Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-11-2008, 16:47   #81
SepterraCore
Użytkownik Forum
 
SepterraCore's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Toruń

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xurten
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 86
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Runki: Curse(sorc), Freeze(druid), Drunk(obie)
Dla Palka: czar który działa jak Etheral Spear ale cofa potworka o 1 kratke
Dla Knigta: Czar który pozwoli zadać 2-5 hitów w jednej chwili z broni melee
Nowy quest: Npc w Thais i na Edron. 3 Rangi. Za opłatą 1R-200gp, 2R-500gp i 3R-1k dostajemy zadanie zabicia losowo wybranego potwora z całej Tibii.
1R- od Trolla do Orca Leadera. 2R- od Elder Beholdera do Bog Ridera.
3R Silniejsze od Bog Ridera. Po zabiciu go i rozmowie z Npc otrzymujemy nagrodę: 3x to co wpłaciliśmy+ exp też tyle ile wpłaciliśmy.
Awans na drugą rangę po zabiciu 10 potworków, na 3 po zabiciu 25
Quest można by wykonać raz dziennie.
Co o tym sądzicie?
__________________
98% nastolatków słucha rapu,hip-hopu, techno itp. badziewia. Jeśli należysz do pozostałych 2% nastolatków i słuchasz PRAWDZIWEJ muzyki to wklej to do swojego podpisu.
ROCK, Reagge i Metal()- Jedyna Prawdziwa muzyka!

http://www.pskonejott.com/otc_display.php
Looknij postać "Angel of Distans" ^^
Pozdro ;p

Ostatnio edytowany przez SepterraCore - 06-11-2008 o 16:51.
SepterraCore jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-11-2008, 17:00   #82
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SepterraCore Pokaż post
Dla Knigta: Czar który pozwoli zadać 2-5 hitów w jednej chwili z broni melee
nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka sieczke by to wprowadzilo.
__________________
Vil jest offline  
stary 06-11-2008, 17:26   #83
SepterraCore
Użytkownik Forum
 
SepterraCore's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2008
Lokacja: Toruń

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xurten
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 86
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Mam na myśli zwykłe hity jakie zadajesz z broni(bez dmg też)
Oczywiście za odpowiednią ceną many jakieś 100 mp
__________________
98% nastolatków słucha rapu,hip-hopu, techno itp. badziewia. Jeśli należysz do pozostałych 2% nastolatków i słuchasz PRAWDZIWEJ muzyki to wklej to do swojego podpisu.
ROCK, Reagge i Metal()- Jedyna Prawdziwa muzyka!

http://www.pskonejott.com/otc_display.php
Looknij postać "Angel of Distans" ^^
Pozdro ;p
SepterraCore jest offline  
stary 06-11-2008, 17:42   #84
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

dobra troche teorii.

Kazdy wie ze zablokowac mozna 2 hity w ciagu tury walki ( 2 sek ). Kazdy nastepny atak w turze wchodzi na armor, co tez duzym zaskoczeniem nie jest. Wiemy rowniez, ze sposrod 2ch pierwszych atakow w turze istnieje pewna szansa ( okreslona shieldingiem ) ze atak nie zostanie zablokowany ( nieudany blok ale jednak blok ). Co malo kto wie, pierwsza sytuacja rozni sie od drugiej dosc znaczaco. W przypadku pierwszym cios wchodzi jak w maselko, obrazenia sa ograniczone jedynie armorem. W drugim - shielding zdaje sie absorbowac czesc obrazen. Latwo to zaobserwowac np atakujac hydre solo i z 2 kumplami, w drugim przypadku hity powinny byc odrobine wieksze. To tak w telegraficznym skrocie.

Wracajac do twojej propozycji: zaatakowanie typowego celu 5 razy w turze oznacza mniej wiecej tyle, ze 2 pierwsze ataki moga ( chociaz nie musza ) byc zablokowane, 3 nastepne zablokowane nie sa. Przy zalozeniu przyzwoitych skillow i uzbrojenia mozna swobodnie zalozyc, ze niezablokowane zadadza 200+ obrazen, w pewnych przypadkach nawet pod 350-400. Elementarna matematyka podpowiada, ze daje nam to od 1000 do nawet 1,5 tysiaca dmg na ture walki za zaproponowane 100 many, w pojedynczy cel. 6-8 sekund na demona.
__________________
Vil jest offline  
stary 06-11-2008, 17:49   #85
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SepterraCore Pokaż post
Mam na myśli zwykłe hity jakie zadajesz z broni(bez dmg też)
Oczywiście za odpowiednią ceną many jakieś 100 mp
100many to faktycznie bardzo duzo
__________________
Rav jest offline  
stary 06-11-2008, 18:06   #86
Valariazz
Użytkownik Forum
 
