Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-01-2006, 22:40   #121
Anarchist
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 37

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 54
Anarchist ma numer GG 4244306
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celmir
Ja mam tylko zastrzezenia do Lord Anarchista ktory tak Kondzie lize dupe ze juz tam chyba nie ma ani jednego pryszcza w przeciwienstwie do mordy...Ja rozumiem ze u*******ac z konda jakiegos br czy cos ale nie ****a polakow.Kirdan~padl od Kondy i tego Asslickera.Wez sie Lordzie of Lizanie Dupy w garsc i nie liz tak tej jego dupy bo wszyscy polacy cie beda kochac za to ze ich zabijasz...n/c
Witam. Kuba z tej strony(czyli wiadomo kto)
Ja bym zrobil tka samo. jest w najlepszej gildi jest jej czlonkiem to musi robic to co gildia. to sie nazywa lojalnosc wobec gildi ...

Heh. sadze ze patriots jset jzu nie zniszczalne i nie macie co kombinowac.
Pollacy nie potrafia walczyc.Pamietam white eagle force , immortal souls.. i inne nasze zrywy. i jak bylo. ludzie padali po razie i odchodzili z gildi. ja padalem na kazdej wojnie po 2x i nie zwiewalem od was... Teraz to jzu jest lipa .wszystko skonczone.polacy sa podzieleni nie tka jak kiesys zebylo nas kilku...niby mamy sile bo sa pl z h lv no ale .. niektorzy to nóóbki co tylko expic potrafia.

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 23-01-2006 o 00:11.
Anarchist jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-01-2006, 00:50   #122
Demiphant
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2005

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Demia
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 107
Skille: 84/79
Poziom mag.: 7
Domyślny

I kolejna ofiara Zaxuhe.
Gadałem dzisiaj z Veccią i powiedziała,że się zawiodła na wielu osobach z byłego PPG i wcale jej się nie podoba co się dzieje z Pats i wyszła.Kuba powinieneś uważać z tą lojalnością do Pats bo grono ich wrogów rośnie w zastraszającym tempie;] Nawet Konda nie pokona 90% serva;]A tak przy okazji Balwyn,Kardear skończyli expić,Keekz jest znudzony grą,Wanos dzisiaj odszedł bo sie pokłucił z kimś z pats,Don jacky wcześniej.Może nie są to bardzo znaczące postacie ale powoli się kruszy,dodając do tego niszczenie sprzymierzonych gildi może być fajnie;]
Demiphant jest offline  
stary 23-01-2006, 01:09   #123
Anarchist
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 37

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 54
Anarchist ma numer GG 4244306
Domyślny

Jan 22 2006, 00:37:52 CET Killed at Level 94 by Febb - thunder tez padl

Demi demi mi chodiz o to ze polacy na krotką mete potrafia walczyc.bedzie trwala wojna dluzej niz 7 dni i podchodza bo sie znudza.
bedze cos sie dzialo jestem z wami bo nie podoba mi sie "nie robienie skulla"
Anarchist jest offline  
stary 23-01-2006, 02:29   #124
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

wojna w koncu nastapi, to jest pewne oni po to pkuja, pauja zeby ktos sie w****il i im wypowiedzial wojne -,- i mam nadzieje ze wkoncu nadejdzie dzien gdy konda padnie -,-
thewojtek jest offline  
stary 23-01-2006, 10:33   #125
bolekndm
Użytkownik forum
 
bolekndm's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005

Posty: 24
Świat: Galana
Domyślny

Artos Fareth wbil dzisiaj w nocy 90 shielda
bolekndm jest offline  
stary 23-01-2006, 11:59   #126
Xulorin
Użytkownik Forum
 
Xulorin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 127
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bolekndm
Artos Fareth wbil dzisiaj w nocy 90 shielda
A kto to? XD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demiphant
I kolejna ofiara Zaxuhe.
Gadałem dzisiaj z Veccią i powiedziała,że się zawiodła na wielu osobach z byłego PPG i wcale jej się nie podoba co się dzieje z Pats i wyszła.Kuba powinieneś uważać z tą lojalnością do Pats bo grono ich wrogów rośnie w zastraszającym tempie;] Nawet Konda nie pokona 90% serva;]A tak przy okazji Balwyn,Kardear skończyli expić,Keekz jest znudzony grą,Wanos dzisiaj odszedł bo sie pokłucił z kimś z pats,Don jacky wcześniej.Może nie są to bardzo znaczące postacie ale powoli się kruszy,dodając do tego niszczenie sprzymierzonych gildi może być fajnie;]
No i jeszcze kilka odejdzie bo nie podoba im się skull hunting .
Xulorin jest offline  
stary 23-01-2006, 12:36   #127
Komandos Strong
Użytkownik Forum
 
Komandos Strong's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Saivuz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

niedlugo konda sam siebie bedzie huncil ;p
__________________
Alan Shearer - Legend Lives
Komandos Strong jest offline  
stary 23-01-2006, 12:42   #128
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xulorin
A kto to? XD



