Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-04-2007, 18:02   #1581
emito
Ruthless
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bake Samo Pokaż post
rotfl man, to moze wymienisz nam tych noobow i moze sie przedstawisz mastah all wiedzacy? (=

a co do w*******ania sie na respa Matiego, to gdzie sie Cichy wjebal? na wrl czy na gorome?xD a moze Cichy poszedl sobie poi pohuncic troche?^.-
bake ile to juz miesiecy wisisz mdw 20 bp mf? dla niego to pewni pare minut aby na nie uzbierac, ale jakis honor trzeba miec i co nie twoje to nalezy oddac

z cichym to byly jeszcze stare czasy na necro, teraz juz nie ma takich mozliwosci nawet aby moc przeszkadzac w takich miejscach jak goroma/demona, ogolnie pare osob z ck mialo sklonnosci wjebywania sie na respa jak norrin czy pogromczyni

foksik to juz jaki owner #5? czy jeszcze wiecej?

a co do pogro to juz chyba nie musze mowic kim on/ona jest
emito jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-04-2007, 18:08   #1582
Bake Samo
Użytkownik Forum
 
Bake Samo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 37

Posty: 160
Stan: Niegrający
Imię: Bake Samo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 138
Skille: 97/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Dalej nie przedstawiles Mati? rotfl. (jesli tak to smiech ze sie tak "ukrywasz" ze tak powiem)

20bp mf powiadasz, racja moglem je tam w ogole zostawic lol ale je wzilem piszac mu/tobie ze je biore bo f walle sie pojaiwly juz, pozniej mowilem zeby/s podzedl do mnie to mu/tobie je dam ale chlopak spieszyl sie na expa i powiedzialme bedziesz mial czas napisz/podjdz i na tym sie skonczylo, fakt zapomnialem o nich OMFG
wiec man powiedz mi kim jestes bo o mfach malo kto wie z tego co wiem. zal oddam ci te 22k :O! w sumie online jestes to zapytam czy to ty.

@edit
17:05 Mateusz Dragon Wielki [306]: hi
17:05 Mateusz Dragon Wielki [306]: ?
17:05 Mateusz Dragon Wielki [306]: ja na forum sie nie udzielam

czyli to nie mati ah ;d
(..)
17:19 Mateusz Dragon Wielki [306]: ja psialem ze nie mam swoich mf
17:19 Mateusz Dragon Wielki [306]: a ktos napisal ze bake ma bo zosstaly z tylu
17:19 Mateusz Dragon Wielki [306]: to bylo juz dawno
17:19 Mateusz Dragon Wielki [306]: ja sam o nich nie pamietalem
17:19 Mateusz Dragon Wielki [306]: lol

Wiec man, mozesz sie ladine przedstawic? bo Matim to ty jednak nie jestes.
__________________
Ile pies ma bocian?

Ostatnio edytowany przez Bake Samo - 02-04-2007 o 18:30.
Bake Samo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 22:24   #1583
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cichy
106. Goroma Demons Lair (Wraz z Mateuszem - "Wielkim" Lurerem Demków na moją ekipe )

http://bonzai.8u.pl/licznik/GoromaDem.php UWAGA
Na tym to się uśmiałem
Jak patrzę na posty Emito, przypomina mi się pewien użyszkodnik, który był bardzo aktywny przy wydaniu filmiku #100 ;]
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 22:36   #1584
emito
Ruthless
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 15
Domyślny

a widzisz bake jednak mialem racje nawet nikt z was tego nie pamietal ^^
nie musze sie ujawniac wazne, ze wiem co sie dzieje

jestem ciekaw czy wiele osob oglada te filmiki?
czy nie lepiej zabrac kilku kumpli i samemu cos odkryc?
czy w tibi nie o to chodzi?
no chyba ze z gory ktos przkresla swoje szanse, ze nigdy tam nie dojdzie, albo pacca nie kupi
emito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 22:48   #1585
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
jestem ciekaw czy wiele osob oglada te filmiki?
czy nie lepiej zabrac kilku kumpli i samemu cos odkryc?
czy w tibi nie o to chodzi?
no chyba ze z gory ktos przkresla swoje szanse, ze nigdy tam nie dojdzie, albo pacca nie kupi
1. A jak ktoś się zastanawia czy warto i chce zobaczyć PACC Area?
2. Jak ktoś się tam wybiera i nie wie czy da rade, a odrabiać strat mu się nie chce?
3.
Cytuj:
Plik ściągnięto już:
7548 razy
(Film nr. 100) Kilka osób ogląda. Pamiętaj, że filmik z początku był na Rapidzie, skąd został pobrany chyba 15.000 razy. A z resztą, jak jesteś zainteresowany pofatyguj się kilka stron do tyłu
PZDR
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2007, 23:45   #1586
Tristo
Użytkownik Forum
 
