Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Pokaż wyniki sondy: Jak myślicie? Czy nasze posty mogą zakwiestionować ,że EXCALIBUG żyję?
Tak... 498 40.59%
Nie... 183 14.91%
Wszystkie posty nie dały rzadnych rezultatów 212 17.28%
Heh, ja już wiem o co ci chodzi... (Już wiem jak to zrobić według naszych postów) 115 9.37%
Nie mam zdania 219 17.85%
Głosujących: 1227. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-03-2007, 16:03   #981
Shinodin Barthez
Użytkownik Forum
 
Shinodin Barthez's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Menera
Poziom: 17
Domyślny

ARGH!!!! człowieku błagam cie miej litosci :/ czy to wogóle widzisz co to jest ?? a o czym jest temat ???
Shinodin Barthez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-03-2007, 17:50   #982
Konduktor
Użytkownik Forum
 
Konduktor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Dobieszków
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Imię: Gajer Ziom
Konduktor ma numer GG 1720036
Domyślny

Na pohu w tych ruinach z ghoulami i szkieletami gdzie sie zaczyna questa na KWT to na górze tam jest jakas połka z ksiazkami. Schodow na gore nie ma ale da sie pewnie po boxach wejsc. Jak sie komus chce i ma wyzszy lvl odemnie to niech sie przejdzie i sprawdzi.
__________________
Jestem swoją postacią w TIBII, nie ma żadnego innego życia po za tym !
Konduktor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 18:45   #983
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Nie dawno napisałem w temacie ,że niech ktoś przeczyta cały temat złoży to w całość i zrobi naprawdopodoobniejsze tłumaczenie tej książki ,a ,że nikt tego nie zrobił.Sam tego dokonam.Wiem ,że nie przeczytałem całego tematu tylko 60 stron ,ale naokrągło od 20 leci to samo bo przez 40 stron piszą tylko:
co to excalibug
nie wniosłem nic do tematu
plax plax plax przeczytaj cały topic.
A wię ć ja będe taki kozak co złoży najbardziej prawdobodobną wersje tej książki powtarzam najbardzej prawdobodobną ze wszystkich przetłumaczen ,a nie przetłumavczeniem bo jak napisałem kilka stron temu nie ma prawdziewego przetłumaczenia tej ksiąźki.Ha haha ha hahahaha

@konduktor :

mówiłeś to do mnie?
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.

Ostatnio edytowany przez Blader19948 - 20-03-2007 o 18:03.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 19:44   #984
Konduktor
Użytkownik Forum
 
Konduktor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Dobieszków
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Imię: Gajer Ziom
Konduktor ma numer GG 1720036
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gatho Gokhinin Pokaż post
Zebrałem tu ważniejsze informacje o tym tekście i Excalibugu

Idąc sobie do Ab'dendriel Trevor znalazł księge z tym tekstem.
Występują w nim różne postaci, znane nam z innych legend.
Fardos-razem z Tibiasulą stworzył Tibię
Uman-dobry bóg, razem z Zathrothem byli jednościa i jeden nie mógł żyć bez drugiego
Zathroth-prawdopodobnie stworzył rasy nieumarłych, zły bóg, przyczyna całego zła w Tibii
Marvik-sprzedaje czary w gildii druidów w Thais
Kruzak-władca krasnoludów, Imperator w Kaazordonie
Basilsik-no to to chyba wiadomo więcej w tym temacie
Muriel-NPC w gildii magów w Thais
Noodles-piesek Tibianusa
Tibianus-obecny król Tibii, rezyduje w zamku w Thais
Mel'thinas-?????? (wystepuje w tekście)
Mintwallin-miasto minotaurów, dojście do niego znajduje się w okolicach Thais (!!!)
Wymienione są też rodzaje legendarnej stali-Zatragil i Uth'Amon
lil'lil to w języku Cyclopów "krasnolud"
Excalibug-legendarny miecz, Spocony Cyclop w Ab'dendriel chciał stworzyc miecz równie potężny jak Excalibug (Warlord Sword????)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Król Tibianus mówi, że Excalibug ma wielka moc, jeśli mu go przyniesiesz, to wynagrodzi Cię ponad Twe najśmielsze marzenia. (It's the sword of the kings. If you could return this weapon to me I would reward you beyond your dreams.)
NPC Lynda, która znajduje się w kościele mówi: Ta bajkowa broń była zagubiona w starożytnych czasach. Jeżeli ktoś znajdował to, ta osoba była prawie niepokonana. (This fabled weapon was lost in ancient times. If someone found it, this person would benearly invincible)


