Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Czy zakazać takich tematów?
Tak 497 62.99%
Nie 292 37.01%
Głosujących: 789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-02-2008, 22:12   #161
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
Pozytywna notka bo wiesz co mowisz, Bill gates mial szczescie ze jego pomysl sie udal i ze mu sie chcialo uczyc tego wszystkiego.

BTW . szanuje takich ludzi co chca zrobic cos dobrego dla tego forum a nienawidze durnych debili co narzekaja . Moderatorzy to juz posmiewisko dla mnie...

Ostatnio edytowany przez Salarigoth - 05-02-2008 o 22:14.
Salarigoth jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-02-2008, 23:34   #162
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
AAa i jescze jedno... Na początku gry, jje Trzonem by mainland, coś jak Azja, bo tam mieszka król i jest wyrabiscie, A pacc dodartkiem ( o fajne rzeczy, o chyba kupie bo to spoko ) i wtedy kazdy mial baardzo dobrze ale pacc troche lepiej. A teraz ? Pacc ma wyjebiaszcze czary wszystko a Facc to gówno !
Radzę zainstalować najnowszą tibię. Po co mi czary, jak nie mam gdzie ich wykorzystać, bo wszędzie są ludzie? : D Według mnie pacc, to teraz "nieobowiązkowa podstawa", a facc to "tydzień gry". Nie chce mi się wypowiadać na temat czy facc powinni "coś" mieć czy nie, ale nie żyj we świadomości ze pacc to wciąż SooOOper-hjper----MEgggGAfyy****a gra. Facc to nic, a pacc to dawny facc. : -)
chesek jest offline  
stary 05-02-2008, 23:44   #163
Gawroon7
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 107
Domyślny

@up JAk stary facc? z tibi 7.4 ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Kolejny bojownik o równouprawnienie FACC?



Facc = coś ala demo Pacc = zwykła gra, bo zawiera wszystkie jej elementy.
Ja rozumiem, że Pacc to lepiej więcej, ale porównaj inne mmorpgi ( tylko mi nie wyjeżdżaj że "tibia to nie to co reszta" ) i ta różnica jest niewielka. A tutaj jest ogromna ! Między paccem a faccem jest kilkukilometrowa dziura !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Aha. Czyli normalny to ktoś kto zgadza się z tobą i twoim rozumowaniem tak? Good luck in life.
Nie, tutaj nie chodzilo mi o to ze sie ze mna zgadzaja, ale na calym forum tylko kilka osób jest normalnych i ma normalnie wywżone zdanie - nie ze zle bo malo dla facc, nie ze zle bo facc ma za duzo itd.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Co do cholery ma moje życie i to co się w nim stało do tego akurat tematu? Nic - ci powiem. Ja tu mówie o czymś takim jak zasada płace wymagam, zasadach zwykłego kupna i wymagań klienta. Co ma to ile mam lat do tego, co wiem, czym się kieruje, jak rozumuje? Według ciebie ma mi się w życiu stać coś okropnego (różowo nie jest wierz mi) bym wiedział co pisać i jak żyć? Jak wyżej - good luck.
Powiedz mi co ty pierdzielisz z tym "place-wymagam" to temat o nazekajacym faccu czy o tym ze....nie wiem o co ci chodzi lol

[quote=Bloodwin;1883359]
A czy ja mówie usunąć FACC w pizdu? Ja wiem, że gra potrzebuje czegoś takiego jak facc, by dać się poznać ale wierz mi albo i nie to pacc (nie osoba a konto i gra) jest esencją, sensem i dopełnieniem gry.
[quote]
tak pacc jest DOPEŁNIENIEM a nie trzonem, rdzeniem ! To na mainland trafiasz najpeirw a nie na zjebane edron (chyab ze masz pacca wiadomo ale malo kto - mniejsza) To tam jest najweicej ludzi, i małe lvl, podstawowe expowiska ! Mało, ale wszystko ( rozumiem ze nie chcesz przyznac mi racji, ale musisz - to jednak mainland jest "główny" a nie jakies edron czy kie gówno )


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Poza tym skądś te kasę na kompa i neta każdy ma nie? I patrz sam teraz nie mam pacca. A czy widziałeś, bym płakał na forum, że mi coś zabrano?
Loool, komp to diametralnie innaa rzecz niz pacc !! Net też ! Powiedz mi - ty płacisz za neta ? Czy rodzice huh? Na kompa więcej się zbiera i przydaje się do innych rzeczy !


