Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-10-2005, 18:55   #141
Virusmaxi
Użytkownik Forum
 
Virusmaxi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Rabka-Zdrój
Wiek: 30

Posty: 1,320
Virusmaxi ma numer GG 5004017
Domyślny

Ja raz też miałem śmieszną sytuację.

Miałem 9 lvl knighta, i chciałem pójść z qmplem na amazon.

Musiałem na chwilkę stanąć, i pogadać na vipie z gostkiem. Potem podeszła jakaś babka z 9 lvl-em i zaczęła mnie walić.

Zrobiła 3 hity które przyjąłem na tarczę i zaczęła uciekać... Zdążyłem zadać jej jeden hit (który wynosił 29)i jej odpuściłem

A jak ją wyzywałem na Duel to się nie odzywała.
__________________
Forum Wielotematyczne Forfunn.
Funkcji szukaj mówię NIE!!
Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Toribash

Ostatnio edytowany przez Virusmaxi - 13-10-2005 o 18:56.
Virusmaxi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-10-2005, 21:10   #142
Griin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2005

Posty: 83
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Azura
Domyślny

no wiec przedstawiam moje:
1.idziemy z qmplem (ja 15 lvl knight, on 15 lvl drut) na Weeding Ring questa. jestesmy juz zabija mino maga ja ide na archera. wziol mi do yellow hp (kolega mi jeszce z hmmow pomogl) i zbieramy nagrody nagle patrze lezy bag on go otwiera mowi czemu wyrzucilem nagrode? patrze tam zegarek, jakies amulety i weeding ring. biore to, nagle patrze odradza sie mino mag. chce ihac kolege, ale mialem laga, nagle napis "You are dead" stracilem tylko bp w ktorym byl bag ihow, bag hmmow, loot z questa, okolo 0,5k - naszcescie doszlismy na czas po rzeczy

2. to moze nie jest walka, ale tez smieszne: no wiec ide (chyba10 lvl) i widze wild warriora, nawala mnie, naszczescie pomogl mi jakis 15 lvl, pozniej stoje sobie w carlin nagle idzie koles w takim samym stroju jak wild warrior i ja zaczynam go nawalac sracilem p arma i bp z 200gp i kilkoma kurczakami

pZdR...
__________________
Nie gram juz ; znudzilo mi sie to ' zajmijcie sie czyms innym zegnam wszystkich.....
Griin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2005, 22:22   #143
Vomusu
Użytkownik Forum
 
Vomusu's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2004

Posty: 210
Domyślny

a ja jak bylem noobkiem wchodze na rooku do jaskini bugów a tam... FULL RESP omg wystraszylem sie. reset kompa, wylaczenie neta itp... loguje sie po 5 min a tu red hp (13 hp) i jakis ziomek wyzynajacy bugi
__________________

Vomusu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2005, 16:01   #144
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 35

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny Nieiwem Czy To Tu Pasuje

NIeiwem czy to tu pasuje,ale mój kumpel miał 14lvl maga i maiał skile 36/37,trochę to śmieszne ganiał za potworami bo niewiedział jaka to porofesjaAle i tak trzebs go pochwaloć za skille
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2005, 13:30   #145
Rajczumen
Użytkownik Forum
 
Rajczumen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Głogówek( z Przemciem Zenciem)
Wiek: 31

Posty: 30
Stan: Aktywny gracz
Imię: Rageman
Profesja: Sorcerer
Gildia: Braq
Świat: Fortera
Poziom: 23
Skille: 10/15?
Poziom mag.: 20
Domyślny Ojojoj

No wiecie nigdy nie słyszałem o czerwonej, żółtej itd. mocy
Moja śmieszna przygoda to było to,że mnie mógłby na 12 levie dednąć Hunter, więc nie wiedząc o tym sprawdziłem ile mi strzela. Ok 55 ja exura gran i po sprawie. Potem zobaczyłem kolesi, 10-11 leveli którzy nie dość, że mieli exury vity to bez problemu go skopali.A ja !
Potem mówiłem żeby dali kase. Oni mi Pk dali, więc ich przysmarzyłem z FF.
Jeden debil walił mi z czegoś po 18, drugi strzelał z HMM. I te 2 debile zabiły mnie, no ale jednego dedlem przysmarzeniem. i tyle
Rajczumen Świat Fortera
Rajczumen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2005, 13:49   #146
Eiren
Użytkownik forum
 
