Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-02-2007, 21:18   #141
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cashtan Pokaż post
EO naprawde napisal maila, nie podniecajcie sie tak tym MDW, biega tylko z hotkeyem na demonach i tyle ma do roboty..
Jakby gral na pvp juz dawno by go zbili z rownowagi
A tak btw. MDW ma kupe a EO ma np. horned helmet ;p
Sugerowałbym raczej PoI DLs ale moge się mylić..
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-02-2007, 21:46   #142
Raditz Saiya-jin
Użytkownik Forum
 
Raditz Saiya-jin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 521
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devseth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 100
Skille: 83/81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
Widziałeś jakikolwiek filmik w którym chiachał dragi?

UAAAA <szarża>
58... poof... 43... spark... 181... 126... spark... poof... 260... poof... 31.. poof.. 1... poof... 82... 74...
Daj linka
__________________
16:55 GM Camlost on Menera [2]: are you using a bot?
16:55 Devseth [82]: no


• Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia,
powstrzymuje się od dania nam słownego dowodu na to.•
Raditz Saiya-jin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 22:03   #143
Danthorr
Użytkownik Forum
 
Danthorr's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2005
Lokacja: Wejherowo
Wiek: 34

Posty: 440
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Monstaar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Group Six
Świat: Iridia
Poziom: 110
Poziom mag.: 61
Danthorr ma numer GG 2109092
LOL

Prawda jest taka, że od 80 lvla sorc obecnie może expić ze sporym profitem na dragach, o czym knight do 120 lvla może pomarzyć. + Takowy sorc zabija draga na 5-6 visow a knight na 10-15 hitów. Co daje 2x szybsze ubijanie. Pozatym od 140 lvla u knighta nic się nie zmienia. Bije cały czas dragi/dle i deep tombe z gfb. Jest to po prostu nudne. Sorc/druid z mortów od 140 lvla bije wrle z profitem + 200k/h expa o czym knight może pomarzyć. Nie ma co ukrywać, że knight jest obecnie najgorszą profesją jeśli chodzi o expienie. I nie najtańszą (80lv+).
__________________
Cytuj:
20:13 Danthorr: bylem odreagowac
20:13 Lamalas Armanio: Waliles konia patrzac na logi z naszej rozmowy?
Cytuj:
17:48 Danthorr [11]: I tought I was always nice and polite
17:48 Rage Titus [113]: u were wrong about urself
17:48 Rage Titus [113]:
Cytuj:
20:21 Ledzeppelin [137]: jestes moim mistrzem
Danthorr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2007, 22:16   #144
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

EO zapewne byłby pierwszy na 300 lvl gdyby expil a nie marudził że knight jest słaby. Mogę się mylić ale teraz pewnie tego żałuje
Milten jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 00:20   #145
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Danthorr Pokaż post
+ Takowy sorc zabija draga na 5-6 visow a knight na 10-15 hitów. Co daje 2x szybsze ubijanie.
O ile mi wiadomo na visy jest exhausted 1 sekunda, czyli knight zabija draga w 30 sekund a sorc w 6. Jak dla mnie to troche więcej niż 2x ;P
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 00:27   #146
Lifter
Użytkownik Forum
 
Lifter's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 412
Domyślny

Nie wiem czy ktoś nie napisał tego wcześniej, ale EO chyba zaczoł expić bo wbił 391 lev...
__________________
Keylogger tygodnia:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasisok
Witam jesli ktos chce obejrzec film solo dmeon 70 lvl sorcerer link daje
***
Uwaga moze wystapic trojan albo keylogger w nie ktorych anty wirach bo w exe dodałem film by był lepszy efekt jak i dzwieku i graficzny
Lifter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 00:34   #147
Kokio
Użytkownik Forum
 
