Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-08-2007, 17:59   #41
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez - Prodigy - Pokaż post
Dang, z chęcią napisałbym tu, że nie życzę sobie nazywania mnie "nienormalnym", ale jak mniemam, chodzi Ci tylko o "osobę, którą jestem w czasie gry", huh? =p Nie wiedziałem, że własny cytat się przeciw mnie obróci... Z kolei ja Cię proszę - może i nic nam do tego, poprostu nie miej pretensji, gdy kiedyś po czyimś reporcie pan w niebieskiej pelerynce da Ci przymusowy urlop od Tibii. Póki masz świadomość, że to co robisz nie jest uczciwe i zgodne z Tibia Rules, mogę Ci zarzucić jedynie lenistwo.
Wiem, jestem leniwy w grze. Nigdy nawet nie probowalem tego ukrywac. 100% prawda.

Gdyz dla mnie jak juz mowilem gra komputerowa to przyjemnosc a nie ciezka praca.

Dlatego tez postanowilem ze bede robil w niej tylko przyjemne rzeczy takie jak np zwiedzanie a pomijał nudne takie jak np expienie.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 17-08-2007 o 18:05.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-08-2007, 18:08   #42
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A jaką mam mieć argumentację? Skoro jesteś taki pr0 gameroz to sobie lataj 10lvlem z 30/30 i miej sobie tą swoją frajdę z grania ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:12   #43
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
A jaką mam mieć argumentację? Skoro jesteś taki pr0 gameroz to sobie lataj 10lvlem z 30/30 i miej sobie tą swoją frajdę z grania ...
40 lev in Rook i 104 lev RP na Mainie, dawaj swe kontrargumenty, ale pamietaj ja je umiem poprzec istniejacym nickiem i nawet moge sie na nie zalogowac by to udowodnic
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:14   #44
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
40 lev in Rook i 104 lev RP na Mainie, dawaj swe kontrargumenty, ale pamietaj ja je umiem poprzec istniejacym nickiem i nawet moge sie na nie zalogowac by to udowodnic
Tibia to gra w 100% oparta na czasie. Wiec to ze ty masz 104 lvl swiadczy tylko o tym ze dlugo grales.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:17   #45
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mój argument: 55ek 78/78
Robiony od początku na bocie, nigdy nie afkowałem botując nim. Widzę, że doświadczenie masz spore, więc wiesz ile czasu zajmuje wbicie od zera skilli 80/80 (było 82/82 ale ofc deady zrobiły swoje). Pacc na nim od 47lvla był (bo aktualnie wycofany - zbanowany) więc sam wiesz ile to godzin expienia nawet na bocie na znoobionym facc non-pvp... Gdy widziałem te dziesiątki ludzi na jednym expowisku aż się cieszyłem jak przez mojego bota powoli się zwijają. Kochałem te krzyki TWUI STARY TO ... JEBANY BOCIE, PIERDOLE CIE W DOLE!!~!~!~!~!!111 itd.

Ostatnio edytowany przez Piterownik - 17-08-2007 o 18:20.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:25   #46
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Chodz co dziwne oni lamia prawo czerpiac zyski ze sprzedazy pelnych wersji ow programow, ktore sa programami nie legalnie wspomagajacymi gre np Tibie.
Krótko mówiąc, oszuści oszukują oszustów. Dobrze autorom botów, że ktoś kradnie ich prace, jak i słusznie robią GMowie karząc tych, którzy oszukują tych pierwszych. A to, że zarówno Ci pierwsi, jak i Ci drudzy, oszukują tych trzecich (o istnieni uczwartych jeszcze mi nie wiadomo), czyli nas, to już inna sprawa...

