Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-10-2006, 20:08   #61
k0z4k
Użytkownik Forum
 
k0z4k's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Opole

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
k0z4k ma numer GG 7053991 k0z4k ma login Tlenu maziak3@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skorpion Pokaż post
Polskie prawo !! Odpowiedzialnosc karna powinna byc zmienia z 18 na 16 lat a pozatym tak jak powiedzialem wyzej powinno mininum rok dostac..
nasz Romus sie tym zajmie wiec na 3 miesiacach i szlabanie na kompa sie dla nich nie skonczy...
__________________
k0z4k jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2006, 20:10   #62
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

@Wieszok
Spoko stary, rozumiem, ale już widzę jak rwiesz się do obrony biednej dziewczyny gdy napastuje ją grupka nasterydowanych, sympatycznych chłopców w dresach.

@up
Apropos Romana, był u mnie w szkole .
__________________
...

Ostatnio edytowany przez Smetana - 26-10-2006 o 20:11.
Smetana jest offline  
stary 26-10-2006, 20:11   #63
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Tu nie chodzi o mniemanie siebie za bohatera, tu chodzi o cos takiego jak honor i poszanowanie godnosci innych... -.-'' powiem ci, że są jeszcze ludzie, których to interesuje...
Powiem więcej. Na swoim przykładzie wiem, ze napewno zareagowałbym w takim przypadku. I szczerze mówiąc cholera z tym czy to wyglądało na zabawe czy nie. Symulacja gwałtu na lekcji ? Zacząłbym się pluć nawet jeśli dziewczyna bardzo chętnie by w tym uczestniczyła. To przesada... ta reszta uczniów to straszne po prostu. Pieprzona bezinteresowność..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
[...]ale już widzę jak rwiesz się do obrony biednej dziewczyny gdy napastuje ją grupka nasterydowanych, sympatycznych chłopców w dresach.
Jeśli to by była kolezanka z klasy, to bym sie porwał. Jestem pewien. Choćby mnie potem mieli połamać

Ostatnio edytowany przez Gallar - 26-10-2006 o 20:16.
Gallar jest offline  
stary 26-10-2006, 20:11   #64
Dublas
Użytkownik forum
 
Dublas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Żywiec

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Varun Drad
Profesja: Druid
Świat: Candia
Problem Debile

****e z nich gdybym dowrwał jakiegoś.... to tesh bym stał tam gdzie oni;pp
Rozumie robić se jaja ale to jest lekka przesada nie??



P.S To nie jest 'lekka' przesada to jest 9999 tonowa przesada;p
Dublas jest offline  
stary 26-10-2006, 20:13   #65
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Cytuj:
Zacząłbym się pluć
I na tym byś skończył.

@KonioMaster
Podoba mi się twoje spojrzenie na temat mediów.
__________________
...

Ostatnio edytowany przez Smetana - 26-10-2006 o 20:20.
Smetana jest offline  
stary 26-10-2006, 20:16   #66
KonioMaster
Użytkownik Forum
 
KonioMaster's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Mysłowice

Posty: 295
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vori~
Profesja: Elite Knight
Gildia: Immo~
Świat: Refugia
Domyślny

Po rozmowach z wieloma osobami odnośnie mojego punktu widzienia napisze pewno sprostowanie:
JA NIE BRONIE TYCH S*****ELI!!!
Ukazuję tylko uległość całej polski medi(ów) i całego świata gdzie 5 facetów którzy myśleli pewno że są BOGAMI postanowiło ,,pobawić się koleżanką'' która pokazała że jest uległa czy coś dała się wykorzystać itpitd
Gdzie był ten k.urwa nauczyciel? Pił kawkę z innymi a co niby?
Tych 20 osób co byli w tej klasie to niewychowane krowie mitochondria czy co?
Dziewczyna co, pokaże im cycki i bedize fajnie jeaaa.
O sku.rwielach nie wspomne bo to każdy wie.

