Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-06-2007, 20:11   #81
Koksi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 5
Domyślny :d

Chyba bedzie lepiej ja wygra TTT Poprostu wkur*ia mnie to ze co 2 osoba na tym servie jest PRo By (dpft) nikogo nie mozesz zatakowac bo zaraz zlatuja sie turtle ;p albo 15 lvl z rl np od aaty ;p za bardzo cwaniakuja a jak Dpft przegra to skonczy sie tulenie do cieplej pIersi mamusi (dpft) A po za tym DPft to juz nudne jest
Koksi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-06-2007, 20:15   #82
Luo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2007
Wiek: 33

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 1++
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Peszek Pokaż post
Mysle ze ludzie sie zdenerwowali bo nie zaliczyli kolejnego roku szkolnego przez Tibie xD
Byc moze nie maja gdzie wyjechac na wakacje i musza sobie zapewnic rozrywke przez 2 miesiace
I ostatnia mozliwosc (aczkolewiek najmniej prawdopodobna) wszyscy sie podirytowali losem jednego z teletubisiow i musza gdzies to odreagowac...xD
wszystko na pewno przez tego teletubisia na bank XDDDD

Arm, a kto pokażę swoje name żeby zaraz jakis 120 lvl krzyczał do ciebie boh or hunted ?
Luo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 21:11   #83
Eizix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

przestancie plotkowac jezeli gowno kurwa wiecie.. 107 ek jeszcze wczoraj prosil o inva do dpft, dzisiaj juz inaczej gadal gdy go przyskrzynilismy. ale ofc, lalismy go za "free" pzdr medivh, netheril ma juz passy?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 21:34   #84
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koksi Pokaż post
Aha Medi mowisz ze bili 107 Ek a ty tam stales spokojnie notowales to co gadali a oni ci nic nie robili wydaje mi sie ze to jest nie zla bajka MEdivih wiem ze dpft chce miec jak najwiecej ludzi po swojej stronie itp ale bez przesad Jestem pewny ze TTT wygra ta wojne )


HAIL TTT !!!!!!!!!
jest cos takiego jak noobchar
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 21:51   #85
Koksi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 5
Domyślny O.o

Medi mysle ze nie powinnes tak mowic o 152 LvL
Koksi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:04   #86
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koksi Pokaż post
Chyba bedzie lepiej ja wygra TTT Poprostu wkur*ia mnie to ze co 2 osoba na tym servie jest PRo By (dpft) nikogo nie mozesz zatakowac bo zaraz zlatuja sie turtle ;p albo 15 lvl z rl np od aaty ;p za bardzo cwaniakuja a jak Dpft przegra to skonczy sie tulenie do cieplej pIersi mamusi (dpft) A po za tym DPft to juz nudne jest

pk chara 35 lvl sorc/dru robisz w ile,2 tygi? wystarczy tylko team i mozesz sobie pkowac nie narazajac sie bezposrednio wiec... sry za offtop
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:05   #87
Diego'Odin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Ustka

Posty: 461
Gildia: MON
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koksi Pokaż post
Chyba bedzie lepiej ja wygra TTT Poprostu wkur*ia mnie to ze co 2 osoba na tym servie jest PRo By (dpft) nikogo nie mozesz zatakowac bo zaraz zlatuja sie turtle ;p albo 15 lvl z rl np od aaty ;p za bardzo cwaniakuja a jak Dpft przegra to skonczy sie tulenie do cieplej pIersi mamusi (dpft)
myślisz, że jak ttt wygra to nie będzie pół arcani pro by ttt?
Diego'Odin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:15   #88
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diego'Odin Pokaż post
myślisz, że jak ttt wygra to nie będzie pół arcani pro by ttt?
sadze ze jak by ttt wygrało to pół arcani by nie grało

macie konkurencje :>

Name: Kurdebelek Guild membership: Leader of the Tp To Temple
Name: Fokus the Knight Guild membership: Leader of the Time To Temple
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish

Ostatnio edytowany przez Medivh Shady - 05-06-2007 o 22:28.
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:20   #89
Sir Stas
Użytkownik Forum
 
Sir Stas's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Stan: Początkujący
Imię: Polo enmo
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 189
Skille: 94/84
Poziom mag.: 9
Król Re:

A ja sie wypowiem:

DPFT moim zdaniem nie jest juz takie jak kiedys. Po powrocie na server wszystko idzie po mojej mysli jednak teraz juz nie jestem pa xD

Co do TTT sama nazwa wskazuje na guild jaka jest. Nie mam nic do TTT bo duzo znajomych mam tam jak rowniez i w DPFT ktora tez ma swoje zle strony typu questy itp. Zadna z guild nie jest na tyle fer by dolaczyc do nich jesli chodzi o przyszlosc servera. Wyrzucanie osob z servera powoduje wysoki chwilowy zarobek jednak nie wyrzucanie osob spowoduje wzrost ludzi na serverze i doprowadzi do wiekszej liczby graczy co odbije sie na jakosci rewspienia potworow :/ aktualnie bardzo marna jest + ciagly zarobek na ludziach. Komu bedziemy sprzedawac itemy? jak nie nowym graczom? Po tym jak aata troche nadpsul wraz z innymi sorcami cene za dsm ktore lotuje w takich ilosciach ze po sprzedaniu jednego zarabia na kolejne 2 hunty x] Jednak nie tylko on jest temu winny sa tez winni inne sorce i upade ktory wywyzszyl profesje sorca zbyt bardzo. Dawniej sorce nie byly najlatwiejsza postacia a i wprawe mozna w expieniu nalatac z miara robienia sobie nowych druidow xP Sa dobre i zle strony tamtego wydarzenia wiecej osob moze grac sorcem i druidem jak i nie sa trudnymi postaciami do zrobienia. Zaniedlugo ceny na arcani beda naprawde marne a kolejne wojny i walki dla rozrywki nie poprawia kondycji servera a jedynie go pogorsza. Bieganina za potega dla ludzi malych moze sie zle skonczyc. Wszyscy chca byc panami arcani a nie przejmuja sie skutkami tego padnowania. Ta wojna jak i inne odbije sie najbardziej na nisko lvl z racji tez ze sumy pieniedzy jakimi wladaja sa wystarczajace by kupic 2 bp sd xD i zabic kolejna osobe lub kilka osob. Jak narazie leca obelgi to z jednej strony to z drugiej i nie widze zadnych walk moze i jest jescez za wczesnie. Zamiast sie wyzywac i zucac obelgi na siebie powinniscie zajac sie madrzejszymi zeczami np. pg bo jak tylko DPFT odpowie o ile to zrobi na posta Lindlay to zacznie sie dlugie miesiace spedzenia wojny w pz.


P.S. Pa sa wszedzie i po jednej stronie i po drugiej sami zdecydujci kogo wybrac puki jest szansa poznij moze byc za pozno. Ja oficjalnie zostaje neutraly wraz z 3 guild Bastion of Hope o ktorej byla mowa a nie wszyscy wiedzieli kto i co to bedzie.
__________________
Agresja sie szerzy nie możesz z nią wygrać dołącz sie do niej.
Sir Stas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:45   #90
Golradir
Użytkownik Forum
 
Golradir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Slask

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 90+
Domyślny

ta wojna by mi wisiała gdyby nie to ze po wygranej TTT zacznie się PA jakiego Arcania dawno nie widziała


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arm Pokaż post
Kazdy lubi sie wypowiadac, ale nikt nie pokazuje swojego name na arcani ... heh
hehe chyba nie myślisz że ktoś jest tak głupi ze Ci poda name chara i bedzie dedowany przez Ciebie i ludzi z TTT tylko dlatego ze ma swoje zdanie i wam one nie pasuje...


