Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2007, 09:21   #81
mit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2006

Posty: 11
Domyślny

Co mogę powiedzieć na ten temat... przesadzili z sorków zrobili knightów którzy maja mała hp i nie nadaja się do blokowania... bo na 60 -70 lvl wali sie po 400 z mortow od 70+ lvl czuc różnice to różnica 150 lvl a morty te same wchodzą więc no comment. Po drugiej knight miał robić za blockera który ma dużo hp i blokuje a widać czasy sie zmieniają... z knighta robi jaki drugi sorc a z sorca knight tylko z mniejsza ilością hp...



Siłe maga zdecydowanie powinni cofnoć taka jaka była przed update knight już jest wystarczająco mocny
mit jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2007, 09:23   #82
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Zapewne te kasztany z Pizdsoftu dalej myślą, że zrobili bardzo dobrze Wnioskuję z tego, że żaden z nich nie gra w Tibię, a nawet jeżeli pytali się kogoś o radę, to pewnie był to jakiś ultra oldschoolowy EK, który nienawidzi sorków
Xeremon jest offline  
stary 28-06-2007, 09:27   #83
Farr'erar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez C@ryn Pokaż post
Hmm..... Jestem paladinem, i cieszę się z moich hitów i nowej amunicji ,ale to już jest przesada. Ten update zjechał sorców, chociaż vis powinien mieć taką moc, ale reszta czarów i run to poprostu żal przez wielkie Ż .powinni zmniejszyć siłę magów o 10 - 15% i to by wystarczyło. Takie jest MOJE zdanie.
jeszcze wam malo ?? powinni zostawic sorca i druta w spokoju a wam dac te nowe hity i tyle

@Edit: co kur wa ??? tłumaczycie sie upem z 2005r. ? DALI NAM TAM ONLY WANDY Z WOIA MAX PO 75 A TAKI PALL NAPIER DALA PO 150 Z GWIAZDKI A KNIGHT PRZY MNIE Z F-AXA W GIANT SPIDERA ZA 175 WIĘC ZAMKNIJCIE PYSKI PODNIECACIE SIE TYM UPTADE Z 2005 ROKU JAKBY TO BYŁO WIELKIE HALO DO CHOLERY JASNEJ A MACIE TE HITY NIECH TAM KUR... STANIE WCZORAJ JUŻ WIDZIAŁEM KOLESIA 60 LVL PALL BRAŁ GSA NA KLATE I BIL TO MYSLAL ZE MA FAJNE HITY I PADL I BARDZO DOBRZE NIECH PADAJA NEXT I NEXT MOZE PRZY ODROBINIE SZCZESCIA CIPSOFT SIE OBUDZI JUZ Z TIBI ODESZLI NAJLEPSI Z MAGICZNYCH : CACHERO , MDW NIEDLUGO ODEJDA NEXT I CIPSOFT NIEZAROBI KASY Z PACCOW ;] I GOOD NIECH BANKRUTUJA

Ostatnio edytowany przez Farr'erar - 28-06-2007 o 09:34.
 
stary 28-06-2007, 09:37   #84
Devil Rayn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

HAHAHA jeżeli ktoś nadal myśli że C$ nie zjebał upa to zobaczcie na erig.net i na exp zarobiony wczoraj nie ma na liście ANI jednego ms a nie wspomnę o ed. Żałosne.
 
stary 28-06-2007, 09:55   #85
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny

W 1 setce nie ma żadnego....
EdwardMatiz jest offline  
stary 28-06-2007, 10:00   #86
Korol
Użytkownik forum
 
Korol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2007
Lokacja: Barlinek

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 50
Skille: 75/52
Poziom mag.: 13
Domyślny

Aż żal patrzeć co cipsoft wyprawia z tą tibią, przecież teraz nie będzie ani 1 sorca 200 lvl . Śmiech na Sali..A knight co, podchodzi taki 80/80 i 220 z bsa w draga a sorc się meczy tymi hitami po 89-100 i nie dość ze knight nie musi dawac kasy na jakies hu…. Mfy to jeszcze im malo, może najlepiej niech będziecie walic wszystko na hita aż wam kiedyś się to znudzi.

