Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-05-2009, 11:01   #14541
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

jezu ludzie najezdzacie na tego infamie jakby chuj wie co zrobil-.- poprostu siedzi sobie chlopak przed kompem tyle ile moze albo tyle ile lubi ;] nic na to nie poradzicie a co do picia przed kompem to czasem sa takie sytuacje ze nie ma nikogo z kim mozna wypic a sie chce to sie pije samemu . noe niestety tak bywa nie poradzicie nic a co do bledow mam to w dupie poprostu nie zwracam na to uwagi i jak ktos sie machnie i zle napisze to nie odrazu znaczy ze ma jakis gorszy poziom od kogos innego ludzie wezcie uspokujcie sie
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-05-2009, 15:53   #14542
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

zoodix ty masz rude wlosy wiec sie nie odzywaj ok?
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 16:46   #14543
Mooi
Użytkownik Forum
 
Mooi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2008
Lokacja: CH

Posty: 54
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

A Ty czarnego wacka, ok ?
Teraz może będziesz Zoodixa jechał bo wstawił się i mówi prawde.

@ Infamia

Rozumiem Twoje podejście. Też wracam z pracy, jem pooglądam TV i siadam na kompa odpalam bota kminie co dalej robić. Wychodze do koleżki czy na dwór pogadać wracam godz 22 nie ma czasu na nic. Poniedziałki, Środy, Piątki treningi 19:30 - 21:00. Jeszcze w piątek to sie na jakąś bibe wyskoczy ale inne dni to nic innego jak komputer bo nie ma gdzie się zapuszczać bo zaraz trzeba wracać. Przyznam się że co do picia on-line nie mam nic a nawet mi sie podobało jak próbowałem z kolegą z Bostonu x))

@ Dopalacz

Teraz i mnie będziesz uważał za maniaka? Jeśli tak to wporządku możemy podyskutować na ten temat
Mooi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 17:07   #14544
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
Ale spamu....

Jak tak wam się tibia nie podoba to po co siedzicie na tym forum (to jest forum o tibii jakby ktos nie wiedzial), pospamujcie, np. na onecie.

Najezdzacie na Infamie, ze tyle na tym forum siedzi, to jest jego sprawa ile czasu tu spedza. Forum jest po to, zeby odpisywac na posty. Cisniecie Infamie, ze ciagle odpisuje, to samo robi Dopalacz~, ale jego jakos nikt nie cisnie.

Mowicia ze Infamia traci tyle czasu na botowanie w tibii, ale on tylko odpala bota, a pozniej robi to co wy, czyli marnowanie czasu na fora/gg/nk/vt itd. Kazdy decyduje sam za siebie, jak spedza czas wolny. Relax, take it easy. Zmiencie temat.

To ja Ci powiem tak. Jadą na Infiamę ,bo mają kompleks długości czasu spędzanego przed komputerem i lubią po kimś pojechac ,żeby temat sprowadzic na inne "tory". Poza tym dopalacz jest jakimś pajacem ,który niczym małe dziecko ciśnie bluzgami. Dziwię się ,że po rodzicach nie pojechał. Masz rację lepiej zmienic temat.
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 17:15   #14545
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

@Bartonisko

Nie jestes ani śmieszny ani zabawny, szkoda czasu na dyskusje z Tobą , niestety.


@Mooi

Policz od jakiego czasu w Tibie ciupiesz + dodaj swoje latka i odpowiedz czy było warto tyle tego czasu poswiecic w tą gre. Ja gram/grałem ze 4 lata i moge stwierdzic że jak bym cofnoł czas to bym koledze za to że mi powiedzial o Tibi w ryj plomb sprzedał i poszedł w drugą strone. Teraz jak patrze na swoim przykladzie jak siedzialem czasami po 8-12h to naprawde się załamuje. Bo ta gra nic mi nie dała tylko pochłaniała mój czas . :/


EDIT: AwangardowyKaloryfer:
To ja Ci powiem tak. Jadą na Infiamę ,bo mają kompleks długości czasu spędzanego przed komputerem i lubią po kimś pojechac ,żeby temat sprowadzic na inne "tory". Poza tym dopalacz jest jakimś pajacem ,który niczym małe dziecko ciśnie bluzgami. Dziwię się ,że po rodzicach nie pojechał. Masz rację lepiej zmienic temat.


No i co takiemu tępemu Jankowi odpisac ? :|
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L

Ostatnio edytowany przez dopalacz.Vis - 13-05-2009 o 17:21.
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 17:39   #14546
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Wiem za to ,co Tobie odpisac. Znów ten sam błąd ,tym razem przestudiowałem dogłębnie całego posta i nie było wzmianki o niespodziance. "Cofnoł" ,nawet nie wiesz jak normalnych ludzi to razi po oczach. W tibii przecież inna pisownia się nie przyjmie. Kiedy jednak wypowiadasz się pisząc na forach z ludzmi na ogół wyształconymi ,którzy grają/grali w tibię z nudów ,to staraj się uważac co piszesz i jak to robisz. Pisz w Mozilli ,ona podkreśla błędy.

