Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2007, 13:05   #81
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
A nie pomyslales ze ja wlasnie dlatego zbieram kase na life fluidy expiac zeby potem tak sobie powastować?

MLW, Mino Leather i Knife bot ma ustawione zeby bral.
No nie nie myslalem bo teraz sam sobie zaprzeczasz. Stanowczo mowiles ze wszystkie LF zbierasz na nowe potwory chodzby byl tylko 1 % na to ze zostana dodane. A wedle mnie i chyba nawet nas nie ma nawet 0.1% poki co szans na to

Wydzisz sam sie juz gubisz i swe niby racje wymyslasz na poczekaniu ... bo co dwie odpowiedzi masz juz inny glowny argument ktorym chcesz odeprzec nasze, a jakos ci sie nie udaje. Nawet twoj super mega hiper kolega zwatpil juz i nie wypowiada sie bo racje w tym wypadku ma ogol. No i nie wieze zebyc na 26 lev nosil 2 Bp LF a co najwazniejsze Bot ma zaznaczone w jakich momentach uzywac np LF tzn przy ilu HP czyli jak to z BOTEM on nie mysli wiec dzieki niemu bedziesz mial zawsze wieksze waste niz bys siedzial przy postaci i sam la LF przy AS nawet nie kryjac sie przed nim tylko lecac w niego.

OKI ja jeszcze umiem sobie jakos poradzic boterami na mainie - moze jakos ich tam rozumiem a moze i nie to botowanie na rooku jest zalosne . Chlopczyk nie umie wbic lev sam bo mu sie nie chce, nie ma czasu - ale siedzi obok i pilnuje bota, twe slowa, bo on musi miec dobry lev by sobie wszystko pozwiedzac ... A wiem zaraz bedzie to ze chcesz miec duzy lev bo to duzo cap i mozesz wiecej GP na bocie naraz zebrac ... Nic nigdy i nigdzie nie usprawiedliwa uzywania programow wspomagajacych w zadnej grze. Skoro producent ich nie wydal to chyba jednak da sie w ow produkt grac bez tego typu wspomagaczy ... No ale czy to wazne ze ktos nie umie przejsc Q 1 2 3 lub 4 na najlepszym poziomie bez wspomagaczy ehmm a moze na najlatwiejszym tez ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2007, 13:52   #82
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Ale jedno drugiemu nie zaprzecza. Zbieram life fluidy w 99% na nowe potwory ale ten 1% nie zaszkodzi powastować na starych jesli sie ma nadmiar.
Juz widze Ciebie botujacego na mino hell... juz Cie widze.
Scobel ma racje, caly czas wymyslasz coraz to nowe argumenty,
teraz znowu mowisz o szybszym chodzeniu.
Nioo ale kiedys Ci sie wszystkie argumenty skoncza, i przegrasz
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 13:54   #83
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Juz widze Ciebie botujacego na mino hell... juz Cie widze.
Jak bede mial duzo lf to czemu nie?
Cytuj:
Scobel ma racje, caly czas wymyslasz coraz to nowe argumenty,
teraz znowu mowisz o szybszym chodzeniu.
Nioo ale kiedys Ci sie wszystkie argumenty skoncza, i przegrasz
Nie wymysłam nowe lecz dokladam do tych starych (bo starych i tak nie obaliliście) zeby bylo coraz wiecej argumentow za uzywaniem botów.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 13:56   #84
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Ale jedno drugiemu nie zaprzecza. Zbieram life fluidy w 99% na nowe potwory ale ten 1% nie zaszkodzi powastować na starych jesli sie ma nadmiar.

Czas mam ale mi sie nie chce. Zamiast siedziec przed kompem to ogladam memorial huberta wagnera a lvl sie sam nabija. Lvl pomaga w zwiedzaniu bo sie szybciej chodzi jak ma sie wiekszy.

Tak, chce miec lvl zeby miec duzo capa ale na life fluidy.

Jakbym ja czegos nie umial to bym sie nauczyl. Wiec to glupi argument ze boter nie umie. Majac odpowiedni lvl mozna sie wszystkiego nauczyc.
O szok to jak juz bedziesz mial wysoki lev i szybko chodzisz to nie mozesz zawsze poleciec po LF by ich nie nosic ?? A jak padniesz to stracisz wszystko co do tej pory masz tak ??