P.S. Lamusini po co Ci ta neutralna gildia jak i tak hiszpanie nie dają Ci spokoju

Ostatnio edytowany przez Golradir - 05-06-2007 o 22:49.
Golradir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:48   #91
Looloa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 06 2007

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arm Pokaż post
Kazdy lubi sie wypowiadac, ale nikt nie pokazuje swojego name na arcani ... heh
Chyba nie uwazasz ze ktos sie ciebie boi
Ja cie znam ty mnie znasz i tyle...
zawsze sie smilales z mojego name chociaz nigdy nie bylismy kolegami i tolerowalem cie tylko do czasu kiedy nie chcialem zobaczyc sd lecacego w moja strone i przeczytac " pay boh or die"
Obstrukciorz here a teraz moge ci spokojnie powiedziec
mozesz mi naskoczyc
Looloa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:55   #92
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Moze na to patrze oczami dziecka itp. ale moim zdaniem dzieki dpft lamu itp wrocili na Arcanie,najpierw ofc zeby pomoc w wojnie,wygrali i moga grac dalej.Ale "stary wrog" przeciwko ktoremu pare miechow temu walczyliscie znow wrocil a teraz sie odwrociliscie plecami.Mi sie wydaje oczywiste ze jak TTT wygra to sie rozpadnie na Tiuso+ktos tam i Fosifk+ktos,a nawet jesli nie to i tak Fosfik bedzie chcial sie rozliczyc z bylymi czlonkami dpft. Tak na to patrze,mozecie miec to w dupie i zapewne macie ale wyrazam tylko swoje zdanie
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 22:56   #93
Diego'Odin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Ustka

Posty: 461
Gildia: MON
Domyślny

a leszczu czemu nie w dpft? ucieka z tonącego statku?
Diego'Odin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 23:03   #94
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

przeszedl do ttt
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 23:05   #95
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diego'Odin Pokaż post
a leszczu czemu nie w dpft? ucieka z tonącego statku?
Ucieka poki moze
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 23:08   #96
Diego'Odin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Ustka

Posty: 461
Gildia: MON
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
przeszedl do ttt
możesz powiedzieć czemu? boi się?
Diego'Odin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 23:16   #97
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

Lolo ~jest 1 fragiem. Myślę, że mogę zacząć liczyć fragi od dzisiaj, a nie od środy jak było w planach.
Nacpany_Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 00:21   #98
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

niebede nikogo wyzywal i ocenial czy zrobil dobrze czy zle ze poszedl tam czy siam lub jest neutralny ale...

powiem tak....niebylem w dptf nikomu nic nie skakalem nieorbilem pa tylko sobie expilem.....i to bolalo tpiusa ktory jest zagupi by expic w takim tepie jak ja.......


w bajke ze niby komustam sd-ka trzaslem w ab' bylo tak zalosne ze nawet afera z twinki winki sie kryje....

co do lamusa i pola emna zdziwilem sie troche ze uciekacie ale to wasza sprawa,wiem co czujecie sam bylem nieraz w takiej sytuacji wiec niekrytykuje nikogo...

@lindlay
zaczynasz byc lepszy od gierdycha

jak dla ciebie to komplement
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 00:25   #99
Ka$z3r
Użytkownik Forum
 
Ka$z3r's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Braniewo/Gdańsk
Wiek: 37

