Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-03-2006, 20:49   #161
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@2up tam wyzej
NIe ma czegos takiego jak orginalna mapka tibi ma ja tylko cipsoft i niktwiecej chyba ze ktos wlamal sie do serverow cipow i ja wykradl to wqielkie gz... nie widzialem otsa z pelna mapka tibi bo takiej nie ma sa 70% bez thais i pohu, tiquandy i ank calego, sa 80% juz z thais ale nie ma 100% mapki a te mapki sa robione tylko i wylacznie przez graczy...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-03-2006, 23:53   #162
Nakaye
Użytkownik Forum
 
Nakaye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 39

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 57
Wyślij wiadomość przez ICQ do Nakaye Nakaye ma numer GG 3743844 Send a message via Skype™ to Nakaye
Domyślny =)

Mam pewne wskazówki co do tego Questu...
Wczoraj się nim zainteresowałem i dzięki swoim źródłom mam klika screenów, które mogą wam pomóc w realizacji tego Questu (jutro zamieszcze jeszcze kilka screenów innych miejsc)


Oto niewidoczne sqm'y w skarbcu Kazordoon:



Oto pokój Bazyliszka:


Tutaj widzimy pietro nad Więzieniem (food pozostawiony tam wskazuje, że ktoś ma tam klucz z graczy na Selenie )


Drabina, którą widzicie na zdjęciu up prowadzi do korytarza ktory widzimy tutaj :


Wyżej spojrzeć nie mogłem Nie nazywajcie mnie Cheaterem


Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na ten temat niech wyśle pm lub pisze do
Xoltov/Kazordoon (Selena)
Listy mile widziane...



Jutro zamieszczę resztę screenów! I nie gadajcie już, że Quest z bazyliszkiem jest niewykonalny
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
A jednak jesteś ciekawskie jajco.
Nakaye jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2006, 21:34   #163
rads0n
Użytkownik Forum
 
rads0n's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Barad dur

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana \m/
Poziom: <?>
Domyślny

@up

hehe niezle screeny... tak szczeze mowiac to jeszcze nie bylem w wiezieniu w kazz ktos mi moze podeslac link z mapka jak tam dotrzec :> ?
__________________
Say it again, say it again (We won't die)
rads0n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2006, 22:45   #164
Someone88
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 02 2006

Posty: 7
Domyślny

Sam sie zaciekawilem tym questem i nie daje mi spokoju. Osobisice uwazam ze ten quest da sie rozwiazac. Rozwiazanie jest albo bardzo trudne, albo banalnie proste. W wiezieniu sa drzwi za ktorymi jest jakas skrzynka. Drzwi sa zamkniete, trzeba miec pozwolenie od kogos na otwarcie ich. Nie mam pojecia co tam moze byc, spekuluje iz to moze byc ten magiczny flet albo jakies kolejne wskazowki. <lub to jest czesc innego questu>
Nie mam pojecia jak sie dostac do bazyla ale wydaje mi sie ze trzeba zagrac mu na tym flecie on cos da, mozliwe ze ta skore, ktora mozna wymienic na klucz do skarbca lub ewentualnie na jakas nagrode pochodzaca ze skarbca.
z drugiej strony, na co by byly te przyciski przy skarbcu.....
co do tego questu to jestem o 1 rzeczy przekonany... nie predko go ktos rozwiaze
To co napisalem to tylko moje domysly oparte na pewnych wskazowkach polaczonych w jakas calosc...
zycze szybkiego rozwiazania tej zagadki. od czasu do czasu bede tu wpadal i moze dostarczal jakies nastepne info Hail & GL
Someone88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2006, 21:05   #165
sprzatacz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 10 2005
Lokacja: szczecin/calmera

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: calmera
Poziom: 22
Skille: 60/57
Poziom mag.: 4
Cool

ja dzis po save servera (calmera) weszlem do biblioteki nad gildia sorcow. znalazlem bardzo ciekawe ksiazki. jedna byla o roznych rzeczach np slain stone golem, wasps wing, fluid full of slime . narazie mam bana na ip (ehh te sieci osiedlowe) ale jutro postaram sie wstawic tekst
sprzatacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2006, 21:44   #166
Ecik Zawodowiec
Użytkownik Forum
 
Ecik Zawodowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2006

Posty: 34
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Rubera
Poziom: 8+
Ecik Zawodowiec ma numer GG 2706118
LOL

