Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-05-2006, 17:26   #81
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Domyślny

@Kalamatrius The Wolf

Po wnikliwej analizie twojego przypadku, sad Cie uniewinnil

reszte rozstrzelac
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-05-2006, 17:29   #82
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A właśnie co z Mentorem ? huehue

Kooler jest silny... ale z Holliganami moga miec klopociki ;p Holligan Army tez jest bardzo moca...

A co do Ng... jakos marnieją

Kiroy wstawił sie za Virtu na tibia.com ;p

Ostatnio edytowany przez Obsidion - 08-05-2006 o 17:32.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 18:09   #83
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Domyślny

@ Obsidiion

chlopie pokaz ze umiesz czytac, a nie tylko schlebiac tym ktorzy rzadza, sprawe mentora opiasalem kilka dni temu

Poza tym skoro piszesz ze NG slabnie to do kogo bedziesz sie teraz lasil

Kirojek sie postawil za Virtu a Meraz powiedzial mu co o tym mysli

czas na hunt Kirojka, no chyba ze wczesniej powstanie nowy serwer, mam nadzieje ze do gildi rzadzacej tym razem ten dup*k bez honoru sie nie zalapie i skonczy na 35 levelu

ps
ten nub nawet nie mial AOLa na anihilatorze i jak dednal to plakal do Don Augusta o bp uhow i crown helmeta

Don Augustus o niczym wiecej nie marzyl tylko o powrocie do sali z demonami zeby tracic swoje uhy na rzecz uhow nuba Kiroja.


Zapewne niejednego ucieszy ze Evo'Hawk po serii dedow wycorfal sie z zycia i zabijania na obsidii, kirojek zaplacze sie na smierc bo to jego best freiend byl


pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez strazak - 08-05-2006 o 18:24.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 21:14   #84
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez strazak
Mentor de'Vrie

nastepny do odstrzalu
No żeś sie chłopie rozpisał... dokładnie wszystko wyjasnione . BRAVO.


W ogóle najeżdzasz tu na wszystkich i myslisz ze najlepiej sie znasz na wszystkim...
Odczep Ty sie od WW... Odeszli to niech odeszli... ich sprawa, niektórzy zostali jak Ryba czy Lolik... ALE CO CI DO TEGO ??

Życze ci zeby kiedys po dedzie ktos ci powiedział : Wiesz noobie... nie chce mi sie iśc po twój ded i marnowac Uhy...
Don~ pokazał ze dla przyjaciól jest w stanie zrobić wszystko...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 21:44   #85
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez strazak
Mentor de'Vrie

nastepny do odstrzalu

kirojek kiedy przyjdzie pora na ciebie bo sie nie moge doczekac

BUeheheh x)) o mnie sie martwic nie musisz i musze Cie zawiesc skoro tak niecierpliwie na to czekasz, bo chyba sie nie doczekasz
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 21:50   #86
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez strazak
@ Obsidiion

chlopie pokaz ze umiesz czytac, a nie tylko schlebiac tym ktorzy rzadza, sprawe mentora opiasalem kilka dni temu

Poza tym skoro piszesz ze NG slabnie to do kogo bedziesz sie teraz lasil

Kirojek sie postawil za Virtu a Meraz powiedzial mu co o tym mysli

czas na hunt Kirojka, no chyba ze wczesniej powstanie nowy serwer, mam nadzieje ze do gildi rzadzacej tym razem ten dup*k bez honoru sie nie zalapie i skonczy na 35 levelu

ps
ten nub nawet nie mial AOLa na anihilatorze i jak dednal to plakal do Don Augusta o bp uhow i crown helmeta

Don Augustus o niczym wiecej nie marzyl tylko o powrocie do sali z demonami zeby tracic swoje uhy na rzecz uhow nuba Kiroja.