Pzdr

PS. Myślę, że cipsoft zrozumi jaki bląd popełnił jak w tibi będzie 20k ludzi z tego 10k palów i 10k ek, a reszta to zabłąkani sorcowie 10-12 lvlowi. Cu.
Korol jest offline  
stary 28-06-2007, 10:09   #87
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny ...

Dragon Wielki na erig net przez 4,5 miecha prowadził w ilości exp na jeden dzien i teraz spadł wczoraj na 48 miejsce to jest śmieszne!!!!!!
EdwardMatiz jest offline  
stary 28-06-2007, 10:12   #88
Estrellion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

BUahahahaha ale mama beke z sorcow to nie miara ;ddd powiem to tak zapraszam na zółwie albo dwarf guardy : ) tam gdzie expili przez ostatnie 2 lata all knightci ^^
 
stary 28-06-2007, 10:15   #89
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny Lol?

Żółwie LOL? One mają duzo hp 180 i na jednego zółwia przypadają 2 toady które z daleka po 15 z poxa strzelają i są szybsze niż zerk wiesz wogle co ty mówisz?
Jak ty jesteś taki skorupiak to idż se na zółwię sorciem i zobaczymy dla sorca każdy strzał to waste

A thorbacki mają tyle zycia że ja do kibla bym pobiegł zdązył bym nasrać i nadal by stał...!
EdwardMatiz jest offline  
stary 28-06-2007, 10:24   #90
Ladys
Użytkownik forum
 
Ladys's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007

Posty: 5
Domyślny

Ja tam sądze, że sorc/druid i tak był zdecydowanie przed knightami/paladynami można ich było porównywać jak Usa do Polski. Polska cofnięta o jakieś 50lat i tak Cipy mówiły, że w następnym updacie ulepszą sorców/druidów
Ladys jest offline  
stary 28-06-2007, 10:25   #91
Farr'erar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez EdwardMatiz Pokaż post
Żółwie LOL? One mają duzo hp 180 i na jednego zółwia przypadają 2 toady które z daleka po 15 z poxa strzelają i są szybsze niż zerk wiesz wogle co ty mówisz?
Jak ty jesteś taki skorupiak to idż se na zółwię sorciem i zobaczymy dla sorca każdy strzał to waste

A thorbacki mają tyle zycia że ja do kibla bym pobiegł zdązył bym nasrać i nadal by stał...!
Popieram... a co do tego uptade to najwiecej stracili h-lvlowi sorcererzy mi hity spadly nie wiele ( przynajmniej vis.. ) hero jakos daje rade bic , dle tez ale walic to ten uptade i tak jest niesprawiedliwy teraz jakis wypierdek mamuta 50 ek bedzie robil cholera wie ile expa zal ;] ciekawi mnie tylko komu sie oplaci robic annihi ? moze na to mi ktos odpowie ? xD 4 knightow ? gl z burstow muaha a co do tego sie tak podniecacie wandami dla nas to wcale niejest takie mocne a mana co 2 to kazdy dostal wiec niepier...... a ci co sie tak smieja z sorcow to niech sie zamienia z nami my po next uptade plz visy po 400 a knight max po 90 ok ? zobaczymy czy bedziecie tacy happy
 
stary 28-06-2007, 10:31   #92
Marciniek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Wiek: 35

