Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-06-2005, 19:37   #81
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

nie zdać przez granie w tibie?? nie no to już jest gorzej niż źle, to jest już zatracenie granicy między rzeczywistością a wirtuladnią, po co wy takich ostrych słów używacie, nie znacie człowieka a go oceniacie po 3 linijkach jakie napisał.
co do tematu to jak ja bym nie zdał przez tibie to bym kompa wyrzucił za okno, wedłóg mnie to nie przez gre sie nie zdaje tylko przez lenistwo, jak komuś sie nie chce uczyć to jego sprawa
Pacek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2005, 17:34   #82
Survivor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mack Abadrak
Dzięki, że nam powiedziałeś, że to żart... Apropo, mają 14 lat i nie zdać klasy trzeba być wyjątkowym debilem... Hmm, mam nietyle zagrożenie co jedynkę z chemii (xD) ale zdam... mozna mieć jedną na pewno A średnia 4,2 ...


Nie zdasz. Nie można mieć ani jednej

Miłego w powtarzaniu klasy!

Ale z jednym się zgadzam- to trzeba być debilem, aby nie zdać do następnej klasy przez Tibie...

@Dechsta:

Przypominasz mi kolesia, który ledwo co zdał do następnej klasy, ponieważ:

- Nie chciało mu się wogóle uczyć. Wolał pić browar i masturbować się (żadna dziewczyna go nie chciała)
- Wyzywał nauczycieli-ki od dziwek, c***ów itd.
- Rzucał w nauczycieli jakimiś przedmiotami (linijka, ołówek, piórnik)

A zdał tylko dlatego, że go się ze szkoły pozbyć chcieli

Ostatnio edytowany przez Survivor - 15-06-2005 o 17:42.
 
stary 15-06-2005, 18:11   #83
Green dragon
Użytkownik forum
 
Green dragon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005

Posty: 13
Domyślny

Nie sądze,żeby na tym forum znalazła się osoba która tylko przez Tibie kiblowała.Czemu tak mówie?Bo uważam,że większość uczniów pisze to co nauczyciel dyktuje na lekcji.A już przez samo przepisywanie coś tam zapamiętujemy z lekcji.Nie sądzicie że osoba uzależniona od Tibi siedzi na krześle ślini się i zapisuje wielkimi literami TIIIIIIIBIIIIIIAAAA w zeszycie?Żeby niezdać to trzeba się postarać,a nie tylko siedzieć przed kompem.

To było moje zdanie.Komentujcie je sobie dowoli.
Green dragon jest offline  
stary 15-06-2005, 23:03   #84
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

@ Bastek
Oczywiście, że jak ktoś nie zdaje do następnej klasy w podstawówce lub gimnazjum to jest debilem. Ja w podstawówce miałem średnią okolo 4.3 a nawet prac domowych zazwyczaj nie odrabiałem. W gim mialem ~4.1 a uczyłem się jeszcze mniej niż w podstawówce. Więc nie mów, że nie możesz się czegoś nauczyć (chyba, że żyjesz w patologicznej rodzinie albo w szkole pokazujesz się tylko na rozpoczęciu i zakończeniu roku).
Rincewind jest offline  
stary 16-06-2005, 10:57   #85
Czequs
Użytkownik forum
 
Czequs's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 34

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Imię: Licom
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: --
Skille: ---
Poziom mag.: --
Czequs ma numer GG 4348729 Send a message via Skype™ to Czequs
Domyślny

Siema ja gram juz Troche w tibie w roku szkolnym ale startam sie uczyc regularnir.Mam srednia na koniec roku 4,8
wiec da sie uczyc
Ale jesli ktos chce byc dobrum PA to musi duzo grac
Czequs jest offline  
stary 16-06-2005, 11:17   #86
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rincewind
@ Bastek
Ja w podstawówce miałem średnią okolo 4.3 a nawet prac domowych zazwyczaj nie odrabiałem. Więc nie mów, że nie możesz się czegoś nauczyć (chyba, że żyjesz w patologicznej rodzinie albo w szkole pokazujesz się tylko na rozpoczęciu i zakończeniu roku).

Wiesz... nie kazdy musi byc tak doskonaly jak ty. Inteligecja dzili sie na kilka dzialow: emocjonalna, matematyczna, przestrzenna, humanistyczna itp. Sam znam dziewczyne, ktora ze wszystkich przedmiotow miala 5 i 6 wcale sie z nich nie uczac. Kiwedy inni zakuwali do klasowek ona najnormalnie chodzila na dyskoteki, zabawy. Ale z matmy przez 4 lata jakie sie z nia uczylem w LO kulala. Chciala sie nauczyc, ale NIE POTRAFILA - i nie pomagalu korki czy innepomoce. Jej mozg nie potrafil tak bolesnie logicznie myslec jak umysl wiekszosci ludzi (moim zdaniem takich hjak ty tez... jests przecietny... srednia 4.1 bez nauki w jakimkolwiek gimnazjum to przecietnosc, bez obrazy;][) w zwiazku z czym nie przyswakjal logicznej matmy. Za to j.polski, hira i inne - nikt jej nie dorownywal chociaz ona zazwyczaj sie bawila zamiast uczyc.

to byla taka dygresyjka...