No tak nauczysz sie to ale kazdy blad moze kosztowac cie deda... bo jak widze ze czasem taki 100 lev idac na ANI nie ma pojecia jak ma sie zachowac przy demonach co ma robic itp itd to zalozne, a ile razy widze inteligetnych graczy co juz od 60 lev spokojnie z blokerem sobie expia dla zabawy-zysk z demonow jest nie pewny ... Albo POI - ten quest nie wybacza bledow, chodzi mi o ekipe ktora idzie na przodzie, a ile to juz razy widzialem JA JA mam 120 LEV moge blokowac, po chwili BOOOM i nastepny go zastepuje az trafi na prawdziwego gracza.

Wiec nie mow mi ze grajac na bocie twe umiejetnosci beda rowne z graczem ktory sam wszytsko robie, na niektore potwory sa taktyki ktore albo poznasz albo sam sie wyuczysz przy czym to drugie moze kosztowac cie kilka lev w dol za kazdym bledem ...

Wiec tak Bot ulatiwa gre pod kazdym jej wzgledem, ale czy uzywajac Bota mozesz nadal nazywac sie graczem ?? przecie wszystko za ciebie robi Bot - no oki raz na poczatku go ustawiles i pseudo scrakowales za pomoca Krok po Kroku - Allegro.pl. Wiec o czym my gadamy, przecie my to gracze a ty to hmm no wsumie zaryzykuje stwierdzenie Widz. Bo jak to inaczej ujac. No i skoro bedziesz tak botowal to kiedy bedziesz wiedzial ze np pojawi sie AS ?? no moze raz na czas ci sie uda na niego wpasc bo akurat lookniesz jakktos bedzie pisal MM aaa MM kill ... ale no coz ... Ciezko jest z takimi graczami bo chodz my jeszcze umiemy po czesci przyznac ci racje, bo tak bot ulatwia gre to juz inaczej sprawa wyglada z toba i twymi wypowiedziami. A najlepsze jest to ze po tym update Bot na rooku robia tylko leniwe noobki - leniwe wiadomo czemu, a noobki bo przez boty nie maja pojecia o grze ... Bo ja pracujac potrafie podczas 3 dni wbic kazdy lev na rooku i to nie grajac calymi dniami, no chodz to juz moze byc zalerzne od lev. Ostatnio lev wbilem aktualizujac NPC ich skupy i sprzedawanie na Rookgaardzie w celu pomocy w aktualizowaniu rookgaardu. Wczesniej w 99% z pamieci zrobilem nowa mape opisu rookgaardu i respu. Teraz w 75% sam staram sie zrealizowac pewien nowy projekt Tibia.pl a te 25% to sprawdzanie ilosci bo nie zawsze mam pewnosc co do wystepowania w gromadzie potworow ... A jak ty mi powiesz ze znasz tak rook na pamiec jak np ja nawet jak bedziesz juz mial ten 40 lev to cie lekko wysmieje. Tibia to RPG i nie chodzi o to by byc najlepszym chodz to tez jest wazne ale o to by posiadac wiedze, przydatna wiedze, jak ja dobrze pamietam jak byla tibia 5 lub 6 wersja i nigdzie nie wystepowaly opisy questow krok po kroku, ale jak to zmienili to pojawilo sie pelno HIPER MEGA GRACZY co juz od =dzis umeija i wiedza wszystko ... bo maja wsio podane na tacy ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 14:17   #85
Iffull
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 03 2007

