Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-07-2006, 19:04   #121
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Raul
Skoro nie jedziesz nikogo bez powodu to dlaczego zasłużyłem na miano prostytutki po tym jak zaledwie wyraźiłem swoją opinie w związku z ilością bluzgów w tym temacie?

@Scud
Bo i po co się ukrywać "żeby nie dostać hunta" skoro już się ma go od dawna?
Ja znam wr00na z forum i jak mnie cham ciśnie za wyrażanie opini to jest dla mnie mniej wart niż rozdeptana na chodniku guma do żucia. Może na real life jest inny, tego nie wiem... Nawet jeśli na real zachowuje się podobnie to i tak tego tu nie przyznasz gdyż:
Po1. Jest on twoim kolegą a kolegów przeważnie się broni
Po2. Ludzie zazwyczaj nawiązuja znajomości z ludzmi o podobnym usposobieniu i charakterze... Jak mówi dawne staropolskie porzekadło "muchy ciągna do gó**a" (i nie miałem zamiaru tutaj kogokolwiek urazić)

Odpowiedz równie ładnie jak wr00n to tobie też dam ignora i będziesz się musiał pogodzić z tym jak to "brązowy język" cię zniszczył na forum w sposób bardzo inteligentny po czym nie zobacze po tobie nic jak:

"Ten użytkownik jest na twojej liście ignorowanych."

Pozdrów wr00na ode mnie ;*** Buźka
Ciekawe jak to jest być totalnie ignorowanym ;]

EDIT: A i uwierz mi, prędzej DoF wygra wojne niż Mr Time będzie mieć hunta na Azurze
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku

Ostatnio edytowany przez Saxe - 11-07-2006 o 19:39.
Saxe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-07-2006, 19:05   #122
Azureus
Użytkownik Forum
 
Azureus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Wiek: 42

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Unknow
Profesja: Paladin
Gildia: No Remorse
Świat: Azura
Poziom: 83
Skille: -
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr Time
@wr00n
Akurat zgadzam sie z Saxe w tym ze Najwyzsza prawda pisze wlasnie prawde i z tym ze jest chyba najbardziej obiektywnym uzytkownikiem tego forum.

@all
A po ostatnich postach widac ze wr00n to skonczony idiota i nie wiem co chce tym osiagnac.

@wr00n
Pewnie napiszesz teraz ze 'lize dupe' chociaz jestem anonimowy ;*
Kto Cie tu w ogóle wpuścił? Forum dla ludzi niedorozwiniętych znajduje się na www.tibia.org.pl. Weź ze sobą najwyzsze Pierdoły bo razem tam pasujecie jak mało kto.

Gimli, może zrób z tym tematem to samo co z poprzednim, bo nic się nie zmieniło. I nie dopuść na założenie kolejnego podobnego tematu, Prosze...

@Royal Drakkan
Prosze o więcej takich fotek, jednym słowem twoje dzieło jest zajebiste . Jak zamkną ten temat to wyślij mi na Private. Pozdrawiam, działaj tak dalej!

Ostatnio edytowany przez Azureus - 11-07-2006 o 19:10.
Azureus jest offline  
stary 11-07-2006, 19:05   #123
Mr Time
Użytkownik forum
 
Mr Time's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2005
Lokacja: Sky

Posty: 26
Świat: Azura
Domyślny

@ Scud
Przeczytaj posty wyzej...
Ukrywam sie miedzinnymi dlatego ze gdybym sie ujawnil, to Twoj przyjaciel znow pisalby ze 'lize dupe' i chce dostac free eq!1!!111!!!!plx!!11!

@ wr00n
Ja nie Grimm.
Przepraszam, jezeli to co napisalem urazilo Cie chociaz w malym stopniu.
Bo nie mialem takiego celu.