Posty: 117
Imię: Marciniek
Profesja: Knight
Gildia: Invisibles
Świat: Guardia
Poziom: 108
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Jaki sens jest grania sorciem ? Czy CipSoft kompletnie po*ebalo? Przeciez sorcerer jest teraz slabszy od knajta czy palla, ma mniej hp, ma mniej capa , ma mniejsza sile, ma wiekszy waste, bedzie wbijal mniej expa zwazywszy na duzo wieksze koszty huntow chocby na warlockach
A jaki był sens grania knightem przez ostatnie 1,5 roku? Ludzie grali knightami głównie dlatego, że nie chcieli się rozstawać ze swoimi, dobrze już zbudowanymi postaciami. Z nowo zakładanych postaci knight/ paladin były tylko niewielkim ułamkiem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misiuuu Pokaż post
Jak dla mnie jak już mówiłem z różnych tematach, Tibia umarła wraz z wprowadzeniem szybkiej many...
Święte słowa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vadem Pokaż post
Dokładnie..........

Zjebali na całej linii.... Teraz Knight bije sam wszystko bez waste
Sam MOŻE bić wszystko, takie było założenie CIPsoftu. Ale jeśli bp uh +2bp mf na zabicie 1 demona przez 150lvl knighta to nie jest waste... musisz mieć naprawdę dużo kasy. Teraz koszty bicia wielu silniejszych potworów są podobne dla maga i knighta, ale dla wszystkich profesji dość wysokie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Hmm... Jakby nie bylo to on nie placze a jedynie mowi ze cipsoft popelnil blad z czym sie w 100% zgadzam
CIPsoft popełnił masę błędów, największym był ten w grudniu 2005, kiedy zapomnieli osłabić magii dając tańszą mane, wtedy nikt by tak nie płakał, nauczyli by się tylko nowego stylu gry. Wszystkie późniejsze błędy są efektem tego pierwszego. Co by jednak nie zrobili, nikt nie odbierze 340lvlu MDW, który osiągnął go głównie dzięki pomyłce CIPsoftu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Nom ta... jestem wielki noob bo mowie ze sork jest slabszy niz powinien i ze 229 ms bije slabiej niz 80 knajt z przecietnymi skillami.
229lvl ms nie bije słabiej niż 80 knight.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
takie same hity jak te co widnieją na ssach to waliłem przed update,teraz najsłabszy hit z visa to 98 co jest kurwa żalem cipsoftu,teraz max z visa 158 przed updatem lajtowo za kazdym razem miedzy 160-165

@All mistrzowie co sie jarają ze dobrze iz udupiono sorców a takze do szanowengo cipsoftu

Sorc przed update 70lvl z 55 mag, max hit z visa około 168
Sorc po update na 70lvl z 55 mag, max hit z visa 150-158, z czego zanim jebnie te 158 to musi spalić około 200 many na hity od 100 do 140

PALL PO UPDATE NA 70 LVL ZE SKILEM CHOCIAŻBY 70 JEBIE PO 200!

Wiec kurwa nie pierdolcie ze sorc jest nadal najlepsza profesja,najt to tzw maszynka do wycinania, ma na 70lvl ok. 1,5k hp,pizga po 200+ i jest nie do zabicia,bo kto ma go teraz "skombować" sorc z sd po 150?

Tak teraz piszcie że jestem dzieckiem i "cry me a river".
Cały ten post przypomina mi "akt ostatecznej desperacji".
To, że miałeś średnią visa w okolicach 150, bijąc 3 hity na 2 tury, to była pomyłka.
Muszę się zgodzić, że pal na 70lvl bije po 200... czasami.
Knight na 70lvlu - nie ma 1,5k hp i wiele mu brakuje do tego, bije po 200+ średnio-często, ale do średniej 200hp ma daleko jak z Carlin do Port Hope i z pewnością jest do zabicia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Solari Pokaż post
Moze jak przestaniemy expic i kupowac pacce cipy przejza na oczy i przywroca dawna moc magow bo teraz totalny żal.
ps; Moze chca zeby bubble byla znowu nr 1.........

