Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-07-2006, 11:19   #81
123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: Sulechów

Posty: 47
Świat: Azura
Domyślny

@drazharm
Brak mi słów na twoje wypowiedzi. Gimli Bana mu!!!!!!!
__________________
I fight for my friends.
123 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-07-2006, 12:04   #82
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

a Ty masz 22 czy ile tam lat i naciagasz sie na prowokacje 15-latka.

a Twoje teksty sa na poziomie nalesnika "cytat mebiego"

@do tych co mowia,ze ja bluzgam:
- czy w moich 2 postach bylo jakies cenzurowane slowo? to tylko prawda o Drazie, ktory wypomina Tegaxowi ze okradl Wanted a sam jest ZLODZIEJEM !

co do moich(w sumie naszych) 15 lat, zalosne, ale tak jest zawsze...nie potrafisz nic wymyslec tylko czepiasz sie wieku albo rodzicow.

a szczerze... to popatrz w lustro, u nas w sulechowie to nawet 15-latkowie jak widza takiego frajera, to go z miejsca bija ;]
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline  
stary 11-07-2006, 12:20   #83
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

LUDZIE !!!!!!! DOSTALEM OLSINIENIA ROZUMIEM POSTA DRAZA ON MUWI KONIEC WOJNY DRAZ I UBREXX ODHODZA Z TIBI czyz nie tak>?????
draz zegnamy cie i zyczymy polamania nog i niewrocenia do tibi (z powazaniem dax spadaj)
dawid mag jest offline  
stary 11-07-2006, 12:41   #84
Scud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 8
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 49
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Góral_666
Drazharm frajerze nie znasz Raula to skad wiesz ile ma lat?

Taki kozak to wpadnij do Sulechowa to zobaczysz czy to wiocha,
albo nie, zostan w swoim Londynie i sie nie przyznawaj ze jestes Polakiem, bo u nas w kraju takich oszołomów nie brakuje


Jak umiesz tylko bluzgac "Drazharm frajerze" to pobluzgaj tak do straych jak potrzafisz, bo tylko umisze to chyba na forum robic!!!??
Scud jest offline  
stary 11-07-2006, 12:44   #85
Scud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 8
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 49
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul de Azura
a Ty masz 22 czy ile tam lat i naciagasz sie na prowokacje 15-latka.

a Twoje teksty sa na poziomie nalesnika "cytat mebiego"

@do tych co mowia,ze ja bluzgam:
- czy w moich 2 postach bylo jakies cenzurowane slowo? to tylko prawda o Drazie, ktory wypomina Tegaxowi ze okradl Wanted a sam jest ZLODZIEJEM !

co do moich(w sumie naszych) 15 lat, zalosne, ale tak jest zawsze...nie potrafisz nic wymyslec tylko czepiasz sie wieku albo rodzicow.

a szczerze... to popatrz w lustro, u nas w sulechowie to nawet 15-latkowie jak widza takiego frajera, to go z miejsca bija ;]


Raul to moze napiszesz ile masz latek jak nie jestes 15-letnim "szczeniakiem"
Widac ze chcesz tyrac ludzi ale cos ci to nie wychodzi bo narazie sam jestes tyrany chyba co nie??
Scud jest offline  
stary 11-07-2006, 12:55   #86
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Dobra, ja juz nie mam sily do tematow o Azurze, piecze nad tym i innymi tematami o naszym wspanialym serwerze przejma mam nadzieje inni moderatorzy, bo cokolwiek ja bym tutaj zrobil to bede posadzany o stronniczosc, a banowanie ludzi z wlasnej gildii tez do przyjemnosci nie nalezalo. Enjoy
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 11-07-2006, 13:02   #87
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scud
Raul to moze napiszesz ile masz latek jak nie jestes 15-letnim "szczeniakiem"
Widac ze chcesz tyrac ludzi ale cos ci to nie wychodzi bo narazie sam jestes tyrany chyba co nie??
po Twoim tekscie mozna wywnioskowac, ze miales problemy ze zdaniem egzaminu gimnazjalnego bo tam najwiekszy nacisk kladzony jest na czytanie ze zrozumieniem.

co do wieku... zalezny, ktory owner (gralem z bratem)
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline  
stary 11-07-2006, 13:12   #88
Scud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 8
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 49
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul de Azura
po Twoim tekscie mozna wywnioskowac, ze miales problemy ze zdaniem egzaminu gimnazjalnego bo tam najwiekszy nacisk kladzony jest na czytanie ze zrozumieniem.

co do wieku... zalezny, ktory owner (gralem z bratem)
niewazne ty sie wypowiadasz na forum wiec ciebie sie pytam o wiek!!