EDIT:
@Up
Jestem tu dluzej niz by Ci sie moglo wydawać.
Zapytam Kto Ciebie tu wpuscil, pewnie na forum (jak to ujoles) 'dla niedorozwinietych' Cie zbanowali i nie masz co ze soba zrobic.
A jak Ci sie nie podoba to przepros i wyjdz!
Jest tez opcja ze mozesz mnie zignorowac.
Wlasciwie to pewnie gowno wiesz...

Ostatnio edytowany przez Mr Time - 11-07-2006 o 20:07.
Mr Time jest offline  
stary 11-07-2006, 19:05   #124
Air Alli
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 07 2006

Posty: 10
Domyślny

Ehh gdy Draz wras z osobami stojącymi u jego boku pokonali w wojnie szwedow wszyscy z tego forum i oraz wikszość graczy azury miała go za wybawce,wspaniałego gracza .Jednak gdy chciał wprowadzic swoje zasady to odrazu pojawiła sie garstka ludzi która miala go za nooba a to przecież dzięki niemu mogli dalej grac na azurze.Teraz gdy Draz chce przyczynić sie do odbódowy zniszczonej wojnami azury wy znow macie go za idiote,nooba i śmiejecie sie z jego pomysłu Ja mam jedynie nadzieje ze Draz pokaze ze naprawdę może zmienic azure i osoby na niej grające
Air Alli jest offline  
stary 11-07-2006, 19:12   #125
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

@offtop

Kocham tematy z Azury xDDD
Jinikao jest offline  
stary 11-07-2006, 19:13   #126
Saxe
Użytkownik Forum
 
Saxe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Saxe ma numer GG 7826353
Domyślny

@Mr Time
A ty się uspokój i przestań "lizać dupę" Scudowi i wronowi!

@All
Proponuje zakopać topór wojenny i zacząc pisać na temat bo Gimlos znowu zamknie temat na forum i się skończy Mallorca. Rzuce coś na dobry początek

Czy ktoś zauważył spadek PA na Azurze?
__________________
13:53 Eldo Dage [22]: napisz mi sell fire axe i c shld
13:53 Eldo Dage [22]: po angielsku
Saxe jest offline  
stary 11-07-2006, 19:16   #127
Azureus
Użytkownik Forum
 
Azureus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Wiek: 42

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Unknow
Profesja: Paladin
Gildia: No Remorse
Świat: Azura
Poziom: 83
Skille: -
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saxe
@Mr Time
A ty się uspokój i przestań "lizać dupę" Scudowi i wronowi!

@All
Proponuje zakopać topór wojenny i zacząc pisać na temat bo Gimlos znowu zamknie temat na forum i się skończy Mallorca. Rzuce coś na dobry początek

Czy ktoś zauważył spadek PA na Azurze?
Nie, nikt nie zauważył spadku PA. A Gimli powinien zamknąć temat.
Azureus jest offline  
stary 11-07-2006, 19:20   #128
Raul de Azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 194
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Domyślny