Gdy pytano wilelu NPC o Excalibuga, jedni mówli, że wg ich to jest tylko bajka, inni odpowiadali, że być może ta legenda ma cos wspólnego z rzeczywistością, a jeszcze inni twierdzili, że Excalibug istnieje i na pewno da się go zdobyć.
Widzimy więc, że npc nie maja jednago zdania . Chyba dobrze, bo by było zbyt łatwo

-Na Edron jest npc Avar Tar. Mówi on, że Excalibug (no w ostateczności duza pomoc w rozwiązaniu zagadki) znajduje się na PoH'u na Ziemi Rycerzy (Knight Watch Tower?). Pamietajmy, że prawie 25% PoH'a nie jest odkryte i kryje w sobie wiele tajemnic......
-Między PoH'em a Outlaw Camp znajduje się Dark Catedral.. Może tam znajduje się jakaś wskazówka? Może odpowiedź kryje w sobie niezmierzona Tiquanda.... Kto wie...
-Istnieją przypuszczenia, że Noodles jest człowiekiem, ale został przemieniony w psa na wojnie (w tekście kilka razy występuje Noodles). Ale może Tibianus nazwał swojego zwierzaka na cześć jakiegoś legendarnego herosa....
-A teraz najlepsze: Excalibuga można sprzedać!! Npc Uzgod chce za niego 1000platynówek i Magic Plate Armor. Ale czy to jest wystarczająca cena jak na taki rarytas, unikat, biały kruk ?
-Starozytny krol dwarfow wykul go uzywajac magicznego metalu, ktory pochodzil od cyklopow, ktore zanlazly go w sercu spadajacej gwiazdy (komety)-tyle powie nam o Excalibugu NPC Edowir.
-Jeden z NPC'ów mówi, że Excalibug jest bronią, którą można zabić nawet boga. W czasach gdy tworzono Tibię, Zathroth stworzył ostrze, którym zabił Tibiasulę.
Jak mówi Genesis Tibii: Jednak w kulminacyjnym punkcie tworzenia Zathroth związał swe destrukcyjne moce tworząc broń, którą cisnął z największą mocą, jaką potrafił w samo serce Tibiasuli, której istnienia nie chciał znosić już więcej.
Być może Cyclopy nie znalazły magicznego metalu w spadającej gwieździe lecz w Excalibugu, który spadł na ziemię! Cyclopy mogły przynieść ten metal do swojego kowala i wykuł on Warlord Sword. Wiemy z opisu na www.tibia.pl: Te bronie były tworem zniewolonych kowali wielu ras. Zostały one dane Panom Wojny armii ciemności i plotki głoszą, że wzbudzają barbarzyńczy szał. Czy Warlord Sword to tylko namiastka mocy, jaką ma Excalibug? W końcu Warlord Sword musiał powstać z małego kawałka spadającego Excalibuga, a to wystarczyło żeby wzbudzać "brabarzyńczy szał'....Pamiętajmy, że kilku Npc mówi o PoH'u. Znajduje sie tam "kosmos". Może on jest częscią rozwiązania? Może to wejscie (do kosmosu), które wszyscy znają jest jednym z wielu różnych zejśc..... Kto wie???
-Tu mamy przykład, że npc naprawdę nie mają wspólnego zdania. Jak wspomniałem wyjżej, kilka osób twierdzi, że Excalibug znajduje się na PoH'u, ale NPC Lorbas (mnich, niedaleko Katedry) upiera się, że legendarny miecz znajduje sie gdzieś pod Edron... I komu tu wierzyc? Może to Avar Tar cos ukrywa? Powiedział, że pójdzie zdobyć Excalibug dopiero, jak uratuje świat....A może juz go zdobył? Przecież Lorbas jest "najnowszym" NPC i to on może mieć "najświeższe" informacje dotyczące miejsca pobytu Excalibuga...
-Pewną ciekawostką jest to, że w drodze do Dwarf Bridge jest bar "Mac Noodles". Niestety jest on ciągle zamknięty z powodu braku właściciela....Mac Noodlesa mógł założyc ten pan (jakiś tajemniczy NPC), którego imię nosi piesek Tibianusa (nosi jego imię, bo Noodles mógł odegrac wyjątkową rolę w tym wydarzeniu). Równie dobrze mógł go założyć sam (pies) Noodles, kiedy jeszcze był człowiekiem (jeśli nim wogóle był ). To by wyjaśniało dlaczego bar jest ciągle zamknięty, bo przecież pies ( a w szczególności ulubieniec króla) nie mógłby prowadzić baru..
Co do języka-równie dobrze może to być język Cyclopów-lil'lil to w języku cyców krasnolud...