Wracając do tematu myślę ,że przydałoby się zrobic jakiś update uwsteczniający tibię ,bo pomysł na schody przebił wszystko.
Poty to też nie było najmądrzejsze rozwiązanie.
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 18:11   #14547
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 36

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Dopalacz jak juz zmarnowales ten czas na tibie, teraz zalujesz, ze tyle grales, nie zamierzasz wiecej grac, to podaj chociaz nick swojego chara. Zawsze byles anonimowy, teraz mozesz to zmienic, nie powinno ci to juz sprawiac problemow.

@update

Nie ma co cofac tibii, bo wiekszosc updatow poprawialo gre. Wedlug mnie dobrze ze wyeliminowali skakanie, bo jak 40 ed solowalem demony i to z profitem, to cos bylo chyba niezbalansowane. Powinni natomiast zostawic bicie graczy na schodach, bo z tym czekaniem 2 sec ciezko jest czasem ubic 20 lvl na schodach solo.
__________________


"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Diablord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 18:31   #14548
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Wiesz... potwory to zawsze jakoś się da "wykiwac" ,gorzej z graczami. Poza tym zobacz jak teraz sie knight składa. Kiedyś Imuś stał sobie i dopiero padał na combo ,teraz 5 ms'ami 50lv+ można zabic spokojnie 129 kinę. WystarcZy chłopa pospamowac. Z 2 strony masz rację ,updaty polepszają tibię ,ale upadabniają ją do Mario lub innych gier tego pokroju. Zobacz jak teraz wyglądają army. Są takie "bajkowe" ,a nie jak plate armor ,proste i cieszące oko. Robi się to teraz takie Barokowe ,cechujące się przepychem. Kiedyś addony były proste ,a teraz Yalahari addon wygląda tak ,że cięzko go do czegokolwiek porównac.
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 18:55   #14549
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Prosta sprawa jesli ktos spedza wiecej niz 6h przed samą tibią powinien sie leczyc a jesli 10h codziennie nawet i bez tibi nie robiąc np czegos do szkoly czy tam pracy to rowniez powinien sie leczyc =D
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 19:15   #14550
Seetho
Użytkownik Forum
 
Seetho's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hidden
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hidden
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mooi Pokaż post
A Ty czarnego wacka, ok ?
Teraz może będziesz Zoodixa jechał bo wstawił się i mówi prawde.

@ Infamia

Rozumiem Twoje podejście. Też wracam z pracy, jem pooglądam TV i siadam na kompa odpalam bota kminie co dalej robić. Wychodze do koleżki czy na dwór pogadać wracam godz 22 nie ma czasu na nic. Poniedziałki, Środy, Piątki treningi 19:30 - 21:00. Jeszcze w piątek to sie na jakąś bibe wyskoczy ale inne dni to nic innego jak komputer bo nie ma gdzie się zapuszczać bo zaraz trzeba wracać. Przyznam się że co do picia on-line nie mam nic a nawet mi sie podobało jak próbowałem z kolegą z Bostonu x))

@ Dopalacz

Teraz i mnie będziesz uważał za maniaka? Jeśli tak to wporządku możemy podyskutować na ten temat
Liczysz na free itemy albo cos? Naprawde chce to wiedziec, interesuje mnie to. Bo takiego lizania dupy jak na Furorze to nie ma na zadnym innym swiecie, i podejrzewam ze nawet Voypox jak ten post przeczyta to ryknie ze smiechu XDDDDDDDDD bo ja płakalem
__________________

Ain't no such thing as self-defense in the court of law
So judge us when we get to where we're goin wearin a cross, that's real
Got him, lurked him, crept the fuck up on him
Sold a half a million tapes now everybody want him...
Seetho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 19:33   #14551
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Wszystko tak naprawde opiera sie na "tolerancji". Za duzo opinii tutaj wyszlo jak mnie nie bylo, zeby je skomentowac. Ogolnie to nie widze sensu interesowania sie moimi sprawami na forum. Zrobilem blad dajac ta fote
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 19:40   #14552
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Po trochu zrobiłeś ,po trochu nie.
Ty potrafisz się przyznac do tego ile siedzisz przed komputerem ,bo masz "2 życie" ,nie jesteś no-lifer'em.
A zdjęcie mogłeś dac ,kto Ci broni. Jak zostanie odebrane zależy tylko od nich.
Świadczy to w tym momencie o stosunku do Ciebie lub o kulturze/jej braku.
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 20:23   #14553
Suczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Ziębice
Wiek: 34

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krokodylek
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fan_Dzidzi2 Pokaż post
zoodix ty masz rude wlosy wiec sie nie odzywaj ok?
Nie ma rudych wlosow tylko glowa bigos miesza i tak mu zostalo
Suczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 20:26   #14554
abece
Użytkownik Forum
 
abece's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 76
Imię: Ortey
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 100
Domyślny

Normalnego czlowieka gowno obchodzi kto gdzie i z kim pije ale na tym forym polowa uzytkownikow to ludzie szukajacy zaczepki wiec to byl dla nich dobry temat
abece jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 20:36   #14555
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

@AwangardowyKaloryfer

Czy oprócz tego że znów sie jebn"O"łem z tym "Ą" jesteś w stanie w jakiś inny sposób mnie ośmieszyć/upokorzyć ? Staram sie błędów nie robić ale czasem mi się zdarza. Przynajmniej cieszy mnie to że czytasz moje posty kilkakrotnie, szkoda tylko ze nie w takim celu jakim powinieneś.