P.S
Raul zgasilbym cie ale gowno sie nie pali
Scud jest offline  
stary 11-07-2006, 13:46   #89
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Wszystkie nooby z Sulechowa oglosily ich bohaterami i szybko wstapilo do ich skazanej na sukces gildy.
Czyli ja nie jestem noobem? Ok. To teraz wytlumacz mi motyw Magic Mixa, ktory jest hunted przez Twoich "wafli" aka Ventara za "Sulechow", a nigdy nie byl w gildii z Shanozem i nigdy nie pisal nic na forum na ich temat.
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline  
stary 11-07-2006, 14:08   #90
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scud
niewazne ty sie wypowiadasz na forum wiec ciebie sie pytam o wiek!!


P.S
Raul zgasilbym cie ale gowno sie nie pali
c`mon baby. Lets dance!
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline  
stary 11-07-2006, 14:22   #91
Góral_666
Użytkownik forum
 
Góral_666's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ale Drazharm sobie przypału narobiłes
Góral_666 jest offline  
stary 11-07-2006, 14:43   #92
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Znowu kolejny temat gdzie wszyscy jada po Wanted.Ludzie jak wam sie Wanted nie podoba to zrobcie cos z tym a nie tylko placzecie na forum.
Wiekszosc z was to sa zwykle tchorze ale czego chciec od gosci jak 3 z Wanted jest online 2 ma pzeta a Dofu 8 lognietych i Dof sie nie bije tylko po kolei logi daje i nie bylo tak ze reszta na noobach z WAnted bylo tylko 3 i cala potega dofu all prawie sorcki logniete i sie bali no to o czym wy tu wogole piszecie.Raule i inne burczyforumowicze dajcie sobie juz spokoj idzcie na jakiegos czata jak w tibii juz nie walczycie.
Btw.Dawidek na tym forum rzadzi stary wiecej postow bo jestes dobry nie wiem czy ty tak na powaznie czy tak w kit to piszesz ale jestes dobry (najwiekszy idiota jakiego dotad spotkalem bijesz Raula i Nossa razem wzietych na glowe).
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 11-07-2006, 15:18   #93
Citek
Użytkownik Forum
 
Citek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Płock

Posty: 58
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 113
Skille: 96/95
Poziom mag.: 7
Citek ma numer GG 4073974
Domyślny

Zamiast krytykowac nasza gre na Azurze, wyrzućcie nas z servera albo przestancie na nim grac
__________________
We are the famous, We are the best, We are the Wanted and f*** the rest!
Citek jest offline  
stary 11-07-2006, 15:25   #94
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

We are the famous, We are the best, We are the Wanted and f*** the rest!

proponuje lekcje angielskiej gramatyki
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline  
stary 11-07-2006, 15:27   #95
Góral_666
Użytkownik forum
 
Góral_666's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Citek
Zamiast krytykowac nasza gre na Azurze, wyrzućcie nas z servera albo przestancie na nim grac
A zauwazyles ze prawie kazdy z dofu ma tibie gdzies i nie graja, tylko Wy - maniacy ciagle gracie, marnujecie sobie zycie.
Pograjcie sobie w piłke czy cos a nie ciagle przed kompem, no chyba ze kogos z was zmieni sharer to wtedy.

Góral_666 jest offline  
stary 11-07-2006, 16:11   #96
Azureus
Użytkownik Forum
 
Azureus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Wiek: 42

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Unknow
Profesja: Paladin
Gildia: No Remorse
Świat: Azura
Poziom: 83
Skille: -
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwyzsza prawda
Znowu kolejny temat gdzie wszyscy jada po Wanted.Ludzie jak wam sie Wanted nie podoba to zrobcie cos z tym a nie tylko placzecie na forum.
Wiekszosc z was to sa zwykle tchorze ale czego chciec od gosci jak 3 z Wanted jest online 2 ma pzeta a Dofu 8 lognietych i Dof sie nie bije tylko po kolei logi daje i nie bylo tak ze reszta na noobach z WAnted bylo tylko 3 i cala potega dofu all prawie sorcki logniete i sie bali no to o czym wy tu wogole piszecie.Raule i inne burczyforumowicze dajcie sobie juz spokoj idzcie na jakiegos czata jak w tibii juz nie walczycie.
Btw.Dawidek na tym forum rzadzi stary wiecej postow bo jestes dobry nie wiem czy ty tak na powaznie czy tak w kit to piszesz ale jestes dobry (najwiekszy idiota jakiego dotad spotkalem bijesz Raula i Nossa razem wzietych na glowe).
Tak to fakt że ten gosc jest smieszny, ale miano najwiekszego idioty tego forum nadal przypada wlasnie tobie, gratulacje bo jest sie z czego cieszyc.
Temat w ktorym wszyscy jada po wanted? To po co ów Drazharm go zakladal?
Zrob sska jak 8 osob jest z DoF'u a tylko 4 z Wanted i go opublikuj tutaj.
Idz czlowieku zrob z soba porzadek.
Azureus jest offline  
stary 11-07-2006, 16:34   #97
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

Dawno mnie nie bylo wiec zaczne od poczatku...