Kokio's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 161
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
Sugerowałbym raczej PoI DLs ale moge się mylić..
Druidem? Z czego? Hmm.. wydawalo mi sie ze on nie ma exevo mort hur hehe.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lifter Pokaż post
Nie wiem czy ktoś nie napisał tego wcześniej, ale EO chyba zaczoł expić bo wbił 391 lev...
Popraw tą literówkę(cyfrowke).. do 391 brakuje mu jeszcze 790 mln expa heh
__________________
Kokio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 02:09   #148
Kanaretto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Danthorr Pokaż post
Prawda jest taka, że od 80 lvla sorc obecnie może expić ze sporym profitem na dragach, o czym knight do 120 lvla może pomarzyć. + Takowy sorc zabija draga na 5-6 visow a knight na 10-15 hitów. Co daje 2x szybsze ubijanie. Pozatym od 140 lvla u knighta nic się nie zmienia. Bije cały czas dragi/dle i deep tombe z gfb. Jest to po prostu nudne. Sorc/druid z mortów od 140 lvla bije wrle z profitem + 200k/h expa o czym knight może pomarzyć. Nie ma co ukrywać, że knight jest obecnie najgorszą profesją jeśli chodzi o expienie. I nie najtańszą (80lv+).
Daj mi link jak 80 Sorc z 5-6 visow zabija dragach
P.s Owacje na stojaco dla tego pana
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 14:51   #149
v0n_oswiec0ny_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 76
Stan: Usunięty
Imię: kupa
Gildia: kupa
Świat: kupa
Poziom: ;/
Skille: kupa
Poziom mag.: :/
v0n_oswiec0ny_ ma numer GG 3302954
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poleon Pokaż post
Tak... jak by Taifun wpadł na dragi np. koło venore to nie problem dla niego roznieść full respa jak jedzie po 450+ z exori vis, a EO zanim z mieczyka wykosi.... (hity koło 100+ ale też nie zawsze)

Mój kolega na Amerze gra i widział.. EO nie wali z exori ani explo tylko sie manasuje i exura... lol
^^ roxando to co powiedziales o tym ze EO 100+ z mieczyka ^^ jak jego skill to 115 to spokojnie po 350~ wali ; ]
__________________
jak zwykle przemawial, mowil albo pisal... moze nawet spiewal (dobra zamknij sie wreszcie) Von Grube Jajo


pzdroO 4 all, cYa in da Tiolet

13:20 Geno Deru [8]: jetses trentwy

HAIL DANCING SHADOWS!!!
Even if I wasnt in that Guild I Love THEM : )


~~HI~~
~~BYE~~
v0n_oswiec0ny_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 16:01   #150
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Dlaczego nie możecie zrozumieć tego O_o On może pierdolnąć w tego draga nawet za 380 ale co mu to daje? O_o Jego średnia wynosi ~60-90 obrażeń. hity knighta są za bardzo różnorodne, gdyby on ciągle na*******ał za 300+ to możnaby powiedzieć, że knight coś znaczy. Ale on walnie tak raz na ruski rok ale nieee oczywiście pierdolenie "on wali 300+ nawet lol noob" bo widziałeś screena z hitem 300+ i odrazu myślisz, że on tak wali zawsze. Przypominam ci tibijczyku, że minimalne obrażenia zawsze wynoszą ZERO.
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 16:54   #151
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
Widziałeś jakikolwiek filmik w którym chiachał dragi?

UAAAA <szarża>
58... poof... 43... spark... 181... 126... spark... poof... 260... poof... 31.. poof.. 1... poof... 82... 74...

Tymczasem 120 ms spamujac exori visem (exori vis dziala co sekunde!):

189, 176, 190, 201, 172, 180, 186, 200, 179, 160

Pozatym na dragach z hmm?...

No nie z explo -.-. Dla mnie od zawsze Sorek to była jedna z najsłabszych profesji i będzie... takie gówno, że mnie za dupę ściska... najlepszy PvP pff.... co w nim takiego najlepszego?? Gran hur trwa 23 sekundy... Hur 1 min. UE zżera pełno many, a bez many Sorek to jedno wielkie ścierwo do ubicia... MF co prawda dodaje aż, te 60-160 many, a taki UH EO daje około 600-700 hp, więc taki sorek go może pocałować wiecie w co... Nawet gdyby każdy MF dawał Sorkowi 100+ many (co jest nie możliwe) to jedno explo i cała ta mana jest już spalona. Powiecie, że ma SD, ale SD ma jeden strzał, więc nawet gdyby sorek miał ich 30 bp to dużo szybciej się skończą niż 30 bp Explo. A bez SD Sorek, albo ucieka, albo uderza z Mort Hura lub Vis Luxa lub UE, a najczęściej pada.

