Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-11-2004, 00:42   #141
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

hmmm skillbarom stanowcze nie..... :>

One odbiora tibii wieeeeele realizmu..... to jest przeznaczone do ludzi ktorzy w to graja tylko po to zeby miec jak najwiekszy lvl, jak najwieksze skille i nerwowo tego wyczekuja... teraz tibia straci wiele ze swojego uroku, nie bedzie juz czekania na to "KIEDY WRESZCIE MI SKOCZY TEN CHOLERNY SKILL!!!!" tylko wszystko pokazane...

Jezeli czegos nie rozumiecie z tego co napisalem to sie nie dziwie, na pol spie bo wczoraj do 3 nad ranem siedzialem
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-11-2004, 09:10   #142
Stern
Użytkownik Forum
 
Stern's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 38
Stern ma numer GG B R A K
Domyślny

Skoro wszyscy są przeciw SkillBarowi to najlepiej usunąc informację o ilości punktów doświadczenia. To pozwoli wam na radowanie się z niespodziewanego awansu na lvl 40 po zabiciu przydrożnego szczura.
Stern jest offline  
stary 29-11-2004, 09:25   #143
Gieras
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mnie tam sie podoba ten pomysł ze skill barem... Nie bede musial myslec "@%#^$ kiedy wreszcie bede se mogl skonczyc ten trening i isc na cyce?? !@^%#!@"
 
stary 29-11-2004, 15:12   #144
tibia.cv
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mi sie pomysl ze SkillBarem podoba bo teraz trenuje i trenuje i sobie mysle kiedy bede mógl zaczac chodzic na DS i Dragi ( a mam juz skille 63/61 ) a tak ladnie mi pokarze ile mi brakuje treningu zeby ubic draga
 
stary 29-11-2004, 16:55   #145
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tibia.cv
mi sie pomysl ze SkillBarem podoba bo teraz trenuje i trenuje i sobie mysle kiedy bede mógl zaczac chodzic na DS i Dragi ( a mam juz skille 63/61 ) a tak ladnie mi pokarze ile mi brakuje treningu zeby ubic draga
kolejny noob ...... skilbar ci pokaze ile do nastepnego skila a nie ile do skila bys mogl dragi lac ;|
__________________
Pasorzytek jest offline  
stary 29-11-2004, 16:57   #146
alanlol
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nic NIemówie .
Powiem Jedno Zobaczcie na mój avart,to zobaczycie co ja sobiemysle (AVART TO ZDIECIE NA LEWO) jak ktos niewie
 
stary 29-11-2004, 17:06   #147
Gumez
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pasorzytek
kolejny noob ...... skilbar ci pokaze ile do nastepnego skila a nie ile do skila bys mogl dragi lac ;|
nie n00b kolego tylko pewnie kolega mu powiedzial ze solnie draga na skillach 65/65 i sie chlopak nie moze doczekac, pomysl zanim cos napiszesz bo takie posty nie maja sensu
 
stary 29-11-2004, 17:13   #148
tibia.cv
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

dokladnie mi o to chodzilo Gumez a tamten to zaraz od noobów wyzywa

Ostatnio edytowany przez tibia.cv - 29-11-2004 o 17:21.
 
stary 29-11-2004, 17:23   #149
MS_nake
Użytkownik Forum
 
MS_nake's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004

Posty: 79
Strzałka :/

Widze że rozmowa o (jak mówią Cipowie ) dużym grudniowym updacie przeszła
na rozmowe o skillbarze . No ale cóż jak wszyscy to ja takrze . Nie wiem czemu
nie chcecie tego skillbara przecież będzie widać kiedy skill skoczy a jeśli komuś
się to nie podoba to niech nie włancza okienka skills i czeka aż mu skill urosnie
chodz jest to debilne .





