Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Titania

Notki

Titania Wydarzenia ze świata Titania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-08-2008, 07:11   #81
Kamarroo
Użytkownik Forum
 
Kamarroo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Bochnia
Wiek: 34

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamarroo
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 80
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azraelus Pokaż post
Skoro ja mowilem Up/down bo kazalem to widocznie tak musialo byc .A wy poszliscie jeszcze lepiej gdy byl war TE vs Vitality .BOat edron up/down i na*******amy sdki Floov ogarnia japiedole ale alll padli ;/ ! Dobrze ze tam z UE nie pizgali wasi xD bo byscie sami popadali to sie nazywa Samobujstwo przez wlasnie takie "u:"d
ty lamusie my wtedy wygrlaismy tą akcje przypominam
a ty stałęs w edron temple ahahahahahaa i co ?
lepsze było jak uciekłes do defensa edron hahaahahahahhaahahahahahahahahhahahahahahahahahaha haahahahahahhahahahahahahahahahaha
całe zycie bede to pamietał ahahahahahahhahahahahahahahahahahahaa
__________________
Veison :Im Who Im

21:41 Kamarroo [77]: Gather 4:35 xD
21:41 Master Vopi [88]: o tej godzine to mi sie snia gole panienki XD
16:31 Karurakus [59]: chyba będą coś ogarniać bo zeweus kupił pacca
Kamarroo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-08-2008, 09:48   #82
Master Vilum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Wiek: 35

Posty: 521
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fusion
Świat: Titania
Poziom: 101
Domyślny

Azraelus pro fighterze to kiedy chcesz openke.......jesteś tak pewien że nie wyjdziemy...a ja chce wyjść...Więc?
Master Vilum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 10:22   #83
Dixyra
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2008

Posty: 88
Domyślny

Sorry chlopcy, nawet jakbyscie zrobili pięć tysięcy trzysta czterdzieści siedem masslogow, nie chcialoby mi sie wybiec z demon hella, bo i tak na 99% nie wbilibyscie pzta, a ten 1% to ze Widakey bedzie chcial kupic parcela. A wracajac do tej akcji na edron, to nie byl x log. Mieliscie mnie w full trapie no ale po co zabijac 100 ed jak lepiej czekac az 60 ed pojdzie expic i poswiecic dwóch 100+.

Dzieki T**** xDDD ;*
Dixyra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:16   #84
Azraelus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2008
Lokacja: Boston
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azraelus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 86
Skille: 88/62
Poziom mag.: 18
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez very_roxy Pokaż post
Dixyra wlogowywał i logował prawdopodobnie dlatego, że nie ma was w vip i gdy usłyszał masslog myślał ze zmasslogowała inna gildia z którą toczą wojnę, tak więc nie pierdol że on nie potrafi grać bo grałem z nim wiele razy i tak samo wiele razy udowadniał swoje pvp.

Co do twojego podpisu, to gdybym miał takiego ojca po prostu jebnąłbym sobie kulkę w łeb, gdy tylko potrafiłbym przyraczkować po pistolet, i jednocześnie wnioskuję po twoich postach ze to twój ojciec zgubił plemnik o~~

Edit: <- Naucz się robić to samo!

Swietnie Dixyra nadrabia piszac z innego konta chwalac samego siebie A twoj cie nie dorobil podobno ? Zapal zarowke na czesc Nooba
Azraelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:22   #85
Azraelus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2008
Lokacja: Boston
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azraelus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 86
Skille: 88/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamarroo Pokaż post
ty lamusie my wtedy wygrlaismy tą akcje przypominam
a ty stałęs w edron temple ahahahahahaa i co ?
lepsze było jak uciekłes do defensa edron hahaahahahahhaahahahahahahahahhahahahahahahahahaha haahahahahahhahahahahahahahahahaha
całe zycie bede to pamietał ahahahahahahhahahahahahahahahahahahaa
Ratuj swoja dupe poki masz czas bo niebawem was rozjebie :> Chwila relaxu !!
Was zniszczy wlasna glupota bo u was naszczescie nie ma zadnego myslacego Leadera sa tylko 100 lvl ktorzy w grupie czuja sie bardzo pewnie ,niebawem uspie wasza czujnosc i zobaczymy co ogarniac vilum nam zademonstruje .Nie zapominajcie kto sie bardziej znobil jak staliscie w pz . Akcje noob harami to wasz chleb powszedni ,ktore kompletnie wam nie wychodzily Dedicejszon Daroogarniacz ,Egon Pogromca ,Dixyra Zawodowiec ,Kamarroo w dupe wala :>
Azraelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 19:39   #86
Azraelus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2008
Lokacja: Boston
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azraelus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 86
Skille: 88/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamarroo Pokaż post
Do azraelusa czyli idioty który miażdzy wnętrznosci buahahahaahhaahahahhaa
ja mam hujowe pvp i co z tego powodu? skoro to ty na tym serwerze nie grasz tylko stoisz w pz xDDDD
wez sie lepiej schowaj lamusie z tym szczurem bo jestes taki fighter to wpadnij do bochni i sprawdzimy
a Vilumka zostawcie w spokoju !! żałosne *****ska
a azraelus a partyzanci to twoi kumple podobno i co wyjebali dzieciaczka oj ;/
tak po za tym ty nigdy nie siedziałes na vent TE =)
jeszcze jedno na forum moge pisac co zechce poniewaz wy mozecie mi zrobic huja i w tej grze i na rl )))
dziekuje pozdrawiam proponuje harmonie xD

