Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-03-2006, 01:50   #901
Anum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 34

Posty: 272
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
Wg mnie niemacie wogole honoru podobno w 8 wbiegliscie do tombu po 44 plaka wielkie GZ. Na mnie w 8 polecicie pewnie z kumplami z innych gildi bo sami sie boicie walczyc i bez pomocy Hlvli praktycznie jestescie skazani na porazke.
Berger naprawde czy musisz takie coś mówić? Czemu mówisz, że nie umiemy bić się bez pomocy hlvl? Ech co ci jeszcze powiedział Firefist? Arc na niego przyszło :/? Prosze zobacz sobie filmik ja firefist pada http://www.kanaros.webd.pl/doom/anum_firefist.rec. Pewnie po filmie powiesz, że jesteśmy głupi sami sobie loot odbieramy itp. itd. Trudno ale chciałem ci tylko udowodnić, że nie poszło na niego 8 a troche mniej a jeszcze mniej go udeżyło bo padł naprawde szybko. I czy naprawde uważasz, że bez pomocy z zewnątrz nawet 20 sorca na deep red nie możemy ubić?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
DB- WIELKIE GZ udowodniliscie tym tylko o swojen nieporadnosci.
Teraz ludzie sluchajcie jesli was ubije DB znaczy ze to nie wy tylko ja tam gralem i jestecie kolejnym fragiem dla nich. Niestety oni musza podciagnac se srednia ragow bo dostaja po dupie.
Naprawde słuchaj dlawas jest w zasadzie łatwiej bo nie znaliśmy/nie znamy waszych wszystkich nicków i to nietrudno jest wejść i zrobić snake attack przykładem był np. Avil., który się niczego niespodziewał. Może weźmie wszyscy wyluzujemy i nikt nikogo nie będzie już zabijał? O czym ja mówie przeciesz to niemożliwe a szkoda :/. Dobra kończe to bo już mnie smutek nato wszystko bierze. Jak już mówiłem... pokój z wami.
__________________
TuuT

Cytuj:
00:25 Lamalas Armanio: Anum, that was childish
00:25 Lamalas Armanio: Even more than usuall =p
Cytuj:
12:42 Lamalas Armanio: Czy chcesz czy nie DB dopadnie Cie
12:43 Lamalas Armanio: Zadrzyj z brygada patalachu a skonczysz w piachu.
Cytuj:
11:55 Xordan Van'Helle[125]: Ty to kurwa filozof jestes ;o
Cytuj:
Reth Eco 17:08:54
Nawet reth czasami pomysli ;p
Anum jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-03-2006, 02:07   #902
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
firesist padl i zaplacil za wolnosc =p

@Anum -jakos tego z wypowiedzialmi ktore swiadcza ze smierc firefista niema zwiazku z nasza walka nie edytowales. Jak juz pisalem probujecie se podciagnac fragi. Ja to olewam kogo zabijecie i komu przypiszecie moja tozsamosc;p.

Jest mozliwosc bysmy sie niezabijali- 100k moje depo i przeprosiny, nadal utrzymuje te stawke.
Moje chary to - Sir Grodek , Bentero
Grzesia - Asker on Iridia , Lukasz Zaras.

Zaloze gildie nawiazujac do pewnej wypowiedzi Lemalasa Arm~ na forum. tak by bylo wszytsko ok i wg mnie nadal jest 5:1. Śmierc Firefista niezwiazanego juz z nasza walka nie jest fragiem.

I nie mowcie ze nieostrzegalem was bo gadalem z Ezekielem i Lemalasem na priv w tibi na ten temat powiedzialem im ze sie niefdogadalismy i beda padac nawet napisalem to na forum. Koncze gadke bo wiekszosci waszych Bzdur nieda sie czytac...

