Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto Twoim zdaniem wygra wojne? Lub kogo byś chciał zeby wygrał?
Tengu 32 29.09%
Fire 51 46.36%
Rybka mnie to kto wygra 27 24.55%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-02-2006, 22:19   #81
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

@Vaikor
przeciez widac ze zawsze Tengu (Fire takze ale rzadziej) atakuje masowymi akcjami
nie mozecie sobie poradzic z Nizahe biega i nawala z gfb
-----@Ktos tam gdzies tam
Vaikor rzeczywiscie nie jestes kluczem do zwyciestwa Tengu =p
bt. Twoja lista fragow nie zgadza sie z zadna na forum ; o
a do tego zachowujesz sie jak jakbys juz wygral te wojne i drwisz z kazego czlonka Fire (przyklad temat Saweh'a na forum tibia.com)
__________________
Morgana 4ever
Gothican jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-02-2006, 22:26   #82
Explomen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Gdansk

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Explomen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Domyślny

lol...
1: To ze lapali was na expieniu to chyba normalne, ze jak sie kogos zabija to sie go szuka a czy akurat expisz czy stoisz gdzies pod dwarf bridgem to duzej roznicy nie widac dla nich...

2: To z masowymi akcjami to prawda bo skladacie sie razem w jedno miejsce i szukacie kogos (wiem od czlonka Tengu)

3: a co do tego bicia znajomych to akurat sie mylisz..
- wracalem z tomby i mnie cosanostra zaczal bic...
- ide sobie w venore i nagle steph mnie bije -.-

To z tomba bylo 4 dni temu, a to ze Stephem~ przedwczoraj...

4: Wojna to wojna, a nie jakies ustawianie "no dobra to dzis walczymy na daramie, czekajcie na nas bedziemy kolo 13.30 -.-" Tylko atakowanie z zaskoczenia i jak sie chce...
Explomen jest offline  
stary 04-02-2006, 22:29   #83
Explomen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Gdansk

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Explomen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Domyślny

lol...
1: To ze lapali was na expieniu to chyba normalne, ze jak sie kogos zabija to sie go szuka a czy akurat expisz czy stoisz gdzies pod dwarf bridgem to duzej roznicy nie widac dla nich...

2: To z masowymi akcjami to prawda bo skladacie sie razem w jedno miejsce i szukacie kogos (wiem od czlonka Tengu)

3: a co do tego bicia znajomych to akurat sie mylisz..
- wracalem z tomby i mnie cosanostra zaczal bic...
- ide sobie w venore i nagle steph mnie bije -.-

To z tomba bylo 4 dni temu, a to ze Stephem~ przedwczoraj...

4: Wojna to wojna, a nie jakies ustawianie "no dobra to dzis walczymy na daramie, czekajcie na nas bedziemy kolo 13.30 -.-" Tylko atakowanie z zaskoczenia i jak sie chce...

PS: Na filmiku Ztyxa~~ dokladnie widac, ze Niz~~ was robi jak chce, ucieka jak chce i nawet jak go otaczacie to ucieka bez problemow ^.-
Explomen jest offline  
stary 04-02-2006, 22:29   #84
Explomen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Gdansk

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Explomen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Żarówka

lol...
1: To ze lapali was na expieniu to chyba normalne, ze jak sie kogos zabija to sie go szuka a czy akurat expisz czy stoisz gdzies pod dwarf bridgem to duzej roznicy nie widac dla nich...

2: To z masowymi akcjami to prawda bo skladacie sie razem w jedno miejsce i szukacie kogos (wiem od czlonka Tengu)

3: a co do tego bicia znajomych to akurat sie mylisz..
- wracalem z tomby i mnie cosanostra zaczal bic...
- ide sobie w venore i nagle steph mnie bije -.-

To z tomba bylo 4 dni temu, a to ze Stephem~ przedwczoraj...

4: Wojna to wojna, a nie jakies ustawianie "no dobra to dzis walczymy na daramie, czekajcie na nas bedziemy kolo 13.30 -.-" Tylko atakowanie z zaskoczenia i jak sie chce...

PS: Na filmiku Ztyxa~~ dokladnie widac, ze Niz~~ was robi jak chce, ucieka jak chce i nawet jak go otaczacie to ucieka bez problemow ^.-


SRY ZA 3 POSTY ALE ERROR WYSKAKIWAL

Ostatnio edytowany przez Explomen - 04-02-2006 o 22:30.
Explomen jest offline  
stary 04-02-2006, 22:56   #85
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gothican
@Vaikor
przeciez widac ze zawsze Tengu (Fire takze ale rzadziej) atakuje masowymi akcjami
nie mozecie sobie poradzic z Nizahe biega i nawala z gfb
-----@Ktos tam gdzies tam
Vaikor rzeczywiscie nie jestes kluczem do zwyciestwa Tengu =p
bt. Twoja lista fragow nie zgadza sie z zadna na forum ; o
a do tego zachowujesz sie jak jakbys juz wygral te wojne i drwisz z kazego czlonka Fire (przyklad temat Saweh'a na forum tibia.com)
No jednak teraz to Fire atakuje masowymi akcjami...