Jak ja siedzialem na vencie TE to ty jeszcze w pieluchy srales i nie wiedziales co to jest Tibia .Po drugie zapytaj kogo kolwiek czy siedzialem na vencie rzecz jasna :> Ze zal ci dupe sciska ze ja siedzialem a ty nie "nie moj probem" .Nie jestem kims kto swoja przyszlosc zwiazal tylko z tym serwerem. Jesli chodzi ci o wyjebanie mnie z partyzantow rzecz prosta Fraten wyjebal wszystkich i zalozyl nowa gildie .I to nie jest tak bo moglem byc free ale wybralem Yapan rozumiesz ? Jak nie to zrozum mi nie zalezy czy ja bede gral teraz czy pozniej ,bo ty na kazdym kroku lizales i lizesz do do dzis dzien kazdemu dupe .Wystarczy miec swoje zasady i jest wszystko Ok Ale Pan Maras musi miec wszystko po swojemu inaczej likwiduje ludzi dla niego niewygodnych .Hmm dlaczego Pan Frateno nie gra na pandori ? A dlatego ze dobrze ogarnial i sie o wladze poklocil hahha Poklocil sie tak ,bo nie mogl rzadzic
Azraelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 21:18   #87
Snegnat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2008

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Snegnat
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 34
Skille: slabe
Poziom mag.: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azraelus Pokaż post
Swietnie Dixyra nadrabia piszac z innego konta chwalac samego siebie A twoj cie nie dorobil podobno ? Zapal zarowke na czesc Nooba
Wez jak juz wczesniej napisalem "pocwicz na singlu"
TY KURWA JEBANY KRETYNIE TO TIRIOS NAPISAL A NIE KURWA WOJTEK!!!!!!!
Snegnat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2008, 21:25   #88
Dixyra
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2008

Posty: 88
Domyślny

Azraelus, musimy sobie cos wyjasnic; nie lubie nikogo wyzywac ale chyba kurwa zaczne bo to co piszesz mnie serio roz*******a moze wyjasnijmy sobie pewne kwestie.
1) Istnieje takie cos jak edytuj, pominales jakies wazne info, klikasz na ta pierdolona ikonke i wpisujesz to o czym zapomniales wczesniej napisac.
2) Czy ty kurwa na serio masz tak popierdolone w tej glowie aby pisac ze niby ja robie sobie konta na tak durnowatym forum i wychwalam sam siebie?
3) Na temat wojny i Twoich postow; nic nie wnosisz do tematu, wyzywasz/jestes wyzywanym, pierdolisz cos o tym ze jakbys kogos z nas spotkal na rl'u to bys mu wnetrznosci zmiazdzyl
*azraelus 15:09:11
jednym uderzeniem w brzuch miazdze ci wnetrznosci*


Krotko powiem, jezeli zdecydujesz sie cos zrobic, chcialbys sie ustawic na opena nawet jezeli bys powiedzial ze od nas moze wyjsc 5 osob to wez wyslij mi list na Edron, najlepiej przed sylwestrem, lecz jezeli preferujesz pz'towy styl zycia to nie wypowiadaj sie wogole, jezeli mozesz i nie chcesz dalej psuc swojej opinii na forum.

Nie czytalem twoich 2 ostatnich postow tzw. TE POST ale pewnie wyzywasz Kamarraa i sie wychwalasz swoim pvp.

