Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-03-2006, 17:05   #101
Bostorm
Użytkownik forum
 
Bostorm's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006

Posty: 18
Profesja: Elite Knight
Świat: Elysia
Poziom: 106
Skille: 87/83
Domyślny

Nienawidze was wy rasiści!!!. To że jesteśmy inni nie znaczy że jesteśmy gorsi od was, wy hetero sexualni egoiści. Moge sie też pochwalic że na mnie lecą mężczyzni i nawet paru przytulalem już (przewalone byc przystojnym), przyznajcie że mam powodzenie wieksze niz wy!!! Zapamietajcie też najpierw jestesmy ludżmi dopiero potem gejami, nie wybieralem tego wiec nie macie prawa zarzucać mi iz jest to moja wina!

ps. gej jest okej!!!

@Doris mówisz tak bo Angelo ma taki fajny lvl i troche kasy na zbyciu?

Ostatnio edytowany przez Bostorm - 01-03-2006 o 17:08.
Bostorm jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-03-2006, 17:26   #102
Doris>
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pakee
Tej Neuter jak jestes taki piekny to pokaz nam jak wygladasz, ale uwazaj bo jesli jestes taki przystojny jak Creghan to znowu nam temat skasuja wiec pokaz nam swoje zdjecie ale najpierw przemysl to piec razy.

/ucielem ten kawalek troche bo byl jednak troche za ostry wzgledem takiej jednej

@Akallabet
Pamiętam naszą ostatnią rozmowe-była na poziomie mniej niz zero!
Denerwowałeś mnie wstawkami: Bax to Ty! Ja wiem,że to Ty Bax! itp...
Zapamiętaj!
Bax gra na Baxie a ja na swoim ms!

ps. Neuter jest przystojnym i inteligentnym młodzieńcem!
W przeciwieństwie do Ciebie!
Ty nawet nie masz za grosz taktu!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2006, 17:31   #103
Doris>
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bostorm
Nienawidze was wy rasiści!!!. To że jesteśmy inni nie znaczy że jesteśmy gorsi od was, wy hetero sexualni egoiści. Moge sie też pochwalic że na mnie lecą mężczyzni i nawet paru przytulalem już (przewalone byc przystojnym), przyznajcie że mam powodzenie wieksze niz wy!!! Zapamietajcie też najpierw jestesmy ludżmi dopiero potem gejami, nie wybieralem tego wiec nie macie prawa zarzucać mi iz jest to moja wina!

ps. gej jest okej!!!

@Doris mówisz tak bo Angelo ma taki fajny lvl i troche kasy na zbyciu?
Fajny lvl?
Kasy na zbyciu?
O czym Ty wogóle bredzisz?

ps. Jesteś gejem?
Fu.....aż mnie zemdliło !!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2006, 17:41   #104
Doris>
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Neuter
Hejka Wiem, że oni tylko potrafią wszystkich poniżać i ubliżać każdemu.
Ja się tym wcale nie przejmuje. Szkoda byłoby na takich n...... nerwy sobie szarpać. Oni poprostu toną, a tonący chwyta się brzytwy
Pozdrowionka
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2006, 17:48   #105
Luksus
Użytkownik Forum
 
Luksus's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 91
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Elysia
Poziom: 76
Domyślny

Heh... Brak mi słów...

Doris cytat:"Hejka Wiem, że oni tylko potrafią wszystkich poniżać i ubliżać każdemu."

A Ty niby inaczej postepujesz:
"ps. Jesteś gejem?
Fu.....aż mnie zemdliło !!!!!!!!!!!!!!"

Widze ze po prostu uwazasz sie za kogos lepszego, tyle



Signed,

Luksus Ithil
__________________
Hail Heren Istarion
<<Luksus Ithil>>
<<Palladyn-ciemnosci>>
<<Allken>>
Luksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2006, 18:07   #106
Bostorm
Użytkownik forum
 
Bostorm's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006

Posty: 18
Profesja: Elite Knight
Świat: Elysia
Poziom: 106
Skille: 87/83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doris>
@Neuter
Hejka Wiem, że oni tylko potrafią wszystkich poniżać i ubliżać każdemu.
Ja się tym wcale nie przejmuje. Szkoda byłoby na takich n...... nerwy sobie szarpać. Oni poprostu toną, a tonący chwyta się brzytwy
Pozdrowionka
Jeżeli myslisz że tylko Noctum ubliża swoim wrogom mylisz sie, poniewaz winni sa po obu stronach. Jednoznacznie też trudno okreslić kto jest w tym lepszy. Czy uda sie kiedykolwiek ten problem rozwiązać? Jestem przekonany że nie ponieważ, przyczyn ,,poniżania i ubliżania" jest zbyt wiele i byloby niezlym wyczynem wszystkie zlikwidować.

