Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-12-2007, 20:53   #1281
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

i znowu popisowy brak wiedzy. to taki sam argument jak powiedzenie ze nic sie nie wie bo sie nigdy 100 levela nie wbilo, a ktorego sam uzylem, w sumie bezpdostawnie.
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-12-2007, 21:56   #1282
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

No, a mnie shackowali i już nie mam problemu z PA

A tak serio - straty nieduże, ale... i tak mi się już gra nudziła W rlu można zrobic tyyyyle ciekawszych rzeczy.. (i niech nikt nie pisze "o, naprawdę! Ranyyyy..", bo jak jesteście tacy mądrzy to czemu tu siedzicie zamiast pójśc gdzies z kumplami/Panną)
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2007, 22:06   #1283
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

Cytuj:
6. Jak mozna nie miec zycia w rlu? Mysl. RL = real life = realne zycie = nie wirtualne.
Wiem, ze nie jestem z tego forum, ale w tym wyrazeniu ze ktos nie ma rl life, chodzi o to, ze spedza przed komputerem tyle czasu, ze nie ma czasu na n.p. spotkanie z kolegami, znalezienie sobie dziewczyny itp. itd. ; p
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2007, 23:27   #1284
Kiniol
Użytkownik Forum
 
Kiniol's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2006

Posty: 89
Imię: Limehit
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
1. To nie Minavand shakowal Ecrushera, tylko jego kumpel.
2. Wszystkie itemy i kasa gildiowa zostala wam zwrocona. A dlaczego? Sprawka Minavanda, powinniscie mu dziekowac klocki.
3. Chwilowa strata calego eq byla dobrym pretekstem na robienie PA na COF itd.
4. PA bylo jest i bedzie. Szczegolnie pod wodza Wanted. I nic tego nie zmieni.
5. Przeciwienstwem slowa slabszy nie jest lepszy, tylko silniejszy.
6. Jak mozna nie miec zycia w rlu? Mysl. RL = real life = realne zycie = nie wirtualne.
7. Adam sharowal Urbexxa i Ecrushera. Wszyscy to wiedza. Ponad polowa charow wanted na wojnie bylo sharowane wiec nie gadaj glupot.
Mam pewne zastrzezenia do punktow 2,3 i 4.

Z tego co wiem ,to jeszcze sporo kasy w itemach z tamtego wydarzenia nie zostalo zwrocone. Nie wspominajac o stracie lvli Ecrushera ze 180~ na 150~.

Tuz przed wojna byl taki okres gdzie nikt z Wanted nawet sie nie wazyl zrobic PA.( nie mowie oczywiscie ,ze teraz tez tak bedzie)

Pozatym wszyscy narzekaja na Wanted ,zas to ludzie z Punisherow/LA mowili ,ze po wojnie zrobia z Azury, Auschwitz.

Ostatnio edytowany przez Kiniol - 09-12-2007 o 23:31.
Kiniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 00:12   #1285
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiniol Pokaż post
Mam pewne zastrzezenia do punktow 2,3 i 4.

Z tego co wiem ,to jeszcze sporo kasy w itemach z tamtego wydarzenia nie zostalo zwrocone. Nie wspominajac o stracie lvli Ecrushera ze 180~ na 150~.

Tuz przed wojna byl taki okres gdzie nikt z Wanted nawet sie nie wazyl zrobic PA.( nie mowie oczywiscie ,ze teraz tez tak bedzie)

Pozatym wszyscy narzekaja na Wanted ,zas to ludzie z Punisherow/LA mowili ,ze po wojnie zrobia z Azury, Auschwitz.
1. Ale cos dostaliscie, prawda? Lepszy rydz niz nic.
2. Znudzeni rutyna skupili sie na wbijaniu leveli i wywolaniu wojny.
3. Tak tak, wmawiaj to sobie, ale jezeli juz cos takiego bylo to na bank tworca tego tekstu byl nie kto inny jak Hawek. Wasz kolega z gildii . Nasz zdrajca.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 02:29   #1286
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

Zaprzeczacie sami sobie.. Jak mówicie ze Urb sharuje to wiadome ze ma czas na rl i skończcie jebać fleki. Zj^bali was ze płaczecie non-stop o bota to odkopaliście mój post ch^j wie skąd i teraz macie nowy wątek do gadania... Ogarnijcie się..