Eiren's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 21
Eiren ma numer GG 3365588
Domyślny

Kiedyś podczas treningu przychodzi 20 lav koleś (ja 12 drut kumpel 9 knight) i zaczyna nas nawalać kolegę ja ja uciekam do dp a on stoi i sie nie rusza... Mówie do niego schodaj sie i dalej nic... okazało się że poprostu dał exit i myślał że go wyloguje .
Eiren jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 16:42   #147
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 31

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Bylem w 4oosobowej ekipie w Dark catedral...Gdy mieliśmy wracać, jeden koles się wylogował... Idziemy w 3 brzegiem, zadowoleni z hunta.. nagle.. mino mag..A runek nie mamy.. Atakuje jednego z nas.. on biegni do przodu.. My w 2 sie wracamy.. Tamten miał UHa to przezył.. A my zostalismy w potrzasku. Plan był taki, aby załatwić mino maga anty lurem, ale kurczę, nie wyszło xD. Tamten przelazł przez mino maga i archera.. Jakims cudem przezyl.. A co ja miałem powiedzieć... Sam go chcę anty-lurnać.. Nic z tego.. Ale patrzę.. od strony DC idzie 20lvlowy knight - Polak! Ostrzegam go przed mino magiem.. jakos udało mu się przejść natyklajac sie tylko na archera. Poprosiłem go, aby się do mnie wrócił, to zapłacę... wrócił sie.. ale nie miał takiego szczęścia i spotkał maga..
Następnie wrócił do mnie.. Później próbowalismy jakos go ominac.. ale nic z tego.. Na szczęście jak mag, zaczął walić tego kolesia, on poszedł prawo, a następnie uciekł w dół <do mnie>. Hehe, udalo nam się wyjsć, idąc lewym brzegiem;]
I tym sposobem, poznałem fajnego kolesia=]
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 18:29   #148
Serphilim
Użytkownik Forum
 
Serphilim's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 48
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Iridia
Poziom: 20
Skille: 19/23
Poziom mag.: ^^
Serphilim ma numer GG 7736454
Dumny Szamany i PK

A ja u jednostki orcow zwanej szamanami :
1.) Wbijam na każdemu znaną polankę ubijam Dzikiego wojownika oraz Bardziej wyszkoloną Amazonkę (Valkyrie) i ide na wojenne wilki zeszlo z 30 hp ok idziemy dalej 2 szamany bez parceli oraz w 3 du** weży ubijam 4 weże a szamany następne zdazyly 2 zrobić i mnie z HMM podszkolić dobra nie zrażam się 2x exura i good dorwałem jednego (długo nie protestował) ok teraz drugi doszedłem do nieg znowu 2 exurki i padł ok patrze ... 1 gp drugi ... 3 gp i laska ok 100 hp mam jest good pojde zabije beera i mam food na regeneracje
Dokończe potem bo mistrz tata musi wejść ;P
No to ide tego beera zabic (nie mialem 4 mlvl) a tu wyskakoje 22 pall, chwila niepewnosci i ... zaczyna mnie nawalać ja ledwo co 19 lvl wbilem a że skilać sie mi nie chcialo 48 skill ataku on 22 pall ja 19 knight z 150 życia ok myśle sobie nie takich pk zabijalem zaczynam go nawalać z war hammera ( kocham te broń ) ubilbym skó**** ale zamiast exurki=f2 wbilo mi sie utevo lux=f1 no i ded .
no to gość ma jazde login full fooda i zagaduje do niego na prv:
Ja-chodź tam gdzie mnie ubiles
On-ok
Dobra ja ide moj war hammer już cieplotki ... jest, przyszedl
On-no bij
Ja- no wal
I nie uwierzycie ... dal mi invite to party ok jade go (club ring ROX) hity po 40-60 już on ma red hp daje sobie Vitke ja nie zrażony dalej go hity jak wyzej on znowu Vite Ja dalej go i ... padł
A loot:
11 UH (lol)
96 bolts
i śmieci=Hmm, poision fieldy(nie wiem po co mu) itp
Nie wiem czy to śmieszne ale te uhy jak zobaczylem to ... prawie bym zaliczyl 2 deda ... ze śmiechu
__________________
GÓRNIK ZABRZE FAN

