Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-09-2006, 11:09   #41
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

po odejsciu z dejavu nigdy nie powiedzialem ze tam wroce , masz chyba jakies urojenia , masz jakis komplex z asslikerem ? w kazdym poscie to piszesz , moze zal dupe sciska ze ja moge expic na Ty nie ?
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-09-2006, 11:40   #42
Ryba_90
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 111
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zielaq Pokaż post
no no Sobs pokazalo klase , 92 ms , 110 ms i 100 ek nie mogly zlapac 75 msa na pz to porazka kompletna xD oczywiscie za chwile wymowki

03:48 Qeni [100]: zagraj an radiowce to pogadamy <lol2>
03:50 Suv the Dark Magican [92]: jeszcze jakies nooby blokowaly

dno dna ..

O&O
No racja uciekles nam gratulacje znowu za to . No ale sam widzisz jak 110ms mogl nie dogonic 75ms jesli ty nawet nie bloknales nas m wallem? Myslisz ze ktos od nas jest takim noobem zeby lapac Cie bez strong haste i time ringa? Poprostu jak wrzucilismy strong haste i normalnie chodzilismy klikajac na klawiaturze to nie chodzilo plynnie dlatego cie nie dogonilismy. Bylismy na ventrillo wiec to na pewno byl powod dlaczego mielismy lekkie lagi. A ze Ty tez nie jestes jakims noobkiem to dobrze sie kreciles po venore no i w koncu skonczyl Ci sie pz. A wasze ng jest tak super ze sir demolisher biega sobie po edron i kupuje mfy az tu nagle zginal od dwoch sorkow (nawet nie bylo trapniety), a o elite demolisher to juz nie wspomne 98ek expi sobie na cyclo i chyba nawet nas nie exivowal az tu nagle wpadly 3 osoby i ded :[
Ryba_90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2006, 13:28   #43
Nirvy
Użytkownik Forum
 
Nirvy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 456
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Thumbs up
Domyślny

Nie mówiłeś że tam wrócisz tylko ,że dojdziesz do nas, do banished. Nie mam urojenia tylko mówie jak jest.
Nirvy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2006, 14:38   #44
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

@Ryba
Dzieki za slowa uznania
nie bede komentowac Sira i Elita bo szkdoa slow
tak myslalem ze to podstep z qenim , chociaz mialem nadzieje ze jest on tak wielkim noobem na jakiego wyglada i chce tracic uhy ;D , od vent to raczej lagow nie ma tak naprawde to was pingowalem
@Nirvy
Napisalem Ci pare postow wyzej dlaczego tak mowielm , czytanie ze zrozumieniem sie kłania
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2006, 23:20   #45
Fin'er
Użytkownik Forum
 
Fin'er's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: ok. Rybnika

Posty: 480
Imię: Fingregher
Domyślny Siiiijaaa ]:->

Baba 4ever (majbe) ;>. Dzieki dla Kiroyka, Sol, i Suva i innych z moich znajomych ktorzy tu sa a nie wiem .

Maturka za pasem więc trzeba zakończyć przygode z Tibia

PS. Jak SOBS'y tego nie wygracie... to tego świata od tego zasranego Ng juz nic nie uratuje, no chyba że Mannof se szczeli w łep klawiatura ... Oby... oby..