Wiem. To, że mam tylko 16 lat to nie znaczy, że jestem idiotą czy głupkiem jak raczysz sądzić.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Wole być narzekającym Polakiem niż wciskającym kit wszystkim wkoło Amerykaninem. Jakbym miał zawsze mówić Super jest ok to by mi odpierniczyło.
Tłukmaczyłem co to ejst mentalnośc huh.




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Twoje argumenty nie róznią się niczym innym od reszty. Nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie w tym temacie. Może bądź taki mądry i powiedz mi " Czemu facc mają coś dostać jeśli nie dali nic od siebie tej grze, nie zapłacili? " I jak będziesz odpowiadał daruj sobie tekst, że TWORZYCIE te grę. Ja chcę konkrektów, a nie głupich tekstów. Bo 100 razy bardziej grę tworzy pacc niż facc.
Nie dali nic ? Chciej lub nie, ale to koło facców kręci się życie niestety..
Już mówiłęm - mainland jest jednak Główny i nic tgo nei zmieni, pacc to tylko dodatek a nie jakis bonus że jestes bogiem. To jest tak jaklbys miał przedni zderzak od samochodu. Połowa się wgniotła. Wgniecioną wymiieniłeś na nową zieloną. Niewgnieciona jest czerwona. Czemu masz ją wymieniac ? Przecież jest dobra ! ALe ma ku**a inny kolor ! I jescze dlatego eby była równowaga



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
I ostatnie: mam 16 lat jak tak bardzo cię to obchodzi. Myślisz, że w tym wieku nie można być dojrzałym? Masz zamiar oceniać mnie po wieku? Jak tak to nie ma o czym rozmawiać. Nie gadam z ludzmi oceniającymi po wieku i stereotypach.
Oo. i tu cie boli bratku. Nie nie oceniam po wieku chciałem się dowiedziec po prostu.

Ostatnio edytowany przez Gawroon7 - 05-02-2008 o 23:46.
Gawroon7 jest offline  
stary 05-02-2008, 23:47   #164
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
Powiem ci jedno jak widze 18 druida w hunter outficie na cyclopach w thais to mi sie grac w tibie odechciewa.
Salarigoth jest offline  
stary 05-02-2008, 23:55   #165
Gawroon7
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 107
Domyślny

Bo tibia schodzi na psy, ale to juz inny temat, sam wiesz.
Gawroon7 jest offline  
stary 06-02-2008, 00:56   #166
Massterralph
Użytkownik Forum
 
Massterralph's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007

Posty: 265
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo?
Poziom: 65
Skille: 60
Poziom mag.: 20
Domyślny

Topic: nie mozna zakazac nikomu niczego. Wolnosc slowa, demokracja itp.
jak widzisz ze ktos pisze ze na faccu nic nie ma itd. to jego problem. A Ty po prostu to olewasz, nie czytasz. Odpowiedni ludzie mu odpisza, udowodnia, ze nie ma racji albo tylko czesciowo ma i gitara. Jezeli Cie to denerwuje to sie tym nie zajmuj. Proste...

Kazda gra internetowa musi miec opcje platna, bo po co w takim razie by tworzyli cos takiego?

Co do 18lvl w outficie full huntera: kurde widzisz, ze koles albo ma "maina" albo ze kupil na allegro--> to wtedy wspolczujesz i idziesz dalej.

Mozesz tez pomyslec, ze sam kiedys dojdziesz do tego bez allegro i to jest Twoj cel i heja.
Bej
__________________
"Dzisiaj życie to nie sen
Jednak trzeba bawić się
No bo co innego pozostaje
W takim chorym kraju ..."

Pierdolona era techno
http://www.wrzuta.pl/audio/8CQW8eKH9...ona_era_techno
Massterralph jest offline  
stary 06-02-2008, 10:20   #167
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawroon7 Pokaż post
Ja rozumiem, że Pacc to lepiej więcej, ale porównaj inne mmorpgi ( tylko mi nie wyjeżdżaj że "tibia to nie to co reszta" ) i ta różnica jest niewielka.

Huhu, warto wiedzieć co sie mówi. Weźmy jakiś solidny MMO, załóżmy Ultima Online- chcesz grać- płacisz 15 ojro miesiecznie. Nie płacisz- nie grasz w ogóle. WoW- albo kupujesz gre i płacisz słony miesięczny abonament albo nie grasz. Jak porównywać to do lepszych, a nie w dół.