Tristo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 306
Imię: Klevis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wings
Świat: Furora
Tristo ma numer GG 1310050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Garo Pokaż post
Ja bym tam postawił bramke lvl od 300 lvl i dał tabliczke na której by pisało
" Private exp place for MDW form CipSoft, don't enter. "
heh,ubawiles mnie

@CICHY
nie bronie MDW ale nie chce go takze oceniac ani zeby jego oceniano..
musisz byc wyrozumialy.. jesli kolesiowi wbija sie paru noobkow na godzine(a tak przypuszczam)to nie pyta i nie namysla sie czy moze jednak macie dobre intencje i za chwile wyjdziecie.. moim zdaniem zachowal sie zle ale napewno nie skloni mnie to wydarzenie abym przestal go podziwiac za jego samozaparcie w darzeniu do bycie the best..

btw.chcialbym przy okazji skomentowac all posty mowiace"a czego mu gratulowac?ze siedzi 10h/dobe przed kompem?".. otoz wystarczy wejsc na erig.net i spr.....
__________________

Snowboard is my whole world!

Ostatnio edytowany przez Tristo - 02-04-2007 o 23:50.
Tristo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 01:22   #1587
Cichy
Użytkownik Forum
 
Cichy's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Senja

Posty: 265
Imię: Cichy mac
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

@105.rec
Podsumuje parę wiadomości:
1. mateusz wiedział, że jestem tylko aby odsłonić mapę, a nie huncić na jego miejscówce. Samo nasze spotkanie na miejscu było jednak przypadkowe.
2. nie wbijaliśmy się od razu na respa, tylko czekaliśmy aż zakończy walkę
3. 00:06 You lose 167 mana blocking an attack by a demon. Może jestem inny, ale jakoś nie lubię jak ktoś próbuje mnie zabić.
4. dalszy comment tematu już jest chyba zbędny na temat uwielbianego przez niektórych "best" player in tibia.
(btw, film ma 4k ściągnięć w 24h - włączając inne linki)

@Mozo
hmm, no jest jeszcze niby ferumbras tower...

Ostatnio edytowany przez Cichy - 03-04-2007 o 02:53.
Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 08:19   #1588
Tristo
Użytkownik Forum
 
Tristo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 306
Imię: Klevis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wings
Świat: Furora
Tristo ma numer GG 1310050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cichy Pokaż post

@Mozo
hmm, no jest jeszcze niby ferumbras tower...
niby tak.. ale jak wiadomo sa setki filmow na Kharos, no i co tu duzo mowic.. zjebales sprawe bo mogles sie wybrac z ekipa ktora niedawno szla (jak na ironie losu z MDW)
__________________

Snowboard is my whole world!
Tristo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 13:51   #1589
Visekk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2006

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cichy Pokaż post
@105.rec
Podsumuje parę wiadomości:
1. mateusz wiedział, że jestem tylko aby odsłonić mapę, a nie huncić na jego miejscówce. Samo nasze spotkanie na miejscu było jednak przypadkowe.
2. nie wbijaliśmy się od razu na respa, tylko czekaliśmy aż zakończy walkę
3. 00:06 You lose 167 mana blocking an attack by a demon. Może jestem inny, ale jakoś nie lubię jak ktoś próbuje mnie zabić.
4. dalszy comment tematu już jest chyba zbędny na temat uwielbianego przez niektórych "best" player in tibia.
(btw, film ma 4k ściągnięć w 24h - włączając inne linki)

@Mozo
hmm, no jest jeszcze niby ferumbras tower...
Jego działanie nie było wymierzone w Ciebie. Niestety w teamie miałeś osoby których członek Ruthless (a w szczególności Mat) nie zdzierży. ;]
Visekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 18:54   #1590
Sylwia656
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Siedlce