to ja juz sie tu nie odzywam. jak ktos zarzuci jakims nalesnikiem to go skomentuje. To co chcialem to juz powiedzialem w tym temacie i przepraszam Saxe`a za ta prostytutke, ponioslo mnie
__________________
Loyal until the end
Raul de Azura jest offline  
stary 11-07-2006, 19:31   #129
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwyzsza prawda
Znowu kolejny temat gdzie wszyscy jada po Wanted.Ludzie jak wam sie Wanted nie podoba to zrobcie cos z tym a nie tylko placzecie na forum.
Wiekszosc z was to sa zwykle tchorze ale czego chciec od gosci jak 3 z Wanted jest online 2 ma pzeta a Dofu 8 lognietych i Dof sie nie bije tylko po kolei logi daje i nie bylo tak ze reszta na noobach z WAnted bylo tylko 3 i cala potega dofu all prawie sorcki logniete i sie bali no to o czym wy tu wogole piszecie.Raule i inne burczyforumowicze dajcie sobie juz spokoj idzcie na jakiegos czata jak w tibii juz nie walczycie.
Btw.Dawidek na tym forum rzadzi stary wiecej postow bo jestes dobry nie wiem czy ty tak na powaznie czy tak w kit to piszesz ale jestes dobry (najwiekszy idiota jakiego dotad spotkalem bijesz Raula i Nossa razem wzietych na glowe).
ty zamiast nas krytykowac pomagaj ^^ taka prwada ze ty masz pewnie 15 lvl i nas wyzywasz tchorzami wiekszosc ludzi tu ma 20+ (no chyba ze taki ty sie trafisz)
btw. Gz dla draza umie jesci nozem zupe (draz podziwiamy cie jestes najlepsz normalnie drugi chuck norris nozem zupe jesc gz!!!!!!!! ja nawet niezjadl bym dziurawa lyzka a ty nozem )
dawid mag jest offline  
stary 11-07-2006, 19:33   #130
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Skoro jestem ignorowany to tylko pokarze innym uzytkownikom forum jak bardzo sraxe jest glupi. Twierdzi ze zalatwil mnie w pieknym inteligentnym stlu dajac mi ignore, wow ja tez bym tak chcial. Drazito daj troche lekcji wypowiadania sie temu kretynowi na pm albo na gc jak mozesz bo az mnie krew zalewa jak widze jego glupote.

A o oto definicja wyrazu osobność bo jakw wiadomo sir scud nawiazuje ze mna osobności.( oczywiscie wg sraxe)
osobność ż V, DCMs. ~ści, blm
przestarz. «oddalenie, odosobnienie, samotność»
dziś tylko w wyrażeniu: Na osobności «na boku, na stronie, na uboczu, bez obecności osób trzecich»
wr00n jest offline  
stary 11-07-2006, 21:39   #131
Franco
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Rochdale-Uk
Wiek: 38

Posty: 92
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Franco ma numer GG 5046234
Domyślny ehm...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Raul to 15 letni dzieciak, ktoremu nawet matka daje lyzke do obiadu zamiast noza zeby sie nie pokaleczyl, a on mi to bedzie opowiadal, ze mi wj.ebie kose.
Do tego adres ktory maja od franca nie jest poprawny. Smiechu co nie miara.

Q.r.w.a znowu zmieniles adres zamieszkania.Stary jak tak dalej pojdzie to caly Londyn oblecisz z flatami bez kitu.Po drugie dostalem ten adres od Fea.Po 3 pamietasz sytuacje jak Link do ciebie wpadl.Otworzyla twoja mama bodajze i powiedziala ze ciebie nie ma.Juz odchodzili i uslyszeli jakos stukot o sufit czy cos takiego wtedy ty wyskoczyles i ich zaprosiles.Boisz sie az tak bardzo ludzi czy co.Nie kumam stary jak bum cyk zreszta to nie moja sprawa

Anyway-ludziska wy tak duzo tu piszecie ze nie bylo mnie 1 dzien a juz 5 stron wprzod jest te forum.Bez kitu sam sie juz gubie.