Albo płacisz albo nie grasz- jak nazwiesz taka róznice?
Kojotes jest offline  
stary 06-02-2008, 11:13   #168
Gawroon7
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 107
Domyślny

To juz inna spiewka bo tam jest za co placic, wiesz pisanie gry w 3D z wieloma opcjami jest naprawde trudniejsze....nie zebym mowil ze tibia ma zla grafe ale taka prawda !
__________________
Gawroon7 jest offline  
stary 06-02-2008, 11:43   #169
Kin_Yuki
Użytkownik Forum
 
Kin_Yuki's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: W domu...

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kin Yuki
Profesja: Elder Druid
Gildia: Immortales
Świat: Refugia
Domyślny

Powiedzcie mi co jest za darmo?

Prawie każda gra internetowa jest płatna, lub ma płatne konto.

Każda gra POWINNA być płatana, a dlaczego? Bo to wyklucza ludzi debili którzy tylko po to grają, aby uprzykrzyć grę innym normalnym ludziom.
Jak wejdę na on-steama u kumpla w cs'ie to aż żal mi się robi tych ludzi, to wszystkich besztają, czitują itp. Bo ich żadna kara spotkać nie może...
Dalej w tibi jak masz pacc to jak bana dostaniesz... to jakby w pewnym stracisz od 7zl - 30 zl.... lub cale konto? z Paccem wiec trcisz kupe kasy, z cs oryginalnym jest tak samo. Dostaniesz bana na konto i cze... 45zl w plecy. A taki na faccu koleś... robi co chce bo to żadna strata...
straćci 20 lewelowego knajta co wali z aksa, lub dróida co wali z rószczki.

Mogą być facce, to ja nie chce slyszec ich narzekań, bo są one bez podstawne... Niestety na świecie jest tak:

Nie zapłacisz? No to nie masz!

Smutne, ale prawdziwe...
__________________
[CHAR]Kin Yuki[/CHAR]




Informacje o runach po update 8.1
Kin_Yuki jest offline  
stary 06-02-2008, 12:17   #170
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
JAk stary facc? z tibi 7.4 ?
Może. Chodzi mi o czas kiedy dało się jeszcze sporo osiągać na faccu. Teraz też można, ale mało kto taką drogę wybiera.

Cytuj:
tak pacc jest DOPEŁNIENIEM a nie trzonem, rdzeniem !
Jak tibia była mało znana i osoby grające można było policzyć na wszystkich palcach założycieli cipsoftu to może tak było, bo zdanie poszczególnych jednostek się liczyło bardziej. Naturalną rzeczą jest to, że staje się bardziej komercyjnym produktem na dużą skalę, niż "teraz musimy sie zastanowić nad tym, co powiedział playerX". Więc wcale bym się nie zdziwił jakby w końcu dawali jakieś ######e reklamy albo inne rzeczy nakłaniające do kupna płatnego konta. Oczywiście tekst z tym, że w tibię można grać za darmowe, zostaje - taki chwyt? : p

Cytuj:
Nie dali nic ? Chciej lub nie, ale to koło facców kręci się życie niestety..
Już mówiłęm - mainland jest jednak Główny i nic tgo nei zmieni, pacc to tylko dodatek a nie jakis bonus że jestes bogiem.
Warto dowiedzieć się co o tym wszystkim myślą osoby grające na premii czy tam pacerze.
chesek jest offline  
stary 06-02-2008, 13:26   #171
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawroon7 Pokaż post
To juz inna spiewka bo tam jest za co placic, wiesz pisanie gry w 3D z wieloma opcjami jest naprawde trudniejsze....nie zebym mowil ze tibia ma zla grafe ale taka prawda !
Siegnij do zrodel, tibia byla pisana 10 lat temu i od tamtego czasu jest jedynie kosmetycznie usprawniana, nie ma sensu porownywac jej z grami nad ktorymi pracuje sie miesiacami/ latami przed wypuszczeniem bety, ktore to gry dodatkowo maja wsparcie techniczne, testerow i ktore to gry sa systematycznie usprawniane ( a nie wykrecane o 180% co pol roku ).
__________________
Vil jest offline  
stary 06-02-2008, 14:09   #172
Gawroon7
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 107
Domyślny

Dobra, są usprawnianie ale jednak - tam jest za co wymagac jest mnie lagow itd. Pograjcie zobaczycie !
__________________

Ostatnio edytowany przez Gawroon7 - 06-02-2008 o 14:12.
Gawroon7 jest offline  
stary 06-02-2008, 17:31   #173
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Zzzzz jak mnie nudzi powtarzanie w kółko tego samego.