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Iglok
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 41
Skille: 70/45
Poziom mag.: 13
Domyślny

Hmm...
Powiem tak:
Około 3/4 polskich graczy sądzi że MDW jest Uber super mega pr0 bo wbił 300 lvl.
Moim ulubionym graczem jest Cichy. Lubie go za jego poczucie humoru i ogólnie za to co zrobił dla ludzi. 3/4 polskich graczy będzie broniło MDW bo wbił 300 lvl i zazdroszczą mu. Ja mu nie zazdroszczę, w tibię gram nie dla lvlu tylko dla ludzi i dla rozrywki. A jego zachowanie jest po prostu śmieszne, zachował się jak 5 latek któremu weszło inne dziecko do piaskownicy ;/ Na pewno wiedział że Cichy chce nakręcić filmik i spada stąd. A może zaczyna mu brakować kasy na sdki i chciał z nich coś zlootować ? <ironia>
Topic. Cichy czyń swoją powinność dalej !
Sylwia656 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 19:08   #1591
Bake Samo
Użytkownik Forum
 
Bake Samo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 37

Posty: 160
Stan: Niegrający
Imię: Bake Samo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 138
Skille: 97/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sylwia656 Pokaż post
Hmm...
Powiem tak:
Około 3/4 polskich graczy sądzi że MDW jest Uber super mega pr0 bo wbił 300 lvl.
Moim ulubionym graczem jest Cichy. Lubie go za jego poczucie humoru i ogólnie za to co zrobił dla ludzi. 3/4 polskich graczy będzie broniło MDW bo wbił 300 lvl i zazdroszczą mu. Ja mu nie zazdroszczę, w tibię gram nie dla lvlu tylko dla ludzi i dla rozrywki. A jego zachowanie jest po prostu śmieszne, zachował się jak 5 latek któremu weszło inne dziecko do piaskownicy ;/ Na pewno wiedział że Cichy chce nakręcić filmik i spada stąd. A może zaczyna mu brakować kasy na sdki i chciał z nich coś zlootować ? <ironia>
Topic. Cichy czyń swoją powinność dalej !
Eh... skomentowalem to juz chyba doglebnie w innym tematcie (temat zostal usuniety)

BA kolega nad toba tez juz to skomentowal...

Wiec ones agine, Matiemu nie chodzilo o to ze sie "wbilismy" na respa tlyko o PEWNE osoby z tego teamu ktorych Ruthless nie trawi, widzisz napisze podobny post jak tamten w usunietym temacie. Jak mnei ktos wkuriwa to tez staram sie mu uprzykrzyc zycie lurujac/starajac sie ubic etc. (np taki yoozek robi to co robi i sa GZty) Mati robil to co robil bo nie pasowaly mu wlasnie te PEWNE osoby, no a wyszlo jak wyszlo. (Podczas tego filmu rozmawialem z paroma osobami na priv i kazda napisala cos w stylu "a czego sie spodziewaliscie?") no w sumie mozna bylo sie tego spodziewac, ja rowniez przeszkadzam tym ktorzy mnie nie podpadli.

Wiec.. teraz mzoesz to przeczytac.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vissek
Jego działanie nie było wymierzone w Ciebie. Niestety w teamie miałeś osoby których członek Ruthless (a w szczególności Mat) nie zdzierży. ;]
Pzdr.
__________________
Ile pies ma bocian?

Ostatnio edytowany przez Bake Samo - 03-04-2007 o 19:11.
Bake Samo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 19:11   #1592
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

mateusz pewnie chce zrobic "wer is majne zapalara" aa ju stołlen main zapalara "paj or dija"! xD
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 20:07   #1593
Rakan
Użytkownik forum
 
Rakan's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loth Rakan
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 149
Skille: 101/100
Poziom mag.: 8
Domyślny

