Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-02-2006, 14:39   #81
jaruczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

kiedy nastąpi oficjalne zakończenie konkursu i poznamy zwycięzce oraz jego filmik?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2006, 14:42   #82
Rapidos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 01 2006

Posty: 8
Domyślny

Swoim postem chciałem wam dać do zrozumienia, że wasze dalsze wypowiadanie się tutaj i próba wpłynięcia na decyzje jury nie ma sensu więc czekajcie cierpliwie zamiast naciskać na nich. To oni sponsorują ten konkurs i to oni decydują. Ja powiedziałem tylko, że chciałbym, aby jego zgłoszenia zostało zaliczone i przy tym zostanę. A co do mojej osoby, to nie wydaję mi sie aby to czy gram na OTS czy na oficjalnych serwerach miało jakieś znaczenie, ale tylko dla twojej informacji powiem ci, że mam 2 chary na wyższym lvlu niż ten twój pod nickiem. Mówię ci to tylko aby zaspokoić twoją ciekawość.
Rapidos jest offline  
stary 12-02-2006, 14:46   #83
Kudell
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: PTY

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kudell
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 84
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dobra koniec.Po prostu musimy czekac na werdykt.Ja zostaje przy swoim by unieważnić zgłoszenie Hadesa~.
Kudell jest offline  
stary 12-02-2006, 14:48   #84
mwlodi
Użytkownik Forum
 
mwlodi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: K-g

Posty: 272
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rapidos
Swoim postem chciałem wam dać do zrozumienia, że wasze dalsze wypowiadanie się tutaj i próba wpłynięcia na decyzje jury nie ma sensu więc czekajcie cierpliwie zamiast naciskać na nich. To oni sponsorują ten konkurs i to oni decydują. Ja powiedziałem tylko, że chciałbym, aby jego zgłoszenia zostało zaliczone i przy tym zostanę. A co do mojej osoby, to nie wydaję mi sie aby to czy gram na OTS czy na oficjalnych serwerach miało jakieś znaczenie, ale tylko dla twojej informacji powiem ci, że mam 2 chary na wyższym lvlu niż ten twój pod nickiem. Mówię ci to tylko aby zaspokoić twoją ciekawość.
To nie ten topic, bo kogo tu interesuje, że masz 2 chary na lvlu 50+ ? :|
Raczej nikomu nie uda się wpłynąć na decyzję moderatorów z Tibia.pl, więc pisanie takich postów nie ma sensu. To tak dla informacji
__________________
Pozdro & poćwicz!



Ten podpis jest trochę głupi, więc pewnie go nie będzie...
Heh...albo wiecie co...
Nie będzie go...
Bo właśnie go przeczytaliście.
mwlodi jest offline  
stary 12-02-2006, 14:50   #85
pulas
Użytkownik Forum
 
pulas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Kudell

Popieram tego pana wyżej... Moim zdaniem powinniście (tibia.pl) zdyskfalifikować Hades~ za nie stosowanie się do regulaminu.
__________________
Finish.
pulas jest offline  
stary 12-02-2006, 15:07   #86
mwlodi
Użytkownik Forum
 
mwlodi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: K-g

Posty: 272
Domyślny

dziwie się, czemu jeszcze żaden modek się tutaj nie odezwał
__________________
Pozdro & poćwicz!



Ten podpis jest trochę głupi, więc pewnie go nie będzie...
Heh...albo wiecie co...
Nie będzie go...
Bo właśnie go przeczytaliście.
mwlodi jest offline  
stary 12-02-2006, 16:00   #87
jaruczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jaruczek
kiedy nastąpi oficjalne zakończenie konkursu i poznamy zwycięzce oraz jego filmik?
odpowie mi ktoś na to pytanie?
 
stary 12-02-2006, 17:52   #88
miszko77
Użytkownik Forum
 
miszko77's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 67
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: non-pvp
Poziom: 33
Skille: 70/55
Poziom mag.: 15
Domyślny konkurs do bani