Ale jak ktos zawala roz z powodu tibi to naprawde jest nienormalny (zachacza juz o debilizm;])
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger

Ostatnio edytowany przez Matek - 16-06-2005 o 11:18.
Matek jest offline  
stary 16-06-2005, 18:22   #87
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

@Matek a kiedy ja powiedziałem, że uważam, że jestem doskonały/mam jakieś super oceny. Powiedzialem, że praktycznie bez uczenia się miałem przyzwoitą średnią (chyba, że dla ciebie przyzwoita średnia to 5.5). A obrażać się nie mam o co ( nigdy nie uważałem żebym był jakiś lepszy). Pozatym LO a gimnazjum to jednak różnica.

Ostatnio edytowany przez Rincewind - 16-06-2005 o 18:24.
Rincewind jest offline  
stary 16-06-2005, 19:20   #88
Sinpal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2003

Posty: 79
Domyślny

Muhahaha... ja otrzymam promocje do następnej klasy yeeee!! jeszcze tylko trzeba przeboleć tydzień i koniec i wakacje (które i tak szybko zlecą)
Sinpal jest offline  
stary 16-06-2005, 20:27   #89
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

@Rincewind

Sorka nie chcialem na ciebie najechac Tak jakos wyszlo Chodzilo mi o to tylko, ze sa faktycznie przedmioty z ktorych pewne oasoby sie nie naucza chocby chcialy...
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 16-06-2005, 22:01   #90
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

W sumie masz racje, zapomniałem o tej grupie ludzi. Ale chodziło mi o takich, co sie nic nie uczą, mają złe stopnie i tłumaczą się, że nie mogą się nauczyć/to jest za trudne a tak naprawdę im się nie chce.
Rincewind jest offline  
stary 16-06-2005, 22:05   #91
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rincewind
W sumie masz racje, zapomniałem o tej grupie ludzi. Ale chodziło mi o takich, co sie nic nie uczą, mają złe stopnie i tłumaczą się, że nie mogą się nauczyć/to jest za trudne a tak naprawdę im się nie chce.
Mi się nie chce uczyć i się nie skarżę z tego powodu, ale i tak fizyka jest głupia i za trudna.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 16-06-2005, 22:09   #92
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Survivor
Nie zdasz. Nie można mieć ani jednej

Miłego w powtarzaniu klasy!

Ale z jednym się zgadzam- to trzeba być debilem, aby nie zdać do następnej klasy przez Tibie...

@Dechsta:

Przypominasz mi kolesia, który ledwo co zdał do następnej klasy, ponieważ:

- Nie chciało mu się wogóle uczyć. Wolał pić browar i masturbować się (żadna dziewczyna go nie chciała)
- Wyzywał nauczycieli-ki od dziwek, c***ów itd.
- Rzucał w nauczycieli jakimiś przedmiotami (linijka, ołówek, piórnik)

A zdał tylko dlatego, że go się ze szkoły pozbyć chcieli
Zda, żależy też jaką ma sytację, ale zda. Jeśli koleś ma dobrą średnią i nie ma żadnych zagrożeń jako pierwszy krok - test poprawkowy w sierpniu. Jest też możliwość zdania bez poprawki jedną jedynką. Ale tylko raz w całych 3 latach.
chesek jest offline  
stary 16-06-2005, 22:31   #93
Idler
Użytkownik Forum
 
Idler's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Myszków
Wiek: 36

Posty: 13
Idler ma numer GG 6621123 Idler ma login Tlenu idler_1987@tlen.pl
Domyślny Nie poddawajcie się!

Ja zacząłem grać w tibie od około listopada-grudnia i wtedy zaczęły się moje problemy ze szkoła... Najpierw jedynka z Polskiego na semestr, a w drugim semestrze wychodziły mi jedynki z 4 przedmiotów (polski, fizyka, chemia i niemiecki). Oczywiśćie wszystko odłożyłem na koniec i tylko grałem w tibie. No i nadszedł ostatni tydzień przed wystawieniem ocen... Nagle dotarło do mnie co się dzieje i koledzy podnieśli mnie na duchu, żebym się nie poddawał i tak oto w ostatnim tygodniu kolejno licząc od wtorku poprawiłem: niemiecki we wtorek, fizyke w środe, chemie w czwartek i polski w piątek... Jak widać na moim przykładzie, to nawet jeśli już Ci się wydaje, że nie zdążysz się poprawić, to się nie poddawaj i WALCZ, a napewno uda Ci się poprawić obecną sytuację I koniec... średnia: 2,8
Tak wogóle, to ciekawy pomysł na temat
__________________
Zmień podpis

