Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-04-2009, 20:09   #8561
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Giggs - wspominałem o WIELKIEJ BRYTANII, a do tego on jest z Anglii, ale wybrał REPREZENTACJĘ WALII dlatego, bo chciał zrobić na złość ojcu...
Co do Giggsa to chcialem tylko zaznaczyc ze chodzi mi o pilkarzy pochodzacych z Anglii

Cytuj:
Scholes i Neville - wiek (+ kontuzje tego drugiego).
Brown - kontuzja.

W dupie to mam wazne ze nie graja, w Arsenalu Rosicky nie gra od poltorej roku z powodu kontuzji ale gdyby nie to, to lapalby sie do podstawowego i co mam go nazwac tez podstawowym graczem?

Cytuj:
Wracając do Garego i Wesa - twoim zdaniem Rafael ma miejsce w pierwszym składzie? XD Tyyy, a może O'Shea?! Ty, ty by było ciekawe. Ta druga opcja (bardziej realna) i tak sprawia, że jeden wyspiarz w składzie więcej, czyli na jedno wychodzi
Widocznie Ferguson stosuje rotacje w skaldzie. Ja np. gdyby wszyscy byli zdrowi niemialbym pojecia jak mialaby wygladac pomoc Arsenalu (pewne miejsce ma tylko Fabregas)
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2009, 20:38   #8562
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post
Co do Giggsa to chcialem tylko zaznaczyc ze chodzi mi o pilkarzy pochodzacych z Anglii




W dupie to mam wazne ze nie graja, w Arsenalu Rosicky nie gra od poltorej roku z powodu kontuzji ale gdyby nie to, to lapalby sie do podstawowego i co mam go nazwac tez podstawowym graczem?



Widocznie Ferguson stosuje rotacje w skaldzie. Ja np. gdyby wszyscy byli zdrowi niemialbym pojecia jak mialaby wygladac pomoc Arsenalu (pewne miejsce ma tylko Fabregas)
Pochodzenie Giggsa ciężko określić jednoznacznie, ale można powiedzieć, że jest z Anglii.

Aktualnie Rosicky nie jest już tak pewnym ogniwem jak chociażby w tamtym roku. Arshavin może grać właśnie na tej pozycji, do tego Nasri i Walcott...

O BOŻE! ALE TA ROTACJA JEST U-Z-A-S-A-D-N-I-O-N-A W MOICH POPRZEDNICH POSTACH! Taka, którą ty masz na myśli występuje w ataku, reszta po prostu odpoczywa. Wg. ciebie w Manchesterze (ogólnie, łącznie z obcokrajocami) jest więc tylko 6 podstawowych graczy (Ronaldo, Rooney, van der Sar, Ferdinand, Vidic, Evra), bo baaardzo sporadycznie są zmieniani? Rotflando : d

@Edit

A nie, sorry, zapomniałem... Przykro mi, ale nie możesz tego stwierdzić, bo wasze czarnuszki muszą ciągle pracować, nie ma czasu na odpoczynek =<
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 29-04-2009 o 20:40.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 21:02   #8563
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Aktualnie Rosicky nie jest już tak pewnym ogniwem jak chociażby w tamtym roku. Arshavin może grać właśnie na tej pozycji, do tego Nasri i Walcott...

O BOŻE! ALE TA ROTACJA JEST U-Z-A-S-A-D-N-I-O-N-A W MOICH POPRZEDNICH POSTACH! Taka, którą ty masz na myśli występuje w ataku, reszta po prostu odpoczywa. Wg. ciebie w Manchesterze (ogólnie, łącznie z obcokrajocami) jest więc tylko 6 podstawowych graczy (Ronaldo, Rooney, van der Sar, Ferdinand, Vidic, Evra), bo baaardzo sporadycznie są zmieniani? Rotflando : d

@Edit
Podstawowi gracze to ci ktorzy chociaz rozegrali 2/3 spotkan w LM pucharze Anglii i Lidze (CC sie nie liczy bo tam kazdy rezerwy ogrywa). Koniec tematu z mojej strony

Mecz sie zaczyna i Silvestre w pierwszym skladzie na usta cisnie sie tylko 1 zdanie; Witamy Silvestra, zegnamy LM
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 21:15   #8564
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

We didn't start the flamewar !

Luźniej panowie, luźniej
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 21:52   #8565
Kele
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Manchester ciśnie ostro ; >
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 22:01   #8566
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Widać, że Almunia bardziej ograny niż Fabiański. Dobrze, że w przerwie meczu mamy dziesięcio-minutowy kabaret w wykonaniu Gmocha i Engela
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 22:42   #8567
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Gdyby nie Almunia i fikcyjny spalony Giggsa to Arsenal nie mialby po co grac w 2. meczu ;-)
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 22:49   #8568
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Gdyby nie 11 graczy MU to tez mecz nie mialby sensu
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 22:50   #8569
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post
Gdyby nie 11 graczy MU to tez mecz nie mialby sensu
Oj już się tak nie frustruj : *...
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 23:12   #8570
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Oj już się tak nie frustruj : *...
Ja sie nie frustruje, to sa poprostu emocje- zrozumiesz jak druzyna z ktora symatyzujesz bedzie grala w LM

A co do meczu to przez pierwsze 25~min wielka przewaga MU po 25min wyrownana gra tak jakby obydwie druzyny cieszyly sie takim wynikiem.