Ostatnio edytowany przez Serphilim - 01-11-2005 o 20:19. Powód: Dokończenie
Serphilim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 19:13   #149
alexuno
Użytkownik forum
 
alexuno's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: ~Wrocław

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Imię: Catoos
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 16
Skille: 56/32
Poziom mag.: 8
Domyślny

ahhahajahahahah ale jazda stary!!! jahahahah zrestartowal kompaa uauhahuahuahuahuahua dobry jestes !!!!!
alexuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 11:41   #150
Loron
Użytkownik Forum
 
Loron's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 88
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Poziom: 30
Skille: ;P
Poziom mag.: 35
Domyślny :)

Mi raz się zdarzyło, jak na 15 lvlu palkiem poszedłem sobie na cycki pod Thais. Wiecie, duża przestrzeń, jest gdzie uciekać. Stoję między respami, już chcę stamtąd wychodzić, patrze 2 cycki i lag. Odlagowało mnie na chwile to zobaczyłem, że już są koło mnie i lag. Jak za sekundę mnie odlagowało, to miałem red hp, na szczęście (po tym, jak pogonił mnie 34 lvl EK i w odległości 20 kratek zjechał na red i zostawił, zacząłem je nosić) miałem uhy i to mi życie uratowało.
__________________
Tibia? Brzyyydal ;p
RO rox ;D
www.kdr.net.pl
Loron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2005, 12:33   #151
xtomixx
Użytkownik Forum
 
xtomixx's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: WhiteStok
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Premia
xtomixx ma numer GG 5240220
Domyślny i oto jak..

lvl 19 - ide na orc beserker
wchodze , tak jak zawsze , leje ma czerwone hp leje mi po 5 a tu nagle:
You los 186 hp ( skrót )
i tak DALEJ AZ WRESZCIE ON NA CZARNYM HP A JA :
You Are Dead
fs ale dobiegłem na czas Pozdro
xtomixx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 13:47   #152
bombek
Użytkownik Forum
 
bombek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Wiek: 31

Posty: 118
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistrzu Ethel
Witam, ja niemam pamięci do takich rzeczy, ale dzisiaj mialem 2 sytuacje w których przesądziłem swe umiejętności:
1)Próbowałem bloknąć 3 cyce na raz
2)Próbowałem zsolować cyca

jestem knghtem na 11lvl (blokowałem cyce z broadswordem, natomiast zssolować cyca probowalem gdy zakupiłem spike sworda, tak na marginesie wsadziłem copper shielda )

1)raz zeszlem na doł, do cycków ... "o fuck" i na góre, drogi raz zeszłem, jeszcze większe "o fuck" i na góre, po trzecim zejściu miałem yellow lifa
2)walcze walcze, oboje mamy yellow lifa (z przewagą dla cyca) ale cycek zaszalał i miałem szczęście że kumpel przechodził i miał HMM'y w plecaku
kto to cycek jest ??
nie siedze od poczatku moze sie powturzylem
bombek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2005, 06:23   #153
Drachol'ek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No to jak ja kończyłem grać moim duidem (15lvl) wpadliśmy na pomyś pojścia na Dragi. Ja mialem blokować. Drag spoko (shooterzy 22 sork i 18 sork) zabili go a mi 1 UH poszedl, drugi smok, spoko, 2 UHy w dupe. Po pewnym czasie dragi sie znudzily i padl pomysl "IDZIEMY NA ORC FORTESS!" no to ja ok, idziemy. Jak doszlismy powital nas niemily zerek ale nawet mnie nie zadrasnął. Pózniej bylo gorzej, ale jakos poszlo. Pozniej bylo juz gorzej. Weszlem w pewne miejsce gdzie zaczał byc mnie zerk/x2 i cyc/3 + Orc Shaman i jego runki. NIe zdażyłem sie UHnąć a co za tym idzie, padłem. Stracilem Vampire Shielda. Potem sławna scena i milenijny tekst "Gdzie Rysio". "Ja blokuje,ty wyciagasz"- mówi 22 sork do 18. "ok". Wchodzą 22 sork nadaza sie uhac, stoją tam chyba z 30 sekund, wchadzą wyżęj "Masz?" "Nie zdążyłem". Jeszcze raz schodzą i wszyscy padli. Naszczęście zdołali uratowac vampa.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2005, 19:42   #154
boots of haste
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny o0

Mam pytanko, czy bh wali wogule kombo jesli tak to ile obrazen zadaje z tego komba?
Z jakich run on wogule wali?
boots of haste jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 09:52   #155
Mateusz_Ziom12
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Troche tego było...

