Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-03-2007, 00:00   #1681
Lamorack
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2006

Posty: 34
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
[...]jakbyś przestał się bać i powiedział kim jesteś[...]
odezwał sie najmeżniejszy "wojak"( ) na berylii...
Lamorack jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-03-2007, 00:28   #1682
Ravuse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 179
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Ravuse ma numer GG 4227383 Ravuse ma login Tlenu only@for.vips
Domyślny

Vatariel dostal bana za sharing przez posta o jego 12 ownerach na 4um tibia.com nie wiem czy naprawde share'owal ale jezeli tak to jego 2 ownerzy w tych samym momentach byli do mnie identycznie nastawieni

raz bili i flameowali o cheaty
drugi raz normalnie gadali
Ravuse jest offline  
stary 22-03-2007, 02:21   #1683
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Rozkmina na 2 strony kto gra/gral Vatarielem... Nie wasz interes...a Vatariel dostal bana za ironicznego posta ze jego pies gra tym charem. Bywa. A jak nie grasz na Berylii to znikaj stad ziomus. Co do delate Vatariela...fajne masz marzenia Pomarz moze o nowym mozgu...nie wiem...a zamiast pisac glupoty idz z dziewczyna na obiad, z kumplem na browar...ups nie masz...aua. A ja gram 90+, nie trudno domyslic sie kim. Teraz mi tez zycz delate!
Dreso jest offline  
stary 22-03-2007, 07:28   #1684
Namitura
Użytkownik Forum
 
Namitura's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 44
Domyślny

Error. Error. Error. Error.

Ostatnio edytowany przez Namitura - 23-03-2007 o 23:58.
Namitura jest offline  
stary 22-03-2007, 13:24   #1685
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Namitura Pokaż post
@Ravuse nie chce być nieprzejmny... ty możesz życzyć źle "corsowi", "komanndoosowi"... a ja Rafałkowi, zgadza się Vatariel dostał bana za brak inteligencji pisząc na forum ze ma 12 ownerów ale Rafałek naprawde dzielił konto z dresem.




Ps. Kto grał miesiąc miedzy 110-120lvl gdy Vatariel~ miał.. ups to też wiem?



Skończmy ten temat Vatariel się nie przyzna
A ja będe czekał na ten dzień
V
____________
Character Vatariel does not exist. blz <3
Character Excail does not exist. blz
Brak inteligencji wykazujesz Ty pisząc głupoty typu że "sprzedałem konto" albo że "sharowałem z Dresem". Skończ bo nawet udowodnić swoich chorych tez nie umiesz...
Co do "Character Vatariel does not exist" (zazdościsz mi chara co nie?) to prędzej zrobię 150lvl i przestane grać, no chyba że mnie Khood powstrzyma co jest niewykluczone...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lamorack
odezwał sie najmeżniejszy "wojak"( ) na berylii...
Kolejny 'bezimienny' który na pewno wojował więcej niż ja...
Vatariel jest offline  
stary 22-03-2007, 13:35   #1686
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Co chcesz udowodnic tym ze twierdzisz ze vatariel sharowal,nie walczyl ? Moze tylko jestes trollem ktory chce sie powyzywac?

Ostatnio edytowany przez Kajn - 22-03-2007 o 13:37.
Kajn jest offline  
stary 22-03-2007, 14:18   #1687
Namitura
Użytkownik Forum
 
Namitura's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 44
Domyślny

Error. Error. Error. Error.

Ostatnio edytowany przez Namitura - 23-03-2007 o 23:58.
Namitura jest offline  
stary 22-03-2007, 16:04   #1688
H.Lyoud
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 03 2007
Lokacja: Crawley / UK

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Namitura Pokaż post
Mam taką nadzieje
Vatariel walczył jak ty uganiałeś sie za trollami
H.Lyoud jest offline  
stary 23-03-2007, 00:05   #1689
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Z Twoich wypowiedzi można wywnioskować że masz no niech będzie max 16 lat... Dres nie ma do mnie passów tak jak ja nie mam do jego chara.
Ps: fajnie byłoby jakbyś przestał się bać i powiedział kim jesteś...
Sry Vata ale powszechnie wiadomo ze Dres z Toba sharowal.A co do passow mial je,ma i bedzie mial... ; )
 
stary 23-03-2007, 00:07   #1690
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H.Lyoud Pokaż post
Vatariel walczył jak ty uganiałeś sie za trollami
Trudno tą probe nazwac "walką" to po 1.
A po 2, traci sie do kogos takiego szacunek...Na tibia.com w commencie nawypisywane "Bloodbrother, Brother" i inne shity ale do wojny nie doszedl.
Wniosek jest jeden...Boi sie o chara => Uzalezniony ;s ...taka prawda skoro nablizsze osoby olewa w najwazniejszych momentach
=)
 
