Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-03-2007, 17:07   #1701
Namitura
Użytkownik Forum
 
Namitura's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 44
Domyślny

Error. Error. Error. Error.

Ostatnio edytowany przez Namitura - 23-03-2007 o 23:56.
Namitura jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2007, 17:31   #1702
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
Hmmm moze nie zrobilem "duzo" ale zrobilem tyle zeby nie miec do siebie pretensji tzn. pomoglem kolegom/znajomym.Ogolnie Cie Vata lubilem ale sry nie jestem jedynym polakiem ktory stwierdzil ze do Ciebie stracil szacunek, podobnie jest z graczami ze Szwecji (Lucifer~ itD.)... Btw, napewno nie zrobilem mniej od Ciebie, gwarantuje Ci to btw. w Ao nie byles
Ao chcialo Cie ubic ale Excail im tego zabronil (bylem w Ao innym charem )
Wojna Ao vs Kh rozpoczeła się po zabiciu Dark Auxerius przez Khood i wtedy brałem w niej udział dopiero po przerwaniu wojny (w czasie kiedy inny Polacy expili wraz z Khood a nie dochodzili bo mieliśmy małe szanse- nicków już nie będe wymieniał) zapłaciłem ja i Aqua i to był mój największy błąd jaki mogę sobie zarzucić. Co do tego że zrobiłeś więcej odemnie to może po prostu podaj swój nick i ja sobie to zweryfikuje bo wątpię żebyś grał i walczył więcej odemnie na tym servie a takie komentowanie mojej osoby przez osobę która się chowa jest troszkę śmieszne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Namitura
Ps.Nie dziw się żę wielu ludzi może teraz niedażyć Cie sympatią i życzyć Ci źle, znalazłeś się w nienajlepszej sytuacji mojąc po obu stronach kumpli...był czas na zmiany, kiedy niektorzy chcieli się dogadać ale to juz Historia.
Jak widzisz wiem dużo i nie jestem jakimś tam nawiedzonym 20~lvl-em
No sam mówisz że byłem w sytuacji że miałem znajomych po obu stronach konfliktu. We wcześniejszych wojnach walczyłem z kim i przeciwko komu trzeba było a to że zostałem neutralny raz na 5 wojen tylko dlatego że nie chciałem bić znajomych chyba nie jest niczym złym?
Vatariel jest offline  
stary 23-03-2007, 17:38   #1703
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Wojna Ao vs Kh rozpoczeła się po zabiciu Dark Auxerius przez Khood i wtedy brałem w niej udział dopiero po przerwaniu wojny (w czasie kiedy inny Polacy expili wraz z Khood a nie dochodzili bo mieliśmy małe szanse- nicków już nie będe wymieniał) zapłaciłem ja i Aqua i to był mój największy błąd jaki mogę sobie zarzucić. Co do tego że zrobiłeś więcej odemnie to może po prostu podaj swój nick i ja sobie to zweryfikuje bo wątpię żebyś grał i walczył więcej odemnie na tym servie a takie komentowanie mojej osoby przez osobę która się chowa jest troszkę śmieszne.


No sam mówisz że byłem w sytuacji że miałem znajomych po obu stronach konfliktu. We wcześniejszych wojnach walczyłem z kim i przeciwko komu trzeba było a to że zostałem neutralny raz na 5 wojen tylko dlatego że nie chciałem bić znajomych chyba nie jest niczym złym?

Hmmm skoro tak , Pall Xito ;- )

Btw. Wtedy gdy byles w AO przeciw kh, wogole nie nazwalbym tego wojna...
Sam dobrze o tym wiesz...Wojna zaczela sie pozniej x)...
 
stary 23-03-2007, 17:49   #1704
Namitura
Użytkownik Forum
 
Namitura's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 44
Domyślny

Error. Error. Error. Error.

Ostatnio edytowany przez Namitura - 23-03-2007 o 23:56.
Namitura jest offline  
stary 23-03-2007, 18:12   #1705
krzysiek033
Użytkownik Forum
 
krzysiek033's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 39

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Imię: ?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bilduulach Pokaż post
Bo w przeciwenstwi do twojego starego ktory 24h oglada telewizje chce sobie pograc? Urozmaica sobie zycie? Prace ma oczywisce. A co zazdroscisz mu?
Ja sie pyatm a ty glupio odpowiadasz. Po 1 moj starszy nie zyje juz 8 lat. Po 2 czego mam zazdroscic twojemu? Patologicznej rodzinki? Jakas dziwna ta jego praca skoro z tego co pamietam to zawsze bylo online zaraz przed ss zeby zajac tombe a potem siedzial tam ladnych pare godzin. Normalny mezczyzna majacy zone i dzieci nie gral by w taka durna gierke.