Zapewne niejednego ucieszy ze Evo'Hawk po serii dedow wycorfal sie z zycia i zabijania na obsidii, kirojek zaplacze sie na smierc bo to jego best freiend byl


pozdrawiam

Buehehe malo wiesz o tibi wiec sie nie wypowiadaj.. na 102 lvl palkiem ciezko jest zrobic anhilatora wiec zeby zwiekszyc szanse uzywalem elven amuletow - 10% obrazen mniej no ale i tak sie zlozylem na kombo aole mam 2 w domku wiec nie mysl ze mnie nie stac czy cos w tym stylu ... a co do Dona moze i o tym marzyl, moze nie ale wrocil sie po mojego loota i mi go oddal..
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 22:14   #87
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Dumny

@ Obsidion

Nie czepiam sie wszystkich tylko tych do ktorych mam zastrzezenia.

A ze jest kilku dupk*w na serwie to nie dam im spokoju

@ Kirojek

To mogles juz uzywac stone skin amuletow i might ringow

bo elven amulet powoduje jak sam mowiles to ze zamiast na 600 dostalales na 540

Ostatnio edytowany przez strazak - 08-05-2006 o 22:21.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 22:25   #88
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

uzywalem might ringow + elvenow ...
stone skiny co prawda nie jestem w 100% pewien ale zdaje mi sie ze od ataku z ognia nie chronia tylko od lapy a jak chronia od wszystkiego to nienadazyl bym ich zmieniac... 5 strzalow to jest 1 sekunda..
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 22:25   #89
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

widze ze tu jak zwykle nie pisze sie o wojnie tylko o pierdolach, a do tego nie moze zabraknac najerzdzanie na kiroya.
nie nudzi wam sie to?
a tak przy okazji co do anhi i kiroya. wy zazroscicie czy jak? bo doszedl do tej 100 i mogl sprobowac to zrobic? to jest NUDNE.

co do tego ze z ng robia sie cienasy czy jak ktos tam to opisal... gowzik prawda. nadal sie trzymaja razem, choc maja odmienne zdania.

a teraz do strazaka:
sam jestes jednym wielkim zastrzezeniem. szkoda tylko ze tylko gadac i obrazac innych potrafisz. czasami tylko warto do tego inteligencji uzyc

--------------------------
a moze ktos powie cos o tej wojnie? w koncu o tym mowa w temacie ;p bardziej mnie to interesuje niz wywody malo inteligentnych
__________________
Close your eyes Just feel and realize It is real and not a dream

Ostatnio edytowany przez Sol - 08-05-2006 o 22:31.
Sol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 22:55   #90
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Dumny

@ sol

i kto to mowi

Kiedys pisalas ze dajcie mi spolojnie runki robic, a jak dobrze rowka wylizalas kirojkowi i dostalas sie do ng to sol z czacha widzialem
najpierw protektem byl Lord Erus, co ja mowie on mezem byl , teraz kirojek a za 6 miesiacy kto bedzie twoim ":** my sweet love" dorosla niby kobieta a takie zeczy w tibi robi za ochrone

Myslalem ze Lolik to twoj sweet love, ale zdaje sie ze nie zaslugoje na taki zaszczyt, podobnie zreszta jak cala reszta wilkow.

Moze kirojek jest nielubiany nie przez przypadek i z zazdrosci ale poprzez to co robi. Znam sporo ludzi na obsidii a jestes jedyna ktora go lubi. zapewne poznalas go doglebniej. haha

ps
levela nie zazdroszcze bo gdybym tyle czasu siedzial na cyklopach i dragach to nie mial bym kolegow w realu

szczeze oddany

Ostatnio edytowany przez strazak - 08-05-2006 o 23:00.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 23:01   #91
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