_____________________________
Palladyni są najlepsi !!
(obrazek nie pasuje ale dałem go bo mi się podobał)
MS_nake jest offline  
stary 29-11-2004, 17:47   #150
bartias
Użytkownik Forum
 
bartias's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 36

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bartias
Profesja: Knight
Gildia: Hypnotize
Świat: Balera
Poziom: 35
Skille: 73/73
Poziom mag.: 5
bartias ma numer GG 5454251 bartias ma login Tlenu bartias
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alanlol
Nic NIemówie .
Powiem Jedno Zobaczcie na mój avart,to zobaczycie co ja sobiemysle (AVART TO ZDIECIE NA LEWO) jak ktos niewie
A to nie jest AVATAR, kolego???
__________________
UP THE IRONS
bartias jest offline  
stary 29-11-2004, 19:00   #151
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gumez
nie n00b kolego tylko pewnie kolega mu powiedzial ze solnie draga na skillach 65/65 i sie chlopak nie moze doczekac, pomysl zanim cos napiszesz bo takie posty nie maja sensu
patrz uwaznie
Cytuj:
a tak ladnie mi pokarze ile mi brakuje treningu zeby ubic draga
jakby napisal ile treningu brakuje mi do 65/65 to bym sie zgodzil a z tego co on napisal pokazac powinno .. if you train xxx hour xxx minuts xx seconds you can kill dragon
__________________
Pasorzytek jest offline  
stary 30-11-2004, 07:29   #152
tibia.cv
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pasorzytek
patrz uwaznie jakby napisal ile treningu brakuje mi do 65/65 to bym sie zgodzil a z tego co on napisal pokazac powinno .. if you train xxx hour xxx minuts xx seconds you can kill dragon
gosciu moze zle to ujolem ale nie oto mi chodzilo
 
stary 30-11-2004, 08:13   #153
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Mnie się wydaje jak prawie każdemu że skill bara będzie można było zamknąćpozatym mam nadzieję że wprowadzą półroczne bany dla oszustów,usuną blocked ipI ja będę szczęśliwy
PiXik jest offline  
stary 30-11-2004, 09:11   #154
Eleander
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 77
Cool Update

Hmm... z czesci postów widze tesknote graczy za czyms w rodzaju Diablo, to jest graficznie zwizualizowany MUD.
Co do powtarzania do znudzenia jak ktos napisal ze to dzieki pacc-om mozna grac na free acc. to uwazam ze ze akurat tę oczywistą prawdę mozna do znudzenia pisac.BO TAKIE SA REALIA- GRUSZKI NIE ROSNA NA WIEZBACH A KTO MA KASE TO WYMAGA
Jaka jest rola facc w Tibii? Ano jako wypełniacza serwerów ( fajniej grac jak widzisz ze na serwie jest 800 graczy a mniej fajnie jak widzisz że 80 np.)i ew. jako przyszłych pacc-ow.I tak to wyglada - nie mogli zostawic tylko platnych kąt bo by gra nie byla taka popularna.
Co mozna poprawić ?
1.Ekonomie.wiecej sklepów skupujących przedmioty za jakąś sensowną kasę.Ja np. mam 4 scale armor i co ja mam z nimi zrobić?Przecierz nie będę stał godzinami i sprzedawał.Wole teraz do bagna wrzucic, niz znosić do depo.
2.Uciecie oszustw,multiclientów, Tibia GG i podobnego badziewia.Wyłapywanie gości grających w kilku jedną postacią.
3.Nie podawanie skilbara.
__________________
Harmonia Rulezzzzzzzzzz.
Eleander jest offline  
stary 30-11-2004, 14:18   #155
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eleander
Hmm... z czesci postów widze tesknote graczy za czyms w rodzaju Diablo, to jest graficznie zwizualizowany MUD.
Co do powtarzania do znudzenia jak ktos napisal ze to dzieki pacc-om mozna grac na free acc. to uwazam ze ze akurat tę oczywistą prawdę mozna do znudzenia pisac.BO TAKIE SA REALIA- GRUSZKI NIE ROSNA NA WIEZBACH A KTO MA KASE TO WYMAGA
Jaka jest rola facc w Tibii? Ano jako wypełniacza serwerów ( fajniej grac jak widzisz ze na serwie jest 800 graczy a mniej fajnie jak widzisz że 80 np.)i ew. jako przyszłych pacc-ow.I tak to wyglada - nie mogli zostawic tylko platnych kąt bo by gra nie byla taka popularna.
Co mozna poprawić ?
1.Ekonomie.wiecej sklepów skupujących przedmioty za jakąś sensowną kasę.Ja np. mam 4 scale armor i co ja mam z nimi zrobić?Przecierz nie będę stał godzinami i sprzedawał.Wole teraz do bagna wrzucic, niz znosić do depo.
2.Uciecie oszustw,multiclientów, Tibia GG i podobnego badziewia.Wyłapywanie gości grających w kilku jedną postacią.
3.Nie podawanie skilbara.
scale armory sprzedasz w outlawcamp chyba za 75
__________________
Pasorzytek jest offline  
stary 30-11-2004, 15:37   #156
Dagobert III
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2004