//Patryk, Fin~

Ostatnio edytowany przez Fin'er - 02-09-2006 o 23:36.
Fin'er jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 00:17   #46
Ryba_90
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 111
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zielaq Pokaż post
@Ryba
Dzieki za slowa uznania
nie bede komentowac Sira i Elita bo szkdoa slow
tak myslalem ze to podstep z qenim , chociaz mialem nadzieje ze jest on tak wielkim noobem na jakiego wyglada i chce tracic uhy ;D , od vent to raczej lagow nie ma tak naprawde to was pingowalem
@Nirvy
Napisalem Ci pare postow wyzej dlaczego tak mowielm , czytanie ze zrozumieniem sie kłania
Skad mozesz wiedziec ze nie ma od venta lagow? Jesli dla kazdego moze to byc inaczej poniewaz zalezy to od parametrow jego kompa oraz lacza internetu. A co do tego ze nigdy nie mowiles ze dojdziesz do ng bo bysmy zaczeli cie klepac to jesli od poczatku miales zamiar podszywania sie za naszego kumpla to naprawde udalo Ci sie. Tylko przykre to jest ze wlasnie przez takich Polaczkow jak Ty, Gal i szpiedzy u nas w gildii przegrywamy.
Ryba_90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 10:50   #47
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Jak dla mnie Teamspeak jest lepszy od ventrilo ;d na starym komputerze, na ktoym tibia chodzilo stosunkowo dobrze (466 Mhz, 192 ram) to gdy mialem cokolwiek wlaczonego (na przyklad gg) to teamspeak'a nie moglem uzywac gdyz komputer sie zawieszal ;< dopeiro gdy zmienilem prioytet procesu "explorer" to wtedy uruchomil sie ts.. wiec ze ventrilo robi lagi jestem pewien na 100% jesli ktos nie ma lacza 256+ a compa conajmniej 1 giga to ventrilo mzoe te lagi robic.
^Awolver^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 12:58   #48
0lik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2006

Posty: 428
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

w vent to jest lepsze ze mozesz ustawic comment

a tak to teamspeak2 pwnt all
0lik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 18:29   #49
Ghost111
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 209
Stan: Usunięty
Świat: Obsidia
Domyślny Biedny Pika

Wy tutaj sie jak zwykle spiercie. A ja dzisiaj rano otrzymalem Smsa ze wielki Gal'axy aka Pika dostal wpier*** w realu.
Ghost111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 19:47   #50
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost111 Pokaż post
Wy tutaj sie jak zwykle spiercie. A ja dzisiaj rano otrzymalem Smsa ze wielki Gal'axy aka Pika dostal wpier*** w realu.
No wiecie ;] Za bardzo mnie irytował. Nie wyrzymałem presjii i wpadłem do niego xD a tak na serio to gratZ dla autorów wpierodolu =] (Pewnie SoBS wpadło z cała ekipą w rl z macami i innymi takimi itemkami)
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 20:47   #51
Nirvy
Użytkownik Forum
 
Nirvy's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 456
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Thumbs up
Domyślny Xd

Wiecie ja to jest, troche determinacji i mass log na peronie i już dalej jakoś idzie XD
Nirvy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 21:43   #52
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

to jest zalosne zeby bic kogos w rl bo jest w przeciwnej gildi ..
ale to musi byc polska bo tam jakos dorpaz ani azared nie napi****** don zasy ani w druga strone ..
patologia
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 21:55   #53
Gedd
Użytkownik Forum
 
Gedd's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 202
Domyślny

a jak kolega z przedszkola z tobą wygra w domino to tez go pojdziesz pobic?
Gedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 22:06   #54
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

1 : chyba nie widzieliscie Don Zasy w rlu to raz

2 : Gal'axy moze i nie powinien dostac ale sam sie troche prosil wyzywanie i grozenie osobie starszej 6 lat w rlu i go zabicie moglo troche zdenerwowac darote

Geddy : tu rexsi jak sam dobzre wiesz po kyrze czasami i przyjaciele okazuja sie ostatnimi ch .... takze stary patrz troszke obiektywnie zabijali nas za wysoki lvl kazdego takze nie wiem czy patzrac obiektywnie jakby tobie wyswietlili taki film czy bys dalej tak Ng chwalil ... troszke obiektywizmu . a co do informatyki to nie kłóćsie z magistrami informatyki a zarazem geddy powodzonka na Kyrze ...