RETIRED
Wiele sorców (głównie tych, którzy grali sorcem głównie dlatego, że można było szybko lvl wbić) już dawno zrobiło sobie nowe rycerskie postacie, a knighty i paladiny już zakupili pacca, więc CIPsoft na tym z pewnością nie straci.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SkateElement Pokaż post
To już jest naprawdę przesada. 400+ z sd by 230MS omg. MDW i reszta zbankrutują na runach, tylko vis?
Przesadą było, że MDW mogł walić demony z SD "non-stop" przynosząc z tego ogromne zyski, Tibia ma propagować współpracę i grę grupową. Muszę się jednak zgodzić, że wprowadzając tak radykalne zmiany zapomniano wyraźnie obniżyc ceny niektórych run.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdAmSiK Pokaż post
Zreszta, obnizenie dmg było dla mnie nielogiczne. Czy kiedys dmg został zwiekszony zeby teraz go obnizac? Zawsze bilismy tyle samo i nikomu to specjalnie nieprzeszkadzało.
Dmg nie został nigdy zwiększony, a obniżenie jego jest logicznie, choć też uważam, że trochę przesadzili...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mit Pokaż post
Co mogę powiedzieć na ten temat... przesadzili z sorków zrobili knightów którzy maja mała hp i nie nadaja się do blokowania... bo na 60 -70 lvl wali sie po 400 z mortow od 70+ lvl czuc różnice to różnica 150 lvl a morty te same wchodzą więc no comment. Po drugiej knight miał robić za blockera który ma dużo hp i blokuje a widać czasy sie zmieniają... z knighta robi jaki drugi sorc a z sorca knight tylko z mniejsza ilością hp...



Siłe maga zdecydowanie powinni cofnoć taka jaka była przed update knight już jest wystarczająco mocny
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Farr'erar Pokaż post
jeszcze wam malo ?? powinni zostawic sorca i druta w spokoju a wam dac te nowe hity i tyle

@Edit: co kur wa ??? tłumaczycie sie upem z 2005r. ?
//resztę posta pominałem, za dużo emocji...
Owszem, knightowi i palkowi dali trochę za dużo, magowi zabrali trochę za dużo, ale po tym, jak sorce, i nie słusznie pomijani druidzi dostali możliwość opłacalnego i zbyt szybkiego expienia (porównując do tego, co było przed "manaupdate") - Powinniście teraz być ostatnimi w kolejce do narzekania.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Devil Rayn Pokaż post
HAHAHA jeżeli ktoś nadal myśli że C$ nie zjebał upa to zobaczcie na erig.net i na exp zarobiony wczoraj nie ma na liście ANI jednego ms a nie wspomnę o ed. Żałosne.
Żałosne jest to, że wszyscy magowie woleli wczoraj się użalać nad sobą zamiast troche doświadczenia wbić.

---
Moim zdaniem ten update, tak samo jak słynny up w 2005r. zostały przesadzone. Gdyby magom wraz z tańszą maną zabrali zysk siły magicznej z lvlem, jaki mieli, nie doszło by nigdy do takiej sytuacji, "magiczni" nie płakali by teraz, a "fizyczni" nie płakali by ponad rok temu.
Uważam, że ten update został zrobiony zbyt szybko, mogli jeszcze miesiąc poświęcić na testowanie oraz dopracowanie wielu elementów "balansacji" profesji.
Sam jestem knightem, mój best hit sięga 420hp a średnia przekracza 150hp, nie wiem, czy to nawet nie za dużo, jednak magowie nie poświęcili tyle czasu na trenowanie, ani nie płacili 1kk za możliwość używania visów.
Wcześniej gra fizycznymi profesjami nie miała sensu, jak wiele osób uważam, że jest to błędem CIPsoftu, ale magiczni powinni pamiętać, że ten błąd jest wymuszony przez ten, który popełnili 3 aktualizacje temu.
Teraz nie ma co gdybać, tylko przyzwyczaić się (lub też nie) do zaistniałej sytuacji i czekać na to, co przyniesie kolejny update.
Marciniek jest offline  
stary 28-06-2007, 10:41   #93
Farr'erar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up next uptade znowu kogoś pogrąży i wydaje mi sie że wtedy już totalnie rozpieprza tibie bo im sie zmniejszy kasa z pacców przez to co zrobili sorcom i drutom spieprzą knightów i palów i wszyscy jebną focha i pójdą wpiździec z tibi ... najlepsza tibia była 3 lata temu... wszyscy byli równi i było good i tamten klimat... ahh a teraz chujnia z grzybnia
 