Pozdrawiam
/Wojtek
Dixyra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 00:27   #89
Snegnat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2008

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Snegnat
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 34
Skille: slabe
Poziom mag.: 3
Domyślny

Spoko Azraelus, Kuba jest tutaj bardzo dobrze poinformowany takze nie mysli ze ktos z Askary wiele pomoze.
Snegnat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 02:32   #90
very_roxy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 05 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 74
Domyślny

Ja w przeciwieństwie do speeda lubię wyzywać, tak więc Azraelus ty pajacu naucz się odmieniać wyrazy i edytować posty!

@Snegnat - Bez nazwisk proszę :s
__________________
Podwórkowy punkt widzenia
very_roxy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 02:56   #91
Azraelus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2008
Lokacja: Boston
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azraelus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 86
Skille: 88/62
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dixyra Pokaż post
Azraelus, musimy sobie cos wyjasnic; nie lubie nikogo wyzywac ale chyba kurwa zaczne bo to co piszesz mnie serio roz*******a moze wyjasnijmy sobie pewne kwestie.
1) Istnieje takie cos jak edytuj, pominales jakies wazne info, klikasz na ta pierdolona ikonke i wpisujesz to o czym zapomniales wczesniej napisac.
2) Czy ty kurwa na serio masz tak popierdolone w tej glowie aby pisac ze niby ja robie sobie konta na tak durnowatym forum i wychwalam sam siebie?
3) Na temat wojny i Twoich postow; nic nie wnosisz do tematu, wyzywasz/jestes wyzywanym, pierdolisz cos o tym ze jakbys kogos z nas spotkal na rl'u to bys mu wnetrznosci zmiazdzyl
*azraelus 15:09:11
jednym uderzeniem w brzuch miazdze ci wnetrznosci*


Krotko powiem, jezeli zdecydujesz sie cos zrobic, chcialbys sie ustawic na opena nawet jezeli bys powiedzial ze od nas moze wyjsc 5 osob to wez wyslij mi list na Edron, najlepiej przed sylwestrem, lecz jezeli preferujesz pz'towy styl zycia to nie wypowiadaj sie wogole, jezeli mozesz i nie chcesz dalej psuc swojej opinii na forum.

Nie czytalem twoich 2 ostatnich postow tzw. TE POST ale pewnie wyzywasz Kamarraa i sie wychwalasz swoim pvp.

Pozdrawiam
/Wojtek

Dixyra rozbawiasz mnie gdy ty prowadziles pztowy styl zycia to bylo swietnie co nie ? Jesli bys choc troche kumal sytuacje to bys wiedzial ze macie narazie mocniejszy team tzn macie przewage liczebna nie oszukujmy sie .Jesli chodzi o wyzywanie to wlasnie ty jestes znany z pojazdow do tego mozna dodac waszego Boga Viluma ,lecz nie mi tu osadzac bo wy wiecie najlepiej ze jestescie najlepsi i wogle co to nie wy .O wyzywaniu zerknij kto pierwszy zacza :> I naucz sie wkoncu czytac posty ze zrozumieniem jesli maja tak wygladac nasze posty to nie pisz bo to byl moj ostatni post tak mysle :> chyba ze znow cos zajebiste... wymyslisz .zeby mnie sprowokowac ...
Azraelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 07:48   #92
Kamarroo
Użytkownik Forum
 
Kamarroo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Bochnia
Wiek: 34

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamarroo
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 80
Poziom mag.: 59
Domyślny ;p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azraelus Pokaż post
Jak ja siedzialem na vencie TE to ty jeszcze w pieluchy srales i nie wiedziales co to jest Tibia .Po drugie zapytaj kogo kolwiek czy siedzialem na vencie rzecz jasna :> Ze zal ci dupe sciska ze ja siedzialem a ty nie "nie moj probem" .Nie jestem kims kto swoja przyszlosc zwiazal tylko z tym serwerem. Jesli chodzi ci o wyjebanie mnie z partyzantow rzecz prosta Fraten wyjebal wszystkich i zalozyl nowa gildie .I to nie jest tak bo moglem byc free ale wybralem Yapan rozumiesz ? Jak nie to zrozum mi nie zalezy czy ja bede gral teraz czy pozniej ,bo ty na kazdym kroku lizales i lizesz do do dzis dzien kazdemu dupe .Wystarczy miec swoje zasady i jest wszystko Ok Ale Pan Maras musi miec wszystko po swojemu inaczej likwiduje ludzi dla niego niewygodnych .Hmm dlaczego Pan Frateno nie gra na pandori ? A dlatego ze dobrze ogarnial i sie o wladze poklocil hahha Poklocil sie tak ,bo nie mogl rzadzic
powiem ci tak co do Marasa ja go znałem troche bo byłem pewien czas w partyzantce i wiem ze to jest spoko gosc który jebie takich lamusów jak ty
a co do twojego siedzenia na ich vent to jeden z leadrów nam powiedział ze nigdy nie siedziałes a mysle ze taka jest prawda tylko chcesz sie pochwalic przed takimi typami jak masterr mietek który jest najwiekszym noobem xD
a tak pozatym to ty jestes dla mnie prze chujem bo przyszedłes na titanie z myslą ze bedziesz walczył i zrobiłes jakiegos hujowego pallka pewnie z 60 distansem zamiast eldera albo mastera?xD
a sry ty miałes 40 ms ale roz*****łem ci go solo kiedys w thais moim 45 ms ahahahaha
pamietaj Wojownik-abg
__________________
Veison :Im Who Im