Na koniec Prawdopodobny opis początków Tibii
epizod I - narodziny pierwszych Bogow i pierwszych ludzi powstanie Tibii
epizod II - pierwsze miasto Ankrahmun i faraonowie
epizod III- wojny narodziny zla , i wszelkiego czego z nim zwiazne ( to tutaj powstal slawny miecz )
epizod IV - triumf dobra bitwa pierwszych kroli
epizod V - Powstanie kroli i nowych miast . Bogowie zapomnieli o wojnie i o mieczu lecz stare ksiegi wciaz o nim pisza . Basilisk ukryty daleko pod ziemia znow knuje zly plan .
epizod VI- ????

proponuję zajrzec tutaj:
Genesis Tibii


Jak wiadomo nad tą zagadką myślą ludzie z innych for, na całym świecie. Mamy nadzieje, że to Polacy pierwsi odkryją tę zagadkę. A więc! Na co czekasz??

Wszystkie informacje zebrałem z tego tematu i z własnych domyśleń. Jeśli są jakieś nieścisłości lub jest coś do dodania to prosze mnie o tym informować na pm, wtedy zeedytuję posta.


Prosze bardzo juz bardzo dawno to było zebrane do kupy.Wystarczy poszukac.
__________________
Jestem swoją postacią w TIBII, nie ma żadnego innego życia po za tym !
Konduktor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 18:38   #985
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Dobra ,tu przetłumaczyłem to co na pewno wiemy:

Urb'ie....................<epitet>,
.......................................!
.............Uman..............Faraon
........Zathroth................!
Zathroth <pochwała ,obraza>,
Zathroth <epitet>,
Zathroth <pochwała ,obraza>,
Zathroth <pochwała ,obraza>!
....krasnoludy.............excalibug,
energia(vis)...
<epitet>...
<pochwała ,obraza>...
.......................Bazyliszek...
Zathroth................Zatragil,
Uman...................Uth'Amon...
Fardos............ ...
Uman.............. ...
Zathroth................
.......[stworzył ,przywołał(res)] Beholdery...
Excalibug..................Kruzak...............,
............................Mintwallin
Marvik.........przemienił(ina) excalibug!
Urb..............Urb................!
........................................!
Uman...............................przemienił(ina) excalibug,
Zathroth energia(vis).............Bazyliszek!
Bazyliszek [zjadł ,zniszczył ,przeklną ,rozbił] excalibug
..........................energia(vis) Mel'Thinas...
Mel'thinas <pochwała ,obraza> [przyzwał ,stworzył(res)] Noodles !
Fardos.................................Zathroth,
[mocno ,strasznie ,masowo]<zrobił coś> Bazyliszek !
Kruzak............................................ ............Excalibug...
........................energia(vis)’mo krasnoludy’przemienione(ina)’s !
.........................Muriel , Urb przeminiony(ina) w Kruzaka ...
<najprawdopodobniej krzyknął> „EXEVO GRAN MAS VIS” !!!
Zathroth {nex’krasnoludy’s} Zathroth {podobne do „adura vita”}!
Fardos <epitet> przemienił(ina).................. ...
……………………………………………………. ...