I najważniejsze. Wasza uległość. Uległość większości użytkowników tibi.pl którzy przeczytali jakiś tekst i myślą że wiedzą wszystko i zabierają głos w sprawie.
Owszem, czytając ten tekst słowa ,,ujebać'' i inne same nasuwają się na myśl ale trzeba się zastanowić trochę bardziej a nie pisaćpod wpływem podniecenia.
Jak nie zrozumisz mojej opini, to przeczytaj jąkilka razy i zastanów się zanim mnie poprzesz albo skarcisz

Niejaki czas temu tutaj wszystcy na*******alina tvn z wiadomych powodów.
Teraz wszyscy przyznają rację jakiejś gazecie czy portalowi. To jest k.urwa to samo nie widzicie tego? Zachowujecie się tak samo jak jakaś babcia która oglądała tvn i wie już ze TIBIA TO ZUO!!

Nie chce nikogo urazic przeczytajcie, zastanócie sie i róbcie co chcecie.
P.S. Ja nie bronie tych sk.urwieli!!
__________________


The best and highest guild forum at Refugia land

www.immortales.fora.pl

Visit us!
KonioMaster jest offline  
stary 26-10-2006, 20:18   #67
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

Kurwa, po co temat z onetu przepisywać?
ps. Te kolesie to jakieś 'lamusy' ) Ma ktoś ich adresy?

Co do dziewczynki, to mi przykro. Rodzinie współczuje.
Ma ktoś ten film? P
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!

Ostatnio edytowany przez joey - 26-10-2006 o 20:23.
joey jest offline  
stary 26-10-2006, 20:20   #68
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

@konio
jak ta dziewczyna była taka uległa i odważna(bo chyba musiala byc ?) to czemu popelnila samobojstwo ?
__________________
[HACKED]
morwi jest offline  
stary 26-10-2006, 20:21   #69
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smetana Pokaż post
@Wieszok
Spoko stary, rozumiem, ale już widzę jak rwiesz się do obrony biednej dziewczyny gdy napastuje ją grupka nasterydowanych, sympatycznych chłopców w dresach.

@up
Apropos Romana, był u mnie w szkole .
Tyle, że jest różnica między dresami napadającymi na kogoś gdzieś tam, a tym, jak 5 chłopaków z twojej klasy molestuje koleżankę a 20! (4x5, 4 łepki na jednego) nic nie robi! Nie mów mi, że z taką przewagą się bali!
Vanhelsen jest offline  
stary 26-10-2006, 20:24   #70
KonioMaster
Użytkownik Forum
 
KonioMaster's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Mysłowice

Posty: 295
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vori~
Profesja: Elite Knight
Gildia: Immo~
Świat: Refugia
Domyślny

Morwi słuchaj. Nikt nie wie dokładnie co tam było, wg. mnie myśli a pobawie sie z nimi co mi tam pokaze cyce czy ~, i nie wiedziała jak to się skonczy to jest jedno, a jej psychika po wydarzeniu to drugie. Zresztą-na taki temat możemy prowadzić 20 stron rozmów
__________________


The best and highest guild forum at Refugia land

www.immortales.fora.pl

Visit us!
KonioMaster jest offline  
stary 26-10-2006, 20:28   #71
Ppa
Użytkownik Forum
 
Ppa's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 30

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: XXX
Świat: Vinera
Poziom: 8
Skille: 15/15
Ppa ma numer GG 1159801
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skorpion Pokaż post
Eee brak komentarza -.^ ? szczegolnie zadziwilo mnie to ze nikt nie zareagowal w klasie... chlopakom sie nie dziwie pewnie stali jak wryci i sie slinili, bardziej zaskakuje mnie ze zadna z kolezanek nie zareagowala w zaden sposob...
pomysl...ktora kolezanka by zareagowala?? baly sie ze je moze spotkac to samo...ale ja juz rozumiem zabrac komus plecak czy zeszyt...tak zwane końskie zaloty ale wziasc dziewczyne na srodek sali i "pozorowac gwalt" to zdziebka przesada...umnie w klasie by juz dostali w pier**l tak ze to oni by marzyli tylko zeby sie powiesic a nie takie cos...jedyna kara za takie cos to obciac jaja i przylozyc do rany sól

i jezcze przemyslcie taka sytuacje...zaluzmy ze z tych 20 osob 10 to chlopacy rzucaja sie na tych 5 dziewczyna ucieka wpada nauczyciel z tekstem "CO DO CHOLERY SIE TU DZIEJE" i myslicie ze kto oberwie?? ta piatka czy ta dziesiatka?? sadzac po ryjach i wdziankach to ta 5 to takie POSTRACHY SZKOŁY co to pozadnie tylka se podetrzec nie potrafia a bogow zgrywaja pomyslcie zastrasza reszte dziewczyn ze zrobia z nimi to samo i dziewczyny powiedza ze oni nic nie robili...i ze ta dziesiatka ich zatakowala bez powodu...a ta dziewczyna klamie i kto dostanie??
__________________
WE MUST CHANGE WORLD BUT FIRST WE MUST CHANGE US