_____
Jest późno a przej^bany ze mnie imprezowicz wiec nie płaczcie mi, że jakies orty są bo odkopie wam wasze zjeb^ne posty i poryjemy. Pozdro to jest to !;]

@Ciri the Witcher
Geniuszu kto shakował Ecrushera no bo Ty wiesz tu wszystko, powiesz nam?
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 03:48   #1287
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siggurdius Pokaż post
bo wiecie, nosso mc flurry wybral lepsze zycie, a tibia to najwieksze gowno. a pewnie, co tam, siedzialem dniami i nocami i expilem, no to teraz wypada mowic ze tibia to najwieksze gowno i bla bla. szkoda tylko, ze nigdy nie wbiles wzej niz 82 levela durniu, na akcjach cie bylo najmniej a najwiecej gadales - typowe. tera sie musi powyzywac, od czasow starej wojny z dofem chyba go nikt nie zganil jeszcze.
Czyś Ty sie ku**a z choinki urwał? Po pierwsze to nic sensownego do tematu nie wniosłeś bo za swoim płaczem, idz do taty tata Cię przytuli. O reszcie sie nie wypowiadam, bo z takimi szurkami nie zwykłem o tym rozmawiać
BTW, odpusc sobie chlopie bo nie mam zamiaru czytac Twoich wypocin, to moj pierwszy i ostatni raz jak Ci odpowiadam.

Urbexx to Urbexx, nie żebym miał coś przeciwko, że siedzi przed kompem i mu gały już wypaliło, poprostu koleś myśli że jest kimś ważnym a bez brata/braci by biegał dalej z 100 lvlem. Życie Panowie, Życie...

@ Van Ent
Widocznie nie grasz aż tak długo, albo nie zwracałeś na to uwagi. Z tego co pamietam jak grałem ja, to Urbexx deletował sie bodajże... 7 razy? Robił z siebie tylko i wyłącznie idiote bo każdy wiedział że znowu wróci do gry. Nałóg.
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl

Ostatnio edytowany przez DetiVo - 10-12-2007 o 03:53.
DetiVo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 08:58   #1288
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
1. Ale cos dostaliscie, prawda? Lepszy rydz niz nic.
2. Znudzeni rutyna skupili sie na wbijaniu leveli i wywolaniu wojny.
3. Tak tak, wmawiaj to sobie, ale jezeli juz cos takiego bylo to na bank tworca tego tekstu byl nie kto inny jak Hawek. Wasz kolega z gildii . Nasz zdrajca.
no tak, pomijajac te pare rarow i paredziesiat rh, to rzeczywiscie "cos"

i mylisz sie , nie tylko hawek tak gadal. przynajmniej w koncu zrozumial ze razem z wami walka nie ma sensu ; )

tak tak nosso, szkoda ze jak ty grales to wszyscy cie mieli w glebokim powazaniu, no mopze pomijajac dofoludki
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 10:19   #1289
Ise~
Użytkownik Forum
 
Ise~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006

Posty: 145
Stan: Usunięty
Imię: Weraxin
Gildia: Wanted
Domyślny

Tak Nosso, Urb sharował .. masz na to taki sam dowód jak ja na to, że Ty sharowałeś. Bo ja sobie twierdzę, że Ty też to robiłeś, tylko, że Ty jesteś lamusem i nawet sharować nie umiesz. Urb przynajmniej ma 200+. Za czasów jak grałeś byłeś nikim mimo, że miałeś sharowaną postać, Urb (oczywiście Twoim zdaniem) jest sharowany, ale przynajmniej jest kimś. A Ty skoro masz swoje rl życie, to spierdzielaj wypić sobie z pół litra i walnij się pustą butelką w łeb, może zmądrzejesz. I proszę, nie wracaj.

A co do tych stwierdzeń, że Punki zrobią a Azury Auschwitz to takie bzdury gadał nie tylko Hawek, chociaż nie zaprzeczam, że on też. Z tą tylko różnicą, że on w końcu się ogarnął.

Pozdrawiam ...
__________________
_/Wanted

20:20 Sir Pinio: sandra mokra ma, gdy heg jej buzi da

Obraźliwa to jest Twoja morda. : )
Ise~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 15:38   #1290
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ise~ Pokaż post
Tak Nosso, Urb sharował .. masz na to taki sam dowód jak ja na to, że Ty sharowałeś. Bo ja sobie twierdzę, że Ty też to robiłeś, tylko, że Ty jesteś lamusem i nawet sharować nie umiesz. Urb przynajmniej ma 200+. Za czasów jak grałeś byłeś nikim mimo, że miałeś sharowaną postać, Urb (oczywiście Twoim zdaniem) jest sharowany, ale przynajmniej jest kimś. A Ty skoro masz swoje rl życie, to spierdzielaj wypić sobie z pół litra i walnij się pustą butelką w łeb, może zmądrzejesz. I proszę, nie wracaj.

