Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-05-2008, 18:55   #121
zynamar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 11 2007

Posty: 3
Domyślny facc

Nic nie daja na facc? a dark catedra, mount, pozatym na facc nadal pozostaja guardy (na ktorych nawet paccowie expia) poh, of, ef. Teraz gdy 50% graczy ma pacca latwiej znalezc wolna kopalnie niz wolnego tomba. W tej chwili jedyne co daje pacc to exori i ue (wszelkiego rodzaju).

Cos do panow z 20 lvl i pacckiem
Skoro jestescie takie kozaki to czemu nie gracie na premi? Cipsoft zrobil premie i teraz wie ze nie moze zrezygnowac z graczow na facc. Nie kazdy ma stowke zeby od razu walnac na pacc gdy mu sie konczy. Ja mialem pacca, teraz gram na facc bo pacc oprocz nowych czarow nie daje nic, potrafie expic z tym samym tepem co na pacc tylko z wiekszym wastem mfow( w chwili obecnej mam druta na 32lvl i 32 mlvl zrobilem go w nieco ponad 2 tygodnie, a pozwole se zaznaczyc ze nie gram wiecej niz 3 godziny dziennie)
zynamar jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2008, 18:58   #122
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krytyk44 Pokaż post
Nie bedzie kontynuacji telenoveli pod tytulem "Balansacja Profesji"
A liczylem ze magicznych udupia bo maja za latwo;/
Za latwo?
Zrob 60 maga to pogadamy.
Ciekawe ile kasy dokupisz na allegro bo co z tego ze niby magiczni szybko expia skoro kasy nie ma na manasy.
Decade jest offline  
stary 18-05-2008, 20:43   #123
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robin2000 Pokaż post
Wyobrażam sobie...
Zamiast spike sworda będzie leżał Magic Long Sword.
Na miejscu Mino Maga pojawi się demon.
A zamiast ghoula będziemy mogli zobaczyć demodrasa...
i oczywiscie stworza nowego bossa ktory bedzie wygladal jak DEMON, mial XXX hp i combo do 6000 hp, zlozy sie ekipa i tak czy tak go zajebia i zlootuja 20 gp i steel helmet.. potem CIP wpadnie na genialny pomysl i stworzy ojca ojca ojca syna najwazniejszego z demonow (po raz N-ty) ktory bedzie mial XXXX hp i combo do 12.000hp, zlozy sie ekipa i tak czy tak go zajebia i zlootuja 22 gp i war hammera (very rare)... eh ;/
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  
stary 18-05-2008, 21:59   #124
Damianoo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 01 2008
Lokacja: Piła

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Holy Empire
Świat: Secura
Domyślny

Myślę, że po update porozumiewanie się z NPC będzie koszmarem. Przecież każdemu zależy na czasie więc po co coś zmieniać?? Teraz wystarczy napisać 3-4 słowa i wszystko jest załatwione... Oby po update nie trwało to wieczności... Wydaje mi się, że właśnie to będzie ogromnym minusem tego update. Natomiast co do rookgardu to myślę, że pójdą w inną stronę i dodadzą silniejsze potworki dla doświadczonego grona graczy z "wyspy nowych". Ale znając życie wszystko dla Pacc będzie...
Damianoo jest offline  
stary 19-05-2008, 13:05   #125
Xentrio
Guest
 

Posty: n/a
Evul Odp.

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Cieszę się ,że wreszcie zrobią coś z Rookgaardem (i pewnie tylko dla PACC ale to już mnie nie dziwi). Ale te rozmowy z NPC ehh... pewnie i tak spier****

Ostatnio edytowany przez Xentrio - 19-05-2008 o 13:09.
 
stary 19-05-2008, 14:47   #126
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Hmm... Ale wy ludzie jestescie... zapomnialem slowa ale myslicie zawsze ze kazdy update bedzie zly. A z kad wiecie? Moze wam sie spodoba? Trzeba spokojnie czekac i patrzec na kazdy teaser i po kilku mozna plakac dopiero a nie nie wiecie jeszcze o co chodzi i juz... A ten wyzej to warna powinien dostac
Mufinek jest offline  
stary 19-05-2008, 16:13   #127
Sild
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 05 2008

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zynamar Pokaż post
Ja mialem pacca, teraz gram na facc bo pacc oprocz nowych czarow nie daje nic, potrafie expic z tym samym tepem co na pacc tylko z wiekszym wastem mfow( w chwili obecnej mam druta na 32lvl i 32 mlvl zrobilem go w nieco ponad 2 tygodnie, a pozwole se zaznaczyc ze nie gram wiecej niz 3 godziny dziennie)


