są największym polskim magazynem o grach i jednym z największych na swiecie. I jak nie wiesz czy ktoś sprzedał recenzje to czytaj ich recenzje.

Cytuj:
Żyjemy w cywilizowanym kraju gdzie powinno się przestrzegać prawa,
Cytuj:
Niewiem jak wy, ale ja tam grałem w piraty,
BRAWO !!!

Cytuj:
(jakieś niecałe 5 zł dostaje),
Nawet jeśli to DOSTAJE. A ty kupując pirata/ściągając z sieci okradasz go z tych 5 złotych.

Cytuj:
zasrane wytwórnie
Oni też mają prawo do zysku. Wiesz ile kosztuje reklama i inne takie potrzebne do rozreklamowania gry?

Cytuj:
Ciekawe jak gra którą kupicie nie pójdzie na waszym kompie
Proste - nie kupuje gier, które mi nie pójdą. Wiesz co to wymagania sprzętowe podawane dużo wcześniej?

Cytuj:
bo pieniądze się należą tym którzy zrobią dobrą grę, a nie syf,
A wiec życze ci pracy, która przez społeczeństwo będzie uważana za syf i żeby ci twój pracodawca z tego powodu nie płacił.

Cytuj:
odnośnie dem to nie wszystkich gier wychodzą,
I co? Nie zezwala to na kupowanie piratów.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:25.


Powered by vBulletin 3