Ostatnio edytowany przez Ppa - 26-10-2006 o 20:41.
Ppa jest offline  
stary 26-10-2006, 20:33   #72
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek Pokaż post
Wiecie co -zal mi wszystkich 14 latkow. Bo tych s*****eli powinni poscic na wolnosc - starsi by sie nimi niezle zajeli. Sam teraz mieszkam w Gdansku, wiem gdzie jest dwojko - dopadlbym debili i wykastrowal.

Ale te pier*** 20 sztuk bydla, ktore bylo wtedy w klasie powinno sie zywcem pocwiartowac na kawalki. WSZYSTKIE dzieciaki to juz roboty nie ludzie. Zero honoru, zero powagi i zero jakiegokolwiek polaczenia spolecznego.
Matek, ale Cie ponioslo W kazdym razie nie dziwie sie Tobie. Zal dupe sciska jak sie takie rzeczy slyszy...
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline  
stary 26-10-2006, 20:47   #73
Blind Guardian
Użytkownik Forum
 
Blind Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: nie rozumiem pytania
Wiek: 35

Posty: 263
Stan: Aktywny gracz
Imię: Veneos
Profesja: Elite Knight
Gildia: Perly Lotry
Świat: Calmera
Poziom: 75
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Blind Guardian ma numer GG 3206657
Domyślny

@joey
Jestes niezle pierdolniety skoro chcesz ten filmik.


@topic
Oko za oko, zab za zab. Kodeks Hammurabiego byl jednak dobry. Powinni umiescic tych idiotow w celi z pedofilami i dac im skakanke.

Kiedy dzis rano uslyszlaem co sie stalo to az mi mowe odebralo na pare godzin. Popsulo mi humor calkowicie i myslalem wiekszosc czasu o tym jak do tego moglo dojsc.

Nawet jesli ta dziewczyna zawinila wyzywajacym wygladem czy zachowaniem to oni napewno nie mieli prawa robic takich rzeczy. W sumie to bylo usilowanie gwaltu na nieletniej ze skutkiem smiertelnym. Za takie cos jest zmarnowanie sobie zycia na nastepne parenascie lat. I beda to mieli mimo ze beda tylko 3 miesiace w poprawczaku. Na 100% znajda sie ludzie ktorzy nie zapomna o nich i ich znajda. Gdybym ich znal juz dawno byliby na OIOMie.

To co dzieje sie teraz jest jakies chore. Jesli mlodziez nie wyciagnie odpowiednich wnioskow z tego zdarzenia to kiepsko z nami.


Zdraviam, Ven~~
__________________
Linux is like a wigwam - no Windows, no Gates, Apache inside.


Blind Guardian jest offline  
stary 26-10-2006, 20:56   #74
Ksabi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006

Posty: 138
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@Bling Guardian

Chodzi o to, że dziewczyna była skromna, wręcz wstydliwa, rodzice powiedzieli, że wstydziła się odsłonić nawet kawałek brzucha, więc wyzywający wygląd nie mógł być powodem tego co się stało.

A co do joeya, to jestem w 50% procentach przekonany, że żartował.

Ostatnio edytowany przez Ksabi - 26-10-2006 o 20:58.
Ksabi jest offline  
stary 26-10-2006, 21:04   #75
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Przegięcie pyty, po łepkach powinno się też dostać całej klasie. Uwierzcie, gdyby takie coś działo się u mnie w klasie.. prawdopodobnie miałbym problemy za pobicie, ale.. chyba w słusznej sprawie. Na prawdę, dostaliby w ryj. JAK MOŻNA BYŁO DO TEGO DOPUŚCIĆ?! Nauczyciela nie obwiniajcie, przecież takie rzeczy nie powinny się nawet ZRODZIĆ w głowie 14-o latków.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline  
stary 26-10-2006, 21:04   #76
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Tak sobie czytam rozne komentarze na roznych stronach, a tu:

To orzeczenie jest bardzo krzywdzące, bardzo. Żadnych dowodów na mojego syna nie było, żadnych - powiedział ojciec jednego z gimnazjalistów.

