Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-07-2007, 09:20   #121
Laster
Użytkownik Forum
 
Laster's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Stanowice

Posty: 50
Profesja: Druid
Świat: secura
Poziom: 41
Domyślny

Ja tym upem to wogóle się nie przejmuje choć jestem druidem bez pacca a wiadomo druid bez pacca to już totalna klapa ale mimo to potrafie expić na guardach z tempest rodem solo bez summonów waste jest po każdym expieniu mniej więcej na 10k ok 1,2-1,5k kasy ale my druidzi mamy uhy i to une ratują nas przed bankructwem. Oczywiście na paccu nie ma takich problemów bo waste nie ma i jest bosko (wiem co mówie peninsula tomb na paccu to nnie przeszkadza ci nic ani waste ani cap ktorego tak druidowi brakuje i ja nie wiem co druidzi tak sie ciepią na knightów i palów mi sie to nawet podoba bo lubie isc do kumpla i popatrzec na jego boskie hity hehehe o lol ale sie rozpisałem narqa all.
__________________



Best solo: Dragon
Best team: Hydra

lepiej byc biednym i lubianym, niz bogatym i huntowanym
Laster jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2007, 11:01   #122
Fordi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Thais

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 42
Poziom mag.: 43
Domyślny

Ja niewiem oco wam biega też nażekałem że udupili sorców i druidów.
Ale po tym jak poszłem sprawdzic moje hity to żeczywiście sie ździwiłem omg.
POwiem wam że niejest tak źle kiedyś przed update potworom z woi(wand of inferno) zabierałem czesto po 70 a tera 68-67 i to niejest wielka róznica
nawet druta sobie jeszce zrobiłem
Fordi jest offline  
stary 07-07-2007, 16:35   #123
Dreake
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 05 2007

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

Powiem jedno:

SUX Update!
Dreake jest offline  
stary 07-07-2007, 21:47   #124
luki69
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 10 2006
Lokacja: Tomaszow Maz.

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 3x
Skille: 6x/6x
Poziom mag.: 4
luki69 ma numer GG 2805980
Domyślny

A ja przeczytałem dwie strony tego tematu i zwątpiłem, bo:

NIE MOŻNA MIEĆ WSZYSTKIEGO W JEDNYM!

- Chcecie mieć maszynke do kasy? Wybierzcie Knighta.
- Chcecie mieć super eFul szyPki exp? Wybierzcie Palka.
- Druid? Jest typowym UH makerem i Sioerem i nie uda wam się wbicie wysokiego lvla nim(chyba, że macie bardzo dużo samozaparcia i silnej woli). On po prostu nie jest do tego stworzony.
- Sorc? On powinien być mocny (NIE tak jak knight), ale i DROGI! Jak jest w innych RPG'ach (a przynajmniej jak powinno być)? Na sorca wydaje się najwięcej po to żeby było widać efekty. Przyzwyczajcie się do tego. Ten update był według mnie najlepszy. To tyle.
__________________
[CHAR]Felawyn Felin[/CHAR]
luki69 jest offline  
stary 08-07-2007, 22:18   #125
VvinQo
Użytkownik forum
 
VvinQo's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2007

Posty: 6
Domyślny

@up
popieram. masz calkowita racje.

moze i oslabili postacie magiczne ale sorc nadal jest dobry! moze juz nie jest takim kosiarzem jak wczesniej ale nadal jest bardzo mocny. powinno sie wybrac profesje ktora sie lubi i chce grac, a kazda ma swoje wady i zalety jakby nie bylo.
VvinQo jest offline  
stary 08-07-2007, 22:25   #126
Bristan
Użytkownik Forum
 
Bristan's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bristan
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 53
Poziom mag.: 48
Domyślny

ja tam nigdy nie narzekałem na up daty, choć nie obraził bym się jak by zrobili up date do 7.6 ,jest jak jest i trzeba grać dalej i się nie poddawać
__________________
21:25 Avast: nie ma jak za czasow Gierka
21:25 Avast: ; |
21:25 Bristan Palek: a jak
21:25 Bristan Palek: 7.6 rox
21:25 Avast: xd
21:25 Avast: Wtedy chleb byl na kartki
21:25 Avast: ;|

Bristan jest offline  
stary 09-07-2007, 11:17   #127
AdasieqCukierkowyPalladyn
Użytkownik forum
 
AdasieqCukierkowyPalladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: NiE WieM

Posty: 6
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 25
Skille: 70/57
Poziom mag.: 9
Smutny .

