Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2007, 17:45   #61
Garamm
Użytkownik forum
 
Garamm's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2007
Lokacja: Londyn.UK

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: Garamm
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 21
Skille: 50+/50+
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 Pokaż post
Huh, z twojej wypowiedzi wynika iz na postaci tej gra Łukasz,Radek,Darek (to 3 ownerow o0) .Kutwa Ci ludzie z Wilkasow naprawde maja manie wielkosci.
Wiesz ta historie znam lepiej niz ty, bo raczej jest blisko zwiazany z Sirkiksem ale jednak sie mylilem.
troche mi sie poj...lo,jak pisalem nie znam ich osobiscie,przekrecam imie h2nooba bo Radek kojarzy mi sie z Darek i jakos tak wyszlo ze przekrecilem,pozatym tajemniczy111 a moze jeden z ownerow sirkiksa,pisze co wiem od wrona,i jesli ja pier...ole glupoty to powiec to tez wronowi.
Garamm jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2007, 20:06   #62
Van ent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2006

Posty: 81
Brak ikony

Cytuj:
Nie gram juz od dawna na azurze
Cytuj:
Ale z Ciebie kretyn siera,co za ruznica czy wanted czy swe przy wladzy,ten i ten PA,dopuki,doputy beda grali i beda przy wladzy tacy gracze jak drazharm,urbexx,minavand,falzer,patanou,marjola,ma rshall i wielu innych smieci znanych ze swoich umiejetnosci zdejmowania stuffu z niewinnych graczy Azury,niektorzy z wanted(nieliczni)starzy graczy to naprawde osoby na poziomie nie praktykujace zasad(PA)obowiazujacych w wanted,tacy jak dragoholikus czy farmazon to sa luzz chopaki.Nie jestem ani za wanted ani za punishers,jestem za Defenders of fangorn
Jak tutaj i tak nie grasz to po co sie wypowiadasz??
Defenders of fangorn jest tam wogole ktos w tej gildi ??
a tak na serio to co nas to obchodzi ile gra osob na Sirkiksie??dla mnie może nim grać cały blok
Teraz pytanie do Ciebie: Wszystkich tak sprzedajesz??

I ostatnia rzecz do Ciebie.Pavvulonik tylko napisał swoje zdanie na temat wojny kogo by wolał żeby wygrał nie musisz go zaraz od kretynów wyzywać.... jeżeli nie zgadzasz sie z jego zdaniem to napisz swoje a nie wyzywasz jak 5 letni dzieciak (chyba ze masz 5 lat to sory i przerpaszam wszystkich 5 latkow co ich uraziłem )
Jeżeli nie potrafisz się wypowiadać na dany temat albo masz pisać takie głupoty jak do tej pory to mam dla Ciebie rade wyjdź i nie wracaj....
Van ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 20:52   #63
Gammbler
Użytkownik Forum
 
Gammbler's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 159
Imię: Gammbler
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Garamm Pokaż post
Ale z Ciebie kretyn siera,co za ruznica czy wanted czy swe przy wladzy,ten i ten PA,dopuki,doputy beda grali i beda przy wladzy tacy gracze jak drazharm,urbexx,minavand,falzer,patanou,marjola,ma rshall i wielu innych smieci znanych ze swoich umiejetnosci zdejmowania stuffu z niewinnych graczy Azury,niektorzy z wanted(nieliczni)starzy graczy to naprawde osoby na poziomie nie praktykujace zasad(PA)obowiazujacych w wanted,tacy jak dragoholikus czy farmazon to sa luzz chopaki.Nie jestem ani za wanted ani za punishers,jestem za Defenders of fangorn
DRaz Urb Mina Falzer ta ale reszta z wymienionych chlopaczkow to good joke
Gammbler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 21:30   #64
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