21:41 Kamarroo [77]: Gather 4:35 xD
21:41 Master Vopi [88]: o tej godzine to mi sie snia gole panienki XD
16:31 Karurakus [59]: chyba będą coś ogarniać bo zeweus kupił pacca
Kamarroo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 09:23   #93
Dixyra
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2008

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azraelus Pokaż post
Dixyra rozbawiasz mnie gdy ty prowadziles pztowy styl zycia to bylo swietnie co nie ? Jesli bys choc troche kumal sytuacje to bys wiedzial ze macie narazie mocniejszy team tzn macie przewage liczebna nie oszukujmy sie .Jesli chodzi o wyzywanie to wlasnie ty jestes znany z pojazdow do tego mozna dodac waszego Boga Viluma ,lecz nie mi tu osadzac bo wy wiecie najlepiej ze jestescie najlepsi i wogle co to nie wy .O wyzywaniu zerknij kto pierwszy zacza :> I naucz sie wkoncu czytac posty ze zrozumieniem jesli maja tak wygladac nasze posty to nie pisz bo to byl moj ostatni post tak mysle :> chyba ze znow cos zajebiste... wymyslisz .zeby mnie sprowokowac ...
Tylko ze my gdy mielismy maxymalnie 5 osob na vent, probowalismy robic sneak'a codziennie a wy majac wiecej osob nie potraficie zrobic durnego boat trapa a jak robicie sneaka to na najmniejszego lvl'a w gildii tracac przy tym 100k na blessy. Powiedz mi kogo ostatnio procz Ciebie pojechalem na forum ?
Dixyra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 12:24   #94
Snegnat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2008

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Snegnat
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 34
Skille: slabe
Poziom mag.: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamarroo Pokaż post
a co do twojego siedzenia na ich vent to jeden z leadrów nam powiedział ze nigdy nie siedziałes a mysle ze taka jest prawda tylko chcesz sie pochwalic przed takimi typami jak masterr mietek który jest najwiekszym noobem xD
Sowa przecierz on kutwa nawet nie wie co to vent. Jego komunikacja glosowa z innymi guild mate'tami ogranicza sie do konferencji na Skype.
Snegnat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 14:59   #95
Snegnat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2008

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Snegnat
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 34
Skille: slabe
Poziom mag.: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azraelus Pokaż post
Jeszcze jedno a po czwarte kto wie ;p Titania to swiat wojen ,moze jeszcze kiedys bedziemy walczyc wspolnie i odpierac ataki rozmyslonych klosownikow
My walczacy razem? chyba kurwa bys robil za Kobajashi'jego w naszych szeregach.
Snegnat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 15:08   #96
Kamarroo
Użytkownik Forum
 
Kamarroo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Bochnia
Wiek: 34

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamarroo
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 80
Poziom mag.: 59
Domyślny xxd

dobra chłopaczki skonczmy Z tym zapłaccie za wolnosść bo chciałbym sobie zrobic barabiana ;/

a z kosotnem mógłbym konie kraść lalaalla xD
__________________
Veison :Im Who Im

21:41 Kamarroo [77]: Gather 4:35 xD
21:41 Master Vopi [88]: o tej godzine to mi sie snia gole panienki XD
16:31 Karurakus [59]: chyba będą coś ogarniać bo zeweus kupił pacca
Kamarroo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 15:09   #97
Szczuru.pl
Użytkownik Forum
 
Szczuru.pl's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 36

Posty: 314
Imię: Widakey
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Evernight
Świat: Titania
Poziom: 125
Skille: 97 Dist
Poziom mag.: 21
Szczuru.pl ma numer GG 2228428
Domyślny

Nie było mnie raptem dwa dni a już dzieci tibii zdążyły zmarnować 2 strony tego przepięknego tematu :/ Porażka zwyczajnie...