Przed Update zawsze brakowało pallów na desert questa,tera to chyba zabraknie
sorków i druidów
AdasieqCukierkowyPalladyn jest offline  
stary 10-07-2007, 01:07   #128
PaPaPa
Użytkownik forum
 
PaPaPa's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: Nie Pamientam

Posty: 24
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Moim zdaniem przesadzili tak obnirzac postaci magiczne
PaPaPa jest offline  
stary 10-07-2007, 12:57   #129
Danio1984
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do balansacji postaci to faktycznie jest tragedia dla druidów/sorców. Może nawet bardziej dla druidów. Gram tą profesją od roku fakt expienie nią jest dość szybkie nawet po update ale na takich serverach jak PVP expienie to nie wszystko trzeba się również jakoś bronić przed ciągłymi atakami pk. Sorcerowie mają przynajmniej ue a druid nie miał nic i nadal nie ma a odkąd osłabili atak z run obrona stała się wręcz niemożliwa. Bo z czego zabije teraz takich pk z sd, z którego żałośnie walniesz teraz za nędzne 150 jak dobrze wejdzie, a może z exori vis z którego trafić nie jest wcale tak łatwo.
Mówicie, że wbić skille 80/80 knightem potrzeba mnustwo czasu a wbić 80 m level postacią magiczną to co uważacie że robi się to w 5 minut?
Jeżeli chodzi teraz o porównanie ataku 60 knight wali po 100 + przeciętnie faktycznie za darmo a postać magicza mająca niewielką ilość hp na 60 levelu płaci nie tylko za manasay które pomagają mu w leczeniu ale potrzebne są również do ataku to również za bardzo drogie SD których na zabicie takiego knighta potrzeba bardzo dużo ze względu na jego dużą ilość hp. Jedynym kosztem knighta w tym przypadku sa uhy, których zużyje niewiele. Więc teraz sami sobie porównajcie ok 15 bp manasów + kilkanaście bp SD, a knighta który po osbrażeniach z sd (ok 150) zużyje kilka uhów ze względu na duża ilość hp.

Więc zanim zaczniecie porównywać grę knightem i postacią magiczną zastanówcie się czy macie racje bo słabo mi się robi jak czytam te bzdury że to update wcale nie zniszczyło postaci magicznych. Pograjcie najpierw jedną i drugą profesją i zobaczymy co wtedy będziecie mieli do powiedzenia. W szczególności polecam servery PVP na których są ciagłe wojny i ataki pk.

Pozdro ;>
 
stary 10-07-2007, 13:08   #130
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Danio1984 Pokaż post
Co do balansacji postaci to faktycznie jest tragedia dla druidów/sorców. Może nawet bardziej dla druidów. Gram tą profesją od roku fakt expienie nią jest dość szybkie nawet po update ale na takich serverach jak PVP expienie to nie wszystko trzeba się również jakoś bronić przed ciągłymi atakami pk. Sorcerowie mają przynajmniej ue a druid nie miał nic i nadal nie ma a odkąd osłabili atak z run obrona stała się wręcz niemożliwa. Bo z czego zabije teraz takich pk z sd, z którego żałośnie walniesz teraz za nędzne 150 jak dobrze wejdzie, a może z exori vis z którego trafić nie jest wcale tak łatwo.
Mówicie, że wbić skille 80/80 knightem potrzeba mnustwo czasu a wbić 80 m level postacią magiczną to co uważacie że robi się to w 5 minut?
Jeżeli chodzi teraz o porównanie ataku 60 knight wali po 100 + przeciętnie faktycznie za darmo a postać magicza mająca niewielką ilość hp na 60 levelu płaci nie tylko za manasay które pomagają mu w leczeniu ale potrzebne są również do ataku to również za bardzo drogie SD których na zabicie takiego knighta potrzeba bardzo dużo ze względu na jego dużą ilość hp. Jedynym kosztem knighta w tym przypadku sa uhy, których zużyje niewiele. Więc teraz sami sobie porównajcie ok 15 bp manasów + kilkanaście bp SD, a knighta który po osbrażeniach z sd (ok 150) zużyje kilka uhów ze względu na duża ilość hp.