A kto tu gdzie i kiedy powiedział że ja jestem kluczem do zwycięstwa Tengu? Darth chyba powiedział że nie jestem do nieczego potrzebny czy coś, ale widzisz, moje doświadczenie w grze sie im przydaje która moja lista fragów nie zgadza sie z KTÓRĄ na tibia.com? Bo na tibia.com są 3 a ja biore tej z Gorgara bo jego najlepsze. Z nikogo nie drwie, a o Saweh to napisałem prawde...i wcale nie mysle że wygraliśmy wojne bo ona będzie trwała jeszcze ponad pół roku, chyba że Fire sie podda lol...
Vaikor jest offline  
stary 04-02-2006, 22:59   #86
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explomen
lol...
1: To ze lapali was na expieniu to chyba normalne, ze jak sie kogos zabija to sie go szuka a czy akurat expisz czy stoisz gdzies pod dwarf bridgem to duzej roznicy nie widac dla nich...

2: To z masowymi akcjami to prawda bo skladacie sie razem w jedno miejsce i szukacie kogos (wiem od czlonka Tengu)

3: a co do tego bicia znajomych to akurat sie mylisz..
- wracalem z tomby i mnie cosanostra zaczal bic...
- ide sobie w venore i nagle steph mnie bije -.-

To z tomba bylo 4 dni temu, a to ze Stephem~ przedwczoraj...

4: Wojna to wojna, a nie jakies ustawianie "no dobra to dzis walczymy na daramie, czekajcie na nas bedziemy kolo 13.30 -.-" Tylko atakowanie z zaskoczenia i jak sie chce...

PS: Na filmiku Ztyxa~~ dokladnie widac, ze Niz~~ was robi jak chce, ucieka jak chce i nawet jak go otaczacie to ucieka bez problemow ^.-


SRY ZA 3 POSTY ALE ERROR WYSKAKIWAL
1. Ta.
2. Nie.
3. Niesłyszałem o tym, mozliwe.
4. Jak kto woli...
"PS: Na filmiku Ztyxa~~ dokladnie widac, ze Niz~~ was robi jak chce, ucieka jak chce i nawet jak go otaczacie to ucieka bez problemow ^.-"

No trudno żeby 100lvle złapały 142 bez trapa... pomyśl... a może chcesz żeby w nas z sdów walił a nie z gfb? lol... poraża mnie Twoja inteligencja
Vaikor jest offline  
stary 05-02-2006, 15:07   #87
Explomen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Gdansk

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Explomen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Brak ikony

Vaikor... a czy ja cos napisalem do walenia z gfb lub o jakichs trapach?

Odpowiadasz na zdania znaczace cos innego

A tak serio to dobrze by bylo zeby walil z sdkow gdyby mogl, przynajmniej byscie popadali :S

Vaikor...Inteligencja... nastepnym razem zanim przeczytasz i odpowiesz dowiedz sie co to jest czytanie ze zrozumieniem ^.-
Explomen jest offline  
stary 05-02-2006, 15:54   #88
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explomen
Vaikor... a czy ja cos napisalem do walenia z gfb lub o jakichs trapach?

Odpowiadasz na zdania znaczace cos innego

A tak serio to dobrze by bylo zeby walil z sdkow gdyby mogl, przynajmniej byscie popadali :S

Vaikor...Inteligencja... nastepnym razem zanim przeczytasz i odpowiesz dowiedz sie co to jest czytanie ze zrozumieniem ^.-
Ta.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explomen
PS: Na filmiku Ztyxa~~ dokladnie widac, ze Niz~~ was robi jak chce, ucieka jak chce i nawet jak go otaczacie to ucieka bez problemow ^.-
Trap to chyba otoczyć kogoś żeby nie uciekł nie? A może sie myle? ;< To może Ty weź kilka lekcji czytanie ze zrozumieniem
Vaikor jest offline  
stary 05-02-2006, 18:04   #89
Explomen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Gdansk

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Explomen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor

No trudno żeby 100lvle złapały 142 bez trapa... pomyśl... a może chcesz żeby w nas z sdów walił a nie z gfb? lol... poraża mnie Twoja inteligencja
Lol...chodzilo mi tu o to, ze wam uciekal bez problemow nawet jak robiliscie tego trapa....
Explomen jest offline  
stary 05-02-2006, 19:11   #90
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explomen
Lol...chodzilo mi tu o to, ze wam uciekal bez problemow nawet jak robiliscie tego trapa....
O boże człowieku trudno żeby nie uciekał bez problemu przy takiej różnicy lvli...