stary 23-03-2007, 01:18   #1691
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
Trudno tą probe nazwac "walką" to po 1.
A po 2, traci sie do kogos takiego szacunek...Na tibia.com w commencie nawypisywane "Bloodbrother, Brother" i inne shity ale do wojny nie doszedl.
Wniosek jest jeden...Boi sie o chara => Uzalezniony ;s ...taka prawda skoro nablizsze osoby olewa w najwazniejszych momentach
=)
Czemu trudno "tą próbę nazwać walką"? Ja walczyłem do czasu aż GiPO nie chciało puścić Excail'a i jego rl free (Gg vs del'toro, Ao vs Kh, Hb + B&W vs GiPO + Kh, Ls vs Kh). Po tych wojnach nie doszedłem do wojny Ls vs Ruin bo miałem znajomych po obu stronach (mogłem dojść do Ls/Ruin w czasie gdy jedno miało 'przewagę' nad drugim) Teraz nie miałem internetu przez 3 tygodnie (straciłem go 2 dni przed zabiciem Arwyn Sharda czyli rozpoczęciem wojny) a kilka dni przed moim powrotem okazało się że duża grupa Polaków się wypłaciła i wojny już nie ma.
Vatariel jest offline  
stary 23-03-2007, 01:21   #1692
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Czemu trudno "tą próbę nazwać walką"? Ja walczyłem do czasu aż GiPO nie chciało puścić Excail'a i jego rl free (Gg vs del'toro, Ao vs Kh, Hb + B&W vs GiPO + Kh, Ls vs Kh). Po tych wojnach nie doszedłem do wojny Ls vs Ruin bo miałem znajomych po obu stronach (mogłem dojść do Ls/Ruin w czasie gdy jedno miało 'przewagę' nad drugim) Teraz nie miałem internetu przez 3 tygodnie (straciłem go 2 dni przed zabiciem Arwyn Sharda czyli rozpoczęciem wojny) a kilka dni przed moim powrotem okazało się że duża grupa Polaków się wypłaciła i wojny już nie ma.
Rafal nie tlumacz sie pajacom. To walka z wiatrakami.
Dreso jest offline  
stary 23-03-2007, 06:10   #1693
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Po co sie klucic. Dupy dali Ci co sie wyplacili ostatnio. I tym czynem zaprzepascili szanse na wolna Berylie. Teraz Kh rzadzi i trzeba sie pogodzic z tym. Trzeba sie przyzwyczajac do Pa. Robia i beda robic co beda chcieli bo nikt ich nie ruszy. Watpie zeby po tych peymentach wybuchla jakas wojna znowu. Po 1, ludzie nie maja srodkow na to a po 2 Kh ma srodkow az za wiele, wkoncu teraz dysponuje swoja kasa i kasa swoich wrogow.

Ps. Nie naskakujcie na Vatariela ani nikogo wiecej. Jedynym posmieliskiem niech bedzie nasz Corso, kauczuk, jego tata i reszta dupkolizkow z kh. Z nich warto sie smiac, bo na to zasluguja.

BTW, Ktos wie dlaczego starszy Kauczuka gra w taka gierke? Bezrobotny czy kaleka? Tak tylko pytam bez urazy.

Ostatnio edytowany przez krzysiek033 - 23-03-2007 o 06:17.
krzysiek033 jest offline  
stary 23-03-2007, 09:32   #1694
Bilduulach
Użytkownik Forum
 
Bilduulach's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006

Posty: 41
Imię: Maagix
Świat: Berylia
Poziom: 45
Poziom mag.: ~~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
BTW, Ktos wie dlaczego starszy Kauczuka gra w taka gierke? Bezrobotny czy kaleka? Tak tylko pytam bez urazy.


Bo w przeciwenstwi do twojego starego ktory 24h oglada telewizje chce sobie pograc? Urozmaica sobie zycie? Prace ma oczywisce. A co zazdroscisz mu?
__________________
19:19 Egzekuttor [24]: demon co to znaczy pay
Bilduulach jest offline  
stary 23-03-2007, 09:53   #1695
Namitura
Użytkownik Forum
 
Namitura's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 44
Domyślny

Error. Error. Error. Error.

