Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-08-2007, 18:00   #61
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Ile razy mam powtarzac ze wieksza przyjemnosc sprawia mi gdy moge pojsc w kazde miejsce na mapce niż gdy musze zabijać pod rzad 666 dragów (żeby dopiero osiagnac taki lvl ze moge wszedzie pojsc)

Czy to naprawde tak ciezko zrozumiec?
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-08-2007, 21:52   #62
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

@up
Dobla dobla... na dragi.
Tylko powiedz mi w takim wypadku po kiego kija na rooku botujesz? Chyba nie mowisz ze boisz sie na 25 levelu wejsc na mino hell, czy kto wie indziej?
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 21:54   #63
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Nie, mu botowanie sprawia przyjemnosc, wiec pewnie botuje, a pozniej zalicza deada specjalnie i tak w kolko, az mu sie znudzi i nabije 20 lvl, pojdzie zwiedzac i tak w kolko ;p
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 22:47   #64
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
@up
Dobla dobla... na dragi.
Tylko powiedz mi w takim wypadku po kiego kija na rooku botujesz? Chyba nie mowisz ze boisz sie na 25 levelu wejsc na mino hell, czy kto wie indziej?
Mam sie szczerze przyznac? Bo to zeby miec jak najwiecej life fluidow na dp charach. Bo gleboko wierze w to ze w ktoryms tam update cipsoft wprowadzi w koncu na rook nowe troche silniejsze potworki. A wtedy to ja bede na nich wymiatal =)
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 22:56   #65
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Mam sie szczerze przyznac? Bo to zeby miec jak najwiecej life fluidow na dp charach. Bo gleboko wierze w to ze w ktoryms tam update cipsoft wprowadzi w koncu na rook nowe troche silniejsze potworki. A wtedy to ja bede na nich wymiatal =)
No tak bo na tym 40 lev nie wybije wszystko co jest i w co watpie moze kiedys dodadza, no przecie przez ten czas jak beda dodawac to mi lev tez urosnie jesli bede gral ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 22:59   #66
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
No tak bo na tym 40 lev nie wybije wszystko co jest i w co watpie moze kiedys dodadza, no przecie przez ten czas jak beda dodawac to mi lev tez urosnie jesli bede gral ...
Ale ja wierze w jakiś przelom. Ze beda potworki ktore beda pozerać 1 lf na sekunde. Takie pokroju mino maga a nie jakiś dwarf.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:03   #67
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Ale ja wierze w jakiś przelom. Ze beda potworki ktore beda pozerać 1 lf na sekunde. Takie pokroju mino maga a nie jakiś dwarf.
MM to ja szybciej zabije niz ci sie wydaje i to juz na obecnym levelu, przy obecnych skilach i obecnym eq. Bo jak nowe potwory to odrazu wiadomo ze wejda z ich lootu nowe rzeczy ... Wiec Drag to by bylo cos ... ale o czy my tu piszemy ... BOTY i ich uzytkownicy Stanowcze NIE-ZAL
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:08   #68
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
MM to ja szybciej zabije niz ci sie wydaje i to juz na obecnym levelu, przy obecnych skilach i obecnym eq. Bo jak nowe potwory to odrazu wiadomo ze wejda z ich lootu nowe rzeczy ... Wiec Drag to by bylo cos ... ale o czy my tu piszemy ... BOTY i ich uzytkownicy Stanowcze NIE-ZAL
Ale jakby wyszly nowe potwory o sile mino maga lub lepsze to ja posiadajac duzo lf zaczalbym wtedy masowo na nich expić juz bez bota.

Nikt nie mowi ze to musi byc drag: moze to byc potwor dajacy identyczny exp ale jakis nowy a wtedy nie byloby problemow z lootem.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 18-08-2007 o 23:09.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:12   #69
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Mam sie szczerze przyznac? Bo to zeby miec jak najwiecej life fluidow na dp charach. Bo gleboko wierze w to ze w ktoryms tam update cipsoft wprowadzi w koncu na rook nowe troche silniejsze potworki. A wtedy to ja bede na nich wymiatal =)
To fajnie, ale mi to wielkiej roznicy nie robi.
Chyba nie myslisz ze dodadza jakiegos bossa...
na ktorego trzeba bedzie 60bp lf? Zeby takiego zsollowac?
Bo o nowym potworku z regularnym respawnem na rooku nie licz.