OBSIDIA : wojna jeszcze nieprzegrana choc nie wiem czemu prawie cale SOBS łącznie ze swe posralo sie w majtki sie w ogole nie loguje !! ludzie tak sie grzali padli raz i pokazali charakter wstyd mi ze poswiecilem swoj 107 dla tych ludzi poprostu wstydwiekszosc z nich nie maja jajec i boja sie stracic lvl na servie na ktorym i tak nie moga garc !! poprostu zenada !!

a ja ostatnio wyskoczylem w trojke z yunkiem i z z suvem cale ng zalogowane do pzeta i 2 fragi padly na 80 i 100 elite a Sobs boisie wyjsc z pz :/ zreszta ostatnio jak ginilismy ng rano z algothinem yunem peero i vixi ng bylo dwa arzy wiecej ale i tak ekipa poszla do pz :/ wiec czego sie tu bac nie rozumiem sam :/ ale jak ktos ma pierwsyz raz wysoki lvl a wuaza sie za niewiadomo kogo to tak bywa :/


Ostatnia szansa albo sie SOBS zmobilizuje albo Obsidia przepadnie !!!

Rexsi
Kiroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 22:19   #55
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

Kiroy a Ty go widziales ? no wlasnie , jesli mowisz to po fotkach to sopjrz na loneblissa
i tak jestes jedyna osoba z Sobs ktora szanuje
sytuacje sa rozne ale nie zdarzylo mi sie nikogo bic w rl za tibia bo uwazam to za cos hanbiacego
no i sneak atak byl ladny ostanio
a kto jest magistrem informatyki ?

Ostatnio edytowany przez zielaq - 03-09-2006 o 22:29.
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2006, 23:12   #56
Ghost111
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 209
Stan: Usunięty
Świat: Obsidia
Domyślny

Jaki jest Don Zasa w realu ? Tego nie wiem. Gal'axy nie dostal bynajmniej od Daroty co nie zmienia faktu ze sobie na to zasluzyl.
Nawiazujac troche do tematu to widze ,ze wojna zaczela byc nieco bardziej wyrownana bo SOBS zaczelo mniej padac a za to pare osob z NG zginelo. A dlaczego? Bo wkoncu SOBS przejzalo na oczy i zaczeli atakowac mala, zgrana grupka w pojedyncze jednostki. I to wlasnie jest kluczem do ewentualnego sukcesu .
A magistrem informatyki jest Tass. Wiec nie ma co tu dyskutowac



Pozdrowienia Angatevon

Ostatnio edytowany przez Ghost111 - 03-09-2006 o 23:15.
Ghost111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 00:02   #57
Tass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005

Posty: 21
Profesja: Elite Knight
Poziom: 80
Skille: 80+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost111 Pokaż post
..A magistrem informatyki jest Tass. Wiec nie ma co tu dyskutowac
hehe nie tylko Pitt i Mancu tez... wkoncu nie raz razem opuszczalismy zajecia


Pozdrawiamy pana prof "TIA" i metody "gumowej palki" jako jednej ze skuteczniejszej w lamaniu szyfrow
Tass jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 02:24   #58
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

@Anga
Sneak Atakami nie wyrgrasz wojny napewno co Ci to da ze ubijesz jedna osobe jak na nastepny dzien ona to odrobi a Ty siedziesz w pz , nie kieruje tego konkretnie do Ciebie czy ja wiem czy wyrównana 25:7
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 07:59   #59
Ghost111
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 209
Stan: Usunięty
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zielaq Pokaż post
@Anga
Sneak Atakami nie wyrgrasz wojny napewno co Ci to da ze ubijesz jedna osobe jak na nastepny dzien ona to odrobi a Ty siedziesz w pz , nie kieruje tego konkretnie do Ciebie czy ja wiem czy wyrównana 25:7
Wojny nie wygram zgadza sie ale co to za gra, ze w kazdej chwili moze sie zalogowac 5 osob i padasz w mgnieniu oka. a w przypadku SOBSow to jedyne rozwiazanie w tej chwili. Widziales sam, open battla to nie bylo dobre posuniecie
A napisalem bardziej wyrowna wojna majac na mysli ostatnie dwa dni wojny.
Ghost111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 08:18   #60
Veer~
Użytkownik Forum
 
Veer~'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Wiek: 36

Posty: 132
Imię: Memphiz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Domyślny

Poor killing innocent guy irl. So if Gal'axy has been hit then ppl couldn't not hit me but kill me. HHAHAAH.

Hail all Power Abusers. : )



Jag njuta av mördande folk.
Veer~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:32.


Powered by vBulletin 3