Skoro mowisz ze na PACC expisz z tym samym tepem co na FACC, to ty chyba na PACC porzadnie expic niepotrafisz...
Sild jest offline  
stary 19-05-2008, 19:07   #128
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Po przeczytaniu 3/4 postów muszę się zgodzić, ze Polska narodowość to jedna z najgorszych. Wam to trzeba odrazu dac konta 100lvle i exp x1010000. Moze i CipSoft cos niszczyl ale dajcie im szanse na poprawe, a nie z gory zakladacie, ze wszystko zniszcza...
Kicek jest offline  
stary 19-05-2008, 20:38   #129
bartek_kivan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja akurat po dość dlugiej przerwie znów zajrzalem do Tibii i powiem, że im będzie więcej questów tym lepiej. Dobra alternatywa dla ludzi którym ludzi się expienie lub po prostu im to nie wychodzi
 
stary 19-05-2008, 23:42   #130
Pablo134
Użytkownik Forum
 
Pablo134's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia
Poziom: 34
Skille: 21/28
Domyślny

Będą zmiany na Rookgaardzie nie mogę się doczekać.
A tak poza tym Cipsoft uważa Rookstayerów za wrogów, a jest takie stare porzekadło jak nie możesz pokonać wroga to się do niego przyłącz. Może wreszcie i oni to pojmą
Pablo134 jest offline  
stary 20-05-2008, 00:16   #131
Mazajka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2008
Lokacja: Pulawy

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Voris
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 56+
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Mazajka ma numer GG 8806209
Domyślny ojoj

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maelion Pokaż post
Ajj i z tej informacji wynika, ze niewiele sie zmieni, a juz myslalem ze kupie PACC a tu kicha... Questy i questy i co niby zmienia w tych questach, ludzie chca ODKRYWAC nowe tereny czy to tak trudno zrozumiec? Questy i nowy system... juz to widze ten nowy system. Mowili ze bedzie tak pieknie rok czy 2 lata temu z tymi hotkeyami a tu co? jajco, magowie tylko chodza i klikaja F8 i F9. Takie UPki najbardziej mnie denerwuja... zamiast zajac sie botterami to zajmuja sie akuratnie najmniej waznymi rzeczami... system rozmowy z NPC. Powinni dodawac, w kazdymUPie mase nowych terenow dla PACC, jeszcze wieksza ilosc czarow i potworow. Ludzie chca BALANSACJI, rozrywki, a nie ze idzie sobie 49EK i jak widzi 180 maga to ma pod reka marnego health potiona, i jak tu sie bronic?!?! Nie wiem co robia te CIPy, ale wydaje mi sie, ze w tym roku ne zarqaobia na mnie... a szkoda bo juz myslalem ze zakupie kolejnego pacca. Szkoda mi ich i graczy, ktorzy liczyli na nowe expowiska(wiekszocz zajete nawet dla pacc... dvorce etc.) i szlag mnie trafia jak widze 200MS scaigajacego 55EK 1 UE. Po prostu od zimowego UPka CIPy opier...ly sie.
P.S - mam w dup.e questy gdzie musze wydac 5k na podroze i dostane jakis medalik... zal quest to ma byc quest, ladna albo cenna nagroda, proste.
P.S - mam nadzieje, ze oslabia palkow bo to co sie tera dzieje to smiech an sali
e no bez przesady ja gram 48 ek i mnie 170 ms nie mugl ubic ale masz racje te nooby sa w*****ajcy ja tam expie dla przyjemnoscie i dla kumpli a chetnie bym zagral na serwie 7.5 choc nigdy nie gralem tk serio gram wiekszym lvlem od 7.92 i to knghtem i wole 8.0 bo na 7.92 w potwora best explo 230 exori 300 i bralo 470 many a teraz gran bieze 340 i wieksze hity wiec spox a pall ma fajnie nawet ale assassinki sa hamskie ale znowu knight ma dobra bron i dobre czary a pall tylko dobra bron aczary hujowe a sorkiem zanim wbijer ten lvl na ue czy cos to w huj czasu minie a na malym lvl to z ruzga poganiasz a ja moim pallem na 8 lvl mialem skile 70/55 na monku wbite z z arrows w ludzi po 90 wchodzilo i co mi taki drut czy sork mugl zrobic?mogli by runki odblokowac zeby nie byly od lvli git
__________________
Dawidoseczek 1-112
Noodi 1-92
Knighter Master 1-134
Voris 1-?
Kreal 1-51
Kivanoron Xendo 1-176
Wacc 1-40
Lola Druidka 1-48
Kiden 1-59
Wowe Xendo 1-47
Wower Xendo 1-99
Arbalestin 1-86