@Frances111
Ban za bluzgi, to chyba ty masz pod kopułką. Po 1 jak juz kogos cytujesz to nie tnij zdania na pół. Po 2 sam chyba nie zauważyłeś cudzysłowu.

@dawid mag
Mądrość zawarta w jego postach jest niewyobrażalna. Czy ktoś jest jeszcze za tym aby ograniczyć możliwość korzystania z internetu dla dzieci poniżej 12 roku życia?

mc (multiclient) - program umożliwiający uruchomienie dwóch lub więcej Tibii na jednym komputerze
Macro - program slużący do powtarzania pewnych czynności na komputerze, można go wykorzystać w Tibii np. do picia manafluidów, robienia run itp.
bot - program służący do oszukiwania gra. Jego funkcje zależą od tego do jakiej gry jest on zrobiony a także od tego co chce w nim umieścić programista. W Tibii za jego pomocą można automatycznie celować z run, ustawić np podnoszenie włóczni w trakcie treningu, rzucanie czarów bądz może to być zwykły lighthack.

Naucz się tego na pamięć synku...

@Raul de Azura
"nie bylo mnie 3 dni a tu takie zaskoczenie."
Czy ktoś oprócz mnie zauważył że rzeczywiście jak nie było Raula to ten temat był w miarę "spokojny" a odkąd się pojawił to zaczeło się wjeżdzanie na rodziców, na wiek, wypominanie słabej znajomości pol/ang/dowolnego j. obcego, wyzywanie od złodzieji/gwałcicieli/morderców, groźby itp?

"do tych co mowia,ze ja bluzgam:
- czy w moich 2 postach bylo jakies cenzurowane slowo? to tylko prawda o Drazie, ktory wypomina Tegaxowi ze okradl Wanted a sam jest ZLODZIEJEM !
"

Faktycznie, 2 posty bez bluzgów jest to w pewnym sensie sukces. Zajrzyj może na poprzednie forum...

@Góral_666
Ostatnio aktywność Wanted bardzo spadła natomiast jeśli chodzi o DoF to jak tłumaczysz to że Pollbulle/Hegi/Sandry logują się prawie o każdej porze dnia w celu wiadomym chyba tylko im? Jak oni mogą cieszyć się wakacjami jeżeli raz na godzine się logują do Tibii?

@Azureus
Najwyzsza Prawda jest jedną z niewielu obiektywnych osób na tym forum i także jako jedna z niewielu osób gada mądrze. Nie wierzysz to poszukaj jego postów w poprzednim temacie o Azurze.

@Veers
Fajny ten wierszyk Tuwima, masz jeszcze jakies podobne?
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku

Ostatnio edytowany przez Saxe - 11-07-2006 o 16:46.
Saxe jest offline  
stary 11-07-2006, 16:51   #98
Azureus
Użytkownik Forum
 
Azureus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Wiek: 42

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Unknow
Profesja: Paladin
Gildia: No Remorse
Świat: Azura
Poziom: 83
Skille: -
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe
Dawno mnie nie bylo wiec zaczne od poczatku...

@Frances111
Ban za bluzgi, to chyba ty masz pod kopułką. Po 1 jak juz kogos cytujesz to nie tnij zdania na pół. Po 2 sam chyba nie zauważyłeś cudzysłowu.

@dawid mag
Mądrość zawarta w jego postach jest niewyobrażalna. Czy ktoś jest jeszcze za tym aby ograniczyć możliwość korzystania z internetu dla dzieci poniżej 12 roku życia?

mc (multiclient) - program umożliwiający uruchomienie dwóch lub więcej Tibii na jednym komputerze
Macro - program slużący do powtarzania pewnych czynności na komputerze, można go wykorzystać w Tibii np. do picia manafluidów, robienia run itp.
bot - program służący do oszukiwania gra. Jego funkcje zależą od tego do jakiej gry jest on zrobiony a także od tego co chce w nim umieścić programista. W Tibii za jego pomocą można automatycznie celować z run, ustawić np podnoszenie włóczni w trakcie treningu, rzucanie czarów bądz może to być zwykły lighthack.

