Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-01-2007, 13:33   #141
Mery_Knight
Użytkownik forum
 
Mery_Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: 3miasto

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jedi Cuncil
Świat: Guardia
Poziom: 42
Skille: 70/68
Poziom mag.: 5
Domyślny

uwaga kto chce zemna rozwiazywac zagadke czekam na guardi lub przylacze sie do kogos na innym swiecie prosze pisac jak co
Mery_Knight jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2007, 13:33   #142
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Temat do skasowania

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 28-01-2007 o 13:48.
Kshaq jest offline  
stary 28-01-2007, 13:37   #143
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

dobra ale zgadłem z tym pomieszczeniem ze spiderami ?
Smailer jest offline  
stary 28-01-2007, 13:37   #144
Atin Cler
Użytkownik forum
 
Atin Cler's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2006
Lokacja: Legnica

Posty: 20
Profesja: Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 30+
Skille: --//--
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smailer Pokaż post
chyba ktos musi pomagac bo jak byl film z luminery to 1 z ekipy zostal ze spiderami a drugi poszedl do wyspy i caly czas gadali na prv
ten drugi poszedl kolo spike sworda zeby nagrac jego znikniecie
Atin Cler jest offline  
stary 28-01-2007, 13:41   #145
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

W dość niedalekiej odległości leży jaskinia ze snakeami z filmu z liminery i potem z trollami gdzie jest popiół
Smailer jest offline  
stary 28-01-2007, 13:42   #146
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
A powiedz mi czy pisanie swoich teorii jest pomocne? Raczej nie... Po co pisać "Myślę, że idziesz tu i tu musisz zabić jednocześnie dwa potwory z kumplem i Spike zniknie". To jest bezsensu, ponieważ nie tędy droga. Temat założyłem, żeby zebrać te wskazówki. Czy wy nie rozumiecie, że ja chce wam pomóc. Te wasze teorię mogę wprowadzić w błąd kogoś kto jest na dobrej drodze. Zresztą róbcie co chcecie... Nie pisać tylko Odpowiedzi do Solucji... :/

Twoja pomoc, to zabawa w kotka i myszkę, grasz sobie z ludźmi. "Ciepło, ciepło... zimno, zimno, arghh, nie tu, kretynie! mówiłem, że to banalne ma być!". Nie wiem ilu ludziom pomogłeś do tej pory w ten sposób, ale przejrzyj sobie posty od początku tematu i policz tych, którzy jednoznacznie dzięki Twojej "pomocy" wpadli na dobry trop.

Cytuj:
Nie pisać tylko Odpowiedzi do Solucji... :/
Masz zamiar tak przytakiwać i zaprzeczać, aż do końca (?) tematu? A gdy ktoś w swoim poście poda właściwy sposób wykonania obydwu seali, to przytakniesz? Wszyscy wtedy będą już wiedzieli, co należy zrobić, a to będzie równoznacze z "zamieszczeniem solucji", a z drugiej strony, chyba nie zaprzeczysz komuś dobrze podanego rozwiązania? Jak już zaczynasz temat z chęcią pomocy, w nadziei, że po wszystkim będziesz uchodził w glorii dobroczyńcy, który w przeciwieństwie, do tych zuyh, pomógł ludziom wpaść na trop, przemyśl niektóre rozwiązania kilka razy, bo dobrze wiesz, że jak już ludzie dojdą do czego trzeba, nikt nie będzie się krył z publicznym spoilowaniem (co bardzo by mnie cieszyło, bo jak każdy zacznie na siłę próbować podpowiadać innym, to temat dojdzie do 84758375 stron. A właśnie... jak długo masz zamiar dawać tu wskazówki? Aż każdy z forumowiczów jednoznacznie stwierdzi, aż wie o co chodzi?). Poprostu odpowiedz mi krótko - jak chcesz zrobić tak, żeby każdy wiedział o co chodzi (Bo chyba taki masz zamysł, prawda?), a jednocześnie uniknąć spoila?
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline  
stary 28-01-2007, 13:45   #147
Nethalis
Użytkownik Forum
 