Cytuj:
A jaką mam mieć argumentację? Skoro jesteś taki pr0 gameroz to sobie lataj 10lvlem z 30/30 i miej sobie tą swoją frajdę z grania ...
Tak samo ja, jak i Ty wiemy, że jakikolwiek level można osiągnąć grając uczciwie i nieuczciwie. W tej grze NIE MA żadnej słusznej miary, którą możnaby porównać wszystkich graczy jednakowo, bo nie ocenisz, czy lepszy druid z 95 levelem, czy Knight ze skillami 85/85, czy paladyn z foruną w depo. Jak już mówił ktoś wcześniej (bodajże Rothes), jest to temat rzeka i bardzo fajnie mi się o tym rozmawia, dopóki mogę to nazwać rozmową, więc tu przy okazji krótka prośba do udzielających się w temacie - odpuśćcie sobie przekleństwa (jasno wymierzone w innych).
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 17-08-2007 o 18:27.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:29   #47
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

No hmm dzieki za slowa uznania chodz nie wiem czy powinienem dziekowac.
No coz na rooku gram dla relaksu, odstresowania, Nenagh powstal w Kwietniu, na pocztaku kilka 1-2h dziennie expilem nim na rooku. Potem miesiac wogole nie gralem, az nagle wielki powrot i lev za lev, wtedy to po 10 raportow dziennie na mnie szlo zem boter, ale GM wiedza swoje i bana nie dostalem, zreszta zawsze mnie sprawdzali i nigdy nie bylo problemow - teraz czeste rozmowy z nimi i raporty na boterow. Potem za pewna wypowiez na forum tibia.com dostalem bana na konto - 1 miech odpoczynku i nawet dobrze, relaksik A ban za uzycie sarkazmu dostalem . Po odnabowaniu w miech chyba 2 lev tylko, a teraz ostatnio z 2 tyg znow sobie popykuje i relaksuje sie oraz duzo rzeczy dla tibia.pl robie, takie jak aktualizacja mapy respu, cen u npc itp itd

Na mainie gralem tylko 3 profesjami , Druidem 33 lev i zwatpienie , Ryckiem 90 i del za PK+Lurowanie jak jeszcze systemu antylura nie bylo to zlurowalem 2xDL i 2xGS pod samo depo w Venore - pech chcial ze padl char GM . Pozniej kilka innych troszke slabszych lev Ryckiem. Obecnie stanelo na Paladynie 104 lev, byl 108 chyba, ale wojny i hunty daly znac.
I nie zalerzalo mi by to wbic w rok czy cos, nie zakladalem sobie do ktorego lev musze dojsc grajac wychodzilo w praniu i daje jak i zawsze dawalo mi to wiele humorku
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:42   #48
Karoleer
Użytkownik Forum
 
Karoleer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 184
Profesja: Elite Knight
Gildia: Recon
Świat: Celesta
Poziom: 150
Skille: 95/94
Poziom mag.: 9
Domyślny

sharowany 195 ed NIE sharowane 121 ed 118 ek 78 ms 64 ek 77 ek 89 ms 48 rp 70 rp

Przestancie porownywac rl i gre,bo zaczna predzej czy pozniej wychodzic z tego kompletne bzdury -.-'

Swoja droga,baaaaaaardzo ciekawi mnie jak ktos ma zamiar zbanowac doswiadczonego bottera z ***********, ktory nigdy nie oddala sie od kompa dalej niz 10 M,wszystkimi mozliwymi alertami,podtrzymywaczem pradu do glsonikow etc ;d

Swoja droga,wy naprawde myslicie ze cipsoft probuje powstrzymac botterow?
Rofl,gdyby chcieli,dawno by to zrobili-nie pomysleliscie o tym ze mogl wejsc w jakis uklad z Blackd & Kreatorem NG ?
Karoleer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:44   #49
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Układ jak układ, ale botter czy nie za pacc płaci
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 18:51   #50
Depeszowiec92
Użytkownik Forum
 
Depeszowiec92's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 199
Profesja: Knight
Domyślny

Ja gram dla przyjemności i bota nigdy nie używałem, może raz zobaczyć czy daje mi to jakąś radość z gry. Ci co botują niech botują, może im to jakoś daje satysfakcje.
@fpitol~
nie obchodzi nas to co przeżyłeś w dzieciństwie, co ma wspólnego mama do bota Oo
Depeszowiec92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 19:02   #51
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Heyah

Smoothy ......

Krotka pilka - chcesz walczyc z botterami? Raportuj (znikomy % skutecznosci) albo zostan Gm'em (hehe skutecznosc xx %).

Bottuje? A kogo to obchodzi - skoro sprawia mu to przyjemnosc niech sobie zalacza programik i leci na jakis film.

