Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-07-2008, 20:17   #121
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
To jest inna sprawa, gdy kobieta będzie w ciąży to musi narzucić na siebie pewne ograniczenia. Nie trzeba zbyt się znać by wiedzieć, że automatycznie odbije się to na jej pracy i niższych osiągnięciach. Nie można zmuszać na siłę pracodawcy do szkodzenia własnej firmie...
Spójrz na zachód, tam kobiety także mają dzieci, a jakoś firmy potrafiły to pogodzić oraz często docenić. Kobieta posiadająca dzieci jest często wydajniejszym pracownikiem niż mężczyzna. Zostało to naukowo udowodnione...
Nie chcę rzeczy niemożliwych.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2008, 20:18   #122
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Ja tu widze tylko i wylacznie szowinizm i jakies dziecinne gatki. Naprawde niewiele osob wypowiedzialu sie tu na poziomie: /

Zboczyliscie troche z tematu..

@edit

Co do tematu ciazy i dziecka. Skoro juz robicie z siebie takich silnych chlopakow itp, to policzcie mi prosze, ile jest pracujacych, uczacych sie i wychowujacych samotnych kobiet a ile mezczyzn.?^_____^
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 09-07-2008 o 20:20.
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:23   #123
Killuminati
Użytkownik Forum
 
Killuminati's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Arendal (Norway)

Posty: 342
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 41+
Killuminati ma numer GG 6029245
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Spójrz na zachód, tam kobiety także mają dzieci, a jakoś firmy potrafiły to pogodzić oraz często docenić. Kobieta posiadająca dzieci jest często wydajniejszym pracownikiem niż mężczyzna. Zostało to naukowo udowodnione...
Nie chcę rzeczy niemożliwych.
Tu jest niestety Polska, a nie zachód. Do zachodu brakuje nam kilkanaście/dziesiąt lat i to jest wiadome nie od dziś.

Przepraszam za OFFTOP :-)
__________________
Makaveli in this... Killuminati, all through your body
The blow's like a twelve gauge shotty
Uh, feel me!
And God said he should send his one begotten son
to lead the wild into the ways of the man
Follow me; eat my flesh, flesh and my flesh



Tupac Amaru Shakur [1971-1996] Rest in Peace!
Killuminati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:23   #124
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Spójrz na zachód, tam kobiety także mają dzieci, a jakoś firmy potrafiły to pogodzić oraz często docenić. Kobieta posiadająca dzieci jest często wydajniejszym pracownikiem niż mężczyzna. Zostało to naukowo udowodnione...
Nie chcę rzeczy niemożliwych.
On pisał o kobietach W CIĄŻY.

Ale masz rację - wychowywanie dziecka i/lub prowadzenie domu to doświadczenie jak najbardziej pomocne dla pracownika firmy.
Szkoda tylko, że w Polsce tak mało kobiet to wie, a jeszcze mniej pracodawców rozumie.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:24   #125
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Spójrz na zachód,
Chodzi ci o zachodnią-eu czy U.S.A?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:25   #126
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Najciekawsze jest to, ze "dobre obyczaje" tak bronione przez osoby pokroju autora tego tematu, zostaly wymyslone przez zupelnie obcych im ludzi i przez zupelnie obcych im ludzi wtłoczone do głów. A potem wchodzi takich chłopak na forum i jest swiecie przekonany, ze glosi wlasne poglady.
Cytuj:
Co do tematu ciazy i dziecka. Skoro juz robicie z siebie takich silnych chlopakow itp, to policzcie mi prosze, ile jest pracujacych, uczacych sie i wychowujacych samotnych kobiet a ile mezczyzn.?^_____^
Ile jest wyrokow sadow dajacych opieke nad dziecmi ojcu, a nie matce?
Cytuj:
Sytuacja wygladala tak:
Dziewczyna "przespala sie" najpierw z jednym chlopakiem, potem drugim a na koncu z trzecim: ) Jednej nocy. Slodko prawda.?^___________^
Jezeli zarowno jej jak i tym chlopakom sprawialo to przyjemnosc, to w czym problem?