Z tą brzytwą masz w stu procentach racje i zainspirowało mnie to. Niech ci sie nie wydaje że traktuje to w całosci jako przenośnie, chodzi mi o to że jak będzie źle, zawsze chlopaków z Grinders mozna pozabijać na rl. Oznajmiam też dlatego źe ta wojna jest nie do przegrania przez Noctum.

Ostatnio edytowany przez Bostorm - 01-03-2006 o 18:18.
Bostorm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2006, 22:34   #107
HaGi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 19
Strzałka ...

No Doris , Tobie to musze pogratulowac. Pierw upominasz innych zeby uwazali na Jezyk Polski a potem sama robisz bledy niebede Ci juz ich wytykal. A i na Twym miejscu radzil bym isc do psychiatry bo cos z Toba jednak nie tak. W pelni zgadzam sie z Bostormem , myslicie , ze jestescie boscy w rl . Dobrze wiem jak komp moze zmienic czlowieka, przeslonic mu oczy - Oh jaki ja jestem boski/boska i wogole. Zastanowcie sie czy chcecie spedzic zycie przed komputerem czy moze jednak zaryzykowac i otworzyc okno na swiat. Godzina spedzona przed Tibia , a moze tak zamienic ja na godzine na silowni lub na jakis sport sprawiajacy przyjemnosc. Ludzie moze zejdziecie wkoncu na Ziemie i uruchomicie swoje szara komorki. I niebadzcie smieszmi , ze niemacie do siebie passow bo dobrze wiem , ze tego wieczoru jak padlem niewszyscy byli na swoich postaciach . Zachowam te informacje dla siebie , co wiem a czego niewiem.
HaGi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2006, 00:09   #108
Xahiv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 01 2005

Posty: 53
Imię: Arvit
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 100
Domyślny

np mozna isc godzine palic zielone listki
Xahiv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2006, 00:52   #109
Neuter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Elbląg \ Gdańsk

Posty: 22
Stan: Na emeryturze
Imię: Neuter
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 101
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bostorm
Jeżeli myslisz że tylko Noctum ubliża swoim wrogom mylisz sie, poniewaz winni sa po obu stronach. Jednoznacznie też trudno okreslić kto jest w tym lepszy. Czy uda sie kiedykolwiek ten problem rozwiązać? Jestem przekonany że nie ponieważ, przyczyn ,,poniżania i ubliżania" jest zbyt wiele i byloby niezlym wyczynem wszystkie zlikwidować.

Z tą brzytwą masz w stu procentach racje i zainspirowało mnie to. Niech ci sie nie wydaje że traktuje to w całosci jako przenośnie, chodzi mi o to że jak będzie źle, zawsze chlopaków z Grinders mozna pozabijać na rl. Oznajmiam też dlatego źe ta wojna jest nie do przegrania przez Noctum.
Czekam na to zabijanie w rl. Moze kiedys mnie odwiedzicie... Hahaha


@Doris
Dzieki za komplementy Az mi rumience wyskoczyly, hihi
Neuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2006, 00:53   #110
Neuter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Elbląg \ Gdańsk

Posty: 22
Stan: Na emeryturze
Imię: Neuter
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 101
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HaGi
No Doris , Tobie to musze pogratulowac. Pierw upominasz innych zeby uwazali na Jezyk Polski a potem sama robisz bledy niebede Ci juz ich wytykal. A i na Twym miejscu radzil bym isc do psychiatry bo cos z Toba jednak nie tak. W pelni zgadzam sie z Bostormem , myslicie , ze jestescie boscy w rl . Dobrze wiem jak komp moze zmienic czlowieka, przeslonic mu oczy - Oh jaki ja jestem boski/boska i wogole. Zastanowcie sie czy chcecie spedzic zycie przed komputerem czy moze jednak zaryzykowac i otworzyc okno na swiat. Godzina spedzona przed Tibia , a moze tak zamienic ja na godzine na silowni lub na jakis sport sprawiajacy przyjemnosc. Ludzie moze zejdziecie wkoncu na Ziemie i uruchomicie swoje szara komorki. I niebadzcie smieszmi , ze niemacie do siebie passow bo dobrze wiem , ze tego wieczoru jak padlem niewszyscy byli na swoich postaciach . Zachowam te informacje dla siebie , co wiem a czego niewiem.
Ja nie spedzam zycia przed komputerem To zle? To swiadczy o tym, ze jednak nie jestem piekny? Prowadze bogate zycie towarzystkie, mam wielu znajomych, gram w siatkowke, chodze na basen, cialko tez mam za***iste... Phi! Sexy Neuter
Neuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2006, 01:15   #111
Luksus
Użytkownik Forum
 