Posty: 6
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Czas mam ale mi sie nie chce. Zamiast siedziec przed kompem to ogladam memorial huberta wagnera a lvl sie sam nabija. Lvl pomaga w zwiedzaniu bo sie szybciej chodzi jak ma sie wiekszy.
Na co masz czas? Znowu sam sobie zaprzeczasz... Jak wcześniej gdzieś wspomniałeś, nie jesteś jakimś pseudo-botterem tylko PR0 i nie odchodzisz dalej niż 10 metrów od kompa.
To co to za botowanie jak nawet z domu nie wyjdziesz tylko siedzisz to parenaście godzin dziennie i patrzysz jak ci bot expi. To dopiero no-life, nałóg, etc, a pogoda taka ładna
Niechce mi się teraz szukać tego twojego posta, w którym napisałeś, że sobie w międzyczasie piszesz na forum lub na gg. To można robić równie dobrze podczas normalnego (bardziej efektywnego) expienia.
Iffull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 14:19   #86
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Boooże... I co wy chcecie tu udowodnić? Że bot jest zuy? Jak mówiłem, botuje bo sprawia mi to przyjemność i tyle. Nie obchodzi mnie jakieś zjebane zwiedzanie itd. ja chce bocić i tyle.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 16:05   #87
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Boooże... I co wy chcecie tu udowodnić? Że bot jest zuy? Jak mówiłem, botuje bo sprawia mi to przyjemność i tyle. Nie obchodzi mnie jakieś zjebane zwiedzanie itd. ja chce bocić i tyle.
No oki to loozik. Ale twoj "kolega" mowi ze on to robi wlasnie po to by zwiedzac tzn miedzy innymi. A ty wprost mowisz ze nie chce ci sie grac i dla czego po co to robisz
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 11:13   #88
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

@pioterk26111: jakie masz korzyści z używania bot'a ? bo co? - postawisz bota zrobi za ciebie 50 lvl i uważasz sie za "iful mega plejera" ? Grasz w ta zjebaną gre dla zabawy czy dla tego żeby mieć mega lvl ? Wogóle co będziesz robic jak przestaniesz uzywac bota ? Niemówie już tu tylko o rooku ale i o mainie. Będziesz robic stos postów na temat - mam 67 ek skille 80/81 i nie wiem gdzie expić. Mam 72 ms z 48 mlvl'em i gdzie mam expić ? Nie wiesz gdzie expić bo wcześniej bot ustawiony na mino / rotach sam robił lvl'e ! I wychodzi że gówno wiesz co i jak sie gra bo wszystko robił bot. Żal mi ciebie bo ta gra nic ci nie nieste prócz mega lvl'a zrobionego na bocie
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2007, 13:47   #89
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Po pierwsze jeśli juz kiedyś używałeś bota na większą skalę, to się od niego nie uwolnisz i poprostu zmienisz mino/roty/dwarfy na coś lepszego np. EF albo guardy a nawet dragi (i takich hardcorwców już widziałem).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 11:16   #90
Ares de'Buchanan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Wiek: 40

Posty: 46
Imię: Carlin~
Profesja: Elite Knight
Świat: C~~
Poziom: 14x
Skille: 96/94
Poziom mag.: 8
Domyślny Boty sa dla ludzi :)

Mozna sie klocic, ale nie wiem po co...

Ja expie i na bocie i recznie. Zalezy na co mam ochote.
Nudne jest bieganie za potworkami przez pare godzin, otwieranie ich trupow, przekladanie kasy / lootu do swojego bp i tak w kolko...
Dlatego odpalam bota na czyms na czym zarobie. Automat zrobi za mnie czarna robote, w tym czasie ja moge zjesc sobie obiad, przeczytac ksiazki kawalek, no ogolnie - zajac sie zyciem w RL a nie siedziec przed kompem.
Kiedy bocik juz cos zarobi moge wybrac sie ze znajomymi na jakis fajny expik czy tak sobie po prostu polazic wspolnie. Nie musze rzucac sie na kazdego trupa potworka, zeby sprawdzic co w nim jest, bo nie mam kasy. Nie musze klocic sie o podzial lootu. I wtedy dopiero gra sprawia mi przyjemnosc.

Kiedy uzywam bota staram sie biegac tam gdzie nie bede przeszkadzal. Teraz wlasnie mysle o bocie na dwarf-hell quescie - tam z geomancerami. Nikt tam nie biega. Chyba nikomu nie bede przeszkadzal A resp jest sensowny i zarobic mozna na loocie

Oczywiscie szanuje tych, ktorzy nie uzywaja zadnych wspomagaczy. Jednak w pewnym momencie granie bez bota staje sie straszne...
Chociazby wbijanie skilli... kiedy musze stac z tym slimem okolo 45 minut na 1% to naprawde nozyk sie w kieszeni otwiera
Porzucilem wiec skillowanie juz w ogole
Ale moze do 100[axe] kiedys dobije expiac.

