Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2004, 19:40   #101
Guzik15(woguvep)
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 05 2004

Posty: 19
Guzik15(woguvep) ma numer GG 4286981
Domyślny

Dwa genialne pomysły

- skill bar (wiesz kiedy ci skill urośnie )
- kolejka do zalogowania się (nikt by nie potrzebował tibia loginów lub proxy do logowania się)
Guzik15(woguvep) jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2004, 19:52   #102
Zoorekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 61
Zoorekk ma numer GG 2885257
Domyślny

---Ja bym chciał, żeby było takie coś jak "Losowe Zdarzenia".

Np. do każdej osoby przychodził by list że w okolicy wzgórza Goblinów nastąpiło trzęsienie ziemi i powstały nowe potworki np. "Devil Rotworm" albo cuś, albo w okolicy kopalin dwarfów wybuchła jakaś kopalnia i z niej wydostały się jakieś gazy i tera Dwarfy sie zaczęły szybciej rozmanżać ( ) i rpzez jakiś czas jest ich więcej... No i żeby były papierkowa kasa!!!

--- Więcej potworków (nowe rodzaje i inne odmiany już istniejących)


--- Nowe Typy Axe i Mac'ów


--- Ataki "złodziei" (nowe "potworki" ) na maisto itp.
Zoorekk jest offline  
stary 29-06-2004, 10:21   #103
Wubeso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2004

Posty: 122
Domyślny

ja bym chcail ze gdy sie uruchamia nowa postac to sie wybiera nie tylmko jej ubrania ale i taz rase. Elf, Krasnolud lub czlowiek.
Powinno tez byc wiecej armorow i wiecej zeczy dla faccow.
A i dopiero po 8 sie wybiera profesje (tak jak normalnie ae mozna tez wybrac rase na poczatku gry.
__________________
Nova
Ankrahmun
Wubeso
Master sorc
lvl 26
mlvl 36
Rosnie!!!
Wubeso jest offline  
stary 03-07-2004, 16:10   #104
Warloczek
Użytkownik Forum
 
Warloczek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Jak jużmówiłem tylko leciutko poprawić grafikę.
Dźwięki tylko brane z dysku bo gdyby były ciągnięte to by były laggi jak h..
Więcej terenów strefa expienia do której nie można wejśc ze skullem.
Coś takiego że jak masz np 15lv a PK ma 25 to nie może cie tknąć.
Rzwby były umiejętności dodatkowe co leel nowa umiejętnośc lub ulepszenie poprzedniej
i dużo dużo więcej
__________________
Monument życia...
Warloczek jest offline  
stary 03-07-2004, 17:11   #105
limenu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2004

Posty: 773
Domyślny

ja mam takie pomysły.... moze bedzie ich duuzo ale co tam wypunktuje

1-niech zbroja będzie widoczna...ale z mozliwością "schowania" np pod pelerynkom(idzie gosciu z mpa na 40 levelu i ciekawe jak długo se tak pochodzi
2-animowana walka
3-efekty czarów ladniejsze
4-dajcie knajtom leprze czary! albo chociaz magick rope dla facc
5-miejsce w depo gdzie sie zamykasz na kuczyk albo lepiej..wstępujesz na kavel jak w depodostajesz kluczyk..otwierasz drzwiczki i sie zamykasz(i kluczyk drzwi ) i morzesz pokazac swój stuff bez problemu
a gdy wychodzisz otwierasz drzwi i automatycznie zabiera ci kluczyk (no moze pomysl niedopracowany ale mi za to nie placom )
6-mozliwosc podruzy przez wode wplaw lub na jakims statku(wplaw oczywiscie bez zbroi plywaj z tym rzelastwem.. a na statku rzeby nie bylo puff i znikasz ale plyyyyniesz ...oczywiscie w odpowiednim zakresie, promieniu )
7-A TERAZ TO CO NAJBARDZIEJ LUBIE!!!
kto grał w morrowinda i zna tamtejsze dummerowskie kopalnie?
mozna by bylo dodac wątek techniczny w tibi jak wynalezienie prochu albo maszyn parowych .. wtedy knight uzywając techniki(kosztownej) bedzie mógł sie stawić magikom z ich magią(naturalną najleprzą ). Jakieś roboty za przecowników(zaden terminator ale jakis "blaszak" )
8- i by bylo piękne jak by się okazało ze tibia ty tylko mały arhipelag a tuz niedaleko jest caly kontynent
9-nowe potworko oczywiscie
10- mozliwosc komunikacji z potworami(moze i warlock est najintelogentniejszy ale i tak ma na zadanie zabic nas )
11-zeby sumon mial przy nazwie jakis znaczek, który by informował ludzi ze jest summonowany i zeby go nie zabijali, a jak bedą go atakowali niech będą np mieli cos na wzór czachy (MK MONSTER KILLER )
12-miasto dla ludzi bez czachy
13 informacje na stronie nie tylko o tym kto nas zabil ale i kogo my zabiliśmy
14-więcej bótów
15-jak ktoś powiedzial ataki potworów na miasto, ale nie tak ze ni z gruszki ni z pietruszki orki najcierają.
Chodzi o to zeby wybrani gracze operowali przy np. bramach(mogą to też być boty jak sie nikt nie zglosi) i pilnowali by potwory się nie przedostaly. Inni będą ostrzeliwać ich z wierz( i tylko tam będzie mozna atakowac osoby naniszszym poziomie)
16-rzeby mozna bylo znalezc zatrudnienie jak wyrzej napisałem. Morzna bylo by się zatrudnic jako rzolnierz, który by bronil miasta w czasie zagrozenia, mozna by bylo zostac piekarzem który by musail wyrobic odpowiednią ilosc buleczek na cas itp.
17- jakies domki dla facc w jakichs slamsach. Bo pacc mają kurde wszystko ;/ a my ochłapy
nie che miec jakiejs wystralowej chalupy ale domek ;/
18-poprawienie ogólnie grafiki
19-nowe opcje i oznajmienie jak wykorzytac te p*** rużczki
20-jakies odglosy
21-te SKILL BARS!
22- niech nas czymsz ZASKOCZOM!!!!