Cytuj:
Ja rozumiem, że Pacc to lepiej więcej, ale porównaj inne mmorpgi ( tylko mi nie wyjeżdżaj że "tibia to nie to co reszta" ) i ta różnica jest niewielka. A tutaj jest ogromna ! Między paccem a faccem jest kilkukilometrowa dziura !
Hah. Wiesz co ty mówisz? Wyjade ci, że tibia to nie co to reszta. Każda gra jest inna i to nie gracze decydują jak ta gra ma wyglądać. To jak z proszkiem do prania. Każdy jest inny, są podobne ale albo jeden pierze super biało, inny pierze jeszcze bielej, a trzeci to pierze tak, że ci znika koszula taka jest biała. Co z tego, że tibia jest jak inne mmorpg pod pewnymi względami, skoro jest unikalna oraz inna pod innymi. I znów powtarzam - nie gracze o tym decydują.

Cytuj:
Nie, tutaj nie chodzilo mi o to ze sie ze mna zgadzaja, ale na calym forum tylko kilka osób jest normalnych i ma normalnie wywżone zdanie - nie ze zle bo malo dla facc, nie ze zle bo facc ma za duzo itd.
Ty niestety ale dalej nie rozumiesz co mówie. NORMALNE zdanie to takie zdanie jak twoje i zdanie wyważone? To ja ci powiem, że od dziś normalne zdanie to zdanie, że pacc powinien dostawać więcej, a facc przestać narzekać. Od dziś to jest wyważone zdanie. Dla ciebie normalne zdanie to zdanie które popiera twoją idee?

Cytuj:
Powiedz mi co ty pierdzielisz z tym "place-wymagam" to temat o nazekajacym faccu czy o tym ze....nie wiem o co ci chodzi lol
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Płace - wymagam odnosi się do żali Facc czyli w prostej lini do tematu na jaki rozmawiamy.

Cytuj:
tak pacc jest DOPEŁNIENIEM a nie trzonem, rdzeniem ! To na mainland trafiasz najpeirw a nie na zjebane edron (chyab ze masz pacca wiadomo ale malo kto - mniejsza) To tam jest najweicej ludzi, i małe lvl, podstawowe expowiska ! Mało, ale wszystko ( rozumiem ze nie chcesz przyznac mi racji, ale musisz - to jednak mainland jest "główny" a nie jakies edron czy kie gówno )
Byłeś na Edron lub innym z tych "gówien" że masz takie zdanie o nich? Może i na maine są małe lvl, podstawowe expowiska i co tam jeszcze, ale co to zmienia? Macie tego maina dzięki paccom.

Cytuj:
Tłukmaczyłem co to ejst mentalnośc huh.
Zobacz sobie mentalność niektórych facców.

Cytuj:
Loool, komp to diametralnie innaa rzecz niz pacc !! Net też ! Powiedz mi - ty płacisz za neta ? Czy rodzice huh? Na kompa więcej się zbiera i przydaje się do innych rzeczy !
Nie płace. Ale biedny na komp i net nie mają. Nie mówie, że każdy kto ma neta ma na pacc, ale próbuje ci uświadomić, że żale w stylu, że się jest bardzo biednym, nie ma się na przyjemności a ma się net i komp to bardzo naciągane żale. Nie bierzcie sobie do serca, bo nikogo biednym nie nazywam a przytaczam fakt.

Cytuj:
Oo. i tu cie boli bratku. Nie nie oceniam po wieku chciałem się dowiedziec po prostu.
Nie uwierze, że twoja ciekawość moim wiekiem była tylko po to, by się dowiedzieć. Brak znajomości mojego wieku w niczym by ci nie przeszkodził.

