Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Silvera

Notki

Silvera Wydarzenia ze świata Silvera

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-02-2006, 14:40   #161
Narkoman
Użytkownik Forum
 
Narkoman's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2005
Wiek: 34

Posty: 423
Stan: Niegrający
Imię: Tarbe
Profesja: Paladin
Domyślny

ja moge isc na draconie jako yogi

ps. meduse to pisz do Gell Kazek to moj friend i on ma na sell to cos .
__________________
Obywatel Polskiego kraju, ciągle na haju
Z głodu nie konam, bo jestem Narkoman.


15:24 Suros VS Jawor: bys muk mi zrobic trohe burstuw
Narkoman jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-02-2006, 15:18   #162
Michałeq
Użytkownik Forum
 
Michałeq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006

Posty: 123
Stan: Na emeryturze
Smutny

Więc co do zdania Narkomana, to nie ma racji. Po pierwsze nie wie jak się gra knightem, i jaka to uciecha mieć dobre skille. Jest sorcem, więc jemu mlev leci zawsze. Nie ma czegos takiego ze musi skillowac. Z knightami jest inaczej... ja na 80 skill potrzebuje 24h trenowania i siedzac dziennie zalozmy 6h zrobie go w 4 dni. Ale jak taki koles se oleje all, włączy macro i w 1 dobe zrobi... to juz sorry, ale to jest nieuczciwe. To tak samo jakbyś zarabiał kase pracujać, pensja na tydzien (wiem ze po miechu sie dostaje to tylko przyklad) wynosi 800 zynga, a tu ci qmpel wyskakuje, i kradnie tą kase.... No i co? potrzebuje kasy, to ja szybko znajdzie... Chcielibyście taką przestępczość? Ja nie...
__________________
podpisik sponsoruje narodowy fundusz zdrowia... zyczymy milego dnia
Michałeq jest offline  
stary 15-02-2006, 15:22   #163
Dolor
Użytkownik Forum
 
Dolor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 732
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ligus
Dolor ma numer GG 3898731
Domyślny

Chcialbym nawiazac do tego gostka.
Po 1 nie toleruje i nigdy nie tolerowalem tego ze ktos jedzie na czitach.
Po 2 moim zdaniem jak ktos jedzie na czitach to nie umi poprostu grac i jest totalnym noobem.
Po 3 nigdy nie uzywalem i nie bede uzywac zadnego czita
Po 4 w innych grach tez nigdy nie uzywalem bo gra na cheatach jest nudna i shajska
Po 5 kazdy wie ze wiekszosc br jedzie tez na cheatach lecz nikt na to nie reaguje a jak jakis polak jedzie na czitach to zaraz dostaje bana jak tylko ktos z gmow sie o tym dowie.
Wytlumaczenie co do 5 punktu:
Dzieje sie tak poniewaz polacy maja 1 gma a jesli chodzi o kadre gmow to polowa a na wet ponad polowa to br
__________________
Dolor jest offline  
stary 15-02-2006, 15:41   #164
Narkoman
Użytkownik Forum
 
Narkoman's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2005
Wiek: 34

Posty: 423
Stan: Niegrający
Imię: Tarbe
Profesja: Paladin
Domyślny

ehhh nie rozumiem cie michal. znaczy w sumie rozumiem, ale co do ***** nedzy cie to obchodzi ze gostek kantuje. owszem jak napisales jest to nie uczciwe i chyba nikt tego nie chce. ale skoro on kantuje, to czy ty nie mozesz?nie Czy skoro on nie chce marnowac czasu na skile, to czy ty musisz? nie. Skoro on nie chce miec satysfakcji z tego, ze cos ciezkim wysilkiem zrobil, to czy to ozncza ze ty tez nie musisz jej miec? konczac tego moze dosc bezsensownego posta (pisalem go w drodze do carlin i jak doszedlem do depo to mnie vena opuscila (jaka wena *****))

ps to z kradzieza to zly przyklad. lepszy bylby z palkiem, no ale coz niektorzy nie grali pal wiec ok niech bedzie
ps: skile rosna knighta podczas expienia tez. tak jak mowiles ze wolniej ale leca, mlvl tez.
ps3. mialem knightow najlepszy prokom trefl (20 lvl) moj 1 char pozdro pare 8 lvl jakub yogi i yogi jakub i mam 1 9 lvl 2 mlvl 52/52 ale nicku nie podam nie chce
ps 4 czekam na odpowiedz


o dolor napisal jak wolisz grac nie na kodach to nie graj. nikt ci nie broni.
__________________
Obywatel Polskiego kraju, ciągle na haju
Z głodu nie konam, bo jestem Narkoman.