A co do tych stwierdzeń, że Punki zrobią a Azury Auschwitz to takie bzdury gadał nie tylko Hawek, chociaż nie zaprzeczam, że on też. Z tą tylko różnicą, że on w końcu się ogarnął.

Pozdrawiam ...
Kolejne dziecko neostrady, odłącz sobie modem, szybko, szybko! BO stanie Ci się krzywda, jak może stać się w ogóle jeszzce większa.
Ja lamusem tak? Znasz mnie na rlu że nazywasz mnie lamusem? Wątpie, nawet jakbyś był z tego samego miasta, byśmy nie mieli przyjemności się poznać bo ja nie szukam kolegów na poziomie 4 klasy podstawówki. Wybacz Weraxin, ale jak wczesniej napisalem do jakiegos pachołka z Łonted, tak samo piszę do Ciebie, nie poć się przy pisaniu kolejnego posta, sugerujac że jestem lamusem, bo wisisz mi Ty, tak samo reszta Twoich kolegów z tej durnej zakłamanej gildi. Jak ktoś mówi o kimś prawde, to całe te Wasze stado odrazu by tego kogoś zjadło. Ale cóż... Prawda boli, Drazoludki, praawda boli

Azura była, jest i będzie chorym światem, bo grają na niej chorzy ludzie. Wojna skonczylaby się wtedy kiedy grałem jeszcze ja i kiedy szwedzi dołączyli do DOFU, tylko że Wasz "wspaniały silny, niepowtarzalny, wręcz nie do pokonania" Lider Drazharm, przyjechał do POznania lizać dupe chłopakom z DOF, nawet postawil sporo piwka. Ci zrobili blad wpuszczajac go spowrotem, ale coz stalo sie jak stalo. Kiedys ktos sie znowu Wam postawi nic nie trwa wiecznie jak którys z przedmowcow napisał.
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl
DetiVo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 16:41   #1291
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

@DetiVo
To ja xD.

@Ise~
Gdybys mial wybrac.... Wolalbys zostac kims w RL czy grze komputerowej? Jezeli wybierzesz opcje nr 2 to mozesz w tescie na IQ konkurowac z Urbem.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 17:37   #1292
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

DetiVo i Ciri the Witcher
Jak czytam wsze posty to az mnie w dupie sciska ludzie gdzie wy zostawiliscie mózg?? Jestescie gorzej glupi niz ustawa przewiduje. Ogarnijcie sie troche i zacznijcie sensownie pisac.
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 19:13   #1293
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
DetiVo i Ciri the Witcher
Jak czytam wsze posty to az mnie w dupie sciska ludzie gdzie wy zostawiliscie mózg?? Jestescie gorzej glupi niz ustawa przewiduje. Ogarnijcie sie troche i zacznijcie sensownie pisac.
Sensownie dla kolesi z wanted = tak jak oni chca.
W odroznieniu od Ciebie nie bede tanczyl tak jak beda chcieli. Mam swoje zdanie i nie musze ssac im rowa zeby mnie nie uwalili w jakiejs gierce.
Ciri the Witcher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 20:28   #1294
Siggurdius
Użytkownik Forum
 
Siggurdius's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 269
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Domyślny

1 rzecz - ciri
haha ja sie ciekawych rzeczy dowiaduje o tobie koleżko. tak gadasz o szpiegowaniu, a kto proponowal urbowi ze bedzie dla niego szpiegowal, no kto? hahah frajerze, urban moze udostepnic filmik. zobaczymy co wtedy powiesz cwaniaku

2- nosso
mowisz ze sie urwalem z choinki. a ty skad sie urwales? nie bylo cie 2 lata i byl spokoj od zbednego pierdolenia na forum, no moze z wyjatkiem paru osob. teraz nagle wracasz i zgrywasz mega kozaka co byl w dofie i walczyl w tysiacu bitew. chcialbym przypomniec ze jest rok 2007 a nie 2005 wiec swoje teorie i przemyslenia mozesz zostawic dla siebie bo sa po prostu nieaktualne, tak jak to ze urb sharuje badz sharowal z jego 3 bracmi syjamskimi i z wujkiem. tak sie skalda ze na twoj temat i temat dofu tez jest wiele ciekawych plotek tyle ze nikt z nas nie jest takim durniem zeby pisac takie glupoty na forum bo nie ma po co - i tak wiekszosc osob wie, co jest prawda a co nie. nie wiem czy taki pierdolony dałn jak ty jest to w stanie zrozumiec

sorry za slowa, ale frajerow trzeba cisnac - no coz.