Bardzo mnie ciekawi słowo „morg” oznaczyłem je jako : „<epitet>” bo występuje w określeniach miecza ,zmieniłem tylko jedną rzecz ktoś kiedyś podał w słowniczku czarów ,że „res” to zmień ,a „ina” to „w coś, kogoś” bo jak przeglądałem czary wyszło bardziej ,że „ina” to przemień ,a „res” to przywołaj ,stwórz. Niestety większość pojęć ,które tu zamieściłem to nazwy własne ,konduktor cytnął większość tych pojęć ,a resztę wyjaśnię później.
Te „…………” to znaczy ,że nie znamy ani jednego słowa z tej linijki.
Pamiętajcie ,że to zbiór tego co było na 60 str. tematu tego co WIEMY NA PEWNO ,a nie jak większość przetłumaczeń : „tylko domysły”. Zastanawiam też się nad tym kto to ten „Urb” bo jego imię pisane jest z dużej litery ,a i jeszcze jedno odkryłem bardzo ważną rzecz ,że nie Kruzak krzyknął UE tylko Urb przeminiony w Kruzaka. Teraz wyjaśnię co znaczą poszczególne nawiasy:
„( )” : z jakiego to czaru
„[]” : że to na pewno któreś z tych słów
„<>” : jaka to grupa słów
„{}” : jakaś dziwna sugestia

Mam nadzieję ,że ułatwiłem trochę robotę gościom zawzięcie dążących do przetłumaczenia tej książki. Jak coś pokręciłem to mnie poprawcie.A i na forum jest jakoś dziwnie ,że odstępy nie działają więc lepiej będzie jak będziecie to czytali z oryginalnym tekstem gdzieś w rogu ekranu.

Dobra edytuje posta żeby wsatawić kropki(...) zamjiast odstępów to przokazji podam pojęcia których nie podał konduktor w tym swoim cytacie:

Mel'thinas- tak nazywa się klucz do skarbca Kruzaka ,istnieje też maciupenieczkie(głupio to brzmi) prawdopodobieństwo ,że to imię Noodles'a jak był człowiekiem

Zatragil- Jedna z magicznych stali użytych do budowy excalibug'a,bardzo cenna,tylko krasnoludzi potrafią ją wykuć

Uth'Amon-Jedna z magicznych stali użytych do budowy excalibug'a,mało o niej wiadomo,jeat zwana także stalą magów (sorcerer)

Urb - Myślę ,że to coś w stylu "Ferumbasa" ponieważ kiedy inkantował UE potem pisało Zathroth coś tam i tłumacze byli bardzo bliscy prawdy ,że to coś w stylu "Zathroth nie zginął zathroth wygrał czyli ,że Urb to sługus Zathroth'a.

Excalibug- "opcja szukaj" (za długo by mówić) dobra nie będe taki co coś mówi i nie dosłownie lepiej wejść tu, o kurde przeszukałem całe forum i nie znalzłem wytłumaczenia co to excalibug no więc trudno : excalibug to taki kozacki miecz ,że można nim odrąbać głowe takiemu uman'owi prawdopobnie jest to MLS lub Warlord sword albo nie. nikt go nigdy nie wiedział połowa graczy wiedzących co to jest uważa nawet ,że o nie istnieje. Ma staty atack 80 defence 60.Jakiś NPC chce go kupić za 1000pc i Magic Plate armor.

Bazyliszek- Obecnie w postaci węża mówią że to on ma klucz do skarbca Kruzak'a, kiedyś wielki potwór. Zanjduję się na Kazodron, można chyba coś z nim zrobić jak się zagra na flecie jakimś specjalnym.I tutaj jescze trochę o nim http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=30191

Beholdery- też by długo mówić, bardzo mądre potworki mają swój własny język nazywany "469", więcej o nich http://tibia.pl/monster/Beholder


Kruzak- wszyscy mówią ,że to imperor kazo jak przeczytałem pierwsze 10 stron nic mi to nie mówiło teraz objaśniam baze ,że emperor to taki facet co ma władze i armię i w ogóle jest taki silny kozak a dla totalnych nobów to kazo to skrót od Kazodron.