Nethalis's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sire'shan
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 20
Skille: 20/25
Domyślny

LOL Przed chwilą próbowałem sprawić, aby zniknął. Skończyło mi się jedzenie, więc poszedłem coś upolować. Wracając poszedłem drogą gdzie są szczury. Wylogowałem się, zalogowałem postacią, która stoi przy spike i patrze, a go nie ma. Wszystko to wydarzyło się przypadkowo na Danubii
Nethalis jest offline  
stary 28-01-2007, 13:46   #148
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Kshaq, więc jednak się nie myliłem na początku co do Ciebie.
Debilny dzieciak, który wybłagał od kogoś spoila do znikania spike sworda i robi z siebie guru na forum.
Ja przepraszam - ale skoro w temacie 'SoF Done' ludzie pisali, że da się go znikać, to na cholerę założyłeś ten temat? Skoro nie masz zamiaru nic a nic konkretnego powiedzieć, bo te Twoje podpowiedzi są nikomu nie przydatne, to po co?.
Myślisz, że to Ci coś da?.
Powiem szczerze - żeby nie to że wiem, jak się przymilasz do niektórych moderatorów, to już dawno bym kilku zaspamował skrzynkę, żeby przejrzeli ten temat.
Normalny luser dostałby za to bana - robisz z siebie mastaha.
"HAHAHAH KTOS MI POWIEDZIAŁ, WIEM JAK TO ZROBIC WIEM, ALE WAM NIE POWIEM'. To ma mieć sens?.
Proszę Cię, przeproś i wyjdź, zachowując jeszcze resztki honoru.
Gallar jest offline  
stary 28-01-2007, 13:48   #149
Krakers
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 09 2005
Lokacja: Forum

Posty: 110
Domyślny

@3up

Dobrze gada dac mu herbaty!
Krakers jest offline  
stary 28-01-2007, 13:49   #150
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krakers Pokaż post
@3up

Dobrze gada dac mu herbaty!
Piwa mu ! Prodigy rządzisz ...
 
stary 28-01-2007, 13:55   #151
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

WIEM ! Trzeba isc tam gdzie sa spidery i kamerzysta sie rozloczyl z tym drugim lolem no i trza zjechac spiderom do red hp zeby nas nie atakowaly potem czekamy az nam x zniknie i sie wylogowujemy a nastepnie wlogowywujemy 2 banalne rzeczy Yeahh....
Sry ale chyba nie działa x(

Ostatnio edytowany przez Smailer - 28-01-2007 o 14:02.
Smailer jest offline  
stary 28-01-2007, 14:00   #152
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smailer Pokaż post
WIEM ! Trzeba isc tam gdzie sa spidery i kamerzysta sie rozloczyl z tym drugim lolem no i trza zjechac spiderom do red hp zeby nas nie atakowaly potem czekamy az nam x zniknie i sie wylogowujemy a nastepnie wlogowywujemy 2 banalne rzeczy Yeahh....
nie działa ....

@down
Zadzialalo ?!

Ostatnio edytowany przez Coray - 28-01-2007 o 14:02.
 
stary 28-01-2007, 14:00   #153
Mery_Knight
Użytkownik forum
 
Mery_Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: 3miasto

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jedi Cuncil
Świat: Guardia
Poziom: 42
Skille: 70/68
Poziom mag.: 5
Domyślny

a jak zadzoalalo to graty
@ee moze tzreba dac loga w jakims miejscu wyznaczonym jak niedziala to kupa szukamy dalej

@up niedziala niestety..