@Gammbler
o0 Falzer mialby byc PA ? ;p omg przeciez ten typ nigdy locka nie lapie.
@Garamm
Z wronem nie mam zadnego kontatku, aby mu pogratulowac "inteligetnych" kolegow, ale jezeli sie z nim spotkam to nie omieszkam o tym wspomniec.
Skoro wron Ci tak to opowiedzial, to napewno wspomnial ze mam na imie Jacek a nie jakis tam Radek, ale to niewielka roznica co nie ?
Graj sobie na tej Obsidi, zrob sobie po raz kolejny 50 lvl ( ktory to juz swiat z koleji ?) i nie udzielaj sie czyjs temat jezeli nie masz bladego pojecia na ten temat. I wiecej nie mam zamiaru sie z toba uzerac.
@Van
zawsze znajdzie sie jakis idiota, ktory probuje kazdemu narzucic swoje zdanie.
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 21:41   #65
Garamm
Użytkownik forum
 
Garamm's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2007
Lokacja: Londyn.UK

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: Garamm
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 21
Skille: 50+/50+
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Van ent Pokaż post
Jak tutaj i tak nie grasz to po co sie wypowiadasz??
Defenders of fangorn jest tam wogole ktos w tej gildi ??
a tak na serio to co nas to obchodzi ile gra osob na Sirkiksie??dla mnie może nim grać cały blok
Teraz pytanie do Ciebie: Wszystkich tak sprzedajesz??

I ostatnia rzecz do Ciebie.Pavvulonik tylko napisał swoje zdanie na temat wojny kogo by wolał żeby wygrał nie musisz go zaraz od kretynów wyzywać.... jeżeli nie zgadzasz sie z jego zdaniem to napisz swoje a nie wyzywasz jak 5 letni dzieciak (chyba ze masz 5 lat to sory i przerpaszam wszystkich 5 latkow co ich uraziłem )
Jeżeli nie potrafisz się wypowiadać na dany temat albo masz pisać takie głupoty jak do tej pory to mam dla Ciebie rade wyjdź i nie wracaj....
jak gralem na azurze to ty jeszcze w pampersa srales,to ze tu nie gram nie jest argumentem dla Ciebie ze nie moge miec wlasnego zdania,pavullonik w rl to moj sasiad i zapewne sie nie obrazil za ''idiote''a ty co? obronca ucisnionych?nigdzie na forum nie jest napisane ze nie mozna krytykowac pogladow innych uzytkowikow,a moze jest?to mi pokazesz,bo jestes super forumowy wymiatacz zapewne,jesli ja mam 5 lat to ty jeszcze z lona matki nie wyszedles.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 Pokaż post
@Gammbler
o0 Falzer mialby byc PA ? ;p omg przeciez ten typ nigdy locka nie lapie.
@Garamm
Z wronem nie mam zadnego kontatku, aby mu pogratulowac "inteligetnych" kolegow, ale jezeli sie z nim spotkam to nie omieszkam o tym wspomniec.
Skoro wron Ci tak to opowiedzial, to napewno wspomnial ze mam na imie Jacek a nie jakis tam Radek, ale to niewielka roznica co nie ?
Graj sobie na tej Obsidi, zrob sobie po raz kolejny 50 lvl ( ktory to juz swiat z koleji ?) i nie udzielaj sie czyjs temat jezeli nie masz bladego pojecia na ten temat. I wiecej nie mam zamiaru sie z toba uzerac.
@Van
zawsze znajdzie sie jakis idiota, ktory probuje kazdemu narzucic swoje zdanie.
No dobra jacek,h2noobie,zapomnialem jak sie nazywasz,moze dlatego ze o imionach kretynow lepiej zapomniec,przynajmniej mialem ten 50 lv,a ty jaki lv sam wbiles?sam,nie z kikiem,20-30lv?,nawet takiego nie wbiles,bo przez ccale swoje tibijskie zycie szarowales z kims postacie,chyba z calym luban teamem sharowales,bez kika bys byl nikim,tyle ci powiem.