Ja jako newbie wybrałem się na zwedzanie tibi. Palladyn 8 lvl (to było jeszcze przed update ze znikającmi spirami) klika spiruw w łape i idę. Patrze o misiu tzn. Bear, bije go ja już mam red hp on też zabiłem go... a patrze idzie ktoś kto ma czerwoną głowe i zaczyna wemnie czymś rzucać, oczywiscie jeden celny rzut i piękny napis You are Dead. (a ten ktoś kto mial tą czerwoną głową to była amazonka, a ja myślalem że pk )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2005, 11:25   #156
Masterek Danio
Użytkownik Forum
 
Masterek Danio's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Gdzies na Forum Czego nie lubi: Trollingu Postów: 1⅞

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Masterek Danio ma numer GG 7600717
LOL Skorpion, Ork spear man I Snake

O #$%@ jak ja go nie lubie!
Raz kumplowi porzyczylem eq same smiecie(plate arm,plate legs i double axe).
Powiedzialem mu zeby nie wchodzil do studni.Lol byl skorpion on druid i postanowil walczyc.Ded wypadl plate set .

Co do mojej naglupszej walki to na 2 lvl na rooku gosc powiedzial ze zabije orka searmana.Bylem newebie i jesz cze zabral mi 140 zycia wracam z czerwonym patrze idzie snake i ujrzalem napis "U are dead" i jak umarlem to ze swoiatyni do snake i zemscilem sie
Masterek Danio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 18:29   #157
mordoklejka
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin najlepsza walka

mialem 11 lvl druida i chodzilem niedaleko thais z moim kumplem.wchodzimy do troll mount no i lejemy trolle itp. wkoncu znalezilismy jakas dziura <tam jest quest DEAD ARCHER tylko wtedy tego nie wiedzilem> i mowi do mnie wejdz tam to ja no dobra wlaze wszedzie poison fieldy i potrze slim!!! no to mysle no to fajnie. uciekam leje jakies szczury tylko ze ten slim mnie goni a ze mailem slaba bron to szczura musilalem z 2 hitow lac i slim mnie dogonil i ten napis YOU ARE DEAD !!! no to sie wkurzylem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 08:07   #158
Chockapic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Imię: ;p
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 52
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Król Moja jedna ze smieszniejszych walk

Odkad gram w tibie mialem wiele smiesznych walk:
np.Pewnego dnia ja (18 lvl knight ) i moj kolega(18 lvl tez knight ) poszlismy na archerki.Na zamku kolo ab'dendriel zawsze dawalem se z nimi rade ale to bylo w malym pomieszczeniu. Gdy idac na polanie spotkkalismy 3 acherki to myslalem ze bez problemu sie uda. Zucilem sie na nie a one zaczely uciekac w trzy ruzne strony i z daleka atakowac mnie (kolega se gdzies poszedl ) iza chwiale zobaczylem piekny napis YOU ARE DEAD.Po wlogowaniu sie w swiatyni zobaczylem ze stracilem prawie cale eq .Naszczecie kolega oprzytomnial i odnalazl moj ded i wszystko do mnie wrocilo
Chockapic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 08:17   #159
Chockapic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Imię: ;p
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 52
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Smutny Jeszcze lepsza walka

Innym razem ja (wtedy mialem jeszcze 15 lvl) i moj kolega (12 druid szlismy do zamku kolo ab.Ja szedlem z przodu a mojego kolege zaaatakowal 8 sorc.Zanim zobaczylem co sie dzieje kolega jush niezyl Poczatkowo pk uciekal ale go zaczelem atakowac .Walczylem tak tym Knightem ze poprostu niedalo sie wygrac. no i bylo YOU ARE DEAD .

Ostatnio edytowany przez Chockapic - 30-11-2005 o 08:19.
Chockapic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 20:01   #160
FarowRime
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Wiek: 34

Posty: 33
Profesja: Paladin
Świat: Julera
FarowRime ma numer GG 8296900
Smutny 15lvl palek przeciwko berserberkowi???

Więc koło ab jest zameczek z czterema wieżami, a w jednej respuje się berserberk. Myślałem, że dam radę .Wlazłem na górę, ciachłem go dwa razy, on mnie też dwa , a ja z czerwonym życiem na dół uciekam, ale mnie trafił i mnie cofneło o pole i już schodze, gdy pojawia sie napis "You are dead"
FarowRime jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:39.


Powered by vBulletin 3