Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-09-2008, 23:36   #9421
player01
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2007

Posty: 193
Domyślny

Banished: until Oct 02 2008, 18:05:04 CEST because of using unofficial software to play
ulrena
__________________
The mind is like a parachute - it works better when it is open
player01 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2008, 23:44   #9422
Yakky
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomigol Pokaż post
Kto się wypłaca ten się wypłaca ^^ , ja nie potępiam tych którzy chcą i się wypłacili .... ich sprawa chcą grać niech grają ; ] ale największym zerowcem jest dla mnie nikos aka sasho pansa . To tyle jeśli chodzi o moje zdanie w kwesti paymentow
Nie wiem ocb. z Sasho, ale nie moj biznes, ja sobie pykam dla fanu.
Poprostu na tibia.com sporo jest tego ze sie splacali ludzie.
btw.
Tacy gracze jak Pasterz, Thellionn, Sevon, Shemat moga sie splacic? CZy sa gracze co maja huntad 4 ever ? ( z ciekawosci pytam)
#edit
Ci co sie spłacili maja jakies ograniczenia LVL albo placa za lvl jak Spaaw albo Yubov kiedys?
Bo w sumie to jest z lekka ryzyko pozwolic sie wyplacic. Potem tecy ludzie machna PG i będą bombki (chyba ze po PG bedzie PG w dul )

Ostatnio edytowany przez Yakky - 04-09-2008 o 23:46.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2008, 23:58   #9423
Eklezjastyk
Użytkownik Forum
 
Eklezjastyk's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2008

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

http://allegro.pl/item431769998_tibi...d_saphira.html


POUL WHY!?
__________________
The bible of millennium, Eklezjastyk.
Eklezjastyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 00:23   #9424
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
No dokladnie, moge sie podpisać po 99% tego co napisaleś.
Bo jak dla mnie to moze i Asfalt ma dobre produkcje ale nie ma takiego promo jak WJ, czy Prosto. Oni sa wszedzie, Viva, Mtv, 4fun i jak cos zawsze tam wspomną że jest taki i taki raper i ze u nich nagrywa i juz jakos idzie.
Zgodze się ze wielu(wszyscy) raperów robi rap dla kasy, no ale z drugiej strony po co by inaczej robili ( za coś trzeba żyć). Tylko my patrzymy jak to bylo kiedyś jak się tłoczyło po 30.000+ płyt i bylo fajnie, byl undergrand i nie bylo rapu w teleexpresie, no ale teraz sprzedaja po 15.000 maxymalnie, a wiadomo ze kazdy chce jak najwiecej kasy. W stanach tyle mixtapeów idzie przed krązkiem że sie czasem ży**ć chce no ale tam jest jaki rynek. W sumie u nas tez jest nasycony wg. mnie. Kiedyś był Peja, NAS (nie tez z USA),Wzgórze, K44, Paktofonika, Liroy... to były czasy że nie bylo jeszcze tyle tego w Polsce, no i Bogna puszczała kawałki w radiu.
Załużmy, że teraz zamiast Meza, Libera, Donia itp. w takiej Zetce, od 15 do 16 polecą kawałki polskiego rapu to ludzie po 2-3 tygodniach zaczna sie masowo tym interesować i w efekcie sprzedaż by na pewnie wzrosła. Swojego (niewiem czy dobrze napisałęm swojego) czasu radiostacja puszczała polski rap, tyle, że ok. 21 moze poźniej.
Co do gimnazjum z mp3jami na komach i lansujacych się tym że Życie jest k****skie, albo HG to nie mam słów. Poprostu robią co widzą w Telewizji, a że widzą sokoła w barze z Piotrusiem z Rodziny zastepczej to nie jest moja/wasz, ani ich rodziców wina. Wiadomo ze za 2-3 lata jedni bedą smigać na Techno, inni bedą mówić, że 18L to gangsta rap a moze małą garstka odpali sobie keidyś stare płyty Gramatika, Masz to jak w banku Ostrego, Drewnianej małpy rok, czy choćby Masz i pomyśl WWO, ale ja na to nie licze.
Pisałeś, że płyta DGE jest ''słaba'', no cuż jest jaka jest-bardziej bod dyskoteki jak dla mnie, no ale może sie nie znam.
Co do promowania kultóry HH to mozę Tede coś zwojuje w Fabryce Gwiazd i pokaże że sie nie sprzedał za marne 20 koła za występ, czas pokaże.
Jutro wychodzi płyta Białego człowieka, robiącego czarną muzę na japońskim sprzęcie, czyji DJ Decks vol. 4 ale i tak wiem że najgożej wypadną PTP (niby Popki...), no ale zobaczymy co zrobią nasz gwiazdy.