Bójda ... Może kiedyś sie da otworzyc ten skarbiec ! ale nie teraaaaaaaaa
Ecik Zawodowiec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2006, 11:38   #167
Dziok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dziok
Profesja: Elder Druid
Gildia: Galaxy
Świat: Aldora
Poziom: 101
Poziom mag.: 65
Żarówka hmm...

ja uwazam ze te itemy sa tylko na pokaz bo w takim razie czemu jest jeszce 1 skarbiec w drodze do demony z grate shieldem demon armorem itp a tam juz w ogole nie da sie dojsc spr na rozne sposoby jest tam niby dziura ale pod nia nic nie ma wiec jest lipna a od gory tez nie ma wejscia... te itemy sa tylko na pokaz i nic wiecej...
Dziok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 17:12   #168
Egzorcist Schadows
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

na jednym ss widzialem plytki takie jak na destert quest na ktorych sie staje one sa kolo skarbca niepamitam ile ich jest ale chyba od 6-10 plytek moze to jakies skarby trzeba polozyc w stylu talony itd moim zdaniem to na 50 quest tylko moze bedzie aktywny w nowych wersjach tibi a plytki byly dostepne w starej wersji tibi niewiem czy teraz sa
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 19:03   #169
Azethal
Użytkownik forum
 
Azethal's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005

Posty: 6
Domyślny ha !

Ha! Po pierwsze chciałbym podziękowac twory tego tematu ktory dał mi do myslenia.Powiem wam tak. TO JEST QUEST. Wierzcie albo nie ale to jest quest i to nawet łatwiejszy niz zdobycie battle axe z podziemi z thains.Tylko trzeba troche pomyslec.Tworca tematu i pierwszych postow dobrze mysli z tymi liczbami. Podpowiem wam ze to ma zwiazek z waga(czegos). Dobra koncze bo sie jeszcze domyslicie jak to zrobic. A niechce zeby ktos mial to co ja. A wiec jeszcze raz dzieki tworcy tematu. HA ! NOOBY RZADZA (hlvl niepotrafił n00b zrobił) nArA ide sie cieszyc nowym dobytkiem i czekac na AOLa CYA
Azethal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 22:16   #170
Pacjenteczka
Użytkownik Forum
 
Pacjenteczka's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 90
Stan: Na Emeryturze
Wyślij wiadomość przez ICQ do Pacjenteczka Pacjenteczka ma numer GG 820916 Send a message via Skype™ to Pacjenteczka
Domyślny

@up


Jesteś kolejnym "hmm jak by to tu powiedzieć" powiedzmy noobem. Myślisz że ktoś ci uwierzy że otworzyłeś skarbiec? Że jesteś "noobem masterem". Nie. Ja przynajmniej nie uwierze jeśli nie zobacze co "wyciągnąłeś z tego całego skarbca", bo sądze że jestem kolejnym noobkiem który chce zaszpanować i nabić kolejnego posta które liczy od początku bycia na forum... Tyle co miałem do powiedzenia. Hail Noobs -.- omg!
Pacjenteczka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 23:41   #171
Paker Elbląg
Użytkownik forum
 
Paker Elbląg's Avatar
 
Data dołączenia: 23 03 2006
Lokacja: Elbląg

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eth'reon
Profesja: Paladin
Gildia: Broalers
Świat: -
Poziom: 25
Poziom mag.: 12
Cool

Jak był wywiad z jakimś tam GM'em to powiedział że WSZYSTKIE ITEMY SĄ DOSTEPNE. Tylko niektórzy wiedzą jak je zdobyc. I trzeba pamiętac że w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. I na 100% do sie jakos wejsc do skarbca w kazordon. Dawac sreeeny
Paker Elbląg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 01:53   #172
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

A ja mam pytanie. Mianowicie czy ktos wie czy sa jakies questy ktore byly od poczatku tibi ale w updatach dodano do nich rozwiazania (znajdujace sie w nowych lokacjach)? Bo jezeli nie to zaweza nam to bardzo obszar poszukiwan , natomiast jezeli tak to mamy wala bo albo dodali i trzeba zapieeerdalac z kilofem i lopata po ankh/tiq/dara itp albo , co gorsza , dodadza niedlugo. Moze to ma jakis zwiazek z tymi kopalniami kolo kazo tam jest taki jeden dziwny szyb pelen ratow i droga do jakiejs lawy. Proponuje jakiejs wytrwalej osobie sprobowac to rozkopac. Na tym screenie koles stal w wiezieniu kratke pod wejsciem na wyzszy poziom. moze ktos wie czy da tam sie wlezc uzywajac exani hur up? Co wiecej mysle ze trzeba przekopac cale wiezienie i ogolnie mysle ze trzeba kopac. Np takie toomby zakopane ze juz huuj ale jednak je odkryli, Wszystko co widac w grze mozna pewnie zdobyc bo inaczej ta gra nie mialaby sensu. Moze pokoj mozna wyczyscic tylko raz na serwer a nagrody pozniej sa w skrzynkach tak jak normalne questy. Moze do bazyliszka wbija sie w taki sam sposob jak np na eremo island. Kiedys podobno bylo cos takiego ze kto pierwszy wykonal ani na serwie to zgarnial jakas dodatkowa nagrode wiec moze za zrobienie tego quest 1 raz na serwie masz to co jest na glebie.

