Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-08-2005, 14:10   #81
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
To, że oceniasz ludzi po postach, już świadczy, że jesteś przygłupem. To, że nie umiesz czytać postów, znaczy, że jesteś pół idiotą. A to, że nie rozróżniasz nicku 'berburio' od 'baron kaldrick', znaczy, że nie powinieneś mieć dostępu do internetu.
Wybacz, ale nie mam zamiaru przyłączać sie do tej pyskówki na poziomie szkoły podstawowej.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-08-2005, 14:21   #82
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Wybacz, ale nie mam zamiaru przyłączać sie do tej pyskówki na poziomie szkoły podstawowej.
Boś z przedszkola jeszcze nie wyrósł, czego świadectwem mogą być tWOJE posty.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 14:28   #83
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 33

Posty: 551
Domyślny

Wasi rodzice mają racje. Chyba że sie gra w normalnie. A nie non stop 24H.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 15:32   #84
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

@Nekromanta
Człowieku... pamiętaj że nie powiedziałem tego z własnego doświadczenia, tylko z doświadczenia pracującego kolegi, jest sam, oszczędza i sam wydaje 90 zł na potrzebę na tydzień... Oczywiście nie mówię że 90 zł to byle gówno, ale też nie jest to na tyle dużo, żeby przeżyć z tego jakoś długo... CIP-Soft to firma jak każda inna, i chce zarobić na siebie, opłacić wszystko, i mieć jeszcze jakiś zysk, rodziną, które nie są zamożne, wcale nie polecam kupna pacca, bo to jest strata pieniędzy, ale jeżeli ktoś ma pieniądze, i chęci, prosze bardzo, niech wzbogaci neico CIP-Soft... nie rozumiem dlaczego tłumacyzsz mi realia niektórych polskich rodzin, czy uważasz że sam o tym nie słyszałem?
@ Spider...
Nie będe tracił czasu na bzdurną dyskusję z Tobą, dobrze wiesz że nie chodzi mi o pobijanie rekordów Guinessa, bo wyzyć na skraju za 90 zł można przez miesiąc,
jedząc chleb i [pijąc] wodę... poza tym nie mówie tego z własnego doświadczenia, co napisałem wyżej, chodzi mi o normalne obiady... a żywienie grupowe wychodzi taniej, więc proporcjonalnie liczba osób do czasu więcej "wyżyje" jedna osoba w grupie... gotując sobie samemu, troszkę wychodzi to drożej... Poza tym wszystkim, moje porównanie było w sumie nieco nagięte, ale chciałem powiedzieć tym że 90 zł to nie jest dużo pieniędzy, ale bieda popycha do tego, że niektórzy mogą zabić za 20 zł...
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 15:42   #85
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Boś z przedszkola jeszcze nie wyrósł, czego świadectwem mogą być tWOJE posty.
Ja w swoich postach nie używam sformułowań typu "pół idiota, przygłup, gówniarz, idiota..."
Świadczą one niewątpliwie o twojej kulturze, dojrzałości i inteligencji, oraz umiejętności argumentacji. [sarcasm mode off]
Tyle.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 17:48   #86
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Jeśli poza tymi słowami nie widzisz w postach żadnej argumentacji, to definitywnie JESTEŚ pół idiotą. I nie zmieni tego tWOJA fasada pseudo-elokwencji.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 18:29   #87
Wolfgar_son of north
Guest
 

Posty: n/a
Oczko

Qrcze, czytam sobie temacik, czytam, patrze - piszecie kolejno o reakcji waszych rodziców na Tibię, aż tu temat zamyka nic innego jak kłótnia. Proszę was, chłopaki, czy warto się tak żreć? Na co? Po co? Odpuście i postąpcie w/g zasady: "Ty masz rację, ja mam spokój".