Bake ty sobie oni sobie, troche jak grochem o sciane. Jakbys napisal to pogrubiona czcionka rozmiar 24+ to i tak polowa ludzi bedzie wymyslac next powody dla ktorych mdw to mdw tamto .... bez sens ....
Rakan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 21:23   #1594
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sylwia656
3/4 polskich graczy będzie broniło MDW bo wbił 300 lvl i zazdroszczą mu.
Jakby mu zazrościli, jeździliby po nim, jego matce, kuzynce od strony stryjka babki chrześniaka, jego psie a nawet śwince morskiej. Taki z nas naród -.-
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 21:29   #1595
emito
Ruthless
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cichy Pokaż post
@105.rec
Podsumuje parę wiadomości:
1. mateusz wiedział, że jestem tylko aby odsłonić mapę, a nie huncić na jego miejscówce. Samo nasze spotkanie na miejscu było jednak przypadkowe.
2. nie wbijaliśmy się od razu na respa, tylko czekaliśmy aż zakończy walkę
3. 00:06 You lose 167 mana blocking an attack by a demon. Może jestem inny, ale jakoś nie lubię jak ktoś próbuje mnie zabić.
4. dalszy comment tematu już jest chyba zbędny na temat uwielbianego przez niektórych "best" player in tibia.
(btw, film ma 4k ściągnięć w 24h - włączając inne linki)

@Mozo
hmm, no jest jeszcze niby ferumbras tower...
Dziwne aby nie mial 4k sciagniec z taka promocja, przeciez to jest na all forach.

Niektozy mowia ze nie chcial wposcic bo bal sie o strate expa. Czy nie warto czasem pomyslec? Czy musicie co niektozy byc zawsze nastawieni przeciwko mdw? Przeciec wiedzial po co przyszli, wiedzial ze odkrycie mapki potrwa minute, ale jak widac postanowil sie zabawic i lurnac im pare potworkow, co w konsekwenci wydluzylo ich pobyt tam, wiec mdw wbil mniej expa jak by mogl. Na niego dziala tak POGROMCZYNI SWIATLA i nie wazne z kim ona bedzie, w jakiej sytuacji i co bedzie robic tacy ludzie zawsze beda tepieni.

A teraz tak czy mdw chcial ich zabic? Nie sadze, przeciez z cichym byla dosc spora ekipa, czy im tak ciezko jest ubic demona?
Ale jaka reakcje cichego widzimy na forum "3. 00:06 You lose 167 mana blocking an attack by a demon. Może jestem inny, ale jakoś nie lubię jak ktoś próbuje mnie zabić. "
On sie wybral na roty czy na demony? Czy takiej ekipie trudno jest ubic demona? Czy jakby mdw lurnol 2 demony(a mial taka mozliwosc) to co by sie wtedy dzialo? Ja nie bede gdybac wy sie tym zajmujcie, ale wiem jedno nie chcialbym wtedy stac obok cichego(na real ofc).

Wydaje mi sie ze poprostu nie mozecie sie pogodzic z tym ze potrzebowaliscie takiej ekipy do ubicia paru demonow, a on sam sobie spokojnie tam expi juz od baaardzo dawna.
A do innych osob na tym forum to powinniscie sie cieszyc ze zobaczyliscie jak mdw expi, bo nie bedziecie mieli wiecej takiej okazji, ale z drugiej strony zdajecie sobie sprawe, ze nigdy nie bedziecie mogli tam expic, wiec musicie sie jakas pocieszac obrazajac mdw. Ciezko mi to zrozumiec, ale przeciez to takie typowe dla wielu osob.


A co do nastepnego filmu to moze byc ferumbrasek tower. Jestem ciekaw jak ekipa cichego sobie z ta wieza poradzi, ale badzmy dobrej mysli, w koncu tam tez sa demony(nie myslic przypadkiem z rotami!!!).

Ostatnio edytowany przez emito - 03-04-2007 o 21:37.
emito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 21:56   #1596
Bake Samo
Użytkownik Forum
 
Bake Samo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 37

Posty: 160
Stan: Niegrający
Imię: Bake Samo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 138
Skille: 97/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emito Pokaż post
Wydaje mi sie ze poprostu nie mozecie sie pogodzic z tym ze potrzebowaliscie takiej ekipy do ubicia paru demonow, a on sam sobie spokojnie tam expi juz od baaardzo dawna.
"Ekipy" xD no niezla, Mabo wzielem zeby nie trecic uhow, w koncu ed i tylko mnie leczyl, hmm Blon on cos tam robil czy poszedl 4fun? wiec co to za ekipa? 3x shooter w tym Cichy lvl 80~ i 2x bloker yey no niezla ekipa nic tylko na WOJNE!

