Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-03-2008, 17:40   #161
Kedven
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 09 2005

Posty: 470
Kedven ma numer GG 7644256
Domyślny

fabularnie jest zajebiscie, ale graficznie tak srednio mi sie podoba... jakos cale to otoczenie jest malo zrozicowane. i postacie nie machaja wszystkim(?) jak chodza ^^
Kedven jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-03-2008, 18:30   #162
KalasantyX
Użytkownik Forum
 
KalasantyX's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 682
KalasantyX ma numer GG Dostaniesz na PW
Domyślny

;Spore zaległości miałem. Trzy odcinki aż. Masz tu mój skromno-skromny komentarz z redukcją zbędnych wyrazów oraz ostrą cenzurą mojego nędznego humoru.

Mi się scena walki nie spodobała, ogółem wrażenia wizualne miałem dość kiepskie. W ogóle gdy jest noc to ja widzę tylko czarną plamę plus tekst bo jestem na boskim monitorze gdzie 100% jasności daje ekran ciemniejszy niż u brata gdzie jest nastawiony 50%. Ale mogłem się skoncentrować na tekście.

Tekst... tam kilka literówek się zdarzyło, które raczej nie przeszkadzają. Dużoo tekstu, ale przeczytałem wszystko dokładnie. Ładnie ukazane emocje i rozmyślenia bohaterów. Trochę dziwne jest to, że mowa o bestii, a ja jej jakoś nie pamiętam, czyżbym przegapił jakiś odcinek.

Dobra, wszystko pięknie, ale się zastanawiam co zrobisz, żeby trochę ożywić tego fake'a pod względem akcji.

Hum...<cenzura nędznego humoru>.
__________________
KalasantyX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2008, 20:39   #163
Ignatius Fireblade
Użytkownik Forum
 
Ignatius Fireblade's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2005
Lokacja: Nowhere
Wiek: 37

Posty: 562
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Ogólnie, to jest nieźle. Trochę literówek i innych potknięć stylistycznych jest, ale nie przeszkadzają w odbiorze. Graficznie jest git, choć przy takiej tematyce, to nie ma zbytniego pola do popisu. Trudno oczekiwać mega-super-duper efektów. Jest nieco melancholijnie, trochę przygnębiająco, ale dobrze.

Podoba mi się i mam nadzieję na nieco częstsze aktualizacje.
__________________
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya
Ignatius Fireblade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2008, 17:27   #164
Osar_Delving
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Świetne! Czekam na dalsze części... mam przeczycie, że on się na końcu zabije z rozpaczy xD Ale sie zobaczy co ty wymyślisz:-)
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:21.


Powered by vBulletin 3