Posty: 11
Domyślny

Heh, zauważyłem, że przeciw wprowadzeniu skillbara są przede wszystkim Paccowie. Czyli ci, którzy mogą zalogować się o każdej porze dnia i nocy. Ale taki facc, zwłaszcza o słabych skillack, dzięki skillbarowi może sobie obliczyć czas potrzebny do treningu, i wyliczyć kiedy najkorzystniej jest mu się zalogować.

Co do cheatów, jestem przeciw, niech tylko pozostawią Tibię Proxy ;p
Dagobert III jest offline  
stary 01-12-2004, 13:40   #157
tibia.cv
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

mam pytanie skoro to ma bys drudniowy update to dokladnie kiedy ma sie pojawic ? bo juz jak wiecie mamy 1 XII wiec alda dzien powinien juz byc
 
stary 01-12-2004, 16:21   #158
Pienkna Knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2004
Wiek: 34

Posty: 167
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 52
Skille: 77/77
Poziom mag.: 5
Domyślny Skill Bar

Słuchajcie...Czy to jest takie pewne już na 100%, że ten skill bar będzie?? Bo póki co były sondy,ale nie słyszałem, zadnej wypowiedzi, że to napewno będzie:/ Zależy mi na tym by były skill bary osobiście,ale nie zachwycjamy się jeszcze póki jego nie ma...takie jest moje odczucie....
__________________
Tibiomaniacy! Pomóżcie wygrać konkurs jednemu z Nas!!! Wejdźcie w link i kliknijcie "lubię to" pod zdjęciem! To trwa ok. 5 sekund, a może dać komuś dużo szczęścia!
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
Pienkna Knight jest offline  
stary 02-12-2004, 20:02   #159
Legiion
Użytkownik forum
 
Legiion's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 23
Stan: Na emeryturze
Imię: Sir broniu
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 49
Skille: -/-
Poziom mag.: 49
Domyślny Super

LOL bardzo sie ciesze t6ylko ze Skillbara bo wreszcie bedzie mozna doczekac sie lub popracowac nad skilami LOL
Legiion jest offline  
stary 02-12-2004, 20:09   #160
Pawus
Użytkownik forum
 
Pawus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Wiek: 33

Posty: 11
Pawus ma numer GG 1524838
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagobert III
Heh, zauważyłem, że przeciw wprowadzeniu skillbara są przede wszystkim Paccowie. Czyli ci, którzy mogą zalogować się o każdej porze dnia i nocy. Ale taki facc, zwłaszcza o słabych skillack, dzięki skillbarowi może sobie obliczyć czas potrzebny do treningu, i wyliczyć kiedy najkorzystniej jest mu się zalogować.
Święte słowa...
aha i Pacc powinien być tańszy.. to by więcej ludzi kupywało
Pawus jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:44.


Powered by vBulletin 3