Valariazz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zadupiadisłowo

Posty: 391
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 235
Skille: 96+/93+
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne Pokaż post
czyli knight ktorego da sie zabic tylko zpingowaniem/combo z ue, a sorc masakrujący wszystko na swojej drodze z ue?
jak ja lubiłem tamtą "balansację"
knight co do leczenia sie i przetrwania bylby taki jak na 7.0-8.0.... ms bylby troche slabszy niz za tamtych czasow, bo levele wielu graczy poszly w gore i byloby to z deka niesprawiedliwe... chociaz gdyby taki l'p moglby sie znow cieszyc starymi uhami, to tez byloby z deka niesprawiedliwe (w koncu za czasow eo, gdy on mial 290 lv o 400 w ogole sie nie myslalo, a teraz to tylko kewstia czasu)
__________________
Valariazz jest offline  
stary 06-11-2008, 18:21   #87
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

bardziej kwestia bota i skryptow
__________________
Rav jest offline  
stary 06-11-2008, 20:01   #88
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mi sie przedevvszystkim nie podoba to ze vv tej grze nie ma zadnego elemntu zaskoczenia bo np Tylko sorc moze vv jednej turze vvalnac o vviele mniej z sd a vv drugiej vvalnac 200 vviecej z ue .
ZapodajMuze jest offline  
stary 06-11-2008, 20:49   #89
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

- Jeśli chodzi o balansację, to uważam, że magowie powinni dostawać po 8hp na lvl. 120ed/ms z 70mlvlem, powinien np. z visa we frosty karać 180-260, a nie tak jak teraz - 130-200.

- Przywrócenie Amulet of Life i obniżenie jego ceny do 40k.

- Dodanie nowych miejsc do polowania na Demony.

- Ulepszenie loota z Wyrmów i PoI Monsters

- Usunięcie z Calassy MWE i zredukowanie obrażeń zadawanych przez Quara Predatory.

- Areny PvP w formie osobnych serwerów.


Moje kontrowersyjne pomysły biorą się stąd, że narzekanie na obecną Tibię i wspominanie z rozrzewnieniem starych czasów 7.4, jest pozbawione sensu. Można tylko ulepszać i naprawiać to, co zostało ostatnio wprowadzone.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 06-11-2008 o 20:53.
Xr3 jest offline  
stary 06-11-2008, 20:59   #90
^Trial^
Użytkownik Forum
 
^Trial^'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 235
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny ;)

Knight ze stara sila magi..
btw up
Mozna jeszcze pieprzyc to co jest spieprzone
^Trial^ jest offline  
stary 06-11-2008, 21:07   #91
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
- Areny PvP w formie osobnych serwerów.
ale imho to by zabilo normalne pvp, po co narazac sie na strate expa i skilli, gdy mozna pojsc na arene i tluc. rownie dobrze mozna by bylo wogole zmniejszyc straty po deadzie do 0
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline  
stary 06-11-2008, 22:21   #92
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

Cytuj:
ale imho to by zabilo normalne pvp, po co narazac sie na strate expa i skilli, gdy mozna pojsc na arene i tluc. rownie dobrze mozna by bylo wogole zmniejszyc straty po deadzie do 0
Bo pojsc PKowac random to zupelnie co innego niz duelowac sie na arenie z przygotowanym typem.
Freezy Eddie jest offline  
stary 06-11-2008, 23:02   #93
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
- Jeśli chodzi o balansację, to uważam, że magowie powinni dostawać po 8hp na lvl. 120ed/ms z 70mlvlem, powinien np. z visa we frosty karać 180-260, a nie tak jak teraz - 130-200.

- Przywrócenie Amulet of Life i obniżenie jego ceny do 40k.

- Dodanie nowych miejsc do polowania na Demony.

- Ulepszenie loota z Wyrmów i PoI Monsters

- Usunięcie z Calassy MWE i zredukowanie obrażeń zadawanych przez Quara Predatory.