War Berger company Vs Doom Brigade 5:1.
berger jest offline  
stary 05-03-2006, 07:29   #903
TyranX
Użytkownik Forum
 
TyranX's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: iridia
Poziom: 00
Domyślny

DB wiecie co niepopisaliscie sie. A Ja nielubie PA , smierc firefista byla zwyklym zabujstwem bez najmniejszego motywu. A najbardziej mnie wkurza to ze chlopak zaplacil !! Pokazaliscie wlasnie ze nie macie jaj. Chcac niechcac bede musial dolonczyc do Berger company. Macie jeszcze szanse i mozecie jednak pokazac ze macie jaja i wynagrodzic firefistowi deda ! Bo w innym przypadku bedziecie lolkami co daja dupy i bronia sie swoimi Hlvlmi
TyranX jest offline  
stary 05-03-2006, 07:55   #904
Ezekiel_Armanio
Użytkownik forum
 
Ezekiel_Armanio's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2006
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 36

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Poziom: 49
Skille: 80/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

"Hey little baby don't you cry everything's going to be allright..."

Honorowa Walka 4 fe + 2 sorców vs 1 sorc 38

Niehonorwe Be Bobowa Błigada 5 ludzi vs 1 44 Pallek

.
Przyjdźcie po mnie tymi swoimi 4 fe =D będzie honorowa walka 6 vs 1.

Avil padl outgunned. Firefist padl < hi hi hi >

Skoro tak płaczesz na ten temat na forum to jedyne o co nam chodziło wyszło idealnie

i wypisz mi te swoje 5 : 1 dla bergerów and inc.

"DB wiecie co niepopisaliscie sie. A Ja nielubie PA , smierc firefista byla zwyklym zabujstwem bez najmniejszego motywu. A najbardziej mnie wkurza to ze chlopak zaplacil !! Pokazaliscie wlasnie ze nie macie jaj. Chcac niechcac bede musial dolonczyc do Berger company. Macie jeszcze szanse i mozecie jednak pokazac ze macie jaja i wynagrodzic firefistowi deda ! Bo w innym przypadku bedziecie lolkami co daja dupy i bronia sie swoimi Hlvlmi"

PA!!oneone11, nie mamy jaj ? Kim ty jesteś żeby oceniać czy my jaja mamy czy nie mamy ?
A może berger biegnący z 4 fe na avilka jest szczytem honoru i światłych ideei a my jesteśmy beeeeeeeee.

Cry me a river fucktards.
Ezekiel_Armanio jest offline  
stary 05-03-2006, 09:35   #905
TyranX
Użytkownik Forum
 
TyranX's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: iridia
Poziom: 00
Domyślny

Armanio wjkurza mnie to ze koles wam zaplacil a wy powiedzieliscie mu ze juz mu nic nie zrobicie, a tu walek. Czyli widac ze z was sa dzieci bo nawet nie wiecie co to obietnica. A ktos kto nie dotrzymuje slowa to jest gó...m. A nie kolegą.
A jesli macie z Bergerem wojne to czemu mieszacie do tego innych graczy.
TyranX jest offline  
stary 05-03-2006, 10:14   #906
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

@TyranX: Swego czasu Firefist podawal sie za Bergera (miedzy innymi w rozmowach ze mna na priv). Nie wiem, kto dostal teraz tego chara i wisi mi to. Berger i Gregoire wznowili swoja partyzantke znowu chelpiac sie swoimi nowymi fragami na forum. Uznalismy to za rekawice, ktora rzucili nam pod nogi, wiec postanowilismy zabic kogos, kto ma z nimi oczywiste kontakty, kto *byc moze* ich wspiera, etc.