No to widocznie malo ludzi znasz
A zeby miec taki lvl nie trzeba az tak duzo grac jak ci sie wydaje.. no chyba ze jak ty to mowisz chcialbys zrobic lvl na cyclopach :| A jak uwazasz sie za takiego niewiadomo kogo to chociaz powiedz kim jestes x) zebym wiedzial z kim rozmawiam bo zabijac cie nie bede bo to szkoda czasu na pz-a xD
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 23:02   #92
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Sol... ja nie napisałem ze to są cieniasy tylko że marnieja... a to różnica
Sama przyznaj że teraz NG nie jest tak silne jak kilka miesiecy wcześniej przed powstaniem GG. Duzo ludzi poodchodziło... dużo wyrzucono... i takie tam ( Rundo... Mentor... Elite... Divilonia... i wiele wiele innych, dużo tez jest Retired - Dionyzos... Hetchachi... Jaloz ( ostatnio wrocil ).
Moim zdaniem teraz najsilniesze gildie to NG, KaTG i Holligan Army...
Co do wojny to KaTG nie ma wcale tak łatwo ... co widac na filmiku z tibicam i z wyniku bodajze 6:6.

@ Strażak :
Czy ty myślisz ze ktos sobie coś robi z twoich zarzutów... pfffff

@ Kiroy
Powodzenia w kolejnym podejściu... Jak na palka dlugo sie trzymałeś Mannow i Mentor za szybko padli... Ale Don wymiótł.. Niezly byl...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 23:11   #93
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Moze i tak to wyglada ale jak by doszlo do wojny to z ha polowa ludzi by odeszla a ng by zrobila recruta przydupasow itp i by sie spora ekipa zrobile
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 23:28   #94
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

STrazak nie ejstes pierwsza osoba ktora mnie obraza i pewnie nie ostatnia ale do wszystkich odwaznych na forum mowie jedno .... ssij placz w domku dalej i jedynie na forum jestes mocny wole meic jedna przyjaciolke oddana niz pelno kumpli frajerow a Sol to skarb i tyle


Strazak ,,I,, bujaj worek



Signed Rexsi
Kiroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2006, 23:43   #95
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

@obsidion
moze i marnieja ale nadal sa razem i jak to kiroy napisal jak by byla wojna wzieli by kogos do pomocy a ci ktorzy nie graja wrocili by zeby pomoc.
co do tych wawalonych... sama bym ich wywalila.. sami sa sobie winni i oni o tym sami wiedza. nie bylo to tak o...

@strazak
nie moja wina ze przyjaznie sie z ludzmi ktorych ty nie nawidzisz. nie byla to i nie jest znajomosc zwiazana tylko z tibia. zarowno kiroy i erus, to osoby, z ktorymi rozmawialam nie tylko o tibi tylko tez o innych glupokowatych sprawach nie zwiazanych z gra. po prostu interesuja mnie zli ludzie
wogle zauwazylam ze ludzie tutaj znaja mnie lepiej niz ja sama siebie.
ale co tam wytlumacze ci mam nadzieje ze zrozumiesz
ja nie musze lizac rowa czyjegos aby sie dostac do ng.
jestem soba i taka mnie lubia. dostalam sie do ng bo tego chcialam i nie tylko dzieki kiroyowi. sama tez umiem pisac i pisalam do tych co maja zdanie w ng. jak widac udalo sie.
pozatym do ng nie przyjmuja wszystkich... (tu przestane pisac bo po co sama sobie mam slodzic)
co do przyjaciol.. nie narzekaja na mnie i mam ich niewielu ale prawdziwcyh. i mam takich tez w tibi jak kiroy, vixi, szikaka a nawet szwedow. tibia to gra i nie spedzam tam 99% swojego zycia. a moj wiek nie ma nic do rzeczy. kazdy bawi sie w to co lubi.
a co do lvl hmmm ja nie pg i malymi kroczkami ide do przodu (lecz bardzo powoli) mam prace i zycie w rl.

wiec nie placz dziecie drogie i nie martw sie o mnie i moich przyjaciol.
umiem sobie sama radzic

aaa tak przy okazji protekcji nigdy nie potrzebowalam. zawsze radzlam sobie sama.

pozdrawiam wszystkich zazdrosnikow i tych, ktorzy uwielbiaja obrazac. mam nadzieje ze lepiej wam na duszy.... bo nam to lata a wrecz przeciwnie.. ubawic sie do lez mozna.
__________________
Close your eyes Just feel and realize It is real and not a dream
Sol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 12:42   #96
obserwator81
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 05 2006