Pomysł na konkurs na roku do bani.Nie wiem czemu dawac szanse dla ludzi grajacych na rooku. Wiadomo, ze nooby nie wygraja konkursu. I ograniczony czas (4h) np chcem kupic ropa bo wiadomo ze rope jest niezbedy i musze stac dajmy na to 20min i czekac az ktos sprzeda z laski swojej line. Moim zdaniem taki konkurs powinien polegac na tym ze sie startuje od 8lvl na rooku i mozesz sie przygotowac z calym eq i z innymi rzeczami i nie koniecznie trwac 4h. uwazam ze to troche przyduzo, mogloby byc np 2h. Chyba by to wystarczylo , na pewno wylonilo by to najlepszych tibiowcow Gdyby konkurs trwal 2h na pewno bylo by wiecej uczestnikow. Ja przynajmiej jak zobaczylem ze 4h to odrazu zrezygnowalem.PROPONUJE ANULOWAC KONKURS I ZROBIĆ JAKIS SENSOWNIEJSZY!!!

PS:ale juz popracujcie troche nad regulaminem bo jest zakrecony jak sloik od ogorkow
miszko77 jest offline  
stary 12-02-2006, 19:35   #89
fAYL
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 10 2004

Posty: 56
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
nie koniecznie trwac 4h. uwazam ze to troche przyduzo
Taa, jest sporo innych zajęć niż granie 4h non stop na rooku. :|
Nawet w godzinkę wyniki byłyby 7-8poziomowe, łatwo można by wyłonić zwycięzcę...
fAYL jest offline  
stary 12-02-2006, 20:50   #90
Windy mimichal / inferna
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Libiąż
Wiek: 34

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 43
Skille: 79/58
Poziom mag.: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rapidos
Mam nadzieje, że zaliczą Hadesowi ten film, bo nie moge już patrzeć na te zawistne posty ludzi, którym sie nie udało być w trójce i teraz za wszelką cene próbują wpłynąć na werdykt tibia.pl. Skończył nagrywać film przed czasem i według mnie to powinno być wyznacznikiem.
Zgadzam sie.
Oby mu zaliczyli.
Przeciez te 3min nic nie zmeinia. Jest on dobry wiec nalezy mu sie nagroda!
A serwer forum tibia.pl tez czasami nie dziala najlepiej.
Windy mimichal / inferna jest offline  
stary 12-02-2006, 21:32   #91
pulas
Użytkownik Forum
 
pulas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up...

No chyba ty nie umiesz czytać także regulaminu -.- do 9:30 a nie do 9:33.. więc powinno to być ewidentne dyskfalifikacja...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tzaro!
@Hades~
Według mnie jeśli masz troche honoru sam przyznasz o swoim złamaniu regulaminu.Jeśli chciałes expic ran to podczas savu mogles zhostowac fimik.Jeśli mu sie deruje te 3 minuty to nastepnej osobie ktora zamiescial o 9:34 tez trzeba bedzie draowac bo to tylko 1 min wiecej i tak dalej , aż dojdzie do 10 rano Tyle wdług mnie
Pozdro
I on dobrze powiedział... Regulamin to Regulamin !
__________________
Finish.
pulas jest offline  
stary 12-02-2006, 21:52   #92
Kudell
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: PTY

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kudell
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 84
Poziom mag.: 6
Domyślny

Jeżeli uważasz ze nalezy mu sie nagroda bo nabil ponad 12k expa ale nie umie czytac regulaminu to jestes chyba w bledzie czlowieku.Jezeli on ma otrzymac nagrode to kolejny gracz ktory uzyskal 20 expa mniej tez powinien dostac nagrode jezeli ma byc sprawiedliwie.3 minuty nie robi roznicy chyba dla ciebie.Hadesowi nie nalezy sie nagroda moim zdaniem niech sie nauczy czytac a potem niech startuje do konkursu.

"Zgadzam sie.
Oby mu zaliczyli.
Przeciez te 3min nic nie zmeinia. Jest on dobry wiec nalezy mu sie nagroda!"