Calkiem dobra gra Silvestra, bramka padla z winy Toure, Sagna bezbarwny ale juz mnie przyzwyczajil tym jezeli chodzi o obecny sezon, Gibbs mlody i nie najgorzej sobie poradzil chociaz tam te najniebezpieczniejsze pilki to szly z jego strony.

Przechodzac do pomocy to Fabregas zagral na swojim poziomie, Walcott kompletnie bezbarwny, Nasri tez mnie nie zachwycil, Diaby swietny mecz walczyl o kazda pilke i mial sporo przejec, Song na poczatku dobrze potem kompletnie nie istnial

Adebayor osamotniony w ataku to cos strasznego, zreszta to juz nie pierwszy raz kiedy Arsenal gra z samym Adebayorem z przodu i jakos nie przypominam sobie aby jakis wielki sukces w takim zestawieniu gracze Wengera odniesli

Arsenalowi w tym meczu zdecydowanie brakowalo ofensywnych wejsc bocznych obroncow, tych krosow Sagny czy dryblingow Clichego. Brak tez bylo widac gracza laczacego pomoc z atakiem a ta role zazwyczaj spelnial Robin. A co do Spalonego Giggsa to w po obejrzeniu tego w tv nie moglem jednoznacznie stwierdzic czy byl czy nie byl a wiec nie dziwie sie sedziemu
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".

Ostatnio edytowany przez Straznik Monopolowego - 29-04-2009 o 23:14.
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 23:14   #8571
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Ależ emocje... Siedzisz i w klawiature stukasz... Je...
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2009, 23:27   #8572
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomisson Pokaż post
Gdyby nie Almunia i fikcyjny spalony Giggsa to Arsenal nie mialby po co grac w 2. meczu ;-)
Spalony był. Minimalny, ale takie zawsze się gwiżdże, jeśli sędzia zdoła to wychwycić.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 00:02   #8573
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

tam spalony był, ale kilka minut wcześniej Ronaldo był na dwumetrowym spalonym, a sędzia jakoś tego nie wychwycił :|
mecz dość szybki, ale mało sytuacji bramkowych, nie skreślałbym Arsenalu, bo to w końcu dla nich jedyna szansa, żeby dobrze pokazać się w tym sezonie
rozbawił mnie Gmoch w studiu, jak omawiał 'genialny' bieg Teveza do piłki, lol
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 00:13   #8574
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

po 1. to zawiodłem się na czelzi :/ nie myślałem, ze będą tak grac... gdzie te pojedynki sprzed kilku lat... Byleby Barca nie straciła 1sza bramki za tydz.

po 2. to spalony był. MU cisneło.. bomba ronaldo w poprzeczke potężna. nie wiem jak on to strzela ;D jakby to wpadło to palce lizać. za tydz. bedzie ciekawie.

a po 3. z innej beczki. Dwight Howard został zawieszony na 1 mecz za to zagranie: http://www.youtube.com/watch?v=Sc8J5pZE6oc
troche smiech, ale bardzo dobra okazja dla Gortata. zapewne wyjdzie jutro w s5. ma okazje, ktora moze sie mu juz nie powtórzyć. jak poprowadzi orlando do zwycięstwa to bedzie miał szanse na dość duży kontrakt.

do 2 rundy PO awansowali już: Cavaliers, Lakersi i Dallas. dziś pewnie uczyni to Denver. Miami 2-2. zawalili ostatni mecz :/
ogląda w ogóle ktoś?
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 06:53   #8575
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Kurde, szkoda tych wszystkich fartów Arsenalu, bo wynik 10:0 (nawet z takim przeciwnikiem) robi wrażenie...

Po wślizgu Fletchera w pierwszej połowie do głowy przyszedł mi jeden komentarz - leżeć murzynki!

@Down

Chodzi mi także o jego korzenie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 30-04-2009 o 15:08.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 13:22   #8576
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

PS. Według Wikipedii Giggs urodził się w Walii, a dopiero w wieku sześciu lat przeniósł się do Anglii.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 14:36   #8577
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Kurde, szkoda tych wszystkich fartów Arsenalu, bo wynik 10:0 (nawet z takim przeciwnikiem) robi wrażenie...

Po wślizgu Fletchera w pierwszej połowie do głowy przyszedł mi jeden komentarz - leżeć murzynki!
Jakich fartow?

Tez mi sie kojazy jeden wslizg Songa ktory polozyl placzacego Roniego
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 15:09   #8578
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post
Jakich fartow?

Tez mi sie kojazy jeden wslizg Songa ktory polozyl placzacego Roniego
Dobra, dla ciebie fartem nie będzie obrona chociażby strzału głową wspomnianego Ronaldo, więc ta dyskusja nie ma sensu. Podałem przykład.

@2 Down

Bez przesady, nie było prosto w niego, a mimo wszystko, chociażby Fabiański, prawdopodobnie puściłby tą piłkę.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 30-04-2009 o 16:19.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 16:03   #8579
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Najlepszym zawodnikiem Arsenalu był Almunia, niech to wystarczy za cały komentarz ; )
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2009, 16:04   #8580
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Dobra, dla ciebie fartem nie będzie obrona chociażby strzału głową wspomnianego Ronaldo, więc ta dyskusja nie ma sensu. Podałem przykład.
Jaki fart w tym że Almunia obronił strzał głową Ronaldo po którym piłka leciała w środek bramki? Prosto w Almunie? Bez przesadyzmu.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:46.


Powered by vBulletin 3