Tematy nt bottowania sa ostatnimi czasy zalosne - tworzenie jakis list/pisanie petycji/itp - i niby co tym wskuracie hmm?

3 sie ogarnac i isc przed siebie, a nie zawracac glowe pierdolami ^^'

PeZet Dr. =]
No wiesz mozna probowac lub tez pojsc twoja droga, ale ja tam wole i raportowac i glosno rozmawiac o tej sprawie, chodzby mialo to tylko przyczynic sie do skasowania jednego botera to i tak warto. A co nie jest ci troszke zal ze teraz pseudo graczy - pro boterzy gonia cie na leb na szyje ?? No zal pewnie jest ale skoro tak to ci obojetne to w sumie moga, no bo skoro jest mozliwosci czemu jej nie uzyc co ??
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 19:07   #52
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

* Reporty - odpadają (gdy gm do mnie dojdzie odpali się alert, odpisze GMowi i cu)
* Trapping - odpada (brak możliwości ruszenia się = alert)
* Zostanie GMem - ODPADA (nędzna szansa, że ci się uda zostać GMem, brak dowodów na to, że botuje)

Coś jeszcze?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 19:07   #53
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Tyle teraz jest teraz botterow ze zal ;/
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 19:21   #54
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Heyah

Smoothy ......

Krotka pilka - chcesz walczyc z botterami? Raportuj (znikomy % skutecznosci) albo zostan Gm'em (hehe skutecznosc xx %).

Bottuje? A kogo to obchodzi - skoro sprawia mu to przyjemnosc niech sobie zalacza programik i leci na jakis film.

Tematy nt bottowania sa ostatnimi czasy zalosne - tworzenie jakis list/pisanie petycji/itp - i niby co tym wskuracie hmm?

3 sie ogarnac i isc przed siebie, a nie zawracac glowe pierdolami ^^'

PeZet Dr. =]
Co klasa, to klasa.

93 lvl i od razu widac madre podejscie do sprawy. Nie to co te noobki 10 lvle z 30/30 na trollach ktorzy sie afiszuja jako anty boterzy.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 20:15   #55
Dziki_Osiol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 148
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 165
Skille: 666/69
Poziom mag.: 8
Domyślny

boty są problemem,i tego nie da sie ukryć...osiągnełem dzis poziom 100,włozyłem w to sporo pracy i swojego czasu.na bocie mozna taki lvl zrobic nawet w 3 miesiace,ale co z tego?jaką ma sie potem satysfakcje?poza tym jak juz ktos wspomniał o tutorach kryjacych swoich znajomych-boterów -tak sie po prostu nie robi,ale niektórym ciezko to wytłumaczyc
jaka jest w botowaniu i walce z nim najwieksza sprzecznosc?powstaja teamy do zabijania botujących,zwlaszcza na servach non-pvp.Sprawa by byla prosta gdyby nie to ze członkowie tych teamów są potem banowani za destrukcyjną działalnosc-czy to sprawiedliwosc?
Dziki_Osiol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 20:23   #56
Varmoren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nom , spoko artykulik
Ale jeśli byś jeszcze napisał np że jak tibia auto gra to np się troche przycina i nienaturalnie wygląda
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 20:37   #57
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
boty są problemem,i tego nie da sie ukryć...osiągnełem dzis poziom 100,włozyłem w to sporo pracy i swojego czasu.na bocie mozna taki lvl zrobic nawet w 3 miesiace,ale co z tego?jaką ma sie potem satysfakcje?
Z samego lvla nie ma zadnej satysfakcji, jest natomiast z rzeczy ktore mozesz zrobic dzieki temu lvlowi. Czyli lopatologicznie rzecz biorac satysfakcje mamy z tego ze po 3 miesiacach mozemy juz chodzic na dl/hydry/demy/wrl a nie trolle/roty/dwarfy/orki nie tracąc wcale czasu na wbijanie lvla.
Cytuj:
Ale jeśli byś jeszcze napisał np że jak tibia auto gra to np się troche przycina i nienaturalnie wygląda
Tak. I zawsze widzisz jakbys byl o jedno pole dalej niz w rzeczywistosci. Bardzo mnie to denerwowalo kiedy jeszcze korzystalem z tibiaauto. Ten bug wystepuje od samego poczatku istnienia tibii auto a vanitas jakby tego nie widzial. Nie ma to jak "profesjonalizm". Chociaz oczywiscie ja bym lepiej bota nie napisal wiec nie bede krytykował.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2007, 23:45   #58
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Co klasa, to klasa.