i teraz zaluje ze nie gralem 1 postacia caly czas 400 bylby jak nic

obliczenia by mPalar:
Byłoby wtedy 194 737 000 expa co daje 228 lev!
Na 400 lev potrzeba 1 050 779 800 expa tak więc dużo brakuje.
Mazajka jest offline  
stary 20-05-2008, 00:18   #132
Mazajka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2008
Lokacja: Pulawy

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Voris
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 56+
Skille: 82/80
Poziom mag.: 7
Mazajka ma numer GG 8806209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maelion Pokaż post
Ajj i z tej informacji wynika, ze niewiele sie zmieni, a juz myslalem ze kupie PACC a tu kicha... Questy i questy i co niby zmienia w tych questach, ludzie chca ODKRYWAC nowe tereny czy to tak trudno zrozumiec? Questy i nowy system... juz to widze ten nowy system. Mowili ze bedzie tak pieknie rok czy 2 lata temu z tymi hotkeyami a tu co? jajco, magowie tylko chodza i klikaja F8 i F9. Takie UPki najbardziej mnie denerwuja... zamiast zajac sie botterami to zajmuja sie akuratnie najmniej waznymi rzeczami... system rozmowy z NPC. Powinni dodawac, w kazdymUPie mase nowych terenow dla PACC, jeszcze wieksza ilosc czarow i potworow. Ludzie chca BALANSACJI, rozrywki, a nie ze idzie sobie 49EK i jak widzi 180 maga to ma pod reka marnego health potiona, i jak tu sie bronic?!?! Nie wiem co robia te CIPy, ale wydaje mi sie, ze w tym roku ne zarqaobia na mnie... a szkoda bo juz myslalem ze zakupie kolejnego pacca. Szkoda mi ich i graczy, ktorzy liczyli na nowe expowiska(wiekszocz zajete nawet dla pacc... dvorce etc.) i szlag mnie trafia jak widze 200MS scaigajacego 55EK 1 UE. Po prostu od zimowego UPka CIPy opier...ly sie.
P.S - mam w dup.e questy gdzie musze wydac 5k na podroze i dostane jakis medalik... zal quest to ma byc quest, ladna albo cenna nagroda, proste.
P.S - mam nadzieje, ze oslabia palkow bo to co sie tera dzieje to smiech an sali
przesada wole grac pallem najlepszy teraz co innego gdyby runy od lvl nie byly bym gral magiem
__________________
Dawidoseczek 1-112
Noodi 1-92
Knighter Master 1-134
Voris 1-?
Kreal 1-51
Kivanoron Xendo 1-176
Wacc 1-40
Lola Druidka 1-48
Kiden 1-59
Wowe Xendo 1-47
Wower Xendo 1-99
Arbalestin 1-86

i teraz zaluje ze nie gralem 1 postacia caly czas 400 bylby jak nic

obliczenia by mPalar:
Byłoby wtedy 194 737 000 expa co daje 228 lev!
Na 400 lev potrzeba 1 050 779 800 expa tak więc dużo brakuje.
Mazajka jest offline  
stary 20-05-2008, 03:36   #133
VanDaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Domyślny

moze teraz bedzie mozna rozmawiac na migi z NPC ??
VanDaan jest offline  
stary 20-05-2008, 09:17   #134
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Wasze plotki i opinie na temat letniego update są przekraczające kreatywność CipSoft. Z jednej strony wszyscy chcą zmian a jak dochodzi do nich wszyscy narzekają kiedyś ktoś powiedział "nie ważne co zrobisz i tak psy bedą szczekać więc niech szczekają" CipSoft i tak bedzie robił swoje czy wam się będzie podobał ten update czy nie. Dostaliście dopiero kilka informacji na temat zmian a już opowiadacie takie bajeczki że niewiem co o tym myśleć. Więc jeśli interesuje was moja opinia to po 1 nie będzie nowych rozbudowanych terenów takich jak poprzednio ale CipSoft dorzuci kilka fajnych expowisk być może coś dobudują dla Facca oczywiście plus tereny związane z fabułą questów. Wkącu nowe grafiki dla dwóch dosyć sporych terenów pewnie rozbuduje je też troche. Co do tych npc'ów myśle że to dobry pomysł gruntownie zmienić algorytmy npców i możliwości rozmowy z nimi bo dzięki temu świat Tibi nieco nabierze życia w miastach. Do tej pory wygląda to tak że idziemy do npca mówimy hi sell 100 x weapon yes bye. to jest troche żenujące ^^. Pozatym myśle że CipSoft napewno ma dla nas conajmniej kilka niespodzianek, takie małe bajery jak pływanie a cieszy powinno być więcej takich rzeczy by odciągnąć graczy od nonstop expienia robienia runek i stania pod depo.
Pozdrawiam . ~Nonex
__________________