Minwallin- Widzę tu bardzo wyraźne powiązanie Mintwallin to takie miasto(stolica minotaurów) ,które jest całkowicie ruiną bo Urb krzyknął : "exevo gran mas vis" i wszystko rozpiep****,i jeszcze tutaj więcej o nim http://tibia.pl/show_page.php?p=mapy-mintwalin
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.

Ostatnio edytowany przez Blader19948 - 23-03-2007 o 18:48. Powód: ortografia
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 19:25   #986
KYSZMEN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

słuchajcie chyba mnie coś olśniło, byla wzmianka o Morguthisie z ktorego wypada sword hilt, było też o skórze bazyliszka. Więc może trzeba znaleźć jakiś metal i połączyć wszystko (skórą bazyliszka polaczyc jakis metal i sword hilt moze wtedy coś powstanie??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2007, 22:18   #987
Konduktor
Użytkownik Forum
 
Konduktor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Dobieszków
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Imię: Gajer Ziom
Konduktor ma numer GG 1720036
Domyślny

@up

Mam świetny pomysł idz i sprawdź.
__________________
Jestem swoją postacią w TIBII, nie ma żadnego innego życia po za tym !
Konduktor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2007, 20:12   #988
LomilThol
Użytkownik Forum
 
LomilThol's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2007
Lokacja: Green Town

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lomil Thol
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 13
Skille: 30/35xD
Domyślny

Tia...

A skąd weżmiesz skórę bazyliszka co ???

A co do tego metalu może trzeba go zanieść do spoconego cyklopa,
a może jest to jeden z metali który zostal użyty do tworzenia excalibuga??
LomilThol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2007, 21:48   #989
Legendarny Faramir
Użytkownik Forum
 
Legendarny Faramir's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: ZG
Wiek: 31

Posty: 61
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 71
Skille: 84/53
Poziom mag.: 17
Legendarny Faramir ma numer GG 9065795
Domyślny

@up
A ja podmienie miodek z uszu na miodek Kubusia Puchatka.Będę taki zły,że oszukam Kubusia i zagarnę jego wielkie zapasy miodu.Puff może jakbym mu go oddał .... Tylko że Kubusia nie ma, a wy nie macie co robić tylko godzinami jak debile siedzieć przed kompem i myśleć o grze,która nie jest przeznaczona dla super mózgów (muzguff).
__________________


"Życia stawia przed Tobą wymagania na miarę sił,które posiadasz"
Legendarny Faramir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 23:22   #990
LomilThol
Użytkownik Forum
 
LomilThol's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2007
Lokacja: Green Town

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lomil Thol
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 13
Skille: 30/35xD
Domyślny

@UP

Racja...
W Tibii rozwiązuje się quest poprzez:
(np.) Tibia.org.pl > questy na mainie > i rozwiązywanie questu parząc co chwilę do neta żeby zobaczyć co dalej.

nie mówię że nie można tak zrobić gdy już nie wiadomo co trzeba zrobić ale pewnie 3/4 graczy tak właśnie postepuje.

kiedy pojawił się nowy quest nie było możliwości zprawdzić jak się go wykonuje trzeba było użyć mózgu i to dzięki graczom którzy trochę pomyśleli możemy w każdej chwili wejść na stronę i zobaczyć
LomilThol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2007, 00:57   #991
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Hum, szkoda tylko ze co chwila przychodzi taki owaki ktory nie ma zamiaru czytac calego tematu i napisze co mu przyjdzie do głowy.

Z tego co wiem znamy conajmniej 7 metali, 2 były prawie napewno uzyte przy tworzeniu Excalibuga, ale oczywiscie nie mamy pojecia gdzie ktoregokolwiek z nich można by poszukac :/
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2007, 09:38   #992
Redial
Użytkownik Forum
 
Redial's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Redial ma numer GG 2572857
Domyślny

Nie czytalem wszystkich tematow, bo tego jest za duzo ( jak sie uporem editne)
Bylo mowione ze prawdopodobnie byla to wojna ktora bylo toczona o excalibuga ;] A moze excalibug w tej wojnie przepadl np. wtedy gdy ktos walnal UE ?? a teraz nam proboja powiedziec z czego excalibug byl zrobiony by go odttworzyc ??