Więc zanim zaczniecie porównywać grę knightem i postacią magiczną zastanówcie się czy macie racje bo słabo mi się robi jak czytam te bzdury że to update wcale nie zniszczyło postaci magicznych. Pograjcie najpierw jedną i drugą profesją i zobaczymy co wtedy będziecie mieli do powiedzenia. W szczególności polecam servery PVP na których są ciagłe wojny i ataki pk.

Pozdro ;>
1. Idioci małpoludy itd Kiedy ku*wa zrozumiecie że 80mlvl to nie 80 skill. 80m lvl więcej daje niż 80 skill.
2. Ta część upa jest po to żeby knight dogonił sorca
3. Do zakończenia balansu jest min 1 up
4. To tyle
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty
Tawer Redeye jest offline  
stary 11-07-2007, 00:04   #131
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Danio1984 Pokaż post
Co do balansacji postaci to faktycznie jest tragedia dla druidów/sorców. Może nawet bardziej dla druidów. Gram tą profesją od roku fakt expienie nią jest dość szybkie nawet po update ale na takich serverach jak PVP expienie to nie wszystko trzeba się również jakoś bronić przed ciągłymi atakami pk. Sorcerowie mają przynajmniej ue a druid nie miał nic i nadal nie ma a odkąd osłabili atak z run obrona stała się wręcz niemożliwa. Bo z czego zabije teraz takich pk z sd, z którego żałośnie walniesz teraz za nędzne 150 jak dobrze wejdzie, a może z exori vis z którego trafić nie jest wcale tak łatwo.
Mówicie, że wbić skille 80/80 knightem potrzeba mnustwo czasu a wbić 80 m level postacią magiczną to co uważacie że robi się to w 5 minut?
Jeżeli chodzi teraz o porównanie ataku 60 knight wali po 100 + przeciętnie faktycznie za darmo a postać magicza mająca niewielką ilość hp na 60 levelu płaci nie tylko za manasay które pomagają mu w leczeniu ale potrzebne są również do ataku to również za bardzo drogie SD których na zabicie takiego knighta potrzeba bardzo dużo ze względu na jego dużą ilość hp. Jedynym kosztem knighta w tym przypadku sa uhy, których zużyje niewiele. Więc teraz sami sobie porównajcie ok 15 bp manasów + kilkanaście bp SD, a knighta który po osbrażeniach z sd (ok 150) zużyje kilka uhów ze względu na duża ilość hp.

Więc zanim zaczniecie porównywać grę knightem i postacią magiczną zastanówcie się czy macie racje bo słabo mi się robi jak czytam te bzdury że to update wcale nie zniszczyło postaci magicznych. Pograjcie najpierw jedną i drugą profesją i zobaczymy co wtedy będziecie mieli do powiedzenia. W szczególności polecam servery PVP na których są ciagłe wojny i ataki pk.

Pozdro ;>
Nie odzywaj sie jak nie wiesz o czym mowisz...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 11-07-2007, 01:00   #132
mith_alinek
Użytkownik forum
 
mith_alinek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007
Lokacja: wawa

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: harmonia
Poziom: 52
Skille: 75/73
Poziom mag.: 5
Domyślny :p

ja osobiście nigdy knighta którym gram za profke pokrzywdzoną nie uwazalem. Biło sie długo skille ale bardzo mi to nie przeszkadza poniewaz grac druidem próbowalem i mnie przerazaly problemy druidów z maną (caly czas brak). Uwazam ze utrudnienie grania magom nie jest uczciwe za to nie zgodzę się z tym co pisaliście ze to straszne i skandal ze palek ma takie tanie power bolt. A próbowaliscie kiedys skillowac palkiem!!? ja mialem kiedys palladyna i caly czas brakuje spearów 0 capa malo many brak strzal i ciągle wydatki. Palladyn był zanikającą profesją i ci którzy wytrwali mając nadzieje na leprze czasy otrzymali za to nagrodę
mith_alinek jest offline  
stary 11-07-2007, 01:36   #133
AldursWronka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Moim zdaniem