Przyznam ze na trollach idzie ladnie zarobic na bocie, bo ostatnio
z takiego "pseudo" jak to lubisz sie wyrazac 4.5k czystej sprzatnelem,
ale nie rozumiem Cie nadal. Jestes maniakalnym "LifeFluidoHolikoManiakiem" ze tak zbierasz?

Masz strasznie głupie argumenty na to ze botujesz na rooku.
Jeszcze to o tych Twoich demonkach sie zgodze, ale zeby nakupywac tak lf'ow, Bog wie ile... to juz naprawde. Żal.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Ale jakby wyszly nowe potwory o sile mino maga lub lepsze to ja posiadajac duzo lf zaczalbym wtedy masowo na nich expić juz bez bota.
.
I tu sie wlasnie w moich oczach jeszcze bardziej pograzyles... w ktoryms to poscie napisales, ze expisz by zwiedzac tereny na ktore mniejszy level nieodpowiada, i poznawac taktyki potworów i je zabijac...
Ale powiedziales tez "Bo takie zabicie 666666 warlockow to straszna nuda", a teraz mi tu piszesz o masowym expie na potworku typu MM?

Koles kompromitujesz sie
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 18-08-2007 o 23:15.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:15   #70
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Mój argument nie jest glupi bo nigdy nie wiesz jakie potwory i w jakich ilosciach wprowadzi cipsoft na rook. Narazie mozesz sobie tylko gdybać. Przed letnim upem tez pewnie 99% ludzi sie nie spodziewala ze az tak ulepsza paladyna, a jednak sie stalo. Wiec wole byc gotowy.
Cytuj:
I tu sie wlasnie w moich oczach jeszcze bardziej pograzyles... w ktoryms to poscie napisales, ze expisz by zwiedzac tereny na ktore mniejszy level nieodpowiada, i poznawac taktyki potworów i je zabijac...
Ale powiedziales tez "Bo takie zabicie 666666 warlockow to straszna nuda", a teraz mi tu piszesz o masowym expie na potworku typu MM?

Koles kompromitujesz sie
Wtedy mialbym pelną wygode bo malo kogo stac by bylo na zakup tylu life fluidow zeby ze mna konkurowac o miejscowke.
Na mainie natomiast na dragach lub wrl musze codziennie czekać w kolejce :/ To mnie wkurza.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 18-08-2007 o 23:19.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:23   #71
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Wtedy mialbym pelną wygode bo malo kogo stac by bylo na zakup tylu life fluidow zeby ze mna konkurowac o miejscowke.
Na mainie natomiast na dragach lub wrl musze codziennie czekać w kolejce :/ To mnie wkurza.
Pelną wygode? No chetnie bym Ci konkurencje zrobil, gdybym gral na tym samym swiecie... Bo przynajmniej na tym co teraz gram, stac by bylo mnie na duzo, duzo wiecej LF od Ciebie.
I co na to Bys powiedzial?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
A na jakich potworach wbiles 42 lvl? (ach te kasodajne snejki ^^) To ci powiem czy by cie bylo stać. Aha, i ile masz kasy?
Aha... i jak CI powiem, to mam rozumiec ze nieuwierzysz?
Bo to chyba z natury masz.
Dowodow Ci zadnych dawac nie mam, ani czasu ani zamiaru dawac.
stan w banku: 100k+
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 18-08-2007 o 23:28.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:24   #72
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
Pelną wygode? No chetnie bym Ci konkurencje zrobil, gdybym gral na tym samym swiecie... Bo stalo by mnie na duzo duzo wiecej LF'ow od Ciebie.
I co na to Bys powiedzial?
A na jakich potworach wbiles 42 lvl? (ach te kasodajne snejki ^^) To ci powiem czy by cie bylo stać. Aha, i ile masz kasy?
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 18-08-2007 o 23:26.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:31   #73
Underoath
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 08 2007
Lokacja: UD

