Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-08-2004, 01:27   #121
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Evul

Największy noob ajkiego znam to ziom który dzsiaj o wczoraj o 21.17 włamał mi sie na konto i zaczął grać moją postacią.Teras jest ścigany przez moich ludzi.Jeśli ktoś z was gra na dolerze i jest w Venorze zabijcie druida iminiem Thereus.To moja skradziona postać.Ja gram od początku ale straty nie moge znieść.
Ajron 88 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2004, 13:17   #122
roland
Użytkownik Forum
 
roland's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Z nienacka:P

Posty: 486
roland ma numer GG 2839234
Domyślny nastepny

chce kupic runki w tym celu ide do sklepiku i mowie hi i gosicu mi odpowieada ze mam pecha bo kupuje kto inny czekam czekam robie adori gran i nagle slysze od gosci give me bp of hmm and i will go ... wylolowalem go i w kocnu zdenerwowalem sie i strzelilem go z sd za 60 zwial ze sie kurzylo
__________________
"Los dzielący ludzkie byty,
na zabójców i zabitych,
zmieści Cię w rubryce szerszej,
tak w tej pierwszej..."
roland jest offline  
stary 19-08-2004, 14:36   #123
Bubble_pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Największym n00bem byłem ja- nabiłem 8 level- poszedłem na main, zachowywałem się ja na rooku (noob,thief, td. ) a gdy spadłem na 6 level wkurzyłem się, poszedłem do kopalnii (moj kumpel mi pokazał gdzie to jest ), pozbierałem szybko pełno katac i copperów i uciekłem. Wracam do dp, chowam mój. hmm łup, wychdoze z depo i plz kill me. Oni mnie mordowali, a gdy miałem już spaść bodajże z 3 na 2 level to wziąłem ubrałem pełno katan na siebie, 1 chain armor, soldier helmet (dostałem... za 38 gp, bo tyle mi zostało ) i poszedłęm zginąć. Jakież było moje zdziwienie gdy na rooku miałem tylko cluba i jabuszko...
A mogłem być tak bogaty....
Gdy masz 5 lvl to przechodzisz na rook ;]
 
stary 19-08-2004, 16:49   #124
roland
Użytkownik Forum
 
roland's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Z nienacka:P

Posty: 486
roland ma numer GG 2839234
Domyślny Ah

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bubble_pl
Gdy masz 5 lvl to przechodzisz na rook ;]
juz mu to mowilem tylko ponoc "rzucalem sie na ludzi" i dostalem ostrzezenie i -2 do reputacji i jeszcze skasowali wszystkie moje psotu w tym temacie... eh a n00by nadal zywe...(ghost nadal nie mam nic do ciebie)
__________________
"Los dzielący ludzkie byty,
na zabójców i zabitych,
zmieści Cię w rubryce szerszej,
tak w tej pierwszej..."

Ostatnio edytowany przez roland - 19-08-2004 o 16:51. Powód: bo czegos nie napisalem
roland jest offline  
stary 19-08-2004, 20:43   #125
Fafude
Guest
 

Posty: n/a
Cool

dla mnie najwiekszym noobem jest moj kumpel ktory pisał do mnie na vip zebym przyniósł mu jedzenie jak ja byłem w ab a on w venore


EDIT by KLIMUSS:
Dla mnie najwienkszy noob to DAWIDEK ROZPRUWACZ ponieważ trenowalem z nim kiedys on mi ze spir walil 20 + hp a ja mu po 3 gdzies tak z CLUBA 7/7 jak walnelem mu hita 7 to sie obrazil ze za mocno go bije. od tamteg czasu sie nie odzywal

Ostatnio edytowany przez Fafude - 20-08-2004 o 17:41.
 
stary 20-08-2004, 19:55   #126
Master Kejzi
Użytkownik Forum
 
Master Kejzi's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Master Kejzi ma numer GG 7060731
Żarówka moje początki czyli jaki byłem noob

Powiedzcie mi ludzie kto tu jest noobem!!!
1.Jako noob na roku używałem wszyskich rodzaji broni ktura była lepsza
2.Zostałem palem ktury walczy mieczem
3.Na miainie nie wiedzialem co to dp więc kolo pokazał mi jakaś skrzynka i wkładałem tam kase co dostawałem od kumpli ok 2k puźniej ide włozyć jeszcze 200gp patrze a tu nic niema

Fajne początki
Master Kejzi jest offline  
stary 31-08-2004, 15:31   #127
Ziencio
Użytkownik Forum
 