15:24 Suros VS Jawor: bys muk mi zrobic trohe burstuw
Narkoman jest offline  
stary 15-02-2006, 15:50   #165
Michałeq
Użytkownik Forum
 
Michałeq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006

Posty: 123
Stan: Na emeryturze
Domyślny

xD tego sie spodziewalem, ze przyklad z kradzieza bedzie tak dobry, ze inni beda mowic ze jest do du*y XD Ej, obchodzi mni, ze kantuje, poniwaz to jest nie fair. to sie rozumie samo przez sie. A co do marnowania czasu - tak samo jest w rl - jak nie chcesz marnowac czasu na czekanie na kieszonkowe, to idz wez jakis ostry nóż i idz do pobliskiego sklepiki z prosba o oddanie calej kasy No i to tyle... Chyba wszystko wyjasnilem, i wszystko staje sie jasne. Mam nadzieje ze prawda zwyciezy
__________________
podpisik sponsoruje narodowy fundusz zdrowia... zyczymy milego dnia
Michałeq jest offline  
stary 15-02-2006, 15:56   #166
Narkoman
Użytkownik Forum
 
Narkoman's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2005
Wiek: 34

Posty: 423
Stan: Niegrający
Imię: Tarbe
Profesja: Paladin
Domyślny

euhhehehheheheheeheh

tym to mnie rozsmieszyles

''A co do marnowania czasu - tak samo jest w rl - jak nie chcesz marnowac czasu na czekanie na kieszonkowe, to idz wez jakis ostry nóż i idz do pobliskiego sklepiki z prosba o oddanie calej kasy ''

hehehe

a tak pozatym, to ok ja rozumiem to bardzoe dobze. nawet nie wiesz jak. ale co cie to kurde przeszkadza jak on nie umie grac inaczej to jego sprawa a nie kurde twoja. jak wolisz grac uczciwie, to graj wiem ze ci to nie pasuje to idz go za*** raz czy dwa podczas afk (jest takie cos jak exiva) zabijesz go 2 razy to na 100 przestanie tak robic, bo ine bedzie chcial marnowac tak czasu ( tzn. na skilowanie w nocy) a jesli to nie pomoze, to gostek dostanie rachunek za prad i bedzie miec dopiero

ps. jaki maly chat
__________________
Obywatel Polskiego kraju, ciągle na haju
Z głodu nie konam, bo jestem Narkoman.


15:24 Suros VS Jawor: bys muk mi zrobic trohe burstuw
Narkoman jest offline  
stary 15-02-2006, 16:00   #167
Dolor
Użytkownik Forum
 
Dolor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 732
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ligus
Dolor ma numer GG 3898731
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Narkoman
ehhh nie rozumiem cie michal. znaczy w sumie rozumiem, ale co do ***** nedzy cie to obchodzi ze gostek kantuje. owszem jak napisales jest to nie uczciwe i chyba nikt tego nie chce. ale skoro on kantuje, to czy ty nie mozesz?nie Czy skoro on nie chce marnowac czasu na skile, to czy ty musisz? nie. Skoro on nie chce miec satysfakcji z tego, ze cos ciezkim wysilkiem zrobil, to czy to ozncza ze ty tez nie musisz jej miec? konczac tego moze dosc bezsensownego posta (pisalem go w drodze do carlin i jak doszedlem do depo to mnie vena opuscila (jaka wena *****))

ps to z kradzieza to zly przyklad. lepszy bylby z palkiem, no ale coz niektorzy nie grali pal wiec ok niech bedzie
ps: skile rosna knighta podczas expienia tez. tak jak mowiles ze wolniej ale leca, mlvl tez.
ps3. mialem knightow najlepszy prokom trefl (20 lvl) moj 1 char pozdro pare 8 lvl jakub yogi i yogi jakub i mam 1 9 lvl 2 mlvl 52/52 ale nicku nie podam nie chce
ps 4 czekam na odpowiedz


o dolor napisal jak wolisz grac nie na kodach to nie graj. nikt ci nie broni.