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Gdy czytam wasze wypowiedzi o nieuczciwości, że zaczyna sie od cukierka itd to troszkę mi was żal ;d. Kto z was nigdy nie używał programów p2p? Kto ma wszystkie oryginalne gry, filmy, mp3 itd itd... Tak samo jest z boterami - jeśli sprawia im to przyjemność to kogo to obchodzi?? Wyżej ktoś napisał że lvl w tibii to nie wszystko. Więc tak bardzo was to boli że ktoś w 2 tygodnie zrobi 30 lvl, w miesiąc 100 i robi to x razy szybciej niż wy?? Ludzie grajcie dla siebie i niech was inni nie obchodzą. Nie, nie jestem boterem i z pewnością nigdy nie będę. Klepie ten 30 lvl już miesiąc ale mam z tego przyjemność bo robie to sam. Co mnie obchodzi że ktoś expi szybciej ode mnie???
Underoath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:39   #74
Teron-Gorefiend
Użytkownik Forum
 
Teron-Gorefiend's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 62
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: +22fist
Domyślny

@UP

Czy to jest tak trudno wytłumaczyć? Skoro nie chce mu sie expić niech nie gra w tę gre! bo ona jest do tego stworzona. Jak już pisałem to tysiąc razy niech zagra w grę która jest od tego całego zwiedzania.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Teron-Gorefiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:53   #75
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Wow gratz -.-

Ja na tym swoim marnym 26 lvlu (godzine temu bot wbil) mam juz 44k. Jak ktos nie wierzy to niech pisze do mnie a ja mu pokaze bo bede dzisiaj jeszcze okolo 45 minut przed kompem. Zreszta nawet tutaj opis, prosze bardzo:

21:11 Paulie: Your account balance is 44873 gold.

Wiec jak na twoj lvl to bardzo slabo. Potwierdza to tylko pewna nierownosc:
bot > czlowiek
Ale nie zmienia to faktu, iz na dzien dzisiejszy stac mnie by bylo na 2x wiecej lf'ow od Ciebie.
Wez tez pod uwage, moj drobny niuansik, to ze o zbieraniu kasy pomyslalem gdzies na 30 levelu dopiero

Ale ogolnie rzecz biorac zgodze sie... bo botter zawsze wiecej kasy wyciagnie. Nio ale co Ci da roznica, gdy Ty masz np. 200k a ja 100k? Jak i tak Ci sie bede wpierniczal w respawn tego potworka. i to przez dosc dlugi czas
Nawet jezeli z loota mialo by sie niezwracac.
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 18-08-2007 o 23:55.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 00:06   #76
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
Ale nie zmienia to faktu, iz na dzien dzisiejszy stac mnie by bylo na 2x wiecej lf'ow od Ciebie.
Wez tez pod uwage, moj drobny niuansik, to ze o zbieraniu kasy pomyslalem gdzies na 30 levelu dopiero

Ale ogolnie rzecz biorac zgodze sie... bo botter zawsze wiecej kasy wyciagnie. Nio ale co Ci da roznica, gdy Ty masz np. 200k a ja 100k? Jak i tak Ci sie bede wpierniczal w respawn tego potworka. i to przez dosc dlugi czas
Nawet jezeli z loota mialo by sie niezwracac.
Wszystko zalezy od tego jak czesto sie trzeba bedzie leczyc na danym potworze. A co do myslenia o zbieraniu kasy to ja nadal nie mysle a mam 44873. Bot się o mnie troszczy.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 19-08-2007 o 00:07.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 00:30   #77
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Wszystko zalezy od tego jak czesto sie trzeba bedzie leczyc na danym potworze. A co do myslenia o zbieraniu kasy to ja nadal nie mysle a mam 44873. Bot się o mnie troszczy.
Poki nie ma innych potworow a i na ich wprowadzenie jest co najmniej watpliwe to nie sadzisz ze kasa na rookgaardzie jest co najmniej bezwartosciowa ??
Ja mam obecnie 66k na rooku i zbieram to tylko z GP w loocie nic nie sprzedaje nic kaski nie dostaje, wiec jak na samo zbierane GP-nigdy mi sie nie chce z lootbagiem tyrac to chyba jest to lekko wiecej niz twoj bot wyciaga na tym twym lev biorac pewnie i lootujac wszystko co mozna ...