Krew mie zaleje.. Zadnych dowodow. bA! tRZYMAJCIE MIE LUDZIE BO TYCH IMBECYLI PIER.. Niedosc, ze deb*ile doprowadzili do smierci swiadomie ba malo tego dostali 3 miesciace! To jeszcze ich bronia... -.- LOl wielki

@edit
Dziwi mie to, ze lobuzy krytykuja i szantarzuja tych, ktorzy nic im nie zrobili ... (pochwalic sie musze, ale za takie cos to jeden lizal podlogeXD)

Ostatnio edytowany przez janek@ - 26-10-2006 o 21:08.
janek@ jest offline  
stary 26-10-2006, 21:12   #77
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Wiecie,w mojej szkole jest też tak czasami,że nauczyciel gdzieś wychodzi,i nie ma go nie raz całą lekcję. Bo ta organizacja polskich szkół(przynajmniej niektórych) jest poprostu genialna...

@ Nie mówcie wszyscy,że byście dali im w ryj.

20 innych osób w klasie ( w tym może było tylko tych 5 chłopaków,co? ) Domyślam się że chłopaków nie było więcej niż 10,a dziewczyny(które jednak próbowały pomóc) nic nie zdziałały. Pozatym skoro te debile posuneły się tak daleko,to skąd wiecie kim oni byli? A może terroryzowali całą klasę,i wszyscy się bali? ... To nie jest takie proste,za monitorem każdy pisać sobie może...

@ha, i nie mówcie wszyscy,że kodex Hammurabiego był taki dobry,bo nie było to dosłowne oko-za oko. Bo za zabicie np. niewolnika płaciło się co najwyżej grzywnę... Dopiero gdy zabito szlachcica(czyt. bogatego człowieka,który więc miał wiele większe prawa) metoda oko za oko działała.
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 26-10-2006 o 21:18.
Walekifa jest offline  
stary 26-10-2006, 21:17   #78
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Dzisiaj w drodze do szkol jak to przeczytałem w gazecie, to szok normalnie...

Ci, ktorzy se temu przyglądali są jeszcze wiekszymi idiotami od tych ktorzy brali w tym udział.. : |

Tragedia, co z tymi dzieciakami sie dzieje...

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 26-10-2006 o 21:19.
Rybzor jest offline  
stary 26-10-2006, 21:18   #79
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Prawda jest taka, że od czasu do czasu gówniarze muszą zrobić coś maksymalnie niegodnego gatunku Homo Sapiens, żeby choć na chwilę dorosłym się oczy otworzyły na problemy i zezwierzęcenie młodzieży. Pewnie na jakiś czas będzie spokój, a później znów się coś stanie. I tak w kółko, aż ktoś nie zmądrzeje na stałe.
ripper jest offline  
stary 26-10-2006, 21:19   #80
Maximus89
Użytkownik Forum
 
Maximus89's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Wiek: 34

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Krew mie zaleje.. Zadnych dowodow. bA! tRZYMAJCIE MIE LUDZIE BO TYCH IMBECYLI PIER.. Niedosc, ze deb*ile doprowadzili do smierci swiadomie ba malo tego dostali 3 miesciace! To jeszcze ich bronia... -.- LOl wielki
A co by twoi rodzice powiedzieli jakbys coś takiego zrobił? Na pewno by nie powiedzieli :" tak...to wlasnie zrobił moj syn i powinien przesiedziec 3 miesiące w poprawczaku..." Logiczne jest to, ze rodzice będą bronili swoich dzieci i prawdopodobnie kazdy z nas w tym wypadku broniłby swoich.

Ale jakby co to ja nie stoje po stronoe "obronców".... A ta sparwa i tak mnie zbytnio nie obchodzi. Resztę pozostawiam polskiemu prawu.
__________________
Białe serce, krew w czerni, my na zawsze JUVE wierni...
Maximus89 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:26.


Powered by vBulletin 3