Franco
Franco jest offline  
stary 11-07-2006, 22:18   #132
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najwyzsza prawda
Ty co mi tak jedziesz ze nicvka nie podaje-wyjasnilem w jednym poscie czemu tego nie robie i wisi mi to co o mnie myslisz.Wiele tych tzw.walecznych dofowcow mnie nie lubi bo prawda w oczy kole.Cors tez byl na poczatku uwielbiany bo pisal zle o wanted ale jak w koncu przejrzal na oczy i napisal jak jest w dofie o tych ich akcjach ,tchorzostwie i calej prawdzie to nagle stal sie wrogiem numer jeden,ale nie dziwi mnie to.
HAHA, to zes dowalil, od kiedy Cors zaczal grac w Tibie po pijaku, nigdy specjalnie kochany nie byl, czesto robione byly specjalne kanaly bez naszego wspanialego bohatera. A dopoki sam z DoF nie odszedl, to mimo ze byl naszym najwiekszym troublemakerem, to bronilismy go jak najlepiej potrafilismy. Glownie z jego powodu rozpoczela sie przeciez pierwsza wojna przeciwko Wanted, a sam Draz dziwil sie ze chcemy, cytuje "chronic takiego idiotę".
@Saxe
Najwyzsza prawda odpowiednio sprowokowany pokazal jak wysoki jest poziom jego kultury i zarobil swoimi wulgaryzmami na bana. W jednym z serialow ( tematow ) o Azurze, nie pamietam juz ktorym. Poza tym, probuje grac role obeznanego z sytuacja w kazdej z gildii na Azurze, a jak widac przy DoF calkowicie mu to nie wychodzi. Trudno szanowac takiego 'miszcza'.
@topic
Do ludzi ktorzy prosza mnie o roznego rodzaju interwencje jako moderatora - przeczytajcie moj ostatni post, nie chce po raz 1000 byc nieslusznie oskarzany o niesprawiedliwosc z powodu mojej przynaleznosci gildyjnej, dlatego moderowac tutaj beda inni, dopoki mi nerwy nie puszcza.
@down
Ostatnio kiedy mowiles, ze wojna sie skonczyla, zaliczyles solowke od hega : D A DoF na pewno nie zacznie przygody na nowym serwerze, bo najzwyczajniej nikomu nie chce sie grac i od nowa expic.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Gimlos - 12-07-2006 o 10:41.
Gimlos jest offline  
stary 11-07-2006, 22:49   #133
Citek
Użytkownik Forum
 
Citek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Płock

Posty: 58
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 113
Skille: 96/95
Poziom mag.: 7
Citek ma numer GG 4073974
Domyślny

Alez cudownie sie gra wiedzac ze juz po wojnie
Pozdrowienia dla DoF'u, ktory pewnie niedlugo zacznie swoja przygode na nowym serverze. Powodzenia!

Citek~
__________________
We are the famous, We are the best, We are the Wanted and f*** the rest!
Citek jest offline  
stary 11-07-2006, 23:14   #134
Qual
Użytkownik Forum
 
Qual's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 124
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 81
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Citek
Alez cudownie sie gra wiedzac ze juz po wojnie
Pozdrowienia dla DoF'u, ktory pewnie niedlugo zacznie swoja przygode na nowym serverze. Powodzenia!

Citek~
Lepiej pic piwo gdzies w knajpie lub przesiadywac ze znajomymi nad woda itp niz grzac w foteliku przy Tibii To, ze juz nikomu sie niechce sie grac w tibie to nie znaczy, ze DoF idzie na nowy serwer
Niektorzy nie widza ciekawszych rzeczy oprocz tibii. Loguje sie raz na tydzien i widze ciagle nonstop te same osoby online to mnie smiech szarpie
Qual jest offline  
stary 11-07-2006, 23:20   #135
Citek
Użytkownik Forum
 
Citek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Płock

Posty: 58
Profesja: Elite Knight
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 113
Skille: 96/95
Poziom mag.: 7
Citek ma numer GG 4073974
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Qual
Lepiej pic piwo gdzies w knajpie lub przesiadywac ze znajomymi nad woda itp niz grzac w foteliku przy Tibii To, ze juz nikomu sie niechce sie grac w tibie to nie znaczy, ze DoF idzie na nowy serwer
Niektorzy nie widza ciekawszych rzeczy oprocz tibii. Loguje sie raz na tydzien i widze ciagle nonstop te same osoby online to mnie smiech szarpie
Zapraszam cie do mnie do Plocka, pokaze ci jak ja 'sie grzeje w foteliku przy tibii' jesli to byla jakas aluzja do mnie
__________________
We are the famous, We are the best, We are the Wanted and f*** the rest!
Citek jest offline  
stary 11-07-2006, 23:30   #136
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

Pozwoliłem sobie być tym, na którego skrzynkę polecą wszelkie przekleństwa i bluzgi związane z banami i upomnieniami. Ale w sumie nie dbam o to - mam nadzieję, że następni się trochę zastanowią zanim napiszą coś głupiego.