Ale bot nie kupi za ciebie w danym momencie danej rzeczy np do kolekcji, a jak bedziesz ty moze jej nie byc, bot nie zabije za ciebie AS - bo pewnie tam nie expisz a jesli nawet expisz to BOT nie wyrobi lub i wyrobi z LF ale padniesz z ich braku ... no wiec to ze bijesz lev nie dla exp i chwaly a po to by zwiedzac tereny to w odnoszeniu do rookaagrsu jest smieszne ... na rooku z 10 lev jestes mietek zabojca a po tym update wogole ... Masz chara ktorym prawdopodobnie nigdy nie bedziesz umial grac bo nie powiesz mi ze bot zdobecie ci lev a ty i tak bedziesz umial grac tak samo dobrze jak koeles co sam wbil 100 lev ... Tibia to gra a ty traktuejsz ja jako pewna forme sprawdzenia sie w roli bawiacego sie botem, zlapia czy nie, wbije lev za mnie czy padnie ... bede mial wiecej kasy na LF po to by kiedys doczekac sie az wpadnie nowy monster i mnei zbaije czy ja jego ?? Bede mial wszystko naj to znaczy ze jestem super ?? Bo wkoncu mam wszystko i moge wszystko ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 11:32   #78
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Poki nie ma innych potworow a i na ich wprowadzenie jest co najmniej watpliwe to nie sadzisz ze kasa na rookgaardzie jest co najmniej bezwartosciowa ??
Wprowadzenie innych potworow jest co najmniej watpliwe ale jakas szansa zawsze na to istnieje. Choćby to był tylko 1% to i tak bede zbieral life fluidy.
Cytuj:
Ja mam obecnie 66k na rooku i zbieram to tylko z GP w loocie nic nie sprzedaje nic kaski nie dostaje, wiec jak na samo zbierane GP-nigdy mi sie nie chce z lootbagiem tyrac to chyba jest to lekko wiecej niz twoj bot wyciaga na tym twym lev biorac pewnie i lootujac wszystko co mozna ...
Ja mam swój bot tak ustawiony ze nie wyciaga nic oprocz GP. Z samych GP uzbieralem na 26 lvlu 44873.
Cytuj:
Ale bot nie kupi za ciebie w danym momencie danej rzeczy np do kolekcji, a jak bedziesz ty moze jej nie byc, bot nie zabije za ciebie AS - bo pewnie tam nie expisz a jesli nawet expisz to BOT nie wyrobi lub i wyrobi z LF ale padniesz z ich braku
A co to za problem zabić botem AS?
Cytuj:
no wiec to ze bijesz lev nie dla exp i chwaly a po to by zwiedzac tereny to w odnoszeniu do rookaagrsu jest smieszne
Na rooku expie botem zeby miec mozliwie jak najwiecej lf.
Cytuj:
Masz chara ktorym prawdopodobnie nigdy nie bedziesz umial grac bo nie powiesz mi ze bot zdobecie ci lev a ty i tak bedziesz umial grac tak samo dobrze jak koeles co sam wbil 100 lev
Jak nie bede umial grac to sie naucze. Ale na rooku umiem. (mialem kiedys normalnie recznie 24 rookstayera)
Cytuj:
Tibia to gra a ty traktuejsz ja jako pewna forme sprawdzenia sie w roli bawiacego sie botem, zlapia czy nie, wbije lev za mnie czy padnie
Testowanie mozliwosci poszczegolnych botow sprawia mi wielka przyjemnosc
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 19-08-2007 o 11:34.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 12:47   #79
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
A co to za problem zabić botem AS?
Taki, ze nie wierze ze kiedykolwiek ustawiles bota na m hell,
odkad mi wiadomo bot niepotrafi sie ogradzac skrzynkami.
Tracilbys na kazdej rundce po 1-3 lf'y,
w zwiazku z braniem na siebie odrazu 5 minosów...
nie mowie o wyzszej częsci z orkami wilkami i minosami.
A w starciu z AS'em Twoj mega pro evul bot, bylby bezsilny...
bo chyba niechcialbys na niego stracic 1-2bp lf'ow na ktore tak Ci zalezy.
Skoro mozesz to zrobic tracac 0-5 lf'ow recznie.