@Kamarro

Vilum też pisał jaki to on kozak w rl i że nikogo sie nie boi a jak wszyscy wiedzą zesrał sie ze strachu jak ujrzał znajome twarze... Nie groże, tylko radze. Skończ z tym I skoro to Ty jesteś kozak i Ty masz zajebisty pomysł ustawki w rl to dlaczego to my mamy przyjeżdżać? U was w Bochni przemysł kwitnie to sprzedaj z 200kg soli i masz na pksa do stolicy

@Vilum

Wyjdziemy na tego opena, niebawem, lecz mam mieszane uczucia co do tego czy wtedy Wy wyjdziecie

@Floov

Sądziłem, że gorszego debila od Viluma tu nie ma, ale się myliłem... Czuj sie zachwycony...a Ty Vilum zawiedzony bo straciłeś żółtą koszulke lidera...

@Azra

Nie wkurzaj sie, ale oni maja troche racji z tym pisaniem postow


Pozdrawiam
__________________
Szczuru.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 15:20   #98
Koston
Użytkownik Forum
 
Koston's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jola
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Para Squad
Świat: Titania
Poziom: 105
Skille: 90/70
Poziom mag.: 22
Domyślny

Azraelus sluchać Cię już nie mogę. Poważnie masz jakiegoś down'a, parkinsona, aids czy chuj wie jakieś inne chujostwo? Weź nie pierdol smutów tylko ogarnij swój team i wyjdzcie z pz'ta.


Signed by Koston.
First Polish homosexual person who plays on titania.


Btw : z kamarrem móglbym konie kraść

a ty azraelus weź sie w garść:S

Ostatnio edytowany przez Koston - 26-08-2008 o 15:25.
Koston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 15:21   #99
Kamarroo
Użytkownik Forum
 
Kamarroo's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008
Lokacja: Bochnia
Wiek: 34

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamarroo
Profesja: Elder Druid
Świat: Titania
Poziom: 80
Poziom mag.: 59
Domyślny

[quote=Szczuru.pl;2245621]Nie było mnie raptem dwa dni a już dzieci tibii zdążyły zmarnować 2 strony tego przepięknego tematu :/ Porażka zwyczajnie...

@Kamarro

Vilum też pisał jaki to on kozak w rl i że nikogo sie nie boi a jak wszyscy wiedzą zesrał sie ze strachu jak ujrzał znajome twarze... Nie groże, tylko radze. Skończ z tym I skoro to Ty jesteś kozak i Ty masz zajebisty pomysł ustawki w rl to dlaczego to my mamy przyjeżdżać? U was w Bochni przemysł kwitnie to sprzedaj z 200kg soli i masz na pksa do stolicy

@Vilum

Wyjdziemy na tego opena, niebawem, lecz mam mieszane uczucia co do tego czy wtedy Wy wyjdziecie

@Floov

Sądziłem, że gorszego debila od Viluma tu nie ma, ale się myliłem... Czuj sie zachwycony...a Ty Vilum zawiedzony bo straciłeś żółtą koszulke lidera...

@Azra

Nie wkurzaj sie, ale oni maja troche racji z tym pisaniem postow


Pozdrawiam [/QUOT
sry siomek to nie ja strasze ludzi ze miazdze wnętrznosci
i nie robie z siebie jakiegos boksera czy nie wiadomo kogo tylko wkurzaja mnie teksty w stylu ze najbał bym ci w rl xD

a sól mamy i za huj nie oddamy haahahahaa
__________________
Veison :Im Who Im

21:41 Kamarroo [77]: Gather 4:35 xD
21:41 Master Vopi [88]: o tej godzine to mi sie snia gole panienki XD
16:31 Karurakus [59]: chyba będą coś ogarniać bo zeweus kupił pacca
Kamarroo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 15:22   #100
Koston
Użytkownik Forum
 
Koston's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Bochnia

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jola
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Para Squad
Świat: Titania
Poziom: 105
Skille: 90/70
Poziom mag.: 22
Domyślny

.............

Ostatnio edytowany przez Koston - 26-08-2008 o 15:24.
Koston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:08.


Powered by vBulletin 3