Mati sam expi? no co ty? to jaja..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emito Pokaż post
A do innych osob na tym forum to powinniscie sie cieszyc ze zobaczyliscie jak mdw expi, bo nie bedziecie mieli wiecej takiej okazji, ale z drugiej strony zdajecie sobie sprawe, ze nigdy nie bedziecie mogli tam expic, wiec musicie sie jakas pocieszac obrazajac mdw. Ciezko mi to zrozumiec, ale przeciez to takie typowe dla wielu osob.
czmu mowisz "nigdy nie bedziecei tam expic" lmfao. smieszne xD (niegdy nie mow nigdy.)
A co do tego "cieszenia sie" to stary kisiel mi bokiem leci.

I pytanie jak co dzien, KIM ze jestes wszechwiedzacy
__________________
Ile pies ma bocian?
Bake Samo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 21:56   #1597
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Nom zabicie 2 demonuf toc to straszne... cichy by wyskoczyl z okna....
Kasztaniaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 22:13   #1598
emito
Ruthless
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasztaniaczek Pokaż post
Nom zabicie 2 demonuf toc to straszne... cichy by wyskoczyl z okna....
dla cichego jak widac zabicie 2 demonow to faktycznie cos strasznego, a czy by wyskoczyl z okna? nie wiem ale mozliwe w koncu pewno lepiej go znasz

@bake idz na roty moze zarobisz w koncu na te uhy
skoro pisze, ze osoby z tego forum nigdy nie beda mialy mozliwosci tam expic to tak uwazam i pewni mam racje, ale moge sie oczywiscie mylic(mile widziane jakies dowody, ze sie jednak myle), a narazie wiem ze mam racje.

a kim ja jestem? moze kiedys sie dowiesz, a narazie mam niezla polewe z was
emito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 22:26   #1599
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
a narazie mam niezla polewe z was
Generalnie kolo to się zajebiście kompromitujesz... Wchodzisz, siejesz zamęt, robisz aferę z byle gówna (o którym jak można przeczytać, obaj bezpośrednio zainteresowani zapomnieli) i nawet nie masz odwagi powiedzieć kim jesteś Nie ośmieszaj się, bo jak na razie to ja (i jak się domyślam sporo osób na forum) mam polewke z Ciebie
Cytuj:
Na niego dziala tak POGROMCZYNI SWIATLA
Tu już w prawdzie nie moja sprawa, ale długo nad tym myślałeś? Bo mi się wydaje, że każda inteligentna osoba się tego domyśliła bez większych problemów...
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2007, 22:33   #1600
Bake Samo
Użytkownik Forum
 
Bake Samo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: Zielona Gora
Wiek: 37

Posty: 160
Stan: Niegrający
Imię: Bake Samo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 138
Skille: 97/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emito Pokaż post
@bake idz na roty moze zarobisz w koncu na te uhy
Dobrze jesli wolisz Mabo to moja kumpela z rl i poszla tam 4fun a wole tracic kaske na mfy niz na uhy, swoja droga duza kase trzepiesz na tych rotach skoro mi proponujesz stukac na nich hajsik na uhy?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emito Pokaż post
a kim ja jestem? moze kiedys sie dowiesz
Wiec puki co mistrzu mozesz pocalowac -> ..i..
bo nie mam ochoty z toba gadac, mega "Tajniaku"
(i tak ci tylko powiem, prowokujesz bezsensownie i drazysz temat i to jest takie odbijanie pileczki nie wiem czy widzisz)

A: ty jestes glupi
B: ty jestes glupi
A: ty jestes glupi
B: ty jestes glupi
A: ty jestes glupi
B: ty jestes glupi
A: ty jestes glupi
B: ty jestes glupi
A: ty jestes glupi
B: ty jestes glupi
Wiec "speak to the hand coz face dont listening."
Ja biore grabki i sobie ide f-u. (ustap glupszemu)

dobra styknie nołnejmie.
__________________
Ile pies ma bocian?

Ostatnio edytowany przez Bake Samo - 03-04-2007 o 22:37.
Bake Samo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:45.


Powered by vBulletin 3