To jest tak jakby 50lv uciekał od 8... lol...
Vaikor jest offline  
stary 05-02-2006, 19:59   #91
Gothican
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005
Lokacja: -=NSc=-

Posty: 113
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 25
Skille: 62/40
Poziom mag.: 10
Gothican ma numer GG 8498037 Gothican ma login Tlenu onil100@tlen.pl
Domyślny

@up (Vaikor)
lol
fajnie ze ma przewage 40+ leveli (zalezy od gracza)
ale tak trudno sie lepiej ustawic a nie biegac cala "chmarą" za nim w kolko ? =pp
poza tym, Saweh wtedy zwracal sie do swojego kumpla/brata a nie do ciebie w sprawie commentu o nim lol
Cytuj:
4: Wojna to wojna, a nie jakies ustawianie "no dobra to dzis walczymy na daramie, czekajcie na nas bedziemy kolo 13.30 -.-" Tylko atakowanie z zaskoczenia i jak sie chce...
<=Rotfl to Ci sie udalo =)
__________________
Morgana 4ever

Ostatnio edytowany przez Gothican - 05-02-2006 o 20:03.
Gothican jest offline  
stary 05-02-2006, 22:12   #92
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gothican
@up (Vaikor)
lol
fajnie ze ma przewage 40+ leveli (zalezy od gracza)
ale tak trudno sie lepiej ustawic a nie biegac cala "chmarą" za nim w kolko ? =pp
poza tym, Saweh wtedy zwracal sie do swojego kumpla/brata a nie do ciebie w sprawie commentu o nim lol
<=Rotfl to Ci sie udalo =)
Ztyx miał 102, Nizahe 142... Ztyx zdobył dziś 103, jesli mnie dobrze w szkole uczyli to tak, to jest 40 lvli
Vaikor jest offline  
stary 06-02-2006, 15:14   #93
Glin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006

Posty: 65
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

I wyszło na Twoje Vaikor. Chcieliśmy być neutralni ale niestety PA Tengu nie dało nam wyboru. Zabiliście nam bez powodu dwóch membersów, a już nie wspomne ile razy unikneliśmy waszych ataków. Mam nadzieje że bedzie okazja sie zmierzyć z Tobą. A wojne niech wygra lepszy.

Cya in battlefield.
__________________
Jan 28 2006, 22:21:29 CET Killed at Level 24 by Vodka
Glin jest offline  
stary 06-02-2006, 16:20   #94
Ma'tys
Użytkownik Forum
 
Ma'tys's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 137
Profesja: Elite Knight
Gildia: Titania
Świat: Titania
Poziom: 204
Poziom mag.: 9
Domyślny

Pff tengu zamiast sobie robić przyjaciuł robi wrogów...
Ma'tys jest offline  
stary 06-02-2006, 18:01   #95
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glin
I wyszło na Twoje Vaikor. Chcieliśmy być neutralni ale niestety PA Tengu nie dało nam wyboru. Zabiliście nam bez powodu dwóch membersów, a już nie wspomne ile razy unikneliśmy waszych ataków. Mam nadzieje że bedzie okazja sie zmierzyć z Tobą. A wojne niech wygra lepszy.

Cya in battlefield.
Hehe Glin

Hurricane to koledzy Fire z Titani Ty do nich łączyłeś po tym jak Darth Torax, 85 rp wyrzucił Cie z tombu tylko dlatego żeby Cie nie ruszali sam mi mówiłeś że oni mają pakt z Fire tzn Hurricane, a o tym że walczycie powiedział mi były Hurricane member

Zawsze będe uważał Cie jako mojego kolege Glin Hope to see you on the battlefield
Vaikor jest offline  
stary 06-02-2006, 18:17   #96
Glin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 02 2006

Posty: 65
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaikor
Hehe Glin

Hurricane to koledzy Fire z Titani Ty do nich łączyłeś po tym jak Darth Torax, 85 rp wyrzucił Cie z tombu tylko dlatego żeby Cie nie ruszali sam mi mówiłeś że oni mają pakt z Fire tzn Hurricane, a o tym że walczycie powiedział mi były Hurricane member

Zawsze będe uważał Cie jako mojego kolege Glin Hope to see you on the battlefield

Tak Hurri miał ugode z Fire, ale tylko taką że sobie nie utrudniają życia Nigdy nie było mowy o wspólnej wojnie przeciw wam. To że dołączyliśmy to tylko wasza zasługa.