Ostatnio edytowany przez Idler - 24-06-2005 o 09:52.
Idler jest offline  
stary 16-06-2005, 22:48   #94
Devx
Użytkownik Forum
 
Devx's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Chorzów ( taka wiocha xD )
Wiek: 33

Posty: 83
Devx ma numer GG 1620997
Domyślny

Wszyscy muwią że to lenistwo sprawia że nie chce sie nam uczyć ale to nie prawda gdy nie gralem w tibie tak bardzo mi sie nudziło że niekiedy jakos sie uczyłem i nigdy nie miałem zagrorzeń ( średnia : ok. 3 ) a teraz byłem zagrorzony z 6 przedmiotów naszczeście poprawilem all pomyślalem troche i zaczynam nowa gre na nnowym servie i będe sorcem dzięki czemu będe miec czas na uczenie sie ( mądre co cie ? ) ;D
__________________
Obecnie czekam na nowy swiat


Tibia RuLeZzZzZ...


" ŻyJ TaK AbY Po TwOjEj ŚmIeRcI TwOi PrZyJaCiElE OdCzUwAlI PoTwOrNą NuDe....
Devx jest offline  
stary 16-06-2005, 23:38   #95
Xeltix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 244
Xeltix ma numer GG 20143712
Domyślny

Same srednie 4,5 a co wy myslicie .. Przeciez kazdy chyba mial takie oceny w gimnazjum i podstawowce ... Mi koles z polskiego w gimnazjum z 3 z polskiego podniosl na 6 oO . W gimie i podstawowce jest tak uczysz sie = zdasz , nie uczysz sie = zdasz , w liceum i technikum jest inna sprawa jesli chodzi o nieuczenie =) mialem 7 zagrozen ale podnioslem sie wystarczy tylko na 1/2/3 tygodnie zostawic gry komputerowe i wziac sie za nauke -.- a tak pozatym na tym forum chyba 16 lat w gore sa madrzy reszta to banda kretynow co mysli ze jest dobra i ma innych gdzies . Przeciesz 10-14 lat jak graja w tibie to tylko przeklinaja na wszystkich(znam to dobrze) wiec mam gdzies ze macie srednia 5.2 jak to zadna sztuka w podstawowce albo gimnazjum
__________________
I yearn to thee who art darkness in thy rising
Xeltix jest offline  
stary 17-06-2005, 01:10   #96
Carl Fry
Użytkownik Forum
 
Carl Fry's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2005
Lokacja: z Nienacka (Zambrów)
Wiek: 35

Posty: 78
Domyślny

ja osobiscie caly swoj wolny czas poswiecilem tibi... z czego wyniklo 7 zagrozen.. ale udalo mi sie to opanowac nigdy niemialem takich problemow ale postanowilem troche odpuscic z tibia tymbardziej ze ucze sie w technikum ekonomicznym gdzie nie jest tak latwo jak w ogolniaku

dlatego wiem z doswiadczenia ,ze niewarto marnowac czasu na gre ktora jest sprytnie zrobiona i ktora marnuje nam nase wolnego czasu
Carl Fry jest offline  
stary 17-06-2005, 13:00   #97
Liwajs
Użytkownik Forum
 
Liwajs's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: szczecin

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeltix
(...) a tak pozatym na tym forum chyba 16 lat w gore sa madrzy reszta to banda kretynow co mysli ze jest dobra i ma innych gdzies .(...)
To znaczy że jak mam mniej niż 16 lat to jestem kretynem?? -.-
Liwajs jest offline  
stary 17-06-2005, 13:15   #98
Survivor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez chesek
Zda, żależy też jaką ma sytację, ale zda. Jeśli koleś ma dobrą średnią i nie ma żadnych zagrożeń jako pierwszy krok - test poprawkowy w sierpniu. Jest też możliwość zdania bez poprawki jedną jedynką. Ale tylko raz w całych 3 latach.

Nie zda. Nie można mieć ANI JEDNEJ JEDYNKI! A test poprawkowy to już inna sprawa!

Ostatnio edytowany przez Survivor - 17-06-2005 o 13:31.
 
stary 17-06-2005, 13:20   #99
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

Wiecie co ? Niewiedziałem ,że można aż tak wpaść.... NIGDY nie byłem zagrożony... Strange.....

a wy tu tyle zagrozen.....Ehhh
__________________


Sokochłap jest offline  
stary 17-06-2005, 13:37   #100
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Moj kumpel z klasy mial juz wpisana 1 z biologi, ale od czego jest ksiadz Poszedl i w 5 minut wszystko zaltwil To bylo cos
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:01.


Powered by vBulletin 3