Powiem jedno widze ze popierasz czitowanie bo srasznie go bronisz.

PS: Nie zgapiaj odemnie z tymi PSami -.-
__________________
Dolor jest offline  
stary 15-02-2006, 16:07   #168
Michałeq
Użytkownik Forum
 
Michałeq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006

Posty: 123
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Narkoman
a tak pozatym, to ok ja rozumiem to bardzoe dobze. nawet nie wiesz jak. ale co cie to kurde przeszkadza jak on nie umie grac inaczej to jego sprawa a nie kurde twoja. jak wolisz grac uczciwie, to graj wiem ze ci to nie pasuje to idz go za*** raz czy dwa podczas afk (jest takie cos jak exiva) zabijesz go 2 razy to na 100 przestanie tak robic, bo ine bedzie chcial marnowac tak czasu ( tzn. na skilowanie w nocy) a jesli to nie pomoze, to gostek dostanie rachunek za prad i bedzie miec dopiero
AHA. Rozwiałes moje wszystkie watpliwosci. Czyli co? Czyli ze jak bedziemy widzieli napad, i uciekajacego zlodzieja, przejdziesz se obok bo "co do ku**y nedzy mnie to interesi?"
Sprawa 2: Zabicie na afk czy ban? Wole ban, bo daje do myslenia, a wiecznie nie mozna sie zabijac

@Narkoman
Chodzi mi o to, ze gdy zobaczysz napad, chwicisz za komóre i klikniesz 997... No ludzie... bez jaj..
__________________
podpisik sponsoruje narodowy fundusz zdrowia... zyczymy milego dnia

Ostatnio edytowany przez Michałeq - 15-02-2006 o 21:53.
Michałeq jest offline  
stary 15-02-2006, 16:47   #169
Narkoman
Użytkownik Forum
 
Narkoman's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2005
Wiek: 34

Posty: 423
Stan: Niegrający
Imię: Tarbe
Profesja: Paladin
Domyślny

najpierw dolor czy tam ligus jak kto woli

wyobraz sobie. albo inaczej to powiem. p 1 nie wiesz na 100 % czy on kantuje czy nie. po 2 nie do koncu popieram uzywanie botow, ale jak kto chce niech uzywa ( od razu mowie ze jak ide na jakies hunty (jakies) to wlaczam tbi ( poniewaz, a) wk***** mnie to swiatlo dla tego mam full light b) podczas polowania zawsze zapominam klikac na jedzenie wiec mi samo je to wszystko)
od razu aby nie bylo powiem ze mam tbi, tbi gg, muliclienta i w dupie mam to czy mnie zbanuja czy nie ( jak dostane bana to nawet dobrze przynajmniej przestane o tibi myslec ( w dzien i w noc ) nie no joke dam se wtedy spokoj z tibia, wiec jak wam to taka radosc sprawi mozecie nakablowac na mnie.

@ michal

a czy ty jak zobaczysz napad obojetnie na co lub na kogo to bedziesz sie staral zatrzymac tego bandyte lub cos , bo ja w to watpie (zly przyklad) ja nie mowie ze to jest dobre ale co was to obchodzi. ja pier****



kurde koncze z tym tematem bo sie jeszcze poklocimy do k**** i nie bede miec kumpli. dzieki za temat


PS nie zgapiam tych ps od ciebie ligus
__________________
Obywatel Polskiego kraju, ciągle na haju
Z głodu nie konam, bo jestem Narkoman.


15:24 Suros VS Jawor: bys muk mi zrobic trohe burstuw
Narkoman jest offline  
stary 15-02-2006, 16:57   #170
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Ligus, bede szczery zachowales sie chamsko lipnie chu*** i podle... Tak jak to wczesniej powiedziano zrzera cie zazdrosc, polowa silvery jedzie na Cheatach a ty doczepiles sie akurta do niego, a co do tego ze siedzi cala noc to moze wlacza sobie tibia jego kumpel obok stawia ghoula i cala noc jedzie na ghoulu!

Jak widac tryzmasy y Brayolami a nie ynami... Pryzkro mi..
__________________
poreda jest offline  
stary 15-02-2006, 18:32   #171
Markizek666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Eeemm... Kazz??