Ostatnio edytowany przez Garamm - 19-08-2007 o 21:49.
Garamm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 22:07   #66
Pavvulonik
Użytkownik Forum
 
Pavvulonik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 253
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nje wjem
Świat: AZURA
Poziom: hmm
Skille: bylo 98
Domyślny

@Garamm
ojjj Liman grabisz sobie .Apropo kiksow zostaw ich w spokoju radza sobie dobrze zrobili fajnego knighta i moga robic co chca na servie ja tez mam 3 ownerow ale teraz nikt niegra bo takich 2 panow padlo sobie w jeden dzien 2 razy(ja niepadlem ) ale generalnie sharing mi sie podoba wchodzisz se na postac a tu ktos wjebal 500k ^^.

Ostatnio edytowany przez Pavvulonik - 19-08-2007 o 22:10.
Pavvulonik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 22:16   #67
Van ent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2006

Posty: 81
Domyślny

Cytuj:
jak gralem na azurze to ty jeszcze w pampersa srales,to ze tu nie gram nie jest argumentem dla Ciebie ze nie moge miec wlasnego zdania,pavullonik w rl to moj sasiad i zapewne sie nie obrazil za ''idiote''a ty co? obronca ucisnionych?nigdzie na forum nie jest napisane ze nie mozna krytykowac pogladow innych uzytkowikow,a moze jest?to mi pokazesz,bo jestes super forumowy wymiatacz zapewne,jesli ja mam 5 lat to ty jeszcze z lona matki nie wyszedles.
I znowu piszesz głupoty ciekawe kto Ci powiedział od kiedy ja gram na azurze bo może tez gram od początku serva?? a może zacząłem wczoraj??
gówno Cię to obchodzi.
Krytykować owszem można ale nie wyzywać od kretynów i nie wiedziałem że to twój sąsiad.ja do sąsiadów odzywam sie inaczej ale widocznie tam u was inna kultura jest czy huk wie co
Tak jestem obrońca uciśnionych jakbyś zgadł a na serio po prostu nie lubię jak ktoś komuś wrzuca
Cytuj:
jestes super forumowy wymiatacz zapewne,
Z tym sie akurat zgodzę
Van ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 22:35   #68
Garamm
Użytkownik forum
 
Garamm's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2007
Lokacja: Londyn.UK

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: Garamm
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 21
Skille: 50+/50+
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pavvulonik Pokaż post
@Garamm
ojjj Liman grabisz sobie .Apropo kiksow zostaw ich w spokoju radza sobie dobrze zrobili fajnego knighta i moga robic co chca na servie ja tez mam 3 ownerow ale teraz nikt niegra bo takich 2 panow padlo sobie w jeden dzien 2 razy(ja niepadlem ) ale generalnie sharing mi sie podoba wchodzisz se na postac a tu ktos wjebal 500k ^^.
Nie lubie h2nooba,bo to noob i nie umie graca sharowanie jest do dupy,wkoncu
ktos zechce przestac grac i bedzie sie domagal swojej czesci w postaci zlotowek,przykladem jest Berserker Ostrzy,wiesz jak bylo z Pawlem i Bohunem,pozatym jesli moja wypowiedz o sharingu Sirkiksa chodz w malym stopniu rozczarowala pare osob to bardzo sie z tego ciesze,i powiec siera,co mi zrobisz za tego idiote? nie mow mi tylko ze gang okrutnych G bedzie mnie scigal

@Van Ent
Nie wiem kiedy zaczoles grac,w sumie to mnie malo obchodzi,ja zaczolem jakies 2 lata a skonczylem jakies pol roku temu,nie gram ale regularnie obserwuje forum azury na tibi.pl jak i na tibia.com i wyobraz sobie ze z forum wiecej sie dowiesz niz w samej grze.
Garamm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 23:43   #69
Pavvulonik
Użytkownik Forum
 