Ostatnio edytowany przez Mery_Knight - 28-01-2007 o 14:08.
Mery_Knight jest offline  
stary 28-01-2007, 14:22   #154
Atin Cler
Użytkownik forum
 
Atin Cler's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2006
Lokacja: Legnica

Posty: 20
Profesja: Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 30+
Skille: --//--
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smailer Pokaż post
WIEM ! Trzeba isc tam gdzie sa spidery i kamerzysta sie rozloczyl z tym drugim lolem no i trza zjechac spiderom do red hp zeby nas nie atakowaly potem czekamy az nam x zniknie i sie wylogowujemy a nastepnie wlogowywujemy 2 banalne rzeczy Yeahh....
a moze wylogowujemy sie w tej jaskini gdzie mowisz a drugim charem wlogowujemy sie do tej drugiej - gdziekolwiek ona jest
Atin Cler jest offline  
stary 28-01-2007, 14:25   #155
MasterTusk
Użytkownik Forum
 
MasterTusk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 326
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 2+
Skille: xx/xx
Domyślny

A więc Kshaq:

Założyłeś temat dosyc kontrowersyjny.Powinienes liczyc sie z tym ze dla niektorych wiedza innych jest czyms nie do zniesienia.Jak Ty wiesz to znaczy ze jestes gorszy[dla większosci] dlatego mówią że zle zrobiles itp.

gdybys powiedzial prosto z mostu "trzeba zrobic to i to" to wiekszosc pisalaby poco to napisales,a w myslach "lol ale frajer thx"

Wg mnie powinienes ciągnac to co zaczales do konca.Sam probuje rozwiazac te zagadke,ale narazie jestem zbyt roztrzepany
MasterTusk jest offline  
stary 28-01-2007, 14:26   #156
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

Odwalcie się all od Kshaqa to spx ziom że chcę powiedzieć coś pomóc a nie tak jak wy siedzicie cicho i "Ja wiem ale ci nie powiem buhahhahaha bo ja chce być mastah i wiedzieć tylko ja"
On przynajmniej się starał wam pomóc a nie tak jak ci co zrobili wkręta a potem się tym szczycili a wy po nim jeździcie.
Zastanówcie się trochę....
Gobii jest offline  
stary 28-01-2007, 14:29   #157
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

Kszaq chciał poprostu dać nam pare wskazuwek albo...zaszpanować
Smailer jest offline  
stary 28-01-2007, 14:32   #158
W.S.F.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006

Posty: 47
Domyślny

Szpanowali ci, którzy was wkręcali w istnienie questa na spike'a. Póki co to Kszaq podsumował zdobyte wskazówki i pomoga nam podpowiadając czy idziemy słusznym torem. I skończcie offtopować najeżdzając na Kshaqa bo to nudne i niepotrzebne.
W.S.F. jest offline  
stary 28-01-2007, 14:34   #159
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

PRZYWRACAM POST KRZAKA ! :
Nie przyjmuję żadnych PW ani wiadomości na GG!!! Pisanie postów odnoście swoich teorii i odpowiedzi do solucji są zabronione!!!

Witam.
Każdy gracz, dobrze znający wyspę Rookgaard wie, o istnieniu małej wysepki leżącej na morzu przy północnym brzegu naszej kochanej wyspy. Na tej oto małej, zwykłej wysepce jest coś niezwykłego. Wśród ogni, na kamieniu znajdującym się mniej więcej na środku wysepki leży mieczy. Z wyglądu niepozorny miecz jest obiektem westchnień wszystkich Rookstayerów.
Ostatnio na forum powstał temat "Sof Done!". W tym temacie grupa kilku osób z Rookguardian de'Bove na czele, oszukała całe forum mówiąc, że zrobili questa na Spike Sworda. Jak oni to mówią "Wkręt roku 2007". Oczywiście sprawę wyjaśnili i przyznali się, że Spike Sworda nie posiadają. Temat zamienił się w kłótnie czy ukarać ich banami czy nie.
Mimo tego, w kilku jego postach są podpowiedzi co do "znikania" Spike Sworda z wysepki. To czarodziejskie "Puf" jest prawdziwe. Kilka filmów to potwierdza. Potwierdzam to też ja, jako że jakąś godzinę temu sam to zrobiłem.
Temat założyłem po to, aby zebrać wszystkie wskazówki dotyczące tego czarodziejskiego "znikania" i pomóc wam rozwikłać tą zagadkę (Widzisz Milan, jakoś pomagam... :/). To nie jest QS, ponieważ to nie jest quest (na razie przynajmniej nie wiadomo co robić dalej). Nie będzie tu konkretnych informacji, tylko zebrane pomoce od innych. Złożone w całość podsuwają do głowy ciekawe pomysły i rozwiązania. Być może traficie na to poprawne.
Jak dla mnie to "znikanie" jest bezsensowne i z niczym nie połączone... To tak jak iść do kuchni, potem do pokoju, a woda w kiblu sama się spłucze...

