Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-06-2007, 14:33   #161
Elitek70
Użytkownik Forum
 
Elitek70's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Wiek: 31

Posty: 151
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 70+
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

LOL. Knight niebedzie latal z zadnym hatchetem. Napisali w zapowiedzi ze z powodu wymaganego lvla na dana bron dodali nowych 60+ zeby nie brakowalo dla roznych lvli...
Elitek70 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2007, 14:50   #162
Sky_Gad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: KrK

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sky Gad
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 21
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Sky_Gad ma numer GG 1760184
Domyślny

a teraz mały OT
ciekawe jak sie teraz złości Mateusz Dragon Wielki (331 lv i 84 mlv)
Sky_Gad jest offline  
stary 09-06-2007, 14:51   #163
Elitek70
Użytkownik Forum
 
Elitek70's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Wiek: 31

Posty: 151
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 70+
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ale bym sie zdziwil jak by dodali rozdzke dla sorka i druta bijaca z morta [cos jak sd], na dystans i hit tej rozdzki by zalezal od mlvla postaci
Elitek70 jest offline  
stary 09-06-2007, 14:57   #164
Virusmaxi
Użytkownik Forum
 
Virusmaxi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Rabka-Zdrój
Wiek: 29

Posty: 1,320
Virusmaxi ma numer GG 5004017
Domyślny

@up
To byłoby już totalne zdupienie Knightów i Pallów =p

@Topic

Szkoda, mogliby nie wiem, 2x polepszyć Knightów i pallów a nie Polepszyć Knightów i pallów i udupić trochę Sorców.

Ale gra Sorcem, zgodzę się- jest w ch** łatwa. Nie trzeba skillować i wogóle... Do tego Sorcem można ubić Mino Guarda na 8 lvlu... A Knightem? ŻAL.

Btw. Wróciłem do tibii...
__________________
Forum Wielotematyczne Forfunn.
Funkcji szukaj mówię NIE!!
Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Toribash
Virusmaxi jest offline  
stary 09-06-2007, 15:09   #165
Elitek70
Użytkownik Forum
 
Elitek70's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Wiek: 31

Posty: 151
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 70+
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

A ja jestem ciekawy jak knight i pall beda trenic jak hity beda zwiekszone xD 10 skill w swordzie i rot na szczala z knife?
Elitek70 jest offline  
stary 09-06-2007, 15:38   #166
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virusmaxi Pokaż post
Szkoda, mogliby nie wiem, 2x polepszyć Knightów i pallów a nie Polepszyć Knightów i pallów i udupić trochę Sorców.
Na jedno by wyszło. No, chyba że wolicie, żeby ulepszali wszystkie profesje non-stop aż się zrobi z Tibii OTS.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 09-06-2007, 15:58   #167
lukii92
Użytkownik Forum
 
lukii92's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Bieruń

Posty: 83
Stan: Na Emeryturze
Świat: Julera
Domyślny

Odnośnie tematu:
Nie ma co płakać kiedyś wogule nie bylo wandów itd i ludzie tez grali a jak odejdzie pare osob bedzie luzniej na expowiskach

Pozdro!
__________________
Best solo:[MONSTER]Dragon Lord[/MONSTER]
Best Team:[MONSTER]Demon[/MONSTER]
lukii92 jest offline  
stary 09-06-2007, 16:03   #168
Qemoo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Qemoo
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 20
Poziom mag.: 20
Qemoo ma login Tlenu krowi_cycek@tlen.pl
Domyślny


No chyba nie będzie tak źle. Wydaje mi się, że te zmiany nie będą aż tak odczuwalne.
Qemoo jest offline  
stary 09-06-2007, 16:27   #169
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

@Demonq

Drogi chłopcze ... skandalem nie jest najwnowszy update ,skandalem jest twoje podejście do zmian ,które są jak najbardziej na miejscu i które zostały dokładnie przemyślane przez ludzi ,którze wiedza o Tibii 100 razy wiecej niz ty bedziesz wiedzial kiedykolwiek. Ponadto probujesz swoje podejscie przelać na innych użytkowników forum ,a jeżeli ktos otwarcie sie z tobą niezgadza ... leca bluzgi. Pozatym to mów za siebie ,a nie za wszystkich magów bo zapewniam cie ze wiekszosc z nich rozumie zmiany ,patrząc choćby na takiego 150 ek i 150 ms-a ... różnica jest w praktycznie każdym aspekcie gry i to na korzyść sorca. Czekam na konstruktywną odpowiedź .