Proste dzialanie majace na celu trafienie do naszych dzielnych partyzantow, uswiadomienie im pewnych faktow, a w efekcie - mam nadzieje- ochrone slabszych czlonkow DB.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berger
@Anum -jakos tego z wypowiedzialmi ktore swiadcza ze smierc firefista niema zwiazku z nasza walka nie edytowales. Jak juz pisalem probujecie se podciagnac fragi. Ja to olewam kogo zabijecie i komu przypiszecie moja tozsamosc;p.
Nie probujemy sobie podciagac fragow. Chcemy tylko wam pokazac, ze wasze dzialania spowoduja konsekwencje. I nie neguj, ze na poczatku naszych rozmow rozmawiales ze mna z postaci o nicku Firefist Podpalacz. Z gory dziekuje.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berger
Zaloze gildie nawiazujac do pewnej wypowiedzi Lemalasa Arm~ na forum. tak by bylo wszytsko ok i wg mnie nadal jest 5:1. Śmierc Firefista niezwiazanego juz z nasza walka nie jest fragiem.
Avil, Constatin, Silient. Nawet jesli dolczysz Ezekiela, frag nabity notabene wlasnie postacia Firefist Podpalacz, wychodzi 4. Chociaz mozliwe, ze jako humanista moge miec problemy z matma i liczeniem do 5. Walka rusza na nowo, zdobywacie fragi? Ok, wiec my zadbamy, by byla toczona w starych skladach.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berger
Jest pozno i niechce mi sie szukac slow lemalasa bo gdzies pisal ze sie wykupil.
Nie pisalem, ze sie wykupil, ale to prawda. Mimo to, kolejne fragi na DB i wykrzykiwanie ich na forach skutecznie przekreslaja wszelkie umowy i rokowania. Wojna, drogi Bergerze, rzadzi sie swoimi, brutalnymi prawami. A cytujac Ciebie - to jest wojna.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berger
Wg mnie niemacie wogole honoru podobno w 8 wbiegliscie do tombu po 44 plaka wielkie GZ. Na mnie w 8 polecicie pewnie z kumplami z innych gildi bo sami sie boicie walczyc i bez pomocy Hlvli praktycznie jestescie skazani na porazke.
Odnosnie porazki, coz, widziales trapa na Sheilon, nie bede Ci tego przypominal. Powiem tylko, dozyjemy, zobaczymy. Pozatym, honor, a skutecznosc na wojnie to dwie rozne rzeczy. Z jeszcze innej beczki, robienie sneak atakow nieznanymi nam charami i wybijanie slabych czlonkow DB jest honorowe, aight?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berger
Teraz ludzie sluchajcie jesli was ubije DB znaczy ze to nie wy tylko ja tam gralem i jestecie kolejnym fragiem dla nich. Niestety oni musza podciagnac se srednia ragow bo dostaja po dupie.
A po kij ta dramatyczna wypowiedz? Ff zginal jako postac, ktora swego czasu, rozmawiajac ze mna na priv podawala sie za Ciebie. Ty tez mowiles cos o 15 mlvl, kilku sdkach i odrobinie boltow. A wiec - powtarzam to juz chyba po raz trzeci - Firefist zginal jako char bezposrednio zwiazany z Toba.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
Hm... Firefist po to zaplacil Wam, zeby walczyc przeciw Wam?? Czyli mam zanjdowac ludzi, ktorzy byli huntowanie przez DB, zaplacili i pozniej zostali zabici bez powodu. Pewnie kilku sie znajdzie.
Zakladajac, ze to gildia z ponad poltora-roczna tradycja i - wbrew pozorom - jestesmy tylko ludzmi? Pewnie rzeczywiscie kilku sie znajdzie, chociaz nie bilismy ich totalnie bez powodow.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
Zaprzeczasz sam sobie . Chyba nie rozumiesz co sam piszesz
Odnosnie insultingu na poziomie 8-latkow, pozwole sobie zacytowac:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
@Dupa Brygada
...i...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
Hail Power Abusers!!!!
Hail Do Dupy Brygada!!!!
Na reszte postow odpisywac mi sie zwyczajnie nie chce.
Adolphus Elbragol jest offline  
stary 06-03-2006, 11:41   #907
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

1. Nie bede odpowiadal na wiekszosc postow ludzi z DB, gdyz nie rozumieja oni najprostszych i oczywistych dla wszystkich spraw, tylko sie upieraja przy swoim, nawet gdy nie maja racji.

2. Ap Crew
Mar 06 2006, 10:53:38 CET Killed at Level 35 by Lukasz Zaras

3. Lukasz Zaras
Mar 06 2006, 11:05:28 CET Killed at Level 37 by Sesulo

I wlasnie w tym mnie uswiadomilsicie ze nic nie potraficie sami. Po rozmowie z Sesulo, pewnie takze i on zrozumial, ze nie potraficie nic zrobic bez pomocy. Jak idzie co do czego to sprawy wygladaja tak:
HALP ARCANIUM WE ARE NOOBS AND WE CANT DO ANYTHING ALONE

Cytuj:
I czy naprawde uważasz, że bez pomocy z zewnątrz nawet 20 sorca na deep red nie możemy ubić?
Hm.... Tak

DB mnie dowartosciowuje. Skoro musi przyjsc na mnie 88 MS, to jak bede z Bergerem razem to cale Arcanium przyleci.