No i jeszcze kilka odejdzie bo nie podoba im się skull hunting .
kilku? tzn. kto? co sie dzieje w pats? ty jestes nasza "wtyka" tam :>
thewojtek jest offline  
stary 23-01-2006, 13:20   #129
Druid from Galana
Użytkownik forum
 
Druid from Galana's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 19
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 37
Poziom mag.: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do Druid from Galana Druid from Galana ma numer GG 4703208
Domyślny War

No i kto pierwszy uderzy Konde? Co? Zobaczymy.
Druid from Galana jest offline  
stary 23-01-2006, 13:46   #130
Raverton
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Niom przydało by sie cos zrobic z tym patriots tylko lecz co .....
 
stary 23-01-2006, 14:36   #131
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

Hmm robi się coraz ciekawiej jak tak dalej pójdzie patriots się skurczy i to bardzo. Konda sam nie wiele zdziała przeciwko całemu serwerowi chociaż zapewne znajdzie się wiele osób które lubią włazić w d..ę. Pogramy zobaczymy
jastr jest offline  
stary 23-01-2006, 15:20   #132
Druid from Galana
Użytkownik forum
 
Druid from Galana's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 19
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 37
Poziom mag.: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do Druid from Galana Druid from Galana ma numer GG 4703208
Domyślny

Tak jak większości tu, nie podoba mi się to co robi Konda. Może mam mały level i gówno tutaj do gadania ale jednak się wypowiem na ten temat. Jest sobie Konda. High level. Ma kumpli. High levele. Gdy ktoś mu podskoczy to odrazu ded. Wydaje mi się, że robiłby tak każdy z nas, kto miałby największy level na serwerze. Ale konda przegina pał*. Leje każdego jak popadnie. patriots powinno się podzielić na ludzi, wiernych Kondzie i tych, którzy potrafia grać bez lania innych bez powodu. Powinno powstac nowe wcielenie BM z naprawdę dobrymi graczami. Ja nie mówie, że Ci którzy są zwolennikami Kondy są źli, bo to nie prawda ale powinni się zastanowić nad sobą. Jest sobie koles, który się stara żeby miec dobrego chara a tu przychodzi Konda z kumplami i ded. Osoba, która poświecila w c*** swojego czasu na granie traci pare leveli. I kozak jest. A Konda się cieszy bo zabił kogoś kto mógłby mu w przyszłości zagrozić wiekszym levelem. Konda powinien chociaz raz dednąc przez kogoś żeby zobacyć jak to jest. Może się ziomek zmieni.
Jesli obraże kogoś przez to co napisałem to sry. Nie o to mi chodzi żeby kogoś obrażać. Miłej gry.
Druid from Galana jest offline  
stary 23-01-2006, 15:21   #133
Druid from Galana
Użytkownik forum
 
Druid from Galana's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 19
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 37
Poziom mag.: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do Druid from Galana Druid from Galana ma numer GG 4703208
Domyślny

Tak jak większości tu, nie podoba mi się to co robi Konda. Może mam mały level i gówno tutaj do gadania ale jednak się wypowiem na ten temat. Jest sobie Konda. High level. Ma kumpli. High levele. Gdy ktoś mu podskoczy to odrazu ded. Wydaje mi się, że robiłby tak każdy z nas, kto miałby największy level na serwerze. Ale konda przegina pał*. Leje każdego jak popadnie. patriots powinno się podzielić na ludzi, wiernych Kondzie i tych, którzy potrafia grać bez lania innych bez powodu. Powinno powstac nowe wcielenie BM z naprawdę dobrymi graczami. Ja nie mówie, że Ci którzy są zwolennikami Kondy są źli, bo to nie prawda ale powinni się zastanowić nad sobą. Jest sobie koles, który się stara żeby miec dobrego chara a tu przychodzi Konda z kumplami i ded. Osoba, która poświecila w c*** swojego czasu na granie traci pare leveli. I kozak jest. A Konda się cieszy bo zabił kogoś kto mógłby mu w przyszłości zagrozić wiekszym levelem. Konda powinien chociaz raz dednąc przez kogoś żeby zobacyć jak to jest. Może się ziomek zmieni.
Jesli obraże kogoś przez to co napisałem to sry. Nie o to mi chodzi żeby kogoś obrażać. Miłej gry.
Druid from Galana jest offline  
stary 23-01-2006, 15:22   #134
Druid from Galana
Użytkownik forum
 
Druid from Galana's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 19
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 37
Poziom mag.: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do Druid from Galana Druid from Galana ma numer GG 4703208
Domyślny