@ALL

Naprawde nierozumiem narzekania osób grających postaciami magicznymi .Nie wiem na ile hity ryca i palka zostaną zwiększone ,ale za pewne nie na tyle by przeskoczili oni w mocy sorców/druidów. Dalej magiczne profesje będą expić szybciej i ciekawiej co zapewne bedzie redukowane z nastepnymi update'ami. Nie ma sie co rozpisywać ,poczekamy aż owy update wejdzie na serwery i wtedy bedzie można porównać kto jak i za ile expi


PS. Gram magiem .
TibiaToDno jest offline  
stary 09-06-2007, 16:29   #170
Ścinacz Dusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Opole

Posty: 130
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Grus Satin
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 68+
Skille: 80/80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny

Jesus.. Panikujecie jak niewiem.. Jeszcze nic do konca niewiadomo a wy juz '' o nie co cipy zrobily z magami.. zdupili cala tibie.. '' Spokojnie.. zobaczymy po update jak bedzie..
__________________



Best Solo: Giant Spider
Best Team: Dragon Lord
Ścinacz Dusz jest offline  
stary 09-06-2007, 16:55   #171
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@ do niektorych neowatych magow
Tibia nie konczy sie na postaciach magicznych a po drugie wy i tak do tego lvl nie dojdziecie aby odczuc zmiany ;]

@down
popieram

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 09-06-2007 o 16:59.
Andrealfus jest offline  
stary 09-06-2007, 16:57   #172
damtob
Użytkownik Forum
 
damtob's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: De Gie ;]

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 185
Poziom mag.: 75
damtob ma numer GG 2535107
Domyślny

czy wy umici czytac ktos powiedzial ze teraz 50sor bedzie bic po 50 z e visa otuz pisze do do 70-80 niebedzie widoczna zmiana czyli ? zostanie tak samo ze beda wisy po 150~ ale potem bedzie juz wolniej szlo a nie ze mateusz e vis po 420-.-
damtob jest offline  
stary 09-06-2007, 19:14   #173
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Wezcie przestancie plakac ze jak knight axe bedzie od ~20 lvla to bedziecie biegac z hatchetem.
Czytanie ze zrozumieniem sie klania dzieciątka, pisze tam ze nie bedzie tak ze nie bedziesz mogl zalozyc tej broni tylko jak zalozysz beda obrazenia zredukowane wiec na 10 lvl zalozysz sova tylko nie bedziesz walil nim tyle co 100 lvl ZROZUMIELISCIE?

A w ogole
Jak ma byc tyle nowych broni na pewno beda tez dla low lvl wiec przestancie plakac ze nie bedziecie mieli czym expic, co strone jakis knight tak placze...
"yea bejbe, hodze z chathetem do 20 lewela, jeah" -.-'

#Edit
I na serio beda wyrownane - knight bedzie musial skillowac a sorc trenic mlvl, voila ! Teraz kazdy bedzie musial miec czas zeby zrobic dobra postac, bo teraz sorcem mozesz srac a masz 40 lvl a knightem musisz skillowac, teraz wy sobie "poskillujecie"

*Cashtan smieje sie diabolicznie
__________________


Ostatnio edytowany przez Cashtan - 09-06-2007 o 19:16. Powód: Lubie Edytowac.
Cashtan jest offline  
stary 09-06-2007, 19:49   #174
Gered
Użytkownik Forum
 
Gered's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 102
Imię: Allaris
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 63
Domyślny

a mnie sie nawet podoba, mam tylko nadzieje, że bedzie to prawdziwy balans profesji, tak, żeby każdą grało się tak samo i żeby różniły sie od siebie tylko stylem gry. no, przynajmniej bedzie komu uhy sprzedawac
Gered jest offline  
stary 09-06-2007, 20:07   #175
Szarancza
Użytkownik forum
 
Szarancza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gered Pokaż post
a mnie sie nawet podoba, mam tylko nadzieje, że bedzie to prawdziwy balans profesji, tak, żeby każdą grało się tak samo i żeby różniły sie od siebie tylko stylem gry. no, przynajmniej bedzie komu uhy sprzedawac
Z tym sie niezgodze do konca balans mosi byc ale nie zapominajmy ze postacie magiczne powinny expic najszybciej na wyzszych lvlach a na nizszych wolniej i to niepowinno ulec gruntownej zmianie miejmy nadzieje ze cipsoft otym niezapomnial

@Down
Bo to jest magia na magie niema obrony i zadaje najwiekrze obrazenia zreszta we wszystkich grach mmorpg jest tak. Wyrownanie profesji ok ale sorc niemoze zadawac takich obrazen jak knight bo to by bylo smieszne balans nie polega natym aby knight mial hity jak sorc z sd tylko natym zeby kazda profesja mozna bylo przyjemnie grac, expic bez jakiegos hard style lol. A dlaczego powinny szybciej expic niewiem jak ci to inaczej wytlumaczyc jak to ze na magie niema obrony ktorys rodzaj magi zawsze dziala.

Zreszta bardziej mnie interesuje to co po up date bedzie mogl wyprawiac pallek gdyz ta profesja gram. Musimy czekac na up date aby sie przekonac jak to bedzie ;]

Ostatnio edytowany przez Szarancza - 09-06-2007 o 23:05.
Szarancza jest offline  
stary 09-06-2007, 20:28   #176
Mutilator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 36

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Unitera
Poziom: 45
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Pan @up:
Dlaczego uważasz drogi kolego, że postacie magiczne na wysokim lvlu powinny szybciej expić?! Tak samo ja moge bez podawania argumentów powiedzieć, że to postacie walczące brońmi powinny szybciej expić na wysokim lvlu.