Edit: Abstrahujac od wypowiedzi - przypominam, ze chamskie obrazanie kobiet, chocby takie jak w wykonaniu Kamlissa, bedzie odpowiednio w tym topicu karane.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Gimlos - 09-07-2008 o 20:34.
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:35   #127
Sweeper
Użytkownik Forum
 
Sweeper's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2008
Lokacja: Zielona Wyspa
Wiek: 36

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 75
Skille: zal.pl
Poziom mag.: 7
Sweeper ma numer GG 3289826
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Rozmawiamy o równouprawnieniu w sferze seksualnej, którego w naszym kraju jak nie było, tak nie ma.
Lidia, moja wypowiedź tyczyła się tego tematu...

A co do równouprawnienia w innych sferach życia, zacznę od cytatu twojej wypowiedzi:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Nie chce być wcale traktowana jak facet - ale to nie znaczy, że pozwolę traktować siebie gorzej. Inaczej - tak, ale nie gorzej. Nie możemy mówić, że tylko panowie mają do czegoś prawo odbierając je kobietom. Owszem, istnieje podział na zawody/czynności typowo męskie oraz damskie, lecz w większości wynika to z biologi, predyspozycji, ewentualnej budowy ciała. Wcale się nie buntuję, że gotuję teraz obiady. Chcę i lubię - to dlaczego nie? Lecz w przypadku, gdyby ktoś mi to kazał robić, tylko dlatego, że jestem kobietą to bym była zła...

Chcę mieć prawo do równych zarobków, do wolności, także do spania z kim chce, na takich samych zasadach jak w przypadku mężczyzn. Czy coś jest w tym złego?
Takiego równouprawnienia nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Tak jak to napisałaś sama jesteśmy różni. Ale Ty zwróciłaś szczególną uwagę na różnice w budowie fizycznej jako przykład podając odmienne postrzeganie na płaszczyźnie psychicznej, o którym nic nie wspomniałaś, a które jednak wydaje mi się dużo ważniejsze, bo to ono w większym stopniu determinuje to co dzieje się pomiędzy światami kobiet i mężczyzn.
Nasze umysły są różne, tak samo różne są definicje wartości jakimi kierujemy się w życiu, a szczególnie w doborze odpowiedniego partnera.
To, że mężczyzna szuka kobiety, która jest " z grzeczego domu" wynika w głównej mierze z ukształtowani jego psychiki.
Nie można nazywać nas chamami czy szowinistami, dlatego że tak jest ponieważ taka jest męska natura, mogłybyście to robić gdyby to był jeden sporadyczny przypadek kiedy sie trafi taki facet. ale skoro 99% mężczyzn myśli w ten sposób oznaczać to może tylko tyle, że ta świadomość, poszukiwania takiej kobiety, nie wynika z naszego widzi mi się a z tego że już jesteśmy tak ukształtowani przez naturę.

I z tego co wiem od innych Kobiet, one jednak też mimo wszystko wolą chłopaka, który wcześniej nie miał zbyt dużo doświadczeń... ponieważ daje to większą swobodę i bezpieczeństwo.

W innych dziedzinach życia jest podobnie. Chociaż i kobiety i mężczyźni mają dwie ręce i głowę, nie mogą robić tego samego, ponieważ kierunki w jakich sie kieryjemy w myśleniu są zupełnie przeciwne, tylko nieliczne przypadki powodują że na tej samej ścieżce staje obok siebie kobieta i mężczyzna. Mamy swoje światy w których chcemy się spełniać, i jeżeli jakaś kobieta na siłę dązy do tego aby wedrzeć sie to świata gdzie są nasze "zabawki" i obowiązują nasze zasady mamy pełne prawo poczuć się zagrożeni. to tak jak z dziećmi. Chłopcy siędzą w piaskownicy i bawią sie samochodami a dziewczynki wpadają, wrzucają lalki do garażu z piasku i robią zabawę w dom. nic na siłę. jeżeli zdobędziesz nasze zaufanie to sami po naszym świecie Cie oprowadzimy, i do naszej piaskownicy pełnej koparek i wozów strażackich pozwolimy Ci dorzucić jakąś lalkę.