stary 28-06-2007, 10:57   #94
SperowKnight
Użytkownik Forum
 
SperowKnight's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Farr'erar Pokaż post
Popieram... a co do tego uptade to najwiecej stracili h-lvlowi sorcererzy mi hity spadly nie wiele ( przynajmniej vis.. ) hero jakos daje rade bic , dle tez ale walic to ten uptade i tak jest niesprawiedliwy teraz jakis wypierdek mamuta 50 ek bedzie robil cholera wie ile expa zal ;] ciekawi mnie tylko komu sie oplaci robic annihi ? moze na to mi ktos odpowie ? xD 4 knightow ? gl z burstow muaha a co do tego sie tak podniecacie wandami dla nas to wcale niejest takie mocne a mana co 2 to kazdy dostal wiec niepier...... a ci co sie tak smieja z sorcow to niech sie zamienia z nami my po next uptade plz visy po 400 a knight max po 90 ok ? zobaczymy czy bedziecie tacy happy
Ale jesteś żałosny no już nie mogę. Wiesz że knight już nie musi używać burstów głąbie, teraz używa "exori hur" więc się schowaj. Po za tym hity mamy z tego o wiele wieksze. Co do UpDate to się bardzo ciesze że sorci osłabili (troche mi szkoda kumpli sorców ale wierze że jakoś dadzą rade). Skończy się wbijanie na cudzego respa i wybijanie all dragów, dl-i i tym podobny. Wreszcie dostaliście po dupie i sie wam to należało. Macie problem z waste bo wam się nie zwraca za mf/runy?? To macie problem. Teraz role się odwróciły i to wy będziecie expić na lipnych expowiskach takich jak dotychczas mieli knight-ci. Zobaczycie ile expa wyrobicie na godzine. Koniec ery 10 mln expa w dzień. Teraz sie wreszcie liczą umiejętności jak skill czy mlvl a nie lvl liczony w dziesiątkach milionów. Co do poprzednich UpDate to ktoś tu się pytał co niby wtedy sorce zyskały. A no zyskały szybszą regenarację many i wandy/rody a przedewszystkim większy zysk na sprzedaży run.
Btw. Kto powiedział że sorc musi expić na dragach,dl-ach czy wrl?? Expcie na mino i zobaczcie jaki top zajebisty był exp dla knight-a -.^
__________________


szablonjoomla.pl - sklep z szablonami do joomla

Ostatnio edytowany przez SperowKnight - 28-06-2007 o 10:59.
SperowKnight jest offline  
stary 28-06-2007, 11:01   #95
turetini'uhacz
Użytkownik Forum
 
turetini'uhacz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2007

Posty: 62
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 125
Skille: 18/27
Poziom mag.: 74
Domyślny

na temat hitow ed i ms powiem krotko z sd bilo sie wiecej niz teraz z ue ...
z visa prawie jak teraz z explo...a wiec myslac logicznie czesto mielismy waste
a co teraz waste 2007 czy 2008?
pozdro dla cipow...tibia smierdzi
__________________
turetini'uhacz jest offline  
stary 28-06-2007, 11:10   #96
Tracker
Użytkownik forum
 
Tracker's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2007

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 55
Poziom mag.: 50
Domyślny