Ostatnio edytowany przez krzysiek033 - 23-03-2007 o 18:13.
krzysiek033 jest offline  
stary 23-03-2007, 18:34   #1706
Namitura
Użytkownik Forum
 
Namitura's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
BTW, Ktos wie dlaczego starszy Kauczuka gra w taka gierke? Bezrobotny czy kaleka? Tak tylko pytam bez urazy.
Ma czwartą grupę inwalidzką, kategoria wojskowa "D" szkoda kuli na takiego inwalide . Umysł kaleki, bez reki bez nogi, ołuwkiem w mordze Hotkeya wciska, stan ogólny beznadziejny-zalecana eutanazja. A no i na suwa się teraz pytanie jak on spłodził tych synów, tą rodzine patologiczną.






Ps. Przy obiedzie opowiadacie mamie co z tatusiem dzis "zlotowaliscie" z demonów?
Namitura jest offline  
stary 23-03-2007, 19:01   #1707
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysiek033 Pokaż post
Ps. Nie naskakujcie na Vatariela ani nikogo wiecej. Jedynym posmieliskiem niech bedzie nasz Corso, kauczuk, jego tata i reszta dupkolizkow z kh. Z nich warto sie smiac, bo na to zasluguja.

BTW, Ktos wie dlaczego starszy Kauczuka gra w taka gierke? Bezrobotny czy kaleka? Tak tylko pytam bez urazy.
Jedynym posmiewiskiem jest twoj post,jak masz pisac takie rzeczy to stfu!
Co cie to obchodzi to gra, wraca z pracy to woli sobie zagrac niz isc spac czy ogladac tv, zal mi cie, popatrz na siebie a potem oceniaj innych nienawidze takich typow jak ty.

@up nastepny dzieciuch co nie skonczyl 10 lat i doszlo dziecko do komputera, ale juz to pisalem, brak sil z mojej strony

Ostatnio edytowany przez Kajn - 23-03-2007 o 19:03.
Kajn jest offline  
stary 23-03-2007, 19:06   #1708
Mat_Tadzik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
Jedynym posmiewiskiem jest twoj post,jak masz pisac takie rzeczy to stfu!
Co cie to obchodzi to gra, wraca z pracy to woli sobie zagrac niz isc spac czy ogladac tv, zal mi cie, popatrz na siebie a potem oceniaj innych nienawidze takich typow jak ty.

@up nastepny dzieciuch co nie skonczyl 10 lat i doszlo dziecko do komputera, ale juz to pisalem, brak sil z mojej strony
Przykro mi ale nie mogę się z Tobą zgodzić i popieram użytkownika którego skrytykowałeś. To nie jest normalna rodzina! Nie wyobrażam sobie żeby moj ojciec grał po 10h dziennie ... żeby ktos gadał takie teksty jak oni "zabili mi tate" przecież to jest śmieszne! Ciekawe co na to jego żona , może uhy robi na druidzie a przy obiedzie obgadują jaki loot był jak ktoś wyżej wspomiał...
 
stary 23-03-2007, 19:07   #1709
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
Hmmm moze nie zrobilem "duzo" ale zrobilem tyle zeby nie miec do siebie pretensji tzn. pomoglem kolegom/znajomym.Ogolnie Cie Vata lubilem ale sry nie jestem jedynym polakiem ktory stwierdzil ze do Ciebie stracil szacunek, podobnie jest z graczami ze Szwecji (Lucifer~ itD.)... Btw, napewno nie zrobilem mniej od Ciebie, gwarantuje Ci to btw. w Ao nie byles
Ao chcialo Cie ubic ale Excail im tego zabronil (bylem w Ao innym charem )
LoL nie byl w AO ! HAHA znawca berylii, Vatariel byl w AO od poczatku istnienia AO, pamietam jak dzisiaj poczatki wojny Ja,Vatariel,Aquarius na demonach i zaczynala sie wojna.

@up W ich prywatnosc nie wnikaj :>

Ostatnio edytowany przez Kajn - 23-03-2007 o 19:08.
Kajn jest offline  
stary 23-03-2007, 19:10   #1710
H.Lyoud
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 03 2007
Lokacja: Crawley / UK

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Namitura Pokaż post
Ma czwartą grupę inwalidzką, kategoria wojskowa "D" szkoda kuli na takiego inwalide . Umysł kaleki, bez reki bez nogi, ołuwkiem w mordze Hotkeya wciska, stan ogólny beznadziejny-zalecana eutanazja. A no i na suwa się teraz pytanie jak on spłodził tych synów, tą rodzine patologiczną.






Ps. Przy obiedzie opowiadacie mamie co z tatusiem dzis "zlotowaliscie" z demonów?
Coś mi sie wydaje że jesteś (byłeś?) największym śmieciem na berylii
H.Lyoud jest offline  
stary 23-03-2007, 20:07   #1711
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
LoL nie byl w AO ! HAHA znawca berylii, Vatariel byl w AO od poczatku istnienia AO, pamietam jak dzisiaj poczatki wojny Ja,Vatariel,Aquarius na demonach i zaczynala sie wojna.