EDIT
wpadlem jeszcze na kilka pomysłów.

23- srodek lokomocjo jak konie(smoki i wilki? to troche dziwne)
24-nowe rodzaje obrazen jak kros powiedzial od lodu(mozna by bylo powoli zamarzac na foldzie )
25-czary które by atakowaly wybrany typ potwora, jak naprzykład pomyślmy....byl by se xzar xxx który by odsyłał umarłych albo ich częścioworanil, w zaleznosci od m levelu.
troche tego jest
limenu jest offline  
stary 03-07-2004, 18:49   #106
wm1111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2004

Posty: 7
Domyślny

Moim zdaniem powinno byc widac np ze ze sworda albo axa walisz (efekt graficzny), cos, ze np jak naciskasz spacje, to biegniesz itd. oraz lepsza grafa :rolleyes:
wm1111 jest offline  
stary 03-07-2004, 18:57   #107
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny nowa tibia

Widze Dejvo że ty albo nigdy nie byłeś pacem albo zapomniałeś jak to jest nimotórz ja od dopiero 15 dni mam pac i znam jeszcze ból faców że się ich omija
Ale no trzeba omijać faców którzy mówią że nie będą płacić ale ci którzy mają problem z kupnem paca.....
A ja bym chciał:
Nowe potworki
Nową wysepkę
Harmonię pvp
więcej questów
PiXik jest offline  
stary 04-07-2004, 20:05   #108
Aragorn syn Arathorna
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 06 2004

Posty: 25
Domyślny

Ja bym osobiście chciał aby dodano jakiś nowy strój dla FACC i kilka nowych potworków a także jakąś zbroję, axe, club, sword, legs, helmet. Chciałbym rownież aby powstała nowa rasa i aby było nowe miasto. A także aby powstały rozszeżenia profesji (np. druid na 30lvl ma rozgałęzienia na szamana i zielarza) i rasy do wyboru przy tworzeniu postaci (elf, krasnolud, człowiek, ork) i dodatkowe umiejętności dla rs (elf= +2dista, krasnolud = +2axe, człowiek=+2 sword, ork= +2club) Tak chciałbym aby wyglądała tibia!!
Aragorn syn Arathorna jest offline  
stary 04-07-2004, 20:27   #109
Piecyk11
Użytkownik Forum
 
Piecyk11's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2003
Lokacja: Gorzow Wlkp
Wiek: 31

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Clession
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 11
Skille: 51/50
Piecyk11 ma numer GG 3061565
Domyślny Więcej stroi

Ja bym był za tym żebyśmy my facc'i mogli ubrać się też w fajowe ciuszki. Rozumiem mogą one być brzeydsze niż pacców, ale powinno być ich wiecej. Coś w stylu tego kolesia co teraz jest dla pacc z takimi rozczochranymi włosami bo on jest cool. Może przydały by sie też czary dla knightów, które na pewno pomogły by rycerzom.
__________________
Jozin z Bazin
Piecyk11 jest offline  
stary 04-07-2004, 23:19   #110
dbfan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobre by były ataki potworow na miasta, i zeby te drabily domy, a playerzy mieli by odpierac ataki.
omzna zrobic cos takiego ze gdyby orki z zamku mieli by atakowac AB, to w samku mozna gdzie nie gdzie znalesc malutkie info kiedy nmiej wiecej taki atak mialby nastapic
BA !
TO BY BYLO GENIALNE!!
 
stary 05-07-2004, 10:33   #111
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez olmk

a moze jakas bron palna na wzor pierwszych karabinow prochowych ( mogliby uzywac ich rowniez knighty)

czlowieku tibia jest grą fantasy a bronią palną są distance fighting !!!!!!!!!!!
Wufei jest offline  
stary 06-07-2004, 11:45   #112
Walfir
Użytkownik Forum
 
Walfir's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2004
Lokacja: Z przed kompa
Wiek: 35