Ostatnio edytowany przez Namitura - 23-03-2007 o 23:57.
Namitura jest offline  
stary 23-03-2007, 11:17   #1696
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Namitura Pokaż post
@VatarielSpójrzmy na to teraz z perspektywy czasu gdy wszystko już stracone. Wszystko zaczeło się od tej wojny "Hb + B&W vs GiPO + Kh" KH już nie było na tym serwerze ale Excailowi, Soenie i Sadice "odbiło" oni chcieli nowej wojny na tym świecie i doprowadzili do tego, prze*ebali ją doszczętnie. Następnie Gipo wystawiło Kh i z pomocą Twoją i reszty "pl" dało niezły wycisk Kh na fibuli...gdy dowiedziałeś się że Gipo niechce puścic wolno "twojego" Excaila i jego "bandy" odszedłeś (Ok )...Połączone Kh+Excail i jego "banda"+BlackD wygralo nie jedno open battle z Ls. Ludzie którzy odszedli wtedy z Tobą i utworzyli Nemesis neutralną gildie...ale jak się niedługo potem dowiedzieliśmy ten stan rzeczy niebardzo akcptował Ruin (Kh+Excail). Ciagłe "huncenie" nowych to członków Nemesis było normą... finał połączone Ls+Ns. Następnie "Hacki" Poncka, Ywisa...wtedy jeszcze nie widziałeś chyba tak jak ja że ten rokowany właśnie Poncek to nie jest 1 owner ale liczy się fakt. Excail "hakował" wszytkich tych co dawniej oddawali za niego życie na open battlea Ty się temu wszytkiemu przyglądałeś i niezrobiłeś NIC, prócz bezsensownego "Playing in memory of" lub "Expiłem z Ponckiem na Dl fajny koleś" Wtedy mogłeś dojść, gdyż widziałeś że Excail nie jest wporządku i bez sentymentów niszczy Twoich kumpli, fakt i Twój wysiłek poszedł by na marne. Wtedy jeszcze Ls+Ns stanowiło dużą siłę....ale co z tego? Po wygranym open battle całe Gipo dawało "relog" na elysie . Nie ma się czemu dziwić tyle czasu byli sami że zrobili sobie nowe chary na innym świecie, niechcieli już tu grać niektórzy z nich mają już większe lvle na Elysi niż na Beryli (Gz Sterwor, goń go Rev'ico ) uf troche odbiegłem od tematu. Teraz gdy rozpoczeła sie nowa wojna mineło już dużo czasu od poprzednej, Kh urosło w siłę, no i trzeba to przyznać że stało się silniejsze a więc nie ma sie czamu dziwić że dużo ludzi zapłaciło i sella teraz chara, niezdziwie się gdy Excail i Soena zapłacą czyż Sparkin tego właśnie nie zrobi? ale to tylko moja sugestia moge się mylić ale wiem jedno jest już za późno na jakiekolwiek zmiany, powodzenia tym ktorzy zostali na beryli.

oj tam , niema co sie szukac winy w całym czemu przegralismy wazne ze nadal trzymamy sie razem i na elysi nam niezle idzie a ci co sie wyplacili ostatnio to zycze im powodzenia , mam nadzieje ze kh ich predko niezabije ..


PS. zaniedlugo dogonie age i sterwora !
PS2. Zawsze cos przed ss mozna jescze popekowac
PS3.
21:54 Demon Kauczuk [117]: wyjazd
21:54 Ravuse Junior [6]: Kauczuk, co ty taki nie mily ?
21:54 Demon Kauczuk [117]: bo revico zabil mi tate