Luksus's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 91
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Elysia
Poziom: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neuter
Ja nie spedzam zycia przed komputerem To zle? To swiadczy o tym, ze jednak nie jestem piekny? Prowadze bogate zycie towarzystkie, mam wielu znajomych, gram w siatkowke, chodze na basen, cialko tez mam za***iste... Phi! Sexy Neuter
No to good luck.


Signed,
Luksus Ithil
__________________
Hail Heren Istarion
<<Luksus Ithil>>
<<Palladyn-ciemnosci>>
<<Allken>>
Luksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2006, 11:59   #112
Bostorm
Użytkownik forum
 
Bostorm's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006

Posty: 18
Profesja: Elite Knight
Świat: Elysia
Poziom: 106
Skille: 87/83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neuter
Ja nie spedzam zycia przed komputerem To zle? To swiadczy o tym, ze jednak nie jestem piekny? Prowadze bogate zycie towarzystkie, mam wielu znajomych, gram w siatkowke, chodze na basen, cialko tez mam za***iste... Phi! Sexy Neuter
Wiesz że uzależnionym najtrudniej jest się przyznać do prawdy i to oni najzacieklej się bronia? Ja też gram w siatke i spotykam sie ze znajomymi, oczywiscie robie to wszystko na komputerze. Eh nie ma to jak dobra klawiatura.

ps. meine Mutter is computer

Ostatnio edytowany przez Bostorm - 02-03-2006 o 15:57.
Bostorm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2006, 12:27   #113
Bostorm
Użytkownik forum
 
Bostorm's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006

Posty: 18
Profesja: Elite Knight
Świat: Elysia
Poziom: 106
Skille: 87/83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neuter
@NiQu
W ten weekend bylem w Solcu Kujawskim na turnieju w siatke Ciekawa tam macie sale Byles moze?
Taki wierszyk jest ,,...samochwała w kącie stała..."

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doris>
Fajny lvl?
Kasy na zbyciu?
O czym Ty wogóle bredzisz?

ps. Jesteś gejem?
Fu.....aż mnie zemdliło !!!!!!!!!!!!!!
Stanowczo protestuje, twoje zachowanie jest niegodne. Jesteś dorosła, czy z wiekiem nie powinaś byc odrobine bardziej wyrozumiała? Nie powinaś też myśleć ze z braku wychowania zwracam sie do ciebie w pierwszej osobie, mysle że na nic wiecej nie zasługujesz. Stereotyp ,,glupiego polaczka", homosexualistów, innego koloru skóry... Co jeszcze? Powinaś także dostrzec sarkazm który pojawil sie w mojej wypowiedzi, do tego nie trzeba być wyksztalconym czy też inteligentnym. Wiem że jest niemożliwe byś tolerowała homosexualistów dosłownie, ponieważ ja nie wiem jakbym zareagował wiedząc że stoi koło mnie pan o innych poglądach. Lecz bądz pewna że nie powiedzial bym ,,jesteś gejem i mdli mnie na twój widok" tylko starałbym sie nie urazić jego przekonań co, nie znaczy ze w zupelności czuł bym komfort zwiazany z jego obecnościa.

Ostatnio edytowany przez Bostorm - 02-03-2006 o 15:54.
Bostorm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2006, 22:42   #114
Xahiv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 01 2005

Posty: 53
Imię: Arvit
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 100
Domyślny

Bos zamilcz ownujesz ich ;p
Xahiv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 18:16   #115
Lurker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2006

Posty: 3
Domyślny

"@Doris
Dzieki za komplementy Az mi rumience wyskoczyly, hihi "
jestes takim burakiem ze niemozliwe bylyby rumience na twojej twarzy

btw. znacie taki kawal?
Jak zrobic salatke z burakow?
Wystarczy wrzucic granat do GH grindersow!
Lurker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 19:06   #116
Bostorm
Użytkownik forum
 