Wysoki lvl ma to do siebie, że gra jest atrakcyjniejsza, ale ciężej wbić każdy kolejny lvl. Na szybkość expienia, zwłaszcza na wysokim lvlu powinno wpływać wytrenowanie postaci (mlvl lub skile) a nie profesja -.-

Dajcie sobie już spokój ze stereotypem, że jak chcesz robić pg, to sorc musi być. Tak było tylko dlatego, że sorc był potężniejszy, a update ma WYRÓWNAĆ PROFESJE !

P.S. Narazie to akurat na początku ciężej się expi knightem, bo musi się męczyć nad skilami, które i tak mu mało dają w porównaniu do poświęconego na trening czasu ^^


Edit:
@Xeremon

Z tego co powszechnie wiadomo, to knight i palek mają teraz mało możliwości expienia a sorc/drut (ale więcej sorc) bardzo dużo i dlatego właśnie dodają knightom i palkom. Nie ma się co sprzeczać, bo każdy wie więcej o swojej profesji...można tak w nieskończoność a wystarczy poczekać do test serwera
__________________
"This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain and a 100% reason to remember the name."

Ostatnio edytowany przez Mutilator - 09-06-2007 o 21:12.
Mutilator jest offline  
stary 09-06-2007, 20:34   #177
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

napisali ze to nie all, moze dadza jakies nowe rozdzki sorkom/drutom
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]
Avallach jest offline  
stary 09-06-2007, 21:06   #178
Xeremon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Lost Riders
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 24shld
Poziom mag.: 55
Xeremon ma numer GG 5480991
Domyślny

Najbardziej boli mnie to, że Rycerze i Paladyni dostaną całą masę nowości, a Sorcerer nie dostał nic. Ba, nawet chcą go jeszcze pogorszyć. Naprawdę nie potrafię tego pojąć. Jak można ulepszać jedną profesję, pogarszając drugą? To jest na serio nie sprawiedliwe. Żal mi tego, że będę zazdrościł moim kumplom, Knightom, gdy się będą nam chwalić co nowego dostali. A my co? My gówno! Tak naprawdę mogli wyrównać te profesje, bez pogarszania profesji magicznych. One wcale nie mają za dużo. Tak wam, Oldscholoowym Knightom się tylko wydaje.
Xeremon jest offline  
stary 09-06-2007, 21:09   #179
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post
wiec nalezysz do tej 1/4 magow zadowolonych
jednym slowem jestes starodawnym graczem a takim w wiekszosci ten up nie przeszkadza.
Moze i nalezy do 1/4 magów ale gra od tibi 7.4(moze wcześniej) i przeszedł większe katorgie niz ty teraz. Ciekawe czy byś gral magiem gdyby mu wandy wzieli tak jak wcześniej ich nie było i sork z d-hammerem lub f-axe latał.
Te 1/4 tzw przez ciebie "starodawnych" magów jest bardziej wytrzymała bo im nie przeszkadza zmiana 20~dmg z visa.

Cytat demonq gdyby teraz wzieli wandy :
Cytuj:
Nie moge , cipsoft suxxxx , co oni robią przecierz nie da sie grać bez wandow/rodow , kończe grać w tibie bo sie nie da w nią grać
Fakt : "3/4 Magów po update 7.6 odchodzi z tibii"
Gazeta Wyborcza : "Ponad połowa magów kończy dzielnie z tibią"
Sekielski i Morozowski-"Teraz My" : "Wywiad z Programistą cipsoftu - winny odejscia większośći magów"
Trwam : "Wypowiedź ojca Rydzyka - "Ja wiedziałem ze tak będzie po tym update"



ps . NOMEN OMEN = Knight nigdy nie dorówna Sorcerowi/Drutowi
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."

Ostatnio edytowany przez Adow Adan - 09-06-2007 o 21:12.
Adow Adan jest offline  
stary 09-06-2007, 21:44   #180
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post

exori vis/mort/flam (moim zdaniem podstawowe czary do expienia) zostaną znacznie obniżone
Wielu moich kumpli także rozważa odejście z tibi
CIPy niszczą tibię.

Napiszcie co wy myślicie na ten temat.
O nie! nie łam sie ! sa jeszcze otsy! tylko graj na takim conajmniej exp x20, bo jeszcze bedzie za trudny dla ciebie!


@update: mnie martwi jedno, moze i sorc nadal bedzie lepszy , ale moze sie zadziac cos takiego ze sorc bedzie treaz najnudniejsza profesja... bo jak knight z palem dostana po 5 nowych czarow, po kilkadziesiat nowych broni, a sorcowi zostanie ten vis, to nawet jezeli ten vis bedzie nadal uber mocny, to jednak zawieje nuda...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:30.


Powered by vBulletin 3