Ziencio's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 32

Posty: 41
Ziencio ma numer GG 6459436
LOL

ja widziałem nOOba dwa lata temu przed systemem caszek... świeżo po wyjściu na maina poszedłem se zwiedzać Carlin. poszedłem se do teatru i jakiś gostek widział, że jestem tam, więc poszedł za mną, zamknął drzwi i .... zaczął mnie nawalać... ale prawie spadłem ze krzesła, bo gostek był 9 knight ( nicku nie pamiętam ) i nawalał mnie .... z włóczni ..... :tongue: oczywiście zabierał mi mało, ja zdążyłem zawołać gostków, aby go zabili. no i miał z 3 dedy..
Ziencio jest offline  
stary 01-09-2004, 01:51   #128
DarthPawel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 08 2004

Posty: 10
DarthPawel ma numer GG 2923038
Szczęśliwy

Raz spotkalem goscia co chcial NPC Amber na rooku poderwac. Podchodzi i "Amber... Poland?". To byl newbie a nie noob raczej.

Gdy kompletnie zaczynalem (teraz też zaczynam) myslalem ze k to 100 gp i chcialem serpent sworda kupic .
DarthPawel jest offline  
stary 01-09-2004, 01:59   #129
sorden
Użytkownik forum
 
sorden's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 40

Posty: 5
sorden ma numer GG 1008294
LOL

Hmm... jak ja zaczynalem przygode z tibia to trafilem na pewien trik..
Wracam sobie w rocku z troli... wrecz uciekam, bo mialem chyba z 5 hp... a tu kolo do mnie ze mnie uleczy... powiedzial mi dokladnie co mam zrobic... okazalo sie nagle ze mnie zaatakowal i zabil... oczywiscie wzial moje fanty... moim zdaniem to niezly wal... myslalem wtedy ze w rocku nie da sie zabijac !
Co wy na to ?
sorden jest offline  
stary 01-09-2004, 07:05   #130
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sorden
Hmm... jak ja zaczynalem przygode z tibia to trafilem na pewien trik..
Wracam sobie w rocku z troli... wrecz uciekam, bo mialem chyba z 5 hp... a tu kolo do mnie ze mnie uleczy... powiedzial mi dokladnie co mam zrobic... okazalo sie nagle ze mnie zaatakowal i zabil... oczywiscie wzial moje fanty... moim zdaniem to niezly wal... myslalem wtedy ze w rocku nie da sie zabijac !
Co wy na to ?
moze zaprowadzil cie do sali treningowej?
__________________





p.l jest offline  
stary 01-09-2004, 07:37   #131
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

"BUY K LEGS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>>>>I TRAVEL<<<<", nic w tym dziwnego gdyby to gościu na trade dawał, a nie yelsował w mieście, travelować po mieście to ja też mogę
__________________





p.l jest offline  
stary 01-09-2004, 10:49   #132
sorden
Użytkownik forum
 
sorden's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 40

Posty: 5
sorden ma numer GG 1008294
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez p.l
moze zaprowadzil cie do sali treningowej?
Otoz nie... !
sorden jest offline  
stary 01-09-2004, 16:32   #133
Zapewapu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2004

Posty: 70
Domyślny hehe

Hehe ja terz z poczatku bylem dobry,a konkretniej :
Pewnego dnia kupilem swojemu druidowi GFB i sczesliwy zrobilem jedna runke (calkowicie nie wiedzalem jak to dziala) ale angielsi nieco umiem i wiedzalem ze runa to wielka kula ognia Z innyh rpg wiedzalem ze dziala tylko na jednego potwora /gracza ale to jest tibia.... nie poczytalem"opisu dzialania czaru"
wiec postanowilem zrobic z kumplem test hit....polezlismy pod depo w carlin w godzinach sczytu... . Dalismy party a on wpakowal sie w sam srodek tlumu...
(myslalem ze runa zaszkodzi tylko jemu.... ) No to co use with i na kumpla.... a tu patrze ***UT pol ekranu wybuha ja mam skulla (na szczescie zadawalem takie dmg ze nikogo nie zabilem :tongue: )
Zapewapu jest offline  
stary 03-09-2004, 08:24   #134
sir Tifejo
Użytkownik Forum
 
sir Tifejo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów k/Gliwic
Wiek: 32