Ostatnio edytowany przez Sweeper - 09-07-2008 o 20:40.
Sweeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:47   #128
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Niektórzy chyba źle rozumieją kobiety - tu nie chodzi o to, czy ona jest dziewicą czy nie jest. Mogę się związać z dziewczyną, która wcześniej przespała się i z dziesięcioma chłopakami, jeśli nie była to "przygoda", a wynagrodzenie dłuższego związku. Chodzi mi o to, że większość kobiet nie uprawia seksu od razu, najpierw wiąże się z mężczyzną, poznaje go, a jeśli stwierdzi, że jest tego wart, współżyje z nim.

Dlatego nie rozumiem, dla czego dla niektórych z was kobieta, która utraciła dziewictwo poniżej 18stego roku życia to kurfa etc. W tych czasach seks nie jest jakimś tematem tabu czy wyjętym spod prawa aktem zła.

Inna sprawa tyczy się puszczalskich panienek. Na to też nie można patrzeć jak na coś najgorszego, bo jak powiedziała Slythia:

Cytuj:
Rozmawiamy o równouprawnieniu w sferze seksualnej, którego w naszym kraju jak nie było, tak nie ma.
Cytuj:
No tak wiadomo... Dziewczynki mają być grzeczne i czekać najlepiej do ślubu, zaś panów zasada ta nie obowiązuje - mogą robić co chcą i nikt ich za to nie skrytykuje.
Dlaczego nie krytykuje się mężczyzn, którzy codziennie chodzą do pubów, dyskotek itd., aby znaleźć jakąś, jak to określiliście, "dupeczkę"? Facet może przespać się z dziesięcioma dziennie, ale kobieta nie może ani razu przed ślubem?

Poza tym, utrata dziewictwa niekoniecznie musi oznaczać chęć do tego. Jeśli dziewczyna została zgwałcona (nawet kilka razy, bo i takie coś może się zdarzyć), to ją też nazwiesz puszczalską zdzirą? Wybacz, ale taki pogląd jest niedojrzały i gardzę takim czymś.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:57   #129
Sweeper
Użytkownik Forum
 
Sweeper's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2008
Lokacja: Zielona Wyspa
Wiek: 36

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 75
Skille: zal.pl
Poziom mag.: 7
Sweeper ma numer GG 3289826
Domyślny

Padam na kolana Przed Cytrynowym i w 100% się z nim zgadzam.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Spójrz na zachód, tam kobiety także mają dzieci, a jakoś firmy potrafiły to pogodzić oraz często docenić. Kobieta posiadająca dzieci jest często wydajniejszym pracownikiem niż mężczyzna. Zostało to naukowo udowodnione...
Nie chcę rzeczy niemożliwych.
A czy w Polsce kobietom mającym dzieci nie wolno pracować?? Nikt tego nie powiedział. Wieszokowi według mnie chodziło o to, że kobieta w ciąży nie powinna pracować, a firmie która ją by w takim stanie zmuszałanby do pracy grożą poważne kary, a nie, że ktoś nie chce takich kobiet. oczywiście zdarzają się przypadki zarowno zmuszania jak i pozbywania się kobiet ciężarnych z pracy, aczkolwiek wtedy ludzi odpowiedzialnych za takie coś nazywa się sku......synami bądź ku...ami, bo nie zapominaj, że jakbyu nie było kobiety też są bossami w firmach i za takie coś są odpowiedzialne....

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 25-07-2008 o 23:05.
Sweeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:04   #130
Uran of Aurea
Użytkownik Forum
 
Uran of Aurea's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Suwałki
Wiek: 31

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 50
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Niektórzy chyba źle rozumieją kobiety - tu nie chodzi o to, czy ona jest dziewicą czy nie jest. Mogę się związać z dziewczyną, która wcześniej przespała się i z dziesięcioma chłopakami, jeśli nie była to "przygoda", a wynagrodzenie dłuższego związku. Chodzi mi o to, że większość kobiet nie uprawia seksu od razu, najpierw wiąże się z mężczyzną, poznaje go, a jeśli stwierdzi, że jest tego wart, współżyje z nim.