Wolfgar
pozdrowionka

P.S: O qrde, ten mój post to offtopic taki z deka, więc, żeby nie było napiszę:

Moi rodzice do Tibii nic nie mają, ale też uważają, że handel postaciami czy PACC to konkretna strata kasy. Chociaż co do PACCA to uważam, że jest to nie tyle strata kasy, co upgrade nieopłacalny dla postaci poniżej 20 lvl'u, ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 18:44   #88
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Jeśli poza tymi słowami nie widzisz w postach żadnej argumentacji, to definitywnie JESTEŚ pół idiotą. I nie zmieni tego tWOJA fasada pseudo-elokwencji.
Nie, nie widzę w tym temacie żadnej argumentacji w twoich postach. Chyba, że uznalibyśmy za argument pół idiotę i przygłupa.
Lepsza rzekoma fasada pseudo elokwencji, niz dziecinna pyskówka i obraźliwe epitety z twojej strony.
btw, co to za dziwnt zwyczaj pisania (juz drugi raz) tWOJA zamiast Twoja albo twoja? Ma to być próba okazania braku szacunku, czy co? Jeśli tak, to gratuluję kolejnego przykładu twojej "dojrzałości" emocjonalnej i "kultury" osobistej.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 19:01   #89
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Nie, nie widzę w tym temacie żadnej argumentacji w twoich postach. Chyba, że uznalibyśmy za argument pół idiotę i przygłupa.
A teraz wytnijmy z mojego posta wszystkie inwektywy.
Cytuj:
(...)oceniasz ludzi po postach(...)nie umiesz czytać postów(...)nie rozróżniasz nicku 'berburio' od 'baron kaldrick'
Dalej nie widzisz argumentów? Hmm....Podkreślić na czerwono i pogrubić? Mogę też pisać P O W O L I, jeśli nie nadążasz, imć 'jam_jest_najinteligentniejszy'.
Cytuj:
Lepsza rzekoma fasada pseudo elokwencji, niz dziecinna pyskówka i obraźliwe epitety z twojej strony.
Ty widzisz w tym dziecinną pyskówkę, bo chcesz to w niej widzieć. A wiesz dlaczego? Żeby się dowartościować. Jaki to tY nie jesteś poważny i dorosły. I TO JEST DOPIERO DZIECINNE.
Cytuj:
btw, co to za dziwnt zwyczaj pisania (juz drugi raz) tWOJA zamiast Twoja albo twoja? Ma to być próba okazania braku szacunku, czy co? Jeśli tak, to gratuluję kolejnego przykładu twojej "dojrzałości" emocjonalnej i "kultury" osobistej.
Przyzwyczajenie z rozmów scenowych. Tam (tj. na scenie komputerowej), zwracając się do kogoś w ten sposób zaznacza się, że ma się danego osobnika głęboko gdzieś. Ah, i dojrzałość emocjonalna bynajmniej nie znaczy, że ktoś nie używa wulgarnych zwrotów, ani nie okazuje braku szacunku, kotuś. Więc jeśli korzystasz z trudnych wyrazów, to najpierw naucz się, co one znaczą.
A i nigdy nie mówiłem że jestem kulturalny. Muszę? Spójrz na siebie - pseudo-kulturka, a i tak przygłup. I po co to komu...
Cytuj:
Proszę was, chłopaki, czy warto się tak żreć? Na co? Po co?
Przepraszam Cię, ale nie lubię, gdy ktoś ocenia mnie po postach.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 19:30   #90
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Ty widzisz w tym dziecinną pyskówkę, bo chcesz to w niej widzieć. A wiesz dlaczego? Żeby się dowartościować. Jaki to tY nie jesteś poważny i dorosły. I TO JEST DOPIERO DZIECINNE.
Nie twierdzę że jestem dorosły. Nie dowartościowuję się. Jesli wg ciebie moje stwierdzenie, że obrażasz innych jest dziecinne, to współczuje.

>>Ah, i dojrzałość emocjonalna bynajmniej nie znaczy, że ktoś nie używa wulgarnych zwrotów, ani nie okazuje braku szacunku, kotuś.

Kotuś? Nie mow tak do mnie, nie jestem gejem. Wyjdź i podrywaj chłopaków na mieście.

>>Więc jeśli korzystasz z trudnych wyrazów, to najpierw naucz się, co one znaczą.

a. Nie korzystam z trudnych wyrazów.
b. Jeśli używam jakiegoś wyrazu, wiem co on oznacza.