@up W ich prywatnosc nie wnikaj :>
Dawidzie, jest roznica miedzy byciem w AO, a walczenie...
Zanim zaczela sie prawdziwa walka to Vatariel juz byl free i expil na veno dragach xd ... Twoj Xito xD Tiq !
 
stary 23-03-2007, 20:39   #1712
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Namitura Pokaż post
Ps.Dres Czym może nas jeszcze zaskoczyć berylia? podziałem Kh? powrotem gipo? a może nową grupą zgranych ludzi z innego serwera? NIE !
Berylia na szczescie zaskakuje czyms czego nie da sie przewidziec. Czekajmy.
Dreso jest offline  
stary 23-03-2007, 21:22   #1713
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Wojna Ao vs Kh rozpoczeła się po zabiciu Dark Auxerius przez Khood i wtedy brałem w niej udział dopiero po przerwaniu wojny (w czasie kiedy inny Polacy expili wraz z Khood a nie dochodzili bo mieliśmy małe szanse- nicków już nie będe wymieniał) zapłaciłem ja i Aqua i to był mój największy błąd jaki mogę sobie zarzucić. Co do tego że zrobiłeś więcej odemnie to może po prostu podaj swój nick i ja sobie to zweryfikuje bo wątpię żebyś grał i walczył więcej odemnie na tym servie a takie komentowanie mojej osoby przez osobę która się chowa jest troszkę śmieszne.


No sam mówisz że byłem w sytuacji że miałem znajomych po obu stronach konfliktu. We wcześniejszych wojnach walczyłem z kim i przeciwko komu trzeba było a to że zostałem neutralny raz na 5 wojen tylko dlatego że nie chciałem bić znajomych chyba nie jest niczym złym?
o "tych innych polakach ktorzy expili " , od razu sie przynam byłem jendym z nich , ale co moglem zrobic majac 40 level , gdyz dopiero zaczynałem zabawe na beryli i tak właśnie zaczynajac od AO poprzez seventh circle , luminarium , gipo , geekhood , ls , az do geekbreed NON stop walczyłem , byłem w wojnach i ciągle walczyłem i walczyłem , ale cóz niezaluje wojna to mój żywioł i po prostu uwielbiam

Morał?
Wszytsko sie kiedyś kończy.
Morał 2?
Każdy koniec rodzi w sobie nowy początek ( elysia)

pozdro for all

Ostatnio edytowany przez Rev'ico - 23-03-2007 o 21:29.
Rev'ico jest offline  
stary 23-03-2007, 22:44   #1714
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
LoL nie byl w AO ! HAHA znawca berylii, Vatariel byl w AO od poczatku istnienia AO, pamietam jak dzisiaj poczatki wojny Ja,Vatariel,Aquarius na demonach i zaczynala sie wojna.
Haha, pamiętam nas posra**ch siedzących na demonach jak wojna wystartowała, aż się łezka w oku kręci!

@Xito
Ja byłem w Ao i walczyłem tak jak Kajn który może to potwierdzić...
Pamiętam jeszcze pierwszego battla jak i drugiego w którym Astralis zdradził Ao, po jego zdradzie wojna się "zatrzymała" a Ty przed jak i w czesie "pauzy" robiłeś chara, zresztą nie tylko Ty co można usłyszeć od Rev'ica.

Zrozum że ja walczyłem w kilku wojnach (tak jak Revi'co, Aga, Nahocik tylko że ja brałem udział w 1-2ch wcześniejszych za to nie walcząc w ostatniej) i to w jednej jak jeszcze tu nie grałeś (Gg vs del'toro). W wojnie Ruin vs Ls nie brałem udziału bo miałem znajomych po obu stronach (to że teraz jedni i drudzy nie mogą teraz grać jest winą Khood a nie mają jak uważa anonimowy Namitura).
Teraz krytykujesz mnie za to że "nie walczyłem" (a mogłem "walczyć" dochodząc do Ruin po battlu w którym Excail oszukał Ls i padło od nich 22 osoby; Knightsolo chciał mnie do gildi) a sam kilka dni temu płaciłeś.

@Mat_Tadzik
Komanndoos nie gra po 10h dziennie a to że on i jego rodzina jest w Kh to ich wybór (według mnie nie trafny).

Duża grupa osób tutaj to dzieciaki, które potrafią tylko krytykować i obrażać innych nie patrząc na samych siebie. No ale cóż Tibia jest darmowa i grają w nią też Ci nie trzymający jakiegokolwiek poziomu.
Vatariel jest offline  
stary 23-03-2007, 22:55   #1715
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Haha, pamiętam nas posra**ch siedzących na demonach jak wojna wystartowała, aż się łezka w oku kręci!