Bostorm's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006

Posty: 18
Profesja: Elite Knight
Świat: Elysia
Poziom: 106
Skille: 87/83
Brak ikony

Mam nadzieje, że kłótnie miedzy nami w tym temacie zostaną zakończone, albo przynajmniej przybiorą trochę inna postać. Dlaczego tak myśle? Oczywista sprawa, chyba już każdy z nas zauważył, że takie kłótnie są bezcelowe, może nie do końca, ponieważ prowadzą tylko do jeszcze większej nienawiści miedzy nami, co prowadzi do wyzwisk prób poniżania, pokazania na siłę, kto jest lepszy. To jest śmieszne, emocje z jakimi piszemy te posty można śmiało porównać do obłędu. Ten temat, byłby dużo ciekawszy gdybyśmy próbowali wyjaśnić nie zrozumiałe dla nas postępowanie. Potrafili czasami przyznać się do jakiś błędów. Zadam wiec kilka pytań, które moim zdaniem pomogą nam ubarwić naszą dyskusje.

1. Dlaczego walczysz w tej wojnie?
2. Czy jesteś przekonany, że masz większe szanse wygrać tą wojnę niż twój przeciwnik?
3. Jak dużych poświęceń jesteś wstanie dokonać by pomóc swojej sprawie?
4. Czy masz, przyjaciół, znajomych lub ludzi, których darzysz sympatią/podziwiasz(kojarzą ci się z jakimiś pozytywami) po przeciwnej stronie? Jeżeli nie lub tak spróbuj uzasadnić swój wybór.

Ad 1. Powodów jest wiele postaram się wyliczyć te ważniejsze wszystkie: chęć pomocy kolegą, czucie przyjemności z rozgrywki pvp, nienawidzę próżności Hichama, który zachowuje się jak Narcyz, władza, Reza (Dozd) co do jego przypadku za dużo pisania, konsekwencja przyjętych sobie celów.
Ad 2. Uważam, że posiadamy przewagę nie wykluczam komplikacji.
Ad 3. Niemal podjęcia każdych środków, na które pozwala mi moralność, włącznie z usunięciem postaci.
Ad 4. Jape, który aktualnie nie jest w Grinders, ale na pewno pomaga, uzasadnienie nie boi się mówić tego co myśli. Co do kilku osób o których myślałem mam mieszane uczucia, tak więc przez tą niepewności nie pojawią się.

Chyba nie obejdzie się bez przeprosin tych, których uraziłem swoimi postami, mam nadzieję że to wystarczy.

PS. Nikogo nie mogę zmusić by zgodził się z moim pomysłem.
Proszę się nie śmiać tu krew się leje, ludzie się zabijają!!!
Bostorm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2006, 19:21   #117
Pakee
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2005

Posty: 23
Domyślny

Ad 4. Creghan, tylko z nim mozna rozkrecic party jak z nikim w Grinders!


Nad reszta odpowiedzi pomysle gdy znajde na to czas ~~
Pakee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 10:08   #118
Melka
Użytkownik forum
 
Melka's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Green Gobles
Wiek: 36

Posty: 15
Stan: Niegrający
Imię: Meleve
Profesja: Elder Druid
Gildia: Adorables
Świat: Elysia
Poziom: 53
Poziom mag.: 56
Domyślny

Rozwiązanie dużo lepsze niż te Wasze kłótnie. Może nawet udałoby się z tego zrobić sensowny temat? Bo 12 stron leci mniej więcej na zasadzie "ja jestem bosssski a ty głupi!11!"





Miłego weekendu ;)
Melka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 14:25   #119
Lurker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2006

Posty: 3
Domyślny

bax slyszalem ze twoja mama ma lepsze pvp niz ty z botem, to prawda?
Lurker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2006, 15:04   #120
HaGi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 19
Strzałka ...

1. Nienawidze Jape , Rezy , Arioca , Dalitasa - zawsze sie pucowali jak mialem wiekszy lvl . Przestalem grac oni mnie przescigneli i sie nawet nieodzywali. Jak sie logowalem od czasu do czasu to mnie chcieli zabic , czasem im sie to udalo.
2. Nie uwazam , ze mamy rowne szanse .
3. Moge zrobic wszystko , jestem gotow zrookowac ta postac zeby wygrac wojne.
4. Mam kilku przyjaciol i bardzo ich lubie , niezabardzo mi sie podoba walka z nimi. Mam nawet Ekima , ktory jak wiadomo rzadzi ! xD
HaGi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin 3