Pavvulonik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 253
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nje wjem
Świat: AZURA
Poziom: hmm
Skille: bylo 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Garamm Pokaż post
Nie lubie h2nooba,bo to noob i nie umie graca sharowanie jest do dupy,wkoncu
ktos zechce przestac grac i bedzie sie domagal swojej czesci w postaci zlotowek,przykladem jest Berserker Ostrzy,wiesz jak bylo z Pawlem i Bohunem,pozatym jesli moja wypowiedz o sharingu Sirkiksa chodz w malym stopniu rozczarowala pare osob to bardzo sie z tego ciesze,i powiec siera,co mi zrobisz za tego idiote? nie mow mi tylko ze gang okrutnych G bedzie mnie scigal

@Van Ent
Nie wiem kiedy zaczoles grac,w sumie to mnie malo obchodzi,ja zaczolem jakies 2 lata a skonczylem jakies pol roku temu,nie gram ale regularnie obserwuje forum azury na tibi.pl jak i na tibia.com i wyobraz sobie ze z forum wiecej sie dowiesz niz w samej grze.


Nasle Maryske ostatnio jest w formie
Pavvulonik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 00:22   #70
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

@liman
Mate sie pyta czy sie pocioles jak Cie 2x shackowalismy ? Po pierwsze to ty nie zrobiles tego chara tylko go kupiles ;].
I to wszystko co mam Ci do powiedzenia, chcesz to sie uzeraj dalej u mnie masz ignore.
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 16:23   #71
Garamm
Użytkownik forum
 
Garamm's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2007
Lokacja: Londyn.UK

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: Garamm
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 21
Skille: 50+/50+
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 Pokaż post
@liman
Mate sie pyta czy sie pocioles jak Cie 2x shackowalismy ? Po pierwsze to ty nie zrobiles tego chara tylko go kupiles ;].
I to wszystko co mam Ci do powiedzenia, chcesz to sie uzeraj dalej u mnie masz ignore.
jakie 2 haki?byl tylko jeden,zreszta wtedy bylem idiota ze ufalem ludziom z lubania,ty kazdego bys hakna,wrona tez haknoles,puzniej zeczy miales oddac..oddales?h..a..kazdego bys sprzedal za 10 gp,taka jest prawda,nie nazywam sie jakims super wymiataczem w tibi,nie mam cierpliwosci do expienia,skilowania itp,szybko to mi sie nudzi,i dlatego nigdy nie osiagnolem wysokiego lv,ale co z tego,ty oceniasz ludzi po cyferkach w grze,pozatym ladnie musiales lizac zeby dostac sie do wanted,pamietam Sir kiksem tez lizales,cale tibijskie zycie lizales dupe na azurze,zeby cos osiagnac,bravo,udalo ci sie
Garamm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 19:00   #72
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Wanted to juz nie Wanted

co to za Wanted jak Draz nie dowodzi
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 19:44   #73
Garamm
Użytkownik forum
 
Garamm's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2007
Lokacja: Londyn.UK

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Imię: Garamm
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 21
Skille: 50+/50+
Poziom mag.: 4
Domyślny

@Cors
lol jak to nie dowodzi?xd,Wanted to Drazharm,Drazharm to Wanted.Byc w wanted to jak byc na studiach o profilu Pawer Abusing

Co do wojny,Punisherom chyba znudzilo sie tepienie przydupasow wanted Rays,SS,teraz sie wezma za CoFbiedna Agatka

btw Cors,probo gildi Numenor,macie w planach jakies snake ataki?

Ostatnio edytowany przez Garamm - 20-08-2007 o 19:47.
Garamm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 00:34   #74
kruchy
Użytkownik Forum
 
kruchy's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Szczecin City

Posty: 43
Domyślny

Kretyn...
kruchy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 07:05   #75
Guciowa
Użytkownik Forum
 
Guciowa's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2006
Lokacja: Bogatynia

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kocus
Świat: Azura
Domyślny

Garamm uwielbiam cIE, od paru tWOICH postow stwierdzilem ze jestes zaje...biscie poinformowany o tym co sie dzieje na azurze i poprostu jestes super gostkiem.