93 lvl i od razu widac madre podejscie do sprawy. Nie to co te noobki 10 lvle z 30/30 na trollach ktorzy sie afiszuja jako anty boterzy.

Hmm akurat ci co z toba pisza na ten temt to zadko maja ten 10 lev, zreszta RdB swego czasu sama zalapala bana za cos w tym stylu ale to inna bajka ...

No oki a po co mi np na paladynie Rare Set ?? 104 lev mam i w p secie biegam ... i juz widze jak na bocie wyciagasz z potworkow a raczej bot wyciaga taki loot
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 01:16   #59
kirocron
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja powiem tak do wszystkich boterow. Macie ta postac na bocie wypas i wogole. Uber lvl 100... Spotykałem takich... Na non-pvp ubija sie ich jak szmaty, bo matoły dzieki temu ze nigdy sami postacia nie grali nawet nie wiedza co ona potrafi...
Tak samo zreszta bylo na POI... od razu wychodzilo kto botowal caly czas a kto sam lvl wbijal.
Ktorys tam pisze ze chce demone zwiedzac. A ja ci powiem - wbij na bocie 60 lvl i idz zwiedzac demone, tylko mi powedz kiedy... chetnie pojde sie posmiac.
I nie tylko o demone tu chodzi, idz wybotowana postacia gdziekolwiek w "hardcorowe" miejsce, pojde z toba i zobaczymy jak sobie radzisz...
Oczywiscie sa wyjatki (ktos mial postac lvl 100+ i mu skasowali), ktore potrafia grac, ale jest ich wybitnie malo.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 17:32   #60
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

Nie przeczytałem całego tematu, ale domyślam się, że strony 3-5 zawierały to samo: czyli żałosne tłumaczenia piotrka26111 i Piterownika.

Na początku powiem jedynie, że nie czuję do postaci, które botują zawiści i zazdrości, a jedynie politowanie i złość.

Politowanie ponieważ żałosnym jest by w tak idiotycznej i dennej grze, jaką jest Tibia, uciekać się do oszustw. Nie wiem na jakim poziomie emocjonalnym są boterzy, że postanawiają używać tych programów, ale jeżeli sprawia im to przyjemność to tylko usiąść i płakać nad ich losem.

Złość natomiast nie z powodu, że botter mi wybija respa, albo "zabiera" loota, (bo te rzeczy są dla mnie tyle samo (czyli gówno) warte co sam botter) ale jeszcze próbuje się usprawiedliwiać i kłócić się, że to on ma rację.

Jest też kilka wyjątkowo żałosnych wypowiedzi z ich strony, że niby strasznie się nad tym napracowali (m.in. crackowanie. A co? Sami żeście złamali zabezpieczenia?)albo że niby nie złamali zasad, bo nikt ich na tym nie nakrył (to najlepsza perełka xD).

Powiem przy okazji, że nie ma podziału na prawdziwych i pseudo botterów, bo to jedno i to samo badziewie, które nie potrafi czerpać normalnej przyjemności z gry. Ciekawe czy podobnie jest w innych grach- przechodzą prawie całego np.: Gothica, robią save, a potem godzinami ubijają ostatniego przeciwnika...

Jest jednak nadzieja dla botterów! Może kiedyś ktoś napisze botta, którego będą mogli ściągnąc prosto do mózgu. Naprawiłby kilka errorów...

Na szczęście są i tacy, którzy umieją na luzie machnąć na tych żałosnych ludzi ręką. Należy do nich m.in. Lord Grievous, którego obrazkiem zakończę moją wypowiedź ;]


Ps.:Wspomniałem, że Tibia jest denna. Bo jest, jeżeli tylko cyferki się w niej liczą. A dla większości tak jest.
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:13.


Powered by vBulletin 3