Nie ma co sie klocic. Boty sa dla ludzi, ktorzy w zyciu widza cos wiecej niz Tibie.
Pozdrawiam.
Ares de'Buchanan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 11:26   #91
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ares de'Buchanan Pokaż post
Mozna sie klocic, ale nie wiem po co...

Ja expie i na bocie i recznie. Zalezy na co mam ochote.
Nudne jest bieganie za potworkami przez pare godzin, otwieranie ich trupow, przekladanie kasy / lootu do swojego bp i tak w kolko...
Dlatego odpalam bota na czyms na czym zarobie. Automat zrobi za mnie czarna robote, w tym czasie ja moge zjesc sobie obiad, przeczytac ksiazki kawalek, no ogolnie - zajac sie zyciem w RL a nie siedziec przed kompem.
Kiedy bocik juz cos zarobi moge wybrac sie ze znajomymi na jakis fajny expik czy tak sobie po prostu polazic wspolnie. Nie musze rzucac sie na kazdego trupa potworka, zeby sprawdzic co w nim jest, bo nie mam kasy. Nie musze klocic sie o podzial lootu. I wtedy dopiero gra sprawia mi przyjemnosc.

Kiedy uzywam bota staram sie biegac tam gdzie nie bede przeszkadzal. Teraz wlasnie mysle o bocie na dwarf-hell quescie - tam z geomancerami. Nikt tam nie biega. Chyba nikomu nie bede przeszkadzal A resp jest sensowny i zarobic mozna na loocie

Oczywiscie szanuje tych, ktorzy nie uzywaja zadnych wspomagaczy. Jednak w pewnym momencie granie bez bota staje sie straszne...
Chociazby wbijanie skilli... kiedy musze stac z tym slimem okolo 45 minut na 1% to naprawde nozyk sie w kieszeni otwiera
Porzucilem wiec skillowanie juz w ogole
Ale moze do 100[axe] kiedys dobije expiac.

Nie ma co sie klocic. Boty sa dla ludzi, ktorzy w zyciu widza cos wiecej niz Tibie.
Pozdrawiam.
Boty sa dla ludzi, a gra byla stworzona dla ludzi, nie dla botow. Wiec twe tlumaczenie nie ma sensu. OKI nikt z nas nie zaprzecza iz sa boty i ludzie co je uzywaja. Ale na dluzsza mete z takich osob nie ma uzytku. No na wojnie ci taki nie pomoze, a jednak wsumie jest uzytek. Jak sie go zacznie huncic to i loot sobie poleci i pewnie sie go zniecheci za ktoryms razem do servera lub tibi. No to fakt wtedy tak. A gdyby boty bylu takie cool to by byly oficjalnie w grze ale w takim wypadku po co im my ?? WIADOMO !! Za pacc nie zaplaci BOT tylko jego uzytkownik.

Jak mozesz wyjasnij mi to co zaznaczylem. Bo z tego wynika ze kto gra ten nie ma rl zycia. Proste graj tak realnie jak mozesz. Dopoki sprawia ci to przyjemnosc i nie wkracza w zycie codzienne na taka skale bys cos traci. Bo jak leje wieje czy cos to chyba pozwolisz ze se siade do Tibii, lub jak mam poprostu ochote.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.

Ostatnio edytowany przez Scobel - 11-09-2007 o 11:28.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 17:09   #92
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mi się po prostu nie chce grać ręcznie. Kocham leżeć i nic nie robić. Odpalam sobie bocika, poczytam kilka forów i lece na tv. Tak jak powiedział pan up, botter czy nie za pacc płaci, a jak gra to CIPowi zwisa.