>>A i nigdy nie mówiłem że jestem kulturalny. Muszę? Spójrz na siebie - pseudo-kulturka, a i tak przygłup. I po co to komu...

No prosze, prosze. Sądząc po ilości "przygłupow" uzytych w twoich postach, widac, kto tu sie dowartosciowuje.

>>Przepraszam Cię, ale nie lubię, gdy ktoś ocenia mnie po postach.

Ty, nazywajac mnie przygłupem, robisz to wlasnie na podstawie postow.

Ostatnio edytowany przez Sorcerer Maciek - 07-08-2005 o 19:33.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 19:35   #91
Bakura
Użytkownik Forum
 
Bakura's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005

Posty: 230
Imię: Bakura Pol
Gildia: Heroes Home
Świat: Elona
Poziom: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaczi
Wy mówicie że szkoda kasy ale skoro wasi rodzice zarabiają przypuśćmy 500zł a taki Pacc to 90 zł, to jest praktycznie 1/5 zarobku miesięcznego. Wiecie, ile dni byście za to wyżyli? Więc nie przesadzać.

Nie mogą zarabiać 500 zł ,bo najniższa krajowa to 600 zł;P Tylko w wojsku dostają małe pieniądze 200-300 zł Ale po cywilnemu w wojsku i tak jest te 600 nie mniej.
Bakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2005, 19:59   #92
pawepek
Użytkownik Forum
 
pawepek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 395
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
pawepek ma numer GG 6976708 Send a message via Skype™ to pawepek
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
Ja lubie deszcz...jest taki artystyczny... tyle mysli naraz przynosi...

To ja bym wolał se do kogość iść a nie siedzieć w domu -.-
Z kad przekonanie ze inni nie przychodzą do mnie...
__________________
-> regulamin
pawepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 10:16   #93
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Kotuś? Nie mow tak do mnie, nie jestem gejem. Wyjdź i podrywaj chłopaków na mieście.
Wiem... nie powinienem się mieszać, ale z takimi tekstami -wara do piaskownicy...

Fakt Kald lubi obrażać osoby z którymi się kłóci, ale jest on b. inteligentny...
Nie chcę mówić: "Z nim nie wygrasz" bo zabrzmiałoby jak motyw z filmu...
I chcąc-nie chcąc to TY się ośmieszasz przed gronem forumowiczów, próbując się bronić przed prawdziwymi argumentami, udając że się ich nie zauważa i zbywa prostym
" Nie, nie widzę w tym temacie żadnej argumentacji w twoich postach"
Więc polecam ci wyjście na dwór, odetchnięcie świeżym (lub nie) powietrzem, i pogodzenie się z tym, bo jeszcze zaczniesz najeżdżać na rodziców, jak tradycyjny polski nób... Oszczędź nam tej żenady.


Dziękuje...
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 10:32   #94
Sabolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2005

Posty: 64
Domyślny

Hieieieiei a ja mam krutkie wlosy ;] i gram w tibie tylko przytylem troszke a jak chce pacca to becze i dostaje kase ale teraz zbieram na scigacza 80 ccm
Sabolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 10:56   #95
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wolfgar_son of north
Qrcze, czytam sobie temacik, czytam, patrze - piszecie kolejno o reakcji waszych rodziców na Tibię, aż tu temat zamyka nic innego jak kłótnia. Proszę was, chłopaki, czy warto się tak żreć? Na co? Po co? Odpuście i postąpcie w/g zasady: "Ty masz rację, ja mam spokój".
Człowiek,Ty nie znasz Kaldricka,on nie odpuści
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 18:40   #96
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord shard
Wiem... nie powinienem się mieszać, ale z takimi tekstami -wara do piaskownicy...
Oczywiscie, kiedy inni uzytkownicy obrzucani inwektywami, bez wyraznego powodu (nie mowie o sobie), ty siedzisz cicho.

>>Fakt Kald lubi obrażać osoby z którymi się kłóci, ale jest on b.
inteligentny...

I jak tu sie ma jedno do drugiego?

>>Nie chcę mówić: "Z nim nie wygrasz" bo zabrzmiałoby jak motyw z filmu...