Posty: 3
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 70+
Pergamin

Sol the Wolf

Ja Ciebie znam dobrze i poprostu niemoge sluchac tego twojego falszu. Powiedz lepiej to co mowilas mi ze Kiroy Wind ma kilku ownerow i ze starszym mozna czasem porozmawiac ale z mlodszym nie masz o czym bo o czym ma rozmawiac stara baba z dzieciakiem bez inicjacji. I ze robisz to tylko dlatego zeby moc sobie spokojnie grac. Myslalem ze nigdy nie bede pisal postow ale nie moge wytrzymac i sie zarejestrowalem az.

a co do kiroja to niejest wcale taki zly, ty jestes gorsza

Ostatnio edytowany przez obserwator81 - 09-05-2006 o 12:46.
obserwator81 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 13:18   #97
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

HUEHUE kobieta zmienną jest i nigdy tak do końca ich nie poznamy...

Dobra mniejsza o to... gadajmy tu o tym co sie dzieje na Obsidii a nie o Kiroy'u i Sol i innych bo gdybym chciał o tym pogadac to ten temat nie nazywal by sie "WAR!!!!" tylko "rozterki życiowe Sol i opinie na temat Kiroy'a" a tak nie jest..

Hmmm sytuacja robi sie ciekawa... wczoraj bodajze Mannow zabił Trevlinga... i bardzo dobrze... Może widzieliscie filmik jak ubijaja Natsu~ i tam widzac wyraznie PA... Ryba~tylko coś tam powiedzial a juz zaczeli w niego bic... :/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 13:38   #98
strazak
Użytkownik Forum
 
strazak's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Tomaszow Mazowiecki

Posty: 101
Domyślny

nie wiem czy bardzo dobrze czy bardzo zle ze trevling dednal, kolega mi mowil z KaTG ze natsu najpierw ubil nub chara zupelnie bez powodu i tez bez slowa wyjasnienia i zato wlasnie trevling go dopadl
a tak na marginesie z tego co wiem to natsu sprzedal chara na allegro a nowy owner nie radzi sobie jakos z dedami.

lepiej nie patrzec na to w kategoriach natsu polak dobry trevling chyba szwed - zly

napewno serwer od tego nie padnie oby tylko polakom sie dobrze gralo

Ostatnio edytowany przez strazak - 09-05-2006 o 14:29.
strazak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 14:08   #99
Ryba_90
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 111
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

"nie wiem czy bardzo dobrze czy bardzo zle ze trevling dednal, bo z tego co wiem to natsu najpierw ubil nub chara zupelnie bez powodu i tez bez slowa wyjasnienia,
a tak na marginesie z tego co wiem to natsu sprzedal chara na allegro a nowy owner nie radzi sobie jakos z dedami.

lepiej nie patrzec na to w kategoriach natsu polak dobry trevling chyba szwed - zly

napewno serwer od tego nie padnie"

Widac ze niezaduzo wiesz Natsu nie sprzedawal zadnego chara na allegro i nadal gra ten sam owner, zabili go za to ze ubil jakiegos 20lev~ pk. Bilo go okolo 7 ludzi lecz wtedy jeszcze nie mial pacca wiec nie mogl im uciec . Lecz na nastepny dzien odplacilismy im zabijajac Evo'hawka z ktorego polecial ladny loocik - bohy i inne smieci
Ryba_90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2006, 16:16   #100
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

KaTG to totalne PA... Widać to między innymi na forum.tibia.com. Sam Dorpaz powiedział ze NG ma mnóstwo powodow zeby wytoczyć wojne KaTG...

Koolery maja kilka wyższych leveli i myślą sobie ze nie wiadomo kim sa...
Przecież Ciebie Ryba zaczeli bić nie wiadomo za co :/

I na nich przyjdzie kiedys pora
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:28.


Powered by vBulletin 3