@Diabllord

Nie chodzi mi całkiem, że to strata czasu na tą grę. Chodzi mi bardziej o ilość spędzonego czasu przed komputerem. Przy Tibi naprawdę się dobrze bawiłem tak jak zapewne każdy kto w nią grał przez dłuższy czas. Mi bardziej chodzi o to że ta gra się nigdy nie skończy. Jaki byś kurde nie wbił level ta gra i tak będzie ciągnęła się dalej swoim torem. Ja po prostu żałuje że aż tyle czasu poświęcałem na tą grę. I wierz mi, że każdy ma takie przemyślenia "czy nie pora z tym skończyć" . Dlatego śmiem twierdzić ze sporo ludzi w dussk/vision jest naprawdę uzależniona. I nie pisz mi aby że Ciebie(Was) atakuje, bo ja wyrażam aby swoją opinie. To że moje posty są odbierana ofensywnie przez większość forumowiczów to już chyba znak że coś w tym racji jednak jest. Kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła.

A co do mojej anonimowości, to jednak dalej wole być anonimowy, taki mój wybór. Jak bym Ci podał nick to coś by to zmieniło ? Czy aby byś ciekawość zaspokoił ?
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 21:06   #14556
Delirium_89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2009

Posty: 46
Imię: Darken~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: fur* old time
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
biorac pod uwage ze jedyne co muszą zrobic przy tej gierce to 2 razy kliknac na ikone tibii i zaladowac ustawienai na bota, tyle...
I nadal czerpiesz satysfakcje z gry poprzez klikniecia 2 razy ;d ? Jaki w tym sens xD ?
Delirium_89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 21:32   #14557
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

@Dopalacz.vis
Jakbym ci chciał dopierdolic ,to bym to zrobił. Póki co chcę ci pokazac twoje błędy i uchronic przed dalszą kompromitacją na forum.
Co do ofensywnego stylu ,to napewno możesz się nim poszczycic.
Osobiście nie lubię ortów i za to gnębię ,nic poza tym.
@temat
podaj już ten name i koniec. ewentualnie przyznaj się ,że nie masz chara na furorze i chciałeś tylko znaleźc kolegów.
O tym ,że tibia jest stratą czasu ,i uzależnia wiadomo nie od dziś.
Poszukaj na youtube filmów o tibijczykach.
Wątpię jednak ,że Vision/Dusk lub ktokolwiek "z h-lvl'em" był ciężko uzależniony ,bo tibia na tym poziomie gry(o ile nie kupiłeś postaci) nudzi. Wtedy do gry wkraczają boty. Oczywiście nie każdy pomyśli o tym ,że ściągając go z jakiejś dziwnej stronki w 99% łapie keyloga.
Wtedy ludzie się denerwują i wyżywają na rodzicach/kolegach.
Potem ludzie mówią ,że tibia to gra dla debili i morderców.
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 23:00   #14558
VeB
Użytkownik Forum
 
VeB's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: Warszawa.

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Poziom: 43
Domyślny

@Awangardowy~

prawda jest taka, ze jak ludzie nie wiedza jak kogos zagiac, bo nie maja argumentow albo nie potrafia ich sensownie przedstawic, to czepiaja sie bledow. dopalacz napisze rzetelnie posta operujac poprawna polszczyzna i skladnia, ale mimo to zamiast podac kontrargumenty, to czepiasz sie jednego jedynego bledu jaki zrobi i probujesz go "skompromitowac" uciekajac od wlasciwego tematu.
__________________
POLONIA!!!
VeB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 23:18   #14559
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

@VeB
Przeczytaj raz jeszce mojego last posta pr0 inteligencie.
Może dojdziesz do właściwego wniosku...

Wracając do tematu. "Co to za gra"
Ja ci powiem. Otóż są ludzie mądrzejsi od innych ,którzy sprawiają sobie bota.
Klikają 2 razy na dzień ,żeby nie musiec przy tym siedziec i jednocześnie nie uchodzic za no liferów. Gra polega na tym ,że tym co zrobi bot można się dobrze zabawic na huncie ,pkingu ,warze etc.
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 15-05-2009 o 15:48.
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2009, 23:51   #14560
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

pff co do obrazy w moja strone to mi to wisi drodzy koledzy bo tam przed kompem kazdy cwaniak pozatym karolq niewidziales mnie na rl i nie mam rudych wlosow mozesz zapytac miśka jak bedzie na vt tak btw masz jakis kompleks co do rudego?;/ jesli masz taki na jajkach to kup farbe. tyle z mojej strony. bye
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:06.


Powered by vBulletin 3