Posty: 55
Walfir ma numer GG 3558413 Walfir ma login Tlenu lorenc88
Domyślny

Jak dla mnie powinni dodac troche nowych itemów nowe cluby axe i cos do distanaca a poza tym jakies kolekcjonerskie do tego fajnie byloby jakby tibia miala dzwiek
__________________
www.poo.prv.pl MOJA STRONA DOMOWA - ZAPRASZAM SERDECZNIE!
Walfir jest offline  
stary 06-07-2004, 12:26   #113
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

powiem krotko

skils barss

jakies takie pomieszczenia ze sie placi np 200gp wchodza 2 osoby i moga treeeeeeeeeeeeeeeeenic ile wlezie a nie ze jak pk wlezie pach apach i deduja


czaszki jak trafie goscia to skul a nie jak zaznacze bo miscclicki sie robia


2 rozdaje grafy ta co jest i lepsza by mogli grac ludzie z starym kompem i nowiutka slniacym potworem


no i dzwiek

np kary dla redskuli i tych co zabijaja ze trzeba np zaplacic lub zjakies prace np sprzatanie depo z karteczek za kare itp itd.... no i najwazniejsze sprzatanie kopaln bo tam taki syf jest ze szkoda gadac ... albo to ze lezace itemki na ziemi nie na domkach w domkach ze znikaja
__________________
Pasorzytek jest offline  
stary 06-07-2004, 12:53   #114
Cycu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2004

Posty: 48
Domyślny

1. Skill bar
2.Nowe itemy :axe,club,sword
3.Nowe stroje dla facc
4. I moim zdaniem bardzo ważne mianowicie gdy zaatakuje cie pk , i on ma skula : white albo red to mozesz zrobic wtedy logouta
Cycu jest offline  
stary 06-07-2004, 18:35   #115
Grevil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2004

Posty: 178
Domyślny

Nie powinni zmieniać grafy, dodawać muzy czy coś tędy...Powinni poprawić szybkość ich serverów żebyśmy my nie mieli lagów z ich winy...No i może trohe więcej respów i dodać trohe clubów bo jest tego mniej i nie mają konkurencji z swordami..Nowe stroje dla facc,skill bar jest tesz dobrą propozycją
__________________
Name: Grevil Do'Urden
Vocation: Knight
level: 47 lvl
Skills: 78/79
Mag lvl: 5
Grevil jest offline  
stary 15-07-2004, 13:39   #116
majq
Użytkownik Forum
 
majq's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 131
majq ma numer GG 4002226
Domyślny

Hm, ja bym chciała żeby były nazwiska. Tak jak kolega (nie pamiętam imienia, sorry ) miał Del`Impro. Fajnie jakby wprowadzili właśnie takie coś, przynależność do rodziny. Wtedy Tibia była by ciekawsza. Np. Zakładasz postać a tam Ciebie sby się pytało z jakiej rodziny chcesz być Del`coś tam czy Del`coś tam i trzeba wybrać. Wtedy "głowa rodziny" by musiała się zgodzić na przyłączenie. Powstały by takie rodziny. I można wtedy sobie grać Z kumpelami chcemy takie coś sobie zrobić. Założyć nowe postacie i zacząć tak grać. Co wy na to?
__________________
^...^

Wróciłam ... nie mam zamiaru kończyć
majq jest offline  
stary 15-07-2004, 14:09   #117
Wielki Pawsiuk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2004

Posty: 19
Domyślny

Najlepiej jak by bylo wiecej potworow,wiecej outfitow dla facc,wiecej broni,wiecej czarow,tp albo statki dla facc itp...
Wielki Pawsiuk jest offline  
stary 15-07-2004, 14:20   #118
Remikacid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 11
Remikacid ma numer GG 4710683
Domyślny

1. Wiesz kiedy ci skile urosną
2. Różne rodzaje wędek - np kosztuje 500GP i dodaje 2pkt w fishingu
3. Atak potworów na miasto. Najlepiej broniący dostają nagrody
4. Tych z red skulami widać na mapie
5. Niemożna atakować ludzi 2 razy słabszych od siebie
Remikacid jest offline  
stary 15-07-2004, 14:29   #119
Weezee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Miasto Moderatorów :]
Wiek: 36

Posty: 109
Weezee ma numer GG 2365373
Domyślny

wedlug mnie tibia jest Ok tylko chcialbym zeby mapa swiata tibii byla wieksza, bardzie rozlegla...zeby sie okazalo ze Mainland to tylko wyspa calej Planety...
__________________
... przestałem grać w Tibie, bo zbyt dużo gnoju w niej było, zbyt dużo złodzieji i kłamców, ale to nie znaczy, że nie mogę sledźić poczynań CIPów ...
Weezee jest offline  
stary 16-07-2004, 11:24   #120
Troll Druid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2004

Posty: 5
Domyślny MainLand

Szybkie skilowanie dla wszystkich,i w sklepie raz na mainie można dostać całego seta ,nowe armory,bronie,zaczynamy gre na majnie od 10 levelu i jesteśmyna początku mamy dobre skille z broni której chcemy .Grafika, i nowe klasy bo trudno jest na rooku więc najlepiej odrazu zacząć na mainie. ochodnia: : :evil:
Troll Druid jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:05.


Powered by vBulletin 3