No dobra, nawet nie lookam błędów bo jestem zaspany.
Pozdrawiam
Jutro bedzie trza tu napisać o MIxie Decksa.
btw.
Sie Inshon spłaca, widze ze jednak dotrzymóją słowa. Powiedzieli że jeszcze wrucą (<- u czy ó ?) i wracają. hehe, no nic bez urazy elo

o/
Nie uwazam zeby PTP bylo slabe robią Crunk co nie ma nic wspolnego z Popkiem(sa od niego lepsi pozatym). Chlopaki maja swij styl rymowania co jest fajne. Nie rozumiem tez czepiania sie w aucie jako ze Franek Kimono jest postacia kiczowa i takie mialo byc zalozenie teledysku. A co do mtv i vivy to teledyski prosto nie maja tam wstepu ( w wikszosci) z racji tego ze nie moze byc w teledyskach malowania po murach,alkoholu,narkotykow i reklam ubran min Prosto. Jest o tym wywiad z Wojtkiem na youtube. A co do sasho to brak mi slow na to co zrobil
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 00:44   #9425
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 36

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Jeśli chodzi o muzyke to dzięki [char]Youen[/char]owi zdobyłem najnowszą płyte zespołu Metallica , która miała ukazać się dopiero za jakiś czas ;] o/
Jedni lubia Hip Hop inni lubia rock/metal, szkoda tylko, że wielu raperów nie potrafi śpiewać.
__________________


"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Diablord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 01:04   #9426
lirze_jondra
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Diabllord: no 12 a 3 wrzesnia to roznica : P




Odnosnie tych ktorzy sie splacili:

Miesiac, poltora wojny, a wy juz splaceni Taka wielka sława Inshon jak Karaś free ?? Plotka chodzi że zapłacił tylko po to aby sprzedać chara. Będzie to już 3 owner . Nastepni Werno Wedelk Saymaroon (May payment) Lavaron Yeshill Malpkaa.. wszyscy dla wiekszosci serwera zostaniecie zerowcami ktorzy potrafili tylko ublizac na statku/w dp a gdy jeden zaplacil wy poszliscie w jego slady.


Nie ma zadnego ograniczenia lvlowego ale nie spodziewajcie sie by Saymaroon bedzie wbijal tyle expa co Kij czy Olaf... Chlopaczki trzesa portkami zeby niepodpasc, przeciez to ich ostatnia szansa na spokojna gre na FUrorze

GL CHLOPKAKI HEHE

Ostatnio edytowany przez lirze_jondra - 05-09-2008 o 01:07.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 01:54   #9427
Pro_Evo_Mastach
Użytkownik Forum
 
Pro_Evo_Mastach's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Debica

Posty: 128
Imię: Noilleth
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Domyślny

zerowce_/


Ci co zaplacili i tak beda pomiatani na serverze przez tych w Academy nawet huheuehe, tak dalej panowie !
__________________
"Dedykowane tym, którzy walcza sa dzielni..."

wsa desant - górnik zabrze
Pro_Evo_Mastach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 08:13   #9428
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
Jeśli chodzi o muzyke to dzięki [char]Youen[/char]owi zdobyłem najnowszą płyte zespołu Metallica , która miała ukazać się dopiero za jakiś czas ;] o/
Jedni lubia Hip Hop inni lubia rock/metal, szkoda tylko, że wielu raperów nie potrafi śpiewać.
Nie zebym cie dołował czy coś, ale ja mialem do niej dostep kiedy ty jeszcze czytales o niej w 'zapowiedziach'.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 08:14   #9429
Veego
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2008
Lokacja: Łwc

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Janusz i kto tu co wykorzysta huahahahahahahahahahahahiahahahahaha - pompa niesamowita huahuahahahahahaa beka beka beka Janusz aka rajl GieZet miech przerwy dobrze ci zrobi ;] Masz listy huahahahahaha huahahaha
Veego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 08:43   #9430
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 36

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Nie zebym cie dołował czy coś, ale ja mialem do niej dostep kiedy ty jeszcze czytales o niej w 'zapowiedziach'.
Jeśli miałeś te płyte tak dawno to mogłeś podać jakiś link, a teraz kiedy do płyty mają wszyscy dostęp każdy może powiedzieć, że miał ją zanim powstał album Kill 'Em All etc
__________________


"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Diablord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 09:44   #9431
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

No to chopaki jak tam wrazenia z mixtape dla mnie miazga. A co do rocka/metalu dla mnie jest to muzyka najgorsza ale szanuje jej sluchaczy za to ze wlasnie w tym klimacie schodzi najwiecej plyt co oznacza ze ta subkultura szanuje ludzi ktorzy robią dla nich to gowno, i to jest fajne pozdro.
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 09:50   #9432
QuanChi
Użytkownik Forum
 
QuanChi's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2007
Lokacja: Miasto Spotkań
Wiek: 35

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Gildia: Inshon
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lirze_jondra Pokaż post
Odnosnie tych ktorzy sie splacili:

Miesiac, poltora wojny, a wy juz splaceni Taka wielka sława Inshon jak Karaś free ?? Plotka chodzi że zapłacił tylko po to aby sprzedać chara. Będzie to już 3 owner .
Nie zapłaciłem nic nikomu. To nie jest już moja postac i nie interesuje mnie, co się z nią będzie działo.
Proste.
__________________
People all grow up to die.
Killed Katrila at Level 246 ok
Killed Vilshion at Level 187 unjustified
QuanChi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 10:10   #9433
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 36

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suczy Pokaż post
No to chopaki jak tam wrazenia z mixtape dla mnie miazga. A co do rocka/metalu dla mnie jest to muzyka najgorsza ale szanuje jej sluchaczy za to ze wlasnie w tym klimacie schodzi najwiecej plyt co oznacza ze ta subkultura szanuje ludzi ktorzy robią dla nich to gowno, i to jest fajne pozdro.
Rock, który wywodzi się z blusa, zapoczątkował muzyke rozrywkową. Elvis, The Beatels, The Rolling Stones i wreszcie moje ulubione Led Zeppelin to pionierzy muzyki rozrywkowej.

@Karaś

Grasz jeszcze w tibie na jakimś innym serverze?
__________________


"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Diablord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 11:09   #9434
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
Jeśli miałeś te płyte tak dawno to mogłeś podać jakiś link, a teraz kiedy do płyty mają wszyscy dostęp każdy może powiedzieć, że miał ją zanim powstał album Kill 'Em All etc
Od kiedy to wytwórnie płytowe robią za św. Mikołaja ? Won do sklepu i kupuj krążek, bo nie wiem czy wiesz ale za to sie płaci ; )
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 13:06   #9435
uno89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2008
Lokacja: wodzislaw sl
Wiek: 34

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Świat: Shanera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
Jedni lubia Hip Hop inni lubia rock/metal, szkoda tylko, że wielu raperów nie potrafi śpiewać.
Inni lubia kazda dobra muzyke, to ze lubie tez hh nie znaczy, ze nie szanuje dobrego rocka czy metalu i tego nie slucham. Ale akurat z metallica jest jak z polskim hip hopme, co plyta to gorsi :d. Juz pomyslow brak to sie nagrywa unforgiven 3, ktore poziomem do jedynki sobie stanac nie moze... No,a Led Zeppelin to klasyka, nie sluchalem ich calej dyskografii, ale te piosenki ktore sluchalem to sa dla mnie conajmniej tak samo psychodeliczne jak ksiega tajemnicza.prolog Kalibra . A jesli to lubisz to na pewno tez kochasz The Doors <3
uno89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 13:26   #9436
QuanChi
Użytkownik Forum
 
QuanChi's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2007
Lokacja: Miasto Spotkań
Wiek: 35

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Gildia: Inshon
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
@Karaś

Grasz jeszcze w tibie na jakimś innym serverze?
Saphira -> często jestem na postaci Manoush jeśli ktoś zainteresowany =]
Chce ktoś kupić trochę gp na Furorze za rl kasę? Powiedzmy 2zł/10k
Do opchnięcia mam jakieś niecale 1kk
Zainteresowanych zapraszam na priv.
__________________
People all grow up to die.
Killed Katrila at Level 246 ok
Killed Vilshion at Level 187 unjustified
QuanChi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 13:41   #9437
Rester
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 10 2007

Posty: 348
Imię: Rester
Profesja: Elite Knight
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 205
Skille: 97/93
Poziom mag.: 9
Domyślny

Co do tych ludzi ktorzy sie splacaja, a co innego maja robic. Akcji i tak nie robicie to pograja sobie cos.
Rester jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 18:21   #9438
Czersi
Użytkownik Forum
 
Czersi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2008

Posty: 70
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pro_Evo_Mastach Pokaż post
zerowce_/


Ci co zaplacili i tak beda pomiatani na serverze przez tych w Academy nawet huheuehe, tak dalej panowie !
Ty sie kurwa nie odzywaj zerowcu bo ciebie nie widzialem na zadnym openie odkad dolaczyliscie do nas.
Czersi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 18:25   #9439
Fernandos
Użytkownik Forum
 
Fernandos's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007
Lokacja: Sto(L)ica

Posty: 201
Świat: Furora
Domyślny

nie ma co sie klocic teraz kto jest zerowcem a kto nie ;] ale to nie zmienia faktu (bez obrazy dla wra) ze nam wszystko delikatnie mowiac rozwalili ;] mniej akcji , woleli pograc na ots itp ale to tylko moje zdanie ;]
__________________
Forza Juve !!
Fernandos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2008, 18:41   #9440
Czersi
Użytkownik Forum
 
Czersi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2008

Posty: 70
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
Signed.
Czersi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:01.


Powered by vBulletin 3