Tak jak większości tu, nie podoba mi się to co robi Konda. Może mam mały level i gówno tutaj do gadania ale jednak się wypowiem na ten temat. Jest sobie Konda. High level. Ma kumpli. High levele. Gdy ktoś mu podskoczy to odrazu ded. Wydaje mi się, że robiłby tak każdy z nas, kto miałby największy level na serwerze. Ale konda przegina pał*. Leje każdego jak popadnie. patriots powinno się podzielić na ludzi, wiernych Kondzie i tych, którzy potrafia grać bez lania innych bez powodu. Powinno powstac nowe wcielenie BM z naprawdę dobrymi graczami. Ja nie mówie, że Ci którzy są zwolennikami Kondy są źli, bo to nie prawda ale powinni się zastanowić nad sobą. Jest sobie koles, który się stara żeby miec dobrego chara a tu przychodzi Konda z kumplami i ded. Osoba, która poświecila w c*** swojego czasu na granie traci pare leveli. I kozak jest. A Konda się cieszy bo zabił kogoś kto mógłby mu w przyszłości zagrozić wiekszym levelem. Konda powinien chociaz raz dednąc przez kogoś żeby zobacyć jak to jest. Może się ziomek zmieni.
Jesli obraże kogoś przez to co napisałem to sry. Nie o to mi chodzi żeby kogoś obrażać. Miłej gry.
Druid from Galana jest offline  
stary 23-01-2006, 15:24   #135
Druid from Galana
Użytkownik forum
 
Druid from Galana's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 19
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 37
Poziom mag.: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do Druid from Galana Druid from Galana ma numer GG 4703208
Domyślny

Tak jak większości tu, nie podoba mi się to co robi Konda. Może mam mały level i gówno tutaj do gadania ale jednak się wypowiem na ten temat. Jest sobie Konda. High level. Ma kumpli. High levele. Gdy ktoś mu podskoczy to odrazu ded. Wydaje mi się, że robiłby tak każdy z nas, kto miałby największy level na serwerze. Ale konda przegina pał*. Leje każdego jak popadnie. patriots powinno się podzielić na ludzi, wiernych Kondzie i tych, którzy potrafia grać bez lania innych bez powodu. Powinno powstac nowe wcielenie BM z naprawdę dobrymi graczami. Ja nie mówie, że Ci którzy są zwolennikami Kondy są źli, bo to nie prawda ale powinni się zastanowić nad sobą. Jest sobie koles, który się stara żeby miec dobrego chara a tu przychodzi Konda z kumplami i ded. Osoba, która poświecila w c*** swojego czasu na granie traci pare leveli. I kozak jest. A Konda się cieszy bo zabił kogoś kto mógłby mu w przyszłości zagrozić wiekszym levelem. Konda powinien chociaz raz dednąc przez kogoś żeby zobacyć jak to jest. Może się ziomek zmieni.
Jesli obraże kogoś przez to co napisałem to sry. Nie o to mi chodzi żeby kogoś obrażać. Miłej gry.
Druid from Galana jest offline  
stary 23-01-2006, 15:36   #136
Druid from Galana
Użytkownik forum
 
Druid from Galana's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 19
Stan: Początkujący
Profesja: Elder Druid
Świat: Galana
Poziom: 37
Poziom mag.: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do Druid from Galana Druid from Galana ma numer GG 4703208
Domyślny

Przepraszam za 4 takie same posty ale pokazywał mi się jakiś error i nie wiedzaiłem, że posty cały czas dodawało.
Druid from Galana jest offline  
stary 23-01-2006, 16:00   #137
Galanus
Użytkownik forum
 
Galanus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Imię: Galanus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 64
Skille: 87/67
Poziom mag.: 17
Domyślny Patriots ! :(

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xulorin
Zrozumcie jedną rzecz że miedzy AS, FS i Pats jest sojusz. Więc jeśli będzie wojna to przeciw całej trójce :/.

Sojusz ?
hmm chyba "był sojusz" ... patriots sie znudzil na to wychodzi ...

Egeenetoo - Jan 22 2006, 18:06:16 CET Killed at Level 112 by Febb

reason : red skull ?

NICE !
Galanus jest offline  
stary 23-01-2006, 16:32   #138
YeaP
Użytkownik Forum
 
YeaP's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Wiek: 35

Posty: 52
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 70+
Skille: 80+
Domyślny

@demi
Sojuszy nie ma... jest tylko skull hunting.. więc DZIAŁAJCIE..
YeaP jest offline  
stary 23-01-2006, 20:10   #139
Xulorin
Użytkownik Forum
 
Xulorin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 127
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thewojtek
kilku? tzn. kto? co sie dzieje w pats? ty jestes nasza "wtyka" tam :>
Naprzykład najlepszy z najlepszy, czyli Xulorin .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galanus
Sojusz ?
hmm chyba "był sojusz" ... patriots sie znudzil na to wychodzi ...

Egeenetoo - Jan 22 2006, 18:06:16 CET Killed at Level 112 by Febb

reason : red skull ?

NICE !
No fakt sojusz był i się zmył.




Do najciekawszych rzeczy dzisiejszego dnia należy odejście "Fearless Polish Playera" z Patriots, czyli poprostu mnie .
Xulorin jest offline  
stary 23-01-2006, 20:11   #140
Bilbag
Użytkownik forum
 
Bilbag's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 23
Stan: Na emeryturze
Świat: Galana
Poziom: -1
Skille: 9/9
Poziom mag.: -1
Evul

Piszecie, że bedzie niedługo wojna, a tak na prawde jest wojna PA-trioci vs. Galana. Tylko, ze jedni atakują


Nie dajmy sie pomiatać Kondzie

Ostatnio edytowany przez Bilbag - 23-01-2006 o 20:12.
Bilbag jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:50.


Powered by vBulletin 3