Jak wytłumaczysz zabicie naszego membersa na expie i zastraszanie go? Jak wytłumaczysz ciągłą nagonke na nasza gildie? Jak widac kolegów mam nawet w Tengu , co nie znaczy że po ich stronie bede walczył, podobnie było z Hurri i Fire.

Darth i ja może mieliśmy jedno nieporozumienie, ale szybko się wyjaśniło. Zreszta zawdzięczam mu brak jednego deda w opisie (jeszcze raz thx Darth za uratowanie dupy na Banhiee quescie ).

Szkoda że wojenne losy są tak zagmatwane. Ale bądź pewnien że nie zawacham się przed użyciem na Tobie mojego SD power, hehe, zreszta wiem że Ty nie zawachasz się przed użyciem swojego na mnie.
__________________
Jan 28 2006, 22:21:29 CET Killed at Level 24 by Vodka

Ostatnio edytowany przez Glin - 06-02-2006 o 18:19.
Glin jest offline  
stary 06-02-2006, 19:40   #97
Toowreck
Użytkownik Forum
 
Toowreck's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Wawa
Wiek: 36

Posty: 108
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 37+
Poziom mag.: 46
Domyślny

@Vaikor
Scar inferno dzisiaj wyciagnal nogi.
__________________
...
Toowreck jest offline  
stary 06-02-2006, 19:42   #98
Svitek~
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Świebodzin

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 60
Skille: 75+
Poziom mag.: 6
Domyślny

to samo bylo u nas w armageddon tez nikt ani myslal o walce dopoki tengutengu niezastosowalo PA przeciwko nam
Svitek~ jest offline  
stary 06-02-2006, 19:51   #99
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Svitek~
to samo bylo u nas w armageddon tez nikt ani myslal o walce dopoki tengutengu niezastosowalo PA przeciwko nam
Hahaha chyba dopóki Volltio nie wypowiedział wojnie Tengu razem z Fire nie pytając o zdanie membersów Svitek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glin
Tak Hurri miał ugode z Fire, ale tylko taką że sobie nie utrudniają życia Nigdy nie było mowy o wspólnej wojnie przeciw wam. To że dołączyliśmy to tylko wasza zasługa.

Jak wytłumaczysz zabicie naszego membersa na expie i zastraszanie go? Jak wytłumaczysz ciągłą nagonke na nasza gildie? Jak widac kolegów mam nawet w Tengu , co nie znaczy że po ich stronie bede walczył, podobnie było z Hurri i Fire.

Darth i ja może mieliśmy jedno nieporozumienie, ale szybko się wyjaśniło. Zreszta zawdzięczam mu brak jednego deda w opisie (jeszcze raz thx Darth za uratowanie dupy na Banhiee quescie ).

Szkoda że wojenne losy są tak zagmatwane. Ale bądź pewnien że nie zawacham się przed użyciem na Tobie mojego SD power, hehe, zreszta wiem że Ty nie zawachasz się przed użyciem swojego na mnie.
Obiecuje że nie użyje na Tobie sda, rub jak uważasz tak samo jak nie uzyłem ani hmma na Xillio.

Ostatnio edytowany przez Vaikor - 06-02-2006 o 19:53.
Vaikor jest offline  
stary 07-02-2006, 06:06   #100
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explomen
Vaikor, do tego co pisales, ze tengu nie zabija znajomych fire to akurat sie mylisz... Jakos ja padlem od Cyruza -.-

@topic:
Napoczatku sadzilem ze wygra Tengu, w ostatnioch dniach Fire mialo male szanse ale teraz widze, ze wszystko moze sie odwrucic, Fire powolutku zaczyna napierac... Osobiscie jak juz chyba wiadomo po poczatku posta jestem zwolennikiem Fire gdyz mam tam znajomych

Zgadzam sie z Darthem, ze niemasz zbyt duzej 'wladzy'.

Ludzie lubia Tengu bo ich nie znaja, mysla, ze wygraja lub poprostu sie boja ja poznalem ciebie i pare innych osob tak jak juz wczesniej wymieniany Cosa~~, a wy nie znacie Fire zeby gadac takie rzeczy jak, ze chca zawladnac morgana itp, itd. Znam pare osob i sadze, ze Fire to jednak dobra gildia, moze niektorzy czlonkowie nie sa zbyt 'cool' ale co do Tengu to ehhh...
Tengu moze i by bylo dobre gdyby nie taki cosa oraz ludzie ktorzy sie zamocno zadza, Tengu wygrywa tylko dzieki masowym akcjom....

(To zdanie moje oraz paru znajomych ^^)

kur* jak wy mozecie stawac po stronie nizah eskoro ten wy**** naszych dawno temu :O o boze, wszyscy w Fire to jego zabawki :O

//Criss
janou jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:46.


Powered by vBulletin 3