Hehe krasnoludy kopia wiec my tez powinnismy. Do broni bracia... ekhm do lopat ^^
wr00n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 12:17   #173
shantirel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Elefant Team
Świat: Julera
Poziom: 16
Skille: 42/26
Poziom mag.: 2
Domyślny

A może można zdobyć klucz, który znika po użyciu, a drzwi same się zamykają? Może potem bierzemy jedną rzecz ze skarbca i pojawia się teleport przed drzwi?
shantirel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 16:20   #174
Wolfek
Użytkownik forum
 
Wolfek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 25
Skille: 59/57
Poziom mag.: 4
Wolfek ma numer GG 5528238
Domyślny

... a wy ciagle o tym w tym wiezieniu bylem z kumplem wiem jak sie dostac po food z leviate tam wejdzisz kumpel juz po ten food byl a key do skarbca imperatora moze miec bazyliszek ale to tylko wiedza gmy ( chyba ) najbardziej interesuja mnie 3 dziury u bazyliszka jak by sie przeszukalo podziema na sam dol kazz to moze sie cos znajdzie ale to juz zostawiam wam ja nie dam rady na guardach
Wolfek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 16:24   #175
Wolfek
Użytkownik forum
 
Wolfek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 25
Skille: 59/57
Poziom mag.: 4
Wolfek ma numer GG 5528238
Domyślny

wlasnie slysszeliscie o zaginionej rasie ? moze jest ona zwiazana z tym ja nie wiem
Wolfek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 16:26   #176
Wolfek
Użytkownik forum
 
Wolfek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 25
Skille: 59/57
Poziom mag.: 4
Wolfek ma numer GG 5528238
Domyślny

poprawka sry nie byl tam
Wolfek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 23:37   #177
Kakarotto of Berylia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Berlia 4ever:D
Kakarotto of Berylia ma numer GG 3050404
Domyślny O szalony~~!!~~

To napewno nie quest!!!Wedlug mnie DSL sa po to by zachecic graczy do gry a nie po to zeby je zdobyc END
Kakarotto of Berylia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 00:12   #178
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny

przyglądam się temu tematowi od dłuższego czasu i tak jak w każdym innym są tylko domysły.


"Wszystkie rzeczy są lub niebawem będą dostępne w grze"

to zdanie jednego z członków CIP powinno wyjaśnić wszystko.


Co do skarbca ja wierzę, że da się tam dostać, z jednego powodu. Z takiego, że nie wszystkie questy zostały odkryte, więc kwestią czasu jest, jak się odkryje ten quest. Zauważcie, że Bazyliszek to NPC, i nie da się go zabić a to coś znaczy bo przecież NPC są w grze po to, żeby udzielać informacji a nie na ozdobę.

No, ale skoro już domysłami gadka poszła to moim zdaniem quest ma coś wspólnego z dźwigniami w Kazz jakimi dźwigniami to chyba każdy wie
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 02:16   #179
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kerin Tale
Zauważcie, że Bazyliszek to NPC, i nie da się go zabić a to coś znaczy bo przecież NPC są w grze po to, żeby udzielać informacji a nie na ozdobę.
Zdecydowana wiekszosc questow w Tibii opiera sie na wszystkim tylko nie wyciaganiu informacji od npc.

imho ponad polowa npc w grze jest dla ozdoby, a z reszty tylko kilku moze udzielic przydatnych( lub nie ) informacji.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 11:08   #180
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Zdecydowana wiekszosc questow w Tibii opiera sie na wszystkim tylko nie wyciaganiu informacji od npc.

imho ponad polowa npc w grze jest dla ozdoby, a z reszty tylko kilku moze udzielic przydatnych( lub nie ) informacji.
zgadzam się w 100% z jednym ale... od każdego NPC dowiesz się mniej kub bardziej przydatnych informacji
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:29.


Powered by vBulletin 3