A te hity co ty napisałeś do EO to żal.pl po prostu... chyba nigdy nie wiedziałeś hitów 200+ EK na D Lair. Bo ja widziałem Luisigny (jakoś tak) przy mnie ubijała dragi i z HMM średno hity 200+, a bronią tylko czasami siadało poniżej 100. 1 uderzenie na 20, więc rzadko. Reszta to były przynajmniej te w zasięgu Visa, a nawet dużo wyższe.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 26-02-2007 o 16:58.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 17:53   #152
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

[quote=BaxCrow;1290313]No nie z explo -.-. Dla mnie od zawsze Sorek to była jedna z najsłabszych profesji i będzie... takie gówno, że mnie za dupę ściska... najlepszy PvP pff.... co w nim takiego najlepszego?? Gran hur trwa 23 sekundy... Hur 1 min. UE zżera pełno many, a bez many Sorek to jedno wielkie ścierwo do ubicia... MF co prawda dodaje aż, te 60-160 many, a taki UH EO daje około 600-700 hp, więc taki sorek go może pocałować wiecie w co... Nawet gdyby każdy MF dawał Sorkowi 100+ many (co jest nie możliwe) to jedno explo i cała ta mana jest już spalona. Powiecie, że ma SD, ale SD ma jeden strzał, więc nawet gdyby sorek miał ich 30 bp to dużo szybciej się skończą niż 30 bp Explo. A bez SD Sorek, albo ucieka, albo uderza z Mort Hura lub Vis Luxa lub UE, a najczęściej pada.

Cytuj:
A te hity co ty napisałeś do EO to żal.pl po prostu...
Żal.pl:
Kod:
Reklamy w polskiej telewizji są coraz płytsze... Absolutnym liderem kretynizmu
reklam jest advert Tesco \'ojciec z synem na lodowisku\'. Nie potrafię sobie
wyobrazić, jak niedogwałconym trzeba być, aby wymyślić coś tak dennego.
Aktor, który gra ojca, jest tak tępy, że palec sam nachodzi na wyłącznik
na pilocie od telewizora. Żal, że tak powiem.

Drugą stroną medalu jest inna polska \'reklama\', mianowicie ta dotycząca
raka szyjki macicy. Początek miły, fajne teksty, widz zastanawia się, jaka
może być pointa tego dzieła, a tu szok - kobiety te nie zdążą się
zestarzeć. Kurva. Takie reklamy najostrzej działają na społeczeństwo, jej
autorom gratuluję pomysłu.

Może to nie stuprocentowe wyżalanie, ale mam już dość tego kraju i tego,
co pokazują nam przez 50% czasu w telewizji. Co z tą skisłą Polską?
Odpowiedź widzicie na pasku tytułowym okna...

tehoko
Gdzie tutaj są hity EO? (żeby nei było, rozumiem co mialeś do powiedzienia przez ten durny tekst, ale jesteś zdrowo rąbnięty bo zamiast pisać "żal" musisz dodać to ".pl", tak samo jak rąbnięte są nooby które piszą w TeN SpOsÓb albo \/\/ 73|\| - utrudnianie sobie zycia bez konkretnego celu).

Gran hur trwa wystarczająco długo i daje dostatecznego boosta, żeby taki sorc ci spierdolił na lajcie. Pozatym ty zakładasz, że sorcek stoi przy tobie i się nie rusza, w praktyce jest tak, że s*******a na hurze i próbujesz go dogonić kiedy on rzuca w ciebie np. sdkami.

Pozatym opisujesz sytuacje pvp 1vs1 a takie rzadko kiedy są rozstrzygnięte. (przecież nie mówimy tutaj o postaciach z poziomami 15tymi)

Do tych hitów jeszcze raz: daj mi link do tego filmiku to ci przyznam racje.
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 21:19   #153
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

[quote=LarvaExotech;1290462]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
No nie z explo -.-. Dla mnie od zawsze Sorek to była jedna z najsłabszych profesji i będzie... takie gówno, że mnie za dupę ściska... najlepszy PvP pff.... co w nim takiego najlepszego?? Gran hur trwa 23 sekundy... Hur 1 min. UE zżera pełno many, a bez many Sorek to jedno wielkie ścierwo do ubicia... MF co prawda dodaje aż, te 60-160 many, a taki UH EO daje około 600-700 hp, więc taki sorek go może pocałować wiecie w co... Nawet gdyby każdy MF dawał Sorkowi 100+ many (co jest nie możliwe) to jedno explo i cała ta mana jest już spalona. Powiecie, że ma SD, ale SD ma jeden strzał, więc nawet gdyby sorek miał ich 30 bp to dużo szybciej się skończą niż 30 bp Explo. A bez SD Sorek, albo ucieka, albo uderza z Mort Hura lub Vis Luxa lub UE, a najczęściej pada.