@Xito
Ja byłem w Ao i walczyłem tak jak Kajn który może to potwierdzić...
Pamiętam jeszcze pierwszego battla jak i drugiego w którym Astralis zdradził Ao, po jego zdradzie wojna się "zatrzymała" a Ty przed jak i w czesie "pauzy" robiłeś chara, zresztą nie tylko Ty co można usłyszeć od Rev'ica.

Zrozum że ja walczyłem w kilku wojnach (tak jak Revi'co, Aga, Nahocik tylko że ja brałem udział w 1-2ch wcześniejszych za to nie walcząc w ostatniej) i to w jednej jak jeszcze tu nie grałeś (Gg vs del'toro). W wojnie Ruin vs Ls nie brałem udziału bo miałem znajomych po obu stronach (to że teraz jedni i drudzy nie mogą teraz grać jest winą Khood a nie mają jak uważa anonimowy Namitura).
Teraz krytykujesz mnie za to że "nie walczyłem" (a mogłem "walczyć" dochodząc do Ruin po battlu w którym Excail oszukał Ls i padło od nich 22 osoby; Knightsolo chciał mnie do gildi) a sam kilka dni temu płaciłeś.

@Mat_Tadzik
Komanndoos nie gra po 10h dziennie a to że on i jego rodzina jest w Kh to ich wybór (według mnie nie trafny).

Duża grupa osób tutaj to dzieciaki, które potrafią tylko krytykować i obrażać innych nie patrząc na samych siebie. No ale cóż Tibia jest darmowa i grają w nią też Ci nie trzymający jakiegokolwiek poziomu.
Co do GGvsDt -- Graleemmmm i bylem w Gg ! Btw. Ja nigdy bym nie zaplacilllll zapytaj dawidaaa xDDDDDDDDDDDDDdddddddd =]
 
stary 24-03-2007, 00:01   #1716
Namitura
Użytkownik Forum
 
Namitura's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2006

Posty: 44
Domyślny

@Vatariel ale suma sumarum wszyscy przegrali i są przegrani no trudno może i tak musiało być... Kh cieszcie się teraz zwycięstwem.


Koniec.






Ps. Vatariel sorry (usunołem wszystkie moje posty o Tobie)
Ps2. Excaila zgubiła chciwość za dużo chciał.

Ostatnio edytowany przez Namitura - 24-03-2007 o 00:06.
Namitura jest offline  
stary 24-03-2007, 00:05   #1717
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Troche szacunku dla Vatariela ktory ciagnie tutaj juz drugi rok na tym szalonym servie
XD
Kajn jest offline  
stary 24-03-2007, 08:29   #1718
De.M.oN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007
Lokacja: BAKOWNO!

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Galana/Berylia
Domyślny

Co macie domnie i do mojej rodziny ze gramy w tibie LOL!

Zazdorsc LVL'a?

Troche szacunku hahahauahauahuaa!

Wiekszosc z was ktora mnie krytykuje tutaj to niedojebanice XD ale cuz nic na to nie poradze.....

Elo Kajn! XD GRATZ BANSHEE questa
De.M.oN jest offline  
stary 24-03-2007, 09:06   #1719
Rev'ico
Użytkownik Forum
 
Rev'ico's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Tarnów

Posty: 454
Gildia: Gipo
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez De.M.oN Pokaż post
Co macie domnie i do mojej rodziny ze gramy w tibie LOL!

Zazdorsc LVL'a?

Troche szacunku hahahauahauahuaa!

Wiekszosc z was ktora mnie krytykuje tutaj to niedojebanice XD ale cuz nic na to nie poradze.....

Elo Kajn! XD GRATZ BANSHEE questa
LOL , zzdrosc levela? co ty chlopie sobie myslisz ze jestes pro mastachem i masz super level? JESTES ZALOSNYM SMIECIEM , udowodniles to chocby nawet dzis rano gdy jako hojrak przybiegles sie bic , a jak bylem juz ja , netan i choseer na ciebie ( 120 ek ) to juz w poplochu uciekales na schodki na ank by poskakac ZALOSNY JESTES.

pozatym " troche szacunku "

DO CIEBIE ?

HAHAHAHAHA!

N I G D Y NIE BEDZIESZ SZANOWANYM GRACZEM NIGDY. Uswiadom to sobie...

Ostatnio edytowany przez Rev'ico - 24-03-2007 o 09:08.
Rev'ico jest offline  
stary 24-03-2007, 09:31   #1720
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jaki Demon ma nick na Berylii?

Ehh tez pamietam jeszcze wojne GG vs DT , po ktorej skonczylem z Berylia.Szkoda ze wtedy jeszcze bylem troche nubkiem
Exodus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:17.


Powered by vBulletin 3