Dlatego nie rozumiem, dla czego dla niektórych z was kobieta, która utraciła dziewictwo poniżej 18stego roku życia to kurfa etc. W tych czasach seks nie jest jakimś tematem tabu czy wyjętym spod prawa aktem zła.
Zgadzam sie !
Seks powinien być ukoronowaniem dłuższego zwiąsku a nie jakąś "wakacyjną przygodą".
__________________
Notka
Uran of Aurea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:16   #131
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uran of Aurea Pokaż post
Zgadzam sie !
Seks powinien być ukoronowaniem dłuższego zwiąsku a nie jakąś "wakacyjną przygodą".
Dlaczego?
"zwiąsku"[*]
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:24   #132
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Dlaczego?
Bo niektórzy jeszcze nie dorośli to tego, nie zdają sobie sprawy z tego, jakie to może przynieść konsekwencje. A dlaczego nie? ^^
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:34   #133
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

ja wam powiem tyle xDdd mam swoją dupcie, jest mi dobrze i to by było na tyle ;D a prawdziwych dziewic juz nie ma jol ;D
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:35   #134
Mad-Sin
Użytkownik Forum
 
Mad-Sin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: In the coffin...

Posty: 366
Stan: Niegrający
Mad-Sin ma numer GG 4619816
Domyślny

Panowie... pierdolicie.

Kobietę się zdobywa? A to jest kurwa jakiś rare item, czy co?
Z kobietą ma Cię łączyć związek, ale uczuciowy, a nie "materialny".

Chcecie gonić Europę? Mi tam pasuje, jak jest. Wolę patrzeć się na dziewczynę z chłopakiem, niż na pary homoseksualne. Tak znam takie osoby, ale one wiedzą dobrze, że z takimi sprawami afiszowanie tylko szkodzi.

Atrakcyjność? Z umiarem i mówię to jako samiec.

Gimlos- no jeśli ona chciała, oni chcieli i było fajnie to nie jest problem. Problem zaczyna się gdy do gry wchodzą używki i niepanowanie nad swoimi słowami i czynami ^^

Slythia- poczytaj też co piszesz. Bronisz seksualności, ale jeśli chodzi o życie to kobiety jednak są ciutkę lepsze w pracach umysłowych. Ostatnio, jak powiedziałem znajomym, że mężczyźni są lepszymi kucharzami to chciały dokonać samosądu
Nie zmienia to faktu, że w większości się z Tobą zgadzam.

CytrynowySorbet- tak poniżej 18, ale powyżej 16 to już spokojna sprawa. Jednak poniżej 16 to się pedofilia nazywa.
__________________
<wieszok tu był>
Mad-Sin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:35   #135
Uran of Aurea
Użytkownik Forum
 
Uran of Aurea's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Suwałki
Wiek: 31

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 50
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Dlaczego?
"zwiąsku"[*]
Dlaczego wy wszyscy czepiacie się blędów ortograficznych ?

Dlaczego ? Dlatego, że seks powinno uprawiać się z kimś kogo dobrze się zna. Dziewczyna idzie do łóżka z mężczyzną którego prawie nie zna i peszek... ma z nim dziecko (przykład tlyko podaję bo środki antykoncepcyjne nie dają 100% pewności ) No i co ? Albo wychowuje samotnie dziecko, albo z mężczyzną którego prawie nie zna, albo oddaje do śrocińca, weterynarz robi jej aborcję itp.

Jeżeli dyskryminujesz mnie co do mojego wieku ( a takie mam wrażenie ) to powiem Ci, że każdy ma prawo do własnego zdania.
__________________
Notka
Uran of Aurea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:39   #136
Mad-Sin
Użytkownik Forum
 
Mad-Sin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: In the coffin...