Naucz się tego na pamięć synku...

@Raul de Azura
"nie bylo mnie 3 dni a tu takie zaskoczenie."
Czy ktoś oprócz mnie zauważył że rzeczywiście jak nie było Raula to ten temat był w miarę "spokojny" a odkąd się pojawił to zaczeło się wjeżdzanie na rodziców, na wiek, wypominanie słabej znajomości pol/ang/dowolnego j. obcego, wyzywanie od złodzieji/gwałcicieli/morderców, groźby itp?

"do tych co mowia,ze ja bluzgam:
- czy w moich 2 postach bylo jakies cenzurowane slowo? to tylko prawda o Drazie, ktory wypomina Tegaxowi ze okradl Wanted a sam jest ZLODZIEJEM !
"

Faktycznie, 2 posty bez bluzgów jest to w pewnym sensie sukces. Zajrzyj może na poprzednie forum...

@Góral_666
Ostatnio aktywność Wanted bardzo spadła natomiast jeśli chodzi o DoF to jak tłumaczysz to że Pollbulle/Hegi/Sandry logują się prawie o każdej porze dnia w celu wiadomym chyba tylko im? Jak oni mogą cieszyć się wakacjami jeżeli raz na godzine się logują do Tibii?

@Azureus
Najwyzsza Prawda jest jedną z niewielu obiektywnych osób na tym forum i także jako jedna z niewielu osób gada mądrze. Nie wierzysz to poszukaj jego postów w poprzednim temacie o Azurze.


@Veers
Fajny ten wierszyk Tuwima, masz jeszcze jakies podobne?
LOL? On jest jednym z najbardziej zidiocialych uzytkownikow tego forum, widzialem jego posty w poprzednim temacie i jakos nie zmienia to mojego nastawienia do tego goscia. Nie tylko ja mam zdanie o nim zle, inni tez nie popieraja jego obecnosci na tym forum juz mowie czemu. Jednym z najwiekszych powodow jest to ze gosc kozaczy jak niewiadomo kto, a boi sie powiedziec kim jest naprawde. Mowil ze byl na wielu bitwach a tymczasem ja w to nie wierze, czemu? nie znam goscia nickiem najwyzsza prawda.

A jego gadanie to jedna wielka zenada, i szkoda mi go i jego glupawych postów.
Azureus jest offline  
stary 11-07-2006, 16:54   #99
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Hahahahaha czekalem na taki post,ze ktos napisze ze dofowi nie zalezy na grze tylko wanted sobie zycie marnuje.
Otorz wanted jak gra to gra znaczy expi,huntuje,trenuje w pelni znaczenia slowa gra.
Dof jest 24 h online na noob charach i jak to oni tylko knuje jakby tu kogos ubic.
Teraz pomyslcie kto marnuje czas ci z wanted co graja po 2-3 godziny dziennie (oczywciscie sa wyjatki) czy ci (znaczy dof) co 24 h sa online na mainach badz noob charach i czekaja na moment zeby kogos ubic,ublizyc z noob chara badz planowac wielkie akcje.Konczy sie to oczywiscie i tak na wlogowaniu miedzy 3 a 6 rano badz jakas akcja 3 minuty przed savem servera.
Wiec nie gadajcie mi tu glupot ze dof madrzyy bo nie gra a wanted nalogowcy.
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 11-07-2006, 17:01   #100
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Ty co mi tak jedziesz ze nicvka nie podaje-wyjasnilem w jednym poscie czemu tego nie robie i wisi mi to co o mnie myslisz.Wiele tych tzw.walecznych dofowcow mnie nie lubi bo prawda w oczy kole.Cors tez byl na poczatku uwielbiany bo pisal zle o wanted ale jak w koncu przejrzal na oczy i napisal jak jest w dofie o tych ich akcjach ,tchorzostwie i calej prawdzie to nagle stal sie wrogiem numer jeden,ale nie dziwi mnie to.
Jedno mi tylko nie daje spokoju skoro wszyscy tak wyzywaja to wanted od najgorszych to dlaczego nikt sie nie bije z nimi tylko krzyczy jeden przez drugiego wieksze brednie na forum.Skoro wszyscy sa tacy antywanted to bijcie sie z nami wyrzucie nas z serva a nie przekupy sie tu licytujecie na forum co wy to nie jestescie.Powiem wam jedno wojna jest dla prawdziwych mezczyzn a gadanie glupot zostawiam baba na targu.
Btw. moze podalbys swoj nicka bo tez nie znam tego co wpisales.
Najwyzsza prawda jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:16.


Powered by vBulletin 3