BTW. 6 botów na żółwiach 1 wyspa -3 i niżej i zamiast expa 35k+ / h mam 13k / h no ale tego można było się spodziewać, skoro ja mam bota to inni też mogą :<
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 21:21   #93
Rebeh
Użytkownik Forum
 
Rebeh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 32

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Honera
Poziom: 180
Skille: 97/86
Poziom mag.: 8
Rebeh ma numer GG 1586499
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Za pacc nie zaplaci BOT tylko jego uzytkownik.
Za pacca zaplaci uzytkownik, ktory znajdzie kogos, kto sprzeda mu premie za kase w tibii, ktora zbierze bot

@Piterownik: Trapnij ich potami i naluruj toadow xD jak maja pot destroyera z ng to im podloz cos pod poty, nie rusza
Rebeh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 21:49   #94
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Oni nie afkują poza tym bocą na -3 i niżej (tam nie ma toadów).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 23:45   #95
Rebeh
Użytkownik Forum
 
Rebeh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 32

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Honera
Poziom: 180
Skille: 97/86
Poziom mag.: 8
Rebeh ma numer GG 1586499
Domyślny

To trapuj ich potami, potem je przesuwaj, zeby mogli przejsc tylko 1 kratke dalej itd az do -2 (czy gdzie tam) z toadami xD

Edit: ah, nie afkuja... Szkoda
Rebeh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 23:58   #96
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Takie osoby nie maja prawa nazywac sie boterami. Sa to pseudo-boterzy.
Hahahaha. To mnie rozwaliło. Widzę, że zaczyna nam się tworzyć subkultura 1337 boterów
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 10:46   #97
Corniszonek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 02 2007
Lokacja: Oława

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Domyślny

Kiedyś na innym forum poświęconym innej grze pewien unser mial w opisie:
"Botowanie można porównać z taką sytuacją: oddajesz dziewczyne komuś innemu gdyż sam nie potrafisz jej zaspokoić"
oddajesz swoja postac programowi bo sam nie potrafisz tego zrobic

jak narazie przez moje 1,5 roku tylko raz przyszedł GM i...
...dal kicka...
Corniszonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 10:59   #98
Ares de'Buchanan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Wiek: 40

Posty: 46
Imię: Carlin~
Profesja: Elite Knight
Świat: C~~
Poziom: 14x
Skille: 96/94
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Jak mozesz wyjasnij mi to co zaznaczylem.
Musisz po prostu czytac ze zrozumieniem to co pisze up.

Ale wytlumacze Ci to jeszcze raz (znaj moje dobre serce )
Chodzi o to, ze nie chce mi sie ganiac ciagle tych samych potworkow, ktore mam na hita i zbierac z nich loot, zeby sobie zarobic.
To robi za mnie bot.
A jak juz zalatwie sprawy w Rl i leje deszcze to skocze sobie na wrl/DL/frosty czy inne takie dla przyjemnosci
Tak to wyjasniam.
Ares de'Buchanan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2007, 22:05   #99
Gunsllinger
Użytkownik forum
 
Gunsllinger's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 15
Skille: 22/27
Gunsllinger ma numer GG 4326497
Domyślny

Podsumuje to krótko. Nie bede sie rozpisywał...

Scobel żal mi Cie...

Widać, że nie jestes jeszcze, aż tak inteligentny, aby pomyślec jakie korzyści mozesz miec z Bootingu i ile czasu zaoszczędzisz w początkowych fazach gry, który bedziesz mógł poświecić rodzinie, jesli takiej nie wyzbyles sie dla Tibii , lub dziewczynie jesli ta nie ma na imie Tibia...

Pozdrowienia

Gunsllinger
Gunsllinger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2007, 22:54   #100
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gunsllinger Pokaż post
Widać, że nie jestes jeszcze, aż tak inteligentny, aby pomyślec jakie korzyści mozesz miec z Bootingu i ile czasu zaoszczędzisz w początkowych fazach gry, który bedziesz mógł poświecić rodzinie, jesli takiej nie wyzbyles sie dla Tibii , lub dziewczynie jesli ta nie ma na imie Tibia...
Mówisz tak, jakby Tibia była przykrym obowiązkiem, który boty trochę umilają i ułatwiają. Jeśli tak bardzo zależy ci na oszczędzaniu czasu, to po prostu przestań grać.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:45.


Powered by vBulletin 3