Ostatnio edytowany przez Siggurdius - 10-12-2007 o 20:40.
Siggurdius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 21:11   #1295
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
Sensownie dla kolesi z wanted = tak jak oni chca.
W odroznieniu od Ciebie nie bede tanczyl tak jak beda chcieli. Mam swoje zdanie i nie musze ssac im rowa zeby mnie nie uwalili w jakiejs gierce.
Nikomu nie lizalem i nie bede lizal dupy zeby sobie pograc w tibie. To jest MOJE zdanie o tobie i DetiVo. Jezeli bym chcial to bym mógl wyzywac ludzi z Wanted bo mam wyjebane na to czy sobie pogram na Azurze czy na innym serwie. Ale po co mam ich bluzgac skoro oni nic mi zlego nie zrobili i z niektórymi czlonkami Wanted mam dobry kontakt. Jezeli znajdziesz jakis powód dlaczego mam ich bluzgac to napisz a jezeli go nie znajdziesz to zamilcz
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 23:43   #1296
Ise~
Użytkownik Forum
 
Ise~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006

Posty: 145
Stan: Usunięty
Imię: Weraxin
Gildia: Wanted
Domyślny

@Cri

Jasne, że bym wolał być "kimś" na rl, to daje znacznie szersze perspektywy (chociaż bycie kimś w Tibii też może mi coś dać - sprzedam chara to będzie nieco wart). Tylko o czym Ty tu gadasz ? Nosso był nikim, jest nikim i będzie nikim w TB oraz na rl (owszem, nie znam go, ale jakoś nigdy nie słyszałem o nim w wiadomościach.

@Freddd

Ja wiem dlaczego powinieneś wrzucać na Wanted ! Bo Cri tak chce, o !

Pozdrawiam ...
__________________
_/Wanted

20:20 Sir Pinio: sandra mokra ma, gdy heg jej buzi da

Obraźliwa to jest Twoja morda. : )
Ise~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2007, 00:02   #1297
DetiVo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 52
Stan: Niegrający
DetiVo ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
DetiVo i Ciri the Witcher
Jak czytam wsze posty to az mnie w dupie sciska ludzie gdzie wy zostawiliscie mózg?? Jestescie gorzej glupi niz ustawa przewiduje. Ogarnijcie sie troche i zacznijcie sensownie pisac.
Zyjemy w wolnym kraju, nikt nie każe czytać Ci naszych postów.
Moge sie zwrocic do Ciebie w ten sposob "Kupil chara i kozaczy, wez wyjdz bo z ludzmi Twojego pokroju ciezko sie dyskutuje.

@Isee

Szczerze, żalll... trzeba uslyszec o kims w wiadomosciach zeby wiedziec ze "ktos jest kims"? Powodzenia w zyciu z takim mysleniem. Ja na Twoim miejscu juz bym sie wieszał.
__________________
Rispekt dla najwyzsza Prawda, przeciez to najwiekszy wojownik azury! rotfl
DetiVo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2007, 00:09   #1298
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DetiVo Pokaż post
Zyjemy w wolnym kraju, nikt nie każe czytać Ci naszych postów.
Moge sie zwrocic do Ciebie w ten sposob "Kupil chara i kozaczy, wez wyjdz bo z ludzmi Twojego pokroju ciezko sie dyskutuje.

@Isee

Szczerze, żalll... trzeba uslyszec o kims w wiadomosciach zeby wiedziec ze "ktos jest kims"? Powodzenia w zyciu z takim mysleniem. Ja na Twoim miejscu juz bym sie wieszał.
Chara nie kupilem. Dziwne ze wszyscy na tym forum maja ciebie i Ciri the Witcher dosc. wiesz dlaczego ?? Bo wy myslicie ze jestescie super extra zajebisci a tak naprawde nie jest i to z wami sie ciezko dyskutuje
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2007, 00:11   #1299
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

zabawnie niektorzy z wasz pisza:
jako nutka ironi
podrzuce chamskim zartem


jedyna osoba z Tibi która jest kims to Heg
tylko o nim mozna bylo uslyszeć w wiadomosciach
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2007, 00:36   #1300
Ise~
Użytkownik Forum
 
Ise~'s Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2006

Posty: 145
Stan: Usunięty
Imię: Weraxin
Gildia: Wanted
Domyślny

Haha, Heg terrorysta. : D

@ Nosso

To idź się powieś, zrób przysługę ludzkości. Ale zanim to zrobisz, napisz proszę kim tak ważnym w Twoim mniemaniu jesteś ...

Pozdrawiam ...
__________________
_/Wanted

20:20 Sir Pinio: sandra mokra ma, gdy heg jej buzi da

Obraźliwa to jest Twoja morda. : )
Ise~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:58.


Powered by vBulletin 3