Mi nie chodzi nawet o te hity jakie bije z visa czy run tylko o to że ja idąc expić wywalam wciul kasy na manasy, runy itp. i zawsze mam waste a taki knight teraz idzie i expi tak samo szybko i zawsze ma zwrtok jak nie zysk. Niech mi ktoś powie skąd ja mam na to brać kase...
Tracker jest offline  
stary 28-06-2007, 11:13   #97
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeremon Pokaż post
Zapewne te kasztany z Pizdsoftu dalej myślą, że zrobili bardzo dobrze Wnioskuję z tego, że żaden z nich nie gra w Tibię, a nawet jeżeli pytali się kogoś o radę, to pewnie był to jakiś ultra oldschoolowy EK, który nienawidzi sorków
kurwa ile ty grasz w tibie??? oldscholoolowy" knight wastował uhy z 3 shooterami sorcami najczesniej jebiącymi z hmm a teraz wszystko to wybijaliście sobie sami... teraz przyszła pora na knightów jebiących kosmiczne hity i wbijających 14 mln expa w jeden dzien mieliście ponad rok sielanki to teraz płaczcie... ryczycie jak dziecko któremu zabrali łobatke z piaskownicy

Marcinek moja bratnia dusza ;*
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?

Misiuuu jest offline  
stary 28-06-2007, 11:13   #98
Natah
Użytkownik Forum
 
Natah's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2007

Posty: 130
Domyślny

@Marcininek zauważ że knight był cały czas opłacalny nie na darmo cipy zrobiły tanie manasy żeby np. druid mógł siotać knighta jak expił na poi dlach i wbijał w chuj expa co do wbijania 100 lvla od 1 to żaden kłopot wystarczyło dobrego bota nastawić lekko skille podrasować i w 2 miechy już był więc nie wiem o co ci sie rozchodzi poszkodowani mogli się czuć palkowie swego czasu jak im speary ginęły ale trzeba było tak postąpić bo od tibi 7.0 do 7.41 notorycznie palowie byli najlepszą profesją oni najszybciej bili 100 lvle i byli trudni do zabicia z tym że nikt nigdy nie patrzył na druida który był zawsze na końcu myśli i dostawał resztki.
Natah jest offline  
stary 28-06-2007, 11:20   #99
Odderz
Użytkownik Forum
 
Odderz's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 74
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Setzers
Świat: Astera
Poziom: 68~
Poziom mag.: 55
Odderz ma numer GG 1407733
Domyślny

W dużej części popieram Sperowa[Sperrowa, sorry za błąd], ale jak dziś zobaczyłam ile osób jest z sorc/druid w mostexp na erigu, to trochę za mocno osłabili sorców, ale to osłabienie już jest lepsze niż to co było z MDW 14kk per day, Stricnine 10kk itp.

Osobiście się cieszę z takiego obrotu sprawy, bo pierwszą moją postacią był knight, potem druid Być możę wrócę do knighta na Celeście..

@Sperrow
Pozdrów tam Noisa, Saianka od Mastereczkki w Nosferatu


Signed,
Odderz.
__________________
|Memento mori - życie jest tylko jedno i należy je dobrze wykorzystać|
Pamiętaj o tym!
Odderz jest offline  
stary 28-06-2007, 11:26   #100
zlobinski
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 05 2007
Lokacja: Góra

Posty: 42
Stan: Niegrający
Imię: Zlobinski
Profesja: Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 20
Poziom mag.: 11
Domyślny

Faktycznie, CipSoft trochę przegiął z tym updatem. Są efekty - na erig.net w 100 największego wbitego expa we wczorajszym dniu są sami knightci i paladyni. Ale te hity sorca teraz to śmiech na sali. CipSoft mógł polepszyć knighta i paladyna, jednocześnie nie pogarszając sorca i druta. A tak widzimy, że "Tripida" narazie (być może całkowicie) nie gra...
__________________
To początek sezonu,
coś pokazać komuś,
poprzeszkadzam znowu,
ja powracam ziomuś.

zlobinski jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:47.


Powered by vBulletin 3