Posty: 147
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: LOL?
Świat: Silvera
Poziom: 29
Skille: 21/23
Poziom mag.: 35
Domyślny Ej no .....

Ludzie do jasnej cholery:
@ Michałek a ty niegrales postacia magiczna to sie zamknij (bo 15 lev to gowno nie postac)

@ Narkoman Rycerski ma kupe racji ale niedostrzegasz tego, sam uzywasz botow i sie boisz bo zara ktos ciebie zraportuje do c***a pana, jesli ktos oszukuje to niech pozniej nie ma pretensji ze bana dostanie. źle to świadczy o polakach on nam wyrabia opinie,a poznije jest ze polacy to PA, PK i n00by.

@ Poreda jesli Ligus posiwieca na skilowanie xxx h ciezko na to pracuje zeby miec duze skille a tu jakis po*******ony pedal (srry za wulgaryzmy, ale juz niewytrzymuje) wlancza jakiegos czita i se te skille robi w 1 tydzien to jest przesada, sam zazdroscisz ze nie masz takich skilli i tyle.
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych"


Jestem super i bende jeszcze lepszym
Lecz pewnie znowu zabije mnie jakiś i dostanie i wyjdzie na
Markizek666 jest offline  
stary 15-02-2006, 19:05   #172
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

postanowailem zedytowac tego posta bo byl on...hmm dziwny? xD

Ostatnio edytowany przez Rekin Master - 16-02-2006 o 10:35.
Rekin Master jest offline  
stary 15-02-2006, 19:05   #173
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

srry za double posta
proboje sie wbic na nowy swiat i jestem 400 w kolejce wiec mi net "do dupy chodzi"
srry jeszcze raz

Ostatnio edytowany przez Rekin Master - 15-02-2006 o 19:07.
Rekin Master jest offline  
stary 15-02-2006, 20:55   #174
Markizek666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Eeemm... Kazz??

Posty: 147
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: LOL?
Świat: Silvera
Poziom: 29
Skille: 21/23
Poziom mag.: 35
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rekin Master
****a mac dorosnijcie wkoncu... co was to ****a mac ja *******e ****a ku7rwa ****a obchodzi, ze uzywa macro(albo nie) to jest jego sprawa...ja mam w dupie ze ma lepsze skille odemnie...zamiast kablowac ****a mac ****a ****a ****a zajmiejcie sie ****a mac soba bo sie w****iam jak to ****a mac ****a ****a ****a czytam...
okon ****a mac nie umie grac bo uzywa czitow(albo ****a nie uzywa) wiec dajcie ****a mac mu spokoj ****a ****a ****a ****a ****a ****a!!!!!
Pozdro.
Ps.Tak normalnie to tyle nie przeklinam.
Ps2.Jezeli uwazasz ze przeklinam to patrz na ps1
Ps3.Ligus nie nasladuje cie
Czlowieku wyluzuj jak tak masz pisac to wez nie pisz bo ja nie chce czytac samych "*****" bo to jest nudne.
po 1: wez 3 oddechy.
Po 2: Wyjdz na dwór
Po 3: Ulep se balwana
Po 4: *******nij w niego z calej sily(i sobie zlam noge ;p)
Po 5: Ulem sobie Donalda Tuska i ***nij w niego z pol obrotu (tak jak Chuc Norris robi smietanke z krowy ;p)
Po 6: Wroc do domu i nie wchodz na forum tibia.pl przez 1 tydzien.
Po 7:Jesli cie sie to czyttac chcialo to jesteś debilem -.-'
(Zart )
Po 8: Teraz sobie pograj w tibie.

(TO BYLO KIEROWANE DO REKINA )
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych"


Jestem super i bende jeszcze lepszym
Lecz pewnie znowu zabije mnie jakiś i dostanie i wyjdzie na
Markizek666 jest offline  
stary 15-02-2006, 21:06   #175
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Mojim zdaniem ligus wyszedl teraz na zwyklego kapusia! Rekin ma racje jezeli skilluje na citach to jego sprawa, jego zycie tylko i wylacznie, a moze nie pomyslal \nikt ze on tylko afkuje a nie uzywa CHEATOW!