Posty: 366
Stan: Niegrający
Mad-Sin ma numer GG 4619816
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Dlaczego?
"zwiąsku"[*]
Bo przyjemność jest widocznie dla nich zła
__________________
<wieszok tu był>
Mad-Sin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:40   #137
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 30
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Czemu wy tylko w skutakch po seksie widzicie tylko dzieci? Jeśli idzie sie do łóżka z kimś kogo nie znamy, i to bez zabezpieczeń istnieje również zagrożenie w postaci HIV'a czy AIDS'a. A to też negatywny skutek. Podczas przebijania błony dziewczyny o tym również powinny pamiętać. Jak zresztą chłopcy też.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 21:46   #138
Fire Necromacer
Użytkownik Forum
 
Fire Necromacer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Chełm - -mini city- - Ilość postów: 413
Wpisy bloga: 1

Posty: 417
Imię: Nekrofil
Gildia: #tibia.pl
Świat: QuakeNet
Poziom: +v
Skille: elita
Fire Necromacer ma numer GG 4572680
Domyślny

ten topic jest tak glupi, ze az po roku nieobecnosci musialem zajrzec, wiec cze.

Moim skromnym zdaniem dziewczyny w tych czasach poprostu chca sie wylansowac, szczegolnie takie mlode pokemony/pudereczki.
One MUSZA wygladac sexownie/kuszaco/oszlamiajaco, bo chca sobie znalezc chlopaczka, ktory w bicepsie ma tyle, ile ma dobre meskie udo, bierze zastrzyki z jakims gownem i ogolnie "yo młodafoka (#t.pl <3), chcesz pojezdzic moim Golfiaczkiem II?"
To jeszcze sie utrzyma przez pare lat (oby krocej), ale tego nikt nie odmieni. Młode dziewczyny sie lansuja pudrami dla młodych chlopakow, ktorzy uczeszczaja na pakernie i co tydzien dbaja o swoja lysinke, a co miesiac kupuja nowy dresik Adidosa za 5 dyszek. Takie czasy

Dziewczyny, ktore chca/musza (rodzice itp) byc normalne sa czesto bluzgane przez te "ziąmowa spolecznosc", ale wlasnie ONE powinny byc doceniane. Sa czesto piekniejsze niz te pokemony, tylko z ta roznica, ze one to pokaza dla swojego jedynego chlopaka, a nie jak pustaki - dla calego miasta.

Mi tam rybka, jesli dziewczyna ulegnie jakiemus chlopakowi w takim czy siakim wieku. Jej decyzja - jej bol - jej smierc (ew. zlotowki na zyletki)

Slythia : *, podziwiam twoja walke na tym forum, naprawde. Ja tam bym nie dal rady tym nolife'om

Maggic:
Jaki twoja "dupcia" ma nick w tibi? bije smoki? 0.o
__________________

Welcome to IRC, where the men are men, the women are men and the little girls are FBI agents.

(+Nekrofil) uptime: 4w 3d 2h 31m 17s :: record: 9w 6d 13h 16m 11s <- KNEEEES NUBS!

Ostatnio edytowany przez Fire Necromacer - 09-07-2008 o 21:53.
Fire Necromacer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 22:13   #139
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Coś na rozluźnienie...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.dowcipy.pl
Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na wspólnej imprezie wpadną. Oblicz prawdopodobieństwo, ze będą to bliźniaki.
Pytanie dodatkowe: ile będą wynosić alimenty po 6 latach?
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 22:15   #140
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
LOL...
Człowieku ty mnie nie znasz w prawdziwym świecie , wiec się nie wypowiadaj

Ale jak chcesz to zamilczę już

SORYY ZA OFFTOP
Nie znam, oceniam Ciebie po tym, co tu piszesz. Więc masz inne poglądy dot. kobiet, ale na forum kłamiesz żeby Slythia skomentowała Twoje "opowiadanie"?...

Onegaj szimas za offtop xd
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:38.


Powered by vBulletin 3