Jesli ktos wczesniej napisal cos takiego jak ja to warn dla mnie
__________________
[CHAR]Natasshhaa[/CHAR]
Redial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2007, 22:44   #993
Uran of Aurea
Użytkownik Forum
 
Uran of Aurea's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Suwałki
Wiek: 31

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 50
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Opis beholder shield na tibia.pl
Legenda: Aby zwalczyć złą rasę Beholderów, elfy użyły swojej magi i związały mniejsze duchy natury z tarczami. Używając tych tarczy pierwsze wielkie bitwy przeciwko Panom Kości zostały wygrane.

Więc moze trzeba poszukac czegos w Elf Fortes kolo venore moze tam są jakieś ksiązki
Uran of Aurea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 00:10   #994
Konduktor
Użytkownik Forum
 
Konduktor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Dobieszków
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Imię: Gajer Ziom
Konduktor ma numer GG 1720036
Domyślny

Najbardziej zagadkowym miejscem jest Excalibug Room tyle ze nie chce mi sie wieżyc jakos ze ten mieczyk w kamieniu to excalibug, byc moze to tylko jakas jego częsc. Ale jesli to jest własnie excalibug to naprawde niemozliwe jest by był teraz dostępny. To chyba poki co jeszcze zbyt potężna broń by weszła w urzycie. Reasumujac quest jest pewnie jeszcze nie aktywny, a jesli jest aktywny to miecz w tym kamieniu to tylko jakas czesc Excalibuga. Ncp na Edron twierdza że Excalibug jest pod pohem i owszem jest ten miecz w kamieniu. Natomiast Ncp z okolic poha i Venore że jest na Edron i tam musi byc takze jakas czesc tego miecza, zakładajac ze w tej chwili quest jest aktywny.
__________________
Jestem swoją postacią w TIBII, nie ma żadnego innego życia po za tym !
Konduktor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 09:40   #995
Squni
Użytkownik forum
 
Squni's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 4
Stan: Początkujący
Imię: Squni
Profesja: Knight
Świat: Astera
Domyślny

Dragon
A capi huj, ze hej!
Poza tym jest zielony, zgnila ciota czy jak? Sam juz nie wiem, gubi pojebane rzeczy i jest noobem. Chociazby dlatego, ze TIBIA W HUJ CAPI!
A jak sie nie zgadzasz to w ryj i hej!

Huj wam w dupy
Pozdro!
Squni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 09:41   #996
Squni
Użytkownik forum
 
Squni's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 4
Stan: Początkujący
Imię: Squni
Profesja: Knight
Świat: Astera
Domyślny

I HUJ
10 znakow i huj!
Squni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 17:14   #997
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

@up
wzajemnie

@konduktor
Więc można powiedzieć że ci NCP odsyłają sie do siebie wzajemnie. A robią to dla tego że albo nic nie wiedzą albo któryś z nich wie coś i nim.
A quest może już być długo aktywny tylko nikt nie brał sie za rozwiązanie.

P.S. Już tak blisko a nadal tak daleko
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 17:56   #998
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

@All :

A może założycie sobie temat o excalibug'u i tam będziecie o nim gadać.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 21:48   #999
Redial
Użytkownik Forum
 
Redial's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Redial ma numer GG 2572857
Domyślny

To jest temat o excalibugu ... zalosne
__________________
[CHAR]Natasshhaa[/CHAR]
Redial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 22:03   #1000
Drzamich
Użytkownik Forum
 
Drzamich's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Find me if you can

Posty: 381
Domyślny

Wystarczy poczekać trochę czasu i odblokują excalibuga w update
__________________
~The only and unfakeable Drzamich.

Chcesz wiedzieć ile mam lat? Skompiluj TO:
Ukryty tekst:
PHP Kod:
#include <iostream>
main(){
       
int rok_urtwoj_wiekmoj_wiek;
       
       
cout << "Podaj swoj rok urodzenia: ";
       
cin >> rok_ur;
       
cout << endl;
       
       
twoj_wiek 2007 rok_ur;
       
moj_wiek twoj_wiek 1;
       
cout << "Masz wiec " << twoj_wiek << " lat. Ja mam " << moj_wiek << ".";

Drzamich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:16.


Powered by vBulletin 3