Solucja Master Slayera:

Cave - dirt - poison - bite bite - ouch - step twice - flames down

Niby nic nie znaczące słowa określają mniej więcej miejsce do którego należy się udać. Dość ciężka do zrozumienia...

Solucja Rookguardian de'Bove:
Cytuj:
nalezy wykonac 2 banalne czynnosci
No tak... Banalne... Ale co może być tak banalnego. No właśnie co jest jedna z najprostszych rzeczy w tibi???

Solucja ode mnie (widać, że tępość nie pomaga):

Odbywa się to na Facc Area. Po pierwsze przetłumacz sobie solucje Master Slayera i mniej więcej w jej środek wrzuć solucję Instynktu. PAMIĘTAJ, że nie wszystko ma dosłowne znaczenie. Powiem, że ostatnie hasło w solucji Master Slayera odnosi się do zniknięcia Spika (chodzi o to, że ognie w dól, po prostu przygasają). Jeśli masz już przetłumaczone i połączone solucje pomyśl o miejscu, które opisuje 1 i 3 hasło. Wtedy wykonaj jedną z najprostszych rzeczy w tibi (potrzeba na to dużo kalorii, ale na rl -.-"). Lecz to nie wszystko. Musisz zrozumieć co oznacza "Step twice". Opisuje to mniej więcej kolejny krok... Co jest kolejnym krokiem? Popatrz jeszcze raz na te dwa słowa... Przyda się znajomość matematyki xD Te dwa słowa przydadzą się one również, gdy będziesz wykonywać tak jakby drugą cześć zadania...Gdy obie "banalne czynności" zostaną wykonane Spike zniknie z wyspy.



Warto obejrzeć sobie filmik z luminery. Mi on pomógł bardzo. Reszta, to już logiczne myślenie i łączenie faktów.

LINKI:
Film z Luminery na www.video.google.pl
Moje "znikanie" Spike sworda. Plik .Rec
Moje "znikanie" Spike sworda, na www.youtube.com (wersja skrócona)
Temat "SoF Done!

Pliki do ściągnięcia są czyste. Reszta filmów znajduje się w temacie "SoF Done!)
Ten, jak ja to mówię "Trik" ze zniknięciem Spike sworda, może wydawać się bezsensowny i nielogiczny, ale taki właśnie on jest. Wielu z was sprawi on trudność w rozwiązaniu. Ja siedziałem nad nim cały piątek, lecz w sobotę się udało.


Podziękowania:
Po pierwsze chciałbym podziękować Zillkowi (Oran) Edonkowi i Thorowi of heaven za wytrwałość w kręceniu filmików (-.-)", oraz Isarze czyli m.in. Mowicz Rookstayer, Gandalf Rzebrak, Lord-Yakuza, Oran Kryn, Wesoly Rookstayer on Isara, Ameriov Rookstayer oraz Gobi i Pell Prodigy. Jak o kimś zapomniałem to pisać xD

W sumie ktoś powie, że temat nie potrzebny i że szpanuję. Nie, ja po prostu staram się zebrać wskazówki i złożyć je w całość. Takie znikanie niby głupia rzecz, ale jednak cieszy i ma się z tego jakąś satysfakcję.
Proszę również nie pisać pełnej solucji dotyczącej Spike Sworda, ani gdybania na temat solucji.


NIE WSZYSTKO JEST BO Z WORDA TO DALEM ....
 
stary 28-01-2007, 14:35   #160
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

Kurwa pierw krzyczycie na tych co wkręcali.
"Dać im bana bo wkręcali" itp.
Potem błagacie żeby powiedzieli jak zniknąć spike sworda.
A jak Kshaq pomaga to najeżdżacie na niego....
Ja tym ludziom radzę wybrać się do psychiatry.
Gobii jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:50.


Powered by vBulletin 3