Żal.pl:
Kod:
Reklamy w polskiej telewizji są coraz płytsze... Absolutnym liderem kretynizmu
reklam jest advert Tesco \'ojciec z synem na lodowisku\'. Nie potrafię sobie
wyobrazić, jak niedogwałconym trzeba być, aby wymyślić coś tak dennego.
Aktor, który gra ojca, jest tak tępy, że palec sam nachodzi na wyłącznik
na pilocie od telewizora. Żal, że tak powiem.

Drugą stroną medalu jest inna polska \'reklama\', mianowicie ta dotycząca
raka szyjki macicy. Początek miły, fajne teksty, widz zastanawia się, jaka
może być pointa tego dzieła, a tu szok - kobiety te nie zdążą się
zestarzeć. Kurva. Takie reklamy najostrzej działają na społeczeństwo, jej
autorom gratuluję pomysłu.

Może to nie stuprocentowe wyżalanie, ale mam już dość tego kraju i tego,
co pokazują nam przez 50% czasu w telewizji. Co z tą skisłą Polską?
Odpowiedź widzicie na pasku tytułowym okna...

tehoko
Gdzie tutaj są hity EO? (żeby nei było, rozumiem co mialeś do powiedzienia przez ten durny tekst, ale jesteś zdrowo rąbnięty bo zamiast pisać "żal" musisz dodać to ".pl", tak samo jak rąbnięte są nooby które piszą w TeN SpOsÓb albo \/\/ 73|\| - utrudnianie sobie zycia bez konkretnego celu).

Gran hur trwa wystarczająco długo i daje dostatecznego boosta, żeby taki sorc ci spierdolił na lajcie. Pozatym ty zakładasz, że sorcek stoi przy tobie i się nie rusza, w praktyce jest tak, że s*******a na hurze i próbujesz go dogonić kiedy on rzuca w ciebie np. sdkami.

Pozatym opisujesz sytuacje pvp 1vs1 a takie rzadko kiedy są rozstrzygnięte. (przecież nie mówimy tutaj o postaciach z poziomami 15tymi)

Do tych hitów jeszcze raz: daj mi link do tego filmiku to ci przyznam racje.


Nie no wiesz ja nie łażę za 200+ i nie nagrywam filmiku bo nie mam na to czasu. Wbij sobie 60 EK to zobaczysz, że taki lvl często bije po 120+, a taki 200+ z Sova nap******* 3x mocniej. Mam SS jak 182 EK walnął w draga 309 , więc skoro o 100 lvl niższy poziom bije tyle w draga to logiczny jest wniosek, że EO bije na skillach 115 Sworda po 200+.
1 vs. 1 wiem, że rzadko się zdarza, ale opisywanie Sorka na wojnach jest denne, bo najci trapują, a Sorkowie z daleko byle nie dostać naparzają z SD.

Co do tych walk. Tak Gran Hurem uciekniesz, ale pomyśl, że jak ty biegniesz Gran Hurem zapylasz jak samochodzik, więc nie tak łatwo się biegnie. Co prawda szybko, ale nie tak wygodnie, bo często przez przypadek wchodzi się w jakąś ścianie lub drzewa, a na samym Hurze jest dużo lepiej, więc i tak się nadrabia. Liczmy, że z SD żeby trafić musisz przy hamować trochę, a Explo łatwiej trafić.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 21:46   #154
Upierz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 30

Posty: 1,629
Upierz ma numer GG 8248642
Domyślny

Ło kurwa, ale ten eo ma lewel.
Cytuj:
No nie z explo -.-. Dla mnie od zawsze Sorek to była jedna z najsłabszych profesji i będzie... takie gówno, że mnie za dupę ściska...
Najlepszy jest knight

Ostatnio edytowany przez Upierz - 26-02-2007 o 21:48.
Upierz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 00:16   #155
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

[quote=BaxCrow;1290946]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post



Nie no wiesz ja nie łażę za 200+ i nie nagrywam filmiku bo nie mam na to czasu.
Tyle expa do tyłu byś był, no nie?