- Areny PvP w formie osobnych serwerów.


Moje kontrowersyjne pomysły biorą się stąd, że narzekanie na obecną Tibię i wspominanie z rozrzewnieniem starych czasów 7.4, jest pozbawione sensu. Można tylko ulepszać i naprawiać to, co zostało ostatnio wprowadzone.
Rece mi opadly ... Czlowieku ty w ogole myslisz?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
- Przywrócenie Amulet of Life i obniżenie jego ceny do 40k.
Parodia sama w sobie . Jaki sens by mialy wojny w tym momencie mi powiedz ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
- Dodanie nowych miejsc do polowania na Demony.
Zeby mms i g legsy nie staly po 75k ( Tak jak jest tera ,pardodia) Tylko 30k?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
- Ulepszenie loota z Wyrmów i PoI Monsters
To juz w ogole gospodarka upadnie dodam iż dla mnie loot w tibi powinien byc prawie zerowy wydaje sie to glupie ale eq powinno dawac w wiecej i byc ciezsze do zdobycia a nie , ze patrze na Celesta Thread i co 2 osoba 130 lvl ma zdjecie "Loot z frostow Dsm rh i 2 towerki <- 2h ".Nie liczac argumentu up dodam ze gruba wiekszosc 100 + ekow ma full seta na non-pvp co oznacza ze mimo wszystko te "Niezwykle rzadko z demona" to nie do konca tak niezwykle rzadko.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
- Usunięcie z Calassy MWE i zredukowanie obrażeń zadawanych przez Quara Predatory.
Jeszcze chcesz ulatwiac ta banalna gre ? Zeby 50 druid mogl sobie chodzic na quara hell i solo walic 150k/h czy do czego dazysz ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
- Areny PvP w formie osobnych serwerów.
Tego nie trzeba komentowac ale te zdanie tez mnie zdziwilo .
Albo wybierasz swiat lamusow i nudy albo swiat wojen albo swiat rozpierduchy , jak jestes waflem i grasz na serverach dla nygusow to sie tam kiś a nie "Expie latwo , w*******am sie wszystkim na exp place a zeby ktos mogl mnie dojechac to musze ŁASKAwIE wejsc na arene pvp " hahahaha . Smiech na sali .
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
Moje kontrowersyjne pomysły biorą się stąd, że narzekanie na obecną Tibię i wspominanie z rozrzewnieniem starych czasów 7.4, jest pozbawione sensu. Można tylko ulepszać i naprawiać to, co zostało ostatnio wprowadzone.
Ludzie tak naprawde mowiac o starych czasach mysla o trudniejszej gre gdzie pvp bylo ciekwsze a nie tak jak dzisiaj liczy sie tylko okolnir i masa dzikusow na vencie . Jakby system walk hitow itp zmienili na stary + troszke poslabili tamtego sorca a polepszyli knighta i palla , mapke ulepszali a jak narazie zostawili taka jaka jest obecne to ta gra by la by wyjebana w kosmos . Dlaczego ? Zobaczacie jak bylo kiedys nawet hunty na glupich hydrach a teraz bylo KILKANASCIE wiecej miejsc gdzie ludzie nie dawali by rade smi tylko w teamie . Powiem tak , w starej tibi bylo piekne to , ze prawie zawsze byl potwor na ktorego mogles pojsc w grupie bo ci sie to bardziej oplacalo niz pojscie solo ( no dopoki Taifun nie wbil 280 lvla i mial profit na demonach , wiec cipsoft zaczal robic to cale gowno ) . VV przy obecnej mapce i powyzej podanych przeze poprawkach tibia bylaby idealna i w pvp i w exieniu ktore nie byloby ciagle solo. A i zapomnialbym o najwazniejszym przy takim scenariuszu zaczely by istniec takie rzeczy jak rary , gdyz ciezej ubic Poi monstera -> mniej poi weapon -> wieksza wartosc i szpan z przedmiotu .

@Xr3
Upadasz w moich oczach coraz nizej ostatnimi czasy bo zaczynasz pisac coraz wiecej pierdół , mniej sensownych konkretów i spamujesz gdzie sie da .
Mimo wszystko z szczerym uszanowaniem

Zapodaj'muze

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 06-11-2008 o 23:14.
ZapodajMuze jest offline  
stary 06-11-2008, 23:57   #94
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Rece mi opadly ... Czlowieku ty w ogole myslisz?
Tak.