pozdro for all

Ostatnio edytowany przez Rev'ico - 23-03-2007 o 11:19.
Rev'ico jest offline  
stary 23-03-2007, 12:17   #1697
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Kauczyk i reszta tych pajacow to rzeczywiscie tragedia. Dziwi mnie ze KH ich trzyma...i dziwi mnie ze chca byc ich maskotkami to posmiania. Co do KH...prawdopodobnie wyjebia nas z Berylii. Poczekaja na jakis powod, chociazby zabicie jakiegos noobchara. Ale Berylia pokazala juz, ze wszystko moze sie zdarzyc...chociazby pamietne delate rodzinki KS.
Dreso jest offline  
stary 23-03-2007, 13:22   #1698
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Namitura Pokaż post
Następnie "Hacki" Poncka, Ywisa...wtedy jeszcze nie widziałeś chyba tak jak ja że ten rokowany właśnie Poncek to nie jest 1 owner ale liczy się fakt. Excail "hakował" wszytkich tych co dawniej oddawali za niego życie na open battlea Ty się temu wszytkiemu przyglądałeś i niezrobiłeś NIC, prócz bezsensownego "Playing in memory of" lub "Expiłem z Ponckiem na Dl fajny koleś" Wtedy mogłeś dojść, gdyż widziałeś że Excail nie jest wporządku i bez sentymentów niszczy Twoich kumpli, fakt i Twój wysiłek poszedł by na marne. Wtedy jeszcze Ls+Ns stanowiło dużą siłę....ale co z tego? Po wygranym open battle całe Gipo dawało "relog" na elysie . Nie ma się czemu dziwić tyle czasu byli sami że zrobili sobie nowe chary na innym świecie, niechcieli już tu grać niektórzy z nich mają już większe lvle na Elysi niż na Beryli (Gz Sterwor, goń go Rev'ico ) uf troche odbiegłem od tematu.
Widziałem że Ponckiem nie gra 1szy owner tak jak i że Excail go nie shackował. Z Ponckiem gram jakoś dalej na Beryli, ma dobrego chara...
Jakie lvl maja GiPO na Elysi też wiem i z niektórymi z nich utrzymuje kontakt.
To że większość GiPO (Szwedzi nie liczać Raffu i Clodachu) w środku wojny przestało grać na Beryli i zostawiło Ne se też pewnie nie wiesz (ale co Ty tak naprawdę wiesz?)?
W czasie wojny miałem bana jakoś nie brałeś tego pod uwagę...

Panowie Corsolopussy i Namitura powiedzcie co wy zrobiliście na Beryli (ciekawy jestem odpowiedzi)? Na pewno stasznie dużo i to dobrych skoro jesteście tacy mądrzy i krytykujecie tylko innych nie patrząc na siebie samych. Ja może i popełniłem kilka błędów o mniejszym lub większym znaczeniu ale zrobiłem też dużo rzeczy 'pozytywnych' a na pewno zrobiłem ich więcej niż wy obaj razem...

Ostatnio edytowany przez Vatariel - 23-03-2007 o 13:35.
Vatariel jest offline  
stary 23-03-2007, 16:35   #1699
Ravuse
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 179
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Ravuse ma numer GG 4227383 Ravuse ma login Tlenu only@for.vips
Domyślny

Rev'ico tez chcialem dac tego loga jak wlecial temat familijny

Co do gry to teraz kazdemu jest dobrze i nikt nie marudzi ;p

Vatariel biega swoim charem na Berylii i zachowuje stosunki pokojowe
Rev'ico biega 85-95MSem na Elysii
Poncek biega 90-110EK na Berylii
Ja i Netan biegamy 35-50MSami na Obsidii podobnie jak wiekszosc deathstyle i mala grupa memberow KH

kogo obchodzi berylia

// nie dokladne levele aby nie wyznac dokladnych nickow ;]

Ostatnio edytowany przez Ravuse - 23-03-2007 o 16:38.
Ravuse jest offline  
stary 23-03-2007, 17:00   #1700
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Widziałem że Ponckiem nie gra 1szy owner tak jak i że Excail go nie shackował. Z Ponckiem gram jakoś dalej na Beryli, ma dobrego chara...
Jakie lvl maja GiPO na Elysi też wiem i z niektórymi z nich utrzymuje kontakt.
To że większość GiPO (Szwedzi nie liczać Raffu i Clodachu) w środku wojny przestało grać na Beryli i zostawiło Ne se też pewnie nie wiesz (ale co Ty tak naprawdę wiesz?)?
W czasie wojny miałem bana jakoś nie brałeś tego pod uwagę...

Panowie Corsolopussy i Namitura powiedzcie co wy zrobiliście na Beryli (ciekawy jestem odpowiedzi)? Na pewno stasznie dużo i to dobrych skoro jesteście tacy mądrzy i krytykujecie tylko innych nie patrząc na siebie samych. Ja może i popełniłem kilka błędów o mniejszym lub większym znaczeniu ale zrobiłem też dużo rzeczy 'pozytywnych' a na pewno zrobiłem ich więcej niż wy obaj razem...
Hmmm moze nie zrobilem "duzo" ale zrobilem tyle zeby nie miec do siebie pretensji tzn. pomoglem kolegom/znajomym.Ogolnie Cie Vata lubilem ale sry nie jestem jedynym polakiem ktory stwierdzil ze do Ciebie stracil szacunek, podobnie jest z graczami ze Szwecji (Lucifer~ itD.)... Btw, napewno nie zrobilem mniej od Ciebie, gwarantuje Ci to btw. w Ao nie byles
Ao chcialo Cie ubic ale Excail im tego zabronil (bylem w Ao innym charem )
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:52.


Powered by vBulletin 3