Ciezko wygrac z czlowiekiem, ktory sam nie wie co mowi ("nie lubie jak ktos ocenia mnie po moich postach", a nastepnie na podstwie czyichs postow nazywa kogos "przyglupem")

>>i pogodzenie się z tym, bo jeszcze zaczniesz najeżdżać na rodziców, jak tradycyjny polski nób... Oszczędź nam tej żenady.

Na nikogo nie najeżdzam. Dopoki ktos nie zacznie (na podstawie postow) nazywac mnie przyglupem. I takim ludziom radź, aby oszczedzili zenady. Albo sie nie wtracaj.

Ostatnio edytowany przez Sorcerer Maciek - 08-08-2005 o 18:42.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 18:51   #97
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Taki maly, mily akcent...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 19:14   #98
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Ciezko wygrac z czlowiekiem, ktory sam nie wie co mowi ("nie lubie jak ktos ocenia mnie po moich postach", a nastepnie na podstwie czyichs postow nazywa kogos "przyglupem")
Odpowiadaj stereotypem na stereotyp, obrazą na obrazę. Ząb za ząb. Bo kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. A teraz pocałuj mnie pan w dupę, bo wciąż nie masz argumentów.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 21:29   #99
Shardzik
Użytkownik Forum
 
Shardzik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 501
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shardzik
Domyślny

"Oczywiscie, kiedy inni uzytkownicy obrzucani inwektywami, bez wyraznego powodu (nie mowie o sobie), ty siedzisz cicho."
Bo nie uznawałem wyraźnej potrzeby, w tym wypadku poziom twoich ""argumentów"" mnie bardzo zaintrygował (negatywnie) taki odruch, sam nie lubie się wdawać w niepotrzebne dyskusję, ale sam się prosiłeś drogi użytkowniku...

"I jak tu sie ma jedno do drugiego?"

Właśnie ? Nie słyszałeś o czymś takim jak temperament? Kald ma właśnie taki, każdy człowiek jest inny, ma swój własny temperament, on ma taki. Nie oszukujmy się - nie jesteś z cukru, możesz przecież odpierac argumenty, a nie obrazy, które są wynikiem kłótni... jednak masz swoje alibi, bo nie potrafisz nic powiedzieć sensownego, więc ciągnąc niepotrzebnie kłótnie skarżysz się że cię nazwał przygłupem, co mam powiedzieć "Run home to mommy" ??

"Ciezko wygrac z czlowiekiem, ktory sam nie wie co mowi ("nie lubie jak ktos ocenia mnie po moich postach", a nastepnie na podstwie czyichs postow nazywa kogos "przyglupem"

Hmm, tak, to był ewidentny błąd, ale posty są odzwierciedleniem użytkownika, a postów Kaldricka nie można się czepić, a te wszystkie obrażające słowa są dodatkami do argumentów co turę rozmowy, więc nei licząc tego...

"Na nikogo nie najeżdzam. Dopoki ktos nie zacznie (na podstawie postow) nazywac mnie przyglupem. I takim ludziom radź, aby oszczedzili zenady. Albo sie nie wtracaj."

Powiedziałem to na wszelki wypadek, on miał ewidentną rację, że nazwał cię przygłupem na podstawie twoich postów, bo najwyraźniej na to zasłużyłeś, to oc powiedział Baron nie jest żenujące według mnie, coś ze mną nie tak?
A co do ostatniej części konfrontacji... Nie możesz mi zabronić chłopcze na forum do wypowiedzenia się na nim, a jak coś ci nie pasuje - trudno. Zmień spodnie i oddal się...
__________________
Shard, the Legend
retired
Shardzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 22:55   #100
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Nie uwazam, zeby pacc byl strata pieniedzy. Zalezy jak kto z niego korzysta (i oczywiscie czy nie ma wazniejszych wydatków). Chociaz zgadzam sie, ze 3 ksiazki pratchetta sa lepszym wyborem. =P

Ostatnio edytowany przez Pogromca pk - 08-08-2005 o 22:57.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:29.


Powered by vBulletin 3