Cytuj:
Parodia sama w sobie . Jaki sens by mialy wojny w tym momencie mi powiedz ?
Ten sam, co przed wprowadzeniem takiej zmiany.

Cytuj:
Zeby mms i g legsy nie staly po 75k ( Tak jak jest tera ,pardodia) Tylko 30k?
A kto powiedział, że nie można zmniejszyć drop rate, albo dodać jakiegoś npca, który posiadał by opcję skupowania od graczy ww. itemów? Np. MMS - 140k, Golden Legs 220k itd... To wymusiło by na graczach, kupowanie eq po wyższej cenie.

Cytuj:
Jeszcze chcesz ulatwiac ta banalna gre ? Zeby 50 druid mogl sobie chodzic na quara hell i solo walic 150k/h czy do czego dazysz ?
Tą wypowiedzią dajesz mi do zrozumienia, że nigdy nie byłeś na Calassie i nawet nie wiesz jakie moby się tam respią.

Cytuj:
Tego nie trzeba komentowac ale te zdanie tez mnie zdziwilo .
Albo wybierasz swiat lamusow i nudy albo swiat wojen albo swiat rozpierduchy , jak jestes waflem i grasz na serverach dla nygusow to sie tam kiś a nie "Expie latwo , w*******am sie wszystkim na exp place a zeby ktos mogl mnie dojechac to musze ŁASKAwIE wejsc na arene pvp " hahahaha . Smiech na sali .
Z tym w*****niem się na resp to o mnie było?

Cytuj:
A i zapomnialbym o najwazniejszym przy takim scenariuszu zaczely by istniec takie rzeczy jak rary , gdyz ciezej ubic Poi monstera -> mniej poi weapon -> wieksza wartosc i szpan z przedmiotu .
Masz po części rację. Spójrz na to jednak z tej strony, że itemy lecące z PoI monsters, są na ogół bezużyteczne. Dlatego też, ludzie ich nie chcą huncić.

Cytuj:
@Xr3
Upadasz w moich oczach coraz nizej ostatnimi czasy bo zaczynasz pisac coraz wiecej pierdół , mniej sensownych konkretów i spamujesz gdzie sie da .
Mimo wszystko z szczerym uszanowaniem
W moim oczach, jesteś sztandarowym przykładem Nolifowego Tibiarza ze swoimi pixelowymi jądrami ze stali, któremu Tibia wyżarła wnętrze głowy i który ocenia osoby po tym, na jakim servie grają. Jak dla mnie, gówno osiągnąłeś w PvP, ponieważ gdybyś był w nim "kimś", to pozostał byś skromny, a nie ironicznie wyśmiewał wszystkich i chwalił się co to nie ty. Taifun, Aradna itp, zapracowali sobie na swoje miano w inny sposób niż kozacznie do innych z poziomu forum. Odnośnie starej Tibii, nie musisz się produkować - grałem w to wcześniej niż ty.

Mimo wszystko bez uszanowania

Xr3
Xr3 jest offline  
stary 07-11-2008, 00:11   #95
Valariazz
Użytkownik Forum
 
Valariazz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zadupiadisłowo

Posty: 391
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 235
Skille: 96+/93+
Poziom mag.: 10
Domyślny

XR3

Przyznaj sie ze zapomniales, aby kolo tych nowych demonow schody sie pojawily

NO KUR*A

moze w ogole zamontujemy ruchome schody, takie, zeby demon w ogole nie mogl trafic? AFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

taki to tylko o sobie by myslal, o rozwiazaniach ktore by musze przypadly do gustu....
up/down zje*alo tibie tak bardzo, jak nic innego...
__________________
Valariazz jest offline  
stary 07-11-2008, 06:52   #96
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@up
Na czym expisz?
Xr3 jest offline  
stary 07-11-2008, 07:08   #97
Patysiak
Zbanowany
 
Patysiak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 636
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie chce mi się cytować, ale:

1. Usunięcie massive odpada, tylko to sprawia, że calassa jest jako tako dobrym expowiskiem bez hordy 50lvl...
2. Generalnie bym się na amulet of life nie obraził, ale musiałby tak z 200k kosztować jak już.
3. Areny do umówionych walk, by się sprawdzić, ew za jakaś opłatą wejściową to nie jest wg. mnie taki zły pomysł.
4. Nie powinni za bardzo loota z potworów "bardziej expodajnych" ulepszać, tylko wręcz zminimalizować, by jakby ktoś chciał przycisnąć z lvl, to musiałby wybulić.
5. Może nie tyle miejsc z demonami, ale jestem za, by nadodawali co mocniejszych, nowych potworów
6. Co do sporów X3ra i ZapodajMuze dziwi mnie, że tutaj nic Kurczakos nie napisał XD XD (bynajmniej pod koniec)
Patysiak jest offline  
stary 07-11-2008, 14:29   #98
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Tak.


Ten sam, co przed wprowadzeniem takiej zmiany.
Paulistinha przy smierci traci 15kk expa i traci dla niego marne 100k a w tym momencie by tracil 40k i by szedl expic dalej .
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
A kto powiedział, że nie można zmniejszyć drop rate, albo dodać jakiegoś npca, który posiadał by opcję skupowania od graczy ww. itemów? Np. MMS - 140k, Golden Legs 220k itd... To wymusiło by na graczach, kupowanie eq po wyższej cenie.
Ty nic nie powiedzales o zmieniejszeniu rate i tyle powinno wystraczyc , a taki npc to by byl smiech na sali demony czesciej zrzucaja mms/g legs niz frosty rh i dsmy ,a gdyby wprowadzic takeigo smiesznego npc to juz w ogole kazdy 130 + master mialby 1kk w depo .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
Tą wypowiedzią dajesz mi do zrozumienia, że nigdy nie byłeś na Calassie i nawet nie wiesz jakie moby się tam respią.
"Do tego darzysz?" , czytanie ze zrozumieniem \o7

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
Z tym w*****niem się na resp to o mnie było?
Nie nie bylo do ciebie bo nie znam twojego chara a i tak moja poprzednia wypowiedz na temat tych twoich aren potwierdza ze to smieszny pomysl.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
Masz po części rację. Spójrz na to jednak z tej strony, że itemy lecące z PoI monsters, są na ogół bezużyteczne. Dlatego też, ludzie ich nie chcą huncić.
To sa POI monsters a nie dragi venore kolego .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
W moim oczach, jesteś sztandarowym przykładem Nolifowego Tibiarza ze swoimi pixelowymi jądrami ze stali, któremu Tibia wyżarła wnętrze głowy i który ocenia osoby po tym, na jakim servie grają.
Pomijajac fakt , ze nie gram w tibie prawie w ogole tylko loguje sie na otsch enfo/elorze zeby pojsc sie bic to wytlumacz mi tylko jedna rzecz . Ilokroc ktos broni non-pvp to jest z Celesty/guardi/candii/nerany . Pod trzymuje moj niedawno napisany posc "Jezeli 120 master z dolery mi napisze to samo ( w tym przypadku te pierdoly z arena itp) to nigdy wiecej nie powiem nic o non pvp , slowo honoru."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
Jak dla mnie, gówno osiągnąłeś w PvP, ponieważ gdybyś był w nim "kimś", to pozostał byś skromny, a nie ironicznie wyśmiewał wszystkich i chwalił się co to nie ty. Taifun, Aradna itp, zapracowali sobie na swoje miano w inny sposób niż kozacznie do innych z poziomu forum.
Nie mialem nigdy 150 ms'a ani na pvp ani na non-pvp mimo wszystko zawsze gralem na pvp i osiagalem jakies lvle a nie tylko candia na ktorej moge sie kazdemu wpierdolic na exp i robic co mi sie podoba . A jak uwazasz ,ze pvp to tylko wciskanie hotkeyi to pvp-enfo.no-ip.org , zapraszam dobry ots enfo z 50 lvlami pokaze ci czy jestem taki "vvafel". Nie chodzi mi o solo zadne bo to nie w tym rzecz tylko popkujemy razem i ci udowodnie to i owo.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3
Odnośnie starej Tibii, nie musisz się produkować - grałem w to wcześniej niż ty.