Cytuj:
Nie dali nic ? Chciej lub nie, ale to koło facców kręci się życie niestety..
Już mówiłęm - mainland jest jednak Główny i nic tgo nei zmieni, pacc to tylko dodatek a nie jakis bonus że jestes bogiem. To jest tak jaklbys miał przedni zderzak od samochodu. Połowa się wgniotła. Wgniecioną wymiieniłeś na nową zieloną. Niewgnieciona jest czerwona. Czemu masz ją wymieniac ? Przecież jest dobra ! ALe ma ku**a inny kolor ! I jescze dlatego eby była równowaga
A sorka zapomniałem na śmierć. Dali nam coś = pełne serwery ludzi spędzających życie pod depo krzycząć FRIIIIIII ITANS. Co do za życie się kręci w okół facc? Bo nie rozumiem. Powiedzmi co dali faccowie. Nie ogólniki a przykłady. Może i coś dali, nie wiem ale zrozum, że grają dzięki pacc. Jakby trzeba było to tibia była by płatna, facc trwałby 7 dni i tyle. Macie do dyspozycji ogromne tereny i większość tego co oferuja gra.

I pytanko na koniec: Ile razy jeszcze będę musiał pisać to co wcześniej?
Erhion jest offline  
stary 06-02-2008, 19:00   #174
[...]
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2008

Posty: 12
Domyślny

nigdy nie wprowadzą darmowych premmium account
muszą mieć kase na utrzymanie serverow etc.
[...] jest offline  
stary 06-02-2008, 19:06   #175
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawroon7 Pokaż post
Loool, komp to diametralnie innaa rzecz niz pacc !! Net też ! Powiedz mi - ty płacisz za neta ? Czy rodzice huh? Na kompa więcej się zbiera i przydaje się do innych rzeczy !
no właśnie... wiekszość tych co narzekają to dzieci które jeszcze mają wszystko "za darmo" (bo w końcu mamusia z tatusiem płacą nie?), bo nagle muszą sie nauczyć co to pieniądz i że nie ma nic za darmo

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Massterralph Pokaż post
Topic: nie mozna zakazac nikomu niczego. Wolnosc slowa, demokracja itp.
no patrz, a jednak w Kodeksie Karnym dość dużo pozakazywali....
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 06-02-2008, 19:13   #176
Gawroon7
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Hah. Wiesz co ty mówisz? Wyjade ci, że tibia to nie co to reszta. Każda gra jest inna i to nie gracze decydują jak ta gra ma wyglądać. To jak z proszkiem do prania. Każdy jest inny, są podobne ale albo jeden pierze super biało, inny pierze jeszcze bielej, a trzeci to pierze tak, że ci znika koszula taka jest biała. Co z tego, że tibia jest jak inne mmorpg pod pewnymi względami, skoro jest unikalna oraz inna pod innymi. I znów powtarzam - nie gracze o tym decydują.
wiec nie zadeycudujesz o tym ze pacc bedzie mial wiecej lol.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Ty niestety ale dalej nie rozumiesz co mówie. NORMALNE zdanie to takie zdanie jak twoje i zdanie wyważone? To ja ci powiem, że od dziś normalne zdanie to zdanie, że pacc powinien dostawać więcej, a facc przestać narzekać. Od dziś to jest wyważone zdanie. Dla ciebie normalne zdanie to zdanie które popiera twoją idee?
hah, to razcej ty w kólko powtarzasz to samo bo ci się skończyły argumenty

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Płace - wymagam odnosi się do żali Facc czyli w prostej lini do tematu na jaki rozmawiamy.
nie za bardzo w prostej... Placisz to wymgasz zeby facce nie jeczaly ? Wtf ? dobrze się czujesz ?" Masz juz dosyc nrzekania facców? Kup pacc dzisiaj ! A specjalnie dostaniesz ignora dla all facców" lo0l