Nonex jest offline  
stary 20-05-2008, 13:11   #135
Modliszka11
Użytkownik Forum
 
Modliszka11's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Freak
Świat: Candia
Poziom: 72
Skille: 20/25
Poziom mag.: 55
Domyślny

Z Jednej Strony Lipa Bo Nie dodadzą Nowych Terenów A Na Non PvP Niema Już Gdzie Expić. Rooka Poprawią i Być Może Dodadzą Nowe Questy Na Rooku Na Lepsze Itemki Albo Odbiorą Coś Z Rooka i Dadzą Lepsze Potworki. Na Manie Zmienią Wygląd Kazordroonu i Dodadzą Nowe Questy Ale Jak Nie Dodadzą Nowych Terenów To Szykują Coś Dużego Albo Wiele Questów Być Może Te Questy Będą Udostępniały Addony Trójki Trzeba Poczekać A Dopiero Potem Narzekać W Końcu W Jeden Piątek Wszystkiego Nie Zdradzą
__________________
Uwaga Tekst Który Pisze Nie Jest Przeznaczony Dla Ludzi Uzależnionych Psychicznie Od Ortografi
Modliszka11 jest offline  
stary 20-05-2008, 16:04   #136
raziel1669
Użytkownik Forum
 
raziel1669's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Imię: omfgyfygy
Profesja: Rookstayer
Świat: Aurea
Skille: 7
Poziom mag.: 77
Domyślny

a jak myślicie dadza nowy świat ???
raziel1669 jest offline  
stary 20-05-2008, 16:26   #137
Kenti
Użytkownik Forum
 
Kenti's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 481
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Empera
Poziom: 117
Skille: 90/62
Poziom mag.: 21
Kenti ma numer GG 6867811
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez raziel1669 Pokaż post
a jak myślicie dadza nowy świat ???
Mysle ze nadszedl juz ten czas, aby stworzyc nowy server, ale pomyslcie 1 nowy server wiele nie zmieni. Ile osob chcialoby grac na takim nowym swiecie? Powiem wam ze od HUJA!!! Mysle ze CIP dokladnie o tym wie i mysle ze dadza przynajmniej 3 servery nowe odrazu bo 1 niczego zbytnio nei zmieni, bedzie tylko wielkie zamieszanie
__________________
TEKST ROKU 2009:

11:02 Dream of Fury [5]: sprzedam takom maczuge ze jak sie kliknie to gosc mowi Munch
Kenti jest offline  
stary 20-05-2008, 16:38   #138
Styervo
Użytkownik Forum
 
Styervo's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2008

Posty: 33
Domyślny

Cytuj:
Co do tych npc'ów myśle że to dobry pomysł gruntownie zmienić algorytmy npców i możliwości rozmowy z nimi bo dzięki temu świat Tibi nieco nabierze życia w miastach.
Obudź się W oryginalnej wersjii pisze "also the interaction with NPCs has been improved", czyli po prostu ulepszona. Polscy tłumacze dodali do posta "oznacza to, że komunikacja z nimi nabierze innego kształtu": dzięki za mieszanie rodakom. Zobaczycie, skończy się na tym że dadzą NPC losowe kwestie przy powitaniu, rozmowie i pożegnaniu, to wszystko.
Styervo jest offline  
stary 20-05-2008, 18:41   #139
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Tak ale w takim razie ten update zejdzie na psy. To są drobiazgi i mogłybyć poprostu dorzucone do update a nie być kwestią tego letniego update. żal cipy schodzą coraz niżej.
__________________




Nonex jest offline  
stary 20-05-2008, 20:52   #140
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

@up

A skąd wiesz co bedzie?! Moze nastanie jakis przelom? Moze CipSoft wyciagnie ASa z rekawa?

Wnioskujac po Twoim poscie masz z 12 lat wiec dobrze by bylo jakbys zakonczyl granie w tibie... Oszczedzisz nerwy innym.
Kicek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:15.


Powered by vBulletin 3