Mimo wszystko bez uszanowania

Xr3
Twoim rzekomym graniem od poczatku tibi chwalisz sie gdzie tylko sie da co drugi post wyglada mniej wiecej tak "ja jestem majster i elo stary gracz nie pouczaj mnie synku bo rzekomo gralem w wieku 6 lat w tibie blablabla" i powiem tak "Jakbys byl starym graczem to bylbys skormny " bla bla bla . Bull shitJestes w tym momenciem dla mnie zerem tak jak ja dla ciebie . Pocwicz
ZapodajMuze jest offline  
stary 07-11-2008, 15:02   #99
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
gdyby wprowadzic takeigo smiesznego npc to juz w ogole kazdy 130 + master mialby 1kk w depo
Owszem, lepiej, żeby każdy 130+MS miał 20k w depo i spamował na forach, że panuje imbalans...

Cytuj:
Jeszcze chcesz ulatwiac ta banalna gre ? Zeby 50 druid mogl sobie chodzic na quara hell i solo walic 150k/h czy do czego dazysz ?
Dążył bym do tego, aby to miejsce było przynajmniej czasami opłacalne, jeśli chodzi o hunty.

Cytuj:
To sa POI monsters a nie dragi venore kolego .
Różnica dojścia do tych miejsc, mierzona jest prawie tylko w SQM.

Cytuj:
Pomijajac fakt , ze nie gram w tibie prawie w ogole tylko loguje sie na otsch enfo/elorze zeby pojsc sie bic to wytlumacz mi tylko jedna rzecz . Ilokroc ktos broni non-pvp to jest z Celesty/guardi/candii/nerany . Pod trzymuje moj niedawno napisany posc "Jezeli 120 master z dolery mi napisze to samo ( w tym przypadku te pierdoly z arena itp) to nigdy wiecej nie powiem nic o non pvp , slowo honoru."
Ty w dalszym ciągu nie chcesz sobie uzmysłowić, że jedni wolą spokój, a drudzy krucjaty i dżihady na Daramie.

Cytuj:
Nie mialem nigdy 150 ms'a ani na pvp ani na non-pvp mimo wszystko zawsze gralem na pvp i osiagalem jakies lvle a nie tylko candia na ktorej moge sie kazdemu wpierdolic na exp i robic co mi sie podoba . A jak uwazasz ,ze pvp to tylko wciskanie hotkeyi to pvp-enfo.no-ip.org , zapraszam dobry ots enfo z 50 lvlami pokaze ci czy jestem taki "vvafel". Nie chodzi mi o solo zadne bo to nie w tym rzecz tylko popkujemy razem i ci udowodnie to i owo.
Nie ucz ojca dzieci robić.
Xr3 jest offline  
stary 07-11-2008, 15:34   #100
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Parodia sama w sobie . Jaki sens by mialy wojny w tym momencie mi powiedz ?
wtedy to by było "komu sie szybciej skonczy kasa", czysty ots, zero wartosci lvla

Cytuj:
To juz w ogole gospodarka upadnie dodam iż dla mnie loot w tibi powinien byc prawie zerowy wydaje sie to glupie ale eq powinno dawac w wiecej i byc ciezsze do zdobycia
imho EQ głownie powinno sie zdobywac z questow, trudnych i kosztownych, tak żeby nie było takiego nadmiaru itemow
Cytuj:
Albo wybierasz swiat lamusow i nudy albo swiat wojen albo swiat rozpierduchy , jak jestes waflem i grasz na serverach dla nygusow to sie tam kiś a nie "Expie latwo , w*******am sie wszystkim na exp place a zeby ktos mogl mnie dojechac to musze ŁASKAwIE wejsc na arene pvp " hahahaha . Smiech na sali .
dobrze powiedziane <zółwik>

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Owszem, lepiej, żeby każdy 130+MS miał 20k w depo i spamował na forach, że panuje imbalans...
lepiej
Cytuj:
Dążył bym do tego, aby to miejsce było przynajmniej czasami opłacalne, jeśli chodzi o hunty.
było grać paladynem albo knightem, chyba nie łudziłeś sie że sorcem zbijesz majątek?
Cytuj:
Ty w dalszym ciągu nie chcesz sobie uzmysłowić, że jedni wolą spokój, a drudzy krucjaty i dżihady na Daramie.
no graj sobie spokojnie i zapomnij o tych arenach pvp
Cytuj:
Nie ucz ojca dzieci robić
łoł
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:26.


Powered by vBulletin 3