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Byłeś na Edron lub innym z tych "gówien" że masz takie zdanie o nich? Może i na maine są małe lvl, podstawowe expowiska i co tam jeszcze, ale co to zmienia? Macie tego maina dzięki paccom.
Byłem, miałem pacca i jest boski to prawda ALE powtarzam main jst...main. Boze..A w ymacie pacca dzięki faccom. Bo gdyby gra nie była na poiczątku darmowa gówno by było a nie gra. Nie rozumiesz tego ? Najpierw jest 10 ludzi, potem coraz wiecej w koncu jak jest duzo ludzi to sa bonusy. A to ze wymknely sie im spod kontoroli to nie nasza wina. [/quote]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Zobacz sobie mentalność niektórych facców.
Czy ty masz downa? Lool...Co za idiota hah ! Jescze raz ci to sprubuję wytłuamczyc: To co pisałem, nie chodziło o facce pacce srace czy pierdace tylko TŁUMACZYŁEM MENTALNOSC POLAKOW ! JEDEN NARZEKA ZE NARZEKA DRUGI A TRZECI NARZEKA ZE ONI NARZEKAJA CZAWRATY ANRZEKA ZE NARZEKA PIERWSZY I TRZECI A DRUGI ZE PIATY ! Doszło?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Nie płace. Ale biedny na komp i net nie mają. Nie mówie, że każdy kto ma neta ma na pacc, ale próbuje ci uświadomić, że żale w stylu, że się jest bardzo biednym, nie ma się na przyjemności a ma się net i komp to bardzo naciągane żale. Nie bierzcie sobie do serca, bo nikogo biednym nie nazywam a przytaczam fakt.
Wiadomo, ze nikt nie jest tak biedny kto gra w tibię, ale są inne rzeczy. Jedni uważają Tibię za grę, przerywnik w życu, przerywnik w graniu w noge, w siatke w sptkaniach z kumplami - jako rozgrzewkę. A nie Tibie jako trzon a pilke od czasu do czasu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Nie uwierze, że twoja ciekawość moim wiekiem była tylko po to, by się dowiedzieć. Brak znajomości mojego wieku w niczym by ci nie przeszkodził.
Ajaj, niewierny Tomasz. Jak ci powiem co z tego wywnioskowłem itd. To sie zaczniesz pluc jak wiekszosc dzieci.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
A sorka zapomniałem na śmierć. Dali nam coś = pełne serwery ludzi spędzających życie pod depo krzycząć FRIIIIIII ITANS. Co do za życie się kręci w okół facc? Bo nie rozumiem. Powiedzmi co dali faccowie. Nie ogólniki a przykłady. Może i coś dali, nie wiem ale zrozum, że grają dzięki pacc. Jakby trzeba było to tibia była by płatna, facc trwałby 7 dni i tyle. Macie do dyspozycji ogromne tereny i większość tego co oferuja gra.
I jeszcze raz bede powtarzal az dojdzie.....Nie wiem co ty chcesz ! Nie daja nic, ale pomysl: jakby dodawali nowe rzeczy tylko dla pacca to po jakims czasie Facc byłby ...boże ! On byłby nadal na 7.4 ! inne czary itd. No nie wiem jak ci to tlumaczyc....[/quote]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
I pytanko na koniec: Ile razy jeszcze będę musiał pisać to co wcześniej?
Dopóki nie wymyślisz nowych normalnych argumentów. Bo w kólko powtarzasz to samo z nadzieeja ze jak powtórzysz 20 razy to uwierzymy.
Tibia to zło !
Tibia to zło !
Tibia to zło !
Tibia to zło !
Tibia to zło !
Tibia to zło !
Tibia to zło !
Tibia to zło !
Tibia to zło !

Wierzysz ?
__________________
Gawroon7 jest offline  
stary 06-02-2008, 20:58   #177
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

@up

Argumentów już nie trzeba przytaczać bo wszystkie zostały już wypowiedziane, tylko nie wiedzieć czemu jeszcze wielu tego nie pojmuje

Najprostszy argument i najkrótszy: Nie płacisz - Nie wymagaj.

Szkoda, że wielu o tym zapomina i darmo zaśmieca i tak bardzo już zaśmiecone forum...
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 06-02-2008, 21:32   #178
Gawroon7
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 107
Domyślny

Tak samo mozna powiezdiec o biednych ludziach mieszkajacyh na dworcu. "pomooz mi nie mam co jesc" "zaplacisz ?" "nie mam nic" " nie placisz - nei wymgaja" lol
__________________
Gawroon7 jest offline  
stary 06-02-2008, 21:49   #179
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawroon7 Pokaż post
Tak samo mozna powiezdiec o biednych ludziach mieszkajacyh na dworcu. "pomooz mi nie mam co jesc" "zaplacisz ?" "nie mam nic" " nie placisz - nei wymgaja" lol
Mam rozumiec ze mieszkasz na dworcu czy jak?
Salarigoth jest offline  
stary 06-02-2008, 23:52   #180
Gawroon7
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 107
Domyślny

Heh, dziecko. Skończyły się argumenty to piszesz peirdoły ? Jak zawsze nie ma argumentów to pierdoły piszą...ehh dzeci..Neo dostałeś na 7 urodziny czy na komunię...
__________________
Gawroon7 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:04.


Powered by vBulletin 3