Posty: 734
sir Tifejo ma numer GG 4203085
Domyślny

mi koles napisal 'u nuy k-arm'?ale nie dawalem ogloszenia, a ze moj kumpel chcial to mu odpowiedzialem 'yes' a ze koles byl w veno ja w ab to zaproponowalem parcelem. koles (oczywiscie polak...) nie mial kasy na parcela, i mi sciemnial ze mial 47 lvl ale go rookuja i ma 7 patrze na stronke... 'killed at lvl 7 by giant spider' byl jeszcze ds i dragon i takie tam potworkino, ok wyslalem mu kase na parcel(!!) i powiedzial za na 4,3,2,1 wrzucamy. za 1 razemi nie wrzucil nikt, za drugim tylko on. otwieram patrze: scale armor. no to ja w smiech ze jest noob itp. a on ze juz sprzedal k-arma za 2k)))wiadomo polska, nie obrazajac 'pozadnych graczy'
sir Tifejo jest offline  
stary 03-09-2004, 09:18   #135
XXX Player
Użytkownik forum
 
XXX Player's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 36

Posty: 3
XXX Player ma numer GG 6362375
Domyślny

Dziś gram sobie na rooku nowa postacia i słysze
11:48 Matasom: buycerlin snow
Bez komentarza prosze!!!

Ostatnio edytowany przez XXX Player - 03-09-2004 o 21:23.
XXX Player jest offline  
stary 03-09-2004, 19:37   #136
Wypas
Użytkownik Forum
 
Wypas's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 38

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom mag.: 8
Domyślny

mnie rozśmieszył koleś tekstem

buy 10 obsidian lance (niestety polak)
pytam się go po co ci ich az 10 że i mówie że jedna mu wystarczy a on na to że kupuje 10 bo niechce mu sie ich zbierać tak często a są silniejsze od speerów
albo babka która chciała od kolegi kupić bright sworda za 2,3k a on sprzedał jej katane
Wypas jest offline  
stary 03-09-2004, 19:51   #137
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Mój the best n00b to miał 15 lvl i był knightem. Gość sie pod dp drze, że cche kupić dark helmet. No to mówie mu, że mam. On sie pyta "how mutch", ja tradycyjnie odpowiadam "offer" i on na to "3k! PLZ!". No to ok! I sprzedałem mu dark helmeta po okazyjnej cenie 3k!
__________________
/
Glamri jest offline  
stary 17-09-2004, 19:52   #138
Punish
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2004

Posty: 203
Domyślny

Dzisiaj kupilem obsidian lance za 200GP (a baba chciala mi sprzedac za 150 ale nie mialem drobnych) nie wiem ile kosztuje obsidian lance ale sadze ze przynajmniej kilka tysiecy

Tez dzisiaj jakis koles powiedzial "I kill u in main", ja zaciekawiony pytam sie go (po angielsku) "kogo zabijesz na mainie?", on mi odpowiada "cipfried"

Kiedys kiedy wracalem do Thais jakas baba mnie zaczepia i noobosko mówi "hi". Patrze a tam napis ze chce ze mna trade. No to wrzucilem jakiegos torcha aby zobaczyc co chce mi sprzedac. Byla to runa hmm. Mowie ze nie chce kupic. Ona powiedziala "ok" i rzucila mi pod nogi. I poszla
Kiedy juz troche odeszla zatrzymala sie na chwile. Nie wiem co ona chciala zrobic, moze mnie zaatakowac?

Pewien polak mówi "pójde albo do thais, albo do Kazordoon albo na MAIN"
__________________
Kliknij TUTAJ Nowa tibimc, tibigg, tibiaid i inne bajery
Punish jest offline  
stary 12-10-2004, 20:18   #139
JUrant
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 3
JUrant ma numer GG 5704010
Domyślny

hmm najwiekszy n00b ja sam?
na 9 lvl druidem poszedlem do hellgate (oczywiscie nie wiedzialem co to wtedy jest)
chciałem sprzedać copper shilda za 100 gp
do 15 lvl nie wiedzialem do czego służy wędka

Ale to było dawno
JUrant jest offline  
stary 12-10-2004, 21:26   #140
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

ha nowa historyjka
dzis moim rune makerek stoję sobie kulturalnie pod dp i do mnie podchodzi 8 pal
i mówi:
hi
ja: hi
on: afk?
ja: yes
onimie gościa) comme afk

albo w tym samym dniu:
stoje pod dp
i podchodzi 15lvl knight
i wypycha mnie coraz dalej dp i nagle mnie udzezyl (blok na zbroje)
nic mi nie zabrało 2 hit= 0 [...] 10 hit= 0 :| fajnie sobie myśle super knight który na 15lvlu nie może ciacnac blood hita drutowi ze Scale armor, Leather legs, legion helmet, dwarven shield 16/17 myśle sobie jakie on ma skile? i nagle dostalem takiego ataku śmiechu że dosłownie spadłem z krzesła (sam mam knighta na 15lvlu i taki druid to dla mnie śniadanie)
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:27.


Powered by vBulletin 3