Rekin popieram cie...
__________________
poreda jest offline  
stary 15-02-2006, 21:28   #176
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

oj Rekin Rekin, twój post mych oczu nie zachwyca oj nie zachwyca XD

Markizek - toż to jak dla mnie była 'kpina' a nie jakiś wybuch więc komentarz taki raczej powinien kpić a nie uwagę zwracać

co do makra - nie stosuję, nigdy nie stosowałam żadnych 'pomocy' gdyż jak dla mnie granie powinno być przyjemnością i samodzielne osiągnięcie czegoś jest o niebo cenniejsze niż jakieś pójście na łatwiznę i nie zrobienie czegoś własnymi rękoma
co mi by było po postaci przepakowanej i wytrenowanej ale nie mojej własnej na swój sposób? jak dla mnie własna postać to ta, którą się prowadzi od samego początku przez cały czas, inaczej staje się jakąś laleczką przepakowaną bez swego własnego 'życia'
jak ktoś zostanie złapany za cheaty, to ban należy mu się, ale jeśli wybrał taką drogę 'ku najlepszym skillom, lvl' to już jego własny, świadomy wybór, który o nim świadczy - ale na pewno nie świadczy dobrze
sam się jeszcze przez to naraża na hacki i potem będzie się żalił wszystkim dokoła, że jego postać albo została skradziona, albo zbanowana - ale sam przecież swym czynem do tego na swój sposób dążył
to nie nasza sprawa, że nie jest w stanie samodzielnie i cierpliwie stworzyć 'własnej' postaci

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline  
stary 15-02-2006, 21:53   #177
Kilver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 01 2006

Posty: 82
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Silvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rekin Master
****a mac dorosnijcie wkoncu... co was to ****a mac ja *******e ****a ku7rwa ****a obchodzi, ze uzywa macro(albo nie) to jest jego sprawa...ja mam w dupie ze ma lepsze skille odemnie...zamiast kablowac ****a mac ****a ****a ****a zajmiejcie sie ****a mac soba bo sie w****iam jak to ****a mac ****a ****a ****a czytam...
okon ****a mac nie umie grac bo uzywa czitow(albo ****a nie uzywa) wiec dajcie ****a mac mu spokoj ****a ****a ****a ****a ****a ****a!!!!!
Pozdro.
Ps.Tak normalnie to tyle nie przeklinam.
Ps2.Jezeli uwazasz ze przeklinam to patrz na ps1
Ps3.Ligus nie nasladuje cie
Hum... Może i masz racje ale to że używasz tylko takich słow świadczy tylko i wyłącznie o Tobie (chodzi o ilość ) LóL
Kilver jest offline  
stary 15-02-2006, 22:00   #178
Fantom da first
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006

Posty: 4
Domyślny

No no widze ze ostry temacik jest na forum o mojej skromnej postaci.
Widze ze komus zal dupe sciska ze mam lepshe skile a tak wogoole jak juz tak jestesmy w temacie cheatow to zadajmy sobie pytanie czy Pipao Silverheart nie uzywa zadnego.



A tak poza tym to trzeba umiec trenic i trzeba wiedziec na czym i czym (no ale jak tego sie nie wie to przykro mi)
Fantom da first jest offline  
stary 15-02-2006, 22:00   #179
Michałeq
Użytkownik Forum
 
Michałeq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006

Posty: 123
Stan: Na emeryturze
Cool

Ja 3mam sztame z Ligusem & Markizem bo dla mnie to jest po prostu brak umiejetnosci grania w tibię ^^ Co do tych 'kapusiów'.... to troche za ostre... Czemu? jestes swiadkiem w sadzie zeznajesz-jestes kapusiem; nie zeznajesz-niedopelniles obowiazku wobec ojczyzny

A co do Fantoma, to kto mysli ze NIE nalezy mu sie ban, niech to napisze (najlepiej tez zeby wytlumaczyl DLACZEGO)

/\ to bedzie arcytrudne xD /\
__________________
podpisik sponsoruje narodowy fundusz zdrowia... zyczymy milego dnia
Michałeq jest offline  
stary 15-02-2006, 22:00   #180
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

DObra zostawcie juz rekina w spokoju, na tibi tez bluzga ale rzadkok, i bluzganie nie jest tematem dyskusji tylko MACRO lub TBI...
__________________
poreda jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:45.


Powered by vBulletin 3