Cytuj:
Wbij sobie 60 EK to zobaczysz, że taki lvl często bije po 120+, a taki 200+ z Sova nap******* 3x mocniej.
Raczej nie wbije, bo szkoda mi kasy na pacca i nie potrafie grać w tę gre xD Dla mnie nawet durne expienie na rotach na 20lvlu było męczące, nie wyobrażam sobie 60 llva w którym musiałbym zabić ~20 mobów żeby mi wskoczył 1% O_O

Cytuj:
Mam SS jak 182 EK walnął w draga 309 , więc skoro o 100 lvl niższy poziom bije tyle w draga to logiczny jest wniosek, że EO bije na skillach 115 Sworda po 200+.
Pierwszy raz widzisz tibie na oczy? Mam nadzieje, że masz świadomość tego że minimum jest zawsze zero? Co za tym idzie im większy dmg maksymalny tym mniejsza jego stabilność. Na rooku ciacha się potworki jeszcze równomiernie a potem coraz większa rozpiętość jest. A widziałem jak kumpel 75 ek expił na cyclopolis (skille 88/88) i jego hity były żałosne. A co do hitów, dobra przyznaje, że hitów EO nie widziałem, widziałem hity Bubble jak miała 220 poziom i były mniej więcej takie jak mówiłem, a ona ma tylko kilka skilli mniej od EO. Nie wiem jak będzie po tym UPD ale na razie obrażenia bardzo mocno się wachają. Co z tego że ten 182 EK walnął w draga za 309 jak jego średnia na runde wynosi jakies ~100 obrażeń MAX?

Cytuj:
1 vs. 1 wiem, że rzadko się zdarza, ale opisywanie Sorka na wojnach jest denne, bo najci trapują, a Sorkowie z daleko byle nie dostać naparzają z SD.
No więc po co wogóle opisywać profesje w pvp? Gdyby ten knight sorca trapnął to na pewno by go utłukł, ale bez tego raczej walka by się nie rozstrzygła (knight ma znacznie wiecej run przy sobie, dodatkowo sila leczenia uha przewyzsza niemal wszystko co jest w tibii (chyba tylko ue ma wyzsze obrazenia), wiec taki knight wiecej sie leczy niz obrywa.

Cytuj:
Co do tych walk. Tak Gran Hurem uciekniesz, ale pomyśl, że jak ty biegniesz Gran Hurem zapylasz jak samochodzik, więc nie tak łatwo się biegnie. Co prawda szybko, ale nie tak wygodnie, bo często przez przypadek wchodzi się w jakąś ścianie lub drzewa, a na samym Hurze jest dużo lepiej, więc i tak się nadrabia. Liczmy, że z SD żeby trafić musisz przy hamować trochę, a Explo łatwiej trafić.
Do gran huru: na mapclicku za*******asz tak, że żaden knight na twoim levelu cie nie dogoni "na samym hurze".
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 01:08   #156
Pan Yuzek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Lokacja: Polska
Wpisy bloga: 1

Posty: 373
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Pan Yuzek ma numer GG 8927644
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Upierz Pokaż post
Ło kurwa, ale ten eo ma lewel.

Najlepszy jest knight
Ale najlepszym graczem w Tibi jest druid. Nasz rodak MATEUSZ DRAGON WIELKI (gogogogogo 296 lvl)
__________________
ta
Pan Yuzek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 02:49   #157
Pyro Aris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 830
Stan: Niegrający
Świat: Obsidia
Pyro Aris ma numer GG 5842093
Domyślny

[quote=BaxCrow;1290946]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post



Nie no wiesz ja nie łażę za 200+ i nie nagrywam filmiku bo nie mam na to czasu. Wbij sobie 60 EK to zobaczysz, że taki lvl często bije po 120+, a taki 200+ z Sova nap******* 3x mocniej. Mam SS jak 182 EK walnął w draga 309 , więc skoro o 100 lvl niższy poziom bije tyle w draga to logiczny jest wniosek, że EO bije na skillach 115 Sworda po 200+.
1 vs. 1 wiem, że rzadko się zdarza, ale opisywanie Sorka na wojnach jest denne, bo najci trapują, a Sorkowie z daleko byle nie dostać naparzają z SD.

Co do tych walk. Tak Gran Hurem uciekniesz, ale pomyśl, że jak ty biegniesz Gran Hurem zapylasz jak samochodzik, więc nie tak łatwo się biegnie. Co prawda szybko, ale nie tak wygodnie, bo często przez przypadek wchodzi się w jakąś ścianie lub drzewa, a na samym Hurze jest dużo lepiej, więc i tak się nadrabia. Liczmy, że z SD żeby trafić musisz przy hamować trochę, a Explo łatwiej trafić.
a wiesz ze za kazda twoja wypowiedzia piszesz coraz to wieksze glupoty ?
mowisz tak jakby hity ,zalezaly wiekszosci od levela