Jeżeli nalezy mu sie nagroda to niech zostanie ogloszone 3 miejsce zajete przez 2 graczy.Byloby to korzystne dla obu graczy poniewaz jeden dodal za pozno post a drugi zrobil to w regulaminowym czasie ale uzyskal wynik o 20 expa mniej.

Ostatnio edytowany przez Kudell - 12-02-2006 o 21:59.
Kudell jest offline  
stary 12-02-2006, 22:01   #93
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

lol?na bank daje że koleś miał pecha przerwe w dostawie netu albo po prostu zegaterek inaczej mu chodzi jesteście zawistni a on ma pecha.
PiXik jest offline  
stary 12-02-2006, 22:05   #94
Kudell
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: PTY

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kudell
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 84
Poziom mag.: 6
Domyślny

W regulaminie jest napisane ze nikogo nie obchodzi ze nie miales neta albo cos.Przez 30 min mozna naprawde dac duzo postow -.-.
Kudell jest offline  
stary 12-02-2006, 22:06   #95
Didier19
Użytkownik Forum
 
Didier19's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Legnica

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Netilos
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 71
Skille: 86/83
Poziom mag.: 6
Didier19 ma numer GG 3816016
Domyślny Przeczytałem cały regulamin.

Przeczytałem cały regulamin, i wiedziałem że do 9:30,można nadawać zgłoszenia, zrozumiałem regulamin lecz niestety niejestem szczególnie dobry w dziedzinie komputerowej,i po prostu więcej czasu mi to zajeło.
Didier19 jest offline  
stary 12-02-2006, 22:09   #96
Kudell
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: PTY

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kudell
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom: 84
Poziom mag.: 6
Domyślny

Chyba zarty sobie stroisz czlowieku.Jezeli uwazasz ze sie nie znasz na komputerach dobrze to po co wogole sie brales do nagrywania filmu i brania udzialu w konkursie.
Kudell jest offline  
stary 12-02-2006, 22:11   #97
pulas
Użytkownik Forum
 
pulas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

BUHUAHA no nie teraz to zapadam... ale w Tibie umiesz grać i Tibia Cam właczyć? No więc nie wkręcaj, że nie wiedziałeś jak zrobić... poprostu dałeś posta za późno. Aż o 3 min !
__________________
Finish.
pulas jest offline  
stary 12-02-2006, 22:27   #98
Milaredo
Guest
 

Posty: n/a
Oczko Ponownie

UwaŻam Że Konkurs Opwinnien OdbyĆ Sie Po Raz 2 . To Nie Uczciwe Ze Gracze KtÓrzy Zaczynali Piwerwsi Grali Na Inych Zasadach Mniej Zaostrzonych . TakŻe Za TydzieŃ By Mozna ZrobiĆ Ponownie. I WiekszoŚc Ma Że Film KoŃczy KoŁo 250 Minuty . A W Regulaminie Jest Ze Ma Sie KoŃczyĆ W 240 NeizaleŻnei Od Niczego TakŻe WiĘkszosc Powinna ByĆ Zdyskfalifikowana ??
 
stary 12-02-2006, 22:38   #99
Didier19
Użytkownik Forum
 
Didier19's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Legnica

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Netilos
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 71
Skille: 86/83
Poziom mag.: 6
Didier19 ma numer GG 3816016
Domyślny

Niewiem co o tym sądzić i uwarzam że 3 minuty spóźnienia to niejest jakieś poważne złamanie regulaminu,po prostu nieudało mi sie wyrobić w określonym czasie, moim zdaniem 2 miejsce egzekwo byłoby dobrym rozwiązaniem, lecz decyzja i tak niejest zależna od nas, tylko od pracowników tibi.pl, dalsza dyskusja na ten temat zdaje mi sie być bez sensu, i niebęde więcej pisał postów na ten temat.
Didier19 jest offline  
stary 12-02-2006, 23:29   #100
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Temat spóźnienia zostanie przedyskutowany. Argumenty zostały przedstawione, musicie poczekać

Reedycji konkursu nie będzie. Wybijcie sobie to z głowy (przynajmniej w najbliższym czasie)
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.


Powered by vBulletin 3