A tak serio jak masz pisac cos takiego to lepiej nie pisz bo lach troche z cIEBIE

elo _/
Guciowa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 14:38   #76
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Hmm...Od czego by tu zaczac? Chyba na poczatek wypadaloby sie przywitac, siema Macku,siema Jacku, siema Lukaszu, siema Radku i siema Darku! Teraz kilka wyjasnien dotyczacych osob zainteresowanych (osoby nie zainteresowane moga nie czytac [zeby nie bylo, ze nie na temat]) Najpierw temat obsidi. No i co z tego, ze on przeniosl sie na obsidie? Ja tez tam gram i wcale mi nie przeszkadza to zmienianie serwerow, przynajmniej jest ciekawie bo zawsze sobie pobede w jakiejs wojnie no a potem zostane hunted Jak bede chcial zrobic sobie postac na dluzej to zrobie na azurze (o ile w ogole bede mial jeszcze czas na gre) bo jest to serwer na ktorym moge miec silnego protekta (pozdro darki i radki ). Teraz odnosnie tego braku kontaktu: jak bys chcial to bys sie mogl skontaktowac, mam te same gg od kilku lat wystarczy spytac sie np pigmeja ^^ i juz bys je znal. Teraz odnosnie sharowania. Liman napisales, ze nie lubisz sharowania to dlaczego teraz sharujesz? Ja lubilem sharowanie dopoki z winy pewnej osoby nie stracilem dostepu do deaz'a...(wiem, ze oddasz mi kase ale wiesz zawsze zaluje troche tego chara bo moglem nim pohasac w wojnie, przed updatem przydalbym sie bardziej niz berserker). Wracamy do kiksa. No i co z tego, ze char ma 2 ownerow? Zarowno kiko jak i jacek duzo wlozyli w ta postac i gdyby np gral nim sam kiko to nie wiem czy ta postac mialaby teraz chocby 100 lvl gdyz kiko zalamal sie po 3 deathach i przez kilka miechow postac byla retired dopoki jacek nie wpadl na to, ze mozna se pograc tym charem i wbil nim chyba z 90 albo tam 85. No i trzeba tutaj jeszcze wspomnac, ze h2noob z luban teamu to sharowal tylko z kikiem i to tylko na sirkiksie. Dobra to chyba wszystko co mialem do powiedzenia.

Ps: Gang okrutnych G sie rozpadl i teraz sa 2 odlamy ^^ ale wiesz liman jak sie polocza znowu to ja bym na twoim miejscu s*******al do australii.

Pps: Ile w ogole jeszcze osob z lubania gra w tibie?

Ostatnio edytowany przez wr00n - 21-08-2007 o 14:40.
wr00n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2007, 23:43   #77
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Garamm jesteś idiotą, dlatego proszę wyjdź i nie wracaj...

Co do tematu... Zauważyliście może, że Marshall nie jest już w Wanted? ;]
__________________
jed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 13:53   #78
Mesar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2005
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 35

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Mesar ma numer GG 1664424
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed Pokaż post
Garamm jesteś idiotą, dlatego proszę wyjdź i nie wracaj...

Co do tematu... Zauważyliście może, że Marshall nie jest już w Wanted? ;]
Dobrze wyliże jak zwykle i go przyjmą znowu.
Mesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 14:14   #79
szmytek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Terror
Świat: askara
Poziom: 38
Poziom mag.: 37
Domyślny

cos nie cos o wojnie... http://www.youtube.com/watch?v=ac8IGKt7rUQ&NR=1
szmytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 14:22   #80
Mesar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2005
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 35

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Mesar ma numer GG 1664424
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szmytek Pokaż post
Widać że to robił jakiś przydupas [GUILD]Wanted[/GUILD].
Mesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:10.


Powered by vBulletin 3