Dzieki za BSa, C-arma i P-amulet.

Filmik z zabicia Ap Crew w tym temacie
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire

Ostatnio edytowany przez Gregoire - 06-03-2006 o 13:36.
Gregoire jest offline  
stary 06-03-2006, 14:03   #908
Anum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 34

Posty: 272
Domyślny

@Gregoire
Słuchaj jeśli my jesteśmy noobami i nie możemy nikogo upindolic to kim jest Fire~, który padł odnas? No słucham jestem bardzo ciekawy co odpowiesz.
__________________
TuuT

Cytuj:
00:25 Lamalas Armanio: Anum, that was childish
00:25 Lamalas Armanio: Even more than usuall =p
Cytuj:
12:42 Lamalas Armanio: Czy chcesz czy nie DB dopadnie Cie
12:43 Lamalas Armanio: Zadrzyj z brygada patalachu a skonczysz w piachu.
Cytuj:
11:55 Xordan Van'Helle[125]: Ty to kurwa filozof jestes ;o
Cytuj:
Reth Eco 17:08:54
Nawet reth czasami pomysli ;p
Anum jest offline  
stary 06-03-2006, 14:25   #909
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anum
@Gregoire
Słuchaj jeśli my jesteśmy noobami i nie możemy nikogo upindolic to kim jest Fire~, który padł odnas? No słucham jestem bardzo ciekawy co odpowiesz.
Feb 16 2006, 14:18:38 CET Killed at Level 48 by Firefist Podpalacz
berger jest offline  
stary 06-03-2006, 14:55   #910
Anum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 34

Posty: 272
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
Feb 16 2006, 14:18:38 CET Killed at Level 48 by Firefist Podpalacz
Berger nie zmieniaj tematu. Wy już stwierdzliście, że jesteśmy nobami to padamy, to się pytam kim jest Firefist który padł odnas?
__________________
TuuT

Cytuj:
00:25 Lamalas Armanio: Anum, that was childish
00:25 Lamalas Armanio: Even more than usuall =p
Cytuj:
12:42 Lamalas Armanio: Czy chcesz czy nie DB dopadnie Cie
12:43 Lamalas Armanio: Zadrzyj z brygada patalachu a skonczysz w piachu.
Cytuj:
11:55 Xordan Van'Helle[125]: Ty to kurwa filozof jestes ;o
Cytuj:
Reth Eco 17:08:54
Nawet reth czasami pomysli ;p
Anum jest offline  
stary 06-03-2006, 16:07   #911
Ilnic
Użytkownik Forum
 
Ilnic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005

Posty: 100
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Iridia
Domyślny

Ben daj jakiegos chara to Ci pomoge xD
__________________
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski...(WWO)
Ilnic jest offline  
stary 06-03-2006, 16:56   #912
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anum
Berger nie zmieniaj tematu. Wy już stwierdzliście, że jesteśmy nobami to padamy, to się pytam kim jest Firefist który padł odnas?
Nie "wy"... Pokaz mi choc 1 moj post lub jakakolwiek gadke z tibi gdzie was wyzywam od nobow lub obrazam(plx bez fakeow).
btw (12:15 Maxxonek: znowu ubiliscie jakiegos nuba) szkoda ze ssa nie zrobilem, bo poki co poza grzeskiem, wasi vice was od nobow wyzywaja.

@Ilnic- Niestety niemoge ci dac bo sam gram swoimi a te war wypowiedzialem ja z grzeskiem i tylko w 2ch walczymy.

Ostatnio edytowany przez berger - 06-03-2006 o 16:59.
berger jest offline  
stary 06-03-2006, 17:06   #913
Anum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 10 2005
Lokacja: Wrocek
Wiek: 34

Posty: 272
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez berger
Nie "wy"... Pokaz mi choc 1 moj post lub jakakolwiek gadke z tibi gdzie was wyzywam od nobow lub obrazam(plx bez fakeow).
btw (12:15 Maxxonek: znowu ubiliscie jakiegos nuba) szkoda ze ssa nie zrobilem, bo poki co poza grzeskiem, wasi vice was od nobow wyzywaja.