Przebieg sytuacji:
- wchodzisz do pomieszczenia z 8 minosami, 2 hyaenami, 2 wolfami i AS'em.
- idziesz w strone AS'a, ale jednak Minosy, Hyaeny i Wolfy blokuja Cie.
Jestes pod mocnym ostrzalem przez nie.
- Na poczatku bijesz 1 Mino... dostajac przy okazji combo od reszty + od AS'a.
- Zabijasz mino... tracisz ~3 lf.
- Zabijasz drugiego mino. Tracisz ~4lf
- Zabijasz nastepnego i tak w kolko, az zabijesz wszystkie osiem. ~jakis bp lf straty.
- Zabijasz wolfy, po czym idziesz z atakiem na AS'a
(o ile niebedziesz jeszcze atakowac nieszczesnych hyaen).
- Zabijasz go tracac jeszcze 1 lf.

Bot wyciaga loot, w postaci kasy 7gp !! Poniewaz nie byl ustawiony na branie jakichkolwiek itemkow. MLW, Mino Leather i Knife zostaja w ciele.

A Ty dumny tracac bp lf, wzbogacasz sie o jakies ~70gp... 7gp z AS'a i np. 63gp z minosów.

GZ.
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 19-08-2007 o 12:48.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 12:53   #80
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
Taki, ze nie wierze ze kiedykolwiek ustawiles bota na m hell,
odkad mi wiadomo bot niepotrafi sie ogradzac skrzynkami.
Tracilbys na kazdej rundce po 1-3 lf'y,
w zwiazku z braniem na siebie odrazu 5 minosów...
nie mowie o wyzszej częsci z orkami wilkami i minosami.
A w starciu z AS'em Twoj mega pro evul bot, bylby bezsilny...
bo chyba niechcialbys na niego stracic 1-2bp lf'ow na ktore tak Ci zalezy.
Skoro mozesz to zrobic tracac 0-5 lf'ow recznie.

Przebieg sytuacji:
- wchodzisz do pomieszczenia z 8 minosami, 2 hyaenami, 2 wolfami i AS'em.
- idziesz w strone AS'a, ale jednak Minosy, Hyaeny i Wolfy blokuja Cie.
Jestes pod mocnym ostrzalem przez nie.
- Na poczatku bijesz 1 Mino... dostajac przy okazji combo od reszty + od AS'a.
- Zabijasz mino... tracisz ~3 lf.
- Zabijasz drugiego mino. Tracisz ~4lf
- Zabijasz nastepnego i tak w kolko, az zabijesz wszystkie osiem. ~jakis bp lf straty.
- Zabijasz wolfy, po czym idziesz z atakiem na AS'a
(o ile niebedziesz jeszcze atakowac nieszczesnych hyaen).
- Zabijasz go tracac jeszcze 1 lf.

Bot wyciaga loot, w postaci kasy 7gp !! Poniewaz nie byl ustawiony na branie jakichkolwiek itemkow. MLW, Mino Leather i Knife zostaja w ciele.

A Ty dumny tracac bp lf, wzbogacasz sie o jakies ~70gp... 7gp z AS'a i np. 63gp z minosów.

GZ.
A nie pomyslales ze ja wlasnie dlatego zbieram kase na life fluidy expiac zeby potem tak sobie powastować?

MLW, Mino Leather i Knife bot ma ustawione zeby bral.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 19-08-2007 o 12:55.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:55.


Powered by vBulletin 3