2 lata temu grałem na Aldorze Knightem gra mi coś nie szła miałem 12 lvl i skille 46/48 zaczeli mnie pkować to przestałem grać w tibie.
Po 2 latach wrociłem grać ale na Celescie
Chara założyłem 1 dzień przed Update i wbiłem 8 lvl.
Wniosek :
1.Moj kolega jest Knightem i na zrobienie skilla 70/70 potrzeba 87 godzin
2.Uhy mozna opchnac za 3,2 max 3,5k a ihy po 1,2k
3.Knight bedzie chcial zaatakowac np. dargona a ty ustaniesz w przejsciu na 1 kratke walisz dragona a knight musi czekac bo walic twojego draga nie moze.
4.A czy wy druidzi i sorcerzy nie zapomnacie o kasie z ihów,uhów,gfb,hmm,i sd
5.Każda Postać jest dobra tylko ze liczy sie wybór i chęć gry nią każdy ma wady i zalety więc po co sie kłucić na zimowym updacie sie wszystko zbalansuje i będzie Git.
 
stary 11-07-2007, 01:52   #134
mith_alinek
Użytkownik forum
 
mith_alinek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007
Lokacja: wawa

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: harmonia
Poziom: 52
Skille: 75/73
Poziom mag.: 5
Domyślny omg

kolo!!! sam napisales ze nie grales w tibie.
Więc nie wypowiadaj się na tematy o których chuja wiesz!
Knightem trzeba skillować dużo więcej...
Masz problemy ze draga nie mozesz bic jak ci staja w przejsciu ... A WCZESNIEJ NIE BYLO TAKICH PROBLEMÓW?????
A tym ze sorc i druid mają wielkie zyski z run to mnie kolo naprawde rozjebales prawie z krzesła spadłem...
Zrób se druida wbij jakis tam lev zebys mógł ihy robić i zrób backapcka..
po 1,5h męczenia się z maną i runkami idz i to jeszcze sprzedaj (1k)
Zeby zarobić 10k musisz się z tym męczyc 15 godzin!!!
Natomiast przez ten czas knightem wbiłbys z 20 lev( bo jestes noobem) zrobilbys desert questa zarobił 10 a kolejne 5 zebrał expiąc do tego desert questa. w dodatku idą ci skille przy ubijaniu potworób idzie ci exp i kasa tez a taki drut sie niemilosiernie męczy zeby te jebane ihy zrobic
mith_alinek jest offline  
stary 11-07-2007, 02:57   #135
arni1990
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 66
Skille: 81\80
Poziom mag.: 6
Domyślny

najbardziej rozzaleni sa madzy i druci z niskimi levelami zrobili sobie maga/druta zeby szybciej expic wykozystac to ze postacie magiczne byly lepsze a teraz po upie kiedy oni sa "słabsi" zrobil sie wielki rwetes
a to ze chcieliscie wykorzystac to ze madzy/druci byli dużo silniejsi to jest git??
a skoro mówicie ze najcik i tak mial zawsze lepiej to dlaczego nie graliscie nimi co?!?! tylko robiliscie sobie maszynki do nabijania expa
ja nie narzekałem kiedy byliscie silniejsi tak jak ktos napisal wczesniej to nie koniec balansacji moze to zeczywiscie bylo po to zeby najci i palki podgonili??
a ze placzecie ze nie ma w top 300 expienia magów i drutów czyja to wina?? nie wierze ze mag czy drut po upie nie nabija juz tego 1.5 miliona zeby spokojnie znalesci sie na tej liscie
POCZEKAJCIE SYTULACJIA PO NASTPENYM UPIE MOZE SIE DRAMETRIALNIE ZMIENIC
arni1990 jest offline  
stary 11-07-2007, 09:03   #136
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Wiem ze nie rosnie szalenie lecz jakikolwiek wzrost nawet trudnodostrzegalny jest szalona poprawa w stosunku do tego co bylo przed up
I to bardziej w sensie psychologicznym , bo kazdy kina wiedzial ze jego sila atakow bronia bedzie wlasciwie stala w miejscu czyniac ta postac delikatnie mowiac maloperspektywiczna .
To wlasnie dzieki temu od 150 levela knighci stawali sie postaciami magicznymi klepiac all glownie z run : hmm , explo , gfb.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 11-07-2007 o 09:05.
mago jest offline  
stary 11-07-2007, 09:12   #137
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mith_alinek Pokaż post
ja osobiście nigdy knighta którym gram za profke pokrzywdzoną nie uwazalem. Biło sie długo skille ale bardzo mi to nie przeszkadza poniewaz grac druidem próbowalem i mnie przerazaly problemy druidów z maną (caly czas brak). Uwazam ze utrudnienie grania magom nie jest uczciwe za to nie zgodzę się z tym co pisaliście ze to straszne i skandal ze palek ma takie tanie power bolt. A próbowaliscie kiedys skillowac palkiem!!? ja mialem kiedys palladyna i caly czas brakuje spearów 0 capa malo many brak strzal i ciągle wydatki. Palladyn był zanikającą profesją i ci którzy wytrwali mając nadzieje na leprze czasy otrzymali za to nagrodę
Racja, zgadzam sie z toba w 100%.Ja swojego palla mam jeszcze na dlugoo przed update tyle ze nim nie gralem ^^.Teraz od niechcenia robie lvl dziennie.