Posty: 200
Domyślny

Polo, jesli nam sie nie uda powstrzymac ttt to ty i twoja gildia lecicie z serva... oni cie nie rusza w trakcie wojny ale 2 dni po wojnie bedziesz biegl kupowac blessy ;/ Nie wazne czy masz kumpli czy nie tiusa nikt nie zatrzyma albo fosy

a co ja tak sie rozpisuje najpierw ttt sciagnie payment od kazdego gracza z arcani, a potem sie sami powybijaja ;p za duzo pychy w ttt.
__________________
Szacunek. Mimo, iż to wirtualny świat, pamiętaj o tym, że jednak po drugiej stronie siedzi żywa osoba, z krwi i kości, która ma uczucia. Okaż mi szacunek, a otrzymasz to samo. Nie podoba się → wy*******aj.
Ka$z3r jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2007, 01:05   #100
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Dobra dzieci wyjasnie Wam pare kwestii

na cholere mam pomagać liderowi który miał mnie w dupie w kluczowych momentach,dołączyłęm do ostatniej wojny dpft vs beach,żeby sie odhuntować.Udało się,jednak mimo wszystko nalezała się jakaś kasa za wojne,paymenty był spore,to czemu ja,osoba która dała do gildi ok.20 nowych osób nie dostała ani grosza?
sprawa druga moja śmierć na Poi queście,nikt się ta sprawa nie zajął,co ethern za dobry ziomek?padłem an queście z powodu chujowej organizacji,i itak potem już szedłem na 1 linie,a padłem z winy własnego teamu,a nie swojej,w/e.Wiemy kto mnie okradł,to lider nie potrafił nic zaradzić?straciłem eq na 280-300k,a dostałem 52k po mojej prosbie do lukeigo "daj mi tyle ile uwazasz ze jest porownywalne do moich strat".Zarobek ok.7kk z itemow wzietych za poi questa.
Moja śmierc od Damoona,też bardzo zadbano o odzyskanie moich strat,jeszcze tekst "dla lamusa 150k starczy".Luki Tharionie to że ja nie jestem sepem na kase nie znaczy ze jestem gówno warty,i rada na przyszłosc o kluczowych członków w gildi się dba.

Teraz Sua Mea a z jakiej racji ja mam Ci pomagać,już raz pomagałem w EZ vs Dpft,dzwoniles o pomoc,pomoglem,a Ty ten ktory mnie rposil o pomoc,po 2 meisiacach wyszedles samz wojny,a ja ciaganlem dalej ten syf,to jaka mam miec pewnosc ze znow mnie tak nie zalatwisz?Inna sprawa jak chciałem od Ciebei pozyczyc 100k,to ciezko bylo Ci pozyczyc.

Teraz dalej Lindlay,zarobiliśmy razem dsma,potem należało go oddać,oddałem 70k,zalozylem za Ciebie 35k.I nie oddałeś mi tej kasy,oswiadcyzles "kasy nie dostaniesz".No i teraz nagle wojna i szukasz pomocy,to i 35k sie znalazło.

Mimo wszystko w obu gildiach jest mnóstwo osób które b.szanuje i chciałbym żeby grały na Arcani,nie chce się wtrącac w ten konflikt.Ale prawda jest taka że Luki nie zadbał o mnie,ale wyrzucanie go z serwera też mi nie leży,bo jakby nie było dzięki niemu na niego wróciłem.

Pozatym zwrócmy uwagę że teraz będe pracował i zamierzam na 2-3 tygodnie zrobic rajd po Polsce i odwiedzić coponiektórych graczy z arcani i nie tylko.Wiec czasu na tibię nie będe posiadał.A jak będe go miał wolę go wykorzystać w inny sposób niż czekanie na massloga,open battle.Wybaczcie,ale taka jest moja decyzja.

I co huncić mnie będą?mm,o ile mi się dobrze zdaje z praktycznie wszystkimi którzy biorą udział w tej wojnie miałem coś wspólnego w czasach pokoju,wojen,i szanują mnie jako gracza,byłego lidera,albo kolegę który w wielu sytuacjach im pomógł,mam wielu przyjaciół w obu gildiach.Więc wątpie że którakolwiek ze stron po wojnie będzie chciała mnie zgnębić.Pozatym ja także umiem szczerzyć kły.
Tyle na ten temat,jakieś pytania?
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:39.


Powered by vBulletin 3