Pozdrawiam i miłej dyskusji.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline  
stary 12-07-2006, 00:30   #137
Najwyzsza prawda
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 105
Domyślny

Gimli ,Veers i reszta dofowcow od poprzedniego tematu po ten probujecie mi udowodnic jak sie myle i jakie glupoty gadam.Ale na kazdy moj post wzywajacy was do pokazania tego jak bardzo sie myle,otrzymuje kolejna porcje bluzgow na swoj temat.
WIEC APELUJE PO RAZ KOLEJNY ZROBCIE COS NA AZURZE A NIE WYKRZYKUJECIE TYLKO TU NA FORUM!!!!!!!!!!!!!
Ps.tylko nie piszcie ze wam nie zalezy i ze nie gracie ze sa ciekawsze rzeczy i takie tam,bo codziennie widze kupe was na noobcharach albo na mainach i to od 16 jak wracam z pracy po 3 rano kiedy sie najczesciej logujecie ,konczac na okolicach save servera.
Najwyzsza prawda jest offline  
stary 12-07-2006, 00:52   #138
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

Tydzien mnie nie bylo widze jakies nowosci wanted oglasza, ze zwyciezylo wojne lol, kto to nazwal wojna w ogole? smiech hrhr
__________________
Hail ••Avano••
Eldyn jest offline  
stary 12-07-2006, 01:17   #139
Scud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 8
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 49
Poziom mag.: 52
Domyślny

@Scud
Bo i po co się ukrywać "żeby nie dostać hunta" skoro już się ma go od dawna?
Ja znam wr00na z forum i jak mnie cham ciśnie za wyrażanie opini to jest dla mnie mniej wart niż rozdeptana na chodniku guma do żucia. Może na real life jest inny, tego nie wiem... Nawet jeśli na real zachowuje się podobnie to i tak tego tu nie przyznasz gdyż:
Po1. Jest on twoim kolegą a kolegów przeważnie się broni
Po2. Ludzie zazwyczaj nawiązuja znajomości z ludzmi o podobnym usposobieniu i charakterze... Jak mówi dawne staropolskie porzekadło "muchy ciągna do gó**a" (i nie miałem zamiaru tutaj kogokolwiek urazić)




Jak ktos go w****i to i jest taki jak na forum i potrafi n*****c do d**y wem bo sie ostatnio przekonalem jak najebal mojemu koledze.
Ja go nie bronie moze pisac co chce i nie bede taki jak inni czyli nie bede bluzgal jak np. 0n i Raul ktory juz ucichl na moj temat, ale mnie to dziwi po co tu sie wypowiadaja ludzie ktorzy sie nie ujawniaja i pisza glupoty.



Pozdro saxe i nie martw sie narazie mnie to nie urazilo
Scud jest offline  
stary 12-07-2006, 01:22   #140
Scud
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 07 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 8
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 49
Poziom mag.: 52
Domyślny

[quote=Mr Time]@ Scud
Przeczytaj posty wyzej...
Ukrywam sie miedzinnymi dlatego ze gdybym sie ujawnil, to Twoj przyjaciel znow pisalby ze 'lize dupe' i chce dostac free eq!1!!111!!!!plx!!



Powiedz mi po co mu eq jak on nie jest frajerem i nie szkoda mu kasy na aola i blessy, a moze ty chcesz eq to mam na zbyciu ale jak dla ciebie to bedzie cie to drogo kosztowalo.!!!

To moze sie ujawnisz mi kim jestes!!!???
Scud jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:22.


Powered by vBulletin 3