"najci trapuja" - gowno prawda ,naoglodales sie filmikow i pierdolisz glupoty

jesli jeszcze nie zauwazyles to ci powiem ,ze Cipsoft wprowadzil bota ,z ktorego mozna strzelac runkami w Battle

ALE TEN TEXT ZE SIE WCHODZI W SCIANE WYMIATA !!!!
Pyro Aris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 03:18   #158
Foto_scr
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Lokacja: Gdańsk/Płock

Posty: 240
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Yuzek Pokaż post
Ale najlepszym graczem w Tibi jest druid. Nasz rodak MATEUSZ DRAGON WIELKI (gogogogogo 296 lvl)
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...j+w+Google&lr=
Foto_scr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 10:44   #159
v0n_oswiec0ny_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 76
Stan: Usunięty
Imię: kupa
Gildia: kupa
Świat: kupa
Poziom: ;/
Skille: kupa
Poziom mag.: :/
v0n_oswiec0ny_ ma numer GG 3302954
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
Dlaczego nie możecie zrozumieć tego O_o On może pierdolnąć w tego draga nawet za 380 ale co mu to daje? O_o Jego średnia wynosi ~60-90 obrażeń. hity knighta są za bardzo różnorodne, gdyby on ciągle na*******ał za 300+ to możnaby powiedzieć, że knight coś znaczy. Ale on walnie tak raz na ruski rok ale nieee oczywiście pierdolenie "on wali 300+ nawet lol noob" bo widziałeś screena z hitem 300+ i odrazu myślisz, że on tak wali zawsze. Przypominam ci tibijczyku, że minimalne obrażenia zawsze wynoszą ZERO.

jego srednia jest wieksza jak 120+ bo patrz na skill, skill nie oznacza tylko ze wiecej wali, tez srednia obrazen sie podnosi z kazdym skillem, widzialem filmy z jego huntow srednio 100+ wali i czasem 254, 287 tego typu hity i nie raz na ruski rok tylko dosc czesto ^^ dobra nie bede sie sprzeczal, filmy ogladnij sobie, nie klamia : P <chyba ze ogladasz z OTSow to nol comemts xDDD (joke)>
__________________
jak zwykle przemawial, mowil albo pisal... moze nawet spiewal (dobra zamknij sie wreszcie) Von Grube Jajo


pzdroO 4 all, cYa in da Tiolet

13:20 Geno Deru [8]: jetses trentwy

HAIL DANCING SHADOWS!!!
Even if I wasnt in that Guild I Love THEM : )


~~HI~~
~~BYE~~
v0n_oswiec0ny_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2007, 11:03   #160
josse
Użytkownik Forum
 
josse's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006

Posty: 121
Domyślny

knightem jest ciezko i rzadko trafia sie dobre hity powiedzmy na 95 skila w sword
expia ~3-4 h na dragach trafiam jakies 30-40 hitow 200+ czy to duzo raczej nie;]
a propos pochodzenia to MDW chyba tez jest br bo w commencie ma reklame tibiabr
jego problem ze nie gra moze mu sie znudzilo moze ma wojne moze zlamal obie rece moze stracil wzrok jego sprawa moze kom mu wysiadl jest tysiacpiencsetstodziewiecset hipotez co sie stalo jednak pozostaje to jego sprawa czego nie jestescie w stanie tego zrozumiec?
jak ja bylem retired nikt nie dawal na forum topicow =]ani cipsoft gmbh nie oddal mi itemow;]
to jest gra zakodujcie sobie to w glowkach i nie podniecajcie sie bo stracicie płodnosc
eternal gra tyle ile chce moze grac 24/d i nie mozemy mowic ze jest maniak bo moze poprostu to lubi a nie gra pod przymusem ze rodzice mu kaza;-]
next sprawa 100ms nie poexpi na wrl z morta bo to jest 655 hp czyli 1 dobre combo od wrla dopiero od 115 lvla madzy wybieraja sie na te stworki i tu nikt mnie nie przegada z sd to sie expilo kiedys na pvp a na non pvp expi sie z explo = ] a propos pvp sorcow zobacz wojne na arcani i staty fragow aata arhari 214 ms ma 23 fragi a druga osoba na liscie tez sorc zaledwie 7 dopiero potem jest palladyna 184 lvl a najlepszy knight ma gora 2-3 fragi
kiedy wy zejdziecie z drzewa i nie bedziecie pisac glupot tylko posluchacie kogos madrego
to tyle
pozdro
josse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:21.


Powered by vBulletin 3