Ostatnio edytowany przez Liper - 11-07-2007 o 09:12. Powód: Musze kupic nowa klawiaure.
Liper jest offline  
stary 13-07-2007, 00:45   #138
Czubek^^
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 02 2007

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 231
Poziom mag.: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AldursWronka Pokaż post
2 lata temu grałem na Aldorze Knightem gra mi coś nie szła miałem 12 lvl i skille 46/48 zaczeli mnie pkować to przestałem grać w tibie.
Po 2 latach wrociłem grać ale na Celescie
Chara założyłem 1 dzień przed Update i wbiłem 8 lvl.
Wniosek :
1.Moj kolega jest Knightem i na zrobienie skilla 70/70 potrzeba 87 godzin
2.Uhy mozna opchnac za 3,2 max 3,5k a ihy po 1,2k
3.Knight bedzie chcial zaatakowac np. dargona a ty ustaniesz w przejsciu na 1 kratke walisz dragona a knight musi czekac bo walic twojego draga nie moze.
4.A czy wy druidzi i sorcerzy nie zapomnacie o kasie z ihów,uhów,gfb,hmm,i sd
5.Każda Postać jest dobra tylko ze liczy sie wybór i chęć gry nią każdy ma wady i zalety więc po co sie kłucić na zimowym updacie sie wszystko zbalansuje i będzie Git.
Jednym słowem omg

Sprzedać runy ;S
Buhahahahahahaha!
Ja jestem ms i runy sprzedaje sie cieżko lub wcale ...
Ale zeby sprzedawac SD po tydzien to przesada...
Czubek^^ jest offline  
stary 13-07-2007, 01:45   #139
^Trial^
Użytkownik Forum
 
^Trial^'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 235
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manin Pokaż post
Witam wszystkich forumowiczów ponieważ jestem tu nowy. Chciałem wtrącić swoje 2 grosze. Właśnie nie wiem kto tu jest durny?? Na ten update najci i palkowie dostali więcej, a na następny ( co już Cip Soft zapowiadał ) Sorcowie i druty dostaną coś nowego.. Płaczecie jakby nie wiadomo co się stało, a i tak najt nie ma szans z sorciem na podobnym lvlu..
no tak oczywiscie taki 100lvl sorc spokojnie bez wiekszych problemow udupi 100lvl kina -.-"
taki kina bedzie lezal na glebie i rżał jak kon do poki nie uzna ze koncza mu sie uhy i warto by sie zmyc -.-"""
^Trial^ jest offline  
stary 13-07-2007, 05:08   #140
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Tak tak Ci co mowia ze profesje sa wyrownane.
Posluchajcie, jezeli profesje bylyby wyrownane nie powstawalo by 10 tematow dziennie o "nieudanym update" chyba nie ? logiczne

Pozatym rozumiem Cie gremlin, z e-visa ladnie mozna siekac nawet lepiej od kinghta, ale hity paladyna Z DYSTANSU to jest przegiecie, praktycznie zero waste ze spearow.
dzisaj na stone tombie miezylem exp
Kumpel 30 palek wbil 35k/h tracac 30 royal spearow a mial z 5k na +
Ja 66 master z dsami -.- (nie mowiac o expeniu bez nich omg) zrobilem 40k/h tracac 7 bp mf / bp ih na dsy loot - 6k~

ZAAAAAAAAAAAAAL wbijam 100 lvl tym sorcem tylko bo to bez sensu grac dalej i czekam na up zimowy
Znubiale nieudaczniki z cipsoftu
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:12.


Powered by vBulletin 3