@Ilnic- Niestety niemoge ci dac bo sam gram swoimi a te war wypowiedzialem ja z grzeskiem i tylko w 2ch walczymy.
Jeśli niepowiedziałeś to sry zwracam honor. Co do tego nuba... pewnie chodziło mu o to, że Ap nic niewiedział, że nas lejecie (nie ma to jak miły tatuś) dlatego pewnie go od "nuba" wyzwał.
__________________
TuuT

Cytuj:
00:25 Lamalas Armanio: Anum, that was childish
00:25 Lamalas Armanio: Even more than usuall =p
Cytuj:
12:42 Lamalas Armanio: Czy chcesz czy nie DB dopadnie Cie
12:43 Lamalas Armanio: Zadrzyj z brygada patalachu a skonczysz w piachu.
Cytuj:
11:55 Xordan Van'Helle[125]: Ty to kurwa filozof jestes ;o
Cytuj:
Reth Eco 17:08:54
Nawet reth czasami pomysli ;p
Anum jest offline  
stary 06-03-2006, 17:07   #914
Ilnic
Użytkownik Forum
 
Ilnic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005

Posty: 100
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Iridia
Domyślny

@Berger: oki np xD ale wiesz zawsze do uslog
__________________
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski...(WWO)
Ilnic jest offline  
stary 06-03-2006, 17:25   #915
TyranX
Użytkownik Forum
 
TyranX's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: iridia
Poziom: 00
Domyślny

Firefist jest typem ktory wam zaplacil za gwarancje wolnosci !! Daliscie mu ja i zabiliscie go ;/ tym samym nie dotrzymaliscie slowa przykro mi ale bede walczyl przeciwko wam charami ktorych nickow nie znacie .Chyba ze to na[prawicie i wynagrodzicie firefistowi deeda tzn. 50k .Jak nie to poznacie moje noob hary na waszej dead liscie !!
TyranX jest offline  
stary 06-03-2006, 17:27   #916
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 33

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TyranX
DB pytales kim jest Podpalacz .Juz ci mowie Podpalacz jest typem ktory wam zaplacil za wolosc i gwarantowaliscie mu ja. A jak widac nie mieliscie za duzch jaj by dotrzymac słowa .Naprawcie to !! payment za firefista wynosi 50 k jesli nie zaplacicie to bedziecie musieli przyzwyczaic sie na dodatkowe ataki z mojej strony !! A mam w dyspozycji jeszcze noich pare noob harow !!
Juz sie boje. Dzieciaku, idz do piaskownicy z ktorej przyszedles razem z Twoimi grozbami. =)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TyranX
Hehe Wiecsz co ! zabiore tam ciebie z soba ;]
Ale jesli mnie wysmiewsz to za niedlugo zabije jakiegos waszego RSa i ciekawe czy dalej bedziesz zartowal ;p
Czekam az "zabijesz" naszego rsa, i tak, dalej bede zartowal.

Ostatnio edytowany przez Rankor - 06-03-2006 o 17:38.
Rankor jest offline  
stary 06-03-2006, 17:28   #917
TyranX
Użytkownik Forum
 
TyranX's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: iridia
Poziom: 00
Domyślny

sorki za 2 posty pogielo mi sie ;/
TyranX jest offline  
stary 06-03-2006, 17:31   #918
TyranX
Użytkownik Forum
 
TyranX's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Świat: iridia
Poziom: 00
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
Juz sie boje. Dzieciaku, idz do piaskownicy z ktorej przyszedles razem z Twoimi grozbami. =)
Hehe Wiecsz co ! zabiore tam ciebie z soba ;]
Ale jesli mnie wysmiewsz to za niedlugo zabije jakiegos waszego RSa i ciekawe czy dalej bedziesz zartowal ;p
TyranX jest offline  
stary 06-03-2006, 20:08   #919
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

@Tyranx- sorki ale niestety walcze sam z grzesiem, pozatym podczas sneakow mam z nim dobra beke przez telefon .

@Anum- Thx

@Rankor- Nick plx